Niezależnie od farby-ten sam kolor? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-21, 16:50   #1
safinka
Raczkowanie
 
Avatar safinka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 67
Question

Niezależnie od farby-ten sam kolor?


Drogie wizażanki Jak to możliwe,że niezależnie od tego jakiej farby używam zawsze wychodzi mi ten sam kolor? Tylko za pierwszym w moim życiu farbowaniem miałam rzeczywiście czerwień na włosach,później użyłam opalizującego szatyna Garniera - wyszedł cieeeemnyyy,bardzo ciemny brąz z kasztanowym połyskiem,później użyłam jasnego szatyna - i wyszło to samo,a powinno byc przynajmniej jaśniejsze! Następnie sięgnęłam po opalizujący kasztan - i też ten sam odcień! Czy któraś z was też tak ma? Czy to znaczy,że jakąkolwiek sobie teraz farbę wybiorę będę miała to ciemnorude coś na głowie??
safinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 19:54   #2
safinka
Raczkowanie
 
Avatar safinka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 67
Dot.: Niezależnie od farby-ten sam kolor?

up up up
safinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 22:03   #3
iza91
Raczkowanie
 
Avatar iza91
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 183
GG do iza91
Dot.: Niezależnie od farby-ten sam kolor?

Ja niestety Ci nie pomogę, nigdy jeszcze nie farbowałam włosów. Cierpliwości, ktoś ci odpowie na pytanie
__________________

"Nikt nie popełnia większego błędu niż ten, kto nie robi nic tylko dlatego, że może zrobić tylko trochę."
E. Burke

"Człowiek, który nie zmierza do jakiegoś celu, nie osiągnie żadnego."
iza91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 22:11   #4
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Niezależnie od farby-ten sam kolor?

Cytat:
Napisane przez safinka
Drogie wizażanki Jak to możliwe,że niezależnie od tego jakiej farby używam zawsze wychodzi mi ten sam kolor? Tylko za pierwszym w moim życiu farbowaniem miałam rzeczywiście czerwień na włosach,później użyłam opalizującego szatyna Garniera - wyszedł cieeeemnyyy,bardzo ciemny brąz z kasztanowym połyskiem,później użyłam jasnego szatyna - i wyszło to samo,a powinno byc przynajmniej jaśniejsze! Następnie sięgnęłam po opalizujący kasztan - i też ten sam odcień! Czy któraś z was też tak ma? Czy to znaczy,że jakąkolwiek sobie teraz farbę wybiorę będę miała to ciemnorude coś na głowie??

Jesli barwnik ma odpowiednio ciemny odcień , a położysz na niego farbę z jasniejszym barwnikiem ( tak jak pisałas o tym jasnym szatynie) to nic to nie da- farba nie rozjasni innej farby , tym bardziej z intensywniejszym barwnikiem, a jedynie pogłębi poprzedni kolor. Opalizujący kasztan też nic nie dał bo znów barwnik jedynie podsycił poprzedni(szczególnie jeśli poprzedni odcień był ciepły , z czerwonymi-kasztanowimi refleksami).Jesli chcesz inny , jaśniejszy odcień, bez dekoloryzacji sie nie obędzie.
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 22:14   #5
Martulka10000
Raczkowanie
 
Avatar Martulka10000
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 416
Dot.: Niezależnie od farby-ten sam kolor?

Ja nigdy nie farbowalam wlosów, jestem wierna ciemnemu brązowi
__________________
,,Ważne są tylko te dni ktorych jeszcze nie znamy
Ważnych jest kilka tych chwil, tych, na które czekamy czekamy''
Martulka10000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 07:21   #6
_cleooo_
Raczkowanie
 
Avatar _cleooo_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 382
Dot.: Niezależnie od farby-ten sam kolor?

ja tez tak mam ale z blondami.niezaleznie od tego czy uzyje ciemnego czy bardzo bardzo jasnego blondu zawsze mam to samo - średni blond
__________________
_cleooo_


_cleooo_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 07:46   #7
safinka
Raczkowanie
 
Avatar safinka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 67
Dot.: Niezależnie od farby-ten sam kolor?

O nie....Tzn. że cokolwiek teraz wybiorę będzie bez sensu,bo znów wyjdzie to samo Ale czy tak jest nawet jeśli farba jest z rozjaśniaczem?Czy wtedy może już kompletnie wyjdzie jakieś dziwactwo?
Dekoloryzacji trochę się boję,bo to chyba straszliwie niszczy włosy,prawda? W sumie nigdy tego nie stosowałam...Ktoś mógłby mi powiedzieć cosik na ten temat?
safinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-22, 08:09   #8
safinka
Raczkowanie
 
Avatar safinka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 67
Dot.: Niezależnie od farby-ten sam kolor?

