Dziwne zachowania w nocy... - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-22, 15:28   #121
phoebe
Rozeznanie
 
Avatar phoebe
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 922
Dot.: Dziwne zachowania w nocy...

Cytat:
Napisane przez freedka
RoXi_7 Normalnie jesteś the best ale się uśmiałam
Hyhy a ja jestem the best, bo ja to wszystko zapisuję I mam niezły ubaw prawie co noc hehehe
__________________
"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"


Moje Aniołki wiem, że kiedyś się spotkamy [*]


phoebe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-22, 15:40   #122
freedka
Zakorzenienie
 
Avatar freedka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 290
Dot.: Dziwne zachowania w nocy...

Cytat:
Napisane przez phoebe
Hyhy a ja jestem the best, bo ja to wszystko zapisuję I mam niezły ubaw prawie co noc hehehe
Tak a potem to będzisz nas tym szantażowała

Mam nadzieje że wątku z sikaniem nie odwiedziłaś
__________________
Pamiętaj, że nieotrzymanie tego, czego pragniesz jest czasami cudownym zrządzeniem losu
freedka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-22, 15:41   #123
Olencjaaa
Organizatorkaaa :)
 
Avatar Olencjaaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Trzcianka
Wiadomości: 8 896
GG do Olencjaaa
Dot.: Dziwne zachowania w nocy...

ja ostatnio mialam do pracy na 6 wiec nastawilam budzik na 4 zeby sie obudzic i drzemac sobie ale we snie stwierdzilam ze to za wczesnie i zmienilam na 5 dobrze ze to zobaczylam jak dzwonil nbudzik i wstalam na rowne nogi zamaist sobie dalej drzemac
__________________
WSPÓLNE ZAKUPY
kilk

najszybszy kontakt: olencjaaa.wizaz@gmail.com
(zawsze w tytule podawaj swój nick)
Olencjaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-22, 16:03   #124
phoebe
Rozeznanie
 
Avatar phoebe
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 922
Dot.: Dziwne zachowania w nocy...

Cytat:
Napisane przez freedka
Tak a potem to będzisz nas tym szantażowała

Mam nadzieje że wątku z sikaniem nie odwiedziłaś

Ja?? Nie mam najmniejszego zamiaru Ooo a co to za wątek, że jeszcze mnie tam nie było hehe
__________________
"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"


Moje Aniołki wiem, że kiedyś się spotkamy [*]


phoebe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-22, 16:26   #125
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Dziwne zachowania w nocy...

Cytat:
Napisane przez phoebe
Ja?? Nie mam najmniejszego zamiaru Ooo a co to za wątek, że jeszcze mnie tam nie było hehe
# Kiedyś śniło mi się, że biegnę, a nogi miałam podobno ułożone tak, jakbym naprawdę biegła
# Śniło mi się też, że umarł mój pies(wtedy już nie żył, śniły mi się wspomnienia ) i w śnie płakałam. Jak się obudziłam to stwierdziłam,że nadal płaczę
# Mój brat kiedyś wstał w środku nocy, ubrał się i poszedł spać spowrotem
# Moja kuzynka jak była młodsza spała u siebie w pokoju na piętrze, na dole siedzieli jej rodzice, do których przyszli ciocia z wujkiem. No i dorośli sobie rozmawiają i nagla na schodach staje Karolina (kuzynka) i pyta się mamy, czy może już iść spać
# A ja kiedyś naprawdę lunatykowałam. Chciałam wyjśc na balkon, a tam nie było barierek! Mama usłyszała, że chodzę po domu w środku nocy wiec wstała i spytała się "Asia, co Ty robisz?!" No i ja się obudziłam i jak sie nie zaczne drzeć wniebogłosy!!Mama mnie nie mogła uspokoić Lunatyków nie wolno budzić...
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-22, 16:28   #126
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Dziwne zachowania w nocy...

ale się uśmiałam

To teraz moja kolej:
-w nocy tak jak każdy z nas mam takie uczucie,że spadam,a potem się przebudzam na chwile...
-czasami jak sobie drzemałam popłudniu,to jak się obudziłam to myślałam,że jest noc
-nie raz mi się śniło,że dostałam okres i faktycznie jak leciałam do kibla to dostawałam @
-albo śniło mi się kiedyś,ze chce mi się siku i jak wstawałam na wpół spiąca to zdarzyło mi się usiaść na zamkniety kibelek,dobrze,że poczułam i szybko podniosłam bo inaczej by była kałuża
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-22, 18:07   #127
freedka
Zakorzenienie
 
Avatar freedka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 290
Dot.: Dziwne zachowania w nocy...

