Wymianka zakładkowa - 8 Marzec - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Druty, igła i szydełko

Notka

Druty, igła i szydełko Forum dla miłośników drutów, szydełka i igły. Tu dowiesz się jak ozdobić spodnie, na jaki kolor pofarbować koszulkę oraz jak uratować zniszczony sweter.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-15, 13:43   #331
hajduczek
Zadomowienie
 
Avatar hajduczek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 206
Send a message via Skype™ to hajduczek
Dot.: Wymianka zakładkowa - 8 Marzec

No to się rozpętała burza. Chociaż zawsze na początku każdej wymianki i zapisów Alinka wyraźnie podaje jej zasady i każdy podejmując wyzwanie akceptuje zasady i terminy.

A ja nigdzie nie napisałam słowa, że komuś być może się nie podoba.

I zupełnie nie potrzebne są te wszystkie teksty, bo zasady są jasno określone!!! Oczywiście są przeróżne sytuacje, które nas w bardzo niespodziewany sposób dotykają, zawsze można poinformować na PW, wydaje mi się, że należy to do dobrego wychowania, jeżeli jakiegokolwiek zobowiązania nie wypełniamy...
__________________
Serdecznie zapraszam do oglądania i komentowania moich prac

Nigdy pod żadnym pretekstem nie należy odwracać się do życia plecami!

Preferencje

Edytowane przez hajduczek
Czas edycji: 2011-03-15 o 13:46 Powód: błąd
hajduczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 14:01   #332
honka'
Wtajemniczenie
 
Avatar honka'
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 2 205
GG do honka'
Dot.: Wymianka zakładkowa - 8 Marzec

Drogie Panie-kończcie te wymianki słowne Nie macie możliwości, nie chcecie,etc. to nie pokazujcie. Może znajdzie się czas to wtedy pokażcie.

A teraz do roboty,bo wymianka wielkanocna zbliża się ogromnymi krokami
__________________
hop do mnie

blog

Bo w oczach tkwi siła duszy!

honka' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 14:23   #333
asieńczyk
Zakorzenienie
 
Avatar asieńczyk
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 000
Dot.: Wymianka zakładkowa - 8 Marzec

Cytat:
Napisane przez jambolaja Pokaż wiadomość
Asieńko Kochana dostałam dawno.Przepraszam,ż e nie dałam znać. Jakoś mi to umknęło.Taki mam zakręcony czas,nawet na decou-forum mało wchodzę,choć zwykle bywam tam regularnie....Ale moja tez powinna dojść dawno.Jak do jutra nie dojdzie wyślę Ci drugą a tamta reklamuje.
Jeśli masz zdjęcie tej śliczności co zrobiłaś to wstaw proszę.Ja bezaparatkowa chwilowo jestem, Życzać muszę...
Ważne, że dotarła Zdjęć nie wstawię , bo nie zrobiłam - wiesz dlaczego

Cytat:
Napisane przez jambolaja Pokaż wiadomość
Ja jeszcze nie miałam jak dotąd takiej obsuwy pocztowej....PP bywa u mnie terminowiej niż kurier. Ale Asia napisała mi na priv że czekają na nią jakieś awiza i że we wtorek bedzie na poczcie wiec mam nadzieje,że tam na Nią grzecznie cosik czeka...Ja czekam z niecierpliwościa na wiadomość...
Jolu - niczego nie reklamuj, niczego nie wysyłaj, bo ja wreszcie mogłam dziś odebrać ( wiesz dlaczego dopiero dziś) moje ślicznoci.
Bardzo, bardzo Ci dziękuję

Cytat:
Napisane przez hajduczek Pokaż wiadomość
No to się rozpętała burza.

