Krzywe nogi cz. II - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-17, 10:12   #91
soulife
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 150
Dot.: Krzywe nogi cz. II

Cytat:
Napisane przez CurlyAudrey Pokaż wiadomość
dziewczyny, oceniłybyście moją krzywiznę? ;/
mama zwykła mówić o moich nogach, że były 'na beczce prostowane'. ;/
jaki to typ?
http://img843.imageshack.us/img843/4641/img1291n.jpg
Masz szpotawosc moja droga, czyli nogi w kształcie O.
Natomiast widzialam zdecydowanie gorsze (jak chociazby kiedys u siebie , wiec nie ma co plakać Przytyki mamy podejrzewam ze raczej nie wynikaja ze zlosliwosci, a raczej z bagatelizowania sprawy, wiec moze sama tez ją zbagatelizuj albo cwicz cwicz cwicz
Pozostale zdjecia dziewczyn nie mam zielonego pojęcia co tu robia...?
soulife jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 19:18   #92
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Krzywe nogi cz. II

Cytat:
Napisane przez soulife Pokaż wiadomość
Masz szpotawosc moja droga, czyli nogi w kształcie O.
Natomiast widzialam zdecydowanie gorsze (jak chociazby kiedys u siebie , wiec nie ma co plakać Przytyki mamy podejrzewam ze raczej nie wynikaja ze zlosliwosci, a raczej z bagatelizowania sprawy, wiec moze sama tez ją zbagatelizuj albo cwicz cwicz cwicz
Pozostale zdjecia dziewczyn nie mam zielonego pojęcia co tu robia...?

kiedyś u siebie? i co z nimi zrobiłaś?

myslicie ze ćwiczenia w wieku 30+ cos dadzą?


edit-doczytałam ze miałas operację,a poważna szpotawośc to jaka? ile cm szpary miedzy kolanami?

Edytowane przez Polly_
Czas edycji: 2010-11-17 o 19:32
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 21:31   #93
refleks
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dom
Wiadomości: 406
Dot.: Krzywe nogi cz. II

odnosnie kozaków moze komus pomoze strona z wysokimi butkami http://shop.ebay.co.uk/i.html?_nkw=o...=p3286.c0.m359
lub kazda inna wpisujac over the knee
refleks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-04, 11:20   #94
sellene
Raczkowanie
 
Avatar sellene
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 63
Dot.: Krzywe nogi cz. II

Hej dziewczyny!
A czy próbowała któraś z was stabilizatorów na kolana? Ja mam nogi szpotawe i zastanawiam się czy coś by to pomogło. Są dosyć kosztowne, ale może warto kupić?? Co myslicie?
sellene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-07, 15:08   #95
Qumpela 002
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5
Dot.: Krzywe nogi cz. II

Hey laski ; D oczywiście też mam krzywe nogi, szpotawe kolana.. ćwiczyłam, miałam wkładki no i powiedzmy że kolana prawie mi się łączą.Tylko problem u mnie tkwi w łydkach.Szpara między łydkami jest ogromna.Proszę w Was jedyna nadziej, jak macie jakieś ćwiczenia to piszcie
Qumpela 002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-11, 23:35   #96
uwierzWducha
Przyczajenie
 
Avatar uwierzWducha
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3
Dot.: Krzywe nogi cz. II

a ja mam nogi w ksztalcie litery X i na dodatek grube i krotkie.. biegalam, cwiczylam i jezdzilam przez cale wakacje rowerem do pracy, a w we wrzesniu i w pazdzierniku do szkoly ( ok 9 km w jedna strone ) i one nadal wygladaja jak wygladaja... nie mam juz sily

jedynie jak zaloze wysokie szpilki to one sprawiaja wrazenie ze nogi sa dluzsze i lepiej troche to wyglada, ale i tak nie jest ciekawie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg photo.jpg (51,6 KB, 383 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1090119p.jpg (21,9 KB, 377 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1090122p.jpg (18,3 KB, 380 załadowań)

Edytowane przez uwierzWducha
Czas edycji: 2010-12-11 o 23:38
uwierzWducha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-12, 11:59   #97
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: Krzywe nogi cz. II

