Operacje nosa - zbiorczy! - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-07, 19:03   #3061
dzeve
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 137
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Cytat:
Napisane przez maria_93 Pokaż wiadomość
Narazie mam soczewek na 2 m-ce a potem zobaczymy co będzie dalej. W sumie to mogłabym je nosić już na zawsze ale rodzice napewno się na to nie zgodzą.
A co do kremów do nosa to lekarz polecał mi Oksykord na rany i sól morską która pomaga usuwać strupki
Ja juz zrezygnowalam z soli morskiej, nie moge wiecej tego psikac. Jak czuje smak w gardle to mi sie niedobrze robi. Wole inhalacje z olejkami
dzeve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 19:16   #3062
olunia245
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 75
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Wlasnie rozmawialam z moja mama na skype , ona bardzo nie chciala zebym drugi raz szla na operacje, ale jak uslyszala jak placze i ze caly czas mi jest zle to powiedziala ze bedzie mnie wspierac tylko mam jej obiecac ze to moj ostatni zabieg ( co do tych obiecywac to ja mam naprawde nadzieje ze to bedzie ostatni raz)
olunia245 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 19:35   #3063
BunnyZukino333
Rozeznanie
 
Avatar BunnyZukino333
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kontownia koło kielc
Wiadomości: 819
GG do BunnyZukino333
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Cytat:
Napisane przez ammmm Pokaż wiadomość
Bunny wrocilas do pracy????? podziwiali nosek????

Tak wrocilam do pracy.Stwierdzili,że by mnie nie poznali na ulicy...że jestem całkiem zmieniona na twarzyjestem strasznie spuchnieta ,co dzień to inaczej wyglądam.Ale moj nos już mi się podoba.teraz jak patrze na foty to juz taki mały mi sie nie wydaję hehe.
A w pracy ze względu na temperaturę bardzo zle sie czulam,bolał mnie nos w środku.Nie wiem chyab z 5 stopni mamy,to jest jakaś masakra.

---------- Dopisano o 20:35 ---------- Poprzedni post napisano o 20:31 ----------

Cytat:
Napisane przez olunia245 Pokaż wiadomość
Wlasnie rozmawialam z moja mama na skype , ona bardzo nie chciala zebym drugi raz szla na operacje, ale jak uslyszala jak placze i ze caly czas mi jest zle to powiedziala ze bedzie mnie wspierac tylko mam jej obiecac ze to moj ostatni zabieg ( co do tych obiecywac to ja mam naprawde nadzieje ze to bedzie ostatni raz)
Współczuje ci bardzo,że musisz poddac sie po raz kolejny operacji.Będziemy w tobą,wierzę ,że to twoja ostatnia operacja
__________________
"Nie rezygnuj z celu tylko dlatego,że jego osiągniecie wymaga czasu,czas i tak upłynie"
BunnyZukino333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 20:02   #3064
ammmm
Wtajemniczenie
 
Avatar ammmm
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 441
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Cytat:
Napisane przez dzeve Pokaż wiadomość
Ja juz zrezygnowalam z soli morskiej, nie moge wiecej tego psikac. Jak czuje smak w gardle to mi sie niedobrze robi. Wole inhalacje z olejkami
ale inhalacje taki na zimno?? bo nie mozna sobie robic z cieplego powietrza..tak samo jak nalezy unikac sauny po operacji
__________________
Memu ciału wystarczy 36 i 6 ... mojej duszy potrzeba znacznie wiecej...
ammmm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 20:14   #3065
nimqua
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 21
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

BunnyZukino, naprawdę masz piękny nosek, taki malutki z profilu, a na zdjęciu widać, że jeszcze spuchnięty - nie martw się, będzie pięknie, z czasem opuchlizna zejdzie i wysmukleje ja też miałam takie wrażenie, że nie wiem , czy mi pasuje - ale to kwestia czasu..
U mnie kość przesunęła się jakoś po zdjęciu gipsu, trudno powiedzieć dokładnie kiedy, bo na początku nos był tak spuchnięty, że nie było widaćlekarz mówi, że moze się uderzyłam przez sen, a kości nie były jeszcze dobrze zrośnięte..
nimqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 20:33   #3066
ammmm
Wtajemniczenie
 
