Nasze dzieciątka rosną, a my rodzimy wiosną. Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Wybieramy tytuł III części wątku mam majowo-czerwcowych 2011
"Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nasze Maluszki" 26 65,00%
"Sexi piersi, sexi brzuszki, a w nich kopią nas Maluszki" 11 27,50%
"Pierwsze kopniaki już czujemy, teraz wyprawkę powoli kompletujemy" 3 7,50%
Głosujący: 40. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-08, 15:06   #721
AlicjaH
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Gdzieś w NECIE
Wiadomości: 992
Dot.: Nasze dzieciątka rosną, a my rodzimy wiosną. Mamusie majowo-czerwcowe 2011

Cytat:
Napisane przez Siasiek Pokaż wiadomość
Co do związków to też jestem zdania jak Alicja, że dziecko nie spaja związku, a jeśli było już coś nie tak przed to mogą być " dzikie akcje".
Sama też to przeszłam...ale teraz już jest dobrze.
Mojemu tż też trzeba często wytłumaczyć...
Często z jego ust pada pytanie: Ale o co Ci chodzi??
I nigdy nie zostawiam go w niewiedzy: chcesz wiedzieć to Ci powiem !!!

Alicja barany rulez
A co do płaszcza to miałam bardzo podobny ale bez futerka i z inaczej zakończoną górą. Mnie ogólnie podobają się te płaszcze tylko na chudych osobach bo tak jak ja wyglądałam w nim po prostu śmiesznie :P:P:P
Dobry ten tekst
"CHCESZ WIEDZIEĆ TO CI POWIEM" ;-) 10/10 ;-)

Moja siostra jest chuda jak szkapa do tego wysoka więc będzie ok ;-)
__________________
I zesłał ją Pan na ziemię...By siała zamęt i zniszczenie...
18TYDZIEŃ-CHŁOPAK
AlicjaH jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 15:10   #722
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Nasze dzieciątka rosną, a my rodzimy wiosną. Mamusie majowo-czerwcowe 2011

czesc dziewczyny
nie pisalam caly dzien bo mialam urwanie glowy
do tego w mini delegacji bylam z mezem i dopiero wrocilam wiec zabieram sie do pracy bo troche mam

buziaki w brzuszki
moj brzuszek rosnie w oczach
w koncu od wczoraj 16 tydzien
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 15:12   #723
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomości: 7 083
Dot.: Nasze dzieciątka rosną, a my rodzimy wiosną. Mamusie majowo-czerwcowe 2011

Dziewczonka to mmc to wpw, ale to jakos straszliwie duzo ich mam lo matko...nie ma podanej ilosci bakterii, w poprzednim miesiacu robilam posiew moczu, ale nic nie wyszlo i co w ciagu miesiaca az taka zmiana
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 15:13   #724
Dziewczonka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dziewczonka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 2 628
Dot.: Nasze dzieciątka rosną, a my rodzimy wiosną. Mamusie majowo-czerwcowe 2011

Cytat:
Napisane przez principessina Pokaż wiadomość
AlicjaH to kupuj bez zastanowienia, za taka cene, no i fajnie wyglada, mi podoba sie niebiski, ostatnio mam faze na wszystko co ciemnoniebiskie/granatowe

Dziewczonka wlasnie wyczytalam w tych swoich badaniach, bardzo duza ilosc leukocytow i bakterii i zalecenie wizyty u lekarza dobrze ze to juz jutro!

24kasia86 no ja malo pije moze to tez dlatego, normalnie sie zmuszam do picia...
No to chyba jakiś stan zapalny dróg moczowych Ci sie przyplątał , taki już urok przyszłych mam, szczególnie jak przed ciążą się nie doleczyłyśmy. Ja przed ciążą długo walczyłam z e.coli w moczu i w ciąży w 8 tyg. się przyplątała - brałam przez 2 tyg. antybiotyk. Bardzo się bałam, że wplynie to niekorzystnie na dzidzię, ale lekarz mnie uspokoił, że infekcje w ciąży są groźniejsze niż antybiotyki i trzeba leczyc.
Bardzo dużo pij, żeby wypłukiwac bakterie np. wody z cytryną lub żurawiną, żeby zakwaszac mocz.
Dziewczonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 15:15   #725
AlicjaH
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Gdzieś w NECIE
Wiadomości: 992
Dot.: Nasze dzieciątka rosną, a my rodzimy wiosną. Mamusie majowo-czerwcowe 2011

Cytat:
Napisane przez principessina Pokaż wiadomość
AlicjaH to kupuj bez zastanowienia, za taka cene, no i fajnie wyglada, mi podoba sie niebiski, ostatnio mam faze na wszystko co ciemnoniebiskie/granatowe

Dziewczonka wlasnie wyczytalam w tych swoich badaniach, bardzo duza ilosc leukocytow i bakterii i zalecenie wizyty u lekarza dobrze ze to juz jutro!

