...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::... - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-24, 09:13   #631
ulala90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

a na czym dokładnie polega ta płatność przez Pay Pal? Może to głupio brzmi, ale nigdy z tego nie korzystałam, wolę się o wszystko dopytać Sorry, że Was trochę pomęczę
ulala90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-24, 23:49   #632
cattpower
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Hej,
Ja kupiłam na lookfantastic, jestem bardzo zadowolona, szybciutka wysyłka. Płaciłam przez Pay Pal: zakładasz własne konto na str. paypal, przelewasz pieniądze z własnego konta na ten z PP, kiedy dokonasz zakupu na lookfantastic system sam przekieruje Cię na str. paypal. Brzmi skomplikowanie, ale naprawdę to bardzo proste. Przesyła Ci link z instrukcją płatności PP, mam nadzieję, że pomoże
cattpower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 05:55   #633
ulala90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Wielkie dzięki
Czyli na pay pal można przelać pieniądze ze zwykłej karty płatniczej, nie musi być kredytowa?
ulala90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 16:26   #634
Jolcia88
Raczkowanie
 
Avatar Jolcia88
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 291
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Cytat:
Napisane przez ulala90 Pokaż wiadomość
Wielkie dzięki
Czyli na pay pal można przelać pieniądze ze zwykłej karty płatniczej, nie musi być kredytowa?
Tak, ja zrobiłam właśnie w taki sposób. Zamawiałam z ebay, ponieważ z lookfantastic nie mogłam zaznaczyć opcji PP
Jolcia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 19:43   #635
ulala90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

no to super w takim razie kupię na ebayu i spróbuję zapłacić przez pay pal zwykłą karta płatniczą, mam nadzieję, że sie uda i jeszcze ostatnie pytanie... Polecacie tego sprzedawcę tak?
http://cgi.ebay.pl/GHD-MK4-HAIR-STYL...ht_4667wt_1165
to jest ta zwykła prostownica ze standardowymi płytkami ( nie chcę ani tych cienkich ani szerokich)? A i do tej ceny 95,90 funtów muszę jeszcze doliczyć 15,95 za wysyłkę jeśli dobrze rozumiem?
Jolcia, ile czekałaś na przesyłkę?
ulala90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-28, 06:57   #636
Jolcia88
Raczkowanie
 
Avatar Jolcia88
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 291
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Cytat:
Napisane przez ulala90 Pokaż wiadomość
no to super w takim razie kupię na ebayu i spróbuję zapłacić przez pay pal zwykłą karta płatniczą, mam nadzieję, że sie uda i jeszcze ostatnie pytanie... Polecacie tego sprzedawcę tak?
http://cgi.ebay.pl/GHD-MK4-HAIR-STYL...ht_4667wt_1165
to jest ta zwykła prostownica ze standardowymi płytkami ( nie chcę ani tych cienkich ani szerokich)? A i do tej ceny 95,90 funtów muszę jeszcze doliczyć 15,95 za wysyłkę jeśli dobrze rozumiem?
Jolcia, ile czekałaś na przesyłkę?
Tak to ten sprzedawca, musisz jeszcze doliczyć koszt przesyłki oczywiście. Nie chcę kłamać, ale chyba nie całe dwa tygodnie czekałam, a może tydzień, nie pamiętam, ale wiem, że byłam mile zaskoczona, że szybko doszła przesyłka
Jolcia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-28, 07:22   #637
ulala90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

dzięki za odp Mi karty płatniczej pay pal nie akceptuje, ale ojciec mi użyczy swoją kredytową więc niebawem zamówię tą prostownicę. Mam nadzieję, że uda mi się dokonać tej płatności
ulala90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-01, 10:21   #638
vizz28
Raczkowanie
 
Avatar vizz28
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 37
GG do vizz28
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

