Wymarzony prezent od Gwiazdora. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-12-20, 17:31   #31
slomka
in the dark of night
 
Avatar slomka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 908
Re: Wymarzony prezent od Gwiazdora.

W tym roku marze o bardzo przyziemnych rzeczach, ktore wprawiaja mnie w nieziemski nastroj... O zakupach Hehhh... ale takich naprawde wielkich, zeby wejsc do sklepu rano i wyjsc wieczorem z pelnymi torbami Buty, sweterki, jakas milusia bielizna, perfumki, spodnie (rozne, rozniste)
Do mnie przychodzi Aniolek albo Gwiazdor, ale w tym roku raczej nie pojde na takie zakupy. W wigilie dostane dzidziusia Hmmm... i wiecie co? Nie moge wymyslic piekniejszego prezentu...
__________________
Insta: holistraw
slomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-20, 17:34   #32
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Re: Wymarzony prezent od Gwiazdora.

satine napisał(a):

>
> Ja bym chciała dostać:

> - ciekawą książke, ale na pewno nie dostane bo mój mikołaj uważa że to marnotrawstwo i nie ma w zwyczaju kupowania książek
> - kosmetyki, kosmetyki, kosmetyki !!!! Ale też nie dostane, bo Mikołaj twierdzi, zę sobie niszcze cere, a poza tym to mam ich już wystaraczajaco dużo ( o nieprawda )

Skad ja to znam...


>
> Ciuchów nie chce bo moja mama (Mikołaj ) ma całkiem inny gust niz ja i pewnie znowu dostałabym niebiski sweterek z warkoczem na środku, ale mimo wszystko dziekuje mamusiu
>

Czy my przypadkiem nie mamy tej samej mamy ? yyyy... Tfu, Mikolaja
Moja dzis kupila niebieski sweterek z warkoczem na srodku ale na szczescie dostanie go moja bratowa
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-20, 18:01   #33
Jula
Zakorzenienie
 
Avatar Jula
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: wizaż
Wiadomości: 4 671
Re: Wymarzony prezent od Gwiazdora.

Gwiazdor wyglada tak jak Mikołaj tylko ma takie cos na głowie (koronę a'la papież?)
Ja bym bardzo prosiła o:
- In love again YSL
- komplet bielizny z intimissimi (15 strona w katalogu )
- nową prace....
Tyle mi wystarczy.
__________________
"Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.

/T.Pratchett, "Blask Fantastyczny"/


Jula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-20, 18:18   #34
satine
Zadomowienie
 
Avatar satine
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 875
Re: Wymarzony prezent od Gwiazdora.

Ines1985 napisał(a):
> > Ciuchów nie chce bo moja mama (Mikołaj ) ma całkiem inny gust niz ja i pewnie znowu dostałabym niebiski sweterek z warkoczem na środku, ale mimo wszystko dziekuje mamusiu
> >
>
> Czy my przypadkiem nie mamy tej samej mamy ? yyyy... Tfu, Mikolaja
> Moja dzis kupila niebieski sweterek z warkoczem na srodku ale na szczescie dostanie go moja bratowa

Całe szczęście sweterek był na tyle duży że po pewnym czasie moja mama zorientowała się, że wogóle w nim nie chodzę i poprostu pożyczała go ode mnie, a potem sobie wzięła go już na stałe bardzo sprytne według mnie

A co do tych kosmetyków to po prostu NIENAWIDZE jak moja mama wylicza mi że mam ich za dużo i sobie tylko zniszcze cere - starodawny tok myślenia, ale i tak ją kocham bardzo Jednak jeszcze lepsza była moja babcia, kiedy zauważyła że maluje sobie usta szminką to stwierdziła, ze będe miała mnóstwo zmarszczek i sama działam sobie na niekorzyść Ale tak poza tym to kobitka jest naprawde super mimo ze ma prawie 80 lat To stwierdzenie ze od stosowania kosmetyków pielęgnacyjnych będe miała zmarszczki to chyba w genach jest, dziwne, ze ja tak nie myśle może jakaś lewa jestem

p.s nie myślcie że moja mama jest jakąs zaniedbaną kobietą, ale poprostu twierdzi ze w wieku 17 lat nie powinnam uzywać tylu kosmetyków!

pozdrawiam papapa
__________________


satine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-20, 18:19   #35
kasiulka
Zakorzenienie
 
Avatar kasiulka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 4 303
Re: Wymarzony prezent od Gwiazdora.

