"Jaki pasztet!" - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-07, 22:48   #1
grupa33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 55

"Jaki pasztet!"


ehh... no cóż zdarzyła mi sie dzisiaj taka niamiła sytuacja... Byłam w centrum handlowym stałam i pisałam smsa i obok mnie przechodziła grupka dresów... Boże no w życiu nikt mi nie zrobił takiej przykrości jeden z nich zatrzymał się, spojrzał na mnie i ryknął do kolegów ze śmiechem zdanie z tematu wątku i jeszcze pare takich rzeczy... poszłam do najbliższej łązienki i sie poryczałam miałam właśnie jechać na zajęcia ogarnęłam się i poszłam na przystanek. Stoję i czekam i co?? po prostu nie wierze w taki zbieg okoliczności... kolejna grupka dresów... i jeden z nich ta sama reakcja co tamten tyle że tym razem do mnie "Grubas!"... ;( ;( wsiadłam do busa ale nie mogłam, wysiadłam na najbliższym przystanku i poszłam do domu, ryczałam z godzinę. Dziewczyny byłam już o 1 krok od zaakceptowania siebie, nabycia pewności, zwalczeniu kompleksów nad czym pracuję już z rok no po prostu już prawie mi się udało a tu takie **********(nie napisze bo dostane bana) podeptały wszystko... dodam że miałam kompleksy owszem ale nigdy nie uważałam się za centralnie brzydką w dodatku jestem wrażliwa i wszystkim się przejmuje więc no po prostu... brak mi słów, nikt jeszcze nigdy (od 3 klasy SP kiedy to nazwano mnie świnią) mi nie powiedział czegoś tak prostackiego nigdy... po prostu wyje i wyje, niczym sobie na to nie zasłużyłam...musiałam sie wygadać ;(
grupa33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-07, 22:59   #2
MysteryMe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 308
Dot.: "Jaki pasztet!"

Kochana,nie przejmuj sie tymi dresiarzami,zaloze sie,ze cwaniaczki do piet Ci nie dorastaja,to swiadczy tylko o nich nie o Tobie.Pokazuja tylko ze sa debilami,nic wiecej.Wiem jak sie czujesz,sama jestem wrazliwa na kazde sugestie,czesto sobie wmawiam cos na swoj temat i nie raz slyszalam jakies epitety pod swoim adresem,kiedy bylam przy kosci.Mimo,ze bylam wtedy dzieckiem,pamietam dokladnie wszystko do dzis,takze wiem jaki to psychiczny bol slyszec takie okreslenia.Wtedy sie przejmowalam,ale teraz inaczej do tego podchodze,nie interesuje mnie co ktos mysli na moj temat,to moja sprawa jak wygladam i nic komu do tego.Trzymaj sie i nie bierz sobie tego do serca,nie warto.Pozdrawiam;-)
MysteryMe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-07, 23:05   #3
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: "Jaki pasztet!"

Cytat:
Napisane przez grupa33 Pokaż wiadomość
ehh... no cóż zdarzyła mi sie dzisiaj taka niamiła sytuacja... Byłam w centrum handlowym stałam i pisałam smsa i obok mnie przechodziła grupka dresów... Boże no w życiu nikt mi nie zrobił takiej przykrości jeden z nich zatrzymał się, spojrzał na mnie i ryknął do kolegów ze śmiechem zdanie z tematu wątku i jeszcze pare takich rzeczy... poszłam do najbliższej łązienki i sie poryczałam miałam właśnie jechać na zajęcia ogarnęłam się i poszłam na przystanek. Stoję i czekam i co?? po prostu nie wierze w taki zbieg okoliczności... kolejna grupka dresów... i jeden z nich ta sama reakcja co tamten tyle że tym razem do mnie "Grubas!"... ;( ;( wsiadłam do busa ale nie mogłam, wysiadłam na najbliższym przystanku i poszłam do domu, ryczałam z godzinę. Dziewczyny byłam już o 1 krok od zaakceptowania siebie, nabycia pewności, zwalczeniu kompleksów nad czym pracuję już z rok no po prostu już prawie mi się udało a tu takie **********(nie napisze bo dostane bana) podeptały wszystko... dodam że miałam kompleksy owszem ale nigdy nie uważałam się za centralnie brzydką w dodatku jestem wrażliwa i wszystkim się przejmuje więc no po prostu... brak mi słów, nikt jeszcze nigdy (od 3 klasy SP kiedy to nazwano mnie świnią) mi nie powiedział czegoś tak prostackiego nigdy... po prostu wyje i wyje, niczym sobie na to nie zasłużyłam...musiałam sie wygadać ;(
Ja pier***e, co za idioci.