No cóż... wygląda na to, że jestem pierwszym PECHOWCEM GHD...
I mam teraz naprawdę duży problem, co dalej! Co się stało? Ano zepsuła się! Dzisiaj rano prostowałam nią włosy, nagle usłyszałam tylko takie "fuch!!" i było po wszystkim. Zwarcie wewnątrz prostownicy. Nie odpala już oczywiście... Nawet nie macie pojęcia jaki to dla mnie problem... Ja bez prostownicy nie wychodzę od lat na ulicę, takie mam fatalne włosy... z starej, zastępczej nie mam, bo sprzedałam! Nie wiem, co ja teraz zrobię... (((((( Wysłałam maila do lookfantastic (tam kupowałam) pod adres @, który podali żeby w razie problemów się kontaktować. Opisałam w 4 zdaniach co i jak (nie znam angielskiego, więc namęczyłam się z translatorem) i czekam, co mi odpiszą... myślicie, że przyjmą mi tę reklamację? Mój ojciec twierdzi, że to wina prostownicy, bo ona była przyczyną zwarcia, więc jak najbardziej powinni... Boże, tyle kasy i nawet roku nie wytrzymała (kupowałam 18.01.2010) Tylko co ja teraz zrobię bez żelazka...??? Myję włosy co 2 dzień, RATUNKUUUUUUU!!!!!!!!!! ;( A tak w ogóle czy któraś z Was mogłaby mi wskazać, gdzie na stronie GHD lub lookfantastic są adresy serwisów? Bo ja patrzyłam i nigdzie nie mogę tego znaleźć...
__________________
zwiedzam wizaż...
_________________________ ____________
Aby być KIMŚ musisz najpierw być SOBĄ...
vizz28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-01, 13:05   #639
thelilah
Zadomowienie
 
Avatar thelilah
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 745
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Cytat:
Napisane przez vizz28 Pokaż wiadomość
No cóż... wygląda na to, że jestem pierwszym PECHOWCEM GHD...
I mam teraz naprawdę duży problem, co dalej! Co się stało? Ano zepsuła się! Dzisiaj rano prostowałam nią włosy, nagle usłyszałam tylko takie "fuch!!" i było po wszystkim. Zwarcie wewnątrz prostownicy. Nie odpala już oczywiście... Nawet nie macie pojęcia jaki to dla mnie problem... Ja bez prostownicy nie wychodzę od lat na ulicę, takie mam fatalne włosy... z starej, zastępczej nie mam, bo sprzedałam! Nie wiem, co ja teraz zrobię... (((((( Wysłałam maila do lookfantastic (tam kupowałam) pod adres @, który podali żeby w razie problemów się kontaktować. Opisałam w 4 zdaniach co i jak (nie znam angielskiego, więc namęczyłam się z translatorem) i czekam, co mi odpiszą... myślicie, że przyjmą mi tę reklamację? Mój ojciec twierdzi, że to wina prostownicy, bo ona była przyczyną zwarcia, więc jak najbardziej powinni... Boże, tyle kasy i nawet roku nie wytrzymała (kupowałam 18.01.2010) Tylko co ja teraz zrobię bez żelazka...??? Myję włosy co 2 dzień, RATUNKUUUUUUU!!!!!!!!!! ;( A tak w ogóle czy któraś z Was mogłaby mi wskazać, gdzie na stronie GHD lub lookfantastic są adresy serwisów? Bo ja patrzyłam i nigdzie nie mogę tego znaleźć...
spróbuj tego http://www.ghdhair.com/ie/customer-care/returns ewentualnie możesz wysłać zapytanie o adresy serwisow tutaj http://www.ghdhair.com/ie/customer-care/contact-us. (linki prowadzą do irlandzkiej strony ghd, jeśli chcesz pisać do uk to zmień w opcjach strony) Myślę, że pisanie do lookfantastic nic nie da ze względu na to, ze pewnie nie prowadzą serwisu tylko sprzedaz (chociaż kto tam wie, zawsze warto spróbować). Z tego co się orientuję do najbliżej Polski jest serwis w Niemczech, jesli się myslę niech mnie ktoś poprawi
thelilah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-01, 17:49   #640
vizz28
Raczkowanie
 