24kasia86 no ja malo pije moze to tez dlatego, normalnie sie zmuszam do picia...
Dziś na bank zamówię, ale kukam jeszcze inne wieczorkiem zadecyduje ale ten jest chyba najlepszy
A ja piję tyle, ze masakra-jak bym coś słonego non stop jadła dziennie około 3l muszę wybombić-a że zatrzymuję wode w organzimie wyglądam jak balon ;-/
__________________
I zesłał ją Pan na ziemię...By siała zamęt i zniszczenie...
18TYDZIEŃ-CHŁOPAK
AlicjaH jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 15:24   #726
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Nasze dzieciątka rosną, a my rodzimy wiosną. Mamusie majowo-czerwcowe 2011

prosze klub kochane
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 15:59   #727
spice1985
Zadomowienie
 
Avatar spice1985
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 504
Dot.: Nasze dzieciątka rosną, a my rodzimy wiosną. Mamusie majowo-czerwcowe 2011

Cytat:
Napisane przez 24kasia86 Pokaż wiadomość
masz racje wiem, ze to glupie...on chyba od pewnego czasu swoj swiat... a mi sie jemu juz nie chce tlumaczyc
Kasiu, tylko problem w tym że jeżeli Ty mu nie wytłumaczysz, a on nie przyjmie do wiadomości i nie spróbuje chociaż się zmienić, dojrzeć, zrozumieć że będzie ojcem i są chwile gdzie trzeba swoje własne widzimisię odsunąć na bok,to te problemy będą gdzieś tam z boku zawsze i w gorszych chwilach zawsze wypłyną...Szczera rozmowa, stanowczość powinna pomóc. Zapytaj go wprost o co mu chodzi.

---------- Dopisano o 16:53 ---------- Poprzedni post napisano o 16:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Dziewczonka Pokaż wiadomość
Co do włosów na łydkach, to u mnie odkąd jestem w ciąży są strasznie twarde i grube - koszmar , nie wiem czy to od hormonów?
Podobno to na chłopczyka

---------- Dopisano o 16:54 ---------- Poprzedni post napisano o 16:53 ----------

Cytat:
Napisane przez 24kasia86 Pokaż wiadomość
ma na glowie nasz slub w sumie to on teraz mnie utrzymuje bo mam kiepska kase z tego zwolnienia... poza tym Tż duzo pracuje... nie to ze go usprawiedliwiam, ale czesto nie rozmawiamy tez bo on szybko idzie spac...albo bierze laptopa wlacza swoja ulubiona gre i milczy...
A nie masz płatne 100% wypłaty? Ja mam 100% pensji na zwolnieniu, tak samo jest podczas macierzyńskiego

---------- Dopisano o 16:56 ---------- Poprzedni post napisano o 16:54 ----------

Cytat:
Napisane przez 24kasia86 Pokaż wiadomość
no kiedys mi wygarnal, ze woli w pracy byc niz w domu...
ma 25 lat.
Wiecie to nie jest forum na taki temat. Powiem tak on ma ciekawa przeszlosc, ktorej ja nie umiem zaakceptowac. Tak naprawde stad sie biora te wszystkie klotnie... glupie czepianie sie szczegolow.
Chce by sie skupil na tym co teraz sie dzieje wokol nas i na naszym dziecku...ostatnio cos mu to nie idzie. I dlatego tak mi przykro.
Kryminalna przeszłość? Żartuję. Pewnie chodzi Ci o wiele dziewczyn i zazdrość, co?

---------- Dopisano o 16:59 ---------- Poprzedni post napisano o 16:56 ----------

Cytat:
Napisane przez 24kasia86 Pokaż wiadomość
chce zakonczyc temat Tż na forum ale nie umiem.
Wyobraz sobie taka scene z wczoraj... ja jade tramwajem do szkoly, zimno jak chole... a on jedzie na gielde ogladac dla siostry meble (tzn. ona kupuje, ale on chce sie dla niej zorientowac w cenie). Kurde ok przeciez nie zabraniam, ale tez potrzebuje zainteresowania z jego strony!! i masz racje szkoda ze nie ma braci, bo te siostry to by sie chcialy pozabijac o niego hehe jedna to potrafi bezszczelnie powiedziec przy mnie (gdy Tż je jej salatke) :"jedz jedz w domu tego nie masz", czujesz???


