Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część VIII - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-05, 22:41   #2761
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Spokojnie...znajdą...... ja wierzę w policję. Poczekają, poobserwują, może morderca popełni błąd...Ja trzymam kciuki.
__________________
http://www.aspoleczna.pl
Mój blog

http://www.angtest.pl
Testy z angielskiego!

http://wojnowski.net.pl
Blog o Wordpresie
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 08:40   #2762
Asiczka
Rozeznanie
 
Avatar Asiczka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 578
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Spokojnie...znajdą...... ja wierzę w policję. Poczekają, poobserwują, może morderca popełni błąd...Ja trzymam kciuki.
A ja uważam, że mało prawdopodobne żeby znaleźli
Pamiętacie dziewczynę zamordowaną na sunrise w Kołobrzegu?? Do tej pory go nie znaleźli a bydlak chodzi po drogach i nigdy nie wiesz czy to nie twój sąsiad czy znajomy z pracy
No chyba, że po tych śladach zostawionych na miejscu zdarzenia ( jakieś ślady opon i podobno krew )
__________________
Bywa, że marzenia o rycerzu na białym koniu przekreśla romans ze stajennym.
Asiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 09:06   #2763
Corrina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 206
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Kindersztuba Pokaż wiadomość
.


Znacznie prościej można by pójść po zwycięstwo z pomówieniem o zabójstwo i inne jakie padały na Wizażu (i nie tylko).

Pomówienie - przestępstwo z art. 212 kk


Wypowiadanie niepochlebnych i nieprawdziwych opinii o innej osobie może mieć dwojakie skutki. Z jednej strony tego typu czyny mogą naruszać dobra osobiste, z drugiej zaś być podstawą wniesienia prywatnego aktu oskarżenia do sądu z art. 212 kodeksu karnego.

No tak nie do końca. Pomówienie jest to oskarżenie wprost danej osoby.Tutaj nikt nie rzucił stwierdzenia "ten a ten to zrobił". Nawet powiedzenie "uważam", "wydaje mi się", "chyba to on" nie jest pomówieniem, ale tu musiała by się wypowiedzieć osoba, która dobrze zna prawo.




Tylko pisząc o zmarłych pamiętamy by pisać albo dobrze albo wcale.

Nie wprowadzajmy autocenzury.
O każdym z nas można napisać tyle samo złego co dobrego.
Każdy z nas ma chwile słabości i popełnia błędy, wpada w złe towarzystwo.

Iwonka nie żyła w buszu. Chodziła do szkoły, mieszkała w dużym mieście, bawiła się na imprezach. Ludzie musieli ją znać.
A ilekroć pojawiają się tematy które prowadzą nas w innym kierunku niż te, na które mogliśmy "oficjalnie i z namaszczeniem dyskutować" pojawiają się Internetowi Dbacze co to dbają by dyskusja nie zeszła na niewłaściwe tory.

Dziewiętnastoletnia ładna dziewczyna, niegłupia i zgrabna.
A znała tylko kilka osób. Matkę, ojczyma, cztery osoby lub pięć z imprez i spotkań. Do tego spotkała Ręcznika i Bermuda.
Pełna izolacja społeczna przez dziewiętnaście lat.
Zgadzam się. Też mi tu wiele rzeczy nie pasuje. Rozumiem najbliższych znajomych Iwony, że się nie udzielają,ale przecież w tym wieku ma się conajmniej kilkadziesiąt jak nie setki znajomych.Pomyślałam nawet, że może była osobą nielubianą przez znajomych. To by była ważna informacja, bo może zazdroszczono jej. Może komuś zalazła za skórę.Ktoś tu wcześniej okrelił jej mamę mianem "kobiety z klasą".Nie zgadzam się z tym. Fajna babeczka, matka-kumpelka ok. ale wg mnie nie "kobieta z klasą". To określenie kojarzy mi się z panią elegancka,silną, z zasadami.I taki znajomy jak p.Janusz mi do takiej pani nie pasuje.Ale to tylko moje luźne myślenie i prosze mnie nie linczować za to.
Corrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 09:26   #2764
muciula25
Rozeznanie
 
