po raz kolejny On i koleżanki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-02, 10:30   #1
totolosz
Raczkowanie
 
Avatar totolosz
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 117

po raz kolejny On i koleżanki


xxx

Edytowane przez totolosz
Czas edycji: 2011-09-19 o 21:21
totolosz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-02, 10:34   #2
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: po raz kolejny On i koleżanki

Cytat:
Napisane przez totolosz Pokaż wiadomość
Cześć. Kolejny raz poruszam temat faceta i koleżanek.
Otóż mój TŻ( mamy po 21lat) od zawsze miał pełno koleżanek, zawsze dogadywał się z nimi lepiej niż z facetami. I u mnie było podobnie, też zawsze full kolegów, choć teraz to się zmieniło troche bo po prostu nie czuje potrzeby posiadania tylukolegów,mam tych najlepszych i wielu nowych mi nie jest potrzeba. On poszedł teraz na studia i oczywiśćie na studiach poznaje prawie same dziewczyny, w zasadzie z nimi tylko się koleguje. Ma kilka kolegów ale np jak siedzi to z dziewczynami itp. Jest to człowiek który WSZYSTKO mi mówi dlatego o wszystkim wiem. On mieszka w akademiku ( ja też tylko innym) często w pokoju odwiedzają go dziewczyny i on odwiedza też. Np wczoraj pojechał do szkoły i jeszcze się nie rozpakował a już poszedł najpierw do jednej a później do innych, tak ooo sobie posiedzieć. Zapytał czy jestem zła że siedzi u nich ale powiedziałam że nie, choć troszeczke mnie to wkurzyło. On jest taki że np o lepszych koleżankach mówi " Moja Ania", i ostatnio po 2 tyg znania koleżanki po pijaku właśnie tak zaczął o niej mówić, bardzo mnie to wkurzyło i poklóciliśmy się o to. Teraz stara się już tak nie robić, mówi np że stara się nie mieć z nimi aż takich kontaktów ale i tak widze że ma a zmiany raczej żadnej nie widze. Ostatnio była też sytuacja że zartował sobie ciągle z jedną koleżanką takimi podtekstami seksualnymi, głupotami i w klubie studenckim na imprezie gdzie on jest DJ'em ona się upiła i zaczeła go obmacywać, po wszystkim;] on się wkurzył i ją odepchnąl i niby już z nią nie gada, i właśnie do tegodoprowadziły takie tego żarty.
Napewno w tym wszystkim przesadzam bo to wiem, każdy ma prawo mieć znajomych itp, i nie mam nić do jego koleżanek które zna dłużej ale wkurza mnie to że po miesiącu znajomości spoufala się tak z innymi. Ostatnio mi wspomiał że ma dość ciąglego wypominania koleżanek, że też rok temu byłam nowa i poznawałam nowych ludzi, i że on je poznaje ale ma mnie, nie chce mnie zmieniać itp. Po tych słowach sterdziłam że nie będe się o nic już czepiać, choć serduszko nieraz boli, ale może przywyknie. Wiem że on mnie kocha, naprawde to czuje że on jest we mnie zakochany ale wkurza mnie wiele jego zachowań. Wydaje mi się często że on nie dorosł do związku i dlatego takie sytuacje mają miejsce.
Zacznij być ze swoim facetem szczera, a nie mówisz mu co innego, a potem gryziesz z nerwów i frustracji ściany. Ustalcie jakieś granice, zasady i tyle, a jeżeli nie będzie to możliwe, to zastanowicie się przy okazji, czy nadal chcecie ze sobą być - czy jest Wam razem po drodze, czy pewne rzeczy są możliwe do pogodzenia ze sobą. Kompromis czasami jest możliwy, czasami nie jest, a czasami nawet gdy się go ustali, to i tak za bardzo boli i nic z tego. Co Ty w sumie w tym swoim facecie lubisz, za co go podziwiasz, co on w Tobie lubi i podziwia? Tylko konkretnie, argumenty, że już długo razem i "bo ja go kocham" to nie argumenty. Co Was łączy obecnie (nie co Was kiedyś połączyło, bo to dawno i nieprawda), co Was razem trzyma?

