Już Maluszki są wśrod nas i do boju ruszyć czas:) listopad-grudzień 2010 - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-05, 13:29   #3331
Aliszcze
Zakorzenienie
 
Avatar Aliszcze
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 409
Dot.: Już Maluszki są wśrod nas i do boju ruszyć czas:) listopad-grudzień 2010

ja od poniedziałku mam Avent. Na tle innych laktatorów, które na mnie nie działały, to Avent jest dobry Za pierwszym razem udało mi się odciągnąć 40 ml mleka i to w dość krótkim czasie ale chyba muszę jeszcze "pogimnastykować" sie z laktatorem, by wiecej odciągać.
__________________
od. 04.04.2008 roku szczęśliwa mężatka

Joasia przyszła na świat 19.12.2010- jest naszym cudem

http://www.suwaczki.com/tickers/km5skrhmyifedqdn.png

nadzieja umiera ostatnia.....
Aliszcze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 13:30   #3332
kretencja
Zakorzenienie
 
Avatar kretencja
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 758
Dot.: Już Maluszki są wśrod nas i do boju ruszyć czas:) listopad-grudzień 2010

Martwię się jednak, bo dodatkowo od kilku dni kupki są rzadsze. Nie papka, tylko taka gęsta woda z grudkami. Kolor mają idealny, intensywnie żółty, ale właśnie są rzadsze niż wcześniej. I pielucha pełna prawie za każdym razem jak go przewijam, czyli co 2-3 godziny. Nie wiem, czy wczesniej były za gęste, czy teraz są za rzadkie Jakie powinny być? Nie chcę, żeby się mały odwodnił
__________________

RAZEM OD 5.03.2000.


Optymista uważa, że świat stoi przed nim otworem. Pesymista... wie, co to za otwór

TYMEK - 26.11.2010
kretencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 13:33   #3333
myszka_maj
Zakorzenienie
 
Avatar myszka_maj
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 338
Dot.: Już Maluszki są wśrod nas i do boju ruszyć czas:) listopad-grudzień 2010

Cytat:
Napisane przez M25 Pokaż wiadomość
Ja mam Avent i jestem bardzo zadowolona. Dosyć szybko odciąga. Dostałam go w prezencie, więc nie zastanawiałam się nad innym ;-)
Cytat:
Napisane przez Aliszcze Pokaż wiadomość
ja od poniedziałku mam Avent. Na tle innych laktatorów, które na mnie nie działały, to Avent jest dobry Za pierwszym razem udało mi się odciągnąć 40 ml mleka i to w dość krótkim czasie ale chyba muszę jeszcze "pogimnastykować" sie z laktatorem, by wiecej odciągać.
a macie reczne czy elektryczne???
__________________
...Zaczaruj mnie na życie całe...
bo tylko z Tobą zostać chce...
1.08.2009

Nasz Skarb
myszka_maj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 13:38   #3334
Ishka
Zadomowienie
 
Avatar Ishka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 155
Dot.: Już Maluszki są wśrod nas i do boju ruszyć czas:) listopad-grudzień 2010

JOANNA my jesteśmy ok miesiąca na Nutrze Junior to skazowiec
Właśnie na niej tak ładnie rośnie heh
Ishka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 13:39   #3335
sylwia01485
Zadomowienie
 
Avatar sylwia01485
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 059
Dot.: Już Maluszki są wśrod nas i do boju ruszyć czas:) listopad-grudzień 2010

myszka , ja tez mam avent reczny- jest super, nie wiem ,czy najlepszy, bo innych nie mialam, ale przy pierwszym dziecku tez mialam ten sam. Nie kupilabym innego- ten mam wyprobowany. Dzis rano sciagnelam 160ml z jedej piersi, bo wychodze z duzym dzieckiem wieczorem i maz bedzie kladl mala do snu. Sciagniecie zajelo mi 10 min. Latwo sie rozbiera i myje i jeszcze jeden ma atut, ze jak dokupisz pojemniki avent isis, to mozesz sciagac bezposrednio do nich i potem dokrecic do nich smoczek i od razu karmic bez potrzeby przelewania.
sylwia01485 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 13:39   #3336
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Już Maluszki są wśrod nas i do boju ruszyć czas:) listopad-grudzień 2010

essence dzieki!! zapomnialam ze sa takie czopki ale one chyba na recepte sa?
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 13:40   #3337
Aliszcze
Zakorzenienie
 