Avatar muciula25
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Całkiem milusia wyspa
Wiadomości: 688
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Corrina Pokaż wiadomość
Zgadzam się. Też mi tu wiele rzeczy nie pasuje. Rozumiem najbliższych znajomych Iwony, że się nie udzielają,ale przecież w tym wieku ma się conajmniej kilkadziesiąt jak nie setki znajomych.Pomyślałam nawet, że może była osobą nielubianą przez znajomych. To by była ważna informacja, bo może zazdroszczono jej. Może komuś zalazła za skórę.Ktoś tu wcześniej okrelił jej mamę mianem "kobiety z klasą".Nie zgadzam się z tym. Fajna babeczka, matka-kumpelka ok. ale wg mnie nie "kobieta z klasą". To określenie kojarzy mi się z panią elegancka,silną, z zasadami.I taki znajomy jak p.Janusz mi do takiej pani nie pasuje.Ale to tylko moje luźne myślenie i prosze mnie nie linczować za to.

Dokładnie o tym samym pomyślałam,i nie po to by plotkować lub siać zamęt czy była lubianą fajna koleżanką czy zołzą bo akurat to to nie ma znaczenia w tej tragedii co Ją spotkała bo i tak bym się tym bardzo przejmowała chodzi o to by nakreślić jaką była nastolatką bo np:Pani Iwona stwierdzi,że by się z nikim nie znajomym w dyskusje nie wdawała a znajomi mogą Ją znać z innej strony.Na prawdę bardzo mnie dziwi,żadnego komentarza,zdania od dalszych znajomych nic....
__________________
Rzucając we mnie kłamstwem przegrałeś bo ja rzuciłam w ciebie prawdą której ty nie udźwignąłeś ....
muciula25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 10:58   #2765
Asiczka
Rozeznanie
 
Avatar Asiczka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 578
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez muciula25 Pokaż wiadomość
Dokładnie o tym samym pomyślałam,i nie po to by plotkować lub siać zamęt czy była lubianą fajna koleżanką czy zołzą bo akurat to to nie ma znaczenia w tej tragedii co Ją spotkała bo i tak bym się tym bardzo przejmowała chodzi o to by nakreślić jaką była nastolatką bo np:Pani Iwona stwierdzi,że by się z nikim nie znajomym w dyskusje nie wdawała a znajomi mogą Ją znać z innej strony.Na prawdę bardzo mnie dziwi,żadnego komentarza,zdania od dalszych znajomych nic....
No właśnie dlatego nawiązałam kontakt z tą koleżanką Iwony która zdaje się, że w pierwszym wątku się udzielała, bo już wcześniej było dla nas dziwne to, że nikt o niej nie pisze, że wiemy to co wiemy od mamy która jak wiadomo nie była z nią 24 na dobę i nie wie jak Iwona się zachowywała wśród znajomych....
Ale niestety pomysł niektórym się nie spodobał więc nie chciałam nalegac głupio, ale skoro znów zaczyna się ten temat to proszę dziewczyny jeśli macie jakieś pytania to napiszcie a ja dalej je wyślę do koleżanki czy po prostu ma nam napisac luźno jaka Iwona jest, czy była lubiana itd.
Jak już wcześniej napisałam, dziewczyna napisała mi, że przestała się udzielac bo nie mogła czytac to co się pisze na temat Iwony, pomówienia itd. To faktycznie może byc denerwujące dla znajomych Iwony, ale tym bardziej dziwi mnie, że nikt nie stanął w jej obronie, bo ja gdyby mnie czy moich znajomych spotkało coś złego to wiem, że gdyby ktoś głupoty wypisywał zareagowałabym....no ale każdy z nas jest inny więc nie ma co się dziwic bo jest to jednak bolesny temat
__________________
Bywa, że marzenia o rycerzu na białym koniu przekreśla romans ze stajennym.
Asiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 14:41   #2766
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Kindersztuba Pokaż wiadomość

W przypadku Lidii vel Melisy nie było żadnego ciągu dalszego za wyjątkiem blefowania Rutkowskiego.
vel Meduzy ;P

Wypraszam sobie. hehe
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-07, 14:31   #2767
Asiczka
Rozeznanie
 
Avatar Asiczka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 578
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Kolejna zaginiona:

http://lublin.com.pl/artykuly/pokaz/...%28zdjecia%29/

i wątek na wizażu o Kasi

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=496374
__________________
Bywa, że marzenia o rycerzu na białym koniu przekreśla romans ze stajennym.
Asiczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-07, 17:28   #2768
Asiczka
Rozeznanie
 
Avatar Asiczka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 578
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Zakończono identyfikację ciała i na 99% jest to Ewelina Skwara

http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs....WIAT/967071246


Przykra ta cała sprawa, ale jednak rodzice będą mogli godnie pochowac swoje dziecko a nie dniami, miesiącami a czasem latami zamartwiac się o to co się dzieje z ich dzieckiem
__________________
Bywa, że marzenia o rycerzu na białym koniu przekreśla romans ze stajennym.

