Z szarej myszki w modelke ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-01, 20:52   #1
Melanka95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4
Exclamation


Witam!!
Myślałam nad zmianą fryzury bardzo długo. Postanowiłam,że obetnę grzywko na prosto i skorce włosy do ramion. Niestety nie wiem czy będzie mi w tym dobrze. Włosy lekko się falują choć nie zawsze i są suche. Na dodatek mam przy skórze takie jakby odrosty, czyli króciutkie włoski oraz coś w stylu zakol. Mam nadzieję że mi coś doradzicie.
Chciałbym dodać, że mam 15 lat.
Wizażanki liczę na Wasza pomoc !!!
:pro si:

Zapomniałam dodać, że przeważnie grzywkę mam pokręconą tylko dziś jakaś taka prosta jest przeważnie robi się z niej takie "S".
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0614.jpg (66,7 KB, 1007 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0623.jpg (60,1 KB, 666 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0624.jpg (71,0 KB, 616 załadowań)

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2010-12-20 o 18:48 Powód: post pod postem/nie usuwamy zdjęć
Melanka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-01, 22:12   #2
nataliao2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 35
Dot.: Z szarej myszki w modelke ;)

Witaj,

na wstępie- to,że masz odrastające włoski znaczy, że nie łysiejesz, więc dobrze, ale prosta grzywka opadająca na czoło?
Łatwiej byłoby określić, gdybyś zrobiła sobie zdjęcie bez okularków przy świetle dziennym. Ja bardziej widzę Cię w grzywce "na bok".

Jeśli mogę coś zasugerować, to mam wrażenie, że te okularki są zbyt "ciężkie" do Twojej delikatnej buzi.

Pozdrawiam!
nataliao2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-01, 22:19   #3
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Z szarej myszki w modelke ;)

Absolutnie nie rób sobie krzywdy i nie obcinaj włosów do ramion i nie dodawaj do tego prostej grzywki!


Ja na Twoim miejscu zagęściłabym trochę grzywkę (ale tak, zeby była na bok) i poeksperymentowała z cięciem. Włosy długości mniej więcej do obojczyków- super pomysł
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-02, 00:11   #4
Light_Blue
Raczkowanie
 
Avatar Light_Blue
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 280
Dot.: Z szarej myszki w modelke ;)

Na Twoim miejscu pofarbowałabym włosy na bardziej intensywny kolor poszukaj wśród brązów , zamieniłabym okulary na soczewki ,podkład do wyrównania kolorytu cery , makijaż ( choć masz 15 lat więc delikatny ale zawsze będzie lepiej), sam kształt fryzury jest ok nic nie zmieniaj ew.gęściejsza grzywka.
__________________
"W deszczu maleńkich żółtych kwiatów..."

21.05.2011...Notre jour
Light_Blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-02, 00:29   #5
vogue88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 30
Dot.: Z szarej myszki w modelke ;)

Zmieniłabym okulary na delikatniejsze, lub na soczewki.
Grzywkę proponowałąbym taką
Resztę włosów pocieniowałabym tak z wierzchu, a spod spody zostawiłabym długie, tylko nie a'la emo.
O taka fryzurka chyba była by ok.
Kolor hm... jakiś ciepły brąz. ?
Oczy, delikatnie, minimalnie kredka, tusz żeby stały się widoczne, trochę podkreślić brwi.
vogue88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-02, 01:00   #6
kamilak
Zadomowienie
 
Avatar kamilak
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 1 062
Dot.: Z szarej myszki w modelke ;)

Szara myszka to sie staniesz, jak obetniesz wlosy do ramion. To najbardziej popularna dlugosc. Jesli Twoje wlosy sa w dobrej kondycji (wygladaja pieknie), to zostan przy tej dlugosci, ewentualnie podetnij 10 cm. Ja bym obciela je w trojkat, delikatnie wystopniowala i mocniej zaakcentowala grzywke, ale zostawilabym na bok, nie robilabym prostej.
Pogleb kolor wlosow, zadbaj o nie, aby staly sie lsniace i miekkie, a beda Twoim najwiekszym atutem. Pobaw sie tez z makijazem. Jestes bardzo ladna, masz wiele mozliwosci
kamilak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-02, 10:05   #7
Melanka95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4
Dot.: Z szarej myszki w modelke ;)