I zupełnie nie potrzebne są te wszystkie teksty, bo zasady są jasno określone!!! Oczywiście są przeróżne sytuacje, które nas w bardzo niespodziewany sposób dotykają, zawsze można poinformować na PW, wydaje mi się, że należy to do dobrego wychowania, jeżeli jakiegokolwiek zobowiązania nie wypełniamy...
Dobrze prawisz mądra Kobieto Niestety miałam okazję przekonać się o tym na własnej skórze (( ale wysłałam w terminie , niestety pokazać mogę dopiero dziś - jak na PW Joli obiecałam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wz1.jpg (75,3 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wz2.jpg (73,2 KB, 35 załadowań)
asieńczyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 17:07   #334
pastek1
Zakorzenienie
 
Avatar pastek1
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: woj. mazowieckie
Wiadomości: 5 981
GG do pastek1
Dot.: Wymianka zakładkowa - 8 Marzec

Cytat:
Napisane przez leemonqa Pokaż wiadomość
pisałam, nawet nie raz ...
ja się zawsze ciesze jak coś dostanę bo wiem ze ktoś zrobił to dla mnie i włożył w to swój czas, prace i serce ...
zdaję sobie sprawę z tego że moja wypowiedź (pewnie i ta i poprzednia)zostanie zapewne źle odebrana ale nie mam ani siły ani chęci tłumaczyć się . mam dosyć problemów w prawdziwym życiu i nie będę sobie jeszcze dokładać takich wirtualnych ...
Troszkę nie zaglądałam na wątek wymiankowy, a widzę, że powstał problem, który po części dotyczy również mnie.
Wiolu ja ci wierzę, w to co piszesz Nie chodziło o to, żeby komuś zrobić przykrość i wywołać burzę, ale dobrze jest usłyszeć prawdę na temat swojej pracy, nawet tą gorszą. Myślę, że niepotrzebnie się tłumaczysz, bo nie masz czego. Może faktycznie lepiej zrezygnować z wymianek.
__________________

8 grudnia - prezenty
pastek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 17:27   #335
aniadebska
Raczkowanie
 
Avatar aniadebska
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 387
GG do aniadebska
Dot.: Wymianka zakładkowa - 8 Marzec

Piszecie o braku zdjeć, że Wam przykro... A co mają zrobić te co nie dostały nic???

Ja wysłałam sporo przed czasem, moje wylosowanka dostała to co zrobiłam, wstawiła zdjęcia (mogę pocieszyć oko), a ja nie mam swojej zakładki....

Może powiecie coś mądrego w takiej sytuacji?
Nie wiecie jak mi jest przykro....

Ale mam swoje problemy dużo większe, niż brak zakładki. Jednak niesmak zostaje. Biorę udział w wymiance świątecznej i chyba na tym zakończę, bo zawsze wychodzą niemiłe sytuacje.
__________________
moje prace i tu
rozgryzacze schematów, czyli...

Edytowane przez aniadebska
Czas edycji: 2011-03-15 o 17:29
aniadebska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 18:52   #336
anka43
Zakorzenienie
 
Avatar anka43
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Ziemia Lubuska
Wiadomości: 9 535
Dot.: Wymianka zakładkowa - 8 Marzec

Śliczne zakładki !!!!
__________________
anka43 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 19:06   #337
GLINKA121
Zakorzenienie
 
Avatar GLINKA121
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Złotoryja - Dolnyśląsk
Wiadomości: 12 478
GG do GLINKA121 Send a message via Skype™ to GLINKA121
Dot.: Wymianka zakładkowa - 8 Marzec

