Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010 cz.IV - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Który weekend wakacyjny najbardziej Ci pasuje?
23-24.07 5 29,41%
30-31.07 4 23,53%
6-7.08 3 17,65%
13-14.08 1 5,88%
20-21.08 3 17,65%
27-28.08 1 5,88%
Głosujący: 17. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-20, 12:32   #181
dzidziadziumdzia
Zakorzenienie
 
Avatar dzidziadziumdzia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szczecin/Bydgoszcz
Wiadomości: 3 841
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

[QUOTE=scoobs;23885455]
Cytat:
Napisane przez dzidziadziumdzia Pokaż wiadomość
uwaga uwaga
zarezerwowaliśmy auto, w środę będzie nasze [/QUOTE

Jakie?

Pocieszajace z rolkami, dzieki.
Oj to nie miało być pocieszające, tylko pokrzepiające!!! Przestań kobieto, jesteś młoda i piękna! Czego chcieć więcej?
Cytat:
Napisane przez vette Pokaż wiadomość
mondziaka?

Tak!!!
http://otomoto.pl/ford-mondeo-bogate...C16642049.html

Łukasza tata był zobaczyć, a facet ma łeb na karku. Mówi, że wygląda jak nowy. Pod każdym względem
__________________
Wituś przyszedł na świat 18.09.2013; (33Hbd)

Aliska przyszła na świat 18.08.2010
. Witaj Kochanie


Aniołki 05.2009 i 08.2009 oraz Aniołek bliźniak 03.2013
dzidziadziumdzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 12:35   #182
scoobs
Rozeznanie
 
Avatar scoobs
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 742
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez vette Pokaż wiadomość
a jakie kupilas?

no bo to taki troche powrot do dziecinstwa

http://cgi.ebay.co.uk/Size-9-10-11--...c33653ff8b1c88

Kupilam takie na carboocie uzywane ale prawie jak nowka

---------- Dopisano o 12:35 ---------- Poprzedni post napisano o 12:34 ----------

DZieki Dzidzia, a autko fajne, niech Wam ladnie sluzy
scoobs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 12:39   #183
dzidziadziumdzia
Zakorzenienie
 
Avatar dzidziadziumdzia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szczecin/Bydgoszcz
Wiadomości: 3 841
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez scoobs Pokaż wiadomość
http://cgi.ebay.co.uk/Size-9-10-11--...c33653ff8b1c88

Kupilam takie na carboocie uzywane ale prawie jak nowka

---------- Dopisano o 12:35 ---------- Poprzedni post napisano o 12:34 ----------

DZieki Dzidzia, a autko fajne, niech Wam ladnie sluzy
Bardzo fajne!! Ja mam taki przeżytek- rollerball, zamiast kółek mam dwie kule, może za rok, dwa sprawie sobie nowe, normalne

Witaj Haniu, miło że choć na chwilę do nas zaglądasz
__________________
Wituś przyszedł na świat 18.09.2013; (33Hbd)

Aliska przyszła na świat 18.08.2010
. Witaj Kochanie


Aniołki 05.2009 i 08.2009 oraz Aniołek bliźniak 03.2013
dzidziadziumdzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 12:47   #184
hd2005
Zakorzenienie
 
Avatar hd2005
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 3 456
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez dzidziadziumdzia Pokaż wiadomość

Witaj Haniu, miło że choć na chwilę do nas zaglądasz
no to mnie przyłapałaś

Chciałam Wam złożyć życzenia świąteczne

najspokojniejszych nocy
najweselszych dni
pierwszych ząbków, małych kroków
i słowa mama


buziaki
HD

PS. dzięki za miłe słowa, maile, gg itp
__________________
HAART.pl blog DIY



Edytowane przez hd2005
Czas edycji: 2010-12-20 o 12:48
hd2005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 12:55   #185
anuszka1401
Zakorzenienie
 