Niestety okularki to ciężka sprawa noszę je dopiero rok i wymianę będę miała dopiero w październiku 2011 roku , a soczewek też nie mogę, bo mi się wada nie ustabilizowała :/
Co do koloru, moja mama nie dość, że jest nauczycielką to jeszcze straszną tradycjonalistką, więc o zmianie koloru mogę pomarzyć. Osobiście podoba mi się taki lekki rudy, i na taki chciałabym zmienić, ponieważ jestem blada i to by rozjaśniło mi twarz.
Chyba pójdę za waszą radą i zagęszczę tylko grzywkę, a resztę włosów podetnę o 10 cm , bo mam okropnie po rozdwajane, zetnę w ząb i lekko wystpniuję.
Tylko mam prośbę może macie zdjęcia z taką zagęszczoną grzywką, wystopniowanym włosami i wytłumaczcie mi pokolei jak to później przekazać fryzjerce żeby potem nie było klapy.
Melanka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-02, 12:09   #8
BothSides
Rozeznanie
 
Avatar BothSides
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 501
Dot.: Z szarej myszki w modelke ;)

Nie musisz mieć ustabilizowanej wady żeby nosić soczewki! Polecam ci wizytę u okulisty, to wielka zmiana wyglądu, w którą warto zainwestować.
BothSides jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-02, 13:29   #9
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Z szarej myszki w modelke ;)

Cytat:
Napisane przez Melanka95 Pokaż wiadomość
Niestety okularki to ciężka sprawa noszę je dopiero rok i wymianę będę miała dopiero w październiku 2011 roku , a soczewek też nie mogę, bo mi się wada nie ustabilizowała :/
Co do koloru, moja mama nie dość, że jest nauczycielką to jeszcze straszną tradycjonalistką, więc o zmianie koloru mogę pomarzyć. Osobiście podoba mi się taki lekki rudy, i na taki chciałabym zmienić, ponieważ jestem blada i to by rozjaśniło mi twarz.
Chyba pójdę za waszą radą i zagęszczę tylko grzywkę, a resztę włosów podetnę o 10 cm , bo mam okropnie po rozdwajane, zetnę w ząb i lekko wystpniuję.
Tylko mam prośbę może macie zdjęcia z taką zagęszczoną grzywką, wystopniowanym włosami i wytłumaczcie mi pokolei jak to później przekazać fryzjerce żeby potem nie było klapy.
To że jestes blada nie oznacza ze odcienie rudego będą ci pasować... a bynajmniej nie wszystkie!! Zależy jaką masz tonację cery... bladą ale żółtawą... zimną w padającą w róż... bladą ale neutralną... a może oliwkową albo lekko brzoskwiniową???
Masz dopiero 15 lat musisz sie jeszcze duzo o sobie nauczyć aby wybrać to w czym ci najlepiej... a tylko metodą prób i błędów to poznasz i sama bedziesz wiedzieć co jest najlepsze dla ciebie!! A mama bym sie nie przejmowała... ja mam takiego ojca... a jak przefarbowałam włosy na blond i nosiłam rozpuszczone to sam stwierdził ze wygladam duzo lepiej

A mnie bardziej zaciekawil tytuł tego wątku... dlaczego akurat mysza w modelke...???

Nie kazda zadbana i piekna dziewczyna/kobieta jest modelka?? No chyba ze konkretnie chcesz zostać modelką... czyżby wpływ TOP MODEL z TVN???
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-02, 14:11   #10
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Z szarej myszki w modelke ;)

Skoro masz zniszczone włoski to je pielęgnuj, ale absolutnie nie ścinaj, są długie i piękne będziesz żałować. Grzywkę zostaw z boku, może troszkę podetnij, ano i przyciemniłabym TROCHĘ kolor - na jakiś soczysty brązik.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-02, 14:43   #11
nataliao2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 35
Dot.: Z szarej myszki w modelke ;)

Dokłądnie kochana, nie musisz radykalnie zmieniac koloru, żeby dobrze wyglądać, rudego nie polecam. Raczej jasny brąz, ewentualnie jakiś sredni blond dla podkreslenia koloru. A jezeli nie chcesz narazać sie mamie polecam szampon z rumiankiem dla wydobycia złotych refleksoow
nataliao2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-02, 15:07   #12
Wisniowy sadek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: różnie bywa :)
Wiadomości: 449
Dot.: Z szarej myszki w modelke ;)

Szkoda ścinać takich ładnych włosków...ale rzecz jasna zrobisz jak zechcesz
Wisniowy sadek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 21:28   #13
partytura
Zadomowienie
 
Avatar partytura
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: 2ga strona kabla ;) [Lubuskie]
Wiadomości: 1 220
Dot.: Z szarej myszki w modelke ;)