Cytat:
Napisane przez phoebe
Ja?? Nie mam najmniejszego zamiaru Ooo a co to za wątek, że jeszcze mnie tam nie było hehe
Haha to dobrze, bo jak bys miała zapisywac te wpadki to ho! ho!

A swoją drogą super wątek można się posikać ze śmiechu
__________________
Pamiętaj, że nieotrzymanie tego, czego pragniesz jest czasami cudownym zrządzeniem losu
freedka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-11, 18:40   #128
RoXi_7
Zadomowienie
 
Avatar RoXi_7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 193
Dot.: Dziwne zachowania w nocy...

Pewnej nocy nagle mną "rzuciło" (wiecie jak to jest, jak się zasypia :P) i siostra się zapytała:
Siostra: Co się stało?
Ja: Śniło mi się, że ćwiczę.
Siostra: Co?
Ja: Brzuch.
Siostra: I co? Spadłaś? (bo często jak tak mną "zarzuci" to śni mi się, że spadłam)
Ja: Nieee, chyba źle wykonywałam ćwiczenia

Mojej siostry kolega- Marcin mówił jej, że dużo biegał i go wszystko boli a ja w nocy już o tym gadałam
Ja: I co? Ma torbę czy zakwasy?
Siostra: Kto?
Ja: No Marcin! Ma torbę z rzeczami czy gdzieś wyjechał? (sama nie wiem o co mi chodziło )
__________________
02.03.2007 r.
14.02.2011 r.
18.08.2012 r.
RoXi_7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-11, 19:07   #129
sammira
Zadomowienie
 
Avatar sammira
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 041
GG do sammira
Dot.: Dziwne zachowania w nocy...

Cytat:
Napisane przez Anabell
Ja też mam coś takiego, tylko zawsze coś mi się przy okazji przyśni, że na przykład potykam się o wystającą płytkę chodnikową, kamień, albo z czegoś spadam i wtedy tak jakby cała podskakuję na łóżku.
Kurcze, mam identycznie
__________________
Tak, JESTEM GRZESZNICĄ!



sammira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-11, 20:55   #130
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Dziwne zachowania w nocy...

Heh ostatnio sniło mi sie ze biegłam w maratonie a jak sie rano obudzilm to tak strasznie mnie kolka bolala ze myslalam ze nie wytrzymam normalnie jak bym na[prawde w tym maratonie biegła


Mam tez tak czesto w nocy niewiem dlaczego ze zawsze sie obudze zamin cos sie stanie najczesciej budzie sie i zaraz np minie niecala minuta i dostane smska alb Tzecik sygnalaka pusci zdarza sie tez czesto ze jak sie odudze to leze i nagle slysze i deszcz zaczyna padac z 3 lata temu jak moja mama pracowała i wracała w nocy to budziłam sie na 1-2 minuty przed jej przyjsciem dziwne to takie ale niewiem dlaczego tak jest czesto mi sie to zdarza i niewidze racjonalnego wytlumaczenia heh jakies sily nadprzyrodzone
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-11, 21:21   #131
olcia17666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 327
Dot.: Dziwne zachowania w nocy...

