Nasze dzieciątka rosną, a my rodzimy wiosną. Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Wybieramy tytuł III części wątku mam majowo-czerwcowych 2011
"Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nasze Maluszki" 26 65,00%
"Sexi piersi, sexi brzuszki, a w nich kopią nas Maluszki" 11 27,50%
"Pierwsze kopniaki już czujemy, teraz wyprawkę powoli kompletujemy" 3 7,50%
Głosujący: 40. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-08, 20:46   #781
AlicjaH
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Gdzieś w NECIE
Wiadomości: 992
Dot.: Nasze dzieciątka rosną, a my rodzimy wiosną. Mamusie majowo-czerwcowe 2011

Dziewczyny padniecie!!!

http://allegro.pl/komplety-frotte-sp...295371722.html

http://allegro.pl/komplety-bawelnian...295374006.html

---------- Dopisano o 21:46 ---------- Poprzedni post napisano o 21:44 ----------

Ku@#$ małe w cyckach ;-/
__________________
I zesłał ją Pan na ziemię...By siała zamęt i zniszczenie...
18TYDZIEŃ-CHŁOPAK

Edytowane przez AlicjaH
Czas edycji: 2010-11-08 o 20:49
AlicjaH jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 20:46   #782
violisia
Zadomowienie
 
Avatar violisia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 501
Dot.: Nasze dzieciątka rosną, a my rodzimy wiosną. Mamusie majowo-czerwcowe 2011

Cytat:
Napisane przez Martulka000 Pokaż wiadomość
No tak było. Startował na mnie z łapami wyzywając od najgorszych. Dobrze, że akurat kolega był w domu. Byłam gotowa zostawić wszystko i uciekać gdzie pieprz rośnie. Nastepnego dnia mnie przepraszał, ale co z tego jak i tak robi swoje. Z tym, że już nie chce mnie bić przynajmniej. Ciężko się z nim zrobiło. Mieliśmy się pobrać takie mieliśmy plany, ale boję się tego co będzie potem.

Dziewczyny czujecie jak maluszek przemieszcza się po brzusiu??
to serio milo z jego strony ze nie chce ci przynajmiej bic...

jeny jestem przerażona, tym co piszesz, szczerze zwialabym od niego, ja rozumie wszystko milosc miloscia, ale teraz jest dziecko, jakby mnie facet tknal to bym chyba zabila patelnia, serio.. nie wyobrazam sobie takiej sytuacji..
violisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 20:49   #783
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: Nasze dzieciątka rosną, a my rodzimy wiosną. Mamusie majowo-czerwcowe 2011

Cytat:
Napisane przez AlicjaH Pokaż wiadomość
No właśnie
Zakupy beze mnie?
Ale wy jestescie...
Hehehe to nie jedyny dziś mój zakup, poszalałam dziś troszkę, coś dla siebie zakupiłam i dla synka

---------- Dopisano o 21:49 ---------- Poprzedni post napisano o 21:47 ----------

Cytat:
Napisane przez AlicjaH Pokaż wiadomość




Ku@#$ małe w cyckach ;-/
Ja się jeszcze mieszczę :P I później raczej też
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 20:51   #784
AlicjaH
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Gdzieś w NECIE
Wiadomości: 992
Dot.: Nasze dzieciątka rosną, a my rodzimy wiosną. Mamusie majowo-czerwcowe 2011

Eweśka dlaczego ty mnie dołujesz ja się już nie mieszczę
Mówiłam, ze ja wielka w cycuchach jestem-całe życie mam z nimi problem ;-/
__________________
I zesłał ją Pan na ziemię...By siała zamęt i zniszczenie...
18TYDZIEŃ-CHŁOPAK
AlicjaH jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 20:53   #785
Aliczka88
Zadomowienie
 
Avatar Aliczka88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Nibylandia :):)
Wiadomości: 1 688
Dot.: Nasze dzieciątka rosną, a my rodzimy wiosną. Mamusie majowo-czerwcowe 2011