ale to nie jest temat na forum...mam nadzieje ze dziecko wszystko zmieni. Tak jak mowisz, ja chce od niego przede wszystkim by mnie szanowal, byl szczery i kochal... kurde w koncu jest doroslym facetem. no!!!

ale sie wygadalam, dzieki
Przez te siostrzyczki i chyba mamusie nie zachowuje sie jak dorosły
__________________
Hanusia

Zęby Hanusi
spice1985 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-08, 16:06   #728
mazianka81
Rozeznanie
 
Avatar mazianka81
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 652
Dot.: Nasze dzieciątka rosną, a my rodzimy wiosną. Mamusie majowo-czerwcowe 2011

Aguś napisałam ci w klubie
mazianka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 16:18   #729
spice1985
Zadomowienie
 
Avatar spice1985
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 504
Dot.: Nasze dzieciątka rosną, a my rodzimy wiosną. Mamusie majowo-czerwcowe 2011

Nie przepadam za Feel,ale zobaczcie jak mu ładnie kolęda wyszła:

http://www.youtube.com/watch?v=KHgu6ooHDoM

Prawda?
__________________
Hanusia

Zęby Hanusi
spice1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 16:22   #730
Martulka000
Raczkowanie
 
Avatar Martulka000
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 442
GG do Martulka000 Send a message via Skype™ to Martulka000
Dot.: Nasze dzieciątka rosną, a my rodzimy wiosną. Mamusie majowo-czerwcowe 2011

Kurczę Wy już macie takie fajniutkie brzuszki, a u mnie jakoś rosnąć nie chce . 16 tydzień już mamy a brzuszek jest tak malutki że szok . Jak Wy to robicie?? Pozdrówka

Całuję wszystkie dzidzie ;*
Martulka000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 16:23   #731
anistach
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 42
Dot.: Nasze dzieciątka rosną, a my rodzimy wiosną. Mamusie majowo-czerwcowe 2011

Właśnie dziś miałam pierwsze badanie, spuścili trochę ze mnie krwi
no trochę wystraszona byłam jeśli chodzi o glukozę, jak ja tego nienawidzę już mnie zbierało na wymio... ale okazało się że to na czczo
więc pić nie musiałam
anistach jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-08, 16:31   #732
Martulka000
Raczkowanie
 
Avatar Martulka000
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 442
GG do Martulka000 Send a message via Skype™ to Martulka000
Dot.: Nasze dzieciątka rosną, a my rodzimy wiosną. Mamusie majowo-czerwcowe 2011

24kasia86
Ja mam to samo ze swoim... Tylko, że do tego jeszcze mnie wyzywa od różnych. Wczoraj wróciliśmy z Holandii i jakoś w końcu mniej wiecej od wczoraj jest ok, ale w tej Holandii to normalnie myślałam, że mnie zatłucze . Nie wiem dlaczego oni tacy są i co im to daje.
Martulka000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 16:50   #733
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Nasze dzieciątka rosną, a my rodzimy wiosną. Mamusie majowo-czerwcowe 2011

dziekuje kochane za odp
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 16:54   #734
aniko 23
Zakorzenienie
 
Avatar aniko 23
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 531
GG do aniko 23
Dot.: Nasze dzieciątka rosną, a my rodzimy wiosną. Mamusie majowo-czerwcowe 2011

Cytat:
Napisane przez 24kasia86 Pokaż wiadomość
hej slonce, bierzesz feminatal co dwa dni? tak sama ustalilas czy lekarz polecil??? buzka
a propo feminatalu ja biore feminatal 800 raz dziennie od 12 tygodnia lekarz zaleca feminatal 400 dwa razy dziennie...ponoc zmienia tez nazwe wkrotce na Femibion...

Cytat:
Napisane przez andziot Pokaż wiadomość
Wrócilam po pracy ufffffffffff
pogoda beznadziejna...

Mi też nie rosną włosy na łydkach, w poprzedniej ciązy też tak mialam fajnie bo nie trzeba często golić
mi tez nie rosna
Cytat:
Napisane przez agus87 Pokaż wiadomość
prosze klub kochane
mamy klub?

a wogole to mam kolejny kiepski dzien, zaczal sie od wymiotow...potem ugotowalam gar bigosu...pospalam i tak mysle ze przydaloby sie zadbac o siebie...poprawic paznokcie..zrobic cos z cera (bo mi rzucilo cos na twarz) itp...a to wiaze sie z dluzszym pobytem w lazienice a nie bardzo mam sily...glowa mi peka

narzekacie na TZ?? moj wydaje sie tez coraz bardziej nadpobudliwy...chociaz przychodzi mi do glowy mysl ze to ja moge byc coraz bardziej drazliwa...wiec nie dziwie sie mu ze czasem mnie po prostu nie slucha czy lekcewazy...
poza tym jestesmy na etapie planowania slubu i powodow do klotni przy tym nie malo...
__________________

...noszę twe serce z sobą (noszę je w moim sercu).