Wspomniałaś, że włosy masz suche i rozdwajają Ci się końcówki więc podetnij je, ale nie ścinaj do ramion! Wg mnie pasuje Ci grzywa na bok i nie widzę Cię w prostej. Faktycznie jakbyś miała ją nieco gęstszą to też by nie zaszkodziło Jeśli ilość włosów na to pozwala to to przemyśl
Twoja mama jest nauczycielką i nie da Ci zgody na farbowanie, więc szampon rumiankowy albo jakiś koloryzujący jest niegłupią myślą No i ODZYWKI żeby kłaczki nie były suchaśne i powinno być dobrze
ps. Moja mama nie jest nauczycielką, a też nie z godziłaby się na farbowanie gdy byłam w tym wieku, w którym jesteś Ty Za jakieś 10 lat może z rozumiesz jej podejście, bo my kobiety często nie doceniamy swej czupryny i dopiero jak z jakichś względów włosy tracą na witalności czy gęstości to się to zaczyna rozumieć czemu dojrzałe kobiety są takimi mamami
partytura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 23:49   #14
Nicoola
Przyczajenie
 
Avatar Nicoola
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Honolulu
Wiadomości: 22
Dot.: Z szarej myszki w modelke ;)

Chyba najgorszą rzeczą, którą mogłabyś teraz zrobić jest ścięcie tych włosów! Mam dla Ciebie pewną propozycję. Piszesz, że włosy lekko się falują. Możesz pokombinować z nimi np. po umyciu wieczorem nie susz ich, ale jak będą już tylko wilgotne upnij je wsuwkami w ślimaczki (trochę nie wygodnie się z tym śpi, ale dałoby radę ) lub zrób warkocza . Na drugi dzień rano będziesz miała mocne fale. Dla utrzymania efektu i uzyskania "mokrych loczków" możesz podnieść je pianką (polecam z Nivei , z tego co pamiętam to nazywała się blonde gloss czy coś takiego. Nie dość, że ładnie pachnie, to jeszcze ożywi troszkę kolor) . Wiem co czujesz, ja również mam problem z rodzicami jeśli chodzi o malowanie włosów, dlatego znalazłam optymalne rozwiązanie. Postanowiłam naturalnie rozjaśniać włosy, gdyż pomalować będę mogła dopiero na wakacjach. Jeszcze nie wiem czy to rzeczywiście skuteczne, bo kurację zaczęłam od dzisiaj. Myślę , że po ok. 4 seriach moich starań będą już pierwsze widoczne efekty. Pewnie zastanawia Cię jak rozjaśnić naturalnie włosy! Otóż z tego co wyczytałam to bardzo dobrze i ODŻYWCZO działa sok z cytryny (tak, świeży soczek .. wystarczy mieć 1 cytrynę i już masz na jedną maseczkę!) . Możesz zaparzyć sobie rumianek i następnie stosować go na włosy. Do tego koniecznie korzystaj z szamponu rumiankowego oraz produktów do pielęgnacji blond włosów! Zobaczysz jakiego blasku nabiorą Twoje włosy! Mam nadzieję , że pomogłam
__________________
Zapuszczam włosy
53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60,61,62, 63, 64, 65,66, 67, 68, 69, 70 [cm]
Nicoola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-04, 11:23   #15
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: Z szarej myszki w modelke ;)

okulary za ciezkie! taka delikatna buzka w takich okularach? marsz po soczewki! mozesz nosic soczewki nawet, jesli nie masz ustabilizowanej wady (jak np ja) - no chyba ze masz jakies inne medyczne przeciwwskazania. Soczewki w tej chwili sa juz w takiej technologii, ze kazdy znajdzie cos dla siebie. Ja zaczelam nosic soczewki wlasnie w wieku 15 lat i nosze do dzis

krociutkie wloski to tzw baby hair - bardzo dobrze, ze je masz kolor masz ladny - zgadzam sie z Twoja decyzja zeby zagescic grzywke na bok i pociac zniszczone koncowki
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-04, 12:24   #16
Noc(nik)
Zadomowienie
 
Avatar Noc(nik)
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Planeta Ziemia, Polska
Wiadomości: 1 241
Dot.: Z szarej myszki w modelke ;)

A ja widziałabym cię zdecydowanie w blond włosach z asymetrią/dłuższą grzywką:
http://www.short-hair-style.com/imag...rt_hair_02.jpg
http://worldhairstyles.com/wp-conten...4a1782993f.jpg
http://jewelryoflav.com/wp-content/u...mtv-awards.jpg
http://www.therunwayscoop.com/upload...rds%202008.jpg
__________________

