Majowe Panny Młode - część II - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-02, 11:53   #811
kuleczka777
Zakorzenienie
 
Avatar kuleczka777
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: B.....o
Wiadomości: 6 392
GG do kuleczka777
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Ceny są różne, z próbnym to od 100 do 500 zł!! Ale taka średnia cena to chyba ok 200-250zł[/QUOTE]

U nas makijaże ślubne to tak do 150 zł góra a za próbny to do 100 zł

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Dark lady Pokaż wiadomość
Strasznie dużo jak na 2 miesiące, co to za dieta? Nie boisz się efektu jojo?
Dieta Dukana nie boję się efektu jojo bo to jest właśnie taka fazowa dieta jesz wyłącznie to co możesz. Masz 4 fazy : uderzeniowa, zamienna, utrzymania wagi ( przeciw jojo ) i końcowa już do końca życia raz w tygodniu robisz sobie taką uderzeniową
__________________
Szczęśliwe małżeństwo to takie, w którym mąż rozumie każde słowo, którego żona ... nie wypowiedziała.

http://www.suwaczki.com/tickers/fdqg6c7e8qnfz160.png
kuleczka777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 11:56   #812
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez kuleczka777 Pokaż wiadomość
Chudne, chudne po mału. Mi też jest ciężko bez chleba tyle czasu, ale jakoś muszę przetrwać. Przed świętami już będę mogła jeść 2 kromki dziennie ale tego ciemnego chlebka już się nie mogę doczekać. Na razie dobrze się czuję i lżej. Do maja muszę się wyrobić i zrzucić jeszcze przynajmniej z 5 kg żebym super się czuła. Malutkimi kroczkami do przodu. Ja jestem na tej diecie dukana.
Też powinnam przejśc na dietę i zrzucić ok 5-10 kg ale ciężko mi jest.. tym bardziej że bez chleba trudno żyć a tu w espanii to tylko tostowy albo bagietka (chociaz mam zapasy pumperniklów z warszawy ;D)

Kuleczko, gratuluje tych 11kg!!!! Obyś nie przesadziła
A smaczna ta dieta dukana? Są jakieś potrawy z tej diety do których nie trzeba wykorzystywać piekarnika (niestety u mnie w mieszkaniu studenckim jest popsuty ;P)

a przypomniało mi się, kiedyś znalazłam fajną stronę, kalkulator ślubny, większość kosztów ślubu i wesela jest tam zawartych http://slub-wesele.pl/slub/koszty.html
__________________

Edytowane przez olik04
Czas edycji: 2010-12-02 o 12:02
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 12:03   #813
monita01
Zakorzenienie
 
Avatar monita01
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poludnie
Wiadomości: 10 949
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Joasiunia, dawaj ta antykoncepcje!

Olik, chlebek, jak sie poszuka, mozna dostac w Espanii, np. w Mercadonie jest taki ciemny niemiecki prasowany (bardzo podobny do pumpernikiela), tez w LIDLU czasem mozna taki paczkowany razowy dostac.
monita01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 12:06   #814
Joasiunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Joasiunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15 589
GG do Joasiunia:)
Smile Dot.: Majowe Panny Młode - część II

olik04 ale fajny ten kalkulator No powinniśmy się w 30 tys zmieścić Hehe może ciut poza...
Dark oj ja za słodycze dałabym się pokroić Hihi

Najlepszym sposobem antykoncepcyjnym jest szklanka wody!!!!!!!
Nie nie... Nie przed...
Nie po...
Tylko ZAMIAST
Joasiunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 12:08   #815
kuleczka777
Zakorzenienie
 
Avatar kuleczka777
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: B.....o
Wiadomości: 6 392
GG do kuleczka777
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez Joasiunia:) Pokaż wiadomość
olik04 ale fajny ten kalkulator No powinniśmy się w 30 tys zmieścić Hehe może ciut poza...
Dark oj ja za słodycze dałabym się pokroić Hihi

Najlepszym sposobem antykoncepcyjnym jest szklanka wody!!!!!!!
Nie nie... Nie przed...
Nie po...
Tylko ZAMIAST