Edytowane przez aniko 23
Czas edycji: 2010-11-08 o 16:55
aniko 23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 16:56   #735
spice1985
Zadomowienie
 
Avatar spice1985
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 504
Dot.: Nasze dzieciątka rosną, a my rodzimy wiosną. Mamusie majowo-czerwcowe 2011

Cytat:
Napisane przez Martulka000 Pokaż wiadomość
24kasia86
Ja mam to samo ze swoim... Tylko, że do tego jeszcze mnie wyzywa od różnych. Wczoraj wróciliśmy z Holandii i jakoś w końcu mniej wiecej od wczoraj jest ok, ale w tej Holandii to normalnie myślałam, że mnie zatłucze . Nie wiem dlaczego oni tacy są i co im to daje.
Załamujecie mnie kobiety Gdzie Wy tych chłopów szukałyście i co w nich widzicie? Ja wiem że miłość jest ślepa,ale jak nie ma szacunku do partnera to dla mnie porażka. Może łatwo mi mówić bo mój mąż jest na prawdę cudowny,ale w końcu same sobie dobieramy partnera na całe życie i chyba warto wybrać dobrze? Wiadomo, popełnia się błędy,ale jeżeli miałabym się męczyć z jakimś furiatem i dziecinnym pseudo facetem to chyba wolałabym być sama.
__________________
Hanusia

Zęby Hanusi
spice1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 17:00   #736
aniko 23
Zakorzenienie
 
Avatar aniko 23
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 531
GG do aniko 23
Dot.: Nasze dzieciątka rosną, a my rodzimy wiosną. Mamusie majowo-czerwcowe 2011

no jak facet moze wyzywac od "roznych" swoja partnerke i to bedaca w ciazy??

Cytat:
ale w tej Holandii to normalnie myślałam, że mnie zatłucze
doslownie??

to przykre
__________________

...noszę twe serce z sobą (noszę je w moim sercu).

aniko 23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 17:02   #737
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomości: 7 083
Dot.: Nasze dzieciątka rosną, a my rodzimy wiosną. Mamusie majowo-czerwcowe 2011

Dziewczyny zmartwilam sie tymi bakteriami, mam nadzieje ze to nic powaznego a wyczytalam ze do poronienia moga prowadzic!!!

A zobaczcie jakie fajne koszule
http://allegro.pl/koszulka-nocna-cia...304071447.html
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 17:02   #738
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Nasze dzieciątka rosną, a my rodzimy wiosną. Mamusie majowo-czerwcowe 2011

mamy?
mamy

ale do klubu dostaja sie stale uzytkowniczki
niestety na innych watkach byly przykaldy, gdzie dziewczyny robily sobie jaja i wywlekaly z klubu prywatne intymne wiadomosci, bo zalozycielka klubu zapraszala kogo leci

do klubu dostaja sie stale uzytkowniczki
niektore z nas sa tutaj od kilku miesiecy

nie zapraszam osob, bedacych na forum od 1,2,tygodni
jak posiedza z nami dluzej i beda zauwazalne wtedy dostana zaproszenie


a tak apropos mojego dzieciatka

miesiac temu pamietam jak pisalyscie, ze malusie to moje dzieciatko, ze tylko 3 cm
a teraz ma 8,6 w piatek mial
w moim suwaku jest napisane, ze w 16 tygodniu dziecko ma 9 cm
wiec sie zgadza, wszystko jest okej
zreszta wam pokaze


nie chce mi sie zdjecie zalaczyc
__________________
Aleksandra 19.04.2011

Edytowane przez agus87
Czas edycji: 2010-11-08 o 17:17
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 17:07   #739
andziot
Zakorzenienie
 
Avatar andziot
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 180
Dot.: Nasze dzieciątka rosną, a my rodzimy wiosną. Mamusie majowo-czerwcowe 2011

coś dziś weny nie macie
zaglądam i nic do nadrabiania nie mam
może taki dzien...
Zocha dziś mi spała 2,5 godziny

dobra idę zając się córą

do wieczorka

---------- Dopisano o 18:07 ---------- Poprzedni post napisano o 18:04 ----------