Avatar anuszka1401
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 375
GG do anuszka1401
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

hd dzięki za życzenia i miło, że jednak zaglądasz
anuszka1401 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 13:04   #186
dzidziadziumdzia
Zakorzenienie
 
Avatar dzidziadziumdzia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szczecin/Bydgoszcz
Wiadomości: 3 841
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez hd2005 Pokaż wiadomość
no to mnie przyłapałaś

Chciałam Wam złożyć życzenia świąteczne

najspokojniejszych nocy
najweselszych dni
pierwszych ząbków, małych kroków
i słowa mama


buziaki
HD
Dziękuję i wzajemnie!!! Samych serdeczności i końca przeciwności losu!
__________________
Wituś przyszedł na świat 18.09.2013; (33Hbd)

Aliska przyszła na świat 18.08.2010
. Witaj Kochanie


Aniołki 05.2009 i 08.2009 oraz Aniołek bliźniak 03.2013
dzidziadziumdzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 13:11   #187
vette
Zadomowienie
 
Avatar vette
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 988
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

bardzo fajne

dzidzia jak mi sie fordy nie podobaja tak ten fajny no i wyposazony niezle

hd i nawzajem !
vette jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-20, 13:19   #188
scoobs
Rozeznanie
 
Avatar scoobs
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 742
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

hd Wesolych Swiat dla Was rowniez
scoobs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 13:20   #189
dzidziadziumdzia
Zakorzenienie
 
Avatar dzidziadziumdzia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szczecin/Bydgoszcz
Wiadomości: 3 841
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez vette Pokaż wiadomość
bardzo fajne

dzidzia jak mi sie fordy nie podobaja tak ten fajny no i wyposazony niezle

hd i nawzajem !
No facet spuścił do 22tys, do tego załatwił nam prawie nówki zimówki za 4oozł . Więc ogólnie ful wypas.Ale musimy zapłacić jeszcze 1600zł za opłaty. Co nie zmienia, że bardzo się cieszę, że jest już zaklepany
__________________
Wituś przyszedł na świat 18.09.2013; (33Hbd)

Aliska przyszła na świat 18.08.2010
. Witaj Kochanie


Aniołki 05.2009 i 08.2009 oraz Aniołek bliźniak 03.2013
dzidziadziumdzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 13:23   #190
entertete
Rozeznanie
 
Avatar entertete
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 751
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

heh, a to już czaję parę rzeczy, vette, hmmmmm.....
entertete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 13:29   #191
vette
Zadomowienie
 
Avatar vette
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 988
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

enter no
nadrabiaj nie gadaj :P

dzidzia pokaze anonsa malzonowi, on zawsze wyweszy jakis haczyk
vette jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-20, 13:29   #192
kasienka2607
Rozeznanie
 
Avatar kasienka2607
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Radomska/kiedyś Bytom/
Wiadomości: 595
GG do kasienka2607
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez entertete Pokaż wiadomość

kasienka ja bym radziła wcześniej wprowadzać, bo tak jak piszą dziewczyny zaczyna się pojedynczo, potem mięso, gluten. Nie zrobisz na raz wszystkiego, a jeszcze jak wystąpi reakcja alergiczna to Ci się wydłuży, trzeba odczekać kilka dni...


A my mamy problem mały, mały boi się teściowej a miał (ma!!!!!) z nią trochę zostawać. Nie wiem, o co chodzi, czy możliwe, że dlatego ze jej nie zna??
Ale moją mamę widział do tej pory raz na 3 tygodnie więc czy kojarzy a normalnie ona może z nim zostać, a z teściową to nawet jak my jesteśmy to ryczy a broń boże na ręce. A jutro musi zostać na 2 godziny i juz się boję czy nie przeryczy

Jakieś pomysły jak go oswoić? Ja na razie wymyśliłam, że może powinna mu dac jeść to mu się skojarzy z czymś przyjemnym
Co do alergii - to jak zjem pomidora lub coś pomidorowego to mały na drugi dzień ma wysypkę. Tak więc nie jem.

