Trwała - zbiorczy - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Pokaż wyniki sondy: Jakie kosmetyki do wykonania trwałej podnoszącej uzywacie??
Wella 0 0%
Goldwell 0 0%
Joanna 0 0%
inne 0 0%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-18, 19:44   #2311
facet1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 20
Dot.: Pytanie o trwałą

nikt?
facet1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 09:22   #2312
taszita
Raczkowanie
 
Avatar taszita
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Pałuki :)
Wiadomości: 287
Dot.: Trwała - zbiorczy

ja zabiorę głos: Wydaje mi się, że nie.
Jak chcesz miec loki to trwała musi byc mocna czyli wyjdzie baran, jeśli chcesz miec lekko to nic ci nie wyjdzie.
Decyduj:
Albo to co masz teraz na głowie, albo baran.
Pozdrawiam
__________________
04.01.11 - zaczynam kurację włosów
14.01.11 r. - piję pokrzywę.
20.01.11 r. - długość odrostu: 3,5 - 4,0 cm
długość włosów - 38; 39,5; 43,5;
Cel 70 cm
mój kolor -piękny mysi
20.12.2011 r., podcięcie końcówek 3 cm
taszita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 16:28   #2313
Bambi2
Raczkowanie
 
Avatar Bambi2
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 210
Dot.: Pytanie o trwałą

Cytat:
Napisane przez facet1234 Pokaż wiadomość
Cześć, jestem facetem i mam problem z włosami. Moje włosy są sztywne, gęste (jest ich dużo [może raczej o dużej objętości]), puszyste, sterczące (nie przylegają do głowy) ROSNĄ DO GÓRY, suche.
Tych włosów w żadne sposób nie da się ułożyć na żadne żele, pasty, gumy itp. Po prostu katastrofa. A wyglądają one tak:

http://www.turboimagehost.com/p/4407...0x600.jpg.html
http://www.turboimagehost.com/p/4537...54514.jpg.html

Dodam też, że odżywek ożywałem mnóstwo i to nic nie pomaga.
Znalazłem w internecie że mocne przerzedzenie włosów może poprawić ich skłonność do układanie, ale też można to zrobić stosując lekką trwałą. Nie chodzi o jakieś loki, tylko żeby po prostu nałożyć to coś na włosy na te kilka minut i spłukać. Podobno wtedy włosy będę się układać bo w ten sposób można zmienić strukturę włosa.
Teraz mam pytanie jaką możecie polecić mi lekką trwałą bo nie będę przecież leciał do fryzjera i tracił kasy jak u mnie żadnego układania loków nie będzie, dlatego małe ryzyko sknocenia tego.
Mam pytanie jeszcze czy trwała rozjaśnia może włosy? Jeżeli tak, to czy po trwałej mogę sobie zafarbować włosy. Aktualnie naturalny kolor to ciemny blond. O zniszczenie włosów się nie boje bo mam mocne i zdrowe włosy i pomimo od kilku lat stosowanie przeróżnych żeli one sie nie osłabiły i sterczą non stop.
Zacznę od końca - tak, trwała rozjaśnia, o jakieś 2 tony. Farbować można, ale nie od razu. Minimum 2 tygodnie przerwy pomiędzy zabiegami i lepiej po, niż przed.
A co do tego Twojego pomysłu, to kurcze, jakoś tego nie widzę... Trwała może i ułatwia układanie, ale raczej gdy są loczki. Rozumiem, że chcesz poprostu potraktować je tym płynem, tak? Hmm... przy krótkich włosach i jak się dodatkowo wysuszą i napuszą, to mogą sterczeć jeszcze bardziej i zupełnie ich nie ogarniesz Poza tym, z tego co widać na zdjęciach, fryzura jest jak najbardziej ok., więc ja powiedziałabym - daj sobie spokój . Ale jeśli aż tak bardzo denerwuje Cię układanie to możesz spróbować - krótkie szybko odrosną W kwestii płynu niestety nie pomogę, bo na tym się nie znam.
__________________
Pani mgr inż.
Ręce precz od Tybetu
___________
...Ukrzyżowane wspomnienia nie pozwolą zapomnieć,
nawet wówczas, gdy odkryję wszystkie ścieżki Twojej filozofii
i przesłucham całego Bacha...