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2010-11-02 o 10:37
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-02, 10:41   #3
totolosz
Raczkowanie
 
Avatar totolosz
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 117
Dot.: po raz kolejny On i koleżanki

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Zacznij być ze swoim facetem szczera, a nie mówisz mu co innego, a potem gryziesz z nerwów i frustracji ściany. Ustalcie jakieś granice, zasady i tyle, a jeżeli nie będzie to możliwe, to zastanowicie się przy okazji, czy nadal chcecie ze sobą być - czy jest Wam razem po drodze, czy pewne rzeczy są możliwe do pogodzenia ze sobą. Kompromis czasami jest możliwy, czasami nie jest, a czasami nawet gdy się go ustali, to i tak za bardzo boli i nic z tego. Co Ty w sumie w tym swoim facecie lubisz, za co go podziwiasz, co on w Tobie lubi i podziwia? Tylko konkretnie, argumenty, że już długo razem i "bo ja go kocham" to nie argumenty. Co Was łączy obecnie (nie co Was kiedyś połączyło, bo to dawno i nieprawda), co Was razem trzyma?
było wiele rozmów na ten temat, on cały czas, nawet po tej ostatniej sytuacji z pijaną kolezanką mówi że " wiecej koleżanek nie bedzie bo chce tylko Ciebie" i twierdzi że widzi po sobie zmiane jesli chodzi o jego kontakty z koleżankami itp. Tylko że ja tej zmiany za bardzo nie widze. Napewno jakaś jest ale może nie taka jakbym chciała...
totolosz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-02, 10:57   #4
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: po raz kolejny On i koleżanki

A odpowiesz na pytania, które zadałam w pierwszej odpowiedzi?
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-02, 11:02   #5
brookeee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 52
Dot.: po raz kolejny On i koleżanki

Zgadzam się z Doris, z facetami trzeba jak z dziećmi, od razu ustalać co wolno, a co nie, jakieś zasady, granice. Nie wyobrażam sobie być w sytuacji takiej jak Ty. Ok, wiadomo, że każdy ma swoich znajomych, przyjaciół, także odmiennej płci, ale to jak się zachowuje Twój chłopak jest już LEKKĄ przesadą. Nie dziwię się, że jesteś zazdrosna, bo ja byłabym szalenie, zresztą chłopak w takim wypadku myślę, że tak samo. Bądź z nim szczera, powiedz, że nie przeszkadzają ci jego koleżanki, ale że boli cię czasem, że aż tyle z nimi przesiaduje, że zwraca się o nich per "moja". Powiedz, że nie potrafisz być całkiem obojętna na coś takiego. Kurczę no, dziewczyno, bądź też konsekwentna, a nie że raz mówisz tak, a później zmieniasz zdanie i odpuszczasz. Wóz albo przewóz. W końcu jesteś dorosła.
brookeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-02, 11:03   #6
xyz089
Raczkowanie
 
Avatar xyz089
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 150
Dot.: po raz kolejny On i koleżanki

Powiem ci tak. Twoje obawy moim zdaniem sa w 100% uzasadnione. Twoj chlopak to typ ktory ciagle potrzebuje ,,uwielbienia'' , opiekowania sie z nim, chwalenia, komplementow. A kto je mu dostarczy jesli nie jego kolezaneczki? O ile teraz może byc Ci prosto to znosic, to kiedy sie zaangazujesz, bedzie coraz gorzej.Zwlaszcza ze tak jak mowisz ... pozwala sobie na podteksty , glupie zaczepki... co oznacza jedynie BRAK SZACUNKU do Ciebie. Nie przecze, mozliwe , ze on Cie bardzo kocha i nigdy nie zdradzi. Ale nie o zdrade tu chodzi. Z czasem bedzie to dla Ciebie trudniejsze, kiedy po klotni pojdzie sie wyzalic innej kobiecie lub co gorsza kobietom.. A one juz mu odpowiednio nagadaja... Bo przeciez on jest rodzyneczkiem.. ich maskotką, zabawiaczem...
Wyobrazasz sobie zyc z tym facetem w przyszlosci , bedac jego narzeczona lub zona.. i.. ciagle zyc wokol jego kolezanek?... Ja sobie tego osobiscie nie wyobrazam...
Zastanow sie. Taki typ ciezko zmienic.
xyz089 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-02, 11:03   #7
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: po raz kolejny On i koleżanki