Noc(nik) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-04, 12:28   #17
Nicoola
Przyczajenie
 
Avatar Nicoola
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Honolulu
Wiadomości: 22
Dot.: Z szarej myszki w modelke ;)

Wspominała, że NIE może pomalować włosów , więc raczej odpada
__________________
Zapuszczam włosy
53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60,61,62, 63, 64, 65,66, 67, 68, 69, 70 [cm]
Nicoola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-04, 12:42   #18
Noc(nik)
Zadomowienie
 
Avatar Noc(nik)
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Planeta Ziemia, Polska
Wiadomości: 1 241
Dot.: Z szarej myszki w modelke ;)

Cytat:
Napisane przez Nicoola Pokaż wiadomość
Wspominała, że NIE może pomalować włosów , więc raczej odpada
Tak wiem, ale mówię co by do ciebie pasowało. Będziesz miała mniejszy problem w przyszłości z wyborem, gdybyś chciała przejść generalną metamorfoze. (swoją drogą to TWOJE włosy, więc nie sugerowałabym się zakazem rodziców, tylko ja zawsze byłam taką buntowniczką i nie słucham się ich za bardzo)
__________________

Noc(nik) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-07, 19:10   #19
Melanka95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4
Dot.: Z szarej myszki w modelke ;)

Soczewki jeśli będę miała to na pewno po świętach wcześniej nie da rady.
Próbowałam już i sposobów na ślimaczki robienie warkocza na noc i zawsze po piętnastu minutach wszystko mi się prostowało lub miałam wielki puch na głowie.
Tak w ogóle to marzy mi się jakaś odstrzałowa fryzura która całkowicie by mnie zmieniła i z pewnością chce obciąć włosy bo mi się porostu znudziły. Taka z której dało by się ułożyć mnóstwo fryzur i która by pasowała do moje wieku, wyglądu.Oczywiście obcięcie na chłopaka odpada( moja mama by się załamała). A najgorsze, że nie mogę dobrać fryzury bo moje włosy są takie nijakie ni się kręcą ni są proste. Dlatego jeszcze raz proszę o jakieś konkretne fryzury najlepiej ze zdjęciami. Nie wiem czy zauważyłyście na zdjęiach ale mam na wierzchu takie włosy obcięte jakby na emo to pozostałości po ostatnim obcinaniu- nie wypale.
Melanka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-07, 20:00   #20
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Z szarej myszki w modelke ;)

"Nijakość" Twoich włosów to kwestia nieodpowiedno dobranego do nich cięcia, a nie samej ich natury. Kurczę, znalazłam takie małe zdjęcie
http://www.osobistystylista.pl/files...ryzura.jpg.png

i tutaj, ale z inną grzywką (taką jak mówiły dziewczyny, gęstą i na bok)
http://www.hairstyles53.com/wp-conte...airstyles4.jpg

Mogłabyś spróbować przed suszeniem wgnieść w nie odrobinkę pianki, np. taft żeby były ciekawie "potargane", nie muszą być idealnie proste.

Moim zdaniem mama dobrze Ci radzi, żeby nie zmieniać koloru włosów. Nie wiem jak wygląda w innym świetle, ale wg. mnie jest śliczny i dobrze komponuje się z Twoją cerą i kolorem brwi i oczu. Wyglądasz w nim bardzo ładnie, nie jest szary tylko złoty. Poza tym z farbowaniem wiążą się odrosty, dobre odżywki i częste wizyty u fryzjera, co może obciążać kieszeń piętnastolatki.

Chociaż podobają mi się osoby w okularach, te zasłaniają Twoją śliczną buzię. Pomyśl o soczewkach, ale nie zmieniaj swojego koloru oczu!

Edytowane przez b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Czas edycji: 2010-12-07 o 20:01
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-08, 15:55   #21
Kaminka24
Rozeznanie
 
Avatar Kaminka24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 762
Dot.: Z szarej myszki w modelke ;)

Jak chcesz zmiany to proponuję może boba?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg img105226.fryzury-krotkie.606940.jpg (25,8 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img110880.fryzury-krotkie.865681.jpg (26,7 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img110880.fryzury-krotkie.865690.jpg (31,0 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img119695.fryzury-krotkie.666128.jpg (19,2 KB, 33 załadowań)
Kaminka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-13, 17:04   #22
panna tofu
Raczkowanie
 
Avatar panna tofu
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 249
Dot.: Z szarej myszki w modelke ;)

