Styczniowo-lutowe maluchy 2009 i grudniowa Rodzynka 2008":) - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-29, 09:58   #871
Stokrotka81
Wtajemniczenie
 
Avatar Stokrotka81
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 2 152
Dot.: Styczniowo-lutowe maluchy 2009 i grudniowa Rodzynka 2008":)

nas też cos dopadło nie wiem co to bo Kamil ma "tylko" goraczke wczoraj mial 37.7 to dalam mu nurofem, w nocy caly czas rozpalony, o 5 rano znow dostal nurofen nie wiem jaka mial tem bo on tak strasznie placze przy mierzeniu rteciowym termometrem ze szok, a w elektronicznych akurat baterie padły

dzis rano wtulil sie jak malpeczka, poznie juz mu calkiem temp spadla to zaczal sie bawic, ale znow mu rosnie znowu sie wtula, i sekunde temu rzygnal ze hej az sie wystraszyl

myslalm ze to zabki, choc nigdy nie mial tem przy zebach, ale obejrzalam i to nie zeby

teraz apropo wozka , ktos ma Espiro Magic?? 3 czy 4 kolowy i jak sie sprawuje, nam potrzebny tylko do usypiania w dzien, bo inaczej nie idzie zasnac, nie musze byjac na boki, tylko przod tyl

Ania ślicznie wygladasz, a twoj Tż to naprpawde przystojniak z buziol aniolka

moja torba do szpitala spakowana, ale Natalki jeszcze nie no ale mam jeszcze troche czasu CHYBA
__________________
Stokrotka81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 10:57   #872
roxi1980
Zakorzenienie
 
Avatar roxi1980
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 832
Dot.: Styczniowo-lutowe maluchy 2009 i grudniowa Rodzynka 2008":)

Norbert jest w szpitalu, nie mam czasu pisać, więc krótko – brał antybiotyk i dostał takiej alergii, że ma calutkie ciałko w rumieniu / pokrzywce, gorączka 39 – zawiozłam go więc dzisiaj, bo zaczęło mi się to wymykać spod kontroli. Dam znać jeśli będę mogła
__________________

roxi1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 11:33   #873
Paula__22
Raczkowanie
 
Avatar Paula__22
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Biskupice Melsztyńskie
Wiadomości: 424
Dot.: Styczniowo-lutowe maluchy 2009 i grudniowa Rodzynka 2008":)

Zdrówka dla Norbercika i reszty chorowitków. Alergia to jednak paskudna sprawa, jak sobie przypomnę jak Matiego uczulił barwnik z lizaka tak ze dziecko nie stanęło na nogach i nie dało się zgiąc tylko cały czas był napięty do granic mozliwości to aż mi się płakać chce.
Paula__22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 12:20   #874
aaneczka1984
Zadomowienie
 
Avatar aaneczka1984
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 1 624
Dot.: Styczniowo-lutowe maluchy 2009 i grudniowa Rodzynka 2008":)

Dziekujemy za komplementy
Patryczek przespał całą msze i nawet polewanie woda go nie obudziło..
Cała imprezke dzielnie znosił noszenie i bujania...niestety straaasznei mu sie to spodobało i sie maruder z niego zrobił bo ciągle na rączki chce..ale że mamusia taka niedobra i patryczka nie chce nosic to se chłopaczek pomarudzi i przestanie
Za to Dominis dał czadu...pod koniec imprezy juz był tak strasznie zmęczony, że jak zaczoł wyc to dobra godzine nie mogłam go uspokoić...

No i serio u nas prezentow sie nie daje pod choinke..ale widziałam ze co niektórzy ludzie kopowali wiec to pewno tylko w mojej wiosce takiego zwyczaju nie ma (całe szczescie hihi).