Cytat:
Napisane przez spice1985 Pokaż wiadomość
Załamujecie mnie kobiety Gdzie Wy tych chłopów szukałyście i co w nich widzicie? Ja wiem że miłość jest ślepa,ale jak nie ma szacunku do partnera to dla mnie porażka. Może łatwo mi mówić bo mój mąż jest na prawdę cudowny,ale w końcu same sobie dobieramy partnera na całe życie i chyba warto wybrać dobrze? Wiadomo, popełnia się błędy,ale jeżeli miałabym się męczyć z jakimś furiatem i dziecinnym pseudo facetem to chyba wolałabym być sama.
popieram w 100%
__________________
Trzy rzeczy pozostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka...
Dante Alighieri


andziot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-08, 17:08   #740
bzyczka1
Zakorzenienie
 
Avatar bzyczka1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: L/J/W
Wiadomości: 6 351
Dot.: Nasze dzieciątka rosną, a my rodzimy wiosną. Mamusie majowo-czerwcowe 2011

Principessina super te koszulki, ale gdzieś czytałam że lepiej taką rozpinaną na środku kupić bo w tych mogą piersi wychodzić przez dziury
__________________
"Miłość...Wtedy, kiedy stoicie pod drzewem, a ty marzysz, żeby się przewróciło, bo będziesz mógł ją osłonić"

Nasz skarb
bzyczka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 17:09   #741
andziot
Zakorzenienie
 
Avatar andziot
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 180
Dot.: Nasze dzieciątka rosną, a my rodzimy wiosną. Mamusie majowo-czerwcowe 2011

Cytat:
Napisane przez Martulka000 Pokaż wiadomość
24kasia86
Ja mam to samo ze swoim... Tylko, że do tego jeszcze mnie wyzywa od różnych. Wczoraj wróciliśmy z Holandii i jakoś w końcu mniej wiecej od wczoraj jest ok, ale w tej Holandii to normalnie myślałam, że mnie zatłucze . Nie wiem dlaczego oni tacy są i co im to daje.
jak to ???
__________________
Trzy rzeczy pozostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka...
Dante Alighieri


andziot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 17:10   #742
aniko 23
Zakorzenienie
 
Avatar aniko 23
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 531
GG do aniko 23
Dot.: Nasze dzieciątka rosną, a my rodzimy wiosną. Mamusie majowo-czerwcowe 2011

Cytat:
Napisane przez agus87 Pokaż wiadomość
mamy?
mamy

ale do klubu dostaja sie stale uzytkowniczki
niestety na innych watkach byly przykaldy, gdzie dziewczyny robily sobie jaja i wywlekaly z klubu prywatne intymne wiadomosci, bo zalozycielka klubu zapraszala kogo leci

do klubu dostaja sie stale uzytkowniczki
niektore z nas sa tutaj od kilku miesiecy

nie zapraszam osob, bedacych na forum od 1,2,tygodni
jak posiedza z nami dluzej i beda zauwazalne wtedy dostana zaproszenie
no i slusznie... nie dziwi mnie to wcale i rozumiem
zapytalam z ciekawosci...
__________________

...noszę twe serce z sobą (noszę je w moim sercu).

aniko 23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 17:12   #743
Dziewczonka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dziewczonka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 2 628
Dot.: Nasze dzieciątka rosną, a my rodzimy wiosną. Mamusie majowo-czerwcowe 2011

Cytat:
Napisane przez principessina Pokaż wiadomość
Dziewczyny zmartwilam sie tymi bakteriami, mam nadzieje ze to nic powaznego a wyczytalam ze do poronienia moga prowadzic!!!

A zobaczcie jakie fajne koszule
http://allegro.pl/koszulka-nocna-cia...304071447.html
Kochana nie martw się, wszystko będzie dobrze
A koszulka - rewelacja . Muszę zamówic, przyda się na pewno
Dziewczonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 17:18   #744
Catia88
Rozeznanie
 
Avatar Catia88
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze dzieciątka rosną, a my rodzimy wiosną. Mamusie majowo-czerwcowe 2011

Cytat:
Napisane przez principessina Pokaż wiadomość
koszulka faktycznie bardzo fajna! Bardzo mi się podoba.

Cytat:
Napisane przez spice1985 Pokaż wiadomość
Załamujecie mnie kobiety Gdzie Wy tych chłopów szukałyście i co w nich widzicie? Ja wiem że miłość jest ślepa,ale jak nie ma szacunku do partnera to dla mnie porażka. Może łatwo mi mówić bo mój mąż jest na prawdę cudowny,ale w końcu same sobie dobieramy partnera na całe życie i chyba warto wybrać dobrze? Wiadomo, popełnia się błędy,ale jeżeli miałabym się męczyć z jakimś furiatem i dziecinnym pseudo facetem to chyba wolałabym być sama.
Dokładnie... też tak uważam. Miałam różnych facetów, mam porównanie i wiem,że nie umiałabym być z kimś przez kogo non stop bym płakała. Może podobnie jak Spice mówię tak,bo sama mam cudownego faceta ale patrząc np. na moją mamę która tyle lat męczy się z moim ojcem to .... Dziewczyny nie dajcie się,naprawdę
__________________
02.05.2011 Synuś Kubuś