Avatar Aliszcze
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 409
Dot.: Już Maluszki są wśrod nas i do boju ruszyć czas:) listopad-grudzień 2010

Cytat:
Napisane przez myszka_maj Pokaż wiadomość
a macie reczne czy elektryczne???
ja mam ręczny
__________________
od. 04.04.2008 roku szczęśliwa mężatka

Joasia przyszła na świat 19.12.2010- jest naszym cudem

http://www.suwaczki.com/tickers/km5skrhmyifedqdn.png

nadzieja umiera ostatnia.....
Aliszcze jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-05, 13:46   #3338
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Dot.: Już Maluszki są wśrod nas i do boju ruszyć czas:) listopad-grudzień 2010

Cytat:
Napisane przez Ishka Pokaż wiadomość
JOANNA my jesteśmy ok miesiąca na Nutrze Junior to skazowiec
Właśnie na niej tak ładnie rośnie heh
ja do tej pory dawałam mu nan pro ha 1
ale policzki miał szorstkie strasznie i czerwone i lekarz zmienił mu mleko na nutramigen bo ja jestem alergik i córa tak samo więc zapewne i mały

na początku nie chciał zbytnio "tego" pić i nie dziwię się śmierdzi to mleko okropnie;D
ale wkoncu się przełamał
__________________
Sh
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 13:47   #3339
rptrbj1978
Rozeznanie
 
Avatar rptrbj1978
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 901
Dot.: Już Maluszki są wśrod nas i do boju ruszyć czas:) listopad-grudzień 2010

avent reczny.
mam pytanie czy nasza waga tez nie jest wyzsza przez piersi jak sa przepełnione mam wrazenie ze sa ciezkie jak kamienie he he
ja dokarmiam nutra...
je jak jest bardzo głodna a w piersiach nic nie ma la tak jak jest wg siebie najedzona to nie chceił pacze
__________________





Edytowane przez rptrbj1978
Czas edycji: 2011-01-05 o 13:49
rptrbj1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 14:08   #3340
essence30
Raczkowanie
 
Avatar essence30
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 442
GG do essence30 Send a message via Skype™ to essence30
Dot.: Już Maluszki są wśrod nas i do boju ruszyć czas:) listopad-grudzień 2010

Kliwia - na pewno bez recepty, trzymam kciuki , żeby pomogły

Aliszcze .. no właśnie od lusterka sie zaczyna nie wpadłam na to ale to chyba wogóle jakas strojnisia rośnie, bo uwielbia sie przebierac! smieje sie ze tz na sukienki nie wyrobi

Jesli chodzi o pracę to ja akurat zamiast wracac chciałabym postarac sie o rodzeństwo ....a wtedy jak się uda to juz na pewno zostac w domu tak czy inaczej chciałabym rozkręcić coś swojego małego , tak żebym z poziomu domu mogła to robić

Tez nie chcialabym przegapić pierwszych kroków i słow... a poza tym...nawet jakby babcia miała sie zająć to dopiero miałabym rozpieszczone dziecko moja mama to chyba pzowoliłaby jej na wszystko, znowu tesciowa od momentu urodzenia była tylko 1 raz .tak sie bardzo interesuje........ ( ja tam sie ciesze... tylko mojemu tz przykro i mu wspólczuje...)
__________________
Urodziłam się 13ego w piątek
Nasz Skarb http://www.suwaczki.com/tickers/km5svcqgxzsd71q1.png

Nasze nadchodzące Szczęście http://www.suwaczki.com/tickers/gannugpjm5i8xhb7.png

Edytowane przez essence30
Czas edycji: 2011-01-05 o 14:11
essence30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 14:09   #3341
kotek81
Zakorzenienie
 
Avatar kotek81
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 4 690
Dot.: Już Maluszki są wśrod nas i do boju ruszyć czas:) listopad-grudzień 2010