Nono..Stokrotko,,wnet Ty doczekasz sie córci moj pati juz tako duzy sie wydaje jak noworodki widze
zdrówka dla kamilka


Biedny Norbercik...buziole dla Niego

mumi..sliczne to niebieskie łózeczko..teraz załuje ze pomaranczowe wziełam
No i pochwal sie nową fryzurka
aaneczka1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 13:27   #875
Nika.83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 970
GG do Nika.83
Dot.: Styczniowo-lutowe maluchy 2009 i grudniowa Rodzynka 2008":)

Kasiu trzymaj się dzielnie, a Norbercika ucałuj mocno!!!! I niech szybko wraca do zdrowia chłopak
Nika.83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 19:35   #876
mumi24
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 060
Dot.: Styczniowo-lutowe maluchy 2009 i grudniowa Rodzynka 2008":)

Stokrotko Roxi zdrówka dla maluszków, trzymam kciuki zeby szybko im przeszło
__________________
Mój największy skarb Borysek 09.01.2009

http://s2.pierwszezabki.pl/026/0261949b0.png?3414
mumi24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 19:42   #877
Lucygaj
Raczkowanie
 
Avatar Lucygaj
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 205
Dot.: Styczniowo-lutowe maluchy 2009 i grudniowa Rodzynka 2008":)

Roxi Wszystkiego dobrego dla synusia, szybkiego powrotu do zdrówka, no i dla Ciebie dużo sił kochana

Mumi Borysek fajniutki no i łóżeczka eleganckie a z tymi świętami to masz rację, tyle człowiek na nie czeka, a one tak szybko mijają....widzę, że i Ciebie nachodzą te same myśli co mnie o dzidziusiu

My dziś byliśmy w Ikei, patrzyliśmy za stolikiem i krzesełkiem dla Natalii, ale te z mamuta jakieś takie niestabilne mi się wydają i na razie się wstrzymaliśmy...ma ktoś z Was/ tj Wasze dzieci ten zestaw ikeowski? Poproszę o wypowiedź jak się sprawdza lub ewentualną podpowiedź jaki stolik i krzesełko polecacie Z góry dziękuje
__________________
Mamusią Natalii Julii jestem od 18.02.2009 od godz.10.23
Lucygaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-29, 20:26   #878
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: Styczniowo-lutowe maluchy 2009 i grudniowa Rodzynka 2008":)

My mamy krzesełko mamuta i stolik Lack. Stolik mamuta zajmuje więcej miejsca, którego u nas nie ma za dużo, więc kupiliśmy lacka.
Według mnie krzesełko fajne.
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 07:52   #879
kami1227
Rozeznanie
 
Avatar kami1227
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 533
Dot.: Styczniowo-lutowe maluchy 2009 i grudniowa Rodzynka 2008":)

Roxi trzymam kciuki, żeby wszystko się szybko unormowało u twojego kawalera. Biedaczek z tym szpitalem ciągle
Aneczko chłopaków masz cudnych (wszystkich niestety - a ten najstarszy to się tak maskuje z charakterkiem że hoho ) Dobrze, że chrzciny zleciały i z głowy
Lucynko dzięki za życzenia (urodzinowe ) Krzesełko lack jest na prawdę stabilne. Nawet mnie sie trudno na nim wywalić
Mumi Borysek to nieludzki elegant Co za anielskie spojrzenie Śliczny kawaler ci rośnie - po mamusi
Stokrotko masz czas Nigdzie się nie spiesz kochana
A ja wczraj kichnęłam sobie a Tośka mówi "na zdrówko" (nawet nie spojrzała na mnie tylko tak od niechcenia sobie powiedziała Uśmiałam się z niej jak nie wiem Poza tym póki co zdrowa moja dama. Dokupiłam jej do duplo taki zestaw z kurą i ma straszną zabawę z tym klockiem. mówi: wiesz mamuniu, ubielbiam kure Chodzi z nią i całuje i karmi (kruszy chleb niestety tej kurze na stole ) Nawet bym nie wpadła na to, że można lubić drób żywy (plastikowy na szczęście )
__________________
Mam kompletną rodzinkę od 26.02.2009r.
Od urodzenia Tosi
kami1227 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 10:05   #880
Nika.83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 970
GG do Nika.83
Dot.: Styczniowo-lutowe maluchy 2009 i grudniowa Rodzynka 2008":)