Edytowane przez Asiczka
Czas edycji: 2011-01-07 o 17:31
Asiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-07, 22:26   #2769
sweetish
Zakorzenienie
 
Avatar sweetish
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 6 333
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Dziewczyny.
Widze, że rozmawiacie tu o innych zaginionych.
Zapraszam na watek o zaginionych na wizazu- klik!
Przyda sie kazda pomoc w aktualizowaniu informacji , chociazby z bazy danych zaginieni.pl

Dzieki wielkie z góry. Pozdrawiam.
__________________
O urządzaniu wnętrz:
BLOG
wątek sweet


Dopóki robisz to, co zawsze, będziesz mieć to, co zwykle.
sweetish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 11:14   #2770
muciula25
Rozeznanie
 
Avatar muciula25
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Całkiem milusia wyspa
Wiadomości: 688
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Asiczka Pokaż wiadomość

Kasia już się odnalazła sama wróciła do domu i nie pamięta co robiła przez ten czas.

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...1#post24240729

---------- Dopisano o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 13:12 ----------

A w sprawie Iwony ciągle nic... aż się boje mysleć ile to jeszcze może trwać
__________________
Rzucając we mnie kłamstwem przegrałeś bo ja rzuciłam w ciebie prawdą której ty nie udźwignąłeś ....
muciula25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 16:54   #2771
ry-bcia
Zadomowienie
 
Avatar ry-bcia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 182
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

wiecie tak sobie podczytuje Was cały czas i nasuwają mi się 2 wnioski...
1. skoro tyle osób ginie i jednak się odnajduję - czasem żywych, czasem nie - a o Iwonie cały czas cisza to może ona jednak rzeczywiście żyje i siedzi w jakimś domu publicznym odcięta od świata i stąd ciagle brak śladów i jakichkolwiek nowych informacji

2 wniosek niestety jest taki że dzięki temu nagłośnieniu sprawy jej porywacze/mordercy wiele wiedzieli co się dzieje w sprawie i na przykładzie innych zaginięć postarali się doskonale zatuszować wszystkie dowody które mogłyby w jakiś sposób do niej doprowadzić
ry-bcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-08, 18:42   #2772
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Dziewczyny z góry przepraszam,że nie na temat,ale któraś z Was wklejała tutaj link do artykułu dotyczący 3 zwyrodnialców,którzy przywiązali psa Husky do samochodu i tak go ciągnęli za sobą,aż urwali mu głowę... ;( Wizażanki założyły wątek, zmotywowały się i napisały petycję (chwała im za to! ), o której właśnie mówili w "Faktach". Muszą zebrać 100 tysięcy podpisów, a już jest około 90 tysięcy. Jeśli komuś nie jest obojętny los zwierząt,niech tu zajrzy i złoży podpis pod petycją (są 2 linki, w tej chwili najprawdopodobniej z powodu przeciążenia serwerów oba nie działają).

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=487441
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 20:08   #2773
Iga015
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Malbork
Wiadomości: 12
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Jakie są najnowsze wieści w sprawie ? Potwierdził się ten ślad szwedzki ? Czy w końcu nie wiadomo czy doszła na swoje osiedle tj czarny dwór, czy zaginęła gdzieś wcześniej ?

Edytowane przez Iga015
Czas edycji: 2011-01-08 o 20:10
Iga015 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 08:25   #2774
Asiczka
Rozeznanie
 
Avatar Asiczka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 578
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Iga015 Pokaż wiadomość
Jakie są najnowsze wieści w sprawie ? Potwierdził się ten ślad szwedzki ? Czy w końcu nie wiadomo czy doszła na swoje osiedle tj czarny dwór, czy zaginęła gdzieś wcześniej ?
Niestety nie ma żadnych nowych wieści
Trop szwedzki okazał się nieprawdziwy i to gdzie doszła niestety wie tylko Iwona i sprawca jej zaginięcia
__________________
Bywa, że marzenia o rycerzu na białym koniu przekreśla romans ze stajennym.
Asiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 11:36   #2775
Iga015
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Malbork
Wiadomości: 12
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Asiczka Pokaż wiadomość
Niestety nie ma żadnych nowych wieści
Trop szwedzki okazał się nieprawdziwy i to gdzie doszła niestety wie tylko Iwona i sprawca jej zaginięcia
Szkoda..miałam nadzieje że są jakieś nowe ślady w tej sprawie..uważam, że ona żyje i że wykorzystali ją i wywieźli do jakiegoś domu publicznego lub jest gdzieś przetrzymywana ;( mimo że Rutkowski twierdzi że to nie możliwe.... ja tak uważam bo gdyby ją zamordowano to chyba by ją już odnaleźli...

