Stres???? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-29, 10:47   #1
zuzel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 56

Stres????


Do slubu jeszcze 5 m-cy,a ja juz na sama mysl tak sie stresuje,ze az boje sie,co bedzie w tym naszym najwazniejszym dniu!!!! czy wy tez tak macie? niby wszystko zapiete na ostatni guzik,ale no sama nie wiem. ale ja sie stresujeeeeee!
zuzel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 11:08   #2
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: Stres????

U mnie prawie nic nie zapięte ale stresu jeszcze nie ma
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 11:17   #3
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Stres????

Ja mam jeszcze 1,5miesiąca i jakoś jeszcze się nie stresuje Może dlatego, że siedzę i wymyślam dekoracje, pracuje nad winietkami, mapą stołów, karta win itp (uwielbiam robić takie rzeczy!). Księgę gości już skleciłam

Ogólnie brakuje nam jeszcze:
- koszuli , butów i krawata dla TŻta
- mojej bielizny
- wina na wesele
- poświadczonych świadków w Urzędzie
- przepustek dla samochodów
- ustalić oprawę muzyczną na ślub
- wybranej piosenki na pierwszy taniec (ale to pewnie wykminimy na dzień przed weselem jakoś mało się tym przejmuję)
- muszę zakupić kilka drobiazgów na dekoracje (wysokie wazony i tkaninę na wstęgi, bazę pod mapę stołów)
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 11:23   #4
muminek82
Wtajemniczenie
 
Avatar muminek82
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 192
Dot.: Stres????

mi zostało 31 dnii mam jeszcze mnóstwo spraw do ogarnięcia, przyznam że stresuje się bardzoooo!nie moge zasnąć a jak juz mi się uda to śnią mi sie straszne pierdoły związane ze ślubem
muminek82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 11:30   #5
zuzel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 56
Dot.: Stres????

w takim razie,czytajac Wasze posty, stwierdzam,ze wszystkiego jeszcze nie mam myslalam,ze najwazniejsze to sala, foto,kamera,zespol, urzad-kosciol. reszta to juz pikus
tez nie mam bielizny, moj to nie ma jeszcze gajerka ja w kwietniu ide dopiero na przymiarki-szyje sobie kiecke, w sumie to makijazystki tez nie mam, fryzjera itd. jeszcze mam czas na to, ale przeraza mnie sam fakt brania slubu. nie to,ze nie z ta osoba, kocham mojego tż od ponad 5 lat,ale boje sie,ze cos nie wyjdzie, ze bedzie nudno, ze sie wyrzne na srodku,albo cos jeszcze glupszego
zuzel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 11:58   #6
raingirl
Zakorzenienie
 
Avatar raingirl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 11 532
Dot.: Stres????

Heh, 5 miesięcy przed ślubem to u nas jeszcze daty ślubu nie było nawet a ze wszystkim zdążyliśmy i wszystko się pięknie udało a szczerze to całej tej idei stresu przedślubnego nie rozumiem i nie przerabiałam w dzień ślubu nawet moja pani wizażystka przychodząc do mnie na czesanie i malowanie stwierdziła "tu jest jakoś dziwnie za spokojnie...ty na pewno wychodzisz dziś za mąż?" A ja wyszłam z założenia, że ślub to ma być miły moment w życiu i nie zamierzam sobie psuć tego jakimś głupim stresem

Także "relax, take it easy"
raingirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 13:05   #7
ghola
Raczkowanie
 
Avatar ghola
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 323
Dot.: Stres????

Cytat:
Napisane przez muminek82 Pokaż wiadomość
mi zostało 31 dnii mam jeszcze mnóstwo spraw do ogarnięcia, przyznam że stresuje się bardzoooo!nie moge zasnąć a jak juz mi się uda to śnią mi sie straszne pierdoły związane ze ślubem
Heh - miałam tak samo, zaczeło się w noc po przymiarce sukni, w nocy się budziłam i nie mogłam myśleć o niczym innym tylko o tym, ile jeszcze do przygotowania, załatwienia, ect. Takie bezsenne noce miałam ponad tydzień, skończyły się jak Narzeczony kupił garnitur i zamówiliśmy tort.
Sądzę, że sny powrócą po świętach, jak do wesela będą już dni

Cytat:
Napisane przez zuzel Pokaż wiadomość
w sumie to makijazystki tez nie mam, fryzjera itd. jeszcze mam czas na to, ale przeraza mnie sam fakt brania slubu. nie to,ze nie z ta osoba, kocham mojego tż od ponad 5 lat,ale boje sie,ze cos nie wyjdzie, ze bedzie nudno, ze sie wyrzne na srodku,albo cos jeszcze glupszego
Jeśli piszesz, że wesele macie za 5 miesięcy (czyli w okresie wakacyjno- urlopowym) to może powinnaś się rozejrzeć za fryzjerką/makijażystką.
Co do obawy o upadek - ja mam fobię, że staw skokowy sobie skręcę na weselu i będę kulejącą Panną Młodą

Cytat:
Napisane przez raingirl Pokaż wiadomość
A ja wyszłam z założenia, że ślub to ma być miły moment w życiu i nie zamierzam sobie psuć tego jakimś głupim stresem

Także "relax, take it easy"
Mówisz że się da?? To ja się zacznę starać i nie szukać dziury w całym
__________________
Nigdzie nie kupisz szczęścia, miłość daje je gratis
ghola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-29, 13:37   #8
riki 25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 81
Dot.: Stres????

