Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7 - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-23, 18:49   #2821
Ivonnee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 27
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez wkroplideszczu Pokaż wiadomość
pokazala się w ciągu około 3 min i została do tej pory
To zależy jak bardzo jest widoczna. Z doświadczenia wiem, że te testy tzn Amil mogą wprowadzić w błąd. Jak staraliśmy sie z meżem o dzidziusia to wykonywałam początkowo te testy i miałam nadzieje że to już, ponieważ zawsze kreska oznaczająca ciażę pozostawala na nim ledwie ledwie widoczna, taka cieńsza i mega blada (mój mąż jej nie widzial ale koleżanka tak). Wykonałam test innej firmy i wyszedl totalnie negatywny tzn w miejscu gdzie powinna byc 2 kreska nie było nawet jej cienia, nic. Zaczęlam używac innych testów i przekonałam się, że jeśli sie jest w ciaży to kreska nawet jeśli jest bledsza to nie az tak bardzo jak w Amilu i nie ma wątpliwości że wskazuje na pozytywny wynik. Testy Amil odstawiłam! Moja rada - wykonaj test innej firmy i zobacz, bo jesli tam również bedzie blada kreska to byc może to bardzo wcześna ciąża.


Edytowane przez Ivonnee
Czas edycji: 2011-03-28 o 18:36
Ivonnee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 17:21   #2822
w_isienka
Zadomowienie
 
Avatar w_isienka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 069
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

W takim razie masz 2 wyjścia: zrób test innej firmy, albo leć do labu na betę z krwi
w_isienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 19:22   #2823
dariast
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 53
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

hej dziewczyny. piszę do Was ponieważ już od miesiąca chodzę zmartwiona i potrzebuję wsparcia z Waszej strony.
kochałam się z chłopakiem 29 stycznia (sobota) i niestety antykoncepcja zawiodła. Był to 5 dzień cyklu więc rzekomo niepłodny, ale i tak się martwiłam. Dopiero w poniedziałek zażyłam Escapelle (ok 40 h). Kolejna miesiączka była przewidywana na 21 lutego. Lecz niestety się nie pojawiła. 1 marca zrobiłam test beta hcg z krwi i wyszedł negatywny. Jednak zastanawiam się czy po takim czasie był on wiarygodny? Do tej pory nie dostałam miesiączki, tylko lekkiego plamienia. Cały czas czuję się słabo, mdli mnie i mój brzuch lekko się zaokrąglił.
Z góry dziękuję za pomoc!
dariast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 19:26   #2824
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

spóźnienie się okresu po Escapelle to częsty efekt uboczny zażycia tabletki, ale od tego czasu współżycia minęły już prawie 2 miesiące więc to neimożliwe żeby tak duże opóźnienie było spowodowane tabletką (normalnie jest to =/- 7 dni). najlepiej zrób sobie test beta z krwi lub pójdź do lekarza, będziesz miała pewność.
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 19:56   #2825
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez Eldo_rado Pokaż wiadomość
spóźnienie się okresu po Escapelle to częsty efekt uboczny zażycia tabletki, ale od tego czasu współżycia minęły już prawie 2 miesiące więc to neimożliwe żeby tak duże opóźnienie było spowodowane tabletką (normalnie jest to =/- 7 dni). najlepiej zrób sobie test beta z krwi lub pójdź do lekarza, będziesz miała pewność.
No przeciez napisała, ze zrobiła test.
__________________
Uzależniona od wizażu
Niepoprawna optymistka
Ćwiczę z XHIT, Mel B i Jillian
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 20:05   #2826
whitechocolateraspberry
Zadomowienie
 