W najgłębszą ciemność strącił mnie największy blask (...)

Bambi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 18:09   #2314
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Trwała - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez marioletka Pokaż wiadomość
Witam!

Czy Waszym zdaniem da się osiągnąć taki efekt trwałą? Dodam, że zakładam, że moje włosy po zakręceniu podniosłyby się i dały taką długość jak na zdjeciu, tak jak i modelka - mam grzywkę. Moje włosy są raczej cienkie i zmuszające do mycia codziennie.

A może headlines?
Fryzjer raczej nie zrobi Ci czegoś takiego z tego względu że modelka nie ma loków od nasady włosów tylko mniej więcej od wysokości oczu, a trwałą robi się na całej długości
Cytat:
Napisane przez Bambi2 Pokaż wiadomość
Zacznę od końca - tak, trwała rozjaśnia, o jakieś 2 tony.
Jeśli ma się nie farbowane włosy to nie sądzę by rozjaśniła, przynajmniej mi się nic takiego nie stało
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-27, 16:26   #2315
Bambi2
Raczkowanie
 
Avatar Bambi2
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 210
Dot.: Trwała - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Jeśli ma się nie farbowane włosy to nie sądzę by rozjaśniła, przynajmniej mi się nic takiego nie stało
Ja robiłam trwałą przy naturalnym kolorze włosów, nie były farbowane. Zawsze nieco się rozjaśniały - różnicę było widać, gdy zaczynały odrastać, jak napisałam, jeden / dwa tony. Wygląda na to, że zbyt uogólniłam i nie każde włosy reagują tak samo, więc nie: "rozjaśnia" ale: "może rozjaśnić"
__________________
Pani mgr inż.
Ręce precz od Tybetu
___________
...Ukrzyżowane wspomnienia nie pozwolą zapomnieć,
nawet wówczas, gdy odkryję wszystkie ścieżki Twojej filozofii
i przesłucham całego Bacha...

W najgłębszą ciemność strącił mnie największy blask (...)

Bambi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-28, 05:17   #2316
Czarnooka_Paula
Zakorzenienie
 
Avatar Czarnooka_Paula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 11 023
Dot.: Trwała - zbiorczy

Hej dziewczyny!
za 2 tygodnie mam termin u fryzjera na zrobienie trwałej naczytałam się tego i teraz sie boje ze zostane z pudlem na głowie
__________________


Mia i Tosia <3


Czarnooka_Paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-29, 12:59   #2317
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Trwała - zbiorczy

A czy ktoras z Was wykonywala zabieg Frisette?
Przeszukalam watek, ale jest 1 opinia.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-04, 13:21   #2318
Monic17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 70
Dot.: Re: trwała

witam, ja zrobilam trwałą a po czterech miesiącach drugą i to był błąd bo pożniej miałam siano możliwe do ujarzmienia tylko brylantyną, ale własnie mi "całe" włosy odrosły i już planuje następna trwałą pozdrawiam
Monic17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 11:49   #2319
Joline
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: NY
Wiadomości: 1 388
Trwała - tylko grzywki

Zastanawiam się, czy można zrobić trwałą grzywki, tzw. pejsów - ale nie chodzi mi o spiralki, tylko o lekkie ich wygięci w stronę skroni.
Na codzień podkręcam je lokówką, ale wolałabym, żeby zostały na stałe.