Cytat:
Napisane przez takaya Pokaż wiadomość
Ja mam jeszcze 1,5miesiąca i jakoś jeszcze się nie stresuje Może dlatego, że siedzę i wymyślam dekoracje, pracuje nad winietkami, mapą stołów, karta win itp (uwielbiam robić takie rzeczy!). Księgę gości już skleciłam

Ogólnie brakuje nam jeszcze:
- koszuli , butów i krawata dla TŻta
- mojej bielizny
- wina na wesele
- poświadczonych świadków w Urzędzie
- przepustek dla samochodów
- ustalić oprawę muzyczną na ślub
- wybranej piosenki na pierwszy taniec (ale to pewnie wykminimy na dzień przed weselem jakoś mało się tym przejmuję)
- muszę zakupić kilka drobiazgów na dekoracje (wysokie wazony i tkaninę na wstęgi, bazę pod mapę stołów)
Pozwolcie ze sie wtrace, ja mam jeszcze prawie 3 miesiace do slubu i powoli wszystko ogarniam
Mam tylko pytanie co to znaczy poswiadczonych swiadkow w urzedzie, jak biote slub konkordatowy to trzeba do uzedu swiadkow zglaszac?
riki 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 14:09   #9
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Stres????

Ja biorę ślub cywilny
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 14:29   #10
barwineczek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 073
Dot.: Stres????

mnie bardziej stresuje zycie po slubie, slub, wesele to jedna noc a potem cale zycie, Czy bede dobrą zoną? czy dam sobie ze wszystkim rade? zaczne prace- to dla mnie nowosc, a do tego wyjade w miejsce w ktorym wszystko jest dla mnie obce...
czy mnie stresuje slub?? nie, nie stresuje się tymi 10 godzinami
barwineczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 14:56   #11
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Stres????

My z TŻtem mieszkamy razem od 3lat i życie po ślubie mnie nie stresuje wcale. Jeśli zawsze miałabym się stresować przyszłością to bez względu czy byłabym po ślubie czy nie, bym się zamartwiała co będzie kiedyś.

Edytowane przez takaya
Czas edycji: 2011-03-29 o 14:58
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-29, 16:02   #12
kakunia6
Raczkowanie
 
Avatar kakunia6
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Włocławek/Irlandia
Wiadomości: 192
Dot.: Stres????

Cytat:
Napisane przez raingirl Pokaż wiadomość
Heh, 5 miesięcy przed ślubem to u nas jeszcze daty ślubu nie było nawet a ze wszystkim zdążyliśmy i wszystko się pięknie udało a szczerze to całej tej idei stresu przedślubnego nie rozumiem i nie przerabiałam w dzień ślubu nawet moja pani wizażystka przychodząc do mnie na czesanie i malowanie stwierdziła "tu jest jakoś dziwnie za spokojnie...ty na pewno wychodzisz dziś za mąż?" A ja wyszłam z założenia, że ślub to ma być miły moment w życiu i nie zamierzam sobie psuć tego jakimś głupim stresem

Także "relax, take it easy"
Muszę przyznać, że uśmiałam się jak przeczytałam Twojego posta
Trzeba brać z Ciebie jak najbardziej przykład
Ja wychodzę za mąż za 4 miesiące, a jeszcze sporo mamy do załatwienia.
Ale niestety tak to jest jak się jest za granicą
Niestety są też rzeczy, których wcześniej niż jakieś 3 miesiące przed ślubem załatwić się nie da. Chociażby iść do urzędu stanu cywilnego.
Tak czy inaczej to prawda, że taki dzień zdarza się raz w życiu! I trzeba się nim cieszyć jak tylko się da
Powodzenia wszystkim przyszłym parom młodym
__________________
Szczęśliwa Żonka

kakunia6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 16:32   #13
raingirl
Zakorzenienie
 
Avatar raingirl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 11 532
Dot.: Stres????

Cytat:
Napisane przez ghola Pokaż wiadomość
Mówisz że się da?? To ja się zacznę starać i nie szukać dziury w całym
Da się a weźmy poprawkę na to, że ja jestem gigantyczną panikarą (na szczęście przechodzi mi, dzięki wpływowi Męża ) i całe studia umierałam z nerwów przed każdym najmniejszym kolokwium i innymi takimi
A tu NIC - w sprawie ślubu totalna Nirwana
Cytat:
Napisane przez kakunia6 Pokaż wiadomość
Muszę przyznać, że uśmiałam się jak przeczytałam Twojego posta
Trzeba brać z Ciebie jak najbardziej przykład
raingirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 17:06   #14
izabela2_1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 8
Dot.: Stres????