Avatar vizz28
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 37
GG do vizz28
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Thelilah, bardzo Ci dziękuję za podpowiedzi, ale mam nadzieję, że w tym wypadku się nie przydadzą... Stał się jakiś cud! Po pół godziny włączyłam do sieci prostownicę, przesunęłam przycisk na "ON" i dioda się zapaliła, a po kilkunastu sekundach normalnie płytki się nagrzały i zapikała w gotowości Nie mam pojęcia, jak to możliwe, bo naprawdę na początku nie działała. Wywaliło nawet korek, bo router od Neostrady przestał działać. Boję się teraz jedynie tego, że to może być stan przejściowy i znowu po jakimś czasie padnie... Tata powiedział, że być może pod wpływem zwarcia (ciepła) przerwane druciki zlutowały się ponownie... stąd działa. Oby tak zostało... Cieszę się jak dziecko, bo naprawdę byłaby to dla mnie katastrofa żyć bez prostownicy... nawet na czas naprawy...
__________________
zwiedzam wizaż...
_________________________ ____________
Aby być KIMŚ musisz najpierw być SOBĄ...
vizz28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-02, 19:55   #641
ulala90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

zamówiłam już prostownicę na ebayu, jakoś się udało zapłacić teraz tylko czekam na wysyłkę I mam pytanko do dziewczyn, które też zamawiały na ebayu, czy sprzedawca napisał wam maila potwierdzającego wysyłkę? Ja napisałam prośbę o potwierdzenie, zamawiałam w sobotę, a jeszcze mi nie odpisał...
ulala90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-03, 15:18   #642
Jolcia88
Raczkowanie
 
Avatar Jolcia88
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 291
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Cytat:
Napisane przez ulala90 Pokaż wiadomość
zamówiłam już prostownicę na ebayu, jakoś się udało zapłacić teraz tylko czekam na wysyłkę I mam pytanko do dziewczyn, które też zamawiały na ebayu, czy sprzedawca napisał wam maila potwierdzającego wysyłkę? Ja napisałam prośbę o potwierdzenie, zamawiałam w sobotę, a jeszcze mi nie odpisał...
Ja nie otrzymałam maila potwierdzającego wysyłkę
Jolcia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-03, 16:18   #643
ulala90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

no to w porządku, w takim razie będę cierpliwie czekać
ulala90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-03, 18:40   #644
ewelinka3f
Raczkowanie
 
Avatar ewelinka3f
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow...
Wiadomości: 271
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

vizz28 doskonale Cię rozumiem,też już nie umiem funkcjonować bez prostownicy.Uszy do góry
ewelinka3f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-04, 13:45   #645
ulala90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Właśnie był u mnie kurier z prostownicą Bardzo szybka wysyłka, w sobotę zamawiałam a już jest, jestem w szoku Zarejestrowałam ją na oficjalnej stronie ghd wiec wszystko jest w porządku
Jolcia, bardzo dziękuje za wszystkie info jakie mi podałaś, myślę, że bez Ciebie bym sobie nie poradziła
No nic, teraz pozostaje mi tylko wypróbować mój nowy nabytek, myślę, że będę miała na to czas dopiero w przyszłym tygodniu. W każdym bądź razie, na pewno podzielę się swoimi wrażeniami
ulala90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-05, 09:34   #646
Jolcia88
Raczkowanie
 
Avatar Jolcia88
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 291
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Cytat:
Napisane przez ulala90 Pokaż wiadomość
Właśnie był u mnie kurier z prostownicą Bardzo szybka wysyłka, w sobotę zamawiałam a już jest, jestem w szoku Zarejestrowałam ją na oficjalnej stronie ghd wiec wszystko jest w porządku
Jolcia, bardzo dziękuje za wszystkie info jakie mi podałaś, myślę, że bez Ciebie bym sobie nie poradziła
No nic, teraz pozostaje mi tylko wypróbować mój nowy nabytek, myślę, że będę miała na to czas dopiero w przyszłym tygodniu. W każdym bądź razie, na pewno podzielę się swoimi wrażeniami
No widzisz, cieszę się, że już masz swój nabytek Ja uwielbiam czekać na przesyłki, hehe i nienawidzę gdy to się dłuży Koniecznie podziel się wrażeniami i w miarę możliwości załącz zdjęcia swoich włosków po prostowaniu. Przyjemnego użytkowania
Jolcia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 18:42   #647
ulala90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