No tak nie było mnie kilka godzin przy komputerze i co - kochane - nie wiem co dziś nastały za czasy /pewnie to wpływ księżyca - zaraz łapiecie za słowo czy Was to czy nie Was dotyczy - ale są osoby które naprawdę nie wywiązują się ze zobowiązań nie tylko jeśli chodzi o zdjęcia ale o sam fakt upominku i napisałam to aby co niektórym to uzmysłowić i notka ta Wioletko nie Ciebie tyczyła podejrzewam Alinko że o mnie piszesz
Jeśli chodzi o wymianki to tak jak ktoś napisał - nikogo tu się nie przymusza - wszyscy znają zasady wiedzą że należy wysłać w terminie i dla bezpieczeństwo polecony piorytet /jesteśmy jakby nie było ludźmi dorosłymi/ - a jeśli ktoś ma problemy zobowiązany jest do poinformowania o opóźnieniu czy choćby pokazaniu się na forum - bo nie wszyscy też się pokazują a fak Aniu że jest jeszcze bardziej przykro jak jeszcze się nie otrzymało - tu nic nie pisałam bo uważałam że osoby zainteresowane porozumiały się -
Wioletko a czy będziesz chciała się bawić czy nie od Ciebie zależy
Jest mi bardzo przykro z powodu - źle zostałam zrozumiana może źle napisałam ale sądząc po Was młodych dziewczynach - że lubicie takie bajery - już nie mówię o cyfrówce - bo sama nie mam i jest mi nie potrzebna a telefon też mam do rozmów ale jakiś tam aparat jest /można napisać dostałam nie mam jak wrzućcie fotki/ - czy uważacie że prowadzenie takiego czegoś to jest super sprawa - czy mi potrzeba wysłuchiwać - ja korzyści z tego nie mam żadnej - poświęcam swój wolny czas na to - nie jestem alfą czy omegą nie ogarnę wszystkiego - ale jedno co mogę Wam obiecać - doprowadzam do końca Wielkanocną i dziękuję wszystkim za zabawę

Aby było jasne - dziś zdjęć nie pokaże bo jestem zmęczona -

Przepraszam jak kogoś uraziłam
GLINKA121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-15, 19:15   #338
hajduczek
Zadomowienie
 
Avatar hajduczek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 206
Send a message via Skype™ to hajduczek
Dot.: Wymianka zakładkowa - 8 Marzec

Alinko!
__________________
Serdecznie zapraszam do oglądania i komentowania moich prac

Nigdy pod żadnym pretekstem nie należy odwracać się do życia plecami!

Preferencje
hajduczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 19:35   #339
renia0605
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kotlina klodzka
Wiadomości: 160
GG do renia0605
Dot.: Wymianka zakładkowa - 8 Marzec

Dziewczyny! Opanujcie się miało być miło i sympatycznie a wyszło jak wyszło. Przykro mi,że nie wszystkie przyłożyły się do tego solidnie i wysłały w terminie.
Miały dojść na 8 marca a to, że któraś nie wstawiła zdjęć no cóż nie zawsze można i nie warto z tego robić afery.
Pozdrawiam wszystkie wymiankowiczki. Kolorowych snów.
__________________
tutaj jestem http://renia0605.blogspot.com/
i jeszcze tu http://www.garnek.pl/renia1
renia0605 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 19:58   #340
damurek
Zakorzenienie
 
Avatar damurek
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 721
Dot.: Wymianka zakładkowa - 8 Marzec

Cytat:
Napisane przez hajduczek Pokaż wiadomość
No to się rozpętała burza. Chociaż zawsze na początku każdej wymianki i zapisów Alinka wyraźnie podaje jej zasady i każdy podejmując wyzwanie akceptuje zasady i terminy. ......................... .................I zupełnie nie potrzebne są te wszystkie teksty, bo zasady są jasno określone!!! Oczywiście są przeróżne sytuacje, które nas w bardzo niespodziewany sposób dotykają, zawsze można poinformować na PW, wydaje mi się, że należy to do dobrego wychowania, jeżeli jakiegokolwiek zobowiązania nie wypełniamy...
Podpisuję się pod słowami Hajduczka ..... jeżeli wpisuję się na wymiankę akceptuję zasady i terminy ....... od zapisania się zawsze jest dużo czasu na realizację swojego pomysłu .......... raczej nie wypada czekać na ,,za pięć dwunasta,, z wysłaniem niespodzianki ........ wiem, że różnie się nam w życiu układa ale ............... .
Jestem na Wizażu już piąty rok więc kilka wymianek zaliczyłam ...... niestety dawno temu się zniechęciłam dlatego nie chciałam się już do żadnej zapisywać. Ciekawe czy jest jakaś wymianka, w której nie ma zgrzytów, gdzie nikt nie czeka na prezencik grubo po terminie ..... itd. itp.
Chyba też zrezygnuję ..... jeszcze tylko wiosenna
__________________
Gdyby mnie ktoś szukał to jestem TUTAJ
damurek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 20:29   #341
aniadebska
Raczkowanie
 