Avatar whitechocolateraspberry
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 966
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

dariast - mozeidź do ginekologa teraz, chociaz jesli test beta hcg wykazał, że nie jestes w ciąży po 4 tygodniach to raczej nie jestes w tej ciąży, musieliby pomylic wyniki badan a to naprawde bardzo rzadko się zdarza. Jednak powinnas pójść do ginekologa aby ustalić co jest powodem opóźnienia krwawienia.
__________________
Truth has no path. Truth is living, and therefore, changing. It has no resting place, no form, no organized institution, no philosophy.
whitechocolateraspberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 20:06   #2827
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez Celestia Pokaż wiadomość
No przeciez napisała, ze zrobiła test.
przeczytałam, że zrobiła go 1 lutego, a nie 1 marca, stąd mój poprzedni post. skoro test był negatywny to nie ma co się martwić. ewentualnie możesz pójść do lekarza i powiedzieć jak wygląda sytuacja, może coś Ci poradzi.
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-24, 20:39   #2828
pfkanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 253
Exclamation Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez dariast Pokaż wiadomość
hej dziewczyny. piszę do Was ponieważ już od miesiąca chodzę zmartwiona i potrzebuję wsparcia z Waszej strony.
kochałam się z chłopakiem 29 stycznia (sobota) i niestety antykoncepcja zawiodła. Był to 5 dzień cyklu więc rzekomo niepłodny, ale i tak się martwiłam. Dopiero w poniedziałek zażyłam Escapelle (ok 40 h). Kolejna miesiączka była przewidywana na 21 lutego. Lecz niestety się nie pojawiła. 1 marca zrobiłam test beta hcg z krwi i wyszedł negatywny. Jednak zastanawiam się czy po takim czasie był on wiarygodny? Do tej pory nie dostałam miesiączki, tylko lekkiego plamienia. Cały czas czuję się słabo, mdli mnie i mój brzuch lekko się zaokrąglił.
Z góry dziękuję za pomoc!
no wiec tak. Jesli robilas test z krwi .. to on wykrywa hormon zaraz po zapłodnieniu.. także juz po 14 dniach od stosunku możesz byc pewna wyniku. Wiesz denerwujesz sie tym i dlatego mozesz czuc sie slabo.... a brzuszek to dopiero w 3 miesiacu daje znaki ze cos sie tam dzieje nie mysl o Tym tyle a bd dobrze
pfkanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 20:57   #2829
KarolkaZ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cześć dziewczyny mam pytanie . Tak na prawdę powinnam iść do lekarza i to sprawdzić ale zapytam co Wy o tym sądzicie. No więc mam podejrzenie u siebie ciąży gdyż okres spóźnia mi się 6 dni już ,a zawsze miałam regularny cykl co 28 dni. Ostatni stosunek miałam dokładnie 11 lutego i był to mój 20 dzień cyklu i dostałam okres normalnie 28 dnia ale teraz powinien być drugi okres po stosunku i się spóźnia. Stosunek był bez zabezpieczenia i mogła wystąpić możliwość zapłodnienia. Innych objawów nie mam na razie tylko brak okresu wydaje mi się ze to za wcześnie na inne objawy to raz a dwa robiłam test ciążowy dzisiaj i wyszedł negatywny ale dość dużo słyszy się o tym ze testy ciążowe są nie zbyt wiarygodne.
KarolkaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 21:31   #2830
dariast
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 53
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

dziękuję za wasze rady.

chciałam jeszcze zapytać kiedy wynik beta hcg z krwi jest prawdomówny?
zrobiłam 4 tygodnie po współżyciu (tydzien po spodziewanej miesiączce)
zastanawiam się czy to nie za wcześnie?
dariast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 21:32   #2831
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez dariast Pokaż wiadomość
dziękuję za wasze rady.

chciałam jeszcze zapytać kiedy wynik beta hcg z krwi jest prawdomówny?
zrobiłam 4 tygodnie po współżyciu (tydzien po spodziewanej miesiączce)
zastanawiam się czy to nie za wcześnie?
Test z krwi można robić już 10 dni po stosunku, więc Twój był jak najbardziej wiarygodny.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-24, 21:34   #2832
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez dariast Pokaż wiadomość
dziękuję za wasze rady.

