Nienaiwdzę, gdy ktoś coś nazywa niepoprawnie. Wątek dla poirytowanych wizażanek. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-14, 11:46   #31
siarczan_sodu
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 015
Dot.: Nienaiwdzę, gdy ktoś coś nazywa niepoprawnie. Wątek dla poirytowanych wizażanek

Cytat:
Napisane przez d0lcevita Pokaż wiadomość
a mnie kiedyś mój wkurzał jak mówił adrenamina zamiast adrelanina
wyogramniać zamiast wyolbrzymiać
musimy się dogryść zamiast dotrzeć ...

ale moze był jakimś wizjonerem bo ostatecznie sie nie dotarliśmy, tylko zagryźliśmy a w efekcie rozstalismy się
adrenalina

Ale czepiam się
__________________
it's over.
siarczan_sodu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-14, 12:05   #32
Indios
Raczkowanie
 
Avatar Indios
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 327
Dot.: Nienaiwdzę, gdy ktoś coś nazywa niepoprawnie. Wątek dla poirytowanych wizażanek

Cytat:
Napisane przez siarczan_sodu Pokaż wiadomość
adrenalina

Ale czepiam się
__________________
...na tym świecie każdy jest zachłanny i pazerny
na tym świecie każdy chce pieniądze i koncerny
kilku frajerów rządzi świata tego polityką
najpotężniejsi z nich myślą o władzy nad galaktyką...


Indios jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-14, 12:12   #33
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Nienaiwdzę, gdy ktoś coś nazywa niepoprawnie. Wątek dla poirytowanych wizażanek

Cytat:
Napisane przez d0lcevita Pokaż wiadomość


a mnie kiedyś mój wkurzał jak mówił adrenamina zamiast adrelanina
wyogramniać zamiast wyolbrzymiać
musimy się dogryść zamiast dotrzeć ...

ale moze był jakimś wizjonerem bo ostatecznie sie nie dotarliśmy, tylko zagryźliśmy a w efekcie rozstalismy się
A może po prostu spodobało mu się słowotwórstwo?
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-14, 12:15   #34
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812
Dot.: Nienaiwdzę, gdy ktoś coś nazywa niepoprawnie. Wątek dla poirytowanych wizażanek

Cytat:
Napisane przez siarczan_sodu Pokaż wiadomość
adrenalina

Ale czepiam się
Ale wy macie sokoli wzrok. Ja większości literówek nie zauważam wcale
Denerwują mnie tylko dwa wspomniane już błędy:
- ta perfuma lub ten perfum zamiast te perfumy
- bynajmniej zamiast przynajmniej w znaczeniu twierdzącym - np. "bynajmniej ja tak zawsze robię"
__________________
Jesteś tu pierwszy raz?
Zanim o cokolwiek zapytasz przeczytaj pierwszy post lub skorzystaj z wyszukiwarki
Li O jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-14, 12:33   #35
Dzikun
Zakorzenienie
 
Avatar Dzikun
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 5 729
Dot.: Nienaiwdzę, gdy ktoś coś nazywa niepoprawnie. Wątek dla poirytowanych wizażanek

Chryste jaka agresja z pierwszego posta autorki
Dziewczyno, wyluzuj. Jeśli nienawidzisz, jak ktoś nazywa fale lokami, to strach pomyśleć co się z Tobą dzieje, jak ktoś Ci zajdzie za skórę
Dzikun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-14, 12:49   #36
Karinio
Zakorzenienie
 
Avatar Karinio
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 348
Dot.: Nienaiwdzę, gdy ktoś coś nazywa niepoprawnie. Wątek dla poirytowanych wizażanek

Omg,aż takie coś doprowadza się do szewskiej pasji.
Karinio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-14, 13:07   #37
kycia1
Wtajemniczenie
 
Avatar kycia1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z łóżeczka ;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: Nienaiwdzę, gdy ktoś coś nazywa niepoprawnie. Wątek dla poirytowanych wizażanek