Avatar ammmm
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 441
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Cytat:
Napisane przez nimqua Pokaż wiadomość
BunnyZukino, naprawdę masz piękny nosek, taki malutki z profilu, a na zdjęciu widać, że jeszcze spuchnięty - nie martw się, będzie pięknie, z czasem opuchlizna zejdzie i wysmukleje ja też miałam takie wrażenie, że nie wiem , czy mi pasuje - ale to kwestia czasu..
U mnie kość przesunęła się jakoś po zdjęciu gipsu, trudno powiedzieć dokładnie kiedy, bo na początku nos był tak spuchnięty, że nie było widaćlekarz mówi, że moze się uderzyłam przez sen, a kości nie były jeszcze dobrze zrośnięte..
nimqua to wklej zdjecie samego noska , pokaz jak to wyglada....dziewczyny pisaly ze pamiec tkankowa kosci sie nie tyczy...a ty piszesz ze lekarz powiedzial ze podczas snu sie przesunela...ale to jest nie logiczne...moj lekarz mowil ze stac sie cos moze od silniejszego uderzenia...zreszta nawet tu Mamacita pisala kiedys ze jak gips sciagal jej lekarz chyba po 7 dniach to mowil ze nos jest juz zrosniety
__________________
Memu ciału wystarczy 36 i 6 ... mojej duszy potrzeba znacznie wiecej...
ammmm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 22:35   #3067
sylwucha2102
Raczkowanie
 
Avatar sylwucha2102
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: DKL
Wiadomości: 91
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Witam drogie Wizażanki! Wyczytałam, że ceny wahają się w przedziale od 4 do ... (10)tys? i na przykład gdybym chciała zwężyć i skrócić nos w długości (bez szperania w kości) to cena ulegnie zmianie? czy to się liczy za ogólną korektę, bez znaczenia czy korzystam z kompletu usług czy usuwam garb czy nie. Mam prosty nos tylko zawsze marzyłam aby skrzydełka się zwężyły i jeszcze gdyby jakimś cudem delikatnie się skrócił to byłabym wniebowzięta Wybaczcie za chaos w tekście.
sylwucha2102 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-07, 23:12   #3068
olunia245
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 75
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Cytat:
Napisane przez nimqua Pokaż wiadomość
BunnyZukino, naprawdę masz piękny nosek, taki malutki z profilu, a na zdjęciu widać, że jeszcze spuchnięty - nie martw się, będzie pięknie, z czasem opuchlizna zejdzie i wysmukleje ja też miałam takie wrażenie, że nie wiem , czy mi pasuje - ale to kwestia czasu..
U mnie kość przesunęła się jakoś po zdjęciu gipsu, trudno powiedzieć dokładnie kiedy, bo na początku nos był tak spuchnięty, że nie było widaćlekarz mówi, że moze się uderzyłam przez sen, a kości nie były jeszcze dobrze zrośnięte..
moze nasze noski po przesunieciu kosci wygladaja tak samo!!! i co decydujesz sie na nastepna operacje?

---------- Dopisano o 01:12 ---------- Poprzedni post napisano o 01:03 ----------

Cytat:
Napisane przez BunnyZukino333 Pokaż wiadomość
Potwierdzam,nie masz Ammmm czym sie stresowac pamiec tkankowa, czy mozliwosc odksztalcenia chrzastki do pierwotnego ksztaltu jest przy noskach w ktorych byly ruszane chrzastki a nie kosci.
I mam nowa ksywe w domu Avatar:P wygladam jak glowyny bohater tego filmu z opuchlizna miedzy oczami a dzis doszly poliki jeszcze! to opuchlizna z pod oczu schodzi juz w dol:P bajka normalnie!

Też ostatnio przerabialam avatara i jeszcze jacksona;P
Dziś spotkałam się z moją przyjaciółką.Jej opini bardzo się bałam bo ejst szczera do bólu,była zachwycona...ulżylo mi.Ja też zaczynam się sobie podobac.jeszcze trochę i będzie dobrze.