Proszę o napisanie, czy ktoś zastosował taką trwałą i czy jest to możliwe, tzn. tylko wygięcie tych włosów, a nie loki.
Joline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 13:53   #2320
Dodziaa
Raczkowanie
 
Avatar Dodziaa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 44
Dot.: Trwała - tylko grzywki

Hmmm.
Ja tydzień temu robiłam sobie trwałą ale na całą głowe ;p
myśle ze takie odgięcie jest możliwe ale musisz isć do dobrego fryzjera
__________________
` Bądź piękna już teraz . ~
Dodziaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 12:28   #2321
JulietteCapulette
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 317
Cool Przecudne loki... jak je uzyskać?

http://img88.imageshack.us/i/loczki.jpg/
http://ikf.styl.fm/fryzury-krecone/fryzura877076.htm
http://ikf.styl.fm/fryzury-krecone/fryzura843988.htm
http://ikf.styl.fm/fryzury-krecone/fryzura834097.htm
http://ikf.styl.fm/fryzury-krecone/fryzura832722.htm
Coś takiego, szczególnie takie jakie są na 1 zdjęciu. Mam długie (połowa pleców tak do cycków , b. mocne i gęste włosy farbowane na ciemny brąz. Czy takie loki uzyskam trwałą? (Te na 1 zdjęciu *.* ) chciałaby, zrobić trwałą, bo nie mam czasu codziennie kręcić włosów a na takich lokach b. mi zależy Dzięki za pomoc
JulietteCapulette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-21, 19:37   #2322
belzebubka
Raczkowanie
 
Avatar belzebubka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 151
Dot.: Trwała - zbiorczy

Cześć dziewczyny!
Przeglądnęłam część tematu, ale nie znalazłam pytania o taką fryzurę jak miała Kasia Sochacka w półfinale wczorajszym "Mam talent": http://mamtalent.plejada.pl/108,1876...deo_detal.html
Czy możliwy byłby taki efekt po zrobieniu trwałej? Moje włosy są kręcone (oczywiście po nałożeniu pianki i gumy do włosów lub lakieru), ale jedynie od ucha do ramion. Jak sądzicie?
belzebubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 07:29   #2323
taszita
Raczkowanie
 
Avatar taszita
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Pałuki :)
Wiadomości: 287
Dot.: Przecudne loki... jak je uzyskać?

Cytat:
Napisane przez JulietteCapulette Pokaż wiadomość
http://img88.imageshack.us/i/loczki.jpg/
http://ikf.styl.fm/fryzury-krecone/fryzura877076.htm
http://ikf.styl.fm/fryzury-krecone/fryzura843988.htm
http://ikf.styl.fm/fryzury-krecone/fryzura834097.htm
http://ikf.styl.fm/fryzury-krecone/fryzura832722.htm
Coś takiego, szczególnie takie jakie są na 1 zdjęciu. Mam długie (połowa pleców tak do cycków , b. mocne i gęste włosy farbowane na ciemny brąz. Czy takie loki uzyskam trwałą? (Te na 1 zdjęciu *.* ) chciałaby, zrobić trwałą, bo nie mam czasu codziennie kręcić włosów a na takich lokach b. mi zależy Dzięki za pomoc
Absolutnie loki z pierwszego zdjęcia będziesz miec na bank
__________________
04.01.11 - zaczynam kurację włosów
14.01.11 r. - piję pokrzywę.
20.01.11 r. - długość odrostu: 3,5 - 4,0 cm
długość włosów - 38; 39,5; 43,5;
Cel 70 cm
mój kolor -piękny mysi
20.12.2011 r., podcięcie końcówek 3 cm
taszita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-06, 16:37   #2324
JulietteCapulette
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 317
Dot.: Przecudne loki... jak je uzyskać?

Cytat:
Napisane przez taszita Pokaż wiadomość
Absolutnie loki z pierwszego zdjęcia będziesz miec na bank
Ojj bardzo bym chciała
Tylko teraz potrzebny namiar na jakiegoś dobrego fryzjera
JulietteCapulette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-09, 12:11   #2325
Mala9009
Raczkowanie
 