Avatar aniadebska
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 387
GG do aniadebska
Dot.: Wymianka zakładkowa - 8 Marzec

Alinko, ja podziwiam Cię zawsze za chęć organizowania wymianek. Domyślam się ile to kosztuje czasu i pracy. Ja osobiście nie mam do Ciebie o nic żalu - przecież nie możesz odpowiadać za kogoś innego (tylko za siebie). Mam wrazenie, że na blogu, gdzie sporo wizażanek tam jest, nie ma tego typu problemów. Zarówno Candy jak i wymianki przebiegają sprawnie - wiec w czym tkwi problem? Nie brałam udziału w zbyt wielu wymiankach na wizażu, ale zawsze były zgrzyty, wiec juz chyba tak musi być. Ja idę do przodu i jak to Basia - Hajduczek napisała: najważniejsze, żeby być w porzadku do samego siebie - ja jestem i to mnie cieszy. Jak wiem, że nie mam czasu - nie bawię się Pozdrawiam
__________________
moje prace i tu
rozgryzacze schematów, czyli...
aniadebska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-15, 20:46   #342
GLINKA121
Zakorzenienie
 
Avatar GLINKA121
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Złotoryja - Dolnyśląsk
Wiadomości: 12 478
GG do GLINKA121 Send a message via Skype™ to GLINKA121
Dot.: Wymianka zakładkowa - 8 Marzec

Dziewczyny - uważam że się wytłumaczyłam - jeśli kogoś moje tłumaczenie nie zadawala no cóż mówi się trudno i jak pisze Renia - dziewczyny miało być sympatycznie i miło i tak się zapowiadało - może proszę zakończmy już i czekajmy co czas pokaże / do końca tygodnia / - tylko niech znów ktoś moich słów opacznie nie zrozumie
Dziękuję
GLINKA121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 21:22   #343
andzia30
Zadomowienie
 
Avatar andzia30
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 1 183
GG do andzia30
Dot.: Wymianka zakładkowa - 8 Marzec

witajcie kochane...oto moja zakładeczka prześliczna i karteczka, za które ślicznie dziękuję ...sprawiły mi dużo radości...przepraszam, że z opóźnieniem wstawiam zdjęcia, ale ciężki okres w pracy i długi weekend na wykładach...a teraz podziwiajcie kochane, bo jest co...wszystkie zakładki i karteczki, które dostałyście są prześliczne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0637.jpg (91,7 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0638.jpg (66,3 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0639.jpg (82,6 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0640.jpg (64,1 KB, 17 załadowań)
__________________
Angel Design
zapraszam na chwalipiętowisko:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=840
andzia30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-17, 16:05   #344
Rossali
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 478
GG do Rossali
Dot.: Wymianka zakładkowa - 8 Marzec

Po pierwsze chciałam przeprosić Basię (hajduczka). Od kilku tygodni mam ciężki okres, problemy zdrowotne i w pracy i z tego wszystkiego zupełnie zapomniałam, że nie pokazałam prezentu od Ciebie... wiem, że w każdej wymiance zdarzają się osoby, które nawalają z terminem i jest mi bardzo wstyd, że tym razem to jestem ja. Do Barbarery, dla której miałam robić zakładkę napisałam i przeprosiłam, że nie wyrobie sie w terminie, ale o zdjęciach zupełnie zapomniałam. Jest mi bardzo przykro, że Tobie jest przykro, bo wiem jak wiele pracy musiałaś włożyc w mój prezencik.