Kiya napisał(a):
> mnie Dzieciątko mogłoby przynieść dużo szczęscia,tyle żeby mi wystarczyło na cały nadchodzący Nowy Rok żebym żyła sobie bez trosk i problemów ale to chyba mało realny prezent

Kiya, zobaczysz będzie dobrze . Czasem są lata chude, ale po nich przychodzą te lepsze, gwarantuję i tego Ci życzę z całego serca . Ja się cieszę ze się ten rok przestępny (albo przestępczy jak mawia mój tata) już konczy, bo on jakis taki niezbyt dobry był.... następny będzie lepszy, Musi......
__________________
moj blog

Oliwka
kasiulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-20, 18:41   #36
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Re: Wymarzony prezent od Gwiazdora.

kasiap napisał(a):

> Kiya, zobaczysz będzie dobrze . Czasem są lata chude, ale po nich przychodzą te lepsze, gwarantuję i tego Ci życzę z całego serca . Ja się cieszę ze się ten rok przestępny (albo przestępczy jak mawia mój tata) już konczy, bo on jakis taki niezbyt dobry był.... następny będzie lepszy, Musi......


Dziękuje Kasiu,wierze że w przyszłym roku spełnią sie moje plany i marzenia Tobie również życzę wszystkiego co najlepsze
Kiya (też Kasia )
__________________
Szukam twarzy do portretów - foto ---->https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=365223
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-20, 18:47   #37
satine
Zadomowienie
 
Avatar satine
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 875
Re: Wymarzony prezent od Gwiazdora.

kasiap napisał(a):
> Kiya, zobaczysz będzie dobrze . Czasem są lata chude, ale po nich przychodzą te lepsze, gwarantuję i tego Ci życzę z całego serca . Ja się cieszę ze się ten rok przestępny (albo przestępczy jak mawia mój tata) już konczy, bo on jakis taki niezbyt dobry był.... następny będzie lepszy, Musi......

Jak mi żle to zawsze się tego trzymam,czasem trudno, ale musze, bo przecież ta sytuacja kiedyś musi się zmienić, kiedyś musi być lepiej choć czasem tak trudno jest w to uwierzyć... Ż
ycze Wam moje kochane jak najmniej takich chwil i takich myśli!!! Z całego serduszka
__________________


satine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-12-20, 18:47   #38
satine
Zadomowienie
 
Avatar satine
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 875
Re: Wymarzony prezent od Gwiazdora.

kasiap napisał(a):
> Kiya, zobaczysz będzie dobrze . Czasem są lata chude, ale po nich przychodzą te lepsze, gwarantuję i tego Ci życzę z całego serca . Ja się cieszę ze się ten rok przestępny (albo przestępczy jak mawia mój tata) już konczy, bo on jakis taki niezbyt dobry był.... następny będzie lepszy, Musi......

Jak mi żle to zawsze się tego trzymam,czasem trudno, ale musze, bo przecież ta sytuacja kiedyś musi się zmienić, kiedyś musi być lepiej choć czasem tak trudno jest w to uwierzyć... Ż
ycze Wam moje kochane jak najmniej takich chwil i takich myśli!!! Z całego serduszka
__________________


satine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-20, 19:01   #39
cosmopolitanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 99
GG do cosmopolitanka
Re: Wymarzony prezent od Gwiazdora.