Cytat:
Napisane przez 24kasia86 Pokaż wiadomość
chce zakonczyc temat Tż na forum ale nie umiem.
Wyobraz sobie taka scene z wczoraj... ja jade tramwajem do szkoly, zimno jak chole... a on jedzie na gielde ogladac dla siostry meble (tzn. ona kupuje, ale on chce sie dla niej zorientowac w cenie). Kurde ok przeciez nie zabraniam, ale tez potrzebuje zainteresowania z jego strony!! i masz racje szkoda ze nie ma braci, bo te siostry to by sie chcialy pozabijac o niego hehe jedna to potrafi bezszczelnie powiedziec przy mnie (gdy Tż je jej salatke) :"jedz jedz w domu tego nie masz", czujesz???


ale to nie jest temat na forum...mam nadzieje ze dziecko wszystko zmieni. Tak jak mowisz, ja chce od niego przede wszystkim by mnie szanowal, byl szczery i kochal... kurde w koncu jest doroslym facetem. no!!!

ale sie wygadalam, dzieki
Taki tekst tez słyszałam haha "Zjedz bo coś marnie wyglądasz, chyba Cie głodzą" Ależ ja je kocham

Cytat:
Napisane przez AlicjaH Pokaż wiadomość
KASIA86 proszę Cię nie mów że dziecko coś zmieni-to najgorsze co możesz powiedzieć-wiem po sobie
Pogadaj z nim, powiedz czego sie boisz ale nie czekaj że ten mały człowiek nauczy rodziców jak żyć... Bo zaczną sie problemy-zarwane noce, bo ja sie nim cały czas zajmuje, bo ja chce wyjść-a to nie będzie dobry czas na to aby te wszystkie skumulowane rzeczy rozwiazywać
Nie chce żebyś odebrała mój post jako podcinający skrzydła-ale ja niestety mam po 1 zwiazku kiepskie wspomnienia-jak pojawiło sie dziecko-zaginięcia na 3/4dni, zadnej soboty przez 6lat nigdy nie spedził w domu/ŻADNYCH ŚWIĄT-TAK ŻADNYCH WOLAŁ IMPREZY Z KOLEGAMI/, multum panienek, rozwalanie jednej nocy sumy 10/15tyś, narkotyki, policja, grupy zorganizowane, oskarżenia o gwałty itp ;-)
Ech jak teraz patrze na to to jak film sensacyjny ;-)
Działaj wpierw, nie czekaj aż będzie za pózno
Macie szansę
No nieźle! Możesz śmiało wydać autobiografię! Kupię

Cytat:
Napisane przez Martulka000 Pokaż wiadomość
No tak było. Startował na mnie z łapami wyzywając od najgorszych. Dobrze, że akurat kolega był w domu. Byłam gotowa zostawić wszystko i uciekać gdzie pieprz rośnie. Nastepnego dnia mnie przepraszał, ale co z tego jak i tak robi swoje. Z tym, że już nie chce mnie bić przynajmniej. Ciężko się z nim zrobiło. Mieliśmy się pobrać takie mieliśmy plany, ale boję się tego co będzie potem.
Słuchaj! Gdyby do mnie facet powiedział jakieś wulgarne słowo i podniósł na mnie ręke to daje słowo, że nie miał by szans zeby cokolwiek naprawić. Czasem lepiej w odpowiednim momencie powiedziec STOP niz później żałować całe życie. A ile masz lat?
__________________
"Znaczną częścią naszego życia rodzinnego są udane szarlotki"


Żona
Mama Misia

Makijażystka
Aliczka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 20:54   #786
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: Nasze dzieciątka rosną, a my rodzimy wiosną. Mamusie majowo-czerwcowe 2011

Cytat:
Napisane przez AlicjaH Pokaż wiadomość
Eweśka dlaczego ty mnie dołujesz ja się już nie mieszczę
Mówiłam, ze ja wielka w cycuchach jestem-całe życie mam z nimi problem ;-/
Wiesz co ja też mała w cycuchach nie jestem i nigdy nie byłam, zawsze miałam miskę C, ale raczej większą C i 75 pod biustem, a teraz 80 pod biustem miska D, musiałam nowe cyckonosze zakupić bo w starych już mi źle było pomieścić moje melony
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 20:56   #787
asiak1981
Rozeznanie
 
Avatar asiak1981
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Inowrocław
Wiadomości: 966
Dot.: Nasze dzieciątka rosną, a my rodzimy wiosną. Mamusie majowo-czerwcowe 2011