---------- Dopisano o 19:20 ---------- Poprzedni post napisano o 19:18 ----------




Jeśli mi by usmiech nei wrócił to chyba pojechala bym tam z wielka awantura do mojego lekarza,że mnie nie uprzedzil o takich konsekwencjach.mi ogolnie w ogóle mimika nie działa,cały czas twarz zdrętwiała jest...[/QUOTE]
naprawde tym usmiechem sie nie martwie ja pamietam ze tez dlugo nie moglam sie smiac do tego moje usta wydawaly sie takie skurczone, ja nawet jak ktos mnie rozsmieszal to mialam wrazenie ze cala twarz mi sie porozrywa, ja po operacji to np stracilam odruch wydmuchiwania nosa poprostu jak mialam katar nioewiedzialam jak wydmuchac nos, ale lekarz mnie pocieszyl z niektore osoby tez tak maja a spowodowane jest to wlasna psychika przez strach ze mozna sobie krzywde zrobic. przypomnialo mi sie tez ze balam sie ze lekarz tak mi skrocil nos ze mam za duza przestrzen pomiedzy gorna warga a nosem, a jednak potem wszystko sie jakos poukladalo
olunia245 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 06:54   #3069
BunnyZukino333
Rozeznanie
 
Avatar BunnyZukino333
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kontownia koło kielc
Wiadomości: 819
GG do BunnyZukino333
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Cytat:
Napisane przez olunia245 Pokaż wiadomość

naprawde tym usmiechem sie nie martwie ja pamietam ze tez dlugo nie moglam sie smiac do tego moje usta wydawaly sie takie skurczone, ja nawet jak ktos mnie rozsmieszal to mialam wrazenie ze cala twarz mi sie porozrywa, ja po operacji to np stracilam odruch wydmuchiwania nosa poprostu jak mialam katar nioewiedzialam jak wydmuchac nos, ale lekarz mnie pocieszyl z niektore osoby tez tak maja a spowodowane jest to wlasna psychika przez strach ze mozna sobie krzywde zrobic. przypomnialo mi sie tez ze balam sie ze lekarz tak mi skrocil nos ze mam za duza przestrzen pomiedzy gorna warga a nosem, a jednak potem wszystko sie jakos poukladalo

Dokładnie takie same mam wrażenia,wszystko ujęlaś tak jakby to były moje spostrzeżenia,może oprócz wydmuchiwania noska,bo ja bałam sie ale już przeszedł mi ten strach.
__________________
"Nie rezygnuj z celu tylko dlatego,że jego osiągniecie wymaga czasu,czas i tak upłynie"
BunnyZukino333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 08:43   #3070
Alessaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 249
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Dziewczyny czy Wy też potrzebowałyście skierowanie od lekarza rodzinnego na konsultacje u chirurga? Ja dziś dzwoniłam do poradni chirurgii palstycznej i pomijając że termin konsultacji mam na 22 czerwca, czyli dosyć odległy, to muszę miec takie właśnie skierowanie i to mnie zastanowiło trochę bo wydawalo mi się, że jeśli sama płacę za operację i konsultację to już skierowanie nie będzie potrzebne.
__________________
"Tak rzadko zdarza się
słyszeć, żeby kobiety mówiły: „Nie mogę się doczekać, żeby rozkręcić swój własny interes" albo „Już bym chciała chodzić na te zajęcia z handlu nieruchomościami". Cel większości kobiet
brzmi „Za rok chcę być już mężatką"."
Alessaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 08:56   #3071
BunnyZukino333
Rozeznanie
 
Avatar BunnyZukino333
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kontownia koło kielc
Wiadomości: 819
GG do BunnyZukino333
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Cytat:
Napisane przez Alessaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy Wy też potrzebowałyście skierowanie od lekarza rodzinnego na konsultacje u chirurga? Ja dziś dzwoniłam do poradni chirurgii palstycznej i pomijając że termin konsultacji mam na 22 czerwca, czyli dosyć odległy, to muszę miec takie właśnie skierowanie i to mnie zastanowiło trochę bo wydawalo mi się, że jeśli sama płacę za operację i konsultację to już skierowanie nie będzie potrzebne.
Nie potrzebowałam skierowania.Przecież w prywatnych przychodniach go nie potrzeba.Lekarz rodzinny miał by mnie kierować na operacje plastyczną
__________________
"Nie rezygnuj z celu tylko dlatego,że jego osiągniecie wymaga czasu,czas i tak upłynie"
BunnyZukino333 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-08, 09:39   #3072
Alessaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 249
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