__________________
Szczęśliwe małżeństwo to takie, w którym mąż rozumie każde słowo, którego żona ... nie wypowiedziała.

http://www.suwaczki.com/tickers/fdqg6c7e8qnfz160.png
kuleczka777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 12:19   #816
renata858585
Raczkowanie
 
Avatar renata858585
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 303
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez Joasiunia:) Pokaż wiadomość
olik04 ale fajny ten kalkulator No powinniśmy się w 30 tys zmieścić Hehe może ciut poza...
Dark oj ja za słodycze dałabym się pokroić Hihi

Najlepszym sposobem antykoncepcyjnym jest szklanka wody!!!!!!!
Nie nie... Nie przed...
Nie po...
Tylko ZAMIAST
renata858585 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 12:20   #817
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez monita01 Pokaż wiadomość
Joasiunia, dawaj ta antykoncepcje!

Olik, chlebek, jak sie poszuka, mozna dostac w Espanii, np. w Mercadonie jest taki ciemny niemiecki prasowany (bardzo podobny do pumpernikiela), tez w LIDLU czasem mozna taki paczkowany razowy dostac.
I w sklepach ekologicznych no racja, jak się poszuka to się znajdzie

Cytat:
Napisane przez Joasiunia:) Pokaż wiadomość
olik04 ale fajny ten kalkulator No powinniśmy się w 30 tys zmieścić Hehe może ciut poza...
Dark oj ja za słodycze dałabym się pokroić Hihi

Najlepszym sposobem antykoncepcyjnym jest szklanka wody!!!!!!!
Nie nie... Nie przed...
Nie po...
Tylko ZAMIAST
To jest taki bardzo minimalistyczny kalkulator. Ja zrobiłam swój własny e excelu i dopisuję tam każdą rzecz np skarpetki hehe ;D. Myślę że minimum będziemy musieli wydać ok 33 tys, a max 45 tys.

P.s. Dobry żart
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-02, 12:27   #818
Dark lady
Zakorzenienie
 
Avatar Dark lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6 099
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez Joasiunia:) Pokaż wiadomość
olik04 ale fajny ten kalkulator No powinniśmy się w 30 tys zmieścić Hehe może ciut poza...
Dark oj ja za słodycze dałabym się pokroić Hihi

Najlepszym sposobem antykoncepcyjnym jest szklanka wody!!!!!!!
Nie nie... Nie przed...
Nie po...
Tylko ZAMIAST
I całkowita racja

Też zrobiłam swój własny i wyszło więcej niż tutaj, a moje obecne wydatki są rzędu 1200 zł ale niedługo dramatycznie wzrosną .
__________________
I był ślub

kochanie


No i jesteś

Dark lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 12:34   #819
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez ewka1368 Pokaż wiadomość
no właśnie
my też bedziemy mieli bez wstążki ale chyba ze zdjeciem
mi się takie ze zdjęciem nie bardzo widzą

Cytat:
Napisane przez kuleczka777 Pokaż wiadomość
Tak udało. Schudłam 11 kg jak na razie


a ja nie muszę "dietować"

wróciłam od fryza, na dworze masakra
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 12:36   #820
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Ojj ja też próbowałam diety Dunkana, ale nie jestem w stanie się tak katować Za bardzo lubię pieczywo. Z resztą stwierdziłam, że musze ćwiczyć bo jestem realistka jeśli chodzi o diety iw iem,że nie będę w stanie na stałę zmienić swoich nawyków żywieniowych. Zmniejszyć ilośc słodyczy do batonika co drugi dzień To mogę, ale żeby na stałe jeden na tydzień to KATASTROFA dla mnie

Co do wydatków to my na razie mamy za sobą 2750zł jakie poszły na zaliczki (Dj, foto, sala i suknia) Myślałam, że uda nam się cała kwotę uzbierać na wesele, ale jednak rodzice będą musieli dołożyć ze dwa trzy tysie

Co do tego kalkulatora to on chyba z przed epoki kamienia łupanego bo KIEDY NOWA SUKNIA KOSZTOWAŁA 800zł a uszycie 300zł ><

Edytowane przez takaya
Czas edycji: 2010-12-02 o 12:38
takaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 12:40   #821
Dark lady
Zakorzenienie
 
Avatar Dark lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6 099
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
mi się takie ze zdjęciem nie bardzo widzą





a ja nie muszę "dietować"

wróciłam od fryza, na dworze masakra
Zadowlona z wizyty? No masakra niestety ogromna.