Ja bym sobie zyczyła żeby moje kochanie nie musiało jeździć tak daleko na kontrakty w pracy
i może jeszcze jakieś karnecik w klubie tańca (jedna tancerke w domu juz mam, ale w życiu nie przyznam się jej, że chciałabym sie nauczyc tańczyc profesjonalnie )
no i żebym dostała to stypendium ech..

A z takich przyziemnych rzeczy to bym chciała:
- zestaw błyszczyków z nowej kolecji Diora (tej zimowej)
- Envy Gucciego
- moje wymarzone sandałki Victoria's secret (trzeba szepnąć słówko bratu żeby pogadał z tym amerykańskim Gwizdorkiem )

A w sumie... Co ja wygaduję Dostałam od zycia największy dar- życie. Bo musze sie Wam pochwalić że dzisiaj mija dokładnie rok czasu od momentu kiedy rozpoczęłam walkę z rakiem i ją wygrałam. Choć dalej jeżdżę na chemię.. Ale wygrałam.. I tylko to się liczy
cosmopolitanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-20, 20:33   #40
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Re: Wymarzony prezent od Gwiazdora.

Najlepszym prezentem byłoby gdyby rodzinka rzuciła palenie. Ale to chyba nierealne A tak poza tym to skaner i wieżę.
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-21, 14:25   #41
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: Wymarzony prezent od Gwiazdora.


> Kiya napisał(a):
> mnie Dzieciątko mogłoby przynieść dużo szczęscia,tyle żeby mi wystarczyło na cały nadchodzący Nowy Rok żebym żyła sobie bez trosk i problemów ale to chyba mało realny prezent

Też bym chciała tego samego od Mikołaja.. Ojojoj..
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-12-21, 20:38   #42
karusinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10
GG do karusinka
Re: Wymarzony prezent od Gwiazdora.

a ja bym tak bardzo, bardzo chciala dostac sie na moje wymarzone studia- medycyne...wiec moj prezent zalezy tylko od mojej pracy poki co dostalam slicznego kroliczka od mojej przyjaciolki
karusinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-22, 18:44   #43
Vishnja
Zadomowienie
 
Avatar Vishnja
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 222
Re: Wymarzony prezent od Gwiazdora.

Koko, proszę powiedz mi ile takie cudo kosztuje??? Mówiłyście że był cały wątek o tej marynarce, ale mnie jeszcze wtedu tu nie było.
Już widze jak fajnie bym w tym wyglądała! Ale dostac to Gwiazdora - raczej nie ma szans
Vishnja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-22, 18:50   #44
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Re: Wymarzony prezent od Gwiazdora.

Tam gdzie kupiłam swoją- czyli w New Yorkerze kosztowały 169 zł, potem przecenili je na 129 zł, a w końcu przecenili na 79 zł i wtedy ją upolowałam . Niestety takich jak ja tropicieli było więcej i wiele z tych marynareczek nie zostało.Tylko kilka czarnych z tego co widziałam.Wiem, że podobne były też w Zarze, Cottonfieldzie i H&M. Na własne oczy widziałam tylko te z Cottonfieldu- dużo mniej fajne, na 2 guziki, no i jakieś 5 razy droższe. Ale popatrz w sklepach, coś powinnaś znaleźć, welur jest w tym sezonie na topie , jak się dowiedziałam z "Twojego Stylu" .
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-22, 18:57   #45
Vishnja
Zadomowienie
 
Avatar Vishnja
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 222
Re: Wymarzony prezent od Gwiazdora.

Dziękuję Właśnie wiem że welur jest na topie i mniej więcej tak sobie wyobrażałam taką welurową marynarkę. Widziałam, nie pamiętam już w którcyh sklepach, take brzydzsze podobizny, ale ta jest idealna
Wybieram się po śiętach do warszawki i pewnie tam coś upoluję, pod warunkiem że będą wyprzedaże
Vishnja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:12.