A co do oswajania - to powiem ci że mój synuś wujka widzi co dzień, bo z nami mieszka - a już ze 3 razy się na jego widok rozpłakał.

Dzidzia - to sprawiacie sobie fajny prezent na święta

Mój mąż w zeszłym roku na święta - dostał najpiękniejszy prezent na świecie - WIADOMOŚĆ O DZIECIĄTKU Więc w tym roku choćbym bardzo chciała to tego zeszłorocznego prezentu nie przebije

Co do sportów zimowych - to najbardziej uwielbiam łyżwy - zresztą to mój "chłop" nauczył mnie jeździć , bo sam grał w hokej kilka lat.

HD - Witaj i wzajemnie Wesołych Świąt
__________________
kasienka2607 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 13:38   #193
bajka1807
Zakorzenienie
 
Avatar bajka1807
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8 269
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

hd wszystkiego najlepszego z okazji nadchodzacych swiat i wszystkiego dobrego w nowym roku!

ehh czy tylko moj maz szuka w doopie miodu ? codziennie sleczy przed kompem w poszukiwaniu idealnej mazdy i co ? z 25 tys zrobilo sie 28... i co rusz cena sie podnosi, bo a to skora, a to webasto no juz pal licho nawigacje... boze! przeciez samochod ma jezdzic i nie zrec paliwa jak smok wawelski. ale facetowi nie przzetlumaczysz, przynajmniej mojemu, bo zaraz sie obraza i gada ze on ma samochod i to przeciez dla mnie :|

co do rolek... jezdzilam ostatni raz jak mialam 8 lat ale z checia bym pojezdzila w tym roku brakuje mi wyjscia na lyzwy, ale moj sie nie da wyciagnac a z exem przeciez nie pojde
__________________
02.08.2010 Blanka
23.08.2013
Amelka
Mel B 14/14 ✓
bajka1807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 13:42   #194
scoobs
Rozeznanie
 
Avatar scoobs
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 742
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Ja tez nie wiem, jakby sie wybrac na lyzwy, musialabym sama, a tz-ta zostawic z dziecmi.

A co sie dzieje z Frania Pirania? Tak dlugo sie nie odzywala
scoobs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 13:49   #195
entertete
Rozeznanie
 
Avatar entertete
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 751
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

dzidzia "nie chcem się mondrzyć", ale jeszcze moze jakis miernik lakieru wezcie. My kupowalismy auto i każde z ogłoszenia było robione, w końcu kupilismy nie wymarzone małża a od znajomych.

Zwłaszcza jedno było za***iste, i małż z bratem pojechali (brat jest mechanikiem) i wykryli, że brało udział w poważnym wypadku - mój brat wyczaił jakieś kulki od spawarki czy coś takiego. W innym przypadku udowodnili facetowi, że ma podkręcony miernik lakieru i kłamie, niestety ludzi są baaaardzo nieuczciwi. No ale wcale tak nie musi być. oby.

vette a potem bo za dużo...
entertete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 13:55   #196
dzidziadziumdzia
Zakorzenienie
 
Avatar dzidziadziumdzia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szczecin/Bydgoszcz
Wiadomości: 3 841
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez entertete Pokaż wiadomość
dzidzia "nie chcem się mondrzyć", ale jeszcze moze jakis miernik lakieru wezcie. My kupowalismy auto i każde z ogłoszenia było robione, w końcu kupilismy nie wymarzone małża a od znajomych.