---------- Dopisano o 12:36 ---------- Poprzedni post napisano o 12:31 ----------

Cytat:
Napisane przez ry-bcia Pokaż wiadomość
wiecie tak sobie podczytuje Was cały czas i nasuwają mi się 2 wnioski...
1. skoro tyle osób ginie i jednak się odnajduję - czasem żywych, czasem nie - a o Iwonie cały czas cisza to może ona jednak rzeczywiście żyje i siedzi w jakimś domu publicznym odcięta od świata i stąd ciagle brak śladów i jakichkolwiek nowych informacji

2 wniosek niestety jest taki że dzięki temu nagłośnieniu sprawy jej porywacze/mordercy wiele wiedzieli co się dzieje w sprawie i na przykładzie innych zaginięć postarali się doskonale zatuszować wszystkie dowody które mogłyby w jakiś sposób do niej doprowadzić

No ja te tak uważam..
Iga015 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 12:51   #2776
Kindersztuba
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 90
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Corrina Pokaż wiadomość
[No tak nie do końca. Pomówienie jest to oskarżenie wprost danej osoby.Tutaj nikt nie rzucił stwierdzenia "ten a ten to zrobił". Nawet powiedzenie "uważam", "wydaje mi się", "chyba to on" nie jest pomówieniem, ale tu musiała by się wypowiedzieć osoba, która dobrze zna prawo.
Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie (prawo nie jest zero-jedynkowe – dużo zależy od oceny sądu w konkretnym przypadku), gdyż do przypisania popełnienia czynu pomówienia niezbędne jest pomówienie o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć go w opinii publicznej (upokorzyć wobec większej, bliżej nieokreślonej liczby osób) lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności.
Ocena zniesławiającego charakteru informacji zależy od kryteriów obiektywnych, a nie od subiektywnego odczucia osoby, której one dotyczą. Decydujące znaczenie ma więc stwierdzenie, czy w odczuciu społecznym zarzut ma charakter zniesławienia.
Dana osoba może się poczuć pomówiona sugerowaniem, że ktoś przez jej działanie odniósł szkodę.

A w praktyce to i tak szkoda czasu, nerwów i pieniędzy.

---------- Dopisano o 13:51 ---------- Poprzedni post napisano o 13:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
vel Meduzy ;P

Wypraszam sobie. hehe
Sorry ))
Kindersztuba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 13:47   #2777
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny z góry przepraszam,że nie na temat,ale któraś z Was wklejała tutaj link do artykułu dotyczący 3 zwyrodnialców,którzy przywiązali psa Husky do samochodu i tak go ciągnęli za sobą,aż urwali mu głowę... ;( Wizażanki założyły wątek, zmotywowały się i napisały petycję (chwała im za to! ), o której właśnie mówili w "Faktach". Muszą zebrać 100 tysięcy podpisów, a już jest około 90 tysięcy. Jeśli komuś nie jest obojętny los zwierząt,niech tu zajrzy i złoży podpis pod petycją (są 2 linki, w tej chwili najprawdopodobniej z powodu przeciążenia serwerów oba nie działają).

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=487441
Jeszcze raz podbiję,bo rozprawa jest 17 stycznia i do tego czasu trzeba zebrać jak najwięcej podpisów. Więc po raz ostatni proszę o podpisy.

Tu są linki do petycji:
http://www.petycjeonline.pl/petycja/...ia-wolnosci/66

http://www.petycje.pl/petycja/6148/n...psu_glowe.html


A tu link do wczorajszego reportażu na TVN o tym strasznym wydarzeniu i petycji Wizażanek.