Moja kumpela czesto lunatykuje.Kiedys poszla do kuchni .Chciało jej sie siku.Otworzyła lodówke, wyjeła półke z niej i nasikała do niej.hehe lol
__________________
olcia17666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-14, 20:22   #132
Vanillivi
Raczkowanie
 
Avatar Vanillivi
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 443
Wink Dot.: Dziwne zachowania w nocy...

hmm, też mam coś takiego, tyle że to ni lunatykowanie, ni sen na jawie..:/:
1. W nocy obudziłam sie, ubrałam sie złożyłam tapczan i ide do szkoły, dobrze ze mama jeszcze nie spała i usłyszała jak patent otwieram, miałam z 12 lat.
2. Zasnęłam na kibelku z kołudra <lol>
3. Wyniosłam kołudrę do kuchni, a następnie zawołałam mamę, że mnie z kołudry okradli.
4. Czesto gadam coś w nocy, wyjawiając siostrze tajemnice, kto mi się podoba itd..
5. W nocy wydawało mi sie że siedze na tarasie i gadam z kuzynką. Chodziłam po pokoju, wydawało mi się, ze to ten wspomniany taras, i dopiero, gdy zobaczyłam świtło idące przez takie szybki w drzwiach, to uświadomiłam sobie, że to mój pokój .
6. Budze się w nocy , budze siostrę i buczac mówię że nie moge spać
7. Gdy przeprowadzałam się do nowego domu, pierwszą nboc spałam u kuzynki( dom bliźniak) no więc we trzy na jednej kanapie ja siostra i kuzynka śpimy ( wcześniej ogladałyśmy happy tree friends, jeśli to ma jakikolwiek zwiazek) a jej rodzice na dole. Nagle wydaje mi sie ze nie moge oddychać, otwieram oczy, a przedemną ty penington stoi, no wiec ja we wrzask i wybiegam z łóżka. Momentalnie zaczynają sie drzeć siostra z kuzynką. Leci ciocia z dołu, bo myślała że ktoś wszedł na balkon czy coś. Otrzeźwiałam jak zaczęli wołać moje imie, a podobno darłam sie 5 minut w ciągu Najlepsze że babcia która spała na dole myślała że to koty <lol2>
8. Jak byłam młodsza, i była pełnia, to się bałam spać, bo bałam sie że przyjdzie lunatyk z nozem

Ogółem wciąż cos gadam, zrywam się w nocy z łóżka bo mam dziwne sny itd, ale czasemn mam jakieś schizy i chodze po domu A i licze na nowe historie,bo widze ze nikt nie odnawia up
__________________
''Jeżeli niezręcznie Ci odwiedzić przyjaciół bez specjalnego powodu, powiedz im, że przychodzisz życzyć im Bardzo Szczęsliwego Czwartku''
Vanillivi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 20:38   #133
ufcio
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 2 991
Dot.: Dziwne zachowania w nocy...

ja sie czesto budze z rękoma do gory w trakcie łaskotania jedną reka drugiej...
takich super akcji nie mam, chociaz nie raz krzyczałam w nocy, ze trzeba uciekac czy cos w tym stylu, natomiast jak cos mowie podczas snu to to slysze i sie budze wkurzona, ze kto mi nad uchem gada
ufcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 20:41   #134
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Dziwne zachowania w nocy...

Cytat:
Napisane przez sammira Pokaż wiadomość
Kurcze, mam identycznie
Ja też tak mam, jestem w półśnie ale niby nie śpię nagle wydaje mi się że spadam i mam taki zryw albo podskakuję..siostra się śmieje zawsze ze mnie
kiedyś śniło mi isę, że idę do toalety i siusiam i obudziłam się na mokrym prześcieradle..ale to byłam mała wtedy
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 20:47   #135
Śnieżka
Zakorzenienie
 
Avatar Śnieżka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 556
Dot.: Dziwne zachowania w nocy...

Ja mam takie sny dziwne np.czesto mi sie sni ze jakismlody chlopak chce mi coś zrobić
A roznego typu chodzenie itp.to u mnie norma
Np.ostatnio usnelam i snilo mi sie że moja qmpela(spalam z nia)machala mi kwiatkami ktore staly na stoliku kolo nosa obudzilam sie i mowie ''jak mam usnac skoro machaszmi przed nosem kwiatkami''?
__________________
pewność siebie i radość życia.
dbam o siebie.
rozwój intelektualny/praca/mod.
Śnieżka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 20:48   #136
Śnieżka
Zakorzenienie
 
Avatar Śnieżka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 556
Dot.: Dziwne zachowania w nocy...