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
Tak więc zacznę od siebie,
bardzo mnie wkurza, gdy tu na wizażu i gdziekolwiek indziej, wszelkie dłuższe, obcisłe bluzki nazywa się sukienkami..ba nawet TUNIKAMI. Ledwo to pupę zakrywa a noszone to jako kiecka. W dodatku jeśli już rzeczywiście jest to mini, to na pewno nie tunika. Tuniki są zwiewne i luźne, takie boho, hippie

I nie trawię jak ktoś ma fale a nazywa to lokami Loki to loki, a fale to fale, nie wiem jak można tego nie odróżniać

nie cierpię gdy ktoś nie potrafi odróżnić bruneta od szatyna. Brunet to czerń, szatyn to brąz.. czy to tak trudno ogarnąć? Kolor oczu nie am znaczenia, a nie którzy tworzą teorie, że jak takie oczy i takie włosy to brunet, jak inne oczy i takie włosy to szatyn...no ludzie, litości
Moze relanium ? (żart)

Rozumiem denerwowac sie gdy ma sie problem, ale to ? To jest czepianie sie lub szukanie dziury w całym ( w moim mniemaniu).

Ale szanuje Twój problem
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kycia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-14, 13:19   #38
mel89
Zakorzenienie
 
Avatar mel89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: porto
Wiadomości: 3 445
Dot.: Nienaiwdzę, gdy ktoś coś nazywa niepoprawnie. Wątek dla poirytowanych wizażanek

No rzeczywiście. Jak się nie ma problemów to trzeba pomstowac ze ktos tunike ma czelnosc nazywac sukienka! Bosz...
__________________
not all who wander are lost.
mel89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-14, 13:46   #39
Varicella
Rozeznanie
 
Avatar Varicella
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 539
Dot.: Nienaiwdzę, gdy ktoś coś nazywa niepoprawnie. Wątek dla poirytowanych wizażanek

Cytat:
Napisane przez Li O Pokaż wiadomość
Ale wy macie sokoli wzrok. Ja większości literówek nie zauważam wcale
Nie zauważasz, bo pewne badania wykazały, że jeżeli pierwsza i ostatnia litera w słowie jest odpowiednia, to i tak zostanie ono zrozumiane, a błąd czasem niezauważony.

Co powiecie nt. przekręcania nazw własnych?
__________________
1+1+1+1
Varicella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-14, 13:54   #40
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Nienaiwdzę, gdy ktoś coś nazywa niepoprawnie. Wątek dla poirytowanych wizażanek

Cytat:
Napisane przez Dzikun Pokaż wiadomość
Chryste jaka agresja z pierwszego posta autorki
Dziewczyno, wyluzuj. Jeśli nienawidzisz, jak ktoś nazywa fale lokami, to strach pomyśleć co się z Tobą dzieje, jak ktoś Ci zajdzie za skórę
Hehe, nie no, to nie miało bić taką agresją.
Aż tak źle nie jest. Oczywiście, są to szczegóły które mnie drażnią ale staram się z tym jakoś żyć i nie bić za to ludzi
A mój pierwszy post rzeczywiście brzmi jakbym włosy z głowy wyrywała

Edytowane przez mmm3m
Czas edycji: 2011-01-14 o 13:55
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-14, 14:07   #41
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Nienaiwdzę, gdy ktoś coś nazywa niepoprawnie. Wątek dla poirytowanych wizażanek

A ja najbardziej lubię wszelkie niepoprawnie użyte/napisane/powiedziane zwroty z łaciny.
Np. suma sumarą >>> widziałam to na własne oczy, tu, na naszym zacnym forum >>> zamiast summa summarum
+ wszelkie wariacje na temat a propos >>> apro pos, apropo, a propo.

Śmieszy mnie to nieziemsko.