Dziewczyno, wyobrażam sobie jak musiało Cię to zaboleć, ale uwierz mi, że takimi kretynami nie można się przejmować!
Nie chcę tu uogólniać, ale panowie, o których piszesz - dresy - to jedna z najgłupszych grup, jakie w życiu spotkałam.

Nawet nie wiem co jeszcze napisać, bo nigdy nie byłam w takiej sytuacji.

Nie pozwól jakimś kretynom zdeptac swojej pewności siebie.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-07, 23:07   #4
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: "Jaki pasztet!"

Chociaz chcialabym napisac cos wiecej, zeby Cie pocieszyc, to ciezko w tej sytuacji napisac cos innego niz: NIE PRZEJMUJ SIE!! 'koledzy' takim zachowaniem juz sobie sami na wejsciu wystawili opinie.. pomysl, ze to barany, debile i matoly - bo tak jest! przejelabym sie moze troche gdyby mi to powiedzial czlowiek, ktory ma jakas pozycje i cos soba reprezentuje, a nie jakies dna spoleczne. Rozumiem to, ze zle sie czujesz, ale nie bierz sobie tego do serca, bo nie warto. Ty wiesz swoje, znasz siebie najlepiej i nie pozwol nikomu wtracac sie w to.

buziaaak i wirtualny calus na pokrzepienie
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-07, 23:28   #5
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: "Jaki pasztet!"

Kochana, wiem, że to trudne, ale nie przejmuj się!

Na pocieszenie powiem, że jakiś czas temu siedziałam sobie na przystanku, normalnie ubrana tylko bez makijażu i ze spiętymi włosami. Czytam sobie spokojnie książkę, obok mnie siedzi parka typu panna-plastik i chłopiec-dres i nagle słyszę jak dziewczę zwraca chłopcu uwagę na moje pazurki,mówiąc mu,żeby popatrzył, bo ładne (akurat świeże żelki miałam zrobione).
Na co chłopiec, nie krępując się, obejrzał mi dłonie, potem mnie całą i stwierdził "Brzydkiemu nic nie pomoże".

Zrobiło mi się trochę przykro, a jak, aczkolwiek, szczerze, nigdy się za brzydką nie uważałam, a i ten chłopiec, patrząc na jego partnerkę, miał mocno wypaczony kanon piękna. Końcem kija bym jej nie dotknęła. Przejąc to się za bardzo nie przejęłam, bo byle dupek z ulicy nie będzie mi przecież psuł humoru. Ja wiem, jak wyglądam, nie?

I tobie polecam to samo!

Nie możesz pozwolić, żeby jakieś buraki wpływały na twoje samopoczucie. Weź też pod uwagę,że niestety, ładna dla dresa będzie plastikowa, wytapetowana, solarowa panienka w złotych szpilkach. Kiedyś dumiewało mnie, jak mój brat o wątpliwym guscie mówił o moich naprawdę ładnych koleżankach, że są brzydkie. A dlaczego? Bo np. jedna ma rude, kręcone włosy, druga jest bez makijażu, trzecia z natury blada, czwarta z dużą pupą... w ogóle nie dostrzegał ich urody.
Na szczęście wyrósł z tego,dzięki Bogu, bo patrzeć nieraz nie mogłam na jego dziewczęta.

Tak więc Autorko - tyle pracowałaś nad samooceną - naprawdę chcesz pozwolić, żeby jakieś neandertale to zniszczyły? Nie bądź śmieszna! Myśl o sobie pozytywnie, a o przykrych słowach po prostu zapomnij. Świadczą źle o tych chłopakach, nie o tobie!
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."



Edytowane przez Narrhien
Czas edycji: 2011-01-07 o 23:30
Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-07, 23:38   #6
immortal_92
Raczkowanie
 
Avatar immortal_92
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 183
Dot.: "Jaki pasztet!"

To grupa powierzchownych debili. Pomyśl - co Ci zależy, żeby się im podobać? Wielu ludzi ma Cie napewno za wartościową osobę bez względu na to jak wyglądasz, ale jaka jesteś.
Z drugiej strony łatwo mi powiedzieć, żebyś się nie przejmowała, ale domyślam się, że musiało Cie to bardzo zaboleć.
Ale nie płacz przez takich kretynów bo nie warto!
immortal_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-07, 23:40   #7
Suziii90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Polska:)
Wiadomości: 372
Dot.: "Jaki pasztet!"