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
Ja też tak mam, jestem w półśnie ale niby nie śpię nagle wydaje mi się że spadam i mam taki zryw albo podskakuję..siostra się śmieje zawsze ze mnie
kiedyś śniło mi isę, że idę do toalety i siusiam i obudziłam się na mokrym prześcieradle..ale to byłam mała wtedy


Dokladnie podpisuje sie rekami i nogami
__________________
pewność siebie i radość życia.
dbam o siebie.
rozwój intelektualny/praca/mod.
Śnieżka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 22:42   #137
Czarna_Złośnica
Wtajemniczenie
 
Avatar Czarna_Złośnica
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 772
Dot.: Dziwne zachowania w nocy...

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
Ja też tak mam, jestem w półśnie ale niby nie śpię nagle wydaje mi się że spadam i mam taki zryw albo podskakuję..siostra się śmieje zawsze ze mnie
kiedyś śniło mi isę, że idę do toalety i siusiam i obudziłam się na mokrym prześcieradle..ale to byłam mała wtedy
tez czasami mam taki zryw, czasami też sie zdarza, że śmieje sie przez sen
Czarna_Złośnica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 22:57   #138
nea200pl
Raczkowanie
 
Avatar nea200pl
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 409
Dot.: Dziwne zachowania w nocy...

Opowiem wam cos smiesznego, co kilka dni temu zrobil we snie moj maz.

Bylo okolo godziny pierwszej i Abdul nagle sie poderwal z glebokiego snu i zaczal wygladac przez zaluzje (lozko mamy kolo okna). Wygladal przez kilkanascie sekund wiec sie go pytam co sie stalo. Mowi mi ze wlasnie kupil na aukcji Vauxhall'a i czy nie slysze jak jedzie i warczy. Mowie mu ze tam nic nie ma. On na to, juz bardziej rozdrazniony ze jak to nie ma i czy ja nie slysze warkotu - ja na to ze tam naprawde nic nie ma. On - taak? Polozyl sie z powrotem i po kilku sekundach chrapal - rano nic nie pamietal.

Czasami tez budzi sie w nocy i mowi cos do mnie w swoim jezyku, lekko sie denerwujac ze go nie rozumiem.
nea200pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 23:24   #139
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Dziwne zachowania w nocy...

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
Ja też tak mam, jestem w półśnie ale niby nie śpię nagle wydaje mi się że spadam i mam taki zryw albo podskakuję..siostra się śmieje zawsze ze mnie
kiedyś śniło mi isę, że idę do toalety i siusiam i obudziłam się na mokrym prześcieradle..ale to byłam mała wtedy
Kurczę ja zawsze mam takie zrywy, kiedy wydaje mi sie, że spadam ze schodów. Najbardziej w snach nie lubię opóźnienia w czasie tzn strasznie się boje i przed kimś uciekam, ten ktoś sie zbliża a ja nie mogę szybko biec i widzę zbliżającą się do siebie postać...
Raz mi się śniło, że zostałam postrzelona i w śnie czułam punktowe pieczenia w miejscach, gdzie trafiła kula. Ten sen był straszny .

Pamiętam też jak śniłam, że jacyś narkomani mnie złapali, przewrócili na ziemie i jeden z nich wbił mi skrzykawkę w rękę. Wstałam z bólem ręki w tym miejscu
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-15, 06:29   #140
wanda164
Zadomowienie
 
Avatar wanda164
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 1 044
Dot.: Dziwne zachowania w nocy...

Mój były TŻ zerwał się kiedyś z okrzykiem:
- wszystkie siedem!
Ja: co wszystkie siedem??
TŻ: nic, daj mi spać...
i położył się. Ale zaczęłam go męczyć i wypytywać, no bo co - wszystkie siedem panienek czy co? Aż w końcu się przyznał:
- wszystkie siedem zielonych obrusów!
wanda164 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-15, 13:00   #141
Czarna_Złośnica
Wtajemniczenie
 
Avatar Czarna_Złośnica
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 772
Dot.: Dziwne zachowania w nocy...

uwielbiam takie teksty przez sen mojemu Tż też sie czesto zdarza.
Czarna_Złośnica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-15, 13:15   #142
katie-lee
Zadomowienie
 
Avatar katie-lee
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 347
Dot.: Dziwne zachowania w nocy...