Zwłaszcza jedno było za***iste, i małż z bratem pojechali (brat jest mechanikiem) i wykryli, że brało udział w poważnym wypadku - mój brat wyczaił jakieś kulki od spawarki czy coś takiego. W innym przypadku udowodnili facetowi, że ma podkręcony miernik lakieru i kłamie, niestety ludzi są baaaardzo nieuczciwi. No ale wcale tak nie musi być. oby.
tak tak, wiem. mamy taki zamiar
__________________
Wituś przyszedł na świat 18.09.2013; (33Hbd)

Aliska przyszła na świat 18.08.2010
. Witaj Kochanie


Aniołki 05.2009 i 08.2009 oraz Aniołek bliźniak 03.2013
dzidziadziumdzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 14:09   #197
marta_d1
Zakorzenienie
 
Avatar marta_d1
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 881
GG do marta_d1
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

HD Duzo zdrowia i radosci dla Całej rodziny.
__________________
Franiu
Antoś
marta_d1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 14:22   #198
glooria
Raczkowanie
 
Avatar glooria
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 305
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

współczuję kradzieży samochodu bo koszty będą i to nie tylko jako sam samochód ale mnóstwo nerwów i czasu... współczuję

ja dzisiaj policzyłam koszty wytworzenia jedzonka dla małej i wcale nie wychodzi taniej jak się samemu robi
kupiłam dziś warzywa org. i 1 skrzydełko org. kuraka wyszło 6 funtów wyszło z tego 15 słoiczków a 10 słoiczków kosztuje 5 funtów
dodajądz gaz czas wychodzi na to samo... dobrze że nie muszę ganiać po mieście i szukać produktów bo jeszcze paliwo

---------- Dopisano o 16:22 ---------- Poprzedni post napisano o 16:10 ----------

moja to pije wodę ale tylko z wanny
nie żartuje mamy takie kaczuszki które nabierają wody i mała to wyczaiła i każdą wysysa i wkłada pod wodę znów są pełne i znów wysysa i tak oto pije wodę a zbutelki niechce (chyba musze do butelki nalać trochę płynu do kąpieli może będzie wtedy pić )
glooria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 14:31   #199
niezawsze
Zakorzenienie
 
Avatar niezawsze
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 991
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez kasienka2607 Pokaż wiadomość

A jeszcze mam pytanie do mam karmiących piersią. CZY JESTEŚCIE JESZCZE NA DIECIE - CZY JECIE JUŻ WSZYSTKO ?
Bo ja jem już wszystko, i małemu na szczęście nic nie jest, Ja nie wiem co to kolki.

Aha i co się dzieje z basienkaw ? bo jej jakoś nie widzę tu.
Jem wszystko oczywiscie kapuste z umiarem i mleka nie jogortow nie pije, ale chyba tylko truskawkowych nie moge, bo ogolnie po nabiale nic jej nie jest no i mm jest z mleka krowiego, wiec to chyba truskawki w jogurcie

Basienkaw czasami wpada, poda przepis, wrzuci zdjecia, na facebooku jest.

Wiolek cudowne te pierniczki!!!!!!! Jaka zdolna jesstes, ja to nie mam talentow zadnych a i zdjecie to pierwsze
Oj ja swoje mleko tez na jezyk biore, tlumacze sobie tym, ze przeciez moje piersi i w ogole sa bardziej czyste i mniej oblesne niz wymiona krowy a mleko pijemy przeciez

Ania nie wierze, ja pitole wy zawsze cos macie z tymi autami wspolczuje i to przed swietami
Cytat:
Napisane przez dzidziadziumdzia Pokaż wiadomość
Nie martw się, my też nie jeździliśmy. No dobra, próbowaliśmy.

Zimą planujemy drugie podejście- w Myślu :P
narty, narty, ale fajnie
aaaa i pytalas czy zasnela wczoraj-otoz nie zasnela, rozbudzila sie tylko i zasnela ok 23 30, ale przynajmniej nie marudzila, tylko zrobila ze mna a6w grzeczie i dopiero pozniej sie polozylysmy do lozka

Cytat:
Napisane przez itakasia Pokaż wiadomość
babcia bardzo zle. az sie pisac nie chce. wlasciwie codziennie cos sie dzieje. sa przerzuty do kosci. doszla zakrzepica, spuchla jej noga. od wczoraj znow w szpitalu. szybko idzie...