Nie przejmuj sie Kochana Mniej wysrane na takich palantów, którzy uważają się za Bóg wie co , a na wielką kupę (ładnie mówiąc) wyrośli. Możesz sobie jakieś teksty poczytać na necie na głupie zaczepki i zapamiętać te które wryją w ziemie. Będziesz czuła się lepiej jak takiemu imbecylowi dokopiesz. Tacy inteligencją nie pałają wierz mi. A Ty sie 3maj cieplutko i nie przejmuj, bo jesteś NA PEWNO super wartościową Osóbką ;*
Suziii90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-07, 23:48   #8
fb8a5b9a760b102056c530f8f24b81e13eb06fc2_5dae38949ff92
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 208
Dot.: "Jaki pasztet!"

Kochana!
Latwo mowic "nie przejmuj sie",ale naprawde tak zrob!Jestes wrazliwa osoba a co za tym idzie podejrzewam,ze wartosciowa.Zachowanie tych idiotow swiadczy tylko o tym,ze sa prostakami,debilami i najwyrazniej maja jakies kompleksy,bo mowiac o kims zle najczesniej mowi sie,kiedy samemu ma sie problem ze soba.Oni najwyrazniej maja.Mialas pecha,ze natrafilas w tak krotkim czasie na dwie takie grupy i bardzo Ci wspolczuje bo jest to naprawde przykre.Ale jezeli bylas o krok od zaakceptowania siebie to nie pozwol na to,aby banda kretynow to zniszczyla.Sama wiesz najlepiej kim jestes i jaka jestes i nie zapominaj o tym!I nie wierz w slowa,ktore wypowiedzial jakis pustak!!
fb8a5b9a760b102056c530f8f24b81e13eb06fc2_5dae38949ff92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-07, 23:52   #9
Tinkerbell_
Raczkowanie
 
Avatar Tinkerbell_
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: ***Nibylandia***
Wiadomości: 195
Dot.: "Jaki pasztet!"

Kochana biorac pod uwage jakie "kobiety" podobają sie tego pokroju chłoptasiom ( może byc niedomyta byle były tlenione włoski i róż ) ja bym się specjalnie nie przejeła ich komentarzem ... bardziej bym się zmartwiła gdybym nie daj boże spodobała się takim
Tinkerbell_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-07, 23:55   #10
201803300917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3 074
Dot.: "Jaki pasztet!"

z tego co opisujesz podejrzewam, że to byli chłopcy w wieku nastoletnim. nie masz się czym przejmować- ot dzieciaki, starające się zaimponować kolegom, udający twardzieli, szpanujący w kretyński sposób. standard. może kiedyś z tego wyrosną a jak nie to będę mieli ciężkie życie z dziewczynami
nie martw się, bo to co oni powiedzieli nie ma żadnego zwiazku z tobą. jak znam takie sytuacje to on nawet ci się nie przyjrzeli. ot zobaczyli dziewczynę i palnęli głupotę. naprawdę nie ma sensu opierac swoje samooceny na takich sytuacjach.
201803300917 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-08, 00:05   #11
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: "Jaki pasztet!"

Cytat:
Napisane przez grupa33 Pokaż wiadomość
ehh... no cóż zdarzyła mi sie dzisiaj taka niamiła sytuacja... Byłam w centrum handlowym stałam i pisałam smsa i obok mnie przechodziła grupka dresów... Boże no w życiu nikt mi nie zrobił takiej przykrości jeden z nich zatrzymał się, spojrzał na mnie i ryknął do kolegów ze śmiechem zdanie z tematu wątku i jeszcze pare takich rzeczy... poszłam do najbliższej łązienki i sie poryczałam miałam właśnie jechać na zajęcia ogarnęłam się i poszłam na przystanek. Stoję i czekam i co?? po prostu nie wierze w taki zbieg okoliczności... kolejna grupka dresów... i jeden z nich ta sama reakcja co tamten tyle że tym razem do mnie "Grubas!"... ;( ;( wsiadłam do busa ale nie mogłam, wysiadłam na najbliższym przystanku i poszłam do domu, ryczałam z godzinę. Dziewczyny byłam już o 1 krok od zaakceptowania siebie, nabycia pewności, zwalczeniu kompleksów nad czym pracuję już z rok no po prostu już prawie mi się udało a tu takie **********(nie napisze bo dostane bana) podeptały wszystko... dodam że miałam kompleksy owszem ale nigdy nie uważałam się za centralnie brzydką w dodatku jestem wrażliwa i wszystkim się przejmuje więc no po prostu... brak mi słów, nikt jeszcze nigdy (od 3 klasy SP kiedy to nazwano mnie świnią) mi nie powiedział czegoś tak prostackiego nigdy... po prostu wyje i wyje, niczym sobie na to nie zasłużyłam...musiałam sie wygadać ;(
Mam nadzieję, że dla tego sortu samców (bo mężczyznami tego nazwać nie można) też jestem pasztetem
To komplement, że się nie jest w guście buraków dla których zegzi jest zwykle lampucera na kształt tirówy najniższego gatunku.
Naprawdę, NAPRAWDĘ nie masz co się przejmować.
Uszy do góry.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-08, 00:23   #12
sadie
Zadomowienie
 
Avatar sadie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 372
Dot.: "Jaki pasztet!"