chciałam jeszcze zapytać kiedy wynik beta hcg z krwi jest prawdomówny?
zrobiłam 4 tygodnie po współżyciu (tydzien po spodziewanej miesiączce)
zastanawiam się czy to nie za wcześnie?
mogłaś go zrobić dużo wcześniej. po miesiącu wynik jest bardzo prawdomówny!
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 23:25   #2833
87anam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 55
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

staramy się o dziecko od prawie roku, robię testy owulacyjne które prawie zawsze wychodzą pozytywnie( więc nie wiem jaki jest sens) biorę duphaston od 16dc przez 10 kolejnych dni!i zazwyczaj okresu dostaję dzień po odstawieniu, teraz jest 9 dzień po odstawieniu, bolą mnie piersi od około 2 tygodni pobolewa mnie brzuch, jestem nerwowa, miałam dziś delikatne lekko brązowe upławy ale teraz jest już ok, hm....czytając to xxx dziewczyn pomyśli że ciąża jest prawdopodobna, dokładając fakt że przecież staram się o dziecko! ale nie, nie jestem w ciąży,oczywiście jutro zrobie test żeby później nie pluć sobie w twarz że przez głupotę straciłam dziecko (mam dość dziwną pracę), ale jestem pewna na 99,9% że to tylko fałszywy alarm. zastanawiacię się dlaczego to pisze....... mam dwa powody każda kobieta która się sara o dziecko widzi objawy ciąży jeśli okres spóźnia się jej jeden dzień! ale pamiętajcie lepiej sobie nie wkręcać żeby potem nie płakac w łazience że kolejny raz się nie udało, drugi powód.... ten post jest także skierowany do dziewczyn które panicznie boją się ciąży, jesli nie chcecie mieć dziecka to używajcie prezerwatywy albo innych środków i nie będziecie musiały płakać, miliony kobiet chciałyby być na waszym miejscu! a teksty typu wsadził 3 razy dni były niepłodne, powiedzcie czy mogę być w ciąży rozwalają mnie zupełnie.
trzymam kciuki za wszystkie starające się oby jak najszybciej
87anam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 07:45   #2834
ANTERIA
Zakorzenienie
 
Avatar ANTERIA
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Graz/Austria
Wiadomości: 3 730
GG do ANTERIA
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez 87anam Pokaż wiadomość
staramy się o dziecko od prawie roku, robię testy owulacyjne które prawie zawsze wychodzą pozytywnie( więc nie wiem jaki jest sens) biorę duphaston od 16dc przez 10 kolejnych dni!i zazwyczaj okresu dostaję dzień po odstawieniu, teraz jest 9 dzień po odstawieniu, bolą mnie piersi od około 2 tygodni pobolewa mnie brzuch, jestem nerwowa, miałam dziś delikatne lekko brązowe upławy ale teraz jest już ok, hm....czytając to xxx dziewczyn pomyśli że ciąża jest prawdopodobna, dokładając fakt że przecież staram się o dziecko! ale nie, nie jestem w ciąży,oczywiście jutro zrobie test żeby później nie pluć sobie w twarz że przez głupotę straciłam dziecko (mam dość dziwną pracę), ale jestem pewna na 99,9% że to tylko fałszywy alarm. zastanawiacię się dlaczego to pisze....... mam dwa powody każda kobieta która się sara o dziecko widzi objawy ciąży jeśli okres spóźnia się jej jeden dzień! ale pamiętajcie lepiej sobie nie wkręcać żeby potem nie płakac w łazience że kolejny raz się nie udało, drugi powód.... ten post jest także skierowany do dziewczyn które panicznie boją się ciąży, jesli nie chcecie mieć dziecka to używajcie prezerwatywy albo innych środków i nie będziecie musiały płakać, miliony kobiet chciałyby być na waszym miejscu! a teksty typu wsadził 3 razy dni były niepłodne, powiedzcie czy mogę być w ciąży rozwalają mnie zupełnie.
trzymam kciuki za wszystkie starające się oby jak najszybciej