Catia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 17:18   #745
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Nasze dzieciątka rosną, a my rodzimy wiosną. Mamusie majowo-czerwcowe 2011

a ja wyjasnilam
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 17:18   #746
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomości: 7 083
Dot.: Nasze dzieciątka rosną, a my rodzimy wiosną. Mamusie majowo-czerwcowe 2011

bzyczek1 mysle, ze z tej cycuszki nie powylaza, bo to nie ta z dziurami po bokach, tylko cycunia musisz wyjac no u mnie to chyba nie bedzie mialo co wylazic, bo takie bidne te moje piersi, cos malo urosly

agus87 Twoja dzidzia rosnie jak na drozdzach, ja jutro ujrze moja

AlicjaH a jakie jeszcze inne te plaszczyki ogladasz??
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 17:29   #747
anula_81
Zakorzenienie
 
Avatar anula_81
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Oslo, Norwegia
Wiadomości: 3 419
Dot.: Nasze dzieciątka rosną, a my rodzimy wiosną. Mamusie majowo-czerwcowe 2011

hej dziewczyny, ale naskrobalyscie, jejuuu... ledwie doczytalam ja mialam dzisiaj sporo pracy i bylam tak padnieta, dzisiaj konczy mi sie moje 50% zwolnienie, ale jutro ide z wynikami do lekarza wiec mam nadzieje, ze lekarka sie zlituje i wypisze mi dalej, bo jednak duzo mi to daje musze przyznac.
Zmienili mi tez termin USg na 29 listopada

a poza tym brzuszek mi dzisiaj juz tak wywalilo, ze szef sie smial, ze widac juz ze tyje
Cytat:
Napisane przez 24kasia86 Pokaż wiadomość
oj jak milo... tez chce to urzadzenie


mam powazne pytanko. Te ktore z was biora luteineto od ktorego tc do ktorego? mi zostaly 4 tabletki co mi starczy na dzisiaj a wizyte u gina mam 16ego. Myslicie ze moge przerwac branie???
kochana no powiem ci urzadzonko genialne, bardzo sie ciesze, ze w nie zainwestowalismy,co do luteiny to ja biore do konca 16 tygodnia, ale w miedzyczasie mialam 4 dni przerwy bo mi sie konczyla a lecialam do PL i dopiero tam kupilam nowa i nic sie nie dzialo, ale zadzwon do lekarza na wszelki wypadek i zapytaj, co ci szkodzi a bedziesz czula sie pewniej
Cytat:
Napisane przez Siasiek Pokaż wiadomość
Witam

Młody w zeszłym tygodniu przyniósł zarazki z przedszkola i dzisiaj już są efekty, ledwo oddycham, kicham, strasznie mnie łamie
Nie mam siły się nawet zebrać do kupy a o 14 jeszcze muszę kawał drogi przemierzyć z buta po młodego
Ale z jednego się cieszę, w tym tygodniu podpisuję umowę w przedszkolu i będę miała chwilę dla siebie jak on będzie się bawił z dziećmi

Też macie takie akcje jak ja? mam chwilę w których czuję jak "spada mi cukieri muszę szybko zjeść coś słodkiego, nie mogę się opanować...jakby ktoś mną normalnie rządził: zjedź to, migiem :P
oj biedaku, kuruj sie kochana
z tym cukrem mam dokladnie to samo! az mi sie rece trzesa normalnie i muuusze zjesc cos slodkiego
Cytat:
Napisane przez Catia88 Pokaż wiadomość
MAzianka jaki magnez pijesz? Lekarz Ci zalecił czy sama od siebie zaczełaś go pić??

Co do Świąt (a raczej najpierw Mikołaja bo 6grudnia się zbliża) to ja mojemu Tżtowi narazie kupiłam podusie taką śliczniutką, skarpetki i jakieś kosmetyki do golenia dorzucę. Ciekawe czy on będzie pamiętał o moich imieninach....????:confus ed:


Wstawiam fotkę mojego brzucholka Jak oglądałam Wasze fotki to miałam wrażenie,że ja brzucha w ogóle nie mam a jak zrobiłam dziś zdjęcia to wydaje mi się,że jednak brzuch mam Na zdjęciach lepiej ocenić (jakoś na dniach będę kończyć 14tydzień )
kochana brzuszek elegancki i wcale nie taki malutki! ja uwazam ze calkiem przyjemny i pokazny jak na 14 tydzien
Cytat:
Napisane przez 24kasia86 Pokaż wiadomość
moria tak w ogole to dziekuje za cieple slowa...