Powinnaś być z nim szczera, bo ukrywanie tego, że coś Ci przeszkadza - nic nie pomoże...
Trafił Ci się facet, który woli mieć koleżanki niż kolegów... Oczywiście może być tak, że z jego strony to faktycznie czysto koleżeńskie relacje, tyle, że te dziewczyny mogą to odbierać różnie. Przykładem jest ta opisana przed Ciebie sytuacja, w której jedna z dziewczyn najwyraźniej źle zinterpretowała jego zachowanie i żarty z podtekstem. Ustal z nim jakieś granice, może to pomoże Ci zwiększyć poczucie pewności w związku.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-02, 11:29   #8
Nadia_91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 375
Dot.: po raz kolejny On i koleżanki

Sama mieszkam w akademiku i mam w składzie głównie facetów (zajętych oczywiście). Doskonale wiem o czym mówisz, bo o takich typach, jak Twój to mogłabym już książkę napisać na postawie tego, co obserwuje.

Dobrze chociaż, że Ty widzisz, że to TWÓJ facet robi źle, bo zwykle dostaje się tym 'koleżaneczkom' (nie wiem w sumie dlaczego nazywa się je tak pogardliwie- bo przecież mój facet jest super, a wszystkie dziewczyny są złe. Albo lepszy tekst 'ufam mojemu chłopakowi, ale nie jego koleżankom'). A z reguły jest tak (u mnie w akademiku), że to wolne dziewczyny muszą hamować zajętych facetów.

A jak się zachowuje Twój facet pod wpływem alkoholu w stosunku do innych dziewczyn?
__________________
Ona: I ślubujesz mi uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i żonkile na wiosnę?
On: I poranki i deszcz i wiosnę-
- ślubuję.


miss u every day.

Nadia_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-02, 14:21   #9
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: po raz kolejny On i koleżanki

Bądź szczera, wyznacz granicę.
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-02, 15:08   #10
tenebris
Zakorzenienie
 
Avatar tenebris
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 526
GG do tenebris
Dot.: po raz kolejny On i koleżanki

Dokładnie. Dziewczyny mają racje. Wyznacz granice, powiedz, że Cię to boli, bo to jednak KOBIETY a on jako osoba heteroseksualna (chyba ;P) nie jest "zaprogramowany" tylko na czysto przyjacielskie relacje z nimi.
Żeby to była jeszcze JEDNA przyjaciółka, to można by było zrozumieć - zdarza się, ale jakieś tabuny dziewczyn?
Nie bój się wyrażać swoich uczuć.

PS. Ja też o koleżankach jak z kimś rozmawiam, mówię np "Moja Magda" - jak jest dużo Magd wokoło, więc nie uważam tego za aż tak coś strasznego, ale też bym się pewnie wkurzyła jakby mój facet mówił o innej kobiecie per "moja"!!!
__________________
PUSTA MISKA - nakarm psiaka!

tenebris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-02, 15:32   #11
marysienka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 668
Dot.: po raz kolejny On i koleżanki

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
Bądź szczera, wyznacz granicę.
j.w.
__________________
Będę mamcią..
marysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-02, 16:00   #12
totolosz
Raczkowanie
 
Avatar totolosz
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 117
Dot.: po raz kolejny On i koleżanki

w wielu rozmowach wyznaczyłam granice, ostatnio powiedziałam że jeśli on to uważa za normalne i chce sie tak bawić z koleżankami to niech się bawi ale beze mnie. chyb się troche przestraszył. on cały czas mówi żesie stara itp, i może to fakt bo nie łazi z tymi koleżankami nigdzie, tak jak to robił wcześniej i jest kilka niby takich małych postępów, raz tylko zdarzyło mu się powiedzieć o jednej z nowych koleżanek "moja" po kłótni już tak nie robi. ale wkurzyło mnie to wczoraj, gdy poleciał odwiedzić koleżanki po weekendowym rozstaniu ;] najgorsze jest to że dla niego to są zachowania normalne, i nie widzi w nich za bardzo nic złego. choć zakażdym razem mu powtarzam żeby postawił się na moim miejscu, i wtedy już zaczyna inaczej myślec, bo on jest o mnie strasznie zazdrosny, tylko nie pokazuje tak tego a ja nie daje mu powodów do zazdrości.kiedy on np zrobi coś złego i ja mu powiem o tym że mi się to nie podoba itp, to on już nie robi tej rzeczy ale co innego zaraz wychodzi ;p
po alkoholu zachowuje się normalnie, a raczej unika koleżanek. po tej sytuacji z nazwaniem " moja" koleżanki i po kłótni że po alkoholu zdarza mu się palnąc głupim tekstem albo głupio zachowywac w stosunku do mnie on nie pije już nic przez miesiać bo stwierdził żenie chce mnie ranić