no własnie tez mnie to ździwiło. Dzwoniłam do barlickiego w łodzi pani była naprawdę niemiła a kiedy spytałam skad mam wziąć to skierowanie praktycznie wykrzyczała, że jak to skąd od lekarza rodzinnego. Może zadzwonie jeszcze jutro i dopytam bo troche bezsensu z tym skierowaniem.
__________________
"Tak rzadko zdarza się
słyszeć, żeby kobiety mówiły: „Nie mogę się doczekać, żeby rozkręcić swój własny interes" albo „Już bym chciała chodzić na te zajęcia z handlu nieruchomościami". Cel większości kobiet
brzmi „Za rok chcę być już mężatką"."
Alessaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 09:44   #3073
m13081987
Raczkowanie
 
Avatar m13081987
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 402
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

a ja napiszę z innej parafii troszkę
Chciałam strasznie mieć operację nosa. Mój nos lekko jest skrzywiony w jedną stronę (końcówka nosa). Oczywiście widziałam tylko to w lustrze i cały czas myślałam o tym, gdy ktoś patrzył na mnie. Mam 24 lata i po raz pierwszy zaczęłam o tym mówić. W tamtym roku powiedziałam mamie, że się zdecydowałam na operację. Mama dopiero wtedy zauważyła, że rzeczywiście mam lekkie skrzywienie (!!!!)
Poszłam zatem do chirurga. Po zbadaniu mojego nosa powiedział, że nie da rady go zoperować, bo skrzywienie nie jest wielkie i mam jakiś mały ubytek kości ponoć po jakimś złamaniu (o którym nie wiem ?). Zaproponował mi korektę kwasem hialuronowym. Zdecydowałam się na to w kwietniu zeszłego roku. Do dzisiaj utrzymują się efekty zabieg trwał 15 minut (ze znieczuleniem koło 30). Zapłaciłam grosze - 400 złotych.
Może któraś się na to zdecyduje?
Pozdrawiam
__________________
=> NOWA WYMIANKA <=

ODPISUJ W MOIM WĄTKU
m13081987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 10:19   #3074
ammmm
Wtajemniczenie
 
Avatar ammmm
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 441
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Cytat:
Napisane przez Alessaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy Wy też potrzebowałyście skierowanie od lekarza rodzinnego na konsultacje u chirurga? Ja dziś dzwoniłam do poradni chirurgii palstycznej i pomijając że termin konsultacji mam na 22 czerwca, czyli dosyć odległy, to muszę miec takie właśnie skierowanie i to mnie zastanowiło trochę bo wydawalo mi się, że jeśli sama płacę za operację i konsultację to już skierowanie nie będzie potrzebne.
Zadnego skierowania nie mialam, telefon do mojego lekarza i bezposrednio na konsultacje...dziwne po co skierowanie skoro nic nie robisz na NFZ

---------- Dopisano o 11:19 ---------- Poprzedni post napisano o 11:17 ----------

Cytat:
Napisane przez m13081987 Pokaż wiadomość
a ja napiszę z innej parafii troszkę
Chciałam strasznie mieć operację nosa. Mój nos lekko jest skrzywiony w jedną stronę (końcówka nosa). Oczywiście widziałam tylko to w lustrze i cały czas myślałam o tym, gdy ktoś patrzył na mnie. Mam 24 lata i po raz pierwszy zaczęłam o tym mówić. W tamtym roku powiedziałam mamie, że się zdecydowałam na operację. Mama dopiero wtedy zauważyła, że rzeczywiście mam lekkie skrzywienie (!!!!)
Poszłam zatem do chirurga. Po zbadaniu mojego nosa powiedział, że nie da rady go zoperować, bo skrzywienie nie jest wielkie i mam jakiś mały ubytek kości ponoć po jakimś złamaniu (o którym nie wiem ?). Zaproponował mi korektę kwasem hialuronowym. Zdecydowałam się na to w kwietniu zeszłego roku. Do dzisiaj utrzymują się efekty zabieg trwał 15 minut (ze znieczuleniem koło 30). Zapłaciłam grosze - 400 złotych.
Może któraś się na to zdecyduje?
Pozdrawiam
slyszalam o tym, nawet garbka mozna tym kwasem ukryc... i rozne inne wady noska...ale coz efekty nie sa stale...utrzymuja sie do poltora roku...tym kwasem mozna juz tez powiekszac piersi...jesli chodzi o nos to wolalam raz a porzadnie...a jesli mialabym robic sobie piersi...czego nie planuje hehe to wolalabym ten wlasnie kwas niz cialo obce w postaci silikonu w sobie...ale to moje zdanie
__________________
Memu ciału wystarczy 36 i 6 ... mojej duszy potrzeba znacznie wiecej...
ammmm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 11:24   #3075
Alessaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 249
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