Są długie, przyklapnięte i smutne :/ Proponowała bym do ramion i wycieniować ( ina piance podnosić u nasady), albo jak post wyżej boba, jeśli jesteś gotowa na tak radykalną zmianę.
panna tofu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-18, 12:48   #23
patusia1230
Raczkowanie
 
Avatar patusia1230
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wiercany ok Rzeszowa
Wiadomości: 355
GG do patusia1230
Dot.: Z szarej myszki w modelke ;)

Zbyt banalne ,proste, zbyt równe = nudne

Jak szaleć to szaleć Proponuję ciekawe cięcia jak i szalone.. załączniki oczywiście mowa o fryzurach nie patrzeć na kolory jeśli nie da rady farbować a jeśli kiedyś byś się zdecydowała proponuje rozjaśnić z 3 tony albo zrobić jakiś miodowy blondzik Też dodam, że jeśli nie można soczewek to może chociaż inne okulary ? z mniejszymi oprawkami może powodzenia w metamorfozie i w podjęciu dobrej decyzji pokaż nam się jak się zdecydujesz i zmienisz włoski
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg img125769.fryzury-srednie.911356.jpg (28,1 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img125769.fryzury-srednie.910831.jpg (38,2 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img91205.fryzury-srednie.349694.jpg (42,3 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img23650.fryzury-srednie.28095.jpg (29,4 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img11427.fryzury-srednie.12681.jpg (76,1 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img11427.fryzury-srednie.12491.jpg (37,5 KB, 20 załadowań)
patusia1230 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-18, 19:16   #24
xcbvr
Przyczajenie
 
Avatar xcbvr
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 13
Dot.: Z szarej myszki w modelke ;)

Jak u wielu złego wyglądu dodają Ci źle dobrane okulary. Masz bardzo ładną twarz ale przez nie nie wyglądasz korzystnie. To nie tyle wina włosów co właśnie tego. Powinnaś wybrać oprawki z charakterem które będą akcentowały oczy ponieważ z racji na wiek nie malujesz się mocno a dzięki nim możesz wyglądać super i sexy. Możesz wybrać mocne oprawki najlepiej w owalnych kształtach. Prostokątne raczej odpadają. Jeśli chodzi o włosy absolutnie ich nie ścinaj na żadne boby. Potem będziesz niepotrzebnie płakać. Polecałabym Ci prostą fryzurę którą możesz sobie szybko zrobić jak rano wstajesz do szkoły. Włosy możesz zaczesywać do tyłu albo zrobić na środku przedziałek i rozczesywać je na boki symetrycznie. Mam nadzieję że pomogłam Ci podjąć jakąś decyzje.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg b_183561.jpg (81,9 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg b_173742.jpg (49,2 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg htspl1480_1.600x400.1288862758.jpg (16,6 KB, 22 załadowań)
__________________
"Czego najbardziej nienawidzę w życiu, to ludzie, którzy
nie są już pierwszej młodości, ale próbują wszystkim na
siłę udowodnić, że jest inaczej(...)"
  • Karl LagerfeldThe Guardian, 2007
xcbvr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-18, 19:36   #25
Wiosenna000
Raczkowanie
 
Avatar Wiosenna000
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Południe Polski
Wiadomości: 37
Dot.: Z szarej myszki w modelke ;)

Masz piękne włosy i zgadzam się że nie powinnas ich obcinać i to aż do ramion, najwyżej końcówki jeśli są zniszczone.
Takich długich i pięknych włosów zazdrości ci pewnie nie jedno dziewcze Moim zdaniem dobrze wyglądałabyś bez grzywki ale z przedziałkiem bardziej na bok. Jeżeli masz suche włosy to możesz używać rożnych balsamów i odżywek bez spłukiwania które nie obciążą włosów ale sprawią ,że będą nawilżone. Mogę Ci polecić odżywkę bez spłukiwania z miodem z Apteczki Babuni. Naprawdę godna uwagi i przede wszystkim nie droga. Przejdź się do drogerii a znajdziesz tam wiele fajnych odżywek - nie musisz od razu obcinać włosów
A co do okularów to także uważam ,że te oprawki są trochę za ciężkie jak na twoja drobną twarz - może lepsze będą jakieś jaśniejsze i okrągłe?
I nie przejmuj się tak bardzo swoim wyglądem bo nie wyglądasz tragicznie i beznadziejnie a wręcz przeciwnie i masz jeszcze czas na eksperymenty
__________________
"Czasami mam wrażenie, że kolekcjonuję pomyłki"
Wiosenna000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:40.