prostownica jest świetna, jestem mega zadowolona co prawda u mnie jednokrotnie wyprostowane włosy nie wytrzymują dwóch dni, ale jak rano je wyprostowałam, to trzymały się cały dzień ( od 7 do północy, póżniej poszłam spać :P), mimo że były narażone na działanie wilgotnego powietrza wcześniej zaraz po wyjściu na brzydką pogodę wywijały się w każdą stronę i puszyły. Prostowanie wcześniej zajmowało mi ok 40 min, teraz 15, może max 20 Drugiego dnia poprawiałam je dosłownie 5 min a wcześniej niemal od nowa musiałam prostować całe włosy prostownica gładziutko sunie po włosach, wcale ich nie szarpie, co wcześniej było nie do uniknięcia ( przez 2 lata używałam ga.my a wcześniej remingtona i obie szarpały i wyrywały włosy). Przy prostowaniu nie kruszą się końcówki. Włosy co prawda nie są mega błyszczące ale wcale tego nie oczekiwałam, od nabłyszczania są kosmetyki a prostownica ma jedynie dobrze włosy wyprostować. Jak widać na załączonych obrazkach mam zniszczone i sianowate kłaczki a ghd poradziła sobie z nimi rewelacyjnie, więc jestem w 100% zadowolona, lepszego efektu nie mogłam się spodziewać jeszcze żadna prostownica nie poradziła sobie tak dobrze z moimi włosami. Jak dobrze, że trafiłam na ten wątek i zdecydowałam się ją zamówić
ulala90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 06:25   #648
Jolcia88
Raczkowanie
 
Avatar Jolcia88
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 291
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

No pięknie Wiesz na blond włosach jest nieco gorzej uzyskać efekt lśniących włosów, ponieważ one są już jasne, na ciemnych włosach widać to lepiej, widać jasną poświatę bardziej. Myślę, że na drugi dzień nie trzymają Ci się z tego powodu, iż masz wycieniowane włosy, a takie są podatne na "gniotki" podkręcenia i tego typu historie, ja też tak miałam, teraz hoduję włosy do jednej długości i efekt prostowania utrzymuje się o wiele, wiele dłużej.
Jolcia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 09:57   #649
thelilah
Zadomowienie
 
Avatar thelilah
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 745
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Cytat:
Napisane przez ulala90 Pokaż wiadomość
prostownica jest świetna, jestem mega zadowolona co prawda u mnie jednokrotnie wyprostowane włosy nie wytrzymują dwóch dni, ale jak rano je wyprostowałam, to trzymały się cały dzień ( od 7 do północy, póżniej poszłam spać :P), mimo że były narażone na działanie wilgotnego powietrza wcześniej zaraz po wyjściu na brzydką pogodę wywijały się w każdą stronę i puszyły. Prostowanie wcześniej zajmowało mi ok 40 min, teraz 15, może max 20 Drugiego dnia poprawiałam je dosłownie 5 min a wcześniej niemal od nowa musiałam prostować całe włosy prostownica gładziutko sunie po włosach, wcale ich nie szarpie, co wcześniej było nie do uniknięcia ( przez 2 lata używałam ga.my a wcześniej remingtona i obie szarpały i wyrywały włosy). Przy prostowaniu nie kruszą się końcówki. Włosy co prawda nie są mega błyszczące ale wcale tego nie oczekiwałam, od nabłyszczania są kosmetyki a prostownica ma jedynie dobrze włosy wyprostować. Jak widać na załączonych obrazkach mam zniszczone i sianowate kłaczki a ghd poradziła sobie z nimi rewelacyjnie, więc jestem w 100% zadowolona, lepszego efektu nie mogłam się spodziewać jeszcze żadna prostownica nie poradziła sobie tak dobrze z moimi włosami. Jak dobrze, że trafiłam na ten wątek i zdecydowałam się ją zamówić

fajnie, że kolejna osoba jest zadowolona hehe
a fotki...
thelilah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-09, 16:40   #650
ulala90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

zadowolona i to bardzo mam nadzieję, że długo mi posłuży. Ale jestem dobrej myśli, bo z tego co czytałam niektórzy mają ją po kilka lat i dalej sprawuje się jak nowa
ulala90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 15:29   #651
niunka112
Raczkowanie
 