U nas wczoraj Martyna poszła spać na drzemkę popołudniową ok 13.40 zasnęła a wstała.... po 18.00 chociaż ją wybudzaliśmy nic nie dało przekręcała się i dalej spała. Myślałam że pójdzie spać po 22.00 albo i później a tutaj 21.00 moje dziecko śpi i wstała dopiero o 8.00. Chyba ta choroba ją wykończyła ale dziś dziecko zdrowe trochę kataru ale zero kaszlu jakby w ogóle chora nie była.
A co jutro porabiacie?? My mieliśmy w domu siedzieć ale mojego męża nosi po ludziach i idziemy do znajomych też mają dzieciaka 8 miesięcznego więc na luzie spędzimy Sylwestra
Nika.83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 19:33   #881
Lucygaj
Raczkowanie
 
Avatar Lucygaj
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 205
Dot.: Styczniowo-lutowe maluchy 2009 i grudniowa Rodzynka 2008":)

Kamilko oczywiście, że urodzinowe Hmm stolik lacka to ja znam, ale krzesełko? Piszesz o krzesełku lack i o nie wywalaniu się na nim, więc wnioskuję, że takowe posiadasz, możesz mi podesłać linka, jak ono wygląda, bo ja nie mogę znaleźć No a Tosia hihi ubielbia kurę, mała rzecz a cieszy super!

Nika my w tym Roku Sylwestra spędzamy w domku, w składzie- mamusia, tatuś, Natalia Mój tż przez zmianę pracy jest ciągle nieobecny, więc tak nam się zachciało kameralnie przywitać Nowy Rok

Wszystkim jutro balującym życzę Szampańskiej zabawy, a nadchodzący Nowy Rok niech będzie dla Was drogą do spełnienia marzeń, pełną miłości!
SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO 2011 ROKU !!!
__________________
Mamusią Natalii Julii jestem od 18.02.2009 od godz.10.23

Edytowane przez Lucygaj
Czas edycji: 2010-12-30 o 19:35
Lucygaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-30, 20:21   #882
Nenah
Rozeznanie
 
Avatar Nenah
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 947
GG do Nenah
Dot.: Styczniowo-lutowe maluchy 2009 i grudniowa Rodzynka 2008":)

Melduję się, znów z doskoku... powiem wam, że mam dość interesów z unią Ale cóż, powiedziało się A to i trzeba powiedzieć B...
Ciągle coś do załatwienia, doniesienia, poprawienia, podpisania itd. no i zaczęły się wydatki więc trzeba wszystkiego pilnować, do tego Kubuś...

Wszystkim chorowitkom, duuuuużo zdrowia... u nas chyba wytwarza się nowa tradycha - Wigilia, Święta, a Kuba apetytu brak i kupy brzydkie i rzadkie robi... na szczęście dochodzi do siebie... ale na buzi taki mizerniutki...

Aneczko wyglądasz ślicznie, a chłopaki fajowe

Kami - spóźnione 100 lat ode mnie, a Tosia to prawdziwa miss

Kubuś od dziadków dostał stolik i krzesełko mamuta z ikei, wg mnie jest ok. Jest stabilne, ale krzesełko jest lekkie więc jak Kuba na nim siada to muszę je przytrzymać, bo się przesuwa i tak samo ze schodzeniem. Jeszcze ma trochę za krótkie nóżki do niego. Ale mu się podoba. Z prezentów też część zabawek - organki z mikrofonem, bębenek, samochodzik jeżdżący i grający (ukochała mnie rodzina w tym roku normalnie orkiestra), domino, książeczki do czytania na dobranoc i rzeczy bardziej praktyczne - bluza, pieluszki...

My Stylwestra spędzamy w domu ze znajomymi i ich 6-cio miesięczym synkiem. Także tak rodzinnie i dzieciakowo. Przygotować sporo, a ja jutro całe popołudnie pracuję, więc mąż bedzie miał pole do popisu w kuchni
Na koniec chcę wam złożyć życzenia na Nowy Rok ( na Boże Narodzenie nie zdążyłam, więc choć trochę się zrehabilituję )
Także, dużo zdrowia, samych sukcesów, mało stresów i jak nawięcej wspólnych chwil z dzieciaczkami
Do Siego Roku
__________________
Pomóż Martynce - przekaż 1 % podatku dochodowego w zeznaniu PIT wpisując: Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym "Słoneczko" KRS 0000186434 z dopiskiem:
Martyna Biecka nr 117/B,