ostatnio to forum jest mi blizsze niz wszystko. W takich sytuacjach tesknie za moja babcia co mnie wychowala

normalnie mam dzisiaj placzliwy dzien, k....
kochana glowa do gory, jestesmy w Toba, wszysckie mamy tu wzloty i upadki, ale trzymamy sie razem i wspieramy wyplacz sie jak potrzebujesz i pamietaj, ze masz zawsze komu sie wyzalic
Cytat:
Napisane przez violisia Pokaż wiadomość
wiec i ja sie pochwale jak juz pisałam wczesniej

2 fotki z dzisiaj i dla powownania jedna z przed 2 tygodni

w rzeczywistosci brzuszek wiekszy moim zdaniem hehe

na plusie mam 1,5 kg..
no niezle urosl ci brzuszek jak na dwa tygodnie) calkiem niezle, widac ogromna roznice, sliczny!

Cytat:
Napisane przez Dziewczonka Pokaż wiadomość
Co do włosów na łydkach, to u mnie odkąd jestem w ciąży są strasznie twarde i grube - koszmar , nie wiem czy to od hormonów?
ja tez tak mam, wszystkie wlosy jakies duzo grubsze i ciemniejsze niestety niz przed ciaza
Cytat:
Napisane przez listopadowa80 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny, witam po dłuższej nieobecności
......................... ......................... ......................... ......................... ......................... ...
Dziewczyny, śliczne macie brzuszki i jakie szczuplutkie jesteście

......................... ......................... ......................... ......................... ......................... ..

Anula - ja również śpię na brzuchu
......................... ......................... ......................... ......................... ......................... ..

W internecie wyszperałam fajny sklepik z odzieżą ciążową. Podaję link:
http://www.mamaok.pl/
jak dobrze wiedziec ze kilka z was ciagle spi na brzuchu, ja w sumie dzisiaj spalam troche na boku bo mi bylo niewygodnie na brzuchu ale jednak w rezultacie ciagle laduje na brzuszku.
a link genialny!

Cytat:
Napisane przez agus87 Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny
nie pisalam caly dzien bo mialam urwanie glowy
do tego w mini delegacji bylam z mezem i dopiero wrocilam wiec zabieram sie do pracy bo troche mam

buziaki w brzuszki
moj brzuszek rosnie w oczach
w koncu od wczoraj 16 tydzien
wszystkim nam rosna brzuszki i nic tylko sie cieszyc, ja tez w ciagu dnia nie pisuje i potem musze wieczorami nadrabiac a wy dodatkowo macie wolne w czwartek a u nas zadnego swieta nie ma...

uciekam ide sobie zrobic kakao, pewnie jak wroce znowu naskrobiecie 5 stron
__________________
Zycie jest tylko jedno

Zosienka jest juz z nami

Zosia
anula_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 18:06   #748
violisia
Zadomowienie
 
Avatar violisia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 501
Dot.: Nasze dzieciątka rosną, a my rodzimy wiosną. Mamusie majowo-czerwcowe 2011

Cytat:
Napisane przez AlicjaH Pokaż wiadomość
Pamiętaj, ze to co było kiedyś w jego życiu i się skończyło nie ma wpływu na Was
Jesteście Wy-tu i teraz
zgadzam sie z ta kwestia w 100%

Cytat:
Napisane przez andziot Pokaż wiadomość
violisia brzuszzek piękny, widać, że rośnie z dnia na dzień, piękną kolekcję będziesz miała jak tak co tydzień będzizesz sobie robić fotkę, żałuję że ja takiej determinacji nie mam
dziekuje ,ja tam sobie duzo obiecałam w tej ciąży i mam nadzieje ze obietnic dotrzymam

Cytat:
Napisane przez mazianka81 Pokaż wiadomość
Ale śliczny szczypiorek jestes,a jaka opalona,slicznie
heheh dzieki, jeszcze mi po wakacjach zostala opalenizna

Cytat:
Napisane przez 24kasia86 Pokaż wiadomość
mi tez sie brzuszek violisi spodobal i rowniez dostrzeglam male doleczki pod piersiami jak u mnie
no mam, a raczej powoli zanikaja heheh

