Biżuteria z sutaszu+koraliki/kamienie JAK SZYC - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Biżuteria

Notka

Biżuteria Miejsce dla osób, które robią biżuterię. Tutaj możesz zaprezentować własnoręcznie wykonaną biżuterię, obejrzeć prace innych, podzielić się wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-04, 21:11   #451
jagagaga
Zadomowienie
 
Avatar jagagaga
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 244
Dot.: Biżuteria z sutaszu+koraliki/kamienie JAK SZYC

aaa, no chyba że tak. a to przepraszam za to co powiedziałam
jagagaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 22:18   #452
zanna4
Rozeznanie
 
Avatar zanna4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 739
Dot.: Biżuteria z sutaszu+koraliki/kamienie JAK SZYC

W obliczu nowych faktów - ja też przepraszam, poniosło mnie. Z drugiej strony za markę się płaci...
zanna4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 00:32   #453
lunamin
Zadomowienie
 
Avatar lunamin
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 658
Dot.: Biżuteria z sutaszu+koraliki/kamienie JAK SZYC

Cytat:
Napisane przez cucy Pokaż wiadomość
nie o to chodzi. tylko te kolczyki nie były tak dopracowane jak niektóre z waszych i żadnej finezji. wiecie: dwa sznurki, jeden główny koralik i trzy zawijasy. to dla mnie nie na miarę 250 zł... za niektóre prace frydzi czy obywatelki dałabym te 250 zł, ale tamte na pewno na tyle "nie wyglądały". może z jedna para. a wszystkie w tych cenach były. dlatego byłam zdziwiona...
Cucy, ale to były prace wizażanek..., nawet autorka się wypowiedziała...
__________________
Moja biżuteria- wątek wizażowy
lunamin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 07:41   #454
jagagaga
Zadomowienie
 
Avatar jagagaga
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 244
Dot.: Biżuteria z sutaszu+koraliki/kamienie JAK SZYC

A co z tego, czy prace wizażanek, czy nie wizażanek - brzmi to tak, jakby każdemu spoza wizażu mogła coś takiego powiedzieć, a "tutejszym" już nie.

Dziewczyna po prostu szczerze dowaliła
jagagaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 08:02   #455
pistiss
Raczkowanie
 
Avatar pistiss
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 252
Dot.: Biżuteria z sutaszu+koraliki/kamienie JAK SZYC

Wg mnie żeby postawić taką ocenę trzeba by było mieć w ręce prace przez dziewczyny wymienione przez cucy. Widziałam stoisko z sutaszem, co prawda nie miałam ich w ręce, ale przyglądnęłam się im z bliska i myślę że warte były swojej ceny. Jak mnie pamięć nie myli prace Hannah które tam były:
http://1.bp.blogspot.com/_FpZUEwjFUH...0/DSC_1191.JPG
Pierwsze z kolażu- http://1.bp.blogspot.com/_FpZUEwjFUH.../s1600/cz2.jpg
http://4.bp.blogspot.com/_FpZUEwjFUH...0/DSC_0615.JPG

Prace PiLLow możecie podziwiać w jej wątku.
Ceny były zróżnicowane- jak się nie mylę od 180 do 280 więcej chyba nie było.
Reszta niech zostanie oceną własną- w cenę wlicza się nie tylko materiał i czas ale i pomysł autorski. Charytatywnie dziewczyny tego nie robią.
__________________
Moja biżuteria sutasz
Mój blog

Edytowane przez pistiss
Czas edycji: 2011-04-05 o 08:04
pistiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 08:45   #456
obywatelka planety Ziemia
Rozeznanie
 
Avatar obywatelka planety Ziemia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 646
GG do obywatelka planety Ziemia
Dot.: Biżuteria z sutaszu+koraliki/kamienie JAK SZYC

no i wlicza sie zarobek osoby wystawiającej ich prace, nie mniej niż 50%, która z drugiej strony płaci za koszt wystawienia sie i przejazdy, podatek..

Edytowane przez obywatelka planety Ziemia
Czas edycji: 2011-04-05 o 08:50
obywatelka planety Ziemia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 10:30   #457
cucy
Raczkowanie
 
Avatar cucy
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Olkusz/Kraków
Wiadomości: 289
Dot.: Biżuteria z sutaszu+koraliki/kamienie JAK SZYC

dlatego się zdziwiłam że tak drogo. a w sumie nie pomyślałam, że ona tam sama tego nie wystawiała więc ktoś za to kaskę również bierze. jak dla mnie pobijacie hannah na głowę. sory jeśli to urazi samą autorkę, ale dziewczyny strasznie się fajnie rozwijają na tym forum i wielokrotnie leże na ziemi z podziwu. i to nie tylko dlatego, że wkładają wiele pracy i wysiłku. bo każdy może włożyć (łącznie ze mną), ale efekt tych prac jest różny. może po prostu lubię odważne kolory i połaczenia a prace hannah tam wystawione były nie w moim stylu. zreszta widziałam gdzieś ceny prac np. obywatelki i pokusiłabym się chętnie o jakieś kupno
cucy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-05, 10:54   #458
PiLLow
PiLLow Design
 