Avatar niunka112
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 104
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

wszystko fajnie.. ale strasznie droga sprawa...
lepszym rozwiazaniem jest chyba zabieg który sobie można sameu zrobic na 3-4 miesiace starcza
ENCANTO PROSTOWANIE WŁOSÓW KERATYNą

chyba ,że znacie jakieś tańsze a dobre prostownice nie zawsze coś co drogie jest super..mialam takie 2 fryzjerki i one jak mi wyprostowały włosy bez nakładania środkow przed prostowaniem to na 2 dzien wstalam i dalej druty s;liczne;] a ogolnie to mam mega siano i sama nie mam do tego cierpliwosci moja prostownica tez profesjonalna ale ma juz 6 lat i nie spelnia moich potrzeb.
niunka112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-20, 12:17   #652
Jolcia88
Raczkowanie
 
Avatar Jolcia88
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 291
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Prostowanie kreatyną może i fajna sprawa, ale nie zawsze efekt jest taki jak po prostowaniu włosów prostownicą. Czasem włosy będą tylko wygładzone a czasem super ekstra proste jak druty. W sumie to nie jest drogi zabieg (u mnie w moim salonie kosztuje ok 60-80 zł.)
To jest moja opinia, ja nie zdecydowałabym się na prostowanie chemiczne, ponieważ za dużo radości i frajdy sprawia mi prostowanie włosów moją ghd Po co mam odmawiać sobie przyjemności
Jolcia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 10:40   #653
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Cytat:
Napisane przez niunka112 Pokaż wiadomość
wszystko fajnie.. ale strasznie droga sprawa...
lepszym rozwiazaniem jest chyba zabieg który sobie można sameu zrobic na 3-4 miesiace starcza
ENCANTO PROSTOWANIE WŁOSÓW KERATYNą

chyba ,że znacie jakieś tańsze a dobre prostownice nie zawsze coś co drogie jest super..mialam takie 2 fryzjerki i one jak mi wyprostowały włosy bez nakładania środkow przed prostowaniem to na 2 dzien wstalam i dalej druty s;liczne;] a ogolnie to mam mega siano i sama nie mam do tego cierpliwosci moja prostownica tez profesjonalna ale ma juz 6 lat i nie spelnia moich potrzeb.
Cytat:
Napisane przez Jolcia88 Pokaż wiadomość
Prostowanie kreatyną może i fajna sprawa, ale nie zawsze efekt jest taki jak po prostowaniu włosów prostownicą. Czasem włosy będą tylko wygładzone a czasem super ekstra proste jak druty. W sumie to nie jest drogi zabieg (u mnie w moim salonie kosztuje ok 60-80 zł.)
To jest moja opinia, ja nie zdecydowałabym się na prostowanie chemiczne, ponieważ za dużo radości i frajdy sprawia mi prostowanie włosów moją ghd Po co mam odmawiać sobie przyjemności
Szczerze to nie wiem po co dziewczyny psuja sobie wlosy tym prostowaniem keratynowym. Z tego co slyszalam to mimo wszystko te wlosy tez trzeba prostowac prostownica. Poza tym nie masz juz mozliwosci zakrecenia a fajnie czasem na jakas impreze sobie poeksperymentowac z lokowka czy walkami.
No i niunka przelicz sobie jesli ten zabieg powtorzysz 4 razy w roku to po 2,5 roku zwraca Ci sie koszt GHD a taka mozna miec latami . Ja np moja Tondeo mam juz 5 lat i dziala jak nowa .
Nigdy bym nie zdecydowala sie ani na prostowania ani trwala
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 15:37   #654
Caramel Babe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 404
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Warto kupic GHD. Uzywam jej od kilku lat, wczesniej mialam GaMa czy jakos tak i tez bylam zadowolona. Dla mnie obydwie sa porownywalne, GHD jest baaardzo goraca i nie mozna zmienic temperatury na nizsza. Wiekszosc salonow w UK uzywa prostownic GHD oraz jest bardzo popularna wsrod tutejszych dziewczyn.
Nie zauwazylam niszczenia moich wlosow, ale to moze dlatego ze czesto podcinam koncowki. Cena w UK na ebayu od okolo 80 do 130 funtow w salonach fryzjerskich.
__________________
Jestes tym co jesz
Caramel Babe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-06, 11:50   #655
marti2307
Przyczajenie
 
Avatar marti2307
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: reda
Wiadomości: 16
GG do marti2307
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

witam juz niedługo dostane na gwiazdke moja ghdmam prośbe mozecie mi wyslac link do strony na ktorej mozna sie zajerestrowac i sprawdzic oryginalnośc pozdrawiam
marti2307 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-07, 12:58   #656
_kokeshi_
Rozeznanie
 