Avatar Mala9009
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 262
GG do Mala9009
Dot.: Trwała - zbiorczy

hej hej ! wczoraj zrobiłam sobie właśnie trwałą i wyszła świetnie ! Moja fryzjerka powiedziała mi, że muszę teraz włosy bardziej nawilżać, macie może jakieś dobre pianki/odżywki do włosów ??
Mala9009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-09, 21:51   #2326
JulietteCapulette
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 317
Dot.: Trwała - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Mala9009 Pokaż wiadomość
hej hej ! wczoraj zrobiłam sobie właśnie trwałą i wyszła świetnie ! Moja fryzjerka powiedziała mi, że muszę teraz włosy bardziej nawilżać, macie może jakieś dobre pianki/odżywki do włosów ??
Ja znalazłam gdzieś taką maseczkę:
"
Moja rada dla Ciebie!!
przed każdym myciem (a włosy myj 1-2 razy na tydzień - po trwałej nie przetłuszczają się tak mocno) nakładaj na włosy maseczkę z:
- żółtko jajka,
- łyżka oleju rycynowego,
- 10-15 kropel gliceryny,
- łyżka nafty kosmetycznej.
Trzymaj tą maskę przez godzinę - najlepiej podgrzewając głowę (suszarką, albo poduszką elektryczną).
Umyj głowę szamponem bez sls itp. (jantar, joanna ze spiżarni babuni) następnie nałóż na włosy odżywkę mocno nawilżająca (Wax, lub pharmaceris http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...:0&tx=92&ty=98)
Następnie popsikaj włosy płukanką ze skrzypu polnego, wetrzyj w końce jedwab i czekaj aż wyschną tudzież susz zimnym powietrzem ugniatając włosy!
Rano jak wstaniesz nie będziesz potrzebować, żadnych pianek, żadnych nawilżaczy włosy nie będą Ci się puszyć!! żadnego siana nie będziesz mieć!!
Będą tak nawilżone po tym zabiegu, że spokojnie będziesz mogła 2 dni latać. Jak przesuszą Ci się to spryskiwać możesz płynem http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...:0&tx=8&ty=118 wymieszanym pół na pół z wodą, ugnieć i leć dalej.
Koniec żadnych rewelacji, co do koloru to kochana nie powiem Ci.
Ja miałam trwałą i dopiero 2 tygodnie temu odkryłam tą maskę z jajkiem, że tak dobrze nawilża i uwierz mi, że działa świetnie moje włosy po trwałej wyglądały wreszcie pięknie !! "
A może wrzucisz zdjęcie swoich włosków, co ?
JulietteCapulette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-10, 11:08   #2327
Mala9009
Raczkowanie
 
Avatar Mala9009
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 262
GG do Mala9009
Dot.: Trwała - zbiorczy

To w takim razie spróbuje, skoro jest dobra
A zdjęcie wrzucę po maseczce, zobaczymy jaki będzie końcowy efekt
Dziękuje bardzo !

---------- Dopisano o 12:08 ---------- Poprzedni post napisano o 12:07 ----------

Cytat:
Napisane przez JulietteCapulette Pokaż wiadomość
Tylko teraz potrzebny namiar na jakiegoś dobrego fryzjera
Dobrą fryzjerkę mam u mnie na wsi, koło krakowa ;p
Mala9009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-10, 16:07   #2328
*Basia*
Mod-Śnieżynka
 
Avatar *Basia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 364
Dot.: Trwała - zbiorczy

Nafty chyba nie powinno się tak długo trzymać na włosach. Upewnij się, żeby nie zrobić sobie krzywdy (włosom).
__________________

*Basia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-11, 21:41   #2329
Berenikaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4
Dot.: Trwała - zbiorczy

witam! szukam dobrego fryzjera w krakowie, który zrobi mi trwałą, chciałabym taka naturalna na średnich lub grubych wałkach, ale boję się iść w ciemno, raz już miała trwałą na bardzo długich włosach w luis david whatever.. i nic nie wyszło, po 2tyg miałam proste wlosy, teraz mam włosy do ramion, do tego przetłuszczają się, zależy mi na dobrym salonie, cena do 150zł, kraków, co polecacie?
Berenikaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-28, 06:36   #2330
ambiguous87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 347
Dot.: Trwała - zbiorczy

wesołego po świętach dziewczyny aaaaaaah zaraz idę do fryzjerki ostatni raz trwałą robiłam jakoś w lipcu i włosy mi się juz prawie wyprostowały... po drodze zaliczyłam też nieudane ścięcie i loki od ponad miesiąca nie układają się ładnie trzymajcie dziś kciuki, żeby wyszły ładne loczki
ambiguous87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 15:52   #2331
Noel
Raczkowanie
 