Ja kiedyś spałam na brzuchu i przygniotłam sobie palec, tak że mi aż spuchł. Śniło mi się, że jadłam jabłko no i obudziłam się z bólu, bo zamiast jabłka ugryzłam ten właśnie spuchnięty palec!

A dzisiaj śniło mi się, że spryskiwałam nadgarstek perfumami Chanel No. 5 (które pachniały jak Elizabeth Arden 5th Avenue!) zaraz po przebudzeniu z uśmiechem na twarzy wwąchuję się w mój nadgarstek i się dziwię, że takie nietrwałe te perfumy


Aaa kiedyś jeszcze zdażyło mi się obudzić z ręką podniesioną do góry.

Za to mój brat kiedyś (spaliśmy w jednym pokoju) obudził się i zaczął krzyczeć, że chce pić! Ja mówię to sobie wstań i się napij. A on, że nie może, bo procesory nie mają nóg przecież!
__________________
Dziewczyna Go przypadkiem zobaczyła,
bo bardzo za swą szkoła wino pić lubiła.


[dieta]
katie-lee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-16, 08:11   #143
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Dziwne zachowania w nocy...

Gdy chodziłam jeszcze do podstawówki, pracowała tam moja siostra w sekretariacie, więc do szkoły chodziłysmy razem. Wstawałyśmy o 7. Pewnego ranka oudziłam się o 5 rano i biegne do Sis do pokoju i budze ją, że juz 7 a ona śpi w najlepsze. Narobiłam takiego hałasu w domu jakby się coś paliło. Siostra wstaje z łózka, prosto do łazienki, mysli, że zaspala. Po chwili przychodzi do mnie z miną jakby chciała mnie posiekać i mówi "jest po 5 idiotko". Nie wiem co mi strzeliło do główy wtedy heh.
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-28, 21:22   #144
Ieka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7 584
Dot.: Dziwne zachowania w nocy...

hehe ja powiem szczerze że jestem z 'zawodu' stara lunatyczką i w nocy chodze po pokoju,mama mi potem mówi ze stalam przy oknie balkonowym..innym razem poszłam do pokoju do brata i razem gadaliśmy przez sen..a na wycieczce wto...ekhmmm...dziewczynk i z mojego pokoju obudziły się w nocy bo jedna stwierdziła że mysz jest w pokoju,a to ja drapałam ścianę w kącie za wieszakiem...
ah..przypomniałam sobie jak mój brat gdy był jeszcze młodszy to stało takie niby wiosło przy łóżku i on nagle zaczął wiosłowac!i machac nim na wszystkie stronya kiedyś pamietam przez sen schowałam poduszkę do łóżka mojego brata,nie było go wtedy bo wyjechał,potem przez 3 dni jej szukałam z mamą..strasznie się zdziwiłam jak ja ja tam schowałam
Ieka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-28, 21:23   #145
Ieka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7 584
Dot.: Dziwne zachowania w nocy...

Cytat:
Napisane przez katie-lee Pokaż wiadomość
Ja kiedyś spałam na brzuchu i przygniotłam sobie palec, tak że mi aż spuchł. Śniło mi się, że jadłam jabłko no i obudziłam się z bólu, bo zamiast jabłka ugryzłam ten właśnie spuchnięty palec!

A dzisiaj śniło mi się, że spryskiwałam nadgarstek perfumami Chanel No. 5 (które pachniały jak Elizabeth Arden 5th Avenue!) zaraz po przebudzeniu z uśmiechem na twarzy wwąchuję się w mój nadgarstek i się dziwię, że takie nietrwałe te perfumy


Aaa kiedyś jeszcze zdażyło mi się obudzić z ręką podniesioną do góry.