---------- Dopisano o 17:00 ---------- Poprzedni post napisano o 16:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
A odpowiesz na pytania, które zadałam w pierwszej odpowiedzi?

zadałaś mi trudne zadanie... musze to przemyślec...
totolosz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-02, 16:23   #13
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: po raz kolejny On i koleżanki

Cytat:
Napisane przez totolosz Pokaż wiadomość
(...)
zadałaś mi trudne zadanie... musze to przemyślec...
Ha, tak myślałam. Przemyśl, przemyśl dobrze.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-02, 19:49   #14
rudowlosa1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 67
Dot.: po raz kolejny On i koleżanki

Szerze mówiąc nie dziwie Ci się,ja bym nie zniosła ,gdyby mój facet żartował sobie z koleżnaka z takimi podtekstami nie fajnie,tym bardziej ,ze doprowadziło to do takie sytuacji z obmacywaniem
Chyba powinnaś go bardziej uświadomić,że to co robi nie zawsze jest dla Ciebie przyjemne.Mysle,ze najlepiej jakby sobie wyobraził,że Ty tak się zachowujesz wzgędem kolegów,czyli żarciki z podtekstem,ciągłe przesiadywnie u kolegi,czule nazywanie kolegi już nie mówiąc o obmacywaniu.
Zresztą jak mówi przysłowie:Nie czyń drugiemu, co tobie niemiłe
rudowlosa1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-03, 11:03   #15
totolosz
Raczkowanie
 
Avatar totolosz
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 117
Dot.: po raz kolejny On i koleżanki

Nie wiem co ja mam już z tym wszystkim zrobić. On ciągle wypisuje jak to za mną teskni jak się nie widzimy pol godziny, jak to ja nie jestem jego życiem , jak mnie nie kocha, jak jego erce sie nie cieszy że mnie ma. Wierze w jego słowa ale te wszystkie sytuacje mnie wykańczaja, on chce się widzieć ze mna jak najczęsciej ale kiedy tylko się nie widzimy zazwyczaj siedzi u koleżanek. Wczoraj np z 5 razy był u dziewczyny która na poczatku go podrywała a jest ogólnie takim puszczadłem akademikowym. To był u niej i jej koleżanki zapalić sishe, to rzucali jej w okno jajkami i później był zobaczyc jakie były tego efekty w pokoju, to był na herbacie. Niby to sa małe rzeczy ale mnie to rani... to jest bardziej taki zawód, mówił kilka dni temu że nie bedzie już koleżanek, ok nie ma tamtej która go obmacywała, nie chodzi z innymi do szkoły czy coś ale jest teraz znowu inna, która lubi bo jak twierdzi jest powalona i pośmiać się z niej można.
Ja ju z nie wiem czy mu dalej o tym mówić czy co robić, słowa prawie wogóle nie pomagaja a nie chcę też być osoba która ciągle ma problem, no ale jak go nie mieć? Nie wiem może ja przesadzam? Powinnam nabrać do tego dystansu?... Patrząc na to wszystko widze jakim on jest dzieckiem... a ja chyba potrzebuje już kogos powazniejszego.. choć jest mi z nim dobrze oiza takimi sytuacjami w których nie czuje sie w pełni szczęśliwa i się w tym związku dusze. Macie racje że jest to osob któr ciągle potrzebuje uwielbienia, on twierdzi że kiedyś zadne dziewczyny nie zwracały na niego uwagi, a że teraz to się troche zmieniło chyba takie sa tego rezultaty właśnie. Wydaje mi się że on jest też bardzo niedowartościowany.
Dziś mysłałam nad tym ze on może robi mi tym na złośc, bo on jest bardzo zazdrosny nawet o to że ide nieraz z mama na spacer, ogólnie prwie o wszytsko, o to że często mówie o koledze który wyjechał na misje do Afganistanu, gdzie to jest poruszająca rzecz i wszyscy znajomi o tym rozmawiamy, jak mu tam jest itp. A jak on cigle trajkocze o koleżankach to jest dobrze i ja mam tego sluchać z uśmiechem na twarzy.
Może ja powinnam zaczać tak postępować jak on, choć wiem że jest to bardzo dziecinne i nie chce mi się w takie gierki bawić to może po prostu dzieciaka trzeba potraktować dziecinnymi sposobami i chodzić tez do kolegów na herbate, mówić często o nich itp... sama nie wiem.
totolosz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-03, 11:22   #16
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: po raz kolejny On i koleżanki