Cytat:
Napisane przez takaya Pokaż wiadomość
Ojj ja też próbowałam diety Dunkana, ale nie jestem w stanie się tak katować Za bardzo lubię pieczywo. Z resztą stwierdziłam, że musze ćwiczyć bo jestem realistka jeśli chodzi o diety iw iem,że nie będę w stanie na stałę zmienić swoich nawyków żywieniowych. Zmniejszyć ilośc słodyczy do batonika co drugi dzień To mogę, ale żeby na stałe jeden na tydzień to KATASTROFA dla mnie

Co do wydatków to my na razie mamy za sobą 2750zł jakie poszły na zaliczki (Dj, foto, sala i suknia) Myślałam, że uda nam się cała kwotę uzbierać na wesele, ale jednak rodzice będą musieli dołożyć ze dwa trzy tysie
A jeśli liczymy w gestii my to trzeba do moich 1200 doliczyć jeszcze TŻ-owe 400 (i w ten sposób mamy zadatkowane już: salę, fotografa, kamerzystę i zespół, no i ja moją sukieneczkę )
__________________
I był ślub

kochanie


No i jesteś

Dark lady jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-02, 12:44   #822
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez takaya Pokaż wiadomość
Co do tego kalkulatora to on chyba z przed epoki kamienia łupanego bo KIEDY NOWA SUKNIA KOSZTOWAŁA 800zł a uszycie 300zł ><
sorrry moja kosztowała 690

Cytat:
Napisane przez Dark lady Pokaż wiadomość
Zadowlona z wizyty? No masakra niestety ogromna.
wiesz co mam "swoją" fryzjerkę i kurde ona mnie pilnuje ledwo końce podcięła i grzywkę bo każe do maja zapuszczać
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 12:44   #823
monita01
Zakorzenienie
 
Avatar monita01
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poludnie
Wiadomości: 10 949
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Tez musze sobie w ekselku tabelke slubna zrobic, bo sie pogubimy w tych kosztach
monita01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 12:46   #824
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez Dark lady Pokaż wiadomość
A jeśli liczymy w gestii my to trzeba do moich 1200 doliczyć jeszcze TŻ-owe 400 (i w ten sposób mamy zadatkowane już: salę, fotografa, kamerzystę i zespół, no i ja moją sukieneczkę )
My całość liczymy razem, bo razem mieszkamy i od kiedy się wprowadziłam było na zasadzie wszystko wspólne
Wszystkie wydatki były nas obojga, przez pół roku mieliśmy tylko pensję TŻta bo ja szukałam nowej a że studiowałam dziennie to trudno było znaleźć taką która odpowiada mi godzinowo. Odkładaliśmy już od dwóch lat w sumie z myślą o wkładzie własnym. Wesela mieliśmy nie robić, ale koleżanka miała takie świetne,że stwierdziliśmy że jednak robimy
takaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 12:47   #825
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez monita01 Pokaż wiadomość
Tez musze sobie w ekselku tabelke slubna zrobic, bo sie pogubimy w tych kosztach
ja na razie mam taki zeszycik, w którym mam zapisane ile do tej pory wydaliśmy kasy, wklejoną mam wizytówkę od zaproszeń z all, wypisane co muszę załatwić jeszcze, na co muszę sama nazbierać i co już kupiłam
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 12:54   #826
ewka1368
Zakorzenienie
 
Avatar ewka1368
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 893
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez Joasiunia:) Pokaż wiadomość
olik04 ale fajny ten kalkulator No powinniśmy się w 30 tys zmieścić Hehe może ciut poza...
Dark oj ja za słodycze dałabym się pokroić Hihi