Za to mój brat kiedyś (spaliśmy w jednym pokoju) obudził się i zaczął krzyczeć, że chce pić! Ja mówię to sobie wstań i się napij. A on, że nie może, bo procesory nie mają nóg przecież!
Ieka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-28, 21:31   #146
Ieka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7 584
Dot.: Dziwne zachowania w nocy...

Jak byłam na pielgrzymce w Wilnie to mieliśmy nocleg w szkole..ja się zerwałam o 4 spojrzałam na zegarek i była 7 więc szybko się ubrałam i umalowałam i gotowa na śniadanie a tu..cisza grobowa...wszyscy nadal śpią...pomyślałam za zaraz wstaną i położyłam sie ''na chwilkę'' a tu budzi mnie ciocia ze już musimy wycjhodzić a ja spałam w tych ubraniach i odwalonym makijażem..to świadaczy o tym jak dobrze znam sie na zegarku

ostatnio śniło mi się że łańcuszek od mojej wizytowej torebki ozył i chce mnie ukąsić,kucałam na łóżku przy szafie przestraszona i wszedł mój brat..ale miał ze mnie ubaw
a najlepsze jet to ze lunatyk w nocy widzi(chyba ma otwarte oczy) i zawsze pamięatm jak z kimś rozmawiałam..
Ieka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-28, 21:37   #147
Ieka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7 584
Dot.: Dziwne zachowania w nocy...

Cytat:
Napisane przez RoXi_7 Pokaż wiadomość
Pewnej nocy nagle mną "rzuciło" (wiecie jak to jest, jak się zasypia :P) i siostra się zapytała:
Siostra: Co się stało?
Ja: Śniło mi się, że ćwiczę.
Siostra: Co?
Ja: Brzuch.
Siostra: I co? Spadłaś? (bo często jak tak mną "zarzuci" to śni mi się, że spadłam)
Ja: Nieee, chyba źle wykonywałam ćwiczenia

Mojej siostry kolega- Marcin mówił jej, że dużo biegał i go wszystko boli a ja w nocy już o tym gadałam
Ja: I co? Ma torbę czy zakwasy?
Siostra: Kto?
Ja: No Marcin! Ma torbę z rzeczami czy gdzieś wyjechał? (sama nie wiem o co mi chodziło )
rotfl jeju prawie się posikałam!!!!!!! o płaczu to nie wspomnęteż powiedziałaś!
Ieka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-28, 21:44   #148
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: Dziwne zachowania w nocy...

Ostatnio zaczęłam lunatykować, a że od pół roku mieszkam w jednym pokoju z pięcioma dziewczynami, to trochę mnie ta myśl przeraża Nie pamiętam kompletnie nic z moich nocnych 'przygód' Dziewczyny zaczęły zamykać drzwi na klucz i chować go głęboko, bo boją się, że wyjdę i zrobię sobie krzywdę. Skąd wzięło się takie zachowania? Z przemęczenia?
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-28, 22:05   #149
patika3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 57
GG do patika3
Dot.: Dziwne zachowania w nocy...

Ja tego nie pamietam, ale mama mi opowiadala, ze jak bylam mala to w nocy sie obudzilam i chcialam isc siusiu zrobic. Nie byloby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, ze zamiast do toalety poszlam do kuchni i prubowalam wejsc do lodowki No ale rodzice sie obudzili bo uslyszeli trzaski w kuchni i przyszli, a potem mieli ubaw
__________________


Grunt to pozytywne my
ślenie


Przepraszam za brak polskich znakow w moich wypowiedziach
patika3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-02, 18:11   #150
antoinettee
Zadomowienie
 
Avatar antoinettee
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 407
Dot.: Dziwne zachowania w nocy...

No a z kolei ja też kiedyś bardzo często w nocy zamiast do lazienki sialam na balkon albo na dywan. Nie wiedziałam skąd czasami na dywanie bylo mokro aż mala mnie przyłapała. No a teraz jak byłam w wakacje nad morzem tak się rychotałam w nocy, że się obudziłam a TŻ patrzył się na mnie tak fajnie Rano miał ubaw Czesto też walę się głową o ściane przez sen ;/
__________________
Nasze szczęście Julia
antoinettee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:53.