Cytat:
Napisane przez sylwia01485 Pokaż wiadomość

A jak Wy, myslicie o powrocie do pracy?
ja sobie nie wyobrażam powrotu do pracy mam zamiar siedzieć w domu 3 lata dopóki mała do przedszkola nie pójdzie chociaż z kasą krucho będzie...
Cytat:
Napisane przez sereniti Pokaż wiadomość
Weronisia zgadzam się z Tobą nie wyobrażam sobie żeby obca kobita mi dziecko tuliła. teściowa niby coś przebąkiwała że się zajmie małym - mieszka niedaleko - ale jej psa bym nie dała pod opiekę. najlepiej żeby się do Bubka nie zbliżała w ogóle

mam pytanie - chodzicie ze swoimi maluchami do sklepów? nie mam na myśli małych osiedlowych tylko duże typu carrefour, tesco itp. my jeszcze nie i trochę się boję - w sumie tam jest tyle obcych ludzi, kto wie czy nie chorych a to jednak małe bobo jeszcze..
ta mi teściowa przy Kindze mówiła "po co zapisałaś dziecko do przedszkola, przecież ja mogę z nią siedzieć, wycofaj podanie" itp. a jak przyszło co do czego to w momencie gdy miała zostać z małą to naraz ją bolał kręgosłup, serce, słabo jej się robiło itd - zresztą po tych jej dobrych radach to i tak bałabym się tam dziecko zostawiać na dłużej - zresztą wyobraźcie sobie, ze on np. używa PSIEGO SMALCU jakby tak podała to mojemu dziecku to bym chyba zabiła

byłam z małą kilka razy w supermarkecie
kotek81 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-05, 14:12   #3342
M25
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 016
Dot.: Już Maluszki są wśrod nas i do boju ruszyć czas:) listopad-grudzień 2010

Cytat:
Napisane przez myszka_maj Pokaż wiadomość
a macie reczne czy elektryczne???
Ja mam ręczny Avent Isis
__________________
Codziennie mnie zachwyca Twoje maleńkie życie..
M25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 14:13   #3343
mamuska003
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 448
Dot.: Już Maluszki są wśrod nas i do boju ruszyć czas:) listopad-grudzień 2010

Cześć mamuśki
Moja mała już drugi dzień płaczę i nie wiem co jest. Może ją brzuszek boli? Wczoraj płakałam razem z nią. Nie mogę znieść jak ona zanosi się płaczem. Serce mi pęka. Mam nadzieję że to nie kolki. Co polecacie na kolki?
Pruszczyki już jej schodzą. Przedwczoraj kąpałam ją w krochmalu i widzę że to pomaga i pruszcze zchodzą. Dzisiaj też jeszcze w tym wykąpię. Mi się wydaje że to był trądzik bo odstaiwłam mleko a i tak się pojawiały. Wczoraj zjadłam jogurt i zobaczymy czy coś wyskoczy. Ja też chodzę cały czas głodna. Mam nadzieję zę będę mogła jesc nabiał bo jeszcze mam anemię i ni jak nie mogę się jej pozbyć. Do tego od wczoraj jest mi niedobrze i nie wiem dlaczego. Zatrucie to raczej nie jest bo przy tym co ja jem to nie da się zatruć. Jak znowu się coś do ,mnie przyczepi to chyba oszaleję.

Co do tż to moj bardzo chćtnie pomaga przy małej. Powiedział nawet że mogę już wracać do pracy a on będzie z nią siedział.
mamuska003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 14:18   #3344
De28
Wtajemniczenie
 
Avatar De28
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Nordrhein-Westfallen
Wiadomości: 2 996
Dot.: Już Maluszki są wśrod nas i do boju ruszyć czas:) listopad-grudzień 2010

Cytat:
Napisane przez essence30 Pokaż wiadomość
Tez nie chcialabym przegapić pierwszych kroków i słow... a poza tym...nawet jakby babcia miała sie zająć to dopiero miałabym rozpieszczone dziecko moja mama to chyba pzowoliłaby jej na wszystko, znowu tesciowa od momentu urodzenia była tylko 1 raz .tak sie bardzo interesuje........ ( ja tam sie ciesze... tylko mojemu tz przykro i mu wspólczuje...)
Ja bede tylko dorabiac, chce miec czas dla dziecka.
U nas odwrotnie. Tesciowa jest u nas czesto i jest zakochana po uszy w malym,a moja matka nawet wnuka na oczy nie widziala. Ot na zdjeciu bo im wyslalam. I jeszcze pewnie dlugo nie zobaczy, bo odwiedzic nas nie zamierza. Twierdzi, ze to my powinnismy przyjechac. Przegapila juz pierwsze jego dni i tygodni i przegapi pewnie jego dorastanie. Jej strata.