Avatar PiLLow
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski
Wiadomości: 448
Dot.: Biżuteria z sutaszu+koraliki/kamienie JAK SZYC

cucy - jasne, z tym, że jest różnica w napisaniu, że prace nie przypadły Ci do gustu, bo maja za mało cukru w cukrze a napisaniu, że są bez polotu i niedopracowane...bo niedopracowane to one na pewno nie są...
PiLLow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 15:25   #459
mirosek
Zakorzenienie
 
Avatar mirosek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 8 325
Dot.: Biżuteria z sutaszu+koraliki/kamienie JAK SZYC

Jak by nie patrzył, biżu robiona /szyta, tkana/ techniką sutasz do najtańszych nie należy. Większość z nas da prawie każdą cenę za wyrób, który przypadnie nam do gustu mimo, iż dla kogoś innego ten sam produkt przedstawia zgoła inną wartość
mirosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 19:21   #460
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Biżuteria z sutaszu+koraliki/kamienie JAK SZYC

Na allegro można kupić sutasz bardzo tanio
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 19:51   #461
zanna4
Rozeznanie
 
Avatar zanna4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 739
Dot.: Biżuteria z sutaszu+koraliki/kamienie JAK SZYC

Nawet egzemplarze wręcz UNIKATOWE jak twierdzi sama autorka
zanna4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-05, 22:56   #462
EKOLINA
Rozeznanie
 
Avatar EKOLINA
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 610
GG do EKOLINA
Dot.: Biżuteria z sutaszu+koraliki/kamienie JAK SZYC

Tak czytam i czytam i chciałam się podzielić swoją refleksją na powyższy temat. Również byłam na tej giełdzie i ja zauważałam to stoisko, to nie mogłam się doczekać kiedy się tam dopcham, bo kilka klientek tam stało i nic nie było widać. Jak już doszłam to bardzo się ucieszyłam, że rozpoznałam prace Pillow i Hannah. Nie będę ukrywać, że znam się z Hannah i jej sutasze miały wpływ na moje prace. Dlatego tym bardziej się ucieszyłam, że mogę jej prace oglądać na żywo. No i tu kilka refleksji:
1. Hannah robi super zdjęcia swoich sutaszy. I nie chodzi tu o to, że w realu jej prace są gorsze, ale o to, że jak człowiek przyzwyczajony jest do oglądania dobrych zdjęć, na których każde kolczyki wyglądają jak księzniczki z bajki, to potem będąc wśród innych w realu jakoś giną.
2. Ucieszyłam się również jak zobaczyłam prace Pillow. Można było zauważyć indywidualności tych dwóch artystek. Pillow ma w pracach dużo powagi, dobrego smaku, charakterystyczna kolorystyka. Jednym byłam tylko zaskoczona, ze kolczyki sa takie duże. I znów to wynika z odmienności świata relanego od wirtualnego , tak jak w poprzednim przypadku.
3. Nie wiem, czy na mnie ty nie nakrzyczycie, ale trzecia moja refleksja była taka: "dlaczego te ceny takie niskie???" Szczerze mówiąc nie widziałam prac po 250zł (to dobra cena), widziaam tylko przy pracach Hannah liczby 190, 180... I byłam tym zaskoczona. Zresztą śledzę jej twórczość i prace w galeriach i ceny są polowe wyższe! Więc nie sadzę, że to tylko kwestia marży danej galerii. Poza tym z tego co się zorientowałam, to to bylo stoidko "galeryjne".
To oczywiście takie moje luźne refleksje, bo może nie zauważylam cen przy innych kolczykach. Jednak stoisko było śliczne.
Acha, nie widziałam żadnych niedociągnięć i niedopracowania w tych sutaszach! Oglądałam je z tyłu, bo to mnie zawsze interesuje i zobaczyłam, że każdy ma swój sposób.
Zresztą jak zaczniemy przesadzać w doszukiwaniu się nierówności i niedokładności w takich pracach to stracimy możliwośc przeżywania piękna tej techniki.

No to się nagadałam
EKOLINA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-06, 09:59   #463
PiLLow
PiLLow Design
 
Avatar PiLLow
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski
Wiadomości: 448
Dot.: Biżuteria z sutaszu+koraliki/kamienie JAK SZYC

Cytat:
Napisane przez EKOLINA Pokaż wiadomość
Jednym byłam tylko zaskoczona, ze kolczyki sa takie duże. I znów to wynika z odmienności świata relanego od wirtualnego , tak jak w poprzednim przypadku.
hihi Ekolino - to były, biorąc pod uwagę wszystkie moje sutasze - kolczyki średnie i małe rzekłabym