Myślę że wszystkie kobiety powinny mieć takie podejście. Sama panikowałam ale też chciałam wiedzieć wcześniej czy jestem w ciąży bo niedługo wyjeżdzam i w ogóle miałam inne powody żeby wiedzieć wcześniej. Ale jednak test wyszedł negatywny więc niepotrzebnie sobie wkręcałam. W sumie szkoda ale mamy jeszcze czas na dziecko myślę że jak będzie to będzie czy teraz czy za kilka miesięcy czy lat to i tak będzie dobrze Młoda jeszcze jestem
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
ANTERIA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 08:09   #2835
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

owszem, nie widze siebie w ciazy, mysle ze moglabym ja usunac, ja sie zabezpieczam i nie panikuje jak mi sie cos dzieje z cyklem
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 12:30   #2836
whitechocolateraspberry
Zadomowienie
 
Avatar whitechocolateraspberry
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 966
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez 87anam Pokaż wiadomość
staramy się o dziecko od prawie roku, robię testy owulacyjne które prawie zawsze wychodzą pozytywnie( więc nie wiem jaki jest sens) biorę duphaston od 16dc przez 10 kolejnych dni!i zazwyczaj okresu dostaję dzień po odstawieniu, teraz jest 9 dzień po odstawieniu, bolą mnie piersi od około 2 tygodni pobolewa mnie brzuch, jestem nerwowa, miałam dziś delikatne lekko brązowe upławy ale teraz jest już ok, hm....czytając to xxx dziewczyn pomyśli że ciąża jest prawdopodobna, dokładając fakt że przecież staram się o dziecko! ale nie, nie jestem w ciąży,oczywiście jutro zrobie test żeby później nie pluć sobie w twarz że przez głupotę straciłam dziecko (mam dość dziwną pracę), ale jestem pewna na 99,9% że to tylko fałszywy alarm. zastanawiacię się dlaczego to pisze....... mam dwa powody każda kobieta która się sara o dziecko widzi objawy ciąży jeśli okres spóźnia się jej jeden dzień! ale pamiętajcie lepiej sobie nie wkręcać żeby potem nie płakac w łazience że kolejny raz się nie udało, drugi powód.... ten post jest także skierowany do dziewczyn które panicznie boją się ciąży, jesli nie chcecie mieć dziecka to używajcie prezerwatywy albo innych środków i nie będziecie musiały płakać, miliony kobiet chciałyby być na waszym miejscu! a teksty typu wsadził 3 razy dni były niepłodne, powiedzcie czy mogę być w ciąży rozwalają mnie zupełnie.
trzymam kciuki za wszystkie starające się oby jak najszybciej
To prawda, bardzo dużo kobiet wkręca sobie objawy ciąży, naprawdę, jest to wyjątkowo częste zjawisko. Niektóre nawet widzą objawy juz po tygodniu czy 2 co jest niemożliwe.
Ja też szczerze mowiąc wkręcałam sobie kiedys ciążę, choc prawdopodobienstwo było małe - nie doszło do wytrysku wewnątrz, poza tym był to 1 dzień po odstawieniu tabletek. Ale ja i tak czułam się źle, zawroty głowy, nudności oraz ogromny apetyt - okazało się, że to tylko objawy odstawienia tabletek :P Chociaż ja bym nie żałowała jakbym była w ciąży - nawet gdybym została sama z dzieckiem.
__________________
Truth has no path. Truth is living, and therefore, changing. It has no resting place, no form, no organized institution, no philosophy.
whitechocolateraspberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 13:50   #2837
dariast
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 53
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

pewnie macie racje. pewnie przez ten cały stres po prostu ubzdurałam sobie te wszystkie objawy. Bo tak naprawdę to i u mnie jest małe prawdopodobieństwo zajścia. Dni rzekomo niepłodne, zażycie escapelle, negatywna beta hcg. Dla pewności powtórzę badanie w poniedziałek i dam znać co i jak! dziękuję za pomoc
dariast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 12:37   #2838
kacialka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 6
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Witam , proszę o radę.