Cytat:
Napisane przez uwierzWducha Pokaż wiadomość
a ja mam nogi w ksztalcie litery X i na dodatek grube i krotkie.. biegalam, cwiczylam i jezdzilam przez cale wakacje rowerem do pracy, a w we wrzesniu i w pazdzierniku do szkoly ( ok 9 km w jedna strone ) i one nadal wygladaja jak wygladaja... nie mam juz sily

jedynie jak zaloze wysokie szpilki to one sprawiaja wrazenie ze nogi sa dluzsze i lepiej troche to wyglada, ale i tak nie jest ciekawie

dziewczyno ja na fotkach widze zgrabne nogi nie wiem czemu twierdzisz ,ze sa to nogi typu X .Czy stwierdzil to ortopeda???? bo moze przyjelas pozycje na fotkach ,ktora ukrywa wade .ale z tego co widze przynajmniej na fotkach wady brak
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI



Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-13, 00:07   #98
refleks
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dom
Wiadomości: 406
Dot.: Krzywe nogi cz. II

ja tez widze takie X, ze moje oczy nie potrafia ich objac...
refleks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-13, 00:17   #99
veronicas15
Zakorzenienie
 
Avatar veronicas15
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 14 392
Dot.: Krzywe nogi cz. II

Cytat:
Napisane przez uwierzWducha Pokaż wiadomość
a ja mam nogi w ksztalcie litery X i na dodatek grube i krotkie.. biegalam, cwiczylam i jezdzilam przez cale wakacje rowerem do pracy, a w we wrzesniu i w pazdzierniku do szkoly ( ok 9 km w jedna strone ) i one nadal wygladaja jak wygladaja... nie mam juz sily

jedynie jak zaloze wysokie szpilki to one sprawiaja wrazenie ze nogi sa dluzsze i lepiej troche to wyglada, ale i tak nie jest ciekawie
chyba sobie kpisz... powinnaś inaczej stanąć żeby ocenić na 100 % czy rzeczywiście masz iksy, ale ja tu żadnej wady nie widzę... nie chcialabyś mieć takich jak ja.
__________________
"Take my mind and take my pain
Like an empty bottle takes the rain
And heal, heal, heal, heal."
veronicas15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-13, 12:13   #100
tequillaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 2
Dot.: Krzywe nogi cz. II

Mam szpotawe kolana. Kiedyś ćwiczyłam dużo nogi i biegałam i wierzcie mi szpara między łydkami się zawężała, choć kosztowało mnie to sporo bólu okostnej.

Od dawna nie ćwiczę, ale zamierzam teraz rozpocząć ćwiczenie typowo na koślawość kolan.

Pamiętajcie dziewczyny, jako przyszłe mamy musimy obserwować swoje dzieci i w razie przekazania trefnego genu, dopilnować korekcji. U mnie np, mimo tego że miałam wpisane w kartę koślawość, na korekcję chodziłam tylko z w zerówce wraz ze wszystkimi dziećmi. Dlatego teraz będzie mi trudno zredukować krzywiznę.

Pyt. z innej beczki: Do szpotawych -O nóg ;jakie nosicie spódnice(jeśli w ogóle) i do jakich butów
???

Edytowane przez tequillaaaa
Czas edycji: 2010-12-13 o 12:16 Powód: chęć zaakcentowania pytania- by odbiorca go nie ominął
tequillaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-13, 18:51   #101
refleks
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dom
Wiadomości: 406
Dot.: Krzywe nogi cz. II

to masz szpotawe czy koslawe? nie mozna miec obu wad jednoczesnie
refleks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-13, 19:21   #102
tequillaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 2
Dot.: Krzywe nogi cz. II

wpisaną mam w kartę koślawość (pierwszy bilans w życiu), ale to chyba była pomyłka, bo mam w kształcie O, czyli szpotawe

w każdym razie, odświeżam pytanie: jakie spódniczki i buty łączycie, żeby nie wyglądać śmiesznie
tequillaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-13, 20:15   #103
uwierzWducha
Przyczajenie
 
Avatar uwierzWducha
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3
Dot.: Krzywe nogi cz. II

to sa inne zdjecia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1080131p.jpg (14,8 KB, 231 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1070850p.jpg (16,8 KB, 198 załadowań)

Edytowane przez uwierzWducha
Czas edycji: 2010-12-13 o 20:17
uwierzWducha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-14, 14:32   #104
Amillka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 253
Dot.: Krzywe nogi cz. II