Kubusiu Skarbie w końcu jesteś z nami - 17.02.2009 g. 18:35









Nenah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 20:26   #883
mumi24
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 060
Dot.: Styczniowo-lutowe maluchy 2009 i grudniowa Rodzynka 2008":)

Cytat:
Napisane przez Lucygaj Pokaż wiadomość
....widzę, że i Ciebie nachodzą te same myśli co mnie o dzidziusiu

My dziś byliśmy w Ikei, patrzyliśmy za stolikiem i krzesełkiem dla Natalii, ale te z mamuta jakieś takie niestabilne mi się wydają i na razie się wstrzymaliśmy...ma ktoś z Was/ tj Wasze dzieci ten zestaw ikeowski? Poproszę o wypowiedź jak się sprawdza lub ewentualną podpowiedź jaki stolik i krzesełko polecacie Z góry dziękuje
bo to jest tak ..i bym chciała i się boję, a u Ciebie jakie wątpliwości nie pozwalają zaszaleć

Nie mam z Ikei, bo widziałam jak po pewnym czasie krzesła się "rozchodzą"....my mamy drewniane, ale niezbyt urodziwe (kupowali teście)
ale teraz na allegro wypatrzyłam takie i sie zakochałam
http://allegro.pl/stolik-z-krzeselka...381351726.html

Kami Lucy Dziękujemy za komplementy

Aneczka Dokup Małemu niebeskie prześcieradełko troche ożywi pomarańcz na łóżeczku


My jutro ruszamy w tango o 20,00 w restauracji hotelowej, mam nadzieje że będzie fajnie

Jutro nie dam rady, zatem...

DZIEWCZYNY WSZYSTKIEGO LEPSZEGO W NOWYM ROKU!!!!


__________________
Mój największy skarb Borysek 09.01.2009

http://s2.pierwszezabki.pl/026/0261949b0.png?3414

Edytowane przez mumi24
Czas edycji: 2010-12-30 o 20:29
mumi24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 22:14   #884
Stokrotka81
Wtajemniczenie
 
Avatar Stokrotka81
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 2 152
Dot.: Styczniowo-lutowe maluchy 2009 i grudniowa Rodzynka 2008":)

Witam wieczorowo

Kasiu jak Norbercik??

u nas lepiej jeszcze wczoraj mial temp 39,2, kolo 1 wnocy 37.8 , a od rano jest jak nowo narodzony skacze i figluje i nadrabia straty z dnia poprzedniego

a poza tym ja po wizycie u gina, skonczony 35 tydz a Natalia dalej ulozona główka do gory, poza tym pozamykane wszystko na 10 spustow, gin kazal mi brac nie 2 tabletki tylko 1 Mg- ja mowie ze bralam tylko 1, to on powiedzial zebym z tydz pobrala i zebym sobie darowala, i prawdopodobnie tym razem sie przeterminuje, za miesiac USG to zobaczymy co u mojej kruszynki

a pozniej skoczylismy do marketu, i spotkalam kolezanke ze studiow, i zobaczyla moj brzuch to prawie popukala sie w glowe, ze jej 1 dziecko wystarczy, troche przykro mi sie zrobilo, ale co z tego gdyby te ciaze zwlaszcza koncowki nie byly takie meczace, to pewnie zdecydowalabym sie na kolejne dzieciaczki i oczywiscie gdyby byly warunki finansowe-lokalowe

Mumi ja tez sie balam kolejnej ciazy, jak sobie poradze i wogole, ale pragnienie bylo silniejsze, niż banie sie trzymam za dobra decyzje
__________________
Stokrotka81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-31, 07:35   #885
Nika.83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 970
GG do Nika.83
Dot.: Styczniowo-lutowe maluchy 2009 i grudniowa Rodzynka 2008":)

mumi ale CI szczerze zazdroszczę też bym poszła się gdzieś zabawić ale niestety kasy nie było, poza tym nie chcę ciągle rodziców obciążać mała bo i tak z nią siedzą w tygodniu więc niech odpoczną sobie tym razem.
Już w sumie nie pamiętam kiedy gdzieś byliśmy ale cóż życie...
Mam pytanie bo kumpela stwierdziła że na przeziębienie dobry jest rutinoskorbin ok zgadzam się ale ona go podaje już 7 miesięcznemu dziecku profilaktycznie normalnie bierze tabletkę kruszy na łyżeczkę i podaje małej potem daje herbatkę do popicia. Słyszał ktoś o tym - podobno lekarz jej tą propozycję zapodał.