"Bestialski rajd"

http://www.tvn24.pl/2404280,0,0,1,1,...ajd,wideo.html
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 12:57   #2778
crescent
Zakorzenienie
 
Avatar crescent
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 931
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Melissa86 podpisalam i powysylalam link wszystkim znajomym
__________________
crescent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 13:23   #2779
Vampi_z_piekla_rodem
Zakorzenienie
 
Avatar Vampi_z_piekla_rodem
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 177
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

O, mój promotor się wypowiada w tym filmie z tvn24

Petycja podpisana.
__________________

"Give me reason but don't give me choice.
'Cause I'll just make the same mistake again.."
Vampi_z_piekla_rodem jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-10, 13:26   #2780
anlaya
Zakorzenienie
 
Avatar anlaya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 146
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

http://wiadomosci.onet.pl/regionalne...wiadomosc.html

Może nie do końca na temat, ale pokrzepiajaca jest wiadomość, że dziecko wróciło do mamy...

Petycja podpisana.
anlaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 15:52   #2781
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez anlaya Pokaż wiadomość
http://wiadomosci.onet.pl/regionalne...wiadomosc.html

Może nie do końca na temat, ale pokrzepiajaca jest wiadomość, że dziecko wróciło do mamy...

Petycja podpisana.
No własnie nie do końca wróciło... Był na ten temat reportaż, że dziecik siedzi w domu dziecka na Dominikanie, bo rodziny nie stać na ściągnięcie do Polski. Szczegółów nie znam, bo tak tylko rzuciłam okiem na ten program, nie wsłuchiwałam się.
__________________
http://www.aspoleczna.pl
Mój blog

http://www.angtest.pl
Testy z angielskiego!

http://wojnowski.net.pl
Blog o Wordpresie
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 19:10   #2782
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez crescent Pokaż wiadomość
Melissa86 podpisalam i powysylalam link wszystkim znajomym

Cytat:
Napisane przez Vampi_z_piekla_rodem Pokaż wiadomość
O, mój promotor się wypowiada w tym filmie z tvn24

Petycja podpisana.

Cytat:
Napisane przez anlaya Pokaż wiadomość
Petycja podpisana.
Dzięki dziewczyny. ;] Mam nadzieję,że sędzia przy orzekaniu wyroku weźmie pod uwagę tą ilość podpisów pod petycją...

Edytowane przez Melissa86
Czas edycji: 2011-01-10 o 19:11
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 21:23   #2783
anlaya
Zakorzenienie
 
Avatar anlaya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 146
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Po ponad roku matka odzyskała syna, który został uprowadzony i wywieziony przez ojca na Dominikanę. (...)
10-letniego chłopca oddali matce przedstawiciele Prokuratury Generalnej Republiki Dominikańskiej.
Sądziłam, że skoro o tym piszą, to jednak dziecko wróciło...
anlaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 08:01   #2784
Asiczka
Rozeznanie
 
Avatar Asiczka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 578
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
No własnie nie do końca wróciło... Był na ten temat reportaż, że dziecik siedzi w domu dziecka na Dominikanie, bo rodziny nie stać na ściągnięcie do Polski. Szczegółów nie znam, bo tak tylko rzuciłam okiem na ten program, nie wsłuchiwałam się.
Cytat:
Napisane przez anlaya Pokaż wiadomość
Sądziłam, że skoro o tym piszą, to jednak dziecko wróciło...
No właśnie ja również oglądałam te reportaż o którym pisze Hawa i jakże nieludzie jest dla mnie takie zachowanie władz
Ojciec dziecka wraca do polski na koszt państwa, a dziecko musi czekac aż rodzina zbierze niebagatela sumę 20 tysięcy złotych by poleciec po dziecko na Dominikanę i z nim wrócic do kraju
W głowie się nie mieści takie postępowanie, że obywatela który został uprowadzony nie ściągnie państwo tylko rodzina musi płacic bo inaczej dziecko zostanie w domu dziecka a ojca który ścigany jest listem gończym przywiozą na koszt państwa
Kasa pewnie od podatników tylko szkoda, że nie mamy szans się odezwac na co ona będzie wydana na więzienia, na właśnie takich du...ów jak ów ojciec a nie na pomoc np. takiej rodzinie
Ehhh.......szkoda gadac
__________________
Bywa, że marzenia o rycerzu na białym koniu przekreśla romans ze stajennym.
Asiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 10:13   #2785
Asiczka
Rozeznanie
 
Avatar Asiczka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 578
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Komplikuje się sprawa z mordercą Joanny Surowieckiej:

http://nasygnale.pl/kat,1025343,titl...3&ticaid=6b94c

__________________
Bywa, że marzenia o rycerzu na białym koniu przekreśla romans ze stajennym.
Asiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 12:02   #2786
Kindersztuba
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 90
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Asiczka Pokaż wiadomość
Komplikuje się sprawa z mordercą Joanny Surowieckiej:

http://nasygnale.pl/kat,1025343,titl...3&ticaid=6b94c

Komplikuje się też sprawa oficjalnej - i chyba już jedynej która miałaby szanse istnieć - strony poświęconej Iwonie Wieczorek.