Cytat:
Napisane przez tequillaaaa Pokaż wiadomość

Pyt. z innej beczki: Do szpotawych -O nóg ;jakie nosicie spódnice(jeśli w ogóle) i do jakich butów
???
Hej Ja odkryłam, że jeśli założę buty na obcasie to nogi jakoś tak ładniej wyglądają mimo tej wady (szpotawość) oczywiście jak chodzę to widać, ale jakoś ładnie wyglądają wtedy kostki, a jak założę baleriny - tragedia!
A spódnice noszę wszystkie, najróżniejsze Tylko takie krótsze, do połowy ud, czy najdalej przed kolano.
__________________
Miłość i nienawiść są dwoma obliczami tego samego.
Witold Gombrowicz
Amillka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-15, 19:36   #105
kk2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 15
Dot.: Krzywe nogi cz. II

Refleks mam pytanie, czy wiesz co u dziewczyny (chyba Karolina) która miała operację u Napiontka? ja mam termin w styczniu i strasznie się boję, może masz informację o możliwości wypożyczenia wózka, ktoś kiedyś napisał, że 50 zł., ale nie wiem czy to za godzinę, za dzień... za tydzień... będę bardzo wdzięczna za odpowiedź.
kk2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-27, 12:22   #106
qulcin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 33
Dot.: Krzywe nogi cz. II

Moze mi ktos napisac cos na temat moich nóg , ktrych djecia dałem kilka stron wczesniej
qulcin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 18:27   #107
medayah
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3
Dot.: Krzywe nogi cz. II

hej dziewczyny
jestem tu zupełnie nowa. jestem w 7 niebie że odnalazłam ten wątek, czułam się taka osamotniona z tym problemem, ( a mam prawie lat 30..) a tu widzę że jest nas sporo.
Powiem Wam tak, nienawidze swoich nóg, są okropne, nawet kiedy nosze spodnie widac że są krzywe. Wstydzę się ich bardzo. Zresztą zamieszczam zdjęcia - pierwsze stojąc na luzie, 2- łącząc nogi.
Kochane czy możecie mi podesłac jakieś linki jeśli chodzi o te implanty i czy w ogóle u mnie miało by to sens? Na łamanie nóg się nie piszę....
pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P121210_11.10.jpg (10,5 KB, 380 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P121210_11.10[04].jpg (10,9 KB, 301 załadowań)
medayah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-02, 12:59   #108
Edsonka
Rozeznanie
 
Avatar Edsonka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nie ważne gdzie, ważne z kim!!!
Wiadomości: 770
Dot.: Krzywe nogi cz. II

Cytat:
Napisane przez medayah Pokaż wiadomość
hej dziewczyny
jestem tu zupełnie nowa. jestem w 7 niebie że odnalazłam ten wątek, czułam się taka osamotniona z tym problemem, ( a mam prawie lat 30..) a tu widzę że jest nas sporo.
Powiem Wam tak, nienawidze swoich nóg, są okropne, nawet kiedy nosze spodnie widac że są krzywe. Wstydzę się ich bardzo. Zresztą zamieszczam zdjęcia - pierwsze stojąc na luzie, 2- łącząc nogi.
Kochane czy możecie mi podesłac jakieś linki jeśli chodzi o te implanty i czy w ogóle u mnie miało by to sens? Na łamanie nóg się nie piszę....
pozdrawiam
to, że nie łaczą Ci się z kolanach nie znaczy, że są krzywe. Po pierwsze t powiem, że moim zdaniem są rewelacyjne. A nie łączą się też "równo". A poza tym są szczupłe. Co ja bym dała za to, żeby mieć takie nogi...
__________________
Edsonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 02:01   #109
refleks
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dom
Wiadomości: 406
Dot.: Krzywe nogi cz. II

kk2 ta cena to za miesiac wypozyczenia ). Karolina juz nie utrzymuje ze mna kontaktu...
a bac sie nie ma czego,zapewniam ze z bolu sie nie umiera.Placisz kase a oni robia wszystko zebys odczula jak najmniej dyskomfortu,nawet podadza morfine,jesli sobie zazyczysz gdy tabletki beda zbyt słabe

Edytowane przez refleks
Czas edycji: 2011-01-03 o 02:04
refleks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-03, 13:54   #110
medayah
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3
Dot.: Krzywe nogi cz. II