A ja mam danie ciepło już zrobione na wieczór, potem jakieś sałatki i jedziemy po 18.00 do znajomych
Życzeń nie składam bo na pewno jeszcze zajrzę
Nika.83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-31, 10:32   #886
Stokrotka81
Wtajemniczenie
 
Avatar Stokrotka81
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 2 152
Dot.: Styczniowo-lutowe maluchy 2009 i grudniowa Rodzynka 2008":)

Nika ja nie slyszalam zeby tak malemu dziecku dawac rutinoskorbin, ja daje wit C w kropelkach tewraz mam Juvit

z okazji NOWEGO ROKU zycze Wam szampańskiej zabawy do samego rana, samych cudownych i radosnych dni w Nowym 2011 R, spelnienia marzeń, dobrych meżów, grzecznych dzieci, kwitnących interesów
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU

a to my w 35 tyg + 1 dzień
Załącznik 3635412 Załącznik 3635413
__________________

Edytowane przez Stokrotka81
Czas edycji: 2011-04-07 o 15:01
Stokrotka81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-31, 10:38   #887
Nika.83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 970
GG do Nika.83
Dot.: Styczniowo-lutowe maluchy 2009 i grudniowa Rodzynka 2008":)

A gdybym tak zaginęła w tym starym roku i pojawiła się w nowym to już składam WAM życzenia

Szampana piccolo,
Brokatu na czoło,
Uśmiechu na twarzy,
Szampańskiej zabawy,
Życzeń serdecznych,
Wspomnień najlepszych
oraz braku kaca
kiedy w nowym roku pamięć wraca

Stokrotko brzusio przepiękny!!!!

Edytowane przez Nika.83
Czas edycji: 2010-12-31 o 13:53
Nika.83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-01, 08:28   #888
kami1227
Rozeznanie
 
Avatar kami1227
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 533
Dot.: Styczniowo-lutowe maluchy 2009 i grudniowa Rodzynka 2008":)

Cytat:
Napisane przez Lucygaj Pokaż wiadomość
Kamilko oczywiście, że urodzinowe Hmm stolik lacka to ja znam, ale krzesełko? Piszesz o krzesełku lack i o nie wywalaniu się na nim, więc wnioskuję, że takowe posiadasz, możesz mi podesłać linka, jak ono wygląda, bo ja nie mogę znaleźć No a Tosia hihi ubielbia kurę, mała rzecz a cieszy super!
Oczywiście pisałam o mammucie krzesełku - bezmyślność mi się wkradła
Nenah Dzięki Jeszcze tylko troszkę i już będziesz miała z głowy te formalności Trzymaj się dziewczynko.
Roxi co tam u Norberta?
Stokrotko brzuszek elegancki
I wszystkiego naj naj w nowym roku!! I w każdym następnym
__________________
Mam kompletną rodzinkę od 26.02.2009r.
Od urodzenia Tosi
kami1227 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-01, 10:53   #889
maggie74
Raczkowanie
 
Avatar maggie74
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 176
Dot.: Styczniowo-lutowe maluchy 2009 i grudniowa Rodzynka 2008":)

Ja tylko na chwilę żeby złożyć Wam i Waszym rodzinom życzenia
SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!!!!!!
maggie74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-01, 11:16   #890
lucyAS
Zadomowienie
 