Avatar _kokeshi_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 501
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Cytat:
Napisane przez marti2307 Pokaż wiadomość
witam juz niedługo dostane na gwiazdke moja ghdmam prośbe mozecie mi wyslac link do strony na ktorej mozna sie zajerestrowac i sprawdzic oryginalnośc pozdrawiam

nie jest trudno znaleźć tą stronę
http://www.ghdhair.com/
bezpośredni link do rejestracji:
http://www.ghdhair.com/customer-care...t-registration

zadowolenia z przyszłego prezentu!
_kokeshi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 15:00   #657
Jolcia88
Raczkowanie
 
Avatar Jolcia88
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 291
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Coś powiało nudą Nikt nie wyraża opinii na temat prostownicy. Ja nadal się zastanawiam czym ją czyścić, bo jakoś ciepła zwykła woda, chusteczki nawilżane mnie nie przekonują, nie mam wrażenia czystości. Czym czyścicie swoje prostownice?
Jolcia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-22, 16:48   #658
Sysiol
Przyczajenie
 
Avatar Sysiol
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 22
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

ja już zgłupiałam i nie wiem którą kupić FHI Heat Platform czy GHD IV Styler -,-
Sysiol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-23, 18:04   #659
Jolcia88
Raczkowanie
 
Avatar Jolcia88
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 291
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Cytat:
Napisane przez sysiol Pokaż wiadomość
ja już zgłupiałam i nie wiem którą kupić fhi heat platform czy ghd iv styler -,-
ghd :d
Jolcia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 15:30   #660
anula_13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 13
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Od jakiegoś miesiąca używam GHD. Mam zestaw The Deluxe Midnight Collection zakupiony w UK. Wcześniej miałam prostownicę Efalock od 2005 roku, niestety ceramika od jakichś 2 lat schodzi bardzo, płytki zżółkły i zbrązowiały nawet więc zdecydowałam się na zakup nowej porządnej - mimo iż mam również ceramiczną Babylissa Wet&Dry taka srebrną (trochę szarpie włosy) i Vidal Sassoon razem z karbownicą itp. Za Efalocka dałam ponad 200 zł i byłam bardzo zadowolona, świetnie prostowała, ale na krawędziach już mam widoczny sam metal, więc na pewno niszczy włosy. Plusem było również to, że nie szarpała włosów. Niestety włosy elektryzowały się trochę, po GHD tak nie mam Loki da się zrobić Ghd, Babyliss i Efalock, Vidal Sassoon nie próbowałam, ma bardzo szerokie płytki, ale może zakręci jakoś. Jednak najlepiej prostuje i robi loki czy fale GHD
Cieszę się, że mam GHD, do tego suszarkę i śliczne pudełeczka!! Kusiło mnie już od dawna żeby kupić ją, ale nie byłam zdecydowana ze względu na cenę Widząc cenę minimum 400 ileś czy 500 zł na Allegro (a nawet drożej), to wolałam kupić ten zestaw w UK - w sumie, to brat go znalazł i spytał, co wolę Samą prostownicę czy zestaw Do tego kupiłam jeszcze GHD Thermal Protescotr for weak & damaged hair (na nasze pieniądze kosztował chyba poniżej 30 zł, bo był na promocji). Jestem bardzo zadowolona z zestawu
Co do czyszczenia prostownic... obecną GHD przetarłam dopiero raz wilgotnym kawałkiem polaru bez żadnych dodatków. Efalocka czyściłam raz na jakiś czas Cifem, a od jakichś 2 lat chusteczkami tymi dla mokrymi dla dzieci Nie wiem czy to miało jakiś wpływ na szybsze zejście ceramicznej powłoki, ale przecież Cifem się dużo myje i ceramikę w domu też można
Polarek jest świetny nawet do przecierania płytek do stempelków, wycierania pędzelków do cieni jak malujemy kilkoma kolorkami, a jak działa na umyte szyby... wszystkie smugi znikają
Pozdrawiam!

Edytowane przez anula_13
Czas edycji: 2011-01-24 o 16:03
anula_13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-17 13:54:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:54.