Cytat:
Napisane przez Renessme1985 Pokaż wiadomość
Tak więc po pierwsze to ja jeszcze w ogóle nie czuję ruchów mojego malucha... nie powiem trochę mnie to martwi. To moja pierwsza ciąża ale tak wiele z Was na wcześniejszym niż ja etapie czuje, że coś je tam w brzuszku smyra, a u mnie nic, a nic... a to już 15 tc
kochana nie denerwuj się, ja w pierwszej ciąży poczułam dopiero porządne kopniaki w 18 tyg! Teraz juz wiem jak to jest i dlatego czuję ruchy już wcześniej.

a! słuchajcie co wczoraj usłyszałam, że jak się czuje później ruchy tj. 18-20 tydz. - to DZIEWCZYNKA
a jak dużo wcześniej to CHŁOPIEC! ... że niby bardziej ruchliwi czy cuś...

Więc w pierwszej mi się sprawdziło, ciekawe jak teraz...

Cytat:
Napisane przez principessina Pokaż wiadomość
Dziewczynki mam pytanie odnosnie tych gazikow do pepuszka, ile sztuk potrzebnych bedzie?
Cytat:
Napisane przez andziot Pokaż wiadomość
też zbędny wydatek !!!
nie wygodnie się tym przeciera i kupe kasy wydasz
mi kazali spirytusem przemywać, rozrabia się z woda i patyczkiem do uszu lub wacikiem myjesz
a teraz to zalecają np octeniseptem przemywać, czytałam ostatnio
dokładnie! kumpela rodziła w sierpniu i ten octenisept podobno rewelacja!!!! Nawet jej krocze psikali tym w szpitalu bo podobno super się goi i działa jakoś tak znieczulająco! Teraz używa dla 4letniego synka na różne otarcia.
__________________
Kasia, ur. 22.11.2008 r.

Wojtuś, ur. 3.05.2011 r.

asiak1981 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-08, 20:57   #788
andziot
Zakorzenienie
 
Avatar andziot
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 180
Dot.: Nasze dzieciątka rosną, a my rodzimy wiosną. Mamusie majowo-czerwcowe 2011


dobranoc !

asiak1981 mi się z ruchami nie sprawdziło, poczułam Zośkę w 16tc i była straaaasznie ruchliwa, nie wiedziałam co to znaczy liczenie ruchów, bo ciągle ją czułam

ja octenisept używałam też na odparzenia u Zosi, super się wszystko goiło, więc polecam
__________________
Trzy rzeczy pozostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka...
Dante Alighieri



Edytowane przez andziot
Czas edycji: 2010-11-08 o 21:01
andziot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 20:58   #789
spice1985
Zadomowienie
 
Avatar spice1985
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 504
Dot.: Nasze dzieciątka rosną, a my rodzimy wiosną. Mamusie majowo-czerwcowe 2011

Kurcze, dziewczyny jestem zmartwiona...już mówię czym. Pamiętacie jak pisalam o farbujących spodniach? Myślałam że to moje jeansy ale to jednak dresy ciążowe z allegro!!! Nawet po praniu farbują! Taką powłokę siwą robią na nogach...Dzisiaj znowu po 2 dniach noszenia miałam. I wcale nie wystarczy wziąć prysznic tylko trzeba troszkę zszorować żeby zeszło wszystko! Już tego badziewia nie będę nosić Ale do sedna: te dresy mają też oczywiście mały pas na brzuszek...I nie zwróciłam wcześniej uwagi czy brzuszek też mi farbowały,raczej nie mocno bo bym widziała,ale trochę przybrudzić mogły, w sensie przyciemnić. Ja zawsze jak biorę prysznic to się namydlę i spłukuję, cały dzień w domu siedzę wiec nie przychodziło mi do głowy żeby się mega szorować jak górnik, a tymczasem te paskudne spodnie! Jak ostatnio byłam u gin to pytałam o barwienie nóg przez spodnie, to powiedziała że to nie zaszkodzi, ale nie pytałam o brzuch Myslicie, że te barwiące coś przechodzi przez skórę i do płodu i może go uszkodzić? Tylko się nie smiejcie ze mnie, bo serio się zmartwiłam. Oczywiście nie miałam niebieskiego brzucha,to na pewno nie Ale jakby zostawialy lekko poświatę a ja bym nie zauważyła?