Avatar lucyAS
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 124
Dot.: Styczniowo-lutowe maluchy 2009 i grudniowa Rodzynka 2008":)

wszystkiego najlepszego w nowym roku

roxi zdrowka Norbercikowi
stokrotko brzusio cudny
mumi synek elegant ze hoho a stoliczek i krzesełka sa super, chyba na takie sie zdecyduje

aneczko super wygladasz i slicznych masz facetów, szkoda ze najsarszy nie jest ideałem ale zycze ci zeby w tym nowym roku lepiej sie zachowywał a tobie duzo cierpliwosci bo z trojka mezczyzn to nie ma lekko

a ja nie mam internetu, juz od swiat cos z siecia sie [porobiło a zgłoszenie reklamacji narazie nie poskutkowało, jestem wsiekala nie mowiac juz o tzcie , nie wie co ma ze soba zrobic a podobno nie jestesmy uzaleznieni ....
__________________
GABRYŚ - nasz mały skarb
29. 01. 2009


start - 94 17.12.2011
cel 1 - 90 - osiągnięty
cel 2 - 85 - osiągnięty 24.03.2012
cel 3 - 80 - ........
cel 4 - 75 - .........
cel 5 - 70 - ........
lucyAS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-01, 20:45   #891
bratek 06
Rozeznanie
 
Avatar bratek 06
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 543
Dot.: Styczniowo-lutowe maluchy 2009 i grudniowa Rodzynka 2008":)

hej, hej

Paulinko- sto lat nasza kochana Dwulatko!!!!

właśnie wróciliśmy od moich rodziców. Trochę Was podczytywałam na komórce, więc nadrabiać nie muszę Nad morze jechało się okropnie, sypał śnieg, ruch wielki a Kuba bardzo marudny. Dzisiejszy powrót był ok, ruch mały, droga dobra a Kuba zadowolony Uwielbiam jeździć do rodziców, ale jednak wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej

Kubuś dostał na Gwiazdkę mnóstwo klocków, samochody, ubranka, książeczki itd. Obłowił się chłopak nieźle. Ja zresztą też nie narzekam

Kami- spóźnione życzenia urodzinowe!!!
Roxi- trzymam kciuki za Norbercika!
Stokrotko- brzusio śliczny!
Aneczko- ślicznie wyglądałaś na chrzcinach Patrysia! Zresztą cała Wasza czwórka stanowi śliczną rodzinkę! Mam nadzieję, że w Nowym Roku Twój Tż w końcu zauważy, że ma obok siebie takie skarby!!! Tego Ci Kochana życzę z całego serca
Mumi- Borysek to niezły przystojniak! Będzie łamał serca, oj będzie

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku Mamuśki!!!


__________________
10 lutego 2009 zostałam mamą Kubusia
bratek 06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-02, 09:21   #892
Stokrotka81
Wtajemniczenie
 
Avatar Stokrotka81
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 2 152
Dot.: Styczniowo-lutowe maluchy 2009 i grudniowa Rodzynka 2008":)

Paulinko spóznione , ale szczere życzenia z okazji 2-latek, duzo uśmiechu i radości
__________________
Stokrotka81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-02, 11:00   #893
Nika.83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 970
GG do Nika.83
Dot.: Styczniowo-lutowe maluchy 2009 i grudniowa Rodzynka 2008":)

Wszystkiego najlepszego dla drugiego już dwulatka!!!. Paulinko sto lat!!
Nika.83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-02, 16:14   #894
Nenah
Rozeznanie
 
Avatar Nenah
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 947
GG do Nenah
Dot.: Styczniowo-lutowe maluchy 2009 i grudniowa Rodzynka 2008":)

Melduję się w Nowym Roku, choć jeszcze niedospana i z @, więc początek niezły

I na początek mam do was prośbę - przeczytajcie:
http://www.psm.pila.pl/kronika_76.html

Martynka i jej rodzice bardzo proszą o pomoc... Ja również proszę o przekazanie tej prośby jak największej liczbie osób... Justyna to moja kuzynka, a Martynka jest kuzynką Kubusia Wystarczy, że przy rozliczeniu podatku przekażenie 1% dla Martynki. Dane w linku i moim podpisie...

A bardziej optymistycznie - dla naszej kolejnej dwulatki 100 LAT!!!
__________________
Pomóż Martynce - przekaż 1 % podatku dochodowego w zeznaniu PIT wpisując: Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym "Słoneczko" KRS 0000186434 z dopiskiem:
Martyna Biecka nr 117/B,

Kubusiu Skarbie w końcu jesteś z nami - 17.02.2009 g. 18:35









Nenah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-02, 20:33   #895
aaneczka1984
Zadomowienie
 
Avatar aaneczka1984
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 1 624
Dot.: Styczniowo-lutowe maluchy 2009 i grudniowa Rodzynka 2008":)

Hej mamusie
witam po swietach i sylwestrze...