I jeszcze kiedyś widziałam coś takiego (to już nie z łaciny ) : "z każdej opresji wychodzę ogromną ręką"

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2011-01-14 o 14:09
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-14, 14:13   #42
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812
Dot.: Nienaiwdzę, gdy ktoś coś nazywa niepoprawnie. Wątek dla poirytowanych wizażanek

Cytat:
Napisane przez Varicella Pokaż wiadomość
Nie zauważasz, bo pewne badania wykazały, że jeżeli pierwsza i ostatnia litera w słowie jest odpowiednia, to i tak zostanie ono zrozumiane, a błąd czasem niezauważony.
Tak, wiem o tym i właśnie dlatego podziwiam osoby, które zauważają te błędy Sama błędy popełniam bardzo rzadko, bo 3 razy czytam uważnie swoje wypowiedzi. W ogóle mam problem z szybkim czytaniem, dlatego staram się skupiać i powoli czytać, aby przeczytać ze zrozumieniem wypowiedzi innych, a i tak nie widzę tych literówek

W temacie dodam jeszcze, że to czy ktoś nazwie kowadło młotkiem, czy kombinerki pęsetą, to dla mnie nie ma żadnego znaczenia. Ważne, że wiem o co chodzi. Każdy ma zasób słownictwa jaki wyniósł ze swojego środowiska. Jeśli moja babcia nazywała żurek "zaliwajką", to uważam, iż mam prawo mówić, że babcia gotowała "zaliwajkę", choć to zupełnie co innego
Skoro autorka tak zwraca uwagę na mylne nazewnictwo części garderoby, to proszę mnie uświadomić, jaka jest różnica między kamizelką a bezrękawnikiem

---------- Dopisano o 15:13 ---------- Poprzedni post napisano o 15:10 ----------

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
I jeszcze kiedyś widziałam coś takiego (to już nie z łaciny ) : "z każdej opresji wychodzę ogromną ręką"
Łacińskie zwroty choć śmieszne, to można zrozumieć nieznajomość pisowni (choć wtedy lepiej ich po prostu nie używać). Ale "ogromną ręką" przebiło wszystko
__________________
Jesteś tu pierwszy raz?
Zanim o cokolwiek zapytasz przeczytaj pierwszy post lub skorzystaj z wyszukiwarki
Li O jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-14, 14:23   #43
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Nienaiwdzę, gdy ktoś coś nazywa niepoprawnie. Wątek dla poirytowanych wizażanek

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
A ja najbardziej lubię wszelkie niepoprawnie użyte/napisane/powiedziane zwroty z łaciny.
Np. suma sumarą >>> widziałam to na własne oczy, tu, na naszym zacnym forum >>> zamiast summa summarum
+ wszelkie wariacje na temat a propos >>> apro pos, apropo, a propo.

Śmieszy mnie to nieziemsko.

I jeszcze kiedyś widziałam coś takiego (to już nie z łaciny ) : "z każdej opresji wychodzę ogromną ręką"
HAHA


Przyznam, że używam tę opcję. Dziękuję, teraz wiem, że to jakiś niepoprawny stworek
Człowiek uczy się całe życie


---------- Dopisano o 15:23 ---------- Poprzedni post napisano o 15:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Li O Pokaż wiadomość
Tak, wiem o tym i właśnie dlatego podziwiam osoby, które zauważają te błędy Sama błędy popełniam bardzo rzadko, bo 3 razy czytam uważnie swoje wypowiedzi. W ogóle mam problem z szybkim czytaniem, dlatego staram się skupiać i powoli czytać, aby przeczytać ze zrozumieniem wypowiedzi innych, a i tak nie widzę tych literówek

W temacie dodam jeszcze, że to czy ktoś nazwie kowadło młotkiem, czy kombinerki pęsetą, to dla mnie nie ma żadnego znaczenia. Ważne, że wiem o co chodzi. Każdy ma zasób słownictwa jaki wyniósł ze swojego środowiska. Jeśli moja babcia nazywała żurek "zaliwajką", to uważam, iż mam prawo mówić, że babcia gotowała "zaliwajkę", choć to zupełnie co innego
Skoro autorka tak zwraca uwagę na mylne nazewnictwo części garderoby, to proszę mnie uświadomić, jaka jest różnica między kamizelką a bezrękawnikiem

---------- Dopisano o 15:13 ---------- Poprzedni post napisano o 15:10 ----------