witam! ja wychodzę za mąż za 16 dni narazie bierzemy ślub cywilny a za rok w sierpniu kościelny. Jeszcze kilka miesięcy temu uważałam ze ten ślub cywilny potraktuje na luzie ze bedzie mniej spraw do załatwienia ale niestety rzeczywistość okazala sie inna spraw jest tyle samo co przykościelnym tylko że w naszym przypadku na mniejszą liczbe osób, sukienka garnitur restauracja itd. no i niestety zaczynam się stresować bo nie istotne czy cywilny czy kościelny i ile osób bedzie ważne jest to ze wychodzę za mąż będe żoną zamieszkamy razem staram sie to ogarnąć ale jakos mi nie idzie
izabela2_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 17:13   #15
zuzel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 56
Dot.: Stres????

oo prosze jaki odzew
wiec tak,ja ze swoim tez mieszkam juz jakies 4 lata? no niecale. tez sie nie obawiam,czy podolam po slubie. mnie przeraza cala ta otoczka, caly ten szum,ktory pewnie bedzie wiekszy latem, a potem,ze cos moze nie wyjsc,ze ludzie rozejda sie,ze bedzie nudno,nie wiem sama, takie dziwne chore akcje mam momentami. chce zeby bylo dobrze,zeby kazdy super sie bawil... ale u mnie w glowie jest tylko"a jak sie nie uda? a jak pojdzie cos nie tak?". ehhhhhhhhhhh taka juz jestem,panikara i to straszna!

szperam w necie,szukam dobrej makijazystki,fryzjera,ale ciezko jest. mam jedna sprawdzona w sumie,chyba znowu do niej wroce
zuzel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 17:14   #16
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Stres????

Matko, nawet nie wiedziałam, że przed ślubem trzeba załatwiać tyle pierdół - jakieś winietki, karta win W życiu nie chciałoby mi się nad tym rozkminiać i tego załatwiać, podziwiam tych, którzy mają do tego głowę. Dla mnie idealny ślub to wyskoczyć z rana do USC, a potem pójść z TŻ-tem i przyjaciółmi na winko Przyjemnie i bez stresu.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 17:29   #17
izabela2_1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 8
Dot.: Stres????

mi też marzył się ślub tak tylko ze świadkami ale wczasie przygotowań cała organizacja nabiera pędu i zaczyna żyć własnym życiem rozrastając sie do miana przyjecia
izabela2_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 08:14   #18
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Stres????

invisible_01 a kto powiedział, że trzeba? Ja po prostu uwielbiam takie rzeczy robić i dlatego je robię sama. Śmiejemy się z TZtem, że wesele jest tylko po to bym mogła się pobawić
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 21:58   #19
arnama
Zakorzenienie
 
Avatar arnama
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 25 303
Dot.: Stres????

Cytat:
Napisane przez zuzel Pokaż wiadomość
Do slubu jeszcze 5 m-cy,a ja juz na sama mysl tak sie stresuje,ze az boje sie,co bedzie w tym naszym najwazniejszym dniu!!!! czy wy tez tak macie? niby wszystko zapiete na ostatni guzik,ale no sama nie wiem. ale ja sie stresujeeeeee!
Ja najbardziej się stresowałam w ostatnim tygodniu przed weselem
Ale za to w TYM dniu byłam spokojna, że wszyscy się nie mogli nadziwić
Za to moja mama wariowała jak by to był jej ślub a nie mój, co najśmieszniejsze, na swoim zachowywała się tak samo jak ja

Najważniejszebyście w TYM dniu odpuściły wszystko, wcześniej rzeczy warto podopinać, ale zawsze wyjdą jeszcze na bieżąco jakieś problemy i to KONIECZNIE olejcie
POWODZENIA!!!
__________________

Nie ma dobrych wymówek, są tylko słabi ludzie.



arnama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-06, 10:27   #20
lelek_lelek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 18
Dot.: Stres????

swoim ślubem to się nie przejmowałam. Cywilny, bez pompy, mąż był w indyjskiej koszuli i klapkach więc to daje pewien obraz wyluzowania. Dekoracja? Wstążki na samochód robiliśmy ze znajomymi dzień wcześniej przy winie... Ot wszystko.
Natomiast teraz mam się zająć organizacją ślubu i wesela dla przyjaciółki... Koszmar. Zresztą założyłam też wątek z prośbą o rady bo za cholerę nie wiem od czego zacząć...
lelek_lelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 14:25   #21
Sydziuchna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 182
Dot.: Stres????

Cytat:
Napisane przez lelek_lelek Pokaż wiadomość
swoim ślubem to się nie przejmowałam. Cywilny, bez pompy, mąż był w indyjskiej koszuli i klapkach więc to daje pewien obraz wyluzowania. Dekoracja? Wstążki na samochód robiliśmy ze znajomymi dzień wcześniej przy winie... Ot wszystko.
Natomiast teraz mam się zająć organizacją ślubu i wesela dla przyjaciółki... Koszmar. Zresztą założyłam też wątek z prośbą o rady bo za cholerę nie wiem od czego zacząć...
mam nadzieję,że Ci za to płaci
__________________
Sydziuchna
Sydziuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:35.