Miałam wesoły sylwester w 5-tkę siora mi dodatkowo pod opieke , swego 5-letniego syna przywiozła i z Domikiem szaleli do 23h...byłam wykonczona....:md leje:
Jak ja sie ciesze ze moje 2-letnie dziecie malutko mówi..bo po sesi typi 'ciociu..to, ciociu tamto..." ,miałam dość odpowiadania na tego typu pytania
Pozniej obudziły mnie fajerwerki o 24 , nast. Patryczek na jadzonko o 2 i 5.....i Domik z Dawidem o 7.30 za chwile Patryczek sie obudził

nowy rok u teściów spędzilismy..a ta nocka jakas znow koszmarna była bo i ja jakieś głupie sny miałam i dzieci....wpierw Domik sie obudził o 24 z rykiem..ledwo go uśpiąłm to Patryk na mleczko ...jak ten usnoł to znów Domik..bo znow mu sie coś złego sniło...i o 5 Patryk z płaczem bo tez przez sen płakał załosnie.... ledwo ten usnoł to znow domik- czopka mu dałam i z łaska po godzinie usnoł a Patryczek sie potarmosił ..ustrzelił kupstala i po zmianie pieluchy zadowolony odszedł w łono morfeusza:brzyda l:
ech ciekawa ta nocka była... nastepns juz w miare normalna czyli 2 pobudki na jedzonka patryka i 1 Pobudka na widzimiesie Dominisia


poodpisuje jek dojde do siebie po swietach hihi
aaa..i foty z chrzcin dodaje...okazało sie ze moj Pati to jedyny chłopak i 8 dziewczyn na chrzcie było

dziekuje wszystkim za komplementy i zyczenia..
z tżet naprawde zle sie nam składa (mamy siebie dość nawzajem)
na zdieciech z chrzestnymi ..moim bratem i siorkom tża..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_2167 [800x600].jpg (77,2 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2172 [800x600].jpg (74,7 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2171 [800x600].jpg (75,7 KB, 17 załadowań)
aaneczka1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-02, 21:47   #896
Lucygaj
Raczkowanie
 
Avatar Lucygaj
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 205
Dot.: Styczniowo-lutowe maluchy 2009 i grudniowa Rodzynka 2008":)

Witam wszystkich w Nowym Roczku
A nam się w końcu plany Sylwestrowe zmieniły, spędziliśmy go u nas z teżeta siostrą, jej mężem i teściową Dobrze że mam wspaniałą teściową, to Nowy Rok się miło zaczął Jeszcze milej było gdy po złożeniu życzeń noworocznych teściowa sięgnęła po koperty, a w nich? po 500 zł tak na dobry początek 2011 roku Najważniejsze że Natalia miała super humor, tańczyła, wariowała z balonami i gwizdkami, śpiewała, a z tej radości to nawet raz siku nie zawołała (a mama tak ładnie wystroiła w cekiny ) no ale nie dała rady doczekać do północy, o 23.45 padła

Mumi oj tak, te krzesełka i stolik eleganckie Jeżeli chodzi o dziecko, na tą chwilę jednak musimy się "wstrzymać" z działaniami w tej kwestii, bo jak wiesz czeka nas wyprowadzka, ja do września 2012 jestem na urlopie wychowawczym, ale jak się przeniesiemy to wiadomo, że do pracy nie wrócę (będzie mi żal, bo podobało mi się to co robię- pomoc rodzinom patologicznym) a więc będę musiała zacząć kiedyś tam szukać pracy, no i póki co rozsądne jest zaczekać z drugim dzieckiem jeszcze troszkę ale zobaczymy jak to się wszystko ułoży, może chęć posiadania drugiego dziecka zwycięży w końcu do września 2012 roku jest tyle czasu Jakbyśmy tak do wszystkiego podchodzili z rozsądkiem, to człowiek zawsze odkładał by coś na potem