Edsonka jesteś bardzo miła..... ale ja tam swoje wiem na temat swoich nóg:P i choćby nie wiem co w życiu nie wyjdę w spódnicy na ulicę.
ja nie wiem ale ja siedzę oglądam zdjęcia i Wy wszystkie macie super nogi, a moje wydają mi się takie...eeee paskudne.
zaczęłam się mocno zastanawiać nad implantami, ale koszt rzędu 9 tys. to bardzo duży wydatek, myślę że spróbuje moje nogi jeszcze raz pokatowac na siłowni i może je rozbuduję. Macie jakieś specjalne ćwiczenia może?
medayah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 20:57   #111
kk2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 15
Dot.: Krzywe nogi cz. II

Dzięki refleks już w sumie załatwiłam sobie wózek, ogólnie zapłacę90,00 zł, bo do nóg w gipsie muszą dodatkowo zamieścić mocowania. Kurcze im, bliżej terminu, tym bardziej jestem przerażona, przelałam już 12 tys., więc wycofać się nie mogę... poza tym jak teraz tego nie zrobię, to już nigdy.
Mam nadzieję, że dla zainteresowanych operacją, będę mogła służyć radą
kk2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 20:14   #112
qulcin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 33
Dot.: Krzywe nogi cz. II

Dziekuje paniom wzajemnej adoracji
qulcin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 21:48   #113
soulife
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 150
Dot.: Krzywe nogi cz. II

qulcin nie rozpaczaj tak u facetów takie nogi to często atut a nie wada, znam dziewczyny, którym to się wrecz bardzo podoba, więc nie wiem skąd te kompleksy
(tez juz mozesz czuc się "adorowany" )

kk2 powodzenia, nie ma co się bać tylko cieszyć i mysleć pozytywnie!

Edytowane przez soulife
Czas edycji: 2011-01-04 o 21:51
soulife jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 12:23   #114
katiuszka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4
Dot.: Krzywe nogi cz. II

Cześć Wszystkim

jestem tu nowa.
Odkąd pamiętam nogi nie łączyły mi się w kolanach, jakieś 4 cm różnicy i chyba przez to moje łydki wydaja mi się chude hehe
Tylko kurcze nigdy się tym nie przejmowałam, a ostatnio coś mi odbilo i zaczęłam szperać w necie, bo szczerze, nawet nie wiedziałam, jak ta wada się nazywa - teraz wiem, że to szpotawość. I dziw, bo mam 30 lata a teraz nagle zaczęło mi to przeszkadzać a Mąż twierdzi, że co ja chcę w ogóle od swoich nóg
Znalazłam w necie sposoby korekty i wyczytałam o stabilizatorze koślawego/szpotawego stawu kolanowego... tylko cena nie koniecznie, bo jakby się chciało kupić samemu, to na jedną nogę kosztuje bodajże 800 zł. I właśnie na tym wątku wyczytałam, że może zostać sfinansowany z NFZ...
Tylko moje pytanie Dziewczyny (zakładam, że większość jest tu płci pięknej , bo nie wiedzieć czemu faceci generalnie nie mają kompleksów na punkcie wyglądu, przynajmniej ja takich nie znam )
Czy któraś z Was w ogóle uzywala tego 'urzadzenia' ? I czy sfinansowanie z NFZ jest tylko w przypadku duzej wady ? Iwcie coś może na ten temat ?
A i jak u Was wygląda wada, tzn. jak duzy jest odstęp między kolanami po złączeniu stóp ? Bo nie wiem, czy te moje 4 cm to dużo czy mało.... hmmm
W spódnicach chadzam, pierdzielę, ale fajnie, jakby się to dalo naprawić w tym wieku...
I tak sobie jeszcze pomyślalam, dlaczego taka np Christina Aquilera ma widoczne O a nic z tym nie robi... przecież u Niej taka operacja (mówię to o ostateczności) to jak kiwnięcie palcem... Czyzby akceptacja siebie samej ?