Cytat:
Napisane przez totolosz Pokaż wiadomość
(...)
Dziś mysłałam nad tym ze on może robi mi tym na złośc, bo on jest bardzo zazdrosny nawet o to że ide nieraz z mama na spacer, ogólnie prwie o wszytsko, o to że często mówie o koledze który wyjechał na misje do Afganistanu, gdzie to jest poruszająca rzecz i wszyscy znajomi o tym rozmawiamy, jak mu tam jest itp. A jak on cigle trajkocze o koleżankach to jest dobrze i ja mam tego sluchać z uśmiechem na twarzy.
(...)
Sorry, ale to i niezdrowe i mocno niepokojące - ta jego zazdrość (bo Ci, co mają najwięcej "za uszami" odstawiają najczęściej właśnie takie szopki).
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-03, 11:36   #17
d0lcevita
Zakorzenienie
 
Avatar d0lcevita
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 432
Dot.: po raz kolejny On i koleżanki

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Sorry, ale to i niezdrowe i mocno niepokojące - ta jego zazdrość (bo Ci, co mają najwięcej "za uszami" odstawiają najczęściej właśnie takie szopki).
cos w tym jest....
mąż mojej kuzynki zawsze wmawiał jej że ona go zdradza...a potem okazało się że ma dziecko na boku z inną
__________________
"Wiem,że jak każda kobieta,mam więcej siły niż na to wygląda"
/Evita
d0lcevita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-03, 11:55   #18
totolosz
Raczkowanie
 
Avatar totolosz
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 117
Dot.: po raz kolejny On i koleżanki

wiem że to jest niezdrowe. On nie robi mi zadnych problemów o to tylko np po jakimś czasie mi powie np że go to wkurzało że gadałam o tym koledze, albo no ze nieraz jest zazdrosny jak pójde z mama na spacer i później troche niż to było planowane spotkam się z nim.
totolosz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-15, 16:24   #19
Turczynka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wielkopolska/Łódźkie
Wiadomości: 1 212
Dot.: po raz kolejny On i koleżanki

Pozwólcie, że dołączę się do tematu. Chciałam zacząć osobny wątek, ale widzę ze tematyka jest tutaj podobna

Ja mam podobny problem. Mój TŻ ma pełno koleżanek tu i tam i wciąż nawiązuje nowe znajomości. Jego profile na stronach społecznościowych kipią od znajomych- szczególnie kobiet. Niby to nic takiego. Jednak jedna z nich wyróżnia się znacznie. Jest to jego "przyjaciółka" ze szkoły średniej. Mówi on o tym otwarcie. Ma ona chłopaka i nie spotykają się często z moim TŻ. Jednak niepokoi mnie fakt, że ona wysyła mu buziaki, pisze Kochanie, że chowa go w sercu itp. Dodatkowo on ma opublikowane z nią zdjęcia.
Próbowałam wielokrotnie z nim porozmawiać. Prosiłam o usunięcie tych wpisów i zdjęć.
On jednak zapiera się i mówi, że to taka moda, miło mówić do siebie a te słowa nic nie znaczą w stosunku do niej, inaczej jest ze mną, bo niby mnie kocha.
Ostatnio są same awantury o pewną "przyjaciółkę". Ja już nie mam siły. Zastanawiam się czy między nimi są jakieś układy o których ja nie wiem. Kocham go, ale coraz poważniej zastanawiam się nad skończeniem tego związku. Przecież ona nie może cały czas być w naszym życiu!! Jestem zrozpaczona....
Turczynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-15, 16:55   #20
Juliette88
Zadomowienie
 