Cytat:
Napisane przez scoobs Pokaż wiadomość

Dziewczyny, a czy w Polsce na opakowaniach mm jest napisane, ze karmienie piersia jest najlepsze?
jest napisne
Cytat:
Napisane przez scoobs Pokaż wiadomość

Skoro mowa o sportach, to jezdzicie na rolkach? (oczywiscie nie w taka pogode ale w ogole). Bo chcialabym sie nauczyc jak przyjdzie wiosna, ale nie wiem czy nie jestem za stara. Mam rolki i jak je raz zalowzylam, to porazka. Jak macie jakies rady to dzielcie sie prosze
oj to proscizna jak umiesz na lyzwach, gorzej sie tylko wyrocic, ja zatrzymuje sie na latarniach zazwyczaj , ale jezdze co sezon, bo uwielbiam
Cytat:
Napisane przez vette Pokaż wiadomość
ja swoje woze w samochodzie cale lato i wyciagam kiedy trzeba
tez woze rolki w aucie

dobra dalej nadrabiam, bo my dzis na spacer w ta wichure poszlysmy, ale musialam z psem isc, Maja nie zasnela na dworze, dopiero w domu spi a mi sie pieka parowki w ciescie francuskim
__________________
Maja

Maciuś
niezawsze jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-20, 14:41   #200
marta_d1
Zakorzenienie
 
Avatar marta_d1
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 881
GG do marta_d1
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez glooria Pokaż wiadomość

ja dzisiaj policzyłam koszty wytworzenia jedzonka dla małej i wcale nie wychodzi taniej jak się samemu robi
kupiłam dziś warzywa org. i 1 skrzydełko org. kuraka wyszło 6 funtów wyszło z tego 15 słoiczków a 10 słoiczków kosztuje 5 funtów
dodajądz gaz czas wychodzi na to samo... dobrze że nie muszę ganiać po mieście i szukać produktów bo jeszcze paliwo
No to u Was sa zdecydowanie tańsze w porównaniu z PL. U nas 10 słoiczków to koszt ok 30/50 złotych ( w zależności od firmy). Ja tam nie mam zamiaru kupować organicznych warzyw bo po 1 u nas chyba bym takich nie dostała a po 2 nie wierze, że one sa takie zupełnie ekologiczne. Z reszta któraś z Was pisała, że robili porównanie i warzywa eko i zwykłe maja tyle samo minerałów i witamin.
__________________
Franiu
Antoś
marta_d1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 14:44   #201
vette
Zadomowienie
 
Avatar vette
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 988
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

dzidzia to mlody rocznik moze w salonie forda mozna sprawdzic jego przeszlosc no i od razu diagnostyke warto zrobic

glooria a ciekawe jak koszty domowych obiadkow w PL
vette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 15:03   #202
niezawsze
Zakorzenienie
 
Avatar niezawsze
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 991
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez dzidziadziumdzia Pokaż wiadomość
No to Ci powiem, że w Bydgoszczy jest dość długa ładna trasa dla rolek w takim fajnym parku i tam <szok> najwięcej i regularnie jeżdżą laska pod 40, dwóch facetów pod 50 (wiem, bo to koledzy ojca mojego Ł.), i kilka osób koło 30. Pozostali to tacy jak ja, czy mój Ł.- z doskoku.