Łacińskie zwroty choć śmieszne, to można zrozumieć nieznajomość pisowni (choć wtedy lepiej ich po prostu nie używać). Ale "ogromną ręką" przebiło wszystko
Serio nie wiesz, czy żartujesz ze mnie?
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-14, 14:32   #44
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Nienaiwdzę, gdy ktoś coś nazywa niepoprawnie. Wątek dla poirytowanych wizażanek

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość

Przyznam, że używam tę opcję. Dziękuję, teraz wiem, że to jakiś niepoprawny stworek
Człowiek uczy się całe życie

Nad "a" powinien jeszcze być "języczek" przechylony w lewo
http://sjp.pwn.pl/szukaj/a%20propos
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-14, 14:53   #45
esfira
Zakorzenienie
 
Avatar esfira
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 003
Dot.: Nienaiwdzę, gdy ktoś coś nazywa niepoprawnie. Wątek dla poirytowanych wizażanek

Nie wiem czy to błąd, ale drażni mnie odmienianie słów jak "psycholog, filolog, ginekolog" w rodzaju żeńskim o_O Fililożka?? paskudztwo, aż skóra cierpnie.

Co do sporu tunika/ sukienka - przyjmijmy ze w tej pierwszej chodzili tylko Rzymianie :P

Ludzka ignorancja nie zna granic, niektórzy nie dość że nie umieją obcych języków, to swojego też nie
__________________
Wiedzę o świecie czerpię z forum Wizaż

Scandinavian Sleeping & Living
esfira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-14, 15:02   #46
Antilia
Uzależnienie
 
Avatar Antilia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 453
Dot.: Nienaiwdzę, gdy ktoś coś nazywa niepoprawnie. Wątek dla poirytowanych wizażanek

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
A ja najbardziej lubię wszelkie niepoprawnie użyte/napisane/powiedziane zwroty z łaciny.
Np. suma sumarą >>> widziałam to na własne oczy, tu, na naszym zacnym forum >>> zamiast summa summarum
+ wszelkie wariacje na temat a propos >>> apro pos, apropo, a propo.

Śmieszy mnie to nieziemsko.

I jeszcze kiedyś widziałam coś takiego (to już nie z łaciny ) : "z każdej opresji wychodzę ogromną ręką"
Mnie tu na forum najbardziej spodobało się nowe przykazanie jakie stworzyła jedna wizażanka:

"Nie czyń bliźniemu swemu, co tobie nie miłe."
__________________

Ćwiczę z Ewką, bo nic się samo nie wydarzy!
Skalpel: 48 + 17
Skalpel II: 3

Bridezilla
Antilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-14, 15:16   #47
maxi82
Zadomowienie
 
Avatar maxi82
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 123
Dot.: Nienaiwdzę, gdy ktoś coś nazywa niepoprawnie. Wątek dla poirytowanych wizażanek

Cytat:
Napisane przez Douce24 Pokaż wiadomość
ja nie lubię jak ktoś pisze zamiast te perfumy to ta perfuma czy ten perfum .. no ludzie litości
O tak, ja też się pod tym podpisuję Ale to są już typowe błędy językowe.

Cytat:
Napisane przez esfira Pokaż wiadomość
Nie wiem czy to błąd, ale drażni mnie odmienianie słów jak "psycholog, filolog, ginekolog" w rodzaju żeńskim o_O Fililożka?? paskudztwo, aż skóra cierpnie.

:
Odmiana jak najbardziej poprawna i ostanio faktycznie bardzo modna. Ma to coś wspólnego z feminizmem i dyskryminacją kobiet

Edytowane przez maxi82
Czas edycji: 2011-01-14 o 15:22
maxi82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-14, 15:31   #48
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Nienaiwdzę, gdy ktoś coś nazywa niepoprawnie. Wątek dla poirytowanych wizażanek

Cytat:
Napisane przez d0lcevita Pokaż wiadomość

a mnie kiedyś mój wkurzał jak mówił adrenamina zamiast adrelanina
a nie adrenalina przypadkiem...?
skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-14, 15:35   #49
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Nienaiwdzę, gdy ktoś coś nazywa niepoprawnie. Wątek dla poirytowanych wizażanek

Cytat:
Napisane przez esfira Pokaż wiadomość
Nie wiem czy to błąd, ale drażni mnie odmienianie słów jak "psycholog, filolog, ginekolog" w rodzaju żeńskim o_O Fililożka?? paskudztwo, aż skóra cierpnie.