A zamknij teraz oczy i wyobraź sobie jak wygląda obiekt, który przez takie "dresy" uznany byłby za atrakcyjny. Skóra strzaskana na solarium, makijażu tyle, że ledwo na uśmiech je stać, tlenione, zniszczone włosy i koniecznie strój tracący bazarem na kilka kilometrów - rzecz jasna w odcianiach różu. Jestes pewna, że chciałabyś się wpisywać w taki kanon piękna?
Naprawdę niewarto zawracać sobie głowy takimi ludźmi.
sadie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-08, 00:31   #13
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: "Jaki pasztet!"

W ogóle takie padalce to są mocne w pyskach jak są w grupie. Jak taki idzie sam, to gały w chodnik i udaje, że go nie ma.
Olać to dziadostwo.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-08, 02:16   #14
karolcze
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 137
Dot.: "Jaki pasztet!"

Masakra co za debile !!
ale nie przejmuj sie nimi .. Dziewczyny maja racje , chcialabys wygladac jak wedlug takiego dresa ,,pieknosc,, <czyt .plasitc-fantastic> ..
Tacy ludzie to chamy i prostacy..
__________________
Przy Tobie szczęście to coś więcej.. <3
karolcze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-08, 07:07   #15
FireTire
Raczkowanie
 
Avatar FireTire
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 53
Dot.: "Jaki pasztet!"

Każdy jest piękny na Swój sposób Na pocieszenie podam Tobie historię z mojego życia.
Pewnego dnia, gdy mieszkałam w moim rodzimym miasteczku, który słynie ze Szpitala Psychiatrycznego A ja akurat tak się składało mieszkałam dosłownie u bram jego terenu ... Postanowiłam z rana wyjść na mPKS-a (Przystanek wraz z kioskami), by kupić papieroski ... Miałam tzw fryzurę na cebulę, bez makijażu, spodnie dresowe TŻa, i jego rozciągniętą koszulkę (ale pachniała Nim ) ... Na przystanku było dużo ludzi, ale jak zwykle wszystko miałam w du...szy I naglę usłyszałam, jak właśnie taka dziewczynka typu ohh i ahhh mówi do Swojego lovboja ... Zobacz tutaj nawet tych pacjentów w pidżamach wypuszczają i w ogóle o Nich nie dbają ... Ze zdumieniem odkryłam, że chodziło o mnie :P
Ale śmiałam się z tego

Głowa do góry po, co masz brać to do głowy?
__________________
Dążyć do celu pomimo, przeciwnosci losuuu

Maksymilian --> Synuś!!!
Krzyś ---> Mężulek!!!
FireTire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-08, 08:02   #16
guska
Zadomowienie
 
Avatar guska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 426
Dot.: "Jaki pasztet!"

Cytat:
Napisane przez FireTire Pokaż wiadomość
Każdy jest piękny na Swój sposób Na pocieszenie podam Tobie historię z mojego życia.
Pewnego dnia, gdy mieszkałam w moim rodzimym miasteczku, który słynie ze Szpitala Psychiatrycznego A ja akurat tak się składało mieszkałam dosłownie u bram jego terenu ... Postanowiłam z rana wyjść na mPKS-a (Przystanek wraz z kioskami), by kupić papieroski ... Miałam tzw fryzurę na cebulę, bez makijażu, spodnie dresowe TŻa, i jego rozciągniętą koszulkę (ale pachniała Nim ) ... Na przystanku było dużo ludzi, ale jak zwykle wszystko miałam w du...szy I naglę usłyszałam, jak właśnie taka dziewczynka typu ohh i ahhh mówi do Swojego lovboja ... Zobacz tutaj nawet tych pacjentów w pidżamach wypuszczają i w ogóle o Nich nie dbają ... Ze zdumieniem odkryłam, że chodziło o mnie :P
Ale śmiałam się z tego

Głowa do góry po, co masz brać to do głowy?
no nieźle..