Aha,dodam jeszcze,że teraz mój kolor jest kompletnie sprany i rozjaśniony przez słońce,taki zrudziały brąz Paskudztwo...miałam nadzieję,że farba z rozjaśniaczem chwyci i zmieni ten kolor,ale teraz już nie jestem pewna
safinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 08:25   #9
_cleooo_
Raczkowanie
 
Avatar _cleooo_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 382
Dot.: Niezależnie od farby-ten sam kolor?

nie no chyba w sumie az tak zle nie bedzie. nie zalamuj sie. mi np. czarny wychodzi tak jak powinien a nie jak średni blond, za to jak fabowalam się na brązowo to tez prawie kazda farba identycznie mi wychodział , poza Schwarzkopf Natural &Easy jasny popielaty brąz. wyszedl mi łśiczny zminy brązik bo tak to zawsze wychodziło mi to samo, czyli brąż z ciepłym odcieniem
__________________
_cleooo_


_cleooo_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 10:21   #10
safinka
Raczkowanie
 
Avatar safinka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 67
Dot.: Niezależnie od farby-ten sam kolor?

Myślałam właśnie,że może by tak zafarbować kolorem zimnym,żeby zniwelował tą rudość Ale problem w tym,że o niebo lepiej mi w kolorach ciepłych.No ale nie w takim spranym paskudztwie Dobra jest ta farba NAtural&Easy??Narazie mam doświadczenie tylko z Garnierem (samodzielnie) i Goldwellem (u fryzjera)
safinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 10:25   #11
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Niezależnie od farby-ten sam kolor?

Moja mama miala ten sam problem. Po prostu masz we wlosach ciemny barwnik i przy kazdym farbowaniu wlosy wychodza wrecz czarne (ja mam to samo tylko, ze wychodza rude ). Od dluzego juz czas farbowala wlosy farba Brillance - kolor mahon i dopiero gdy sie bardzo spral to byl jasniejszy. Kiedys poszla z farba do fryzjerki i zapytala jak to zrobic, zeby wlosy nie wychodzily ciagle czarne. Fryzjerka ufarbowala jej normalnie farba tylko odrosty, a do reszty wlosow uzyla farby rozcienczonej utleniaczem. Dopiero wowczas kolor byl taki jak powinien i o dziwo wcale sie nie spieral :P Po kilku takich farbowaniach mogla farbowac wlosy juz bez uzycia utleniacza, a kolor przestal wychodzic czarny .
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-22, 10:28   #12
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Niezależnie od farby-ten sam kolor?

rzadko kiedy chłodny odcień przykryje ciepły, zwłaszcza w przypadku farb z marketu nawet jeśli na poczatku wyjdzie w miarę chłodny to szybko spierze się do zrudziałego. Proponuję farby profesjonalne lub wizytę u dobrego fryzjera
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 18:59   #13
kasia20a
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 140
Dot.: Niezależnie od farby-ten sam kolor?

JA tak mam kazdna farba ciemna bo na takie farbuje braz czy palona kawa albo jakas czekolada na poczatku wychodza miczarne włosy a pozniej spiera sie na rudo buuu dlatego mysle na ponownym przefarbowaniu na czarno ale to chyba zbyt intensywne dlatego szukam ciemnej farby prawie czarnej zeby nie spłukiwała sie na rudo ale nie wim co wybrac?? zna któras??
kasia20a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 18:07   #14
safinka
Raczkowanie
 
Avatar safinka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 67
Dot.: Niezależnie od farby-ten sam kolor?

Oj niestety ci nie pomogę z tą czarną farbą,bo z tego co widziałam na moich koleżankach to wszystkim się w którymś momencie spłukuje na rudo Ale jednej mojej znajomej ciemny brąz Garniera wchodzi niemal jak czarny i nawet się długo trzyma na głowie...może to zależy od włosów?

A ja ponawiam moje pytanko: Jak myślicie,czy na moich farbowanych 2 miesiące temu (czyli wypłowiałych już) włosach złapie na odpowiedzni kolor (nie cieeemnorudy) farba z rozjaśniaczem?Czy może w ogóle nie będzie efektu?
safinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 07:47   #15
safinka
Raczkowanie
 
Avatar safinka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 67
Dot.: Niezależnie od farby-ten sam kolor?

up
safinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 09:42   #16
_cleooo_
Raczkowanie
 
Avatar _cleooo_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 382
Dot.: Niezależnie od farby-ten sam kolor?

a mi sie nigdy czarny nie wypłukiwał na rudo.
__________________
_cleooo_


_cleooo_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-25, 07:49   #17
safinka
Raczkowanie
 
Avatar safinka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 67
Dot.: Niezależnie od farby-ten sam kolor?

Może czarny się nie wypłukuje...ale mój na pewno tak Tyle,że to co sobie robię na główce to nie czerń
Ehh...chyba jednak kupię zwykłą farbę,może innej firmy..znowu mi pewnie wyjdzie to samo dziadostwo co zawsze,ale poczytałam opinie o L'Orealu tym co chciałąm kupić i się załamałam.Dziewczynom powychodziły jakieś rudości,róże,fiolety,brr
safinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:20.