Na wizażu też od jakiegoś czasu jestem tylko przelotem, bo zwyczajnie nie mam siły siedzieć przed komputerem, dlatego nawet nie miałam pojęcia, że tu się zrobiło takie zamieszanie...

Mam dzisiaj bardzo ciężki dzień za sobą, od rana latałam po lekarzach i właściwie dopiero niedawno dotarłam do domu, ale zaraz postaram sie zrobić zdjęcia.. już lecę po aparat.
Rossali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-17, 18:26   #345
GLINKA121
Zakorzenienie
 
Avatar GLINKA121
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Złotoryja - Dolnyśląsk
Wiadomości: 12 478
GG do GLINKA121 Send a message via Skype™ to GLINKA121
Dot.: Wymianka zakładkowa - 8 Marzec

Lista wymiankowa
1. Just-in
2. Sagap
3. Sioodemka
4. Mezaga
5.Jambolaja
6.EwcIaKIcIa
7. Beata1718
8. Zielona butelka
9. Kaariokaa
10. MagdaBM1
11. Rossali
12. Hajduczek od Spalinka
13.Barbarera od Rossali
14.Dzianga
15.Anka43
16.Andzia30
17.Asieńczyk
18. Dominikowa
19. Aniadebska od LiliSerpent100
20. Aninaj od Beaty1718 /tu pomyliłam adresy odesłać miała Mausedrem
21.Renia0605
22. Leemonqa
23. Spalinka
24.Mousedrem
25LilySerpent100
26. Honka’
27. .Poppy
28. Pastek1
29. Integra
30. Agniesia125
31. Stewka
32 Patusan
33.Damurek
34. Glinka121
Dziewczyny zrobiłam listę wg moich zapisków proszę o potwierdzenie osoby które wyróżniłam /nie otrzymały/ - żebym coś znowu nie napisała tak jak nie powinno - już z góry przepraszam
GLINKA121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-17, 19:10   #346
aniadebska
Raczkowanie
 
Avatar aniadebska
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 387
GG do aniadebska
Dot.: Wymianka zakładkowa - 8 Marzec

Alinko - u mnie się zgadza - nie dostałam nic do tej pory... Już nie czekam idę do przodu, z ciekawości zaglądam na wątek, bo może LiliSerpent100 wklei chociaż zdjęcia (jak o to prosiłam kilka postów wcześniej). Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie

Wasze zakładeczki są cudne. jest co podziwiać i oglądać
__________________
moje prace i tu
rozgryzacze schematów, czyli...
aniadebska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-17, 20:21   #347
hajduczek
Zadomowienie
 
Avatar hajduczek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 206
Send a message via Skype™ to hajduczek
Dot.: Wymianka zakładkowa - 8 Marzec

Alinko u mnie tak samo jak u Ani, nadal nic nie przyszło...
__________________
Serdecznie zapraszam do oglądania i komentowania moich prac

Nigdy pod żadnym pretekstem nie należy odwracać się do życia plecami!

Preferencje
hajduczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-17, 23:32   #348
Rossali
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 478
GG do Rossali
Dot.: Wymianka zakładkowa - 8 Marzec

Oto prezencik, który otrzymałam od Hajduczka.
Zakładki są cudowne, bardzo mi się podobają,a le przyznam szczerze, że najbardziej mnie oczarowała karteczka!! Nie widać tego na zdjęciu, ale krzyżyki, z których zrobiony jest obrazem mają jeden milimetr!!!! Ponieważ kiedys troszkę krzyżykowałam, więc zdaję sobie sprawę, jak wiele czasu i pracy wymagało wyhaftowanie takich różyczek. Nadal jestem pełna podziwu, dla twojej pracy Basiu!! I... jeszcze raz przepraszam, że nie wrzuciłam od razu zdjęć
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1090791.jpg (61,2 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1090792.jpg (125,2 KB, 36 załadowań)
Rossali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-17, 23:50   #349
aniadebska
Raczkowanie
 