Dziewczyno, nie przejmuj się takimi debila*i. Naprawdę nie warto. Pomyśl o tym jacy oni są niewychowani i chamscy skoro tak potrafią się zwracać do przypadkowo spotkanych osób. I to oni powinni mieć kompleksy, a nie Ty.
Jeszcze bym zrozumiała jakby to była bliska osoba, ktoś z rodziny... Ale takich 'koleżków' toż to trzeba ignorować.
__________________
"Zaśpijmy dzisiaj – będzie fajnie.
Zaśpijmy specjalnie.
Udajmy gorączkę, udajmy malarię.[...]"


guska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-08, 08:15   #17
FireTire
Raczkowanie
 
Avatar FireTire
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 53
Dot.: "Jaki pasztet!"

Cytut

W tyłeczku miej i się śmiej
__________________
Dążyć do celu pomimo, przeciwnosci losuuu

Maksymilian --> Synuś!!!
Krzyś ---> Mężulek!!!
FireTire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-08, 08:56   #18
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: "Jaki pasztet!"

Cytat:
Napisane przez grupa33 Pokaż wiadomość
ehh... no cóż zdarzyła mi sie dzisiaj taka niamiła sytuacja... Byłam w centrum handlowym stałam i pisałam smsa i obok mnie przechodziła grupka dresów... Boże no w życiu nikt mi nie zrobił takiej przykrości jeden z nich zatrzymał się, spojrzał na mnie i ryknął do kolegów ze śmiechem zdanie z tematu wątku i jeszcze pare takich rzeczy... poszłam do najbliższej łązienki i sie poryczałam miałam właśnie jechać na zajęcia ogarnęłam się i poszłam na przystanek. Stoję i czekam i co?? po prostu nie wierze w taki zbieg okoliczności... kolejna grupka dresów... i jeden z nich ta sama reakcja co tamten tyle że tym razem do mnie "Grubas!"... ;( ;( wsiadłam do busa ale nie mogłam, wysiadłam na najbliższym przystanku i poszłam do domu, ryczałam z godzinę. Dziewczyny byłam już o 1 krok od zaakceptowania siebie, nabycia pewności, zwalczeniu kompleksów nad czym pracuję już z rok no po prostu już prawie mi się udało a tu takie **********(nie napisze bo dostane bana) podeptały wszystko... dodam że miałam kompleksy owszem ale nigdy nie uważałam się za centralnie brzydką w dodatku jestem wrażliwa i wszystkim się przejmuje więc no po prostu... brak mi słów, nikt jeszcze nigdy (od 3 klasy SP kiedy to nazwano mnie świnią) mi nie powiedział czegoś tak prostackiego nigdy... po prostu wyje i wyje, niczym sobie na to nie zasłużyłam...musiałam sie wygadać ;(
Nie przejmuj sie, czyimi jak czyimi opiniami, ale takimi w ogole nie warto przeciez.

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
W ogóle takie padalce to są mocne w pyskach jak są w grupie. Jak taki idzie sam, to gały w chodnik i udaje, że go nie ma.
Olać to dziadostwo.
A to prawda.

Az szkoda beznogich jaszczurek (tj. padalcow), ze je do takich tlukow przyrownuja

Cytat:
Napisane przez FireTire Pokaż wiadomość
Każdy jest piękny na Swój sposób Na pocieszenie podam Tobie historię z mojego życia.
Pewnego dnia, gdy mieszkałam w moim rodzimym miasteczku, który słynie ze Szpitala Psychiatrycznego A ja akurat tak się składało mieszkałam dosłownie u bram jego terenu ... Postanowiłam z rana wyjść na mPKS-a (Przystanek wraz z kioskami), by kupić papieroski ... Miałam tzw fryzurę na cebulę, bez makijażu, spodnie dresowe TŻa, i jego rozciągniętą koszulkę (ale pachniała Nim ) ... Na przystanku było dużo ludzi, ale jak zwykle wszystko miałam w du...szy I naglę usłyszałam, jak właśnie taka dziewczynka typu ohh i ahhh mówi do Swojego lovboja ... Zobacz tutaj nawet tych pacjentów w pidżamach wypuszczają i w ogóle o Nich nie dbają ... Ze zdumieniem odkryłam, że chodziło o mnie :P
Ale śmiałam się z tego

Głowa do góry po, co masz brać to do głowy?
Dobre.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-08, 09:03   #19
wiedzma_com_pl
Rozeznanie
 
Avatar wiedzma_com_pl
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 559
Dot.: "Jaki pasztet!"

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Az szkoda beznogich jaszczurek (tj. padalcow), ze je do takich tlukow przyrownuja
a tłuków Ci nie szkoda?