Co do sporu tunika/ sukienka - przyjmijmy ze w tej pierwszej chodzili tylko Rzymianie :P

Ludzka ignorancja nie zna granic, niektórzy nie dość że nie umieją obcych języków, to swojego też nie
Jest to poprawne ale tak bardzo się zakorzeniła męska forma, że mnie żeńska też tłucze po uszach .

Tak też mądrze ;]

Edytowane przez mmm3m
Czas edycji: 2011-01-14 o 15:37
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-14, 15:48   #50
2016062116
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 216
Dot.: Nienaiwdzę, gdy ktoś coś nazywa niepoprawnie. Wątek dla poirytowanych wizażanek

Ja nie lubię jak komentatorzy sportowi wypowiadają niepoprawnie nazwiska zagranicznych sportowców Przecież to takie nieprofesjonalne.
Poza tym, biorą za to kasę (podejrzewam, że nie małą), więc mogliby się postarać, zwłaszcza, ze sprawdzenie wymowy jednego czy dwóch nazwisk to chyba nie taki wielki wysiłek...

Edytowane przez 2016062116
Czas edycji: 2011-01-14 o 15:49
2016062116 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-14, 15:52   #51
Akashka
Zadomowienie
 
Avatar Akashka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Stad...
Wiadomości: 1 380
Dot.: Nienaiwdzę, gdy ktoś coś nazywa niepoprawnie. Wątek dla poirytowanych wizażanek

Ja tez nie wiem jaka jest roznica miedzy kamizelka a bezrekawnikiem Ze jedno sie zapia a drugie nie (tak tylko zgaduje)
__________________



Akashka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-14, 15:52   #52
maxi82
Zadomowienie
 
Avatar maxi82
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 123
Dot.: Nienaiwdzę, gdy ktoś coś nazywa niepoprawnie. Wątek dla poirytowanych wizażanek

Nazywanie legginsów getrami

Getry (ze Słownika Współczesnego Języka Polskiego) - grube podkolanówki bez stóp wykonane z dzianiny, element stroju piłkarzy i, zgodnie z modą, kobiet.

O legginasach jest tyle wątków na modowym, że nie trzeba definicji

Cytat:
Napisane przez Analeigh Pokaż wiadomość
Ja nie lubię jak komentatorzy sportowi wypowiadają niepoprawnie nazwiska zagranicznych sportowców Przecież to takie nieprofesjonalne.
Poza tym, biorą za to kasę (podejrzewam, że nie małą), więc mogliby się postarać, zwłaszcza, ze sprawdzenie wymowy jednego czy dwóch nazwisk to chyba nie taki wielki wysiłek...
Nawiązując do meczów... Mnie rozkłada jak piłkarze czy dziennikarze mówią "meczy". W końcu u nas to bardzo popularne słowo wypadałoby wiedzieć, że mówi się meczów, a nie meczy. Może któraś z Was widziała w"Milionerach" Anitę Werner i Grzegorza Kajdanowicza. Skończyli grę przez takie pytanie

Edytowane przez maxi82
Czas edycji: 2011-01-14 o 16:01
maxi82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-14, 15:55   #53
Szizi
Raczkowanie
 
Avatar Szizi
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Żory - Kochany Śląsk/ Nysa- studia
Wiadomości: 271
GG do Szizi
Dot.: Nienaiwdzę, gdy ktoś coś nazywa niepoprawnie. Wątek dla poirytowanych wizażanek

Po przeczytaniu tego wątku przypomniał mi się dość ciekawy film, jakże z życia wzięty
"Dzień świra"
__________________
"W Życiu piękne są tylko chwile, dlatego czasem warto żyć..." R.R