Domena gdziejestiwona.pl od przełomu listopada i grudnia należy do rodziny
Queen potwierdza 5 grudnia:
"W tej chwili została już prawnie i formalnie przeprowadzona cesja serwera i domeny "gdziejestiwona.pl". Osobą władającą jest Iwona Kinda"

Niestety, wciąż działa Tajemniczy Dywersant i skutecznie blokuje nawet najprostszą wersję informacyjną z telefonami i zdjęciami.
Jak on to robi, nie mam pojęcia.
Wie Queen, ale ona jak zwykle wie, ale nie powie. Tajemnica, której Queen potrafi dotrzymać.

Zaiste, potężny i wpływowy musi być to Dywersant.

---------- Dopisano o 13:02 ---------- Poprzedni post napisano o 12:39 ----------

Żeby nie było pesymistycznie.

http://www.gazetakrakowska.pl/fakty2...s-pl,id,t.html

Jest ich 400. Są studentami, pracownikami korporacji i firm. Pochodzą z dużych miast i wsi. Nigdy się nie spotkali, ale codziennie ze sobą korespondują. Łączy ich jedno - szukają osób zaginionych. W tamtym tygodniu dzięki nim do domu wrócił Filip z Krakowa. Byli skuteczniejsi niż policja - pisze Katarzyna Ponikowska.

Fajnie, że z wcześniejszej "oficjalnej", zamknietej w niemiłej (jak zwykle) atmosferze powstało Coś co działa i pomaga innym. I odnosi sukcesy. Brawo i oby tak dalej.

Edytowane przez Kindersztuba
Czas edycji: 2011-01-11 o 12:03
Kindersztuba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 12:45   #2787
panna_migotka
Przyczajenie
 
Avatar panna_migotka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 6
Thumbs down Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Asiczka Pokaż wiadomość
No właśnie ja również oglądałam te reportaż o którym pisze Hawa i jakże nieludzie jest dla mnie takie zachowanie władz
Ojciec dziecka wraca do polski na koszt państwa, a dziecko musi czekac aż rodzina zbierze niebagatela sumę 20 tysięcy złotych by poleciec po dziecko na Dominikanę i z nim wrócic do kraju
W głowie się nie mieści takie postępowanie, że obywatela który został uprowadzony nie ściągnie państwo tylko rodzina musi płacic bo inaczej dziecko zostanie w domu dziecka a ojca który ścigany jest listem gończym przywiozą na koszt państwa
Kasa pewnie od podatników tylko szkoda, że nie mamy szans się odezwac na co ona będzie wydana na więzienia, na właśnie takich du...ów jak ów ojciec a nie na pomoc np. takiej rodzinie
Ehhh.......szkoda gadac
A może warto byłoby poczytac trochę na ten temat, a dopiero potem ferowac wyroki na forum, hę? Np. bloga tego ojca? Obejrzeć zdjęcia "biednego dziecka", poczytać, co o sytuacji piszą znajomi tej rodziny (Google chyba umiesz obsługiwać???) . A piszą baaardzo jednoznacznie.

Można by się też pofatygować i sprawdzić, jakie warunki dziecko (nota bene dziesięcioletni chłopak, którego wola też się powinna liczyć w tej sprawie, prawda? Może przede wszystkim jego wola powinna się liczyć, co?) miało na Dominikanie, a jakie będzie miało w Polsce, w baraku, z matką, jej konkubentem i kupą przyrodniego rodzeństwa. Wyrwane ze szkoły, od kolegów, z cudownego kraju - w syf, brud i ubóstwo.
Warto by też chciaż raz na jakis czas użyć szarych komórek i zastanowić się nad kwestią pt. manipulacja faktami przez media.

Ale w sumie, po co sobie zadawac trud, skoro można kogoś opluć w necie i ulać żółci? Po co myśleć samodzielnie... Przecież pokazali reportaż w telewizji.