Nie przejmuj się dziewczyno! Wiem, łatwo powiedzieć, a pewnie każdemu zrobiłoby się przykro, ale prawda jest taka, że dresy są z innej galaktyki, a porozumienie międzyplanetarne łatwe nie jest

Swoją drogą za czasów licealnych jakieś dresy krzyczały za mną "Ave Satan!", a starsza pani w busie stwierdziła, że wyglądam jak "pomiot szatana" i mocno podejrzewała mnie o jedzenie kotów Jakoś przeżyłam
__________________
"cokolwiek wymyślę, okazuje się szczytem głupoty, cokolwiek uczynię, szczyty te przekracza"!

robisz mi nieporządek w chaosie...

2012:
książki: 11/52
filmy: 36/104
wiedzma_com_pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-08, 09:07   #20
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 727
Dot.: "Jaki pasztet!"

Tutaj jest wątek, z którego możesz sobie wyczytać, że takich buraków jest wiele: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...light=brzydkie
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-08, 09:36   #21
FireTire
Raczkowanie
 
Avatar FireTire
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 53
Dot.: "Jaki pasztet!"

Weź sobie dziś zrób dzień dla siebie ... relaksująca kąpiel, peeleing, maseczki itp itd ja tam to lubię ;D
Nie myśl o tym a jak masz zamiar obracaj to sobie w żarciki ;D
__________________
Dążyć do celu pomimo, przeciwnosci losuuu

Maksymilian --> Synuś!!!
Krzyś ---> Mężulek!!!
FireTire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-08, 09:39   #22
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: "Jaki pasztet!"

Hm wiesz co? Mnie takie coś spotykało przez całą podstawówkę, w gimnazjum też było kilka "kolegów" którzy nie mieli się na kim wyżyć więc też byłam pasztetem, wieprzem, świnią.. Fakt ważę troszkę więcej "niż ustawa przewiduje" i hm czasami fakt czuję się z tym źle i nie będę zaprzeczać, ale ogólnie nie czuje się z tym bardzo źle bo jestem akceptowana przez kogoś kto jest dla mnie najważniejszy... Mam faceta, który jest naprawdę mega przystojny, umięśniony, ma kaloryferek itp (i nie mówię tego żeby się chwalić) jest na prawdę przystojnym wysportowanym facetem i kocha mnie bez względu na wszystko i dla niego czuje się mega atrakcyjna! I wiesz, do dzisiaj zdarzają się niemiłe sytuacje typu, że idzie jakaś dziewczyna ja idę z Nim ktoś patrzy na niego i słyszę za sobą "on taki ładny a z takim pasztetem jest" albo "dobrze ze idzie obok niej bo już w ogolę byłaby katastrofa"... Nie chce mówić co jest na plaży albo na basenie..
Wiec wiesz, życzę Ci takiego kogoś dla kogo Ty tez będziesz najpiękniejsza i uwierz wtedy nawet najgorsze słowa z ust innego faceta a nawet dziewczyny nie będą ważne!
Póki co musisz uwierzyć że jesteś piękna, wiem łatwo się gada a zrobić nie tak prosto bo sama przez to przechodziłam!
Głowa do góry pierś do przodu i Ty tu jesteś panią.
Pozdrawiam.
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-08, 09:47   #23
Futbolowa
Zakorzenienie
 
Avatar Futbolowa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Miasto Bandyckiej Miłości
Wiadomości: 10 172
GG do Futbolowa
Dot.: "Jaki pasztet!"

Pozostaje ci jedynie ignorować. Wiem, że to trudne, ale nic lepszego zrobić nie możesz.

Też płakałam, kiedy:
- baba w autobusie [elegancka, wypachniona] powiedziała na cały głos, że mam wysiąść, bo coś takiego nie powinno jeździć publicznym autobusem i że powinno się mi było ukręcić łeb przy urodzeniu; przystanek dalej wysiadałam, a ta jeszcze krzyknęła: "żebyś zdechła";
- jedna profesorka kazała mi wyjść z zajęć, bo to skandal, żeby takich brzydkich ludzi musiała oglądać na zajęciach;
- młoda pani w autobusie zasłaniała dziecku oczy, żeby nie patrzyło na mnie i szeptała do niego, że jak będzie niegrzeczne, to też będzie tak brzydkie;
- setki ludzi mijających mnie na ulicy komentowało głośno, że mam paskudny ryj;

nic nie zrobię, że wyglądam tak, a nie inaczej. Odziedziczyłam progenię po ojcu i ogrom ludzi nie potrafi przejść obok tego obojętnie. Leczą swoje kompleksy, wyżywając się na innych, bo tak jest najprościej. Już dawno temu przestałam ich słuchać, bo co mi po tym? Szkoda łez i nerwów na tępych imbecyli...

Uszy do góry
Futbolowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-08, 09:50   #24
Deede
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3 965
Dot.: "Jaki pasztet!"