Najlepszym sposobem antykoncepcyjnym jest szklanka wody!!!!!!!
Nie nie... Nie przed...
Nie po...
Tylko ZAMIAST
no to stosujemy ale ta szklanka to chyba za mało
__________________
19.12.2014
ewka1368 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 12:55   #827
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez monita01 Pokaż wiadomość
Tez musze sobie w ekselku tabelke slubna zrobic, bo sie pogubimy w tych kosztach
Ja to zrobiłam na samym początku Mam plik pt"Plany W" i tam w kolejnych arkuszach planowane koszty (wyszczególnione koszty, zapłacone zaliczki i jaka kwota pozostała do zapłaty) lista gości, lista gości 90%(czyli tacy, którzy powinni przyjść, abym wiedziała ile za salę zapłacimy ) i odkładane ( tu mam dwie tabele, planowaną i rzeczywistą w której śledzę wysokość odsetek z lokat i to ile rzeczywiście odłożyliśmy lub ile musieliśmy wyjąć)
Nie lubię pisać w notesie, bo te dane sa dość zmienne. Np na poczatku miesiąca odkładamy 2tysie, ale okazuje się,że kot się rozchorował i brakuje nam kasy więc trzeba wyjąc. Zamiast kreślić w notesie to ja sobie w arkuszu zapisuje stan na dany dzień
Dzięki temu mam całą historie i nie muszę główkować np: "czemu w marcu odłożyliśmy tylko 700zł?'

Poza tym zanim mieliśmy sale miałam też zakładkę w której robiłam tabele porównawcze ile wydamy i co jest w menu wraz z linkami do stron sali

Edytowane przez takaya
Czas edycji: 2010-12-02 o 12:56
takaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 12:57   #828
kuleczka777
Zakorzenienie
 
Avatar kuleczka777
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: B.....o
Wiadomości: 6 392
GG do kuleczka777
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Ja też już mam wypisane co zapłacone , co do załatwienia. My już wydaliśmy na zaliczki za kamerzystę, salę, suknię oraz na obrączki, alkohol ( wódka ), zaproszenia 6020 zł, a ile jeszcze przed nami to się okaże

Ostateczną cenę w restauracji będę dzwonić w styczniu bo może pójść w górę, mam nadzieję że nie za dużo bo będzie masakra
__________________
Szczęśliwe małżeństwo to takie, w którym mąż rozumie każde słowo, którego żona ... nie wypowiedziała.

http://www.suwaczki.com/tickers/fdqg6c7e8qnfz160.png

Edytowane przez kuleczka777
Czas edycji: 2010-12-02 o 12:59
kuleczka777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 13:01   #829
monita01
Zakorzenienie
 
Avatar monita01
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poludnie
Wiadomości: 10 949
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Widze Takaya, ze pelen profesjonalizm . Ja zrobie sobie chyba tylko taka prosta, (zreszta innej nie potrafie) sumujaca koszty TZ, jego rodzicow, moich rodzicow i moje z jakims podsumowanie, kto ile wydal
monita01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-02, 13:03   #830
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

wiecie co, tak ostatnio pomyślałam że nawet nie wiem kiedy muszę iść na naszą salę obgadać czy muszę załatwiać wystrój, jak ustawić stoły itd

kiedy powinnam zamówić kwiaty w kwiaciarni?

tylko tyle wiem że niby w styczniu do cukierni mamy jechać
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 13:08   #831
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

A kiedy masz zostawić na sali ostateczną liczbę gości na tydzień, dwa przed? Wtedy ustal tez kiedy chcesz wejść robić dekoracje
My mamy wesele w restauracji więc najwcześniej w piątek po 19 będziemy mogły z siostrą zacząć już coś z dekoracją robić. Generalnie lepiej w sobotę, ale wtedy to ja będę u fryzjera z resztą nie chcę robić na ostatnią chwilę
Z kwiaciarnią to bym chciała się tak umówić, że sami zawiozą kwiaty na salę, albo poprosze siostrę by je zawiozła i wsadziła w wazoniki na stołach.