Aha i jeszcze jedno...
jak patrzę na sowje zdjęcia w wieku 6,7 lat, nogi miałam proste...
katiuszka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 13:28   #115
ania9393
Rozeznanie
 
Avatar ania9393
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Okolice Rzeszowa
Wiadomości: 645
GG do ania9393 Send a message via Skype™ to ania9393
Dot.: Krzywe nogi cz. II

Cytat:
Napisane przez katiuszka1 Pokaż wiadomość
Cześć Wszystkim

jestem tu nowa.
Odkąd pamiętam nogi nie łączyły mi się w kolanach, jakieś 4 cm różnicy i chyba przez to moje łydki wydaja mi się chude hehe
Tylko kurcze nigdy się tym nie przejmowałam, a ostatnio coś mi odbilo i zaczęłam szperać w necie, bo szczerze, nawet nie wiedziałam, jak ta wada się nazywa - teraz wiem, że to szpotawość. I dziw, bo mam 30 lata a teraz nagle zaczęło mi to przeszkadzać a Mąż twierdzi, że co ja chcę w ogóle od swoich nóg
Znalazłam w necie sposoby korekty i wyczytałam o stabilizatorze koślawego/szpotawego stawu kolanowego... tylko cena nie koniecznie, bo jakby się chciało kupić samemu, to na jedną nogę kosztuje bodajże 800 zł. I właśnie na tym wątku wyczytałam, że może zostać sfinansowany z NFZ...
Tylko moje pytanie Dziewczyny (zakładam, że większość jest tu płci pięknej , bo nie wiedzieć czemu faceci generalnie nie mają kompleksów na punkcie wyglądu, przynajmniej ja takich nie znam )
Czy któraś z Was w ogóle uzywala tego 'urzadzenia' ? I czy sfinansowanie z NFZ jest tylko w przypadku duzej wady ? Iwcie coś może na ten temat ?
A i jak u Was wygląda wada, tzn. jak duzy jest odstęp między kolanami po złączeniu stóp ? Bo nie wiem, czy te moje 4 cm to dużo czy mało.... hmmm
W spódnicach chadzam, pierdzielę, ale fajnie, jakby się to dalo naprawić w tym wieku...
I tak sobie jeszcze pomyślalam, dlaczego taka np Christina Aquilera ma widoczne O a nic z tym nie robi... przecież u Niej taka operacja (mówię to o ostateczności) to jak kiwnięcie palcem... Czyzby akceptacja siebie samej ?

Aha i jeszcze jedno...
jak patrzę na sowje zdjęcia w wieku 6,7 lat, nogi miałam proste...
ajjjjć głupoty opowiadasz. Nie należy się aż tak przejmować nogami. Kochana, wiesz jakie ja mam paskudne nogi? Prawa krzywsza od lewej. I co? I zapisałam się na taniec towarzyski, też to "pierdzielę" i ostatnimi czasy odkrywam większy kawał nóg, tzn. mój ostatni krok to kupno prostych, prawie rurkowatych dżinsów. mam tak chude łydki, że nawet rurki są na mnie odstające
co do ćwiczeń, jak byłam u ortopedy to mi powiedział, że nie pomogą, bo już kości zastygły. I tylko chirurgia...
eee tam. żyć z tym można, naprawde. może wrzucisz jakieś fotki?
a swoją drogą facetów kręcą takie nogi
Gwiazdy mają krzywe nogi bo za dużo w szpilach ganiają, w nich trzeba się wpierw nauczyć chodzić. A tak w ogóle to mam 17 lat. W szpilkach nie chodziłam, a efekt - proszę, samam magia. Tylko kiedyś uprawiałam chód sportowy jakiś czas. I trochę jeździłam konno. więc tak sobie rozumuję, że mi się wszystko do kupy poskładało i proszę, nogi jak bagietki xD
I nie przejmuj, tylko śmigaj w miniówkach i rurkach
ania9393 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 16:46   #116
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: Krzywe nogi cz. II

ania9393 swietne masz podejscie, naprawde! Brawo, tak trzymaj!
__________________


Edytowane przez Agaciok xD
Czas edycji: 2011-01-10 o 21:50
Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-07, 09:21   #117
katiuszka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4
Dot.: Krzywe nogi cz. II