Oryginalnej rady nie dam - debilami nie "nie warto", ale NIE WOLNO się przejmować. Takich zawsze było, jest i będzie sporo. Bydło zawsze lubi łazić stadami, a im bardziej jest zakompleksione, tym głośniej ryczy. Normalnej dziewczynie - dla zabawy i podniesienia własnego Ego w oczach kolegów - rykną od "pasztetów", a zgrabnej i seksownie ubranej pannie też wywalą taki tekst, że poczuje się jak ostatnia k..
Trzeba się szanować i brać pod uwagę sensowne opinie sensownych ludzi, a nie durne porykiwania bydła, którym hormony i kompleksy (tak, tak) zalewają resztki mózgu.

Chociaż jak was czytam, to normalnie trudno uwierzyć, że takie chamstwo się panoszy. Nastoletnie bydło to norma, ale żeby dorosła baba komuś wywalała chamskie teksty - normalnie chyba bym w ryj dała..
__________________


Edytowane przez Deede
Czas edycji: 2011-01-08 o 09:51
Deede jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-08, 09:53   #25
malwinac
Zadomowienie
 
Avatar malwinac
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 437
Dot.: "Jaki pasztet!"

Pociesz się że tacy dresi zazwyczaj otaczają się tlenionymi i niezbyt inteligentnymi dziewczynami żeby tylko pokazać się kolegą
Myśle że Twoja droga do zaakceptowania siebie jest troche dłuższa niż opisałaś to w swoim poście, kilka komentarzy od pół debili tak Cię zabolało?Olej i tyleOni zawsze muszą sobie znaleźć obiekt żartów, a ten kto bardziej obrazi zyskuje więcej w ich oczach
__________________
Studentka

malwinac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-08, 09:58   #26
FireTire
Raczkowanie
 
Avatar FireTire
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 53
Dot.: "Jaki pasztet!"

Jak boli pisz Masz wsparcie w nas ;D potępimy chamstwo i prostactwo
__________________
Dążyć do celu pomimo, przeciwnosci losuuu

Maksymilian --> Synuś!!!
Krzyś ---> Mężulek!!!
FireTire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-08, 10:19   #27
201607291951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 200
Dot.: "Jaki pasztet!"

Cytat:
Napisane przez Futbolowa Pokaż wiadomość
Pozostaje ci jedynie ignorować. Wiem, że to trudne, ale nic lepszego zrobić nie możesz.

Też płakałam, kiedy:
- baba w autobusie [elegancka, wypachniona] powiedziała na cały głos, że mam wysiąść, bo coś takiego nie powinno jeździć publicznym autobusem i że powinno się mi było ukręcić łeb przy urodzeniu; przystanek dalej wysiadałam, a ta jeszcze krzyknęła: "żebyś zdechła";
- jedna profesorka kazała mi wyjść z zajęć, bo to skandal, żeby takich brzydkich ludzi musiała oglądać na zajęciach;
- młoda pani w autobusie zasłaniała dziecku oczy, żeby nie patrzyło na mnie i szeptała do niego, że jak będzie niegrzeczne, to też będzie tak brzydkie;
- setki ludzi mijających mnie na ulicy komentowało głośno, że mam paskudny ryj;

nic nie zrobię, że wyglądam tak, a nie inaczej. Odziedziczyłam progenię po ojcu i ogrom ludzi nie potrafi przejść obok tego obojętnie. Leczą swoje kompleksy, wyżywając się na innych, bo tak jest najprościej. Już dawno temu przestałam ich słuchać, bo co mi po tym? Szkoda łez i nerwów na tępych imbecyli...

Uszy do góry
ej nie no , nie mogę uwierzyć

---------- Dopisano o 11:19 ---------- Poprzedni post napisano o 11:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Deede Pokaż wiadomość
Oryginalnej rady nie dam - debilami nie "nie warto", ale NIE WOLNO się przejmować. Takich zawsze było, jest i będzie sporo. Bydło zawsze lubi łazić stadami, a im bardziej jest zakompleksione, tym głośniej ryczy. Normalnej dziewczynie - dla zabawy i podniesienia własnego Ego w oczach kolegów - rykną od "pasztetów", a zgrabnej i seksownie ubranej pannie też wywalą taki tekst, że poczuje się jak ostatnia k..
Trzeba się szanować i brać pod uwagę sensowne opinie sensownych ludzi, a nie durne porykiwania bydła, którym hormony i kompleksy (tak, tak) zalewają resztki mózgu.