Co do planowania w excelu musiałam sobie rozpisać, bo my płacimy za całość i sami decydujemy o wszystkim. TŻ jest z tych co to nie planuje nic, a ja chciałam mieć pewność, że uzbieramy znaczną część z potrzebnych środków. W sumie całośc zrobiłam tylko by mieć pogląd na wydatki i stan środków w danej chwili

Edytowane przez takaya
Czas edycji: 2010-12-02 o 13:09
takaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 13:09   #832
Dark lady
Zakorzenienie
 
Avatar Dark lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6 099
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
sorrry moja kosztowała 690



wiesz co mam "swoją" fryzjerkę i kurde ona mnie pilnuje ledwo końce podcięła i grzywkę bo każe do maja zapuszczać
I dobrze że pilnuje, ja już wiem że będę mieć za krótki włoski bo nie rosną wcale i nadal są do ramion a ile mogą urosnąć przez 5 m-cy?

Cytat:
Napisane przez takaya Pokaż wiadomość
My całość liczymy razem, bo razem mieszkamy i od kiedy się wprowadziłam było na zasadzie wszystko wspólne
Wszystkie wydatki były nas obojga, przez pół roku mieliśmy tylko pensję TŻta bo ja szukałam nowej a że studiowałam dziennie to trudno było znaleźć taką która odpowiada mi godzinowo. Odkładaliśmy już od dwóch lat w sumie z myślą o wkładzie własnym. Wesela mieliśmy nie robić, ale koleżanka miała takie świetne,że stwierdziliśmy że jednak robimy
My też wspólnie płacimy, ale na razie mieszkamy osobno więc nie mamy też wspólnego budżetu i zwyczajnie płacimy pół na pół.
__________________
I był ślub

kochanie


No i jesteś

Dark lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 13:16   #833
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Dziewczyny spadam robić kartki świąteczne Coć pożytecznego porobię, bo dziś jeszcze nic nie zrobiłam a w sumie urlop się marnuje
takaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 13:17   #834
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez takaya Pokaż wiadomość
A kiedy masz zostawić na sali ostateczną liczbę gości na tydzień, dwa przed? Wtedy ustal tez kiedy chcesz wejść robić dekoracje
nie wiem
kurde chyba zadzwonię po prostu po nowym roku i się wypytam

Cytat:
Napisane przez Dark lady Pokaż wiadomość
I dobrze że pilnuje, ja już wiem że będę mieć za krótki włoski bo nie rosną wcale i nadal są do ramion a ile mogą urosnąć przez 5 m-cy?
szczerze - ja bym nie oczekiwała cudów
czytałam gdzieś że średnio 2cm na miesiąc ale podejrzewam że to zależy bardzo indywidualnie od człowieka

sama powiedziała mi dziś że dopiero teraz ruszyły i zaczęły mi trochę rosnąć bo wcześniej to stały ciągle w miejscu
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 13:19   #835
monita01
Zakorzenienie
 
Avatar monita01
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poludnie
Wiadomości: 10 949
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

A my mieszkamy razem, ale wydatki i tak staramy sie dzielic rowno na pol (takie codzienne typu rachunki itp), a za wesele niektore rzeczy placimy proporcjonalnie do liczby gosci (np. TZ ma 150, ja 30, wiec nie fair byloby placic na pol), a inne na pol, jak muzyka np. czy fotograf

Edytowane przez monita01
Czas edycji: 2010-12-02 o 13:28
monita01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 13:32   #836
Dark lady
Zakorzenienie
 
Avatar Dark lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6 099
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
nie wiem
kurde chyba zadzwonię po prostu po nowym roku i się wypytam



szczerze - ja bym nie oczekiwała cudów
czytałam gdzieś że średnio 2cm na miesiąc ale podejrzewam że to zależy bardzo indywidualnie od człowieka

sama powiedziała mi dziś że dopiero teraz ruszyły i zaczęły mi trochę rosnąć bo wcześniej to stały ciągle w miejscu
Nie oczekuję cudów. Tylko jak do tej pory to pędziły, teraz stoją. Chyba na doczepkę będę musiała się zdecydować, ale to kolejny wydatek, a tych już mam sporawo.