zadzowoniłam i rzeczywiscie zle sie z pania w poradni zrozumialysmy

Mam jeszcze jedno pytanie do Was mianowicie czy cena korekty jest ustalana na konsultacji z panem dr, tak ze juz po konsultacji wiem ile zaplace za operacje?


co do kwasu to u mnie raczej nie zda egzaminu bo moj nos jest po prostu duzy i szeroki a nie ma garba ani krzywej przegrody.
__________________
"Tak rzadko zdarza się
słyszeć, żeby kobiety mówiły: „Nie mogę się doczekać, żeby rozkręcić swój własny interes" albo „Już bym chciała chodzić na te zajęcia z handlu nieruchomościami". Cel większości kobiet
brzmi „Za rok chcę być już mężatką"."
Alessaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 11:28   #3076
BunnyZukino333
Rozeznanie
 
Avatar BunnyZukino333
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kontownia koło kielc
Wiadomości: 819
GG do BunnyZukino333
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Cytat:
Napisane przez Alessaaa Pokaż wiadomość
zadzowoniłam i rzeczywiscie zle sie z pania w poradni zrozumialysmy

Mam jeszcze jedno pytanie do Was mianowicie czy cena korekty jest ustalana na konsultacji z panem dr, tak ze juz po konsultacji wiem ile zaplace za operacje?


co do kwasu to u mnie raczej nie zda egzaminu bo moj nos jest po prostu duzy i szeroki a nie ma garba ani krzywej przegrody.

Jeśli cena nie jest określona w jakimś cenniku to dr. uzgodni ja z tobą na konsultacji.
__________________
"Nie rezygnuj z celu tylko dlatego,że jego osiągniecie wymaga czasu,czas i tak upłynie"
BunnyZukino333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 11:31   #3077
Alessaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 249
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

ok, to super.

BunnyZukino333 dziekuje za odpowiedz
__________________
"Tak rzadko zdarza się
słyszeć, żeby kobiety mówiły: „Nie mogę się doczekać, żeby rozkręcić swój własny interes" albo „Już bym chciała chodzić na te zajęcia z handlu nieruchomościami". Cel większości kobiet
brzmi „Za rok chcę być już mężatką"."
Alessaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 11:44   #3078
mariolcia1984
Przyczajenie
 
Avatar mariolcia1984
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 12
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

witajcie kochane dziewczynki!!
do mojej konsultacji pozostaly 3 tygodnie a za 2 miesiace bede juz po operacji, moja radosc nie zna granic) w sumie jeszcze w to nie wierze ze w ogole jest to mozliwe

chcialabym zapytac czy miala ktoras z Was przeprowadzona operacje u dr Skupina, cos w sumie juz tam na necie przegladalam ale chcialabym jeszcze jakies fotki wymienic na mailu jesli macie
z gory dzieki
i pozdrawiam bardzo bardzo goraco, pekne chyba niedlugo ze szczescia na sama mysl o tej operacji ))
mariolcia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 14:50   #3079
k1tty
Raczkowanie
 
Avatar k1tty
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 33
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Dziewczyny, wy się śmiejecie, że macie star treka, avatara albo Jacksona, ja się śmieję, że mam Kalisza i to chyba ja jedna

Edytowane przez k1tty
Czas edycji: 2011-02-08 o 14:56
k1tty jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-08, 15:21   #3080
Polka_Polka
Raczkowanie
 