Chociaż jak was czytam, to normalnie trudno uwierzyć, że takie chamstwo się panoszy. Nastoletnie bydło to norma, ale żeby dorosła baba komuś wywalała chamskie teksty - normalnie chyba bym w ryj dała..
A to warto zapamiętać .
Kiedyś miałam podobną sytuację, no ale wiem , że ten co tak powiedział, zrobił to- nie wiem w ramach zemsty? Próbował kiedyś zarwać do mnie, bez powodzenia oczywiście , i przypadkiem mnie mijając po jakimś czasie , ryknął przy kolegach , że mam uda jak świnia , czułam się paskudnie ... no ale na debili nie ma rady .

Edytowane przez 201607291951
Czas edycji: 2011-01-08 o 10:21
201607291951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-08, 10:24   #28
mysia111
Zadomowienie
 
Avatar mysia111
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 204
Dot.: "Jaki pasztet!"

Cytat:
Napisane przez Futbolowa Pokaż wiadomość
Pozostaje ci jedynie ignorować. Wiem, że to trudne, ale nic lepszego zrobić nie możesz.

Też płakałam, kiedy:
- baba w autobusie [elegancka, wypachniona] powiedziała na cały głos, że mam wysiąść, bo coś takiego nie powinno jeździć publicznym autobusem i że powinno się mi było ukręcić łeb przy urodzeniu; przystanek dalej wysiadałam, a ta jeszcze krzyknęła: "żebyś zdechła";
- jedna profesorka kazała mi wyjść z zajęć, bo to skandal, żeby takich brzydkich ludzi musiała oglądać na zajęciach;
- młoda pani w autobusie zasłaniała dziecku oczy, żeby nie patrzyło na mnie i szeptała do niego, że jak będzie niegrzeczne, to też będzie tak brzydkie;
- setki ludzi mijających mnie na ulicy komentowało głośno, że mam paskudny ryj;
Sorry, ale jakoś trudno mi w to uwierzyć. Opuściłaś salę?
Co do babci w autobusie to bym jej tak nagadała że do końca życia by mnie popamiętała.
Nie reagujecie na takie chamskie odzywki ?????? Wiadomo że grupie dresów może bym się i bała odpyskować ale babci bym nie odpuściła
mysia111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-08, 10:26   #29
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: "Jaki pasztet!"

Cytat:
Napisane przez mysia111 Pokaż wiadomość
Sorry, ale jakoś trudno mi w to uwierzyć. Opuściłaś salę?
Co do babci w autobusie to bym jej tak nagadała że do końca życia by mnie popamiętała.
Nie reagujecie na takie chamskie odzywki ?????? Wiadomo że do grupie dresów może bym się i bała odpyskować ale babci bym nie odpuściła
Hm nie warto na takie rzeczy reagować, bo tym samym pokazujemy że nas to zabolało a fakt faktem o to im chodziło więc jedynie dajemy takim %$^%^& satysfakcje.
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-08, 10:29   #30
Futbolowa
Zakorzenienie
 
Avatar Futbolowa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Miasto Bandyckiej Miłości
Wiadomości: 10 172
GG do Futbolowa
Dot.: "Jaki pasztet!"

Cytat:
Napisane przez mysia111 Pokaż wiadomość
Sorry, ale jakoś trudno mi w to uwierzyć. Opuściłaś salę?
Nie, powiedziałam koleżance, żeby kontynuowała referat, bo wypowiedź pani profesor jej przerwała.

Ale ja nie jestem odosobnionym przypadkiem. Do dziewczyny ściągającej sweter rzuciła kiedyś uwagę: "ooo, widzę, że trenujesz rozbieranie do przyszłego zawodu" i milion innych tego typu uwag. Większość moich wykładowczyń to sfrustrowane stare panny albo rozwódki, więc co się dziwić...

---------- Dopisano o 11:29 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------

Cytat:
Napisane przez mysia111 Pokaż wiadomość
Co do babci w autobusie to bym jej tak nagadała że do końca życia by mnie popamiętała.
Nie reagujecie na takie chamskie odzywki ?????? Wiadomo że grupie dresów może bym się i bała odpyskować ale babci bym nie odpuściła
To nie była babcia, tylko jakaś wypachniona pańcia po 40-ce Miałam wtedy 15 lat, byłam strasznie zaszczuta przez ludzi i bałam się cokolwiek odezwać. Teraz sobie wyobrażam, że wszystkim innym bym coś odszczekała Chociaż szkoda nerwów na takich ludzi...


Raz tylko zareagowałam na faceta od angielskiego z gimnazjum, który złośliwie naśladował moją wadę zgryzu. Poskarżyłam się mamie i tydzień później pan już nie uczył. Teraz trochę żałuję, bo w gruncie rzeczy był fajnym gościem i nawet przeprosił.
Futbolowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:38.