Avatar aniadebska
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 387
GG do aniadebska
Dot.: Wymianka zakładkowa - 8 Marzec

Piękne zakładki. Dużo pracy w te krzyżyki włożyłaś Basiu. Efekt końcowy super
__________________
moje prace i tu
rozgryzacze schematów, czyli...
aniadebska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-18, 11:02   #350
anka43
Zakorzenienie
 
Avatar anka43
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Ziemia Lubuska
Wiadomości: 9 535
Dot.: Wymianka zakładkowa - 8 Marzec

Piękne zakładki zrobiłaś Basiu
__________________
anka43 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-18, 12:07   #351
dominikowa
Wtajemniczenie
 
Avatar dominikowa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 449
Dot.: Wymianka zakładkowa - 8 Marzec

śliczne zakładki i karteczki
a ja nie wiem dlaczego mausedream nie pokazuje przsyłki odmnie, albo już pokazała i ja przeoczyłam albo jej się nie podoba i nie chce pokazać
__________________

30 w 2016
dominikowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-18, 18:30   #352
anka43
Zakorzenienie
 
Avatar anka43
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Ziemia Lubuska
Wiadomości: 9 535
Dot.: Wymianka zakładkowa - 8 Marzec

Cytat:
Napisane przez dominikowa Pokaż wiadomość
śliczne zakładki i karteczki
a ja nie wiem dlaczego mausedream nie pokazuje przsyłki odmnie, albo już pokazała i ja przeoczyłam albo jej się nie podoba i nie chce pokazać
Kochana sama wstaw zdjęcie ,to najlepszy sposób .Bo nie warto czekać na to czy ktoś wstawi czy też nie .Ta wymianka jest jedną za najgorszych pod względem pokazywania zdjęć .To jest moje prywatne zdanie ,możecie się z nim nie zgodzić .
__________________
anka43 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-18, 18:50   #353
dominikowa
Wtajemniczenie
 
Avatar dominikowa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 449
Dot.: Wymianka zakładkowa - 8 Marzec

Cytat:
Napisane przez anka43 Pokaż wiadomość
Kochana sama wstaw zdjęcie ,to najlepszy sposób .Bo nie warto czekać na to czy ktoś wstawi czy też nie .Ta wymianka jest jedną za najgorszych pod względem pokazywania zdjęć .To jest moje prywatne zdanie ,możecie się z nim nie zgodzić .
niestety masz racje

a może Marta mausedrem jest zajęta, jak nie wstawi przez weekend to ja wstawie [po niedzieli
__________________

30 w 2016

Edytowane przez dominikowa
Czas edycji: 2011-03-18 o 18:52
dominikowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-18, 19:05   #354
anka43
Zakorzenienie
 
Avatar anka43
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Ziemia Lubuska
Wiadomości: 9 535
Dot.: Wymianka zakładkowa - 8 Marzec

Może i zajęta
Strach się bać co będzie w wymiance Wielkanocnej
__________________
anka43 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-18, 21:29   #355
EwcIaKIcIA
Zakorzenienie
 
Avatar EwcIaKIcIA
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kutno :D
Wiadomości: 5 482
GG do EwcIaKIcIA
Dot.: Wymianka zakładkowa - 8 Marzec

Ja też w końcu znalazłąm chwilkę czasu żeby pokazać moje cuuuudowne kompleciki zakładkowo karteczkowe