Avatar Juliette88
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 672
Dot.: po raz kolejny On i koleżanki

Totosz, wybrałaś sobie na chłopaka niepoprawnego flirciarza. Może on rzeczywiście podchodzić do tego luźno, ale nigdy nie wiadomo jak do takiego intensywnego okazywanie sympatii podejdą dziewczyny z jego towarzystwa. Na pewno niejedna odbiera jego sygnały dwuznacznie. Szczerze wątpię w jego trwałą przemianę, bo on jej nie chce. Podoba mu się tak jak jest. A do tego bardzo nierówno Cię traktuję. Skoro widzi coś złego w tym, że ty powiesz kilka słów o swoim koledze, to dlaczego sam to robi? Sama stwierdziłaś, że on nie dojrzał do poważnego związku.

Turczynko, uważam, że masz powody do niepokoju. A Twój TŻ powinien Ci wszystko racjonalnie wyjaśnić, a nie tłumaczyć się jakąś dziwną modą. Dla mnie to jest zupełnie niezrozumiałe.
Juliette88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-15, 17:05   #21
Turczynka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wielkopolska/Łódźkie
Wiadomości: 1 212
Dot.: po raz kolejny On i koleżanki

Cytat:
Napisane przez Juliette88 Pokaż wiadomość
Turczynko, uważam, że masz powody do niepokoju. A Twój TŻ powinien Ci wszystko racjonalnie wyjaśnić, a nie tłumaczyć się jakąś dziwną modą. Dla mnie to jest zupełnie niezrozumiałe.
Dziękuję Juliette za odezwę. Tak mi ciężko z tą sytuacją. Wszyscy mówią mi że to jest chore, ale do niego to nie przemawia. Trzyma się twardo przy swoim.On jest nawet w stanie ze mną skończyć, by tych głupich zdjęć nie usunąć. Po prostu to jest paranoja. Kocham go, jak by było inaczej dawno bym to puściła, ale nie potrafię. Ale nie już tej dziewczyny nie znoszę mimo że jej nie znam.
Turczynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 21:22   #22
totolosz
Raczkowanie
 
Avatar totolosz
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 117
Dot.: po raz kolejny On i koleżanki

Zacznij być ze swoim facetem szczera, a nie mówisz mu co innego, a potem gryziesz z nerwów i frustracji ściany. Ustalcie jakieś granice, zasady i tyle, a jeżeli nie będzie to możliwe, to zastanowicie się przy okazji, czy nadal chcecie ze sobą być - czy jest Wam razem po drodze, czy pewne rzeczy są możliwe do pogodzenia ze sobą. Kompromis czasami jest możliwy, czasami nie jest, a czasami nawet gdy się go ustali, to i tak za bardzo boli i nic z tego. Co Ty w sumie w tym swoim facecie lubisz, za co go podziwiasz, co on w Tobie lubi i podziwia? Tylko konkretnie, argumenty, że już długo razem i "bo ja go kocham" to nie argumenty. Co Was łączy obecnie (nie co Was kiedyś połączyło, bo to dawno i nieprawda), co Was razem trzyma?[/QUOTE]
totolosz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 21:44   #23
201701300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9 327
Dot.: po raz kolejny On i koleżanki

Autorko, rozumiem Twój ból... Mój chłopak zachowuje się podobnie a mnie aż szlag trafia jak mi mówi o innych dziewczynach. Jeszcze niedawno cieszyłam się z faktu, że jesteśmy razem, ale teraz coraz częściej zastanawiam się nad tym czy to była dobra decyzja, bo jemu chyba nie zależy aż tak na mnie, na naszym związku... Wczoraj np. jak leżeliśmy sobie razem przytuleni, to on zaczął mi opowiadać o tym jaką poznał fajną dziewczynę w tramwaju I jeszcze zdziwiony pytał dlaczego się denerwuję. Po czym stwierdził że przecież on nic takiego nie robi i mi też niczego nie zabraniał.
Twój facet chociaż mówi Ci, że mu zależy, a tych rozmów i znajomości z innymi nie traktuje poważnie, tylko jak rozrywkę... Chociaż wiem, jak Cię to boli, to niestety nie wiem co Ci poradzić, bo nie umiem nawet sama sobie poradzić.
201701300922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:23.