Nenah chętnie pomogę małej Martynce

Paulinko sto lat nasza duża dwuletnia już dziewczynko



Stokrotko brzuszek pokaźny fajnie, fajnie

Moja Natalia wczoraj jak jedliśmy obiad mówi do mnie "Mamusiu mogę spróbować, to sosik? dobre? " tak mnie zaskoczyła a ten sosik to krokiety były Takie to moje dziecko kochane i uczuciowe jest, często mi wyzanje "mamusiu kocham cię, jetem szczęśliwa" Wczoraj nawet w kościele na głos chyba z 3 razy mi tak mówiła No i zachwycona była, bo mamy żywą szopkę w kościele i jak zobaczyła króliczki to "o kulićki, mięciutkie są" chociaż wiadomo, że ich nie dotykała
__________________
Mamusią Natalii Julii jestem od 18.02.2009 od godz.10.23
Lucygaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 06:52   #897
maggie74
Raczkowanie
 
Avatar maggie74
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 176
Dot.: Styczniowo-lutowe maluchy 2009 i grudniowa Rodzynka 2008":)

Cytat:
Napisane przez bratek 06 Pokaż wiadomość
hej, hej

Paulinko- sto lat nasza kochana Dwulatko!!!!


Cytat:
Napisane przez Stokrotka81 Pokaż wiadomość
Paulinko spóznione , ale szczere życzenia z okazji 2-latek, duzo uśmiechu i radości
Cytat:
Napisane przez Nika.83 Pokaż wiadomość
Wszystkiego najlepszego dla drugiego już dwulatka!!!. Paulinko sto lat!!
Cytat:
Napisane przez Nenah Pokaż wiadomość

A bardziej optymistycznie - dla naszej kolejnej dwulatki 100 LAT!!!
Cytat:
Napisane przez Lucygaj Pokaż wiadomość



Paulinko sto lat nasza duża dwuletnia już dziewczynko

Dziękujemy wszystkim za życzenia.
My już po imprezie. Na szczęście się udała. Wrzucam fotki. Małej strasznie się spodobało gaszenie świeczki. Chciała ece i ece (jeszcze i jeszcze) no i tort jej bardzo smakował, nic innego nie chciała jeść tylko ciasto.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02451.1.jpg (75,2 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02453.1.jpg (85,8 KB, 26 załadowań)
maggie74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 06:53   #898
Nika.83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 970
GG do Nika.83
Dot.: Styczniowo-lutowe maluchy 2009 i grudniowa Rodzynka 2008":)

Siobhan - Sto lat dla kolejnego solenizanta!!!!:roz a:

Ja póki co się cieszę że już po świętach i N.Roku bo te dni jak dla mnie były strasznie rozlazłe i męczące ogólne postanowienie wrócić do wagi z listopada
Dziś znowu do Bytomia jadę na badania i tak przez dwa lata....

Lucygaj - takich teściów to ze świecą szukać moi bez zmian...



Nika.83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 12:44   #899
Lucygaj
Raczkowanie
 
Avatar Lucygaj
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 205
Dot.: Styczniowo-lutowe maluchy 2009 i grudniowa Rodzynka 2008":)

Maggie super, że imprezka się udała, no a mała dwulatka słodka

Nika może z Nowym Rokiem i Twoim teściom coś się nagle odmieni Trzymam za to kciuki a ja niestety teścia nie mam, tata teżeta nie żyje i niestety nie udało mi się go poznać, ale teściowa naprawdę złego słowa powiedzieć na nią nie mogę.
A Ty kochana trzymaj się na tych badaniach dzielnie

A ja tak na wspomnienie Sylwestra wrzucam fotki jak moja Natusia się na nim bawiła
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Sylwestrowo.jpg (105,1 KB, 35 załadowań)
__________________
Mamusią Natalii Julii jestem od 18.02.2009 od godz.10.23
Lucygaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 12:51   #900
Lucygaj
Raczkowanie
 
Avatar Lucygaj
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 205
Dot.: Styczniowo-lutowe maluchy 2009 i grudniowa Rodzynka 2008":)

A co tam...jak było sylwestrowo, to niech będzie też saneczkowo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1291.jpg (92,0 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1297.jpg (106,4 KB, 24 załadowań)
__________________
Mamusią Natalii Julii jestem od 18.02.2009 od godz.10.23
Lucygaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:01.