to jest to gó..o : http://allegro.pl/ciazowe-spodnie-dr...288852394.html

Ja tego pasa nie mam aż tak wysoko, raczej koło pepka
__________________
Hanusia

Zęby Hanusi

Edytowane przez spice1985
Czas edycji: 2010-11-08 o 21:00
spice1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 21:02   #790
aniko 23
Zakorzenienie
 
Avatar aniko 23
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 531
GG do aniko 23
Dot.: Nasze dzieciątka rosną, a my rodzimy wiosną. Mamusie majowo-czerwcowe 2011

bardzo fajna tak koszula..w fajnej cenie...
aniko 23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 21:02   #791
AlicjaH
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Gdzieś w NECIE
Wiadomości: 992
Dot.: Nasze dzieciątka rosną, a my rodzimy wiosną. Mamusie majowo-czerwcowe 2011

Cytat:
Napisane przez spice1985 Pokaż wiadomość
Kurcze, dziewczyny jestem zmartwiona...już mówię czym. Pamiętacie jak pisalam o farbujących spodniach? Myślałam że to moje jeansy ale to jednak dresy ciążowe z allegro!!! Nawet po praniu farbują! Taką powłokę siwą robią na nogach...Dzisiaj znowu po 2 dniach noszenia miałam. I wcale nie wystarczy wziąć prysznic tylko trzeba troszkę zszorować żeby zeszło wszystko! Już tego badziewia nie będę nosić Ale do sedna: te dresy mają też oczywiście mały pas na brzuszek...I nie zwróciłam wcześniej uwagi czy brzuszek też mi farbowały,raczej nie mocno bo bym widziała,ale trochę przybrudzić mogły, w sensie przyciemnić. Ja zawsze jak biorę prysznic to się namydlę i spłukuję, cały dzień w domu siedzę wiec nie przychodziło mi do głowy żeby się mega szorować jak górnik, a tymczasem te paskudne spodnie! Jak ostatnio byłam u gin to pytałam o barwienie nóg przez spodnie, to powiedziała że to nie zaszkodzi, ale nie pytałam o brzuch Myslicie, że te barwiące coś przechodzi przez skórę i do płodu i może go uszkodzić? Tylko się nie smiejcie ze mnie, bo serio się zmartwiłam. Oczywiście nie miałam niebieskiego brzucha,to na pewno nie Ale jakby zostawialy lekko poświatę a ja bym nie zauważyła?

to jest to gó..o : http://allegro.pl/ciazowe-spodnie-dr...288852394.html

Ja tego pasa nie mam aż tak wysoko, raczej koło pepka
Za mała dawka barwnika i za krótki czas-NIE MA MOZLIWOŚCI
Nie martw się
__________________
I zesłał ją Pan na ziemię...By siała zamęt i zniszczenie...
18TYDZIEŃ-CHŁOPAK
AlicjaH jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-08, 21:04   #792
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomości: 7 083
Dot.: Nasze dzieciątka rosną, a my rodzimy wiosną. Mamusie majowo-czerwcowe 2011

eweska zakupilysmy te same koszule nocne, jakie wzielas kolorki?

dzis tak mnie juz pupsko boli od tych zastrzykow, musze siedziec skrawkiem pupy na krzesle, mam nadzieje ze to juz byl ostatni!
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 21:05   #793
spice1985
Zadomowienie
 
Avatar spice1985
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 504
Dot.: Nasze dzieciątka rosną, a my rodzimy wiosną. Mamusie majowo-czerwcowe 2011

Cytat:
Napisane przez AlicjaH Pokaż wiadomość
Za mała dawka barwnika i za krótki czas-NIE MA MOZLIWOŚCI
Nie martw się
Tak mówisz? Dzięki. Czyli pewnie żeby przenikło i zaszkodziło musiałby byc caly brzuch niebieski i to przez wiele dni?
__________________
Hanusia

Zęby Hanusi

Edytowane przez spice1985
Czas edycji: 2010-11-08 o 21:06
spice1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 21:06   #794
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: Nasze dzieciątka rosną, a my rodzimy wiosną. Mamusie majowo-czerwcowe 2011

Cytat:
Napisane przez principessina Pokaż wiadomość
eweska zakupilysmy te same koszule nocne, jakie wzielas kolorki?