Upieklam wlasnie ciasteczka migdalowe. Tz robi w pracy baby shower i pieke ciasta. Kurcze jak pachnie... a migdalow mi nie wolno
__________________


Daniel

Christian
De28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 14:22   #3345
M25
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 016
Dot.: Już Maluszki są wśrod nas i do boju ruszyć czas:) listopad-grudzień 2010

Cytat:
Napisane przez sylwia01485 Pokaż wiadomość
Dzis rano sciagnelam 160ml z jedej piersi,
Wow! Mi najwięcej udało się odciągnąć 120 ml a udało się to zaledwie dwa razy. Przeważnie odciągam 80-100ml, ale zawsze odciągam z jednej piersi bo się boję, że jak odciągnę z dwóch to jak się mała obudzi to nie będzie miała co jeść.. zresztą raz już tak było Odciągnęłam jej mleczko bo na następny dzień musiałam wyjść na 2 godziny a potem musiałam jej to dać z butelki, bo nie mogła już nic z cycków wyciągnąć i strasznie się rozpłakała. W moich cyckach jest poprostu idealnie tyle mleka co mała potrzebuje, nic na zapas ;-) Dlatego np. jak mąż daje małej moje mleczko z butelki jak jestem na fitnessie to zaraz po przyjściu odciągam tyle samo co mała zjadła z butelki i mam na następny dzień. Inaczej jakoś mało leci :/

---------- Dopisano o 15:22 ---------- Poprzedni post napisano o 15:20 ----------

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
moj TZ przewija ale jak wie ze kupa to prosi mnie zebym przewinela
haha u mnie jest identycznie tak samo ;-) ale za to, że ja przewijam kupy to od odciąga glutki Fridą ;-)
__________________
Codziennie mnie zachwyca Twoje maleńkie życie..
M25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 14:23   #3346
essence30
Raczkowanie
 
Avatar essence30
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 442
GG do essence30 Send a message via Skype™ to essence30
Dot.: Już Maluszki są wśrod nas i do boju ruszyć czas:) listopad-grudzień 2010

Cytat:
Napisane przez De28 Pokaż wiadomość
Upieklam wlasnie ciasteczka migdalowe. Tz robi w pracy baby shower i pieke ciasta. Kurcze jak pachnie... a migdalow mi nie wolno
De ciasteczka migdałowe.......... jejjjj...ale bym zjadła....... az mnie nakreciłas, moze i ja cos upiekę .....

a apropos no wlaśnie... tylko zdjęcia tez wyslalam, bo tz mnie prosil... dokładnie ich strata... ale rozumiem , ze to moze boleć....
__________________
Urodziłam się 13ego w piątek
Nasz Skarb http://www.suwaczki.com/tickers/km5svcqgxzsd71q1.png

Nasze nadchodzące Szczęście http://www.suwaczki.com/tickers/gannugpjm5i8xhb7.png
essence30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 14:24   #3347
M25
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 016
Dot.: Już Maluszki są wśrod nas i do boju ruszyć czas:) listopad-grudzień 2010

Dziewczyny jak mówicie zdrobniale do waszych dzieci? Nie chodzi mi o imię tylko o jakieś inne pieszczotliwe słowo
__________________
Codziennie mnie zachwyca Twoje maleńkie życie..
M25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 14:26   #3348
essence30
Raczkowanie
 
Avatar essence30
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 442
GG do essence30 Send a message via Skype™ to essence30
Dot.: Już Maluszki są wśrod nas i do boju ruszyć czas:) listopad-grudzień 2010

Cytat:
Napisane przez mamuska003 Pokaż wiadomość
Cześć mamuśki
Moja mała już drugi dzień płaczę i nie wiem co jest. Może ją brzuszek boli? Wczoraj płakałam razem z nią. Nie mogę znieść jak ona zanosi się płaczem. Serce mi pęka. Mam nadzieję że to nie kolki. Co polecacie na kolki?
Pruszczyki już jej schodzą. Przedwczoraj kąpałam ją w krochmalu i widzę że to pomaga i pruszcze zchodzą. Dzisiaj też jeszcze w tym wykąpię. Mi się wydaje że to był trądzik bo odstaiwłam mleko a i tak się pojawiały. Wczoraj zjadłam jogurt i zobaczymy czy coś wyskoczy. Ja też chodzę cały czas głodna. Mam nadzieję zę będę mogła jesc nabiał bo jeszcze mam anemię i ni jak nie mogę się jej pozbyć. Do tego od wczoraj jest mi niedobrze i nie wiem dlaczego. Zatrucie to raczej nie jest bo przy tym co ja jem to nie da się zatruć. Jak znowu się coś do ,mnie przyczepi to chyba oszaleję.