Acha- no i Łukasza rodzice też jeżdżą
no u nas w parku tez duzo jezdzi doroslych ludzi w roznym wieku
Cytat:
Napisane przez dzidziadziumdzia Pokaż wiadomość
uwaga uwaga
zarezerwowaliśmy auto, w środę będzie nasze
ale super i tak tanio a rocznik fajny
Cytat:
Napisane przez hd2005 Pokaż wiadomość
no to mnie przyłapałaś

Chciałam Wam złożyć życzenia świąteczne
dzieki wzajemnie

Wlasnie zjadlam te parowki w tym ciescie pychotaaaaa i latwizna, jutro robie pierozki nadziewane serem plesniowym, szynka i oliwkami w ciescie francuskim
__________________
Maja

Maciuś
niezawsze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 15:22   #203
Misiulka1
Zadomowienie
 
Avatar Misiulka1
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 1 579
GG do Misiulka1
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

scoobs też myslę o rolkach na wiosnę chociaż nigdy nie jeździłam ale za to jeździłam na łyżwach i mam nadzieję, że to podobnie wygląda.
Cytat:
Napisane przez dzidziadziumdzia Pokaż wiadomość
uwaga uwaga
zarezerwowaliśmy auto, w środę będzie nasze
super, ze wam się udało przed świętami

Cytat:
Napisane przez hd2005 Pokaż wiadomość
no to mnie przyłapałaś

Chciałam Wam złożyć życzenia świąteczne

najspokojniejszych nocy
najweselszych dni
pierwszych ząbków, małych kroków
i słowa mama

buziaki
HD

PS. dzięki za miłe słowa, maile, gg itp
Haniu również przede wszystkim zdrowych, spokojnych świąt, a cała reszta przyjdzie w swoim czasie

Wróciłyśmy od lekarza więc typowa alergia alenie wiadomo na co przepisał jeszcze jakąś emulsję do kąpieli i mleko nutramigen czy jakoś tak ale narazie mam dawać nan ha jak za tydzień wysypka nie zniknie to dopiero to drugie mleko.
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/ug37df9h12fl2n2e.png

29tc - 1230g
33tc - 1919g
37tc - 2538g
40t3d - 3440g, 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/xnw4pc0z1lc1asm8.png
Misiulka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 15:24   #204
Alguien
Zadomowienie
 
Avatar Alguien
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: NYC
Wiadomości: 1 393
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Dzien dobry

Cytat:
Napisane przez modro Pokaż wiadomość
Zapomniałam napisać, że co do słoiczków to całkiem zraziłam się do hippa, w zupce jarzynowej mają sól...w innych słoiczkach nie ma napisane, ile jakich warzyw, tylko wymienione w nawiasie, no nie podoba mi się, przerzuciłam się na gerbera i bobovitę. Zupy gotuję sama.
Porazka jakas! Narazie wszystko co kupowalam gotowe dla malej bylo ok - zadnych dodawanych skladnikow. Nie wiem - moze u nas wieksza nagonka na fakt, by niemowleta jadly zdrowo. Bo oczywiscie cala reszta jedzenia (od 1 roku zycia) to juz totalny syf. Wtedy na pewno bede podawac to, co sama ugotuje.

Cytat:
Napisane przez dzidziadziumdzia Pokaż wiadomość
Acha- moja mimo wprowadzenia słoiczków potrafi nadal pół godziny po słoiczku warzywnym/owocowym- zależy- wciąć całą pierś. A na noc po kaszce na gęsto jeszcze wypija dwie piersi :P.
Wlasnie to wszystko zalezy od dziecka - jedne sa po prostu glodne zaraz po, a innym chce sie pic wlasnie

wiolek cudne te pierniczki !!!!!

Cytat:
Napisane przez aniaa22 Pokaż wiadomość
nocka super misiek zasnal o 20 przy jedzeniu i obudzil sie dopiero o 6. zjadl i jeszcze do 7 pospal i wszystko bylo by pieknie i dzionek fajny gdyby nie to ze nam auto ukradli w nocy
o rany Wstajecie rano a tu pustka pod domem? Nikt z sasiadow nic nie widzial? I to tuz przed swietami....wspolczuje Aniu

Cytat:
Napisane przez itakasia Pokaż wiadomość
babcia bardzo zle. az sie pisac nie chce. wlasciwie codziennie cos sie dzieje. sa przerzuty do kosci. doszla zakrzepica, spuchla jej noga. od wczoraj znow w szpitalu. szybko idzie...
zdrowka dla babci