Avatar Noel
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 67
Dot.: Trwała - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ambiguous87 Pokaż wiadomość
wesołego po świętach dziewczyny aaaaaaah zaraz idę do fryzjerki ostatni raz trwałą robiłam jakoś w lipcu i włosy mi się juz prawie wyprostowały... po drodze zaliczyłam też nieudane ścięcie i loki od ponad miesiąca nie układają się ładnie trzymajcie dziś kciuki, żeby wyszły ładne loczki
Pokaż.
Noel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-02, 18:42   #2332
Rosa250
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 73
Dot.: Trwała - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Jeśli ma się nie farbowane włosy to nie sądzę by rozjaśniła, przynajmniej mi się nic takiego nie stało
A ja napiszę inaczej: nie rozjaśnią, tylko kolor nieco spłowieje. Ja już wielokrotnie robiłam trwały - od 15 r.ż. najpierw lekkie, potem intensywne. Niestety mam włosy ciężkie, tłuste, proste i ni w ząb nie chcą się kręcić, nawet lokówka nie daje sobie z nimi rady. Jako dziecko robiłam codziennie na noc warkoczyki, więc matka zlitowała się nade mną i zrobiła twałę i nikt w szkole nawet się nie skapnął, gdyż włosy wyglądały naturalnie. Później zaczęłam robić tzw. mokrą włoszkę. Efekt - prawie przez rok piękna fryzura, fryzjerka zawsze się dziwiła, ze tak długo włosy się kręcą. Mankament - codzienne nakładanie żeli, pianek no i suszenie... nie tyle suszenie co chodzenie spać z mokrą głową, najgorzej bywało w zimie
Teraz, po 4 latach przerwy, znów się przymierzam, z drżeniem o własny włos. Urodziłam 9 m-cy temu drugie dziecko no i troszkę zaczęły wypadać mi włosy, więc boję się, że wyłysieję całkiem. Ale z drugiej strony, nigdy nie miałam gęstych włosów, szczególnie grzywki, a ze względu na wysokie czoło takowa jest mi wskazana (nawet fryzurka w której grzywa długa opada na twarz).
Czytając Wasze posty coraz bardziej nakręcam się na trwałą, tym bardziej, że mam już dość codziennego mycia głowy.
Jak myślicie, czy wypadające włosy, pociążowe oczywiście nie będą przeciwskazaniem?
Rosa250 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 06:01   #2333
ambiguous87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 347
Dot.: Trwała - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Noel Pokaż wiadomość
Pokaż.

oto loki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC03478.jpg (91,1 KB, 218 załadowań)
ambiguous87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 08:36   #2334
Rosa250
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 73
Dot.: Trwała - zbiorczy

Wow, są boskie .
Ambiguous87 - jak długie włosy miałaś przed zrobieniem trwały, bo ja mam lekko za ramiona i zastanawiam się jaka długość z nich wyjdzie.
Rosa250 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 09:16   #2335
ambiguous87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 347
Dot.: Trwała - zbiorczy

oto fota z Wigilii - 24 grudnia loki robione 28 grudnia, więc porównanie całkiem niezłe
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC03304.jpg (44,6 KB, 149 załadowań)
ambiguous87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 09:57   #2336
Rosa250
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 73
Dot.: Trwała - zbiorczy