Cytat:
Napisane przez agus87 Pokaż wiadomość
mamy?
mamy

ale do klubu dostaja sie stale uzytkowniczki
niestety na innych watkach byly przykaldy, gdzie dziewczyny robily sobie jaja i wywlekaly z klubu prywatne intymne wiadomosci, bo zalozycielka klubu zapraszala kogo leci

do klubu dostaja sie stale uzytkowniczki
niektore z nas sa tutaj od kilku miesiecy

nie zapraszam osob, bedacych na forum od 1,2,tygodni
jak posiedza z nami dluzej i beda zauwazalne wtedy dostana zaproszenie


a tak apropos mojego dzieciatka

miesiac temu pamietam jak pisalyscie, ze malusie to moje dzieciatko, ze tylko 3 cm
a teraz ma 8,6 w piatek mial
w moim suwaku jest napisane, ze w 16 tygodniu dziecko ma 9 cm
wiec sie zgadza, wszystko jest okej
zreszta wam pokaze



nie chce mi sie zdjecie zalaczyc
a mi wyskakuje w suwaczku ze 6,5 cm a moj mial 7.5 cm... to prawie sie zgadza hahaa

Cytat:
Napisane przez anula_81 Pokaż wiadomość
no niezle urosl ci brzuszek jak na dwa tygodnie) calkiem niezle, widac ogromna roznice, sliczny!
dzieki serdeczne

a ja gloda powoli mam chyba pojde sobie zrobic jajecznice
violisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 18:09   #749
bzyczka1
Zakorzenienie
 
Avatar bzyczka1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: L/J/W
Wiadomości: 6 351
Dot.: Nasze dzieciątka rosną, a my rodzimy wiosną. Mamusie majowo-czerwcowe 2011

Principessina ja ciągle patrzę po swoich piersiach ze średniego B mam już średnie C. Pewnie masz rację że z tych tak nie wyskakują ahh i proszę...pisz bzyczka a nie bzyczek bo zmieniasz mi płeć w ten sposób
__________________
"Miłość...Wtedy, kiedy stoicie pod drzewem, a ty marzysz, żeby się przewróciło, bo będziesz mógł ją osłonić"

Nasz skarb
bzyczka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 18:20   #750
AlicjaH
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Gdzieś w NECIE
Wiadomości: 992
Dot.: Nasze dzieciątka rosną, a my rodzimy wiosną. Mamusie majowo-czerwcowe 2011

Cytat:
Napisane przez spice1985 Pokaż wiadomość
Załamujecie mnie kobiety Gdzie Wy tych chłopów szukałyście i co w nich widzicie? Ja wiem że miłość jest ślepa,ale jak nie ma szacunku do partnera to dla mnie porażka. Może łatwo mi mówić bo mój mąż jest na prawdę cudowny,ale w końcu same sobie dobieramy partnera na całe życie i chyba warto wybrać dobrze? Wiadomo, popełnia się błędy,ale jeżeli miałabym się męczyć z jakimś furiatem i dziecinnym pseudo facetem to chyba wolałabym być sama.
To nie tak ;-)
Ty myślisz,że na pierwszym spotkaniu usłyszysz "Cześć jestem Wojtek, będe Cię bił i wyzywał?"
Znam te schematy bo sama przez to przeszłam i pracuję w fundacji dla kobiet na tzw "zakręcie"
Znam przypadki gdzie facet po 10latach wspaniałego życia stał się katem
Ale zasada jest jedna osoba o skłonnościach dominująco-agresywnych bada grunt-partner wyczuwa na co moze sobie pozwolić i zmiany zachodzą najczęsciej stopniowo. Nie jest tak, ze bum i dostajesz w głowę

Jest wiele symptomów świadczących o skłonnościach do agresywnego zachowania/najciekawszym jest zapotrzebowanie na mięso-ale to taka ciekawostka ;-)

A co do mnie
TŻ dzwonił, że dziś przez to co zrobił nie mógł się na niczym skupić w pracy że jest mu przykro, że jest dupek i takie tam
Nadal jestem obrażona, bo nie pozwolę sobie na takie coś Zobaczymy ile będzie musiał się starać aby było dobrze-ja tego nie popuszczę a teksty "co ty cały dzień robiłaś"to może pod poduchy włożyć-fakt, ze cały dzień leżałam-Zulki nie było ale mam ochotę to leżę

Kukam za płaszczykiem Principessina Dziewczyny sluchajcie a Wy nie chcecie zbiorowego zamówienia zrobić z tej strony chińskiej? Tam są też takie większe na nas ciuchy ;-)
Dam linka http://asia-fashion-wholesale.com/
__________________
I zesłał ją Pan na ziemię...By siała zamęt i zniszczenie...
18TYDZIEŃ-CHŁOPAK

Edytowane przez AlicjaH
Czas edycji: 2010-11-08 o 18:28
AlicjaH jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:08.