Reniu i Madziu Dziękuję baaaardzo, zakładeczki są cuuudowne, ileż pracy musiały was kosztować
Reniu zawsze sie zachwycałąm tym haftem matematycznym i byla to dla mnie czarna magia, ale teraz nadziwic sie nie mogę I to jeszcze z moim ukochanym pieskiem, kolejna rzecz do mojej kolekcji

Mam nadzieję dziewczynki, że mi wybaczycie to opoznienie w pokazaniu zdjęć
Jednak dla mnie naaajważniejsze jest to, ze mi się niezmiernie podobają
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0042.jpg (64,5 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0043.jpg (55,0 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0045.jpg (46,7 KB, 21 załadowań)
__________________
Zapraszam Serdecznie
Origami

wędrowniczek:
Monika_75>honka'>JaneB>hejasz>Pagata>ewel ika>dagus_gd>poppy>Alexan draM>joanwi>nir>agniesia1 25>Damurek>kaariokaa>JA

Już praawie w domku
EwcIaKIcIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-18, 21:46   #356
anka43
Zakorzenienie
 
Avatar anka43
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Ziemia Lubuska
Wiadomości: 9 535
Dot.: Wymianka zakładkowa - 8 Marzec

Ewelinko,śliczności dostałaś
__________________
anka43 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-18, 22:19   #357
aniadebska
Raczkowanie
 
Avatar aniadebska
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 387
GG do aniadebska
Dot.: Wymianka zakładkowa - 8 Marzec

Ewelinko, super są Twoje zakładki i karteczki, które otrzymałaś

---------- Dopisano o 23:19 ---------- Poprzedni post napisano o 23:17 ----------

Cytat:
Napisane przez anka43 Pokaż wiadomość
Kochana sama wstaw zdjęcie ,to najlepszy sposób .Bo nie warto czekać na to czy ktoś wstawi czy też nie .Ta wymianka jest jedną za najgorszych pod względem pokazywania zdjęć .To jest moje prywatne zdanie ,możecie się z nim nie zgodzić .
Aniu masz rację. Tak jak piszesz strach się bać co niektórych uczestniczek Może trochę uszczypliwości uaktywni Panie
__________________
moje prace i tu
rozgryzacze schematów, czyli...
aniadebska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 10:45   #358
renia0605
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kotlina klodzka
Wiadomości: 160
GG do renia0605
Dot.: Wymianka zakładkowa - 8 Marzec

EwcIaKIcIA napisała:
"Reniu i Madziu Dziękuję baaaardzo, zakładeczki są cuuudowne,
Reniu zawsze sie zachwycałąm tym haftem matematycznym i byla to dla mnie czarna magia, ale teraz nadziwic sie nie mogę I to jeszcze z moim ukochanym pieskiem, kolejna rzecz do mojej kolekcji "
Ewelinko cieszę się, że Ci się podoba bo przyznam się, że miałam dylemat i pierwszą zakładkę zrobiłam szydełkową ale wiem że Ty też robisz na szydełku więc postanowiłam zrobić matematycznym i znów miałam dylemat z wzorem. Piesek dlatego, że lubisz a kotek do loginu. Pozdrawiam
__________________
tutaj jestem http://renia0605.blogspot.com/
i jeszcze tu http://www.garnek.pl/renia1

Edytowane przez renia0605
Czas edycji: 2011-03-19 o 10:49 Powód: poprawka
renia0605 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 20:05   #359
Aninaj
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 713
Dot.: Wymianka zakładkowa - 8 Marzec

Długo się zastanawiałam co powinnam zrobić. Zawsze obserwowałam wymianki- nie tylko tu, ale i na innych forach z pewnym sarkazmem, gdyż na ogół zawsze dochodziło do jakichś większych lub mniejszych nieporozumień.Nie wiem dlaczego takim "rzutem na taśmę" zapisałam sie tutaj i to od razu na 2- zakładkową i świąteczną.I to od pierwszej wszystko potoczyło się niefortunnie. Ale nie o to mi chodzi,że dostałam po 8 marca. Każdemu się może zdarzyć,że sie pomyli. Nie w tym rzecz. Chodzi o cos innego i to właśnie zaprzątało mój umysł przez tydzień, od kiedy dostałam przesyłkę od Beaty 1718 przesłaną przez mousedream . Ale ponieważ jestem osoba w słusznym wieku z pewnymi zasadami to zdecydowałam się napisać - choćbyście mnie wszystkie miały za to potępić.
Otóz
Cytat:
Napisane przez mousedream Pokaż wiadomość