Co do tż to moj bardzo chćtnie pomaga przy małej. Powiedział nawet że mogę już wracać do pracy a on będzie z nią siedział.
Mamuska.. pisałam troche wyzej, ze u nas na kolki pomaga:

kładzenie na brzuszku i masowanie plecków
jak placze - to noszenie na rekach i mowienie do niej
kropelki bobotic
czopki viburcol
humana na brzuszek - pije bardzo chetnie
masaz brzuszka - pól księzyce lewą reką, a prawa całe okregi
__________________
Urodziłam się 13ego w piątek
Nasz Skarb http://www.suwaczki.com/tickers/km5svcqgxzsd71q1.png

Nasze nadchodzące Szczęście http://www.suwaczki.com/tickers/gannugpjm5i8xhb7.png
essence30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 14:26   #3349
myszka_maj
Zakorzenienie
 
Avatar myszka_maj
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 338
Dot.: Już Maluszki są wśrod nas i do boju ruszyć czas:) listopad-grudzień 2010

Cytat:
Napisane przez sylwia01485 Pokaż wiadomość
myszka , ja tez mam avent reczny- jest super, nie wiem ,czy najlepszy, bo innych nie mialam, ale przy pierwszym dziecku tez mialam ten sam. Nie kupilabym innego- ten mam wyprobowany. Dzis rano sciagnelam 160ml z jedej piersi, bo wychodze z duzym dzieckiem wieczorem i maz bedzie kladl mala do snu. Sciagniecie zajelo mi 10 min. Latwo sie rozbiera i myje i jeszcze jeden ma atut, ze jak dokupisz pojemniki avent isis, to mozesz sciagac bezposrednio do nich i potem dokrecic do nich smoczek i od razu karmic bez potrzeby przelewania.
160 z jednej?? ja tyle nie sciagam z obu

Cytat:
Napisane przez Aliszcze Pokaż wiadomość
ja mam ręczny
Cytat:
Napisane przez rptrbj1978 Pokaż wiadomość
avent reczny.
mam pytanie czy nasza waga tez nie jest wyzsza przez piersi jak sa przepełnione mam wrazenie ze sa ciezkie jak kamienie he he
ja dokarmiam nutra...
je jak jest bardzo głodna a w piersiach nic nie ma la tak jak jest wg siebie najedzona to nie chceił pacze
Cytat:
Napisane przez M25 Pokaż wiadomość
Ja mam ręczny Avent Isis
dzieki dziewczyny

do tej pory mialam elektryczny tufi ale sie popsul, nie sciagam czesto a narazie na elektryczny nie mam kasy wiec pomyslalam o recznym
__________________
...Zaczaruj mnie na życie całe...
bo tylko z Tobą zostać chce...
1.08.2009

Nasz Skarb
myszka_maj jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-05, 14:28   #3350
vikicullen
Zadomowienie
 
Avatar vikicullen
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 936
Dot.: Już Maluszki są wśrod nas i do boju ruszyć czas:) listopad-grudzień 2010

Cytat:
Napisane przez M25 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak mówicie zdrobniale do waszych dzieci? Nie chodzi mi o imię tylko o jakieś inne pieszczotliwe słowo
ja do swojego synka mówie- ty moja gwiazdeczko, wiem ze to dla dziewczynki bardziej pasuje ale jakoś samo mi to wychodzi z ust czasem tez mowie - skarbie moje ale najcześciej to Misiu ale to zdrobnienie jego imienia
__________________
MICHAŁEK ur. 15.11.2010 r.

http://www.suwaczki.com/tickers/atdc2n0askflsw50.png

PAULINKA ur. 01.10.2015 r.

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37tv739lp63vo5.png

Edytowane przez vikicullen
Czas edycji: 2011-01-05 o 14:33
vikicullen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 14:29   #3351
niebieskaa
Rozeznanie
 
Avatar niebieskaa
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: zachodniopom.
Wiadomości: 724
Dot.: Już Maluszki są wśrod nas i do boju ruszyć czas:) listopad-grudzień 2010

Nikt mnie nawet nie pocieszył

M25 ja mowie: niuniek, słoneczko, perełka. a moj tz mowi tez niuniek albo tak ładnie sie zwraca do niego: aniołeczku moj fajnie to slyszec i obserwowac ze go tak kocha.
niebieskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 14:31   #3352
myszka_maj
Zakorzenienie
 