Prawda Asiczko?
panna_migotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 12:53   #2788
Kindersztuba
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 90
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
Jeszcze raz podbiję,bo rozprawa jest 17 stycznia i do tego czasu trzeba zebrać jak najwięcej podpisów. Więc po raz ostatni proszę o podpisy.

Tu są linki do petycji:
http://www.petycjeonline.pl/petycja/...ia-wolnosci/66

http://www.petycje.pl/petycja/6148/n...psu_glowe.html


A tu link do wczorajszego reportażu na TVN o tym strasznym wydarzeniu i petycji Wizażanek.

"Bestialski rajd"

http://www.tvn24.pl/2404280,0,0,1,1,...ajd,wideo.html
W tej chwili na pierwszej stronie portalu gazeta.pl nagłaśniany jest temat petycji. Zajawka i odnośnik jako jeden z trzech głównych tematów temat na górze portalu Gazeta.
Brawo Gazeta!

http://policyjni.gazeta.pl/Policyjni...2,8930056.html
Kindersztuba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 13:28   #2789
Asiczka
Rozeznanie
 
Avatar Asiczka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 578
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez panna_migotka Pokaż wiadomość
A może warto byłoby poczytac trochę na ten temat, a dopiero potem ferowac wyroki na forum, hę? Np. bloga tego ojca? Obejrzeć zdjęcia "biednego dziecka", poczytać, co o sytuacji piszą znajomi tej rodziny (Google chyba umiesz obsługiwać???) . A piszą baaardzo jednoznacznie.

Można by się też pofatygować i sprawdzić, jakie warunki dziecko (nota bene dziesięcioletni chłopak, którego wola też się powinna liczyć w tej sprawie, prawda? Może przede wszystkim jego wola powinna się liczyć, co?) miało na Dominikanie, a jakie będzie miało w Polsce, w baraku, z matką, jej konkubentem i kupą przyrodniego rodzeństwa. Wyrwane ze szkoły, od kolegów, z cudownego kraju - w syf, brud i ubóstwo.
Warto by też chciaż raz na jakis czas użyć szarych komórek i zastanowić się nad kwestią pt. manipulacja faktami przez media.

Ale w sumie, po co sobie zadawac trud, skoro można kogoś opluć w necie i ulać żółci? Po co myśleć samodzielnie... Przecież pokazali reportaż w telewizji.

Prawda Asiczko?
Dokładnie o sobie napisałaś
Tobie się ulewa, bo mnie w żadnym wypadku Jeśli już coś złego napisałam to tylko na temat sytuacji i władz jak się w podobnej zachowują...
A Ty to chyba z rodziny, że tak zajadle bronisz tatusia?? Co ma do rzeczy sytuacja materialna matki?? Bo nie rozumiem. Miejsce dziecka zawsze jest przy matce, a jeśli ojciec ucieka się do porwania własnego syna i wywiezienia go do obcego kraju to chyba jednak nie ma najlepszej opinii przed sądem i nie ma szans na wywalczenie praw do opieki nad synem. Ciekawe dlaczego
pewnie dlatego, że to co wypisujesz jest bredniami wyssanymi z palca....
A jeśli chodzi o ścisłośc to idź sobie gdzie indziej pouczac ludzi co mają pisac i użyj swoich szarych komórek zanim wylejesz na kogoś tyle jadu i żółci
Ja też sobie mogę załóżyc bloga i wypisywac co mi się podoba a ile w tym prawdy to cóż to kogoś obchodzi ???
Pamiętaj zawsze są dwie strony medalu i to że tak zajadle bronisz jednej nie znaczy, że druga nie ma swoich racji!!!!
__________________
Bywa, że marzenia o rycerzu na białym koniu przekreśla romans ze stajennym.

Edytowane przez Asiczka
Czas edycji: 2011-01-11 o 13:30
Asiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 14:49   #2790
Hvid
Zakorzenienie
 
Avatar Hvid
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Petycje podpisalam juz dawno temu. Mam nadzieje, ze uda sie zebrac wymagana liczbe podpisow.

A co do tego dziecka - w sumie najgorsze jest to, ze dwoje doroslych ludzi nie potrafi sie ze soba dogadac i wszystko niby w imie dobra dziecka. Nie wiem, kto w tym sporze ma racje, ale sytuacja na pewno najbardziej stresuje dziecko.
Hvid jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:15.