dzis tak mnie juz pupsko boli od tych zastrzykow, musze siedziec skrawkiem pupy na krzesle, mam nadzieje ze to juz byl ostatni!
Ja kupiłam jasna czyli szarą, nie lubię zbyt kolorowej bielizny, piżam lub koszul.
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 21:07   #795
Dziewczonka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dziewczonka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 2 628
Dot.: Nasze dzieciątka rosną, a my rodzimy wiosną. Mamusie majowo-czerwcowe 2011

Cytat:
Napisane przez principessina Pokaż wiadomość
eweska zakupilysmy te same koszule nocne, jakie wzielas kolorki?

dzis tak mnie juz pupsko boli od tych zastrzykow, musze siedziec skrawkiem pupy na krzesle, mam nadzieje ze to juz byl ostatni!
Kochana a co to za zastrzyki?
Dziewczonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 21:22   #796
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomości: 7 083
Dot.: Nasze dzieciątka rosną, a my rodzimy wiosną. Mamusie majowo-czerwcowe 2011

eweska ja wzielam szara i jasna fioletowa, a ile bierzesz do szpitala ze 3 sztuki?

Dziewczonka zastrzyki z progesteronu i tez globulki, no ale zaczelam 13 sty tydzien wiec chyba jutro powie zebym zaprzestala, mam nadzieje....
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 21:25   #797
Dziewczonka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dziewczonka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 2 628
Dot.: Nasze dzieciątka rosną, a my rodzimy wiosną. Mamusie majowo-czerwcowe 2011

Cytat:
Napisane przez principessina Pokaż wiadomość
eweska ja wzielam szara i jasna fioletowa, a ile bierzesz do szpitala ze 3 sztuki?

Dziewczonka zastrzyki z progesteronu i tez globulki, no ale zaczelam 13 sty tydzien wiec chyba jutro powie zebym zaprzestala, mam nadzieje....
To już wszystko wiem
Zmykam pod prysznic i do łóżeczka, dobranoc mamusie

Edytowane przez Dziewczonka
Czas edycji: 2010-11-08 o 21:27
Dziewczonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 21:45   #798
mary poziomkowa
Zakorzenienie
 
Avatar mary poziomkowa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 3 847
Dot.: Nasze dzieciątka rosną, a my rodzimy wiosną. Mamusie majowo-czerwcowe 2011

Dobry wieczór

wpadłam sprawdzić, co u Was i ...

Martulko, uciekaj od tego gościa! Ile macie lat? Jak wygląda Wasza relacja? Czy On Cię utrzymuje? Aż mi się wierzyć nie chce, że tacy kolesie chodzą po świecie...
__________________
Nutka-Hanutka is in town <3 03.05.2011

Janutek is coming to town <3

vege!
mary poziomkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 21:48   #799
Aliczka88
Zadomowienie
 
Avatar Aliczka88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Nibylandia :):)
Wiadomości: 1 688
Dot.: Nasze dzieciątka rosną, a my rodzimy wiosną. Mamusie majowo-czerwcowe 2011

Do jutra Perełki!
__________________
"Znaczną częścią naszego życia rodzinnego są udane szarlotki"


Żona
Mama Misia

Makijażystka
Aliczka88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-08, 22:08   #800
mamaoptymistka
Zadomowienie
 
Avatar mamaoptymistka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 773
Dot.: Nasze dzieciątka rosną, a my rodzimy wiosną. Mamusie majowo-czerwcowe 2011

Cytat:
Napisane przez Martulka000 Pokaż wiadomość
No tak było. Startował na mnie z łapami wyzywając od najgorszych.
Wydaje mi się że jeszcze wiele razy może dojść do jakiś kłótni i jeśli przechodzi do bicia to kolejnym razem, gdy nikt go nie powstrzyma może na prawdę zrobić Ci krzywdę.
Już pomijam fakt że kobieta w ciąży powinna być pod szczególną ochroną.
Osobiście nie wierzę w to że ludzie tak po prostu się zmieniają, a na pewno nie przez wzgląd na dziecko, które w pierwszych latach życia oprócz wielkiej radości powoduje również wiele obowiązków i wyrzeczeń.