Avatar myszka_maj
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 338
Dot.: Już Maluszki są wśrod nas i do boju ruszyć czas:) listopad-grudzień 2010

Cytat:
Napisane przez M25 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak mówicie zdrobniale do waszych dzieci? Nie chodzi mi o imię tylko o jakieś inne pieszczotliwe słowo
wszelkie mozliwe pieszczotliwe slowa nawet takie ktorych nie ma w polskim słowniku ale przewaznie misiu misiunio albo księciunio
__________________
...Zaczaruj mnie na życie całe...
bo tylko z Tobą zostać chce...
1.08.2009

Nasz Skarb
myszka_maj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 14:32   #3353
vikicullen
Zadomowienie
 
Avatar vikicullen
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 936
Dot.: Już Maluszki są wśrod nas i do boju ruszyć czas:) listopad-grudzień 2010

a wogole mojemu synkowi bardzo sie uszka zaginaja jak lezy na boku:/ nie che zeby potem mial odstające, zakładam mu czasem opaske w dzien ale na noc nie chce bo kiedys załozylam to ją mial na szyji, czapki nie zakładam bo by się ugotował, macie może jakiś jeszcze inny sposób? słyszalam cos o plasterkach ale nie wiem czy to jakies specjalne musza byc?
__________________
MICHAŁEK ur. 15.11.2010 r.

http://www.suwaczki.com/tickers/atdc2n0askflsw50.png

PAULINKA ur. 01.10.2015 r.

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37tv739lp63vo5.png
vikicullen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 14:32   #3354
essence30
Raczkowanie
 
Avatar essence30
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 442
GG do essence30 Send a message via Skype™ to essence30
Dot.: Już Maluszki są wśrod nas i do boju ruszyć czas:) listopad-grudzień 2010

Cytat:
Napisane przez M25 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak mówicie zdrobniale do waszych dzieci? Nie chodzi mi o imię tylko o jakieś inne pieszczotliwe słowo
Gugus, Gugulinka, Serdelek, Brzusiowa, Królewna, Złośnica, Dzióbdziób, Lala, Zabka, Lelejek - to jak zaczyna płakac, i inne rózne słowotwórcze nowości w zaleznosci od potrzeby i sytuacji...
__________________
Urodziłam się 13ego w piątek
Nasz Skarb http://www.suwaczki.com/tickers/km5svcqgxzsd71q1.png

Nasze nadchodzące Szczęście http://www.suwaczki.com/tickers/gannugpjm5i8xhb7.png
essence30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 14:32   #3355
myszka_maj
Zakorzenienie
 
Avatar myszka_maj
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 338
Dot.: Już Maluszki są wśrod nas i do boju ruszyć czas:) listopad-grudzień 2010

Cytat:
Napisane przez niebieskaa Pokaż wiadomość
iek albo tak ładnie sie zwraca do niego: aniołeczku moj fajnie to slyszec i obserwowac ze go tak kocha.
moj mowi dokładnie tak samo
__________________
...Zaczaruj mnie na życie całe...
bo tylko z Tobą zostać chce...
1.08.2009

Nasz Skarb
myszka_maj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 14:32   #3356
De28
Wtajemniczenie
 
Avatar De28
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Nordrhein-Westfallen
Wiadomości: 2 996
Dot.: Już Maluszki są wśrod nas i do boju ruszyć czas:) listopad-grudzień 2010

Cytat:
Napisane przez niebieskaa Pokaż wiadomość
Nikt mnie nawet nie pocieszył

M25 ja mowie: niuniek, słoneczko, perełka. a moj tz mowi tez niuniek albo tak ładnie sie zwraca do niego: aniołeczku moj fajnie to slyszec i obserwowac ze go tak kocha.
Lepiej ?