Cytat:
Napisane przez marta_d1 Pokaż wiadomość
Wczoraj sprawdziłam skład herbatki z hippa takiej owocowej. Na 1 miejscu jest glukoza a na 2 cukier!! No po prostu porazka! Dlatego ja w ogóle nie daje Frankowi smakowych herbatek. Zastanawiam się czy nie dawac mu tylko wody, bo za sokami i tak nie przepada.
Jesli tylko zaakceptuje wode to jest to najlepszy pomysl Ja tez nie daje zadnych smakowych rzeczy do picia.

Cytat:
Napisane przez scoobs Pokaż wiadomość
Vette, na lyzwach umialam, a teraz nie wiem. Jak bylam mala to smigalam, przeplatanki w przod i w tyl, ale to bylo bardzo dawno. Musze sie rozejrzec tutaj i moze by mi sie udalo gdzies pojechac.
kochana jak na lyzwach umiesz, to na rolkach jest duuzo prosciej

Cytat:
Napisane przez dzidziadziumdzia Pokaż wiadomość
uwaga uwaga
zarezerwowaliśmy auto, w środę będzie nasze
niezle autko

Cytat:
Napisane przez entertete Pokaż wiadomość
Co do słoiczków to mam katalog gerber/nestle zdrowy start i jest przy kazdym produkcie tabela czy zawiera cukier, sól, masło, mleko i to jest bardziej czytelne niz na słoiczku. Z bobovity czy hippa niestety wpatruje sie na skład w sklepie, jak na razie z cukrem kupiłam tylko sliwkę. Z kaszek mam sinlac, niestety tez cukier zawieraczasem sie zastanawiam czy nie po to producenci dodają, zeby uzaleznic od tych produktów.
alez oczywiscie!!! dokladnie o to chodzi, a potem jak dziecko starsze idac z mama do sklepu bedzie samo blagac, zeby kupic konkretny produkt (bo tak mu smakowalo). Wszystko zasluga dodawanego cukru do czego tylko sie da...

hd milo, ze wpadlas i dla Waszej rodzinki rowniez Wesolych Swiat!!
Alguien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 15:32   #205
kociamborek
Raczkowanie
 
Avatar kociamborek
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 416
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez vette Pokaż wiadomość
kociamborek Ty zaproszenia jakiegos tajnego nie dostalas?
Dostalam Dziekuje bardzo! Ło matko tylko kiedy ja to nadrobię

Cytat:
Napisane przez dzidziadziumdzia Pokaż wiadomość
uwaga uwaga
zarezerwowaliśmy auto, w środę będzie nasze
Super! Niech się dobrze sprawuje!

Cytat:
Napisane przez hd2005 Pokaż wiadomość
Chciałam Wam złożyć życzenia świąteczne
Haniu Tobie również Zdrowych, Spokojnych Świąt!
kociamborek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 15:45   #206
aniaa22
Zakorzenienie
 
Avatar aniaa22
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: TOP/GD
Wiadomości: 5 948
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez scoobs Pokaż wiadomość
Oby Wam sie udalo odzyskac pieniadze albo samochod. A co policja na to?
spisali wszystko i tyle. dzis w nocy w naszej dzielnicy zginely 3 passaty i 2 tourany

Cytat:
Napisane przez dzidziadziumdzia Pokaż wiadomość
Tak!!!
http://otomoto.pl/ford-mondeo-bogate...C16642049.html

Łukasza tata był zobaczyć, a facet ma łeb na karku. Mówi, że wygląda jak nowy. Pod każdym względem
fajnie wyposarzony