Rock, honor, ojczyzna

Szizi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-14, 15:59   #54
Wisniowy sadek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: różnie bywa :)
Wiadomości: 449
Dot.: Nienaiwdzę, gdy ktoś coś nazywa niepoprawnie. Wątek dla poirytowanych wizażanek

Cytat:
Napisane przez esfira Pokaż wiadomość
niektórzy nie dość że nie umieją obcych języków, to swojego też nie
celna uwaga
Wisniowy sadek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-14, 16:08   #55
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Nienaiwdzę, gdy ktoś coś nazywa niepoprawnie. Wątek dla poirytowanych wizażanek

Cytat:
Napisane przez maxi82 Pokaż wiadomość
Nazywanie legginsów getrami

Getry (ze Słownika Współczesnego Języka Polskiego) - grube podkolanówki bez stóp wykonane z dzianiny, element stroju piłkarzy i, zgodnie z modą, kobiet.

O legginasach jest tyle wątków na modowym, że nie trzeba definicji



Nawiązując do meczów... Mnie rozkłada jak piłkarze czy dziennikarze mówią "meczy". W końcu u nas to bardzo popularne słowo wypadałoby wiedzieć, że mówi się meczów, a nie meczy. Może któraś z Was widziała w"Milionerach" Anitę Werner i Grzegorza Kajdanowicza. Skończyli grę przez takie pytanie
A mój chłopak legginsy traktuje na równi z rajstopami, ale może dlatego, że bardzo obu nie lubi
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-14, 16:09   #56
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Nienaiwdzę, gdy ktoś coś nazywa niepoprawnie. Wątek dla poirytowanych wizażanek

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-14, 16:14   #57
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Nienaiwdzę, gdy ktoś coś nazywa niepoprawnie. Wątek dla poirytowanych wizażanek

Cytat:
Napisane przez Szizi Pokaż wiadomość
Po przeczytaniu tego wątku przypomniał mi się dość ciekawy film, jakże z życia wzięty
"Dzień świra"
Oj tak tak, facet miał podobne problemy.

---------- Dopisano o 17:14 ---------- Poprzedni post napisano o 17:09 ----------

Cytat:
Napisane przez mm444 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Z tą felgą to chyba racja, bo ja na kołpaki właśnie tak mówię. Ale tylko dlatego bo mama tak mnie nauczyła. I przyznam, że nie znam różnicy między tym a tym, google pokazuje pod tymi hasłami chyba jedno i to samo.

Co do bezrękawników to one to są chyba po prostu bluzkami/sweterkami bez rękawów. Kamizelka jest zakładana na wierzch i zapinana/odpinana.
Coś w ten deseń ;]
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-14, 16:20   #58
maxi82
Zadomowienie
 
Avatar maxi82
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 123
Dot.: Nienaiwdzę, gdy ktoś coś nazywa niepoprawnie. Wątek dla poirytowanych wizażanek

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
A mój chłopak legginsy traktuje na równi z rajstopami, ale może dlatego, że bardzo obu nie lubi
Facetom to można jeszcze takie wpadki wybaczyć
maxi82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-14, 16:43   #59
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Nienaiwdzę, gdy ktoś coś nazywa niepoprawnie. Wątek dla poirytowanych wizażanek

Cytat:
Napisane przez maxi82 Pokaż wiadomość
Facetom to można jeszcze takie wpadki wybaczyć
Ale to nawet nie wpadka a celowość. On ma gdzieś co w tym wypadku jest czym, nie lubi obu i nazywa jak popadnie - legginsy rajstopami, rajstopy legginsami, i to wszystko również sprowadza do bielizny
Jakoś tak ma...
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-14, 16:57   #60
YipYip
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 665
Dot.: Nienaiwdzę, gdy ktoś coś nazywa niepoprawnie. Wątek dla poirytowanych wizażanek

Dobry wątek, co tam chcecie
Czasem (głównie przed okresem) jestem tak mega-giga-bardzo sfrustrowana, że mogłabym solo w tym wątku dojechać do 5000 postów i musiałabym założyć II część
Ale dzisiaj mam fantastyczny humor i nic mi się nie przypomina, ciekawe
__________________

YipYip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:49.