Ostatni raz okres mialam 30.01.2011
oto wyniki moich badań:

01.02.2011 3 dzień
LH 3,4 faza folikularna 1,1 - 11,6
FSH 4,3 faza folikularna 2,8 - 11,3
PROLaktyna 12,9 norma 1,2- 25
Estradiol 38,8 faza folikularna 0 - 160
Testosteron 60,4 norma 20-80

11.02.2011 13 dc
FSH 5,6 środek cyklu 5,8 - 21
LH 8,7 środek cyklu 17-77
Estradiol 37,8 srodek cyklu 34-400

21.02.2011 25 dc
Prolaktyna bez obciazenia 18 norma 1,2 -25
Prolaktyna po obciążeniu 1 h 59 nie ma normy
TSH III generacji 0,891 norma 0,40- 4,00
FT 3 3,1 norma 1,8 - 4,2
FT 4 1,4 norma 0,8 - 1,9
Testosteron 59,6 norma 20- 80
Progesteron 1,1 norma środek cyklu 0,48 - 1,72
faza lutealna 0,95- 21

Do dzis 24 marzec nie mam jeszcze okresu
robilam 3 razy test ciazowy
dzis ostatni rano i negatywny.

Moj partner robił badania w styczniu, oto wyniki:

abstynencja 3 dni
objetosc 1,6 ml
lepkosc w normie
barwa bialawa
ph 8
ilosc plemnikow 5700.000 ml
ruchliwosc III i IV 25 %
I i Li 23 %
brak 52 %
aglutynacja brak
leukocyty pojedyncze
inne elementy morfotyczne -
postacie patologiczne 40 %
duze glowki 1 %
male glowki 11 %
nieksztaltne 6 %
wrzecionowate glowki 7 %
gruszkowate glowki 0
podwojne glowki 0
plemniki z kroplami cytolazmy 2 %
defekt witki 13 %
Ma 20 lat, pali ale malo, nikiedy pije ale tez rzadko, nie uzywa zadnych innych uzywek.
Mial w wieku 13 lat swinke po niej zapalenie jader czy to ma jakis wplyw na miejszenie plemnikow


Przed badaniami listopad - grudzien - styczen bralam clo + duphaston.
W lutym bralam vitamini - olej z wiesiolka do 14 dnia cyklu
femibion - zen - szen, L-karnityna plus .
Jaka przyczyna moze byc ze do dzis nie mam okresu test wychodzi negatywny i co moge zrobic .
Zwykle mam cykle regularne, 30-dniowe.

Prosze o pomoc
Witam , proszę o radę.

Ostatni raz okres mialam 30.01.2011
oto wyniki moich badań:

01.02.2011 3 dzień
LH 3,4 faza folikularna 1,1 - 11,6
FSH 4,3 faza folikularna 2,8 - 11,3
PROLaktyna 12,9 norma 1,2- 25
Estradiol 38,8 faza folikularna 0 - 160
Testosteron 60,4 norma 20-80

11.02.2011 13 dc
FSH 5,6 środek cyklu 5,8 - 21
LH 8,7 środek cyklu 17-77
Estradiol 37,8 srodek cyklu 34-400

21.02.2011 25 dc
Prolaktyna bez obciazenia 18 norma 1,2 -25
Prolaktyna po obciążeniu 1 h 59 nie ma normy
TSH III generacji 0,891 norma 0,40- 4,00
FT 3 3,1 norma 1,8 - 4,2
FT 4 1,4 norma 0,8 - 1,9
Testosteron 59,6 norma 20- 80
Progesteron 1,1 norma środek cyklu 0,48 - 1,72
faza lutealna 0,95- 21

Do dzis 24 marzec nie mam jeszcze okresu
robilam 3 razy test ciazowy
dzis ostatni rano i negatywny.