Cytat:
Napisane przez hd2005 Pokaż wiadomość
no to mnie przyłapałaś

Chciałam Wam złożyć życzenia świąteczne

najspokojniejszych nocy
najweselszych dni
pierwszych ząbków, małych kroków
i słowa mama


buziaki
HD

PS. dzięki za miłe słowa, maile, gg itp
i wzajemnie Haniu

Cytat:
Napisane przez glooria Pokaż wiadomość


moja to pije wodę ale tylko z wanny
nie żartuje mamy takie kaczuszki które nabierają wody i mała to wyczaiła i każdą wysysa i wkłada pod wodę znów są pełne i znów wysysa i tak oto pije wodę a zbutelki niechce (chyba musze do butelki nalać trochę płynu do kąpieli może będzie wtedy pić )
moze trzeba mleko/picie do kaczuszki wlac

Cytat:
Napisane przez Misiulka1 Pokaż wiadomość
Wróciłyśmy od lekarza więc typowa alergia alenie wiadomo na co przepisał jeszcze jakąś emulsję do kąpieli i mleko nutramigen czy jakoś tak ale narazie mam dawać nan ha jak za tydzień wysypka nie zniknie to dopiero to drugie mleko.
oby zeszla ta wysypka. a jesli juz trzeba bedzie nutramigen to lepiej go nie probuj

Cytat:
Napisane przez Alguien Pokaż wiadomość

o rany Wstajecie rano a tu pustka pod domem? Nikt z sasiadow nic nie widzial? I to tuz przed swietami....wspolczuje Aniu
damian wyszedl z psem rano i zobaczyl ze auta nie ma

dziekuje dziewczyny
aniaa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 17:37   #207
Lilka___
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 893
GG do Lilka___
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Witam
jak ja nie cierpię tego okresu przedświątecznego
Wkopałam się z pierogami i od wczoraj lepiłam Ale na szczęście już koniec i zamrażalka pełna A jeszcze nie mam prezentów.
scoobs ja się uczyłam na rolkach 2 lata temu i nie było tak źle, za to na łyżwach nie potrafię. Próbowałam, ale dla mnie trudniej niż na rolkach i parę razy fiknęłam i się zraziłam.
ania współczuję z samochodem
niezawsze, ale Ci się opłaciła kłótnia Ja tam się mogę kłócić, a mój i tak zrobi co zechce i w styczniu jedzie na dwa dni A my razem po świętach może pojedziemy, ale to tylko na jeden dzień.
vette zazdroszczę, że masz tak blisko stoki.
misiulka ja też kaleczę jazdę na desce, częściej zjeżdżam na pupie i głowie.
dzidzia super autko.
hd dla Ciebie również Wesołych Świąt
A u nas marchewka się przyjęła, Szymkowi nic nie było Jutro zapodam mu jabłuszko.
Lilka___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 17:38   #208
dzidziadziumdzia
Zakorzenienie
 
Avatar dzidziadziumdzia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szczecin/Bydgoszcz
Wiadomości: 3 841
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

alllle pustki....
__________________
Wituś przyszedł na świat 18.09.2013; (33Hbd)

Aliska przyszła na świat 18.08.2010
. Witaj Kochanie


Aniołki 05.2009 i 08.2009 oraz Aniołek bliźniak 03.2013
dzidziadziumdzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 17:49   #209
bajka1807
Zakorzenienie
 
Avatar bajka1807
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8 269
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

pakuj sie kobieto, a nie na forum siedzisz :P

ja ide kapac mala bestie
__________________
02.08.2010 Blanka
23.08.2013
Amelka
Mel B 14/14 ✓
bajka1807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 18:34   #210
anuszka1401
Zakorzenienie
 
Avatar anuszka1401
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 375
GG do anuszka1401
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Jaka cisza dziś...

Zapomniałam Wam napisać, że my jutro mamy szczepienie Aż się boję, bo ostatnio było kiepsko...Proszę o kciuki.

---------- Dopisano o 19:34 ---------- Poprzedni post napisano o 19:24 ----------

dzidzia fajnie, że udało się z samochodem
anuszka1401 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:15.