Martulka000 życzę Ci spokoju i prawdziwej miłości.
mamaoptymistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 22:17   #801
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: Nasze dzieciątka rosną, a my rodzimy wiosną. Mamusie majowo-czerwcowe 2011

Cytat:
Napisane przez spice1985 Pokaż wiadomość
Załamujecie mnie kobiety Gdzie Wy tych chłopów szukałyście i co w nich widzicie? Ja wiem że miłość jest ślepa,ale jak nie ma szacunku do partnera to dla mnie porażka. Może łatwo mi mówić bo mój mąż jest na prawdę cudowny,ale w końcu same sobie dobieramy partnera na całe życie i chyba warto wybrać dobrze? Wiadomo, popełnia się błędy,ale jeżeli miałabym się męczyć z jakimś furiatem i dziecinnym pseudo facetem to chyba wolałabym być sama.


Cytat:
Napisane przez aniko 23 Pokaż wiadomość
no jak facet moze wyzywac od "roznych" swoja partnerke i to bedaca w ciazy??
Dla mnie to również niepojęte
Cytat:
Napisane przez andziot Pokaż wiadomość
też zbędny wydatek !!!
nie wygodnie się tym przeciera i kupe kasy wydasz
mi kazali spirytusem przemywać, rozrabia się z woda i patyczkiem do uszu lub wacikiem myjesz
a teraz to zalecają np octeniseptem przemywać, czytałam ostatnio

O tak właśnie robiłam przy synku



Cytat:
Napisane przez SammaMia Pokaż wiadomość
Czesc Kobitki

Ja co prawda z mam kwietniowych, ale widze, ze i u was takich nie brakuje Podczytuje was od jakiegos czasu i musze przyznac, ze bardzo tu u was milo - mam nadzieje, ze nie bedziecie mialy nic przeciwko jak tu czasem zajrze czy cos napisze?
Na poczatek kilka slow o mnie - mam 28 lat, bedzie to moje pierwsze dzieciatko i obecnie konczymy 16ty tydzien. Dzisiaj akurat mialam wizyte u lekarza i moje Malenstwo jest zdrowe, dobrze sie rozwija i mierzy 12cm

Pozdrawiam was wszystkie cieplutko
Witaj i pisz z nami jak najczęściej
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 22:33   #802
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomości: 7 083
Dot.: Nasze dzieciątka rosną, a my rodzimy wiosną. Mamusie majowo-czerwcowe 2011

Dziewczynki to szczeniaczki kuzynki meza, sliczniutkie co
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 07:07   #803
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Nasze dzieciątka rosną, a my rodzimy wiosną. Mamusie majowo-czerwcowe 2011

Cytat:
Napisane przez violisia Pokaż wiadomość
to serio milo z jego strony ze nie chce ci przynajmiej bic...
to samo miałam napisać... Ciary po plecach przebiegają jak się słyszy takie historie i dla mnie to jest niepojęte Współczuję ale ja wiałabym od niego gdzie pieprz rośnie.

Cytat:
Napisane przez spice1985 Pokaż wiadomość
to jest to gó..o : http://allegro.pl/ciazowe-spodnie-dr...288852394.html

Ja tego pasa nie mam aż tak wysoko, raczej koło pepka
fajne te spodnie i sama bym sobie zakupiła, gdyby nie to co piszesz o tym farbowaniu, szkoda

Dziewczyny które zamówiły leginsy ciążowe, przyszła Wam już paczka?
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 07:19   #804
moria44
Wtajemniczenie
 
Avatar moria44
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z chałupki
Wiadomości: 2 504
Dot.: Nasze dzieciątka rosną, a my rodzimy wiosną. Mamusie majowo-czerwcowe 2011

Cytat:
Napisane przez principessina Pokaż wiadomość
Też taką zamówiłam i jeszcze taką bluzkę asymetryczną. Dziś, ew. jutro powinnam mieć paczką w domu

Cytat:
Napisane przez anula_81 Pokaż wiadomość
a ja sie wlasnie zwazylam i oniemialam! 4 kilo na plusie!
a jak u was z waga aktualnie... ? ja dodam ze ja dopiero 14t2d?
anula u mnie 6 na +

Cytat:
Napisane przez asiak1981 Pokaż wiadomość
dokładnie! kumpela rodziła w sierpniu i ten octenisept podobno rewelacja!!!!
Potwierdzam Jest na mojej "złotej liście" rzeczy koniecznych do zakupienia więc na pewno wyczytałam o nim same pozytywne opinie