Moj partner robił badania w styczniu, oto wyniki:

abstynencja 3 dni
objetosc 1,6 ml
lepkosc w normie
barwa bialawa
ph 8
ilosc plemnikow 5700.000 ml
ruchliwosc III i IV 25 %
I i Li 23 %
brak 52 %
aglutynacja brak
leukocyty pojedyncze
inne elementy morfotyczne -
postacie patologiczne 40 %
duze glowki 1 %
male glowki 11 %
nieksztaltne 6 %
wrzecionowate glowki 7 %
gruszkowate glowki 0
podwojne glowki 0
plemniki z kroplami cytolazmy 2 %
defekt witki 13 %
Ma 20 lat, pali ale malo, nikiedy pije ale tez rzadko, nie uzywa zadnych innych uzywek.
Mial w wieku 13 lat swinke po niej zapalenie jader czy to ma jakis wplyw na miejszenie plemnikow


Przed badaniami listopad - grudzien - styczen bralam clo + duphaston.
W lutym bralam vitamini - olej z wiesiolka do 14 dnia cyklu
femibion - zen - szen, L-karnityna plus .
Jaka przyczyna moze byc ze do dzis nie mam okresu test wychodzi negatywny i co moge zrobic .
Zwykle mam cykle regularne, 30-dniowe.

Prosze o pomoc
kacialka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 21:27   #2839
agnesuk
Wtajemniczenie
 
Avatar agnesuk
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: DolnyŚląsk.
Wiadomości: 2 924
Wyślij wiadomość przez Yahoo do agnesuk
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Ja też sobie kiedyś wmówiłam wszystkie objawy,a później był płacz.
Więc lepiej wyluzować i czekać do @ , zająć się czymś żeby o tym nie myśleć i będzie ok
trzymam za Was kciuki dziewczyny, bo wiem ,że to trudne. Na szczęście mam to już za sobą ufff
Fasolka rośnie
__________________
*ćwiczę
*ujędrniam ciało
*walczę o swoje marzenia!


agnesuk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-28, 17:21   #2840
w_isienka
Zadomowienie
 
Avatar w_isienka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 069
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez kacialka Pokaż wiadomość
...
Przed badaniami listopad - grudzien - styczen bralam clo + duphaston.
W lutym bralam vitamini - olej z wiesiolka do 14 dnia cyklu
femibion - zen - szen, L-karnityna plus .
Jaka przyczyna moze byc ze do dzis nie mam okresu test wychodzi negatywny i co moge zrobic .
Zwykle mam cykle regularne, 30-dniowe.
Coś mi się wydaje, że tu raczej problem jest z nasieniem - warto by było te wyniki pokazać jakiemuś "fachowcowi". Twój facet był z tymi wynikami u androloga? świnka i zapalenie jąder mają jak najbardziej wpływ na płodność
w_isienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 20:54   #2841
magdalenaaa18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Witam. Mam 18 lat.Miesiączkuje raczej regularnie co 28 dni.Teraz okres spoźnia mi sie już 5 dzień.. Współżyłam z chłopakiem i martwię się czy nie jestem w ciąży,chociaz nie wiem czy jest takie prawdopodobieństwo,poniew aż kochalismy się z zabezpieczeniem(prezerwat ywa) i on nie zakończył w środku tylko spuścił się na swój brzuch także szanse na zajście w ciąze sa raczej minimalne?Kilka dni temu przez jakieś 3 dni miałam bóle brzucha(na dole takie jakby skurcze) i cały czas mam uczucie zmęczenia).Martwię się,że mimo wszytsko mogło dojśc do zapłodnienia...
co wy o tym myslicie?;>
magdalenaaa18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 20:58   #2842
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

wątpię, żebyś została zapłodniona.
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 16:36   #2843
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez magdalenaaa18 Pokaż wiadomość
Witam. Mam 18 lat.Miesiączkuje raczej regularnie co 28 dni.Teraz okres spoźnia mi sie już 5 dzień.. Współżyłam z chłopakiem i martwię się czy nie jestem w ciąży,chociaz nie wiem czy jest takie prawdopodobieństwo,poniew aż kochalismy się z zabezpieczeniem(prezerwat ywa) i on nie zakończył w środku tylko spuścił się na swój brzuch także szanse na zajście w ciąze sa raczej minimalne?Kilka dni temu przez jakieś 3 dni miałam bóle brzucha(na dole takie jakby skurcze) i cały czas mam uczucie zmęczenia).Martwię się,że mimo wszytsko mogło dojśc do zapłodnienia...
co wy o tym myslicie?;>
Nie jesteś w ciąży, nie schizuj,