Avatar Polka_Polka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 297
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Cytat:
Napisane przez sylwucha2102 Pokaż wiadomość
Witam drogie Wizażanki! Wyczytałam, że ceny wahają się w przedziale od 4 do ... (10)tys? i na przykład gdybym chciała zwężyć i skrócić nos w długości (bez szperania w kości) to cena ulegnie zmianie? czy to się liczy za ogólną korektę, bez znaczenia czy korzystam z kompletu usług czy usuwam garb czy nie. Mam prosty nos tylko zawsze marzyłam aby skrzydełka się zwężyły i jeszcze gdyby jakimś cudem delikatnie się skrócił to byłabym wniebowzięta Wybaczcie za chaos w tekście.
Hej!
Czasem lekarz ma zbyt małe pole manewru i po takim zabiegu o jakim mówisz praktycznie nie widać róznicy i nos po zabiegu nie odpowiada twoim oczekaniom. Osobiscie uważam że lepiej zrobić totalną korekte nosa, wtedy lekarz zrobi nosek taki jak danej osobie pasuje do twarzy. Ceny za totalna korektę sa troche wyzsze, ale efekty chyba sza bardzo zadowalajace.

Odnoszę sie do wypowiedzi Ani na forum, która zrobiła tylko niewielka korektę i teraz nie jest zadowolona i jeszcze raz chce poddac sie zabiegowi bo marzyłą o innym efekcie.
Aniu, sorry że podaje cie za przykład.

Ja za miesiac mam totalna koreke i zobaczymy co z tego wyjdzie, oddaje się całkowicie w rece chirura, chcę żeby miał duze pole manewru.

Choć najlepiej wyślij jakiemuś chirurgowi fotki z przodu i z profilu to on ci doradzi juz patrząc na nie, co byłoby najlepsze dla twojego nosa, całkowita czy tylko częściowa korekta.
Pozdrawiam.
Polka_Polka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 15:26   #3081
kutzner
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2
Unhappy Dot.: krzywa przegroda nosowa

Witam.Ja ide na zabieg jutro i strasznie sie denerwuje.Dużo o tym czytałam ale i tak mam stres.Mało tego że mam skrzywioną przegrode to jeszcze polipy i nie mam węchu i smaku już 6.

---------- Dopisano o 16:26 ---------- Poprzedni post napisano o 16:17 ----------

Ja właśnie jutro ide na zabieg.Strasznie się boje.Niedosyć że mam przegrode do zrobienia to jeszcze polipy.Mało tego by było całą prawą zatoke szczekową mam zalana ropą(czyli jeszcze punkcja).
kutzner jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 16:51   #3082
Anja1987
Raczkowanie
 
Avatar Anja1987
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 97
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Cytat:
Napisane przez k1tty Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wy się śmiejecie, że macie star treka, avatara albo Jacksona, ja się śmieję, że mam Kalisza i to chyba ja jedna
o nie Kochana, nie Ty jedna, Kalisza mam też ja, ja jestem tylko po chrzęstnej, zresztą dużo tu o tym pisałam
Anja1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 16:52   #3083
nimqua
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 21
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

ja podczas zabiegu miałam jakieś komplikacje, doktor tłumaczył mi, że musiał dołaczyć na grzbiecie noska fragment kości, bo byłby za niski, i potemi ten fragment się nie zrósł dobrze, po zdjęciu gipsu przez sen mogłam się uderzyc w nos (nawet pamiętam jak mój chłopak w nocy uderzył mnie w nos łokciem, że zobaczyłam gwiazdki...) Decyduję się na poprawkę, bo chcę być z noska zadowolona, a teraz - jak mówię - z jednej strony wystaje kość, a z drugiej okrągły..
nimqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 17:03   #3084
maria_93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 45
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Dzisiaj mijają 3 tygodnie od mojej operacji. Ciągle jeszcze mam sine na nosie w jednym miejscu ale jest naprawdę dobrze
Ktoś dzisiaj zapytał mnie czy pomimo bólu i tego wszystkiego zrobiła bym to jeszcze raz - odpowiedziałam że tak =) Było warto
maria_93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 17:17   #3085
miracle85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Allessaa robisz w barlickim operacje nosa? slyszalas o jakims dobrym chirurgu?
miracle85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 17:31   #3086
olunia245
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 75
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Cytat:
Napisane przez maria_93 Pokaż wiadomość
Dzisiaj mijają 3 tygodnie od mojej operacji. Ciągle jeszcze mam sine na nosie w jednym miejscu ale jest naprawdę dobrze
Ktoś dzisiaj zapytał mnie czy pomimo bólu i tego wszystkiego zrobiła bym to jeszcze raz - odpowiedziałam że tak =) Było warto
pewnie ze warto bo nic w zyciu nie daje tyle zadowolenia jak spojrzenie w lustro i widzenie siebie ladniejszej niz tylko wielkiego nochala....hehe ja tak mialam wczesniej bo moj nos byl naprawde tragiczny