Cytat:
Napisane przez spice1985 Pokaż wiadomość
spice, dzidzi na pewno nic się nie stało ale portki bym reklamowała i zwrot na koszt sprzedającego bo nie reklamujesz złego rozmiaru tylko produkt jest wadliwy. Z resztą w negatywnych komentarzach też ktoś już napisał, że spodnie farbują


Cytat:
Napisane przez principessina Pokaż wiadomość
Dziewczynki to szczeniaczki kuzynki meza, sliczniutkie co
łojessuuu ja bym je wszystkie do domu zabrała To yoreczki są?
Jeszcze TŻ ciągle mnie podpytuje kiedy bierzemy drugiego pieska ale ja coś tak straciłam ochotę Mieliśmy od dawna taki plan, że gdy będę w ciąży, na zwolnieniu to weźmiemy drugiego pieska ale sama nie wiem czy to jest dobry pomysł.

kasia pij mleko! Bo Ci dzidziek wapń wyciągnie i pójdą Ci wszystkie zęby. Sok malinowy też możesz dolać powoli do mleka ciągle mieszając aby się nie zważyło. Pychotka!

MoniaK ja mam jakieś 6 szt. legginsów ciążowych z allegro ale kurcze zamawiałam je w tak podobnym czasie i w dodatku ja zawsze od razu wycinam metki z każdego ciucha więc nie wiem teraz które są od kogo A różnią się bardzo, bo jedne za cienkie, drugie za krótki pas na brzuch mają i mnie wkurza bo jest do pępka i ciągle mi zjeżdża, inne się popruły po tygodniu Póki co nie znalazłam takich, które mogłabym w 100% polecić ale najlepsze są chyba te grube, które dziewczyny ostatnio zamawiały.
__________________
Iguśka

God couldn’t be everywhere, so he created mothers


Edytowane przez moria44
Czas edycji: 2010-11-09 o 07:22
moria44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 07:25   #805
anulinka2009
Wtajemniczenie
 
Avatar anulinka2009
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Podbeskidzie
Wiadomości: 2 623
GG do anulinka2009
Dot.: Nasze dzieciątka rosną, a my rodzimy wiosną. Mamusie majowo-czerwcowe 2011

Witam mamuśki

Ale miałam "sikaną" noc. Co dwie godziny pobudka i marsz do toalety
Chyba mnie bejbik gdzieś naciskał, bo wczoraj nic się takiego nie działo, a w nocy jakieś apogeum.

Przy dobrych wiatrach zawiozę dzisiaj TŻ ( w końcu ) na zabieg do szpitala. Jest teraz na badaniach, ale mam nadzieję, że się już nic nie zmieni.
A po obiedzie idziemy na wizytę do gina. Za chwilę idę odebrać wyniki z wczoraj.
Miłego dnia dziewczyny.
anulinka2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 07:27   #806
kruczaa
Rozeznanie
 
Avatar kruczaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 501
Dot.: Nasze dzieciątka rosną, a my rodzimy wiosną. Mamusie majowo-czerwcowe 2011

Cześc kobietki
Ale się patologicznie zrobiło....Martulka współczuje sytuacji , ale proszę wykaż się rozumem i siłą i pokaż mu że nie moze Cię tak traktowac. Ja niewyobrażam sobie czegos takiego, jestem ponad 5 lat z Tż i nigdy nie usłyszałam od niego obelgi ani nie podniósł na mnie ręki. Dla mnie to by był koniec zwiazku. Bo nie ważne jak długo się miedzy wami tak dzieje, ani ile razy Cię obraził czy uderzył, ważne że to się już stało, zrobił tak raz to zrobi i drugi.
kruczaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 07:30   #807
moria44
Wtajemniczenie
 
Avatar moria44
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z chałupki
Wiadomości: 2 504
Dot.: Nasze dzieciątka rosną, a my rodzimy wiosną. Mamusie majowo-czerwcowe 2011

Ok, już wiem, po kolorach doszłam co mam od kogo

1. http://allegro.pl/leginsy-legginsy-g...272881717.html

Te są z milutkiej bawełny ale cienkie i pas za krótki jak dla mnie ( mam 173cm wzrostu )
Grafitowy - b. ładny kolor

2. http://allegro.pl/getry-leginsy-ciaz...252827831.html
ciepłe, długie, pas idealny ale się popruły po miesiącu