Prawie w ogóle Ci się nie skróciły. Masz fajne gęste włosy, ja niestety rzadkie i dłuższe od Twoich przed trwałą ja wiem o jakieś 8 cm. Mam nadzieję, że nie będzie prześwitów na głowie. Zastanawiam się tylko czy iść do fryzjera czy do męża kuzynki, ona też jest fryzjerką. Do fryzjera, którego bym poszła robią wszystko na firmie goldwell a tamta nie mam zielonego pojęcia, bo rodzince robi zawsze w domu
Rosa250 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 10:44   #2337
ambiguous87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 347
Dot.: Trwała - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Rosa250 Pokaż wiadomość
Prawie w ogóle Ci się nie skróciły. Masz fajne gęste włosy, ja niestety rzadkie i dłuższe od Twoich przed trwałą ja wiem o jakieś 8 cm. Mam nadzieję, że nie będzie prześwitów na głowie. Zastanawiam się tylko czy iść do fryzjera czy do męża kuzynki, ona też jest fryzjerką. Do fryzjera, którego bym poszła robią wszystko na firmie goldwell a tamta nie mam zielonego pojęcia, bo rodzince robi zawsze w domu
faktycznie niewiele podskoczyły do góry włosy faktycznie mam gęste, ale robie trwala co poł roku hmmm to jest moja 4 z rzędu chyba przeswitow nie powinno byc, loki to "więcej na głowie" a nie mniej hm tak mi sie wydaje robiłam na wałkach średnich i trochę większych, na przemian, żeby loki były nierównomierne trwała nazywa się kwaśna, nic więcej nie podpowiem bo się kompletnie nie znam
ambiguous87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 12:23   #2338
Rosa250
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 73
Dot.: Trwała - zbiorczy

U mnie zawsze przed i po trwałej grzywka oddziela się od reszty, taki układ włosów i w tym miejscu zawsze jest luka . Oprócz tego są tak toporne, że mimo tylu lat czesania je na prawy bok (praktycznie od dziecka) to grzywka po ścięciu i tak szła na lewo, choć nigdy jej tak nie czesałam. Fryzjerka była w szoku, nie mogła sobie dać z nią rady. Dopiero wiadomo jak nawaliła lakieru to trzymała się jak trzeba, a przecież nie o to chodzi.
Nic, po tym jak zobaczyłam Twoją nową fryzurę (jest śliczna , obyś przeze mnie nie wyłysiała, tfu tfu - wypluwam te słowa), jak katar minie to chyba umówię się do fryzjera, tylko muszę jeszcze zadecydować do którego.
Rosa250 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-11, 09:28   #2339
taszita
Raczkowanie
 
Avatar taszita
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Pałuki :)
Wiadomości: 287
Dot.: Trwała - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ambiguous87 Pokaż wiadomość
oto loki
Boskie loki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Umarłam i odrodziłam się jak fenix z popiołu na ich widok!!!
Powiedz jak tam po odżywce - próbowałaś czy nie??
Ja dopiero pół roku po zrobieniu trwałej znalazłam ten cudowny przepis na włosy a loków już tylko trochę mi zostało wtedy!
Teraz jest już 10 m-cy po trwałej - włosy ścięłam o połowę i na mam takiego mopa na głowię, że szkoda gadać
hehe ale co przeżyłam to moje
Mów jak ci się układają po tych nocnych zabiegach????
__________________
04.01.11 - zaczynam kurację włosów
14.01.11 r. - piję pokrzywę.
20.01.11 r. - długość odrostu: 3,5 - 4,0 cm
długość włosów - 38; 39,5; 43,5;
Cel 70 cm
mój kolor -piękny mysi
20.12.2011 r., podcięcie końcówek 3 cm
taszita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-11, 10:25   #2340
ambiguous87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 347
Dot.: Trwała - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez taszita Pokaż wiadomość
Boskie loki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Umarłam i odrodziłam się jak fenix z popiołu na ich widok!!!
Powiedz jak tam po odżywce - próbowałaś czy nie??
Ja dopiero pół roku po zrobieniu trwałej znalazłam ten cudowny przepis na włosy a loków już tylko trochę mi zostało wtedy!
Teraz jest już 10 m-cy po trwałej - włosy ścięłam o połowę i na mam takiego mopa na głowię, że szkoda gadać
hehe ale co przeżyłam to moje
Mów jak ci się układają po tych nocnych zabiegach????
dziekuje odżywki nie probowałam bo nie mam czasu stosuję serie Gliss Kura Shea czy jakoś tak i jestem zadowolona ale spróbuję! Skoro 10 m-cy po trwałej to może zrób kolejną? Ja robię max co 6 miesięcy, zazwyczaj co 5 bo już nie wytrzymuje :P
ambiguous87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-06 20:34:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:38.