---------- Dopisano o 19:31 ---------- Poprzedni post napisano o 19:28 ----------

a tak z innej beczki to tak sie wkrecilam w te forum ze odwiedzam je czesciej niz facebooka
olunia245 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 17:52   #3087
ammmm
Wtajemniczenie
 
Avatar ammmm
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 441
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Cytat:
Napisane przez maria_93 Pokaż wiadomość
Dzisiaj mijają 3 tygodnie od mojej operacji. Ciągle jeszcze mam sine na nosie w jednym miejscu ale jest naprawdę dobrze
Ktoś dzisiaj zapytał mnie czy pomimo bólu i tego wszystkiego zrobiła bym to jeszcze raz - odpowiedziałam że tak =) Było warto
u mnie dzis tez dokladnie trzy tygodnie minely od operacji oj leci ten czas...dzis bylo bardzo wietrznie i szlam ulica i normalnie mialam w nosie przeciag...mam nadzieje ze mnie nie zawialo
mam w nosie jeszcze tak malo komfortowo..ale na zewnatrz juz nie ma siniakow...leciutko na kosci z jednej strony taki cien...
__________________
Memu ciału wystarczy 36 i 6 ... mojej duszy potrzeba znacznie wiecej...
ammmm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 17:56   #3088
ammmm
Wtajemniczenie
 
Avatar ammmm
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 441
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

chcialam wkleic fotke ale jakis problem mi sie pojawia
__________________
Memu ciału wystarczy 36 i 6 ... mojej duszy potrzeba znacznie wiecej...

Edytowane przez ammmm
Czas edycji: 2011-02-08 o 17:57
ammmm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 18:06   #3089
dzeve
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 137
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Cytat:
Napisane przez nimqua Pokaż wiadomość
ja podczas zabiegu miałam jakieś komplikacje, doktor tłumaczył mi, że musiał dołaczyć na grzbiecie noska fragment kości, bo byłby za niski, i potemi ten fragment się nie zrósł dobrze, po zdjęciu gipsu przez sen mogłam się uderzyc w nos (nawet pamiętam jak mój chłopak w nocy uderzył mnie w nos łokciem, że zobaczyłam gwiazdki...) Decyduję się na poprawkę, bo chcę być z noska zadowolona, a teraz - jak mówię - z jednej strony wystaje kość, a z drugiej okrągły..
Ja wlasnie na taka ewentualnosc,mialam gipsowy odlew ktory mialam zakladac codzien przez 2 tygodnie po zdjeciu gipsu. Gdyby mi chlopak w nocy odwinal lokciem albo jakbym sama sie zle polozyla czy wepchnela noska w poduszke za bardzo Na szczescie nic zlego sie nie stalo!
dzeve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 18:13   #3090
ammmm
Wtajemniczenie
 
Avatar ammmm
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 441
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Cytat:
Napisane przez dzeve Pokaż wiadomość
Ja wlasnie na taka ewentualnosc,mialam gipsowy odlew ktory mialam zakladac codzien przez 2 tygodnie po zdjeciu gipsu. Gdyby mi chlopak w nocy odwinal lokciem albo jakbym sama sie zle polozyla czy wepchnela noska w poduszke za bardzo Na szczescie nic zlego sie nie stalo!
dzeve wystarczyla mała separacja od chłopa hihi ja tak uczyniłam

ps. czuje taki nieprzyjemny zapach w nosie. kidys ktos tu o tym wspominal
__________________
Memu ciału wystarczy 36 i 6 ... mojej duszy potrzeba znacznie wiecej...
ammmm jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:31.