No przyszło w zwykłej kopercie (nie wiem w jakiej wysyłałaś), troche zakładka się brudna była, więc wg mnie to koperta im się popsuła i małym kosztem chcieli to naprawić. bok kartki jest w każdym razie zgnieciony.../
Spodziewałam się więc,że zakładk może być gdzieś ubrudzona.

Z rozpakowaniem przesyłki poczekałam na wnuczki, bo oczywiście one sekundowały mi w tej wymiance i były bardziej ciekawe ode mnie.
Po rozpakowaniu było mi po prostu wstyd.
Może będę okrutna, ale poczułam się jak kosz na śmieci.
Otóż zakładka była po prostu" nie świeża" Może Beata myślała,że jak haftuję to nie znam się na szydełku. Ale ja wcześniej zaczęłam szydełkować niż haftować i potrafię ocenić świeżo wykrochmaloną rzecz od zleżałej z krochmalem przez jakiś czas. Tego się nie da zgonić na pocztę. Ktoś na poczcie mógłby ubrudzić w jakimś konkretnym miejscu. W tym wypadku musiałby używać ją przez jakiś czas aby była tak równomiernie nieświeża, szara, z zażółceniami od żelazka. Ale to wszystko to jeszcze nic, bo w końcu uprałam ja i wykrochmaliłam. Niestety rdza od chyba starych zardzewiałych szpilek użytych do suszenia nie puściła nawet w waniszu.
Jest mi po prostu przykro. Nigdy bym komuś czegoś takiego nie wysłała. Jeśli by mi się już tak przytrafiło,że w trakcie prania czy suszenia coś poszło nie tak, to w końcu zrobienie takiej nowej zakładki dla osoby szydełkującej to kwestia co najwyżej godziny-półtorej.

Ktos zapyta, po co o tym piszę. Przecież mogłam przemilczeć i udawać,że wszystko jest ok.
Też o tym myślałam. Ale w końcu były 2 powody dla których sie odezwałam
Pierwszy aby mausedream, która nie z własnego wyboru była pośrednikiem w wysyłce do mnie nie została posądzona,że zatrzymała przesyłkę dla siebie.
A po drugie,że może to pozwoli co niektórym forumowiczkom zrozumieć,że wymianka to zrobienie komuś przyjemności, a nie pozbywanie się z domu rzeczy zbędnych. Powiem,że bardziej byłabym zadowolona, gdyby np Beata wzięła wiązkę różnokolorowych nici, powiązała na nich węzełki i wysłała mi jako zakładkę. Byle by to były nici nowe, czyste.
A teraz aby nie być gołosłownym wstawiam zdjęcia otrzymanej wymianki., a także zbliżenia zardzewiałych miejsc. Jest ich co najmniej 6. W realu wyglada to dużo gorzej, bo zdjęcia robione aparatem telefonicznym, a więc nie super jakości.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00815.jpg (188,6 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rdza.jpg (16,1 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rdza2.jpg (12,2 KB, 60 załadowań)
__________________
Pozdrawiam

Aninaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-20, 13:32   #360
misia2
Zakorzenienie
 
Avatar misia2
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 782
Dot.: Wymianka zakładkowa - 8 Marzec

Aninaj smutne to piszesz ,mam tylko jedne pytanie czy piszesz o Wizażance

Beaty 1718 czy

beata1718
misia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Druty, igła i szydełko


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:13.