Ja mowie do swojego lobuzie
__________________


Daniel

Christian
De28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 14:35   #3357
lutien
Wtajemniczenie
 
Avatar lutien
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 319
Dot.: Już Maluszki są wśrod nas i do boju ruszyć czas:) listopad-grudzień 2010

Cytat:
Napisane przez M25 Pokaż wiadomość
Wow! Mi najwięcej udało się odciągnąć 120 ml a udało się to zaledwie dwa razy. Przeważnie odciągam 80-100ml, ale zawsze odciągam z jednej piersi bo się boję, że jak odciągnę z dwóch to jak się mała obudzi to nie będzie miała co jeść.. zresztą raz już tak było Odciągnęłam jej mleczko bo na następny dzień musiałam wyjść na 2 godziny a potem musiałam jej to dać z butelki, bo nie mogła już nic z cycków wyciągnąć i strasznie się rozpłakała. W moich cyckach jest poprostu idealnie tyle mleka co mała potrzebuje, nic na zapas ;-) Dlatego np. jak mąż daje małej moje mleczko z butelki jak jestem na fitnessie to zaraz po przyjściu odciągam tyle samo co mała zjadła z butelki i mam na następny dzień. Inaczej jakoś mało leci :/
Ja tez tak teraz mam, ze odciagam tak akurat. Odciagam wieczorem przed spaniem z obu piersi i starcza to na porcje na nastepny wieczor (karmimy z butli na noc).
A jak karmilam tylko odciaganym z butli, to sciagalam codziennie o 1 porcje wiecej i mrozilam

---------- Dopisano o 15:35 ---------- Poprzedni post napisano o 15:33 ----------

Cytat:
Napisane przez M25 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak mówicie zdrobniale do waszych dzieci? Nie chodzi mi o imię tylko o jakieś inne pieszczotliwe słowo
Dziamdziolina/Dziamdziołek
__________________
"Kiedy decydujesz się na dziecko,
zgadzasz się, że od tej chwili
twoje serce będzie przebywało poza twoim ciałem."
(Katharine Hadley )




lutien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 14:37   #3358
sylwia01485
Zadomowienie
 
Avatar sylwia01485
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 059
Dot.: Już Maluszki są wśrod nas i do boju ruszyć czas:) listopad-grudzień 2010

U mnie 150 z jednej to lekko splywa. Zawsze druga zostawiam , zeby miala co zjesc. Smiesznie, ze ja nie sciagnelam do konca, bo jeszcze lecialo i to sporo, ale stwierdzilam , ze z butli i tak pewnie tyle nie zje, a poza tym mam duzy zapac w zamrazarce.

A do swojej to ja raczej uzywam przezwisk moj ty orangutanku, martyszko ( to po rosyjsku taka mala malpka), wlochaczu ( bo ona ma duzo wlosow) albo bobasu
sylwia01485 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 14:46   #3359
niebieskaa
Rozeznanie
 
Avatar niebieskaa
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: zachodniopom.
Wiadomości: 724
Dot.: Już Maluszki są wśrod nas i do boju ruszyć czas:) listopad-grudzień 2010

Cytat:
Napisane przez De28 Pokaż wiadomość
Lepiej ?
Troszke.
De a tak przy okazji Ty dopajasz czyms Danielka jak dokarmiasz mm?

Cytat:
Napisane przez sylwia01485 Pokaż wiadomość
U mnie 150 z jednej to lekko splywa. Zawsze druga zostawiam , zeby miala co zjesc. Smiesznie, ze ja nie sciagnelam do konca, bo jeszcze lecialo i to sporo, ale stwierdzilam , ze z butli i tak pewnie tyle nie zje, a poza tym mam duzy zapac w zamrazarce.
tez bym tak chciala... ja od poczatku ledwo ledwo cos sciagalam z obydwu piersi, a uzywalam 2 laktatorow roznych i meczylam tym laktatorem piersi az mialam obolałe potem, ale efektow zadnych jak widac teraz...
niebieskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 14:58   #3360
De28
Wtajemniczenie
 
Avatar De28
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Nordrhein-Westfallen
Wiadomości: 2 996
Dot.: Już Maluszki są wśrod nas i do boju ruszyć czas:) listopad-grudzień 2010

Niebieska, to ja cie pociesze, ze u mnie jednak z laktacja tez nie tego..Uparlam sie i dwa dni zamiast odciagac laktatorem to przystawialam malego i co?Efekt taki, ze teraz odciagam mniej niz dwa dni temu W nocy maly sie najada ale dzis nad ranem musialam podac mu jeszcze 30 ml mieszanki. Recepte na laktator mamy tylko do konca stycznia a potem bedziemy sie cyckac. Ale pewnie dlugo nie pociagniemy, bo maly strasznie sie przy cycku denerwuje.
Dopajamy tylko wtedy gdy ma czkawke. Zawsze mamy swieza herbatke i podajemy gdy po jedzeniu zlapie go czkawka.Ale niewiele.
__________________


Daniel

Christian
De28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:51.