Błagam, używaj innego słownictwa, bo to określenie jest straszne.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 18:22   #2844
zeniaaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Pomocy!Mam problem.Od roku biorę tabletki Harmonet.2 dni temu pojawił mi się lekki okres podczas brania tabletek,towarzyszył temu również ból brzucha.Wizytę u lekarza mam dopiero za półtorej tygodnia.Przyznam się ,że nie zawsze o tej samej godzinie biorę tebaletki.Chciałam poradzić się Was co mam zrobic ,czy przestac zazywac tabletki i zrobic przerwe,czy brac do konca i znowu zeobic przerwe?I czy któraś z Was miała podobny problem?i czy moze byc to spowodowane ciąża?Dodam ,że również od jakiegoś miesiąca boli mnie dolna partia pleców oraz głowa.Z góry dziękuję za odpowiedz
zeniaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 14:22   #2845
dariast
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 53
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

hej dziewczyny! tyle się martwiłam i stresowałam - a tu wynik z bety >0,100 mIU/ml UFFFF! strasznie się cieszę, bo nie jestem jeszcze gotowa na dziecko. To była nauczka na całe moje życie!

Dla wszystkich dziewczyn które są w podobnej sytuacji:
kochałam się z chłopakiem w 5 dniu cyklu i pękła prezerwatywa (dni rzekomo niepłodne) mimo to zażyłam tabletkę ESCAPELLE.
Mimo, że wszystko wskazywało na to, że ciąża wykluczona ja cały czas chodziłam i się zamartwiałam. Po Escapelle po około tygodniu dostałam kilkudniowego krwawienia. Ciągle byłam senna, zmęczona i bolał mnie brzuch. Wmawiałam sobie, że to po prostu skutki uboczne tabletki. Jednak okres spóźniał mi się już 2 tygodnie i coraz bardziej panikowałam. Coraz bardziej odczuwałam bóle w podbrzuszu, jakby ciągnięcie, skurcza, wydawało mi się że mam lekko zaokrąglony brzuch a nawet czułam jak mnie mdli rano a nawet w ciągu dnia. Zaniepokojona zrobiłam badanie krwi BETA HCG które dziś odebrałam i okazało się negatywne. nie jestem w ciąży. jak widać ze stresu, z nerwów wmówiłam sobie te wszystkie objawy! także nie martwcie się i cierpliwie czekajcie na miesiączkę a dla spokoju zróbcie test i nie zamartwiajcie się tak jak ja bo od tego można zwariować!
dariast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 15:27   #2846
superMENKAAAAAAA
Raczkowanie
 
Avatar superMENKAAAAAAA
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 506
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Witam !

Słuchajcie mam problem bo jeszcze nigdy mi się tak nie zdarzyło.
Zawsze jak współżyję z chłopakiem to oczywiście się zabezpieczamy, nigdy nam nie pękła ani w żaden inny sposób nie mogło się nic dostać do środka.. natomiast wczoraj kiedy się pieściliśmy na początku była moja "Pani C" mokra a potem kiedy wkładał swojego ogiera to była sucha i kiedy wyjął go to na gumce była krew i zauważyłam że mam plamienia, okres miałam 10 marca i piersi mnie strasznie teraz bolą, czy to plamienie może być przyczyna tego że za bardzo się otarło gdy było sucho czy to może być coś innego?:confuse d:
superMENKAAAAAAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 15:33   #2847
magdalenaaa18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