3. http://allegro.pl/leginsy-ciazowe-ge...242790807.html
kurcze a te to nie wiem czy w ogóle do mnie doszły a kupiłam już 2 tyg. temu

4. http://allegro.pl/spodnie-ciazowe-dr...252505236.html
A to dresowe, które polecam choć na mnie są ciut za krótkie ale poza tym fajny ciepły elastyczny materiał, pas na brzuch idealny no i nie farbują

Innych nie rozszyfruję bo zawsze brałam czarne i nie wiem, które są które
__________________
Iguśka

God couldn’t be everywhere, so he created mothers

moria44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 07:35   #808
anula_81
Zakorzenienie
 
Avatar anula_81
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Oslo, Norwegia
Wiadomości: 3 419
Dot.: Nasze dzieciątka rosną, a my rodzimy wiosną. Mamusie majowo-czerwcowe 2011

Cytat:
Napisane przez anulinka2009 Pokaż wiadomość
Witam mamuśki

Ale miałam "sikaną" noc. Co dwie godziny pobudka i marsz do toalety
Chyba mnie bejbik gdzieś naciskał, bo wczoraj nic się takiego nie działo, a w nocy jakieś apogeum.


A po obiedzie idziemy na wizytę do gina. Za chwilę idę odebrać wyniki z wczoraj.
Miłego dnia dziewczyny.
ja dokladnie tak samo, jestem tak okrutnie neiwyspana dzisiaj ze ledwie na oczy patrze, a musialam wczesniej przyjsc do pracy bo ide na 10:30 do lekarza z wynikami badan
powodzenia u gina kochana.
ja prosze trzymajcie kciuki zebym dalej dostala moje 50% zwolnienie, bo nie mam sily na pelen etat leciec
Cytat:
Napisane przez moria44 Pokaż wiadomość
Też taką zamówiłam i jeszcze taką bluzkę asymetryczną. Dziś, ew. jutro powinnam mieć paczką w domu


anula u mnie 6 na +

.
oo ja tez chyba zamowie sobie, ale dopiero moze tesciowie mi na swieta przywioza do Norwegii nie oplaca mi sie zamawiac bo wiecej place za przesylke niz za towar
u mnie z rana3,5 ale na mnie to sporo wszyscy mowia, ze na buzi przytylam troche juz grrrr....ale z brzuszka sie ciesze
Cytat:
Napisane przez principessina Pokaż wiadomość
Dziewczynki to szczeniaczki kuzynki meza, sliczniutkie co
jejuuu jakie piekneee chce jednegooo

ja wracam do pracy, potem zaraz do lekarza a po poludniu na zakupy zimowe bo u nas mega mroooz, czapke ciepla, welniane rajstopy ciazowe i majtki welniane) tak tak, skandynawia kochane welna rzadzi wiec bede wieczorkiem, ale postaram sie odezwac wczesniej wiec nie piszcie znowu 10 stron blagam

milego dnia
__________________
Zycie jest tylko jedno

Zosienka jest juz z nami

Zosia
anula_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 07:38   #809
moria44
Wtajemniczenie
 
Avatar moria44
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z chałupki
Wiadomości: 2 504
Dot.: Nasze dzieciątka rosną, a my rodzimy wiosną. Mamusie majowo-czerwcowe 2011

Cytat:
Napisane przez anula_81 Pokaż wiadomość
ja prosze trzymajcie kciuki zebym dalej dostala moje 50% zwolnienie, bo nie mam sily na pelen etat leciec

Cytat:
Napisane przez anula_81 Pokaż wiadomość
u mnie z rana3,5 ale na mnie to sporo wszyscy mowia, ze na buzi przytylam troche juz grrrr....ale z brzuszka sie ciesze
anula Ty jesteś chudzinka więc możesz przytyć więcej Ja ze względu na to, że startowałam już z nadwagą powinnam uważać i nie przytyć więcej niż 10kg... już to widzę
__________________
Iguśka

God couldn’t be everywhere, so he created mothers

moria44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 07:41   #810
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Nasze dzieciątka rosną, a my rodzimy wiosną. Mamusie majowo-czerwcowe 2011

Cytat:
Napisane przez principessina Pokaż wiadomość
Dziewczynki to szczeniaczki kuzynki meza, sliczniutkie co
boskie


dzien dobry mamuski
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:34.