Ania9393, ale gdzie Ty wyczytałaś, że ja aż tak strasznie się przejmuję hehe Nigdy nie miałam z tym w zasadzie żadnego problemu, tzn wiedziałam, że są krzywe, nawet na początku spotykania się z moim Mężem tak starałam się stawać czy coś, żeby tej krzywizny za bardzo widać nie było....
No ale ileż można. A tak poza tym to nigdy nie uslyszałam od nikogo, że ma złe, krzywe nogi hmmm... Wręcz każdy je chwalił, że są zgrabne i że dla mnie tylko krótkie spódniczki... No i nie powiem, bo mimo mojego "wieku" smigam w krótkich spódnicach i jakoś mi to generalnie wali
I co jeszcze - o aparat zapytałam, bo fajnie było by jednak zlapać coś z tego NFZu, na ktory idzie co miesiąc tyle pensji, a wyczytałam, że raz na 3 lata się to nleży, tylko to pewnie zależy od podejścia lekarza, czy przepisze takie stabilizatory czy nie - ja jednak zamierzam spróbować, a co Lecę do ortopedy 19 stycznia i zobaczymy co powie na moją prośbę. Nie dam się szybko zbyć przynajmniej.
Mój problem wynika też pewnie, jak nie tylko z tego, że przy porodzie zostało mi 'wyrwane' jedno bioderko i przez to miałam krótszą jedną nogę, utykałam. Jednak moja Mamuśka właśnie nigdy ortopedom nie wierzyła, tym bardziej w latach 80-tych i wierzyla w medycynę alternatywną. Dzięki podróżom po całej Polsce w poszukiwaniu znachorów, znalazła takiego, który wszystko naprawił - kręgosłup, biodro, nogę - a potem Pan "doktor" dziwił się, jak to możliwe...

Więc skoro można wadę 'pogłębiać', wierzę, że można to skorygować nawet w moim wieku.

A co do sportu, ja od pół roku biegam na spinning, czyli na to, co jest dla mnie nie wskazane I uważam, że oprócz super samopoczucia po wylaniu z siebie mnóstwa potu, moje nogi bardzo się poprawiły i łydki wcale nie są takie złe. Generalnie i tak mam bardzo szczupłe nogi jak na swój wzrost (178 cm). A i nie uważam, żeby spinning mi wadę pogłębił Jak pisałam wcześniej, nawet nie wiedziałam, ze rower jest niewskazany przy takiej wadzie, ale NIE DAJMY SIĘ ZWARIOWAĆ !!!

A i coś mi się kojarzy z pierwszej części wątki "krzywe nogi I", jakiś link do niemieckiej kliniki i zdjęcia były robione w odstępie 30 dni i ludzie mieli proste nogi bez żadnego gipsu - kojarzycie to... ?

Także pozdrowinka

Edytowane przez katiuszka1
Czas edycji: 2011-01-07 o 09:24
katiuszka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-07, 21:18   #118
veronicas15
Zakorzenienie
 
Avatar veronicas15
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 14 392
Dot.: Krzywe nogi cz. II

Cytat:
Napisane przez Edsonka Pokaż wiadomość
to, że nie łaczą Ci się z kolanach nie znaczy, że są krzywe. Po pierwsze t powiem, że moim zdaniem są rewelacyjne. A nie łączą się też "równo". A poza tym są szczupłe. Co ja bym dała za to, żeby mieć takie nogi...
Czemu nikt nie oceni obiektywnie tylko pisze achy i ochy? Nie rozumiem..
Nogi na zdjęciu nie należą do najprostszych. Ale niektóre krzywulce wyglądają - przynajmniej dla mnie - całkiem fajnie i te właśnie takie są.
__________________
"Take my mind and take my pain
Like an empty bottle takes the rain
And heal, heal, heal, heal."
veronicas15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-08, 16:48   #119
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: Krzywe nogi cz. II

Moim zdaniem te nogi sa proste tylko ciut za chude! i slabo rozwiniete miesnie lydek. Mysle ze nad tym mozna by popracowac a nogi bylyby idealne
__________________

Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-10, 14:46   #120
medayah
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3
Dot.: Krzywe nogi cz. II

kochani tylko powiedzcie mi jakie są najlepsze ćwiczenia na mięśnie łydek, i jeszcze żeby rozwinęły mi się mięśnie po wewnętrznej stronie łydki, a nie po zewnętrznej......
A co do tańca... to mi nigdy nikt na kursach nie pokazał żadnych cwiczeń które by niwelowały wadę....
medayah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-09-07 16:42:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:29.