Cytat:
Napisane przez monita01 Pokaż wiadomość
A my mieszkamy razem, ale wydatki i tak staramy sie dzielic rowno na pol (takie codzienne typu rachunki itp), a za wesele niektore rzeczy placimy proporcjonalnie do liczby gosci (np. TZ ma 150, ja 30, wiec nie fair byloby placic na pol), a inne na pol, jak muzyka np. czy fotograf

No dziewczynki, lece na cieply obiadek, bo w brzuchu burczy!
My zdecydowaliśmy się płacić na pół bo po ślubie będziemy mieć wspólny budżet i pieniądze będą nasze a nie moje czy jego, zatem bez sensu byłoby teraz to dzielić względem ilości gości.
__________________
I był ślub

kochanie


No i jesteś

Dark lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 13:37   #837
monita01
Zakorzenienie
 
Avatar monita01
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poludnie
Wiadomości: 10 949
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

No u nas placa rodzice za gosci, wiec TZ sie nawet nie zgodzil, zeby moi placili za duuuuzo wiecej, niz ja zaprosilam z mojej strony Co innego gdyby gosci bylo mniej wiecej po rowno

---------- Dopisano o 14:37 ---------- Poprzedni post napisano o 14:36 ----------

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
nie wiem
kurde chyba zadzwonię po prostu po nowym roku i się wypytam

T'ai, sciagaj ta torbe z lebka, kto pyta nie bladzi!
monita01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 13:40   #838
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez Dark lady Pokaż wiadomość
Nie oczekuję cudów. Tylko jak do tej pory to pędziły, teraz stoją. Chyba na doczepkę będę musiała się zdecydować, ale to kolejny wydatek, a tych już mam sporawo.
pisałam ci - spokojnie bez nerwów, pogadaj z fryzjerką
nie sądzę żeby jakiś większy kosmyk kosztował sporo
a chyba nie będziesz specjalnie ich przedłużać na ślub

Cytat:
Napisane przez monita01 Pokaż wiadomość
T'ai, sciagaj ta torbe z lebka, kto pyta nie bladzi!
a bo czasem wiesz jak tata sierota się czuję że nic nie wiem
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 13:44   #839
Dark lady
Zakorzenienie
 
Avatar Dark lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6 099
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez monita01 Pokaż wiadomość
No u nas placa rodzice za gosci, wiec TZ sie nawet nie zgodzil, zeby moi placili za duuuuzo wiecej, niz ja zaprosilam z mojej strony Co innego gdyby gosci bylo mniej wiecej po rowno
To zmienia postać rzeczy
__________________
I był ślub

kochanie


No i jesteś

Dark lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 14:02   #840
malgos_87
Raczkowanie
 
Avatar malgos_87
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 164
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Uff.. udało mi się przebrnąć przez te parę stron które naskrobałyście Też się cieszę, że wizaż wrócił.

Cytat:
Napisane przez kuleczka777 Pokaż wiadomość
Mam pytanko do do Was nie wiecie gdzie te ruiny się znajdują ?? To jest chyba gdzieś koło Tarnowa. Emir może ty będziesz wiedzieć bo jesteś obeznany ??
To chyba bliżej mnie. O ile się nie mylę to ruiny pałacu Krzyżtopór w Ujeździe. Też tam planuję mieć swój plener zdjęciowy.

Co do fryzjerki i wizażystki nie mam bladego pojęcia. Nie mam sprawdzonej fryzjerki, a tym bardziej wizażystki u której nigdy nie byłam (moja twarz nie widziała na oczy podkładu ). Dlatego w obu przypadkach niestety będę musiała mieć próbę. Już się boję tych kosztów.
Swoją drogą też prowadzę spis wydatków, zaliczek w excelu.

Od razu się pochwalę: wczoraj kupiliśmy z TŻtem obrączki. To chyba jedyna rzecz, której ja nie wybierałam. W sumie na początku myślałam, że będziemy mieć takie proste, bo w sumie to chyba mężczyźni takie preferują. A tu mnie TŻ zaskoczył stwierdzeniem, że takie zupełnie proste mu się nie podobają. I tak on sam zadecydował jakie będziemy mieć obrączki. Są one z rowkiem, który oddziela mniejszą część z białego złota od większej z żółtego. Mam nadzieję, że będą się dobrze sprawować przez całe życie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1030894.JPG (99,0 KB, 24 załadowań)
__________________
07.05.2011
Córeczka 18.01.2014
Córeczka 07.02.2017

Edytowane przez malgos_87
Czas edycji: 2010-12-02 o 14:13
malgos_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:33.