nie schizuje,poprostu każda dziewczyna ,gdy jej się spoźnia okres wtedy gdy współżyła z chłopakiem panikuje... To normalne ;]
Chciałam tylko żebyście mnie utwierdziły w przekonaniu,że to niemożliwe
magdalenaaa18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 15:48   #2848
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez zeniaaaaa Pokaż wiadomość
Pomocy!Mam problem.Od roku biorę tabletki Harmonet.2 dni temu pojawił mi się lekki okres podczas brania tabletek,towarzyszył temu również ból brzucha.Wizytę u lekarza mam dopiero za półtorej tygodnia.Przyznam się ,że nie zawsze o tej samej godzinie biorę tebaletki.Chciałam poradzić się Was co mam zrobic ,czy przestac zazywac tabletki i zrobic przerwe,czy brac do konca i znowu zeobic przerwe?I czy któraś z Was miała podobny problem?i czy moze byc to spowodowane ciąża?Dodam ,że również od jakiegoś miesiąca boli mnie dolna partia pleców oraz głowa.Z góry dziękuję za odpowiedz
Ale dlaczego miałabyś robić przerwę? współzyłas w ogóle? bo nic o tym nie piszesz.
__________________
Uzależniona od wizażu
Niepoprawna optymistka
Ćwiczę z XHIT, Mel B i Jillian
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 15:50   #2849
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez magdalenaaa18 Pokaż wiadomość
nie schizuje,poprostu każda dziewczyna ,gdy jej się spoźnia okres wtedy gdy współżyła z chłopakiem panikuje... To normalne ;]
Chciałam tylko żebyście mnie utwierdziły w przekonaniu,że to niemożliwe
jednak troszkę schizujesz. ale spoko, nie masz powodów do zmartwień.
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 16:40   #2850
Aranel
Raczkowanie
 
Avatar Aranel
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 339
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Pytałam, juz w jednym watku ale tutaj wydaje mi sie ze jest wyższa srednia wieku i wieksze doswiadczenie.... Mianowicie, chociaz pewnie to ciezko do uwierzenia, biore tabletki juz 8 rok... poniewaz jestem mega wariatka dodatkowo zabezpieczam sie z obecnym partnerem prezerwatywa..a moje watpliwosci to...

Chodzi mi fakt, czy spotkalyscie sie u siebie czy ze stwierdzeniem że stale przyjmowanie tabletek zmniejsza okres, jego ilosc/wielkosc? dziwne jest ale ostatnie 3 miesiace mam naprawde skąpy... i to mnie niepokoi... (oczywiscie pierwsza i niekonczaca sie mysl, to to że jestem w ciazy, teraz to juz na milion procent skoro skąpe plamienia... ale ze stosujemy dodatkowo gumke, ze pilnuje godzin brania, nie wymiotuje, nie mam biegunki, a wszelkie leki biore z kilku godzinnym odstepem od tabsow...moj racjonalny umysl, mowi ze to zajescie w ciaze to niemozliwe..... aczkolwiek dusza histeryczki mówi - ciąża! ciążą! ciąża! ) nawet pomysalam a mam 29 lat, ze moze ten skapy okres to jakies pierwsze objawy wczesnej menopauzy... a druga przyczyna moze nieco bardziej realna.. od pol roku jestem cholernie i maksymalnie zestresowana zyciowo, tyje, chudne, trace wlosy, lecze sie u dermatologów na ŁZS, ktore dostalam ze stresu...nocami nie spie, budze sie... i zastanawiam sie czy to nie jest jakas forma obrony organizmu, ze tak zestresowany sam zaczyna blokowac okres....

Jedyne co mysle ....a w zasadzie sobie dywaguje w moim pokreconym umysle, ze chcac wyleczyc ŁZS bralam po 10 róznych suplementów dziennie -jakies magnezy, cynki, które powodowaly niestrawnosci, ciezki żóładek, ale nigdy wymioty, czy biegunke.... chociaz czytalam kazda ulotke ze ten suplement czy lek nei ma wplywu na antykoncepcje, a bralam z reguły rano czy 5 godz przez polknieciem pigulki, tak zeby zrobic bezpieczny odstep... Mimo wszystko moj chory umysl krzyczy, napewno sie nie wchlonela pigulka i zaszlas w ciaze... co prawda moj chory umysl omija fakt, ze stosujemy zawsze od poczatku do konca prezerwatywe i nic zlego sie nie dzialo... ale zawsze mam podejrzenia ze te male plemnikowe stwory jakos sie we mnie dostaja......

No nie wiem.... jestem stara i glupia, ale czasem tez potrzebuje jakiegos slowa albo zyczliwego albo przytczka w nos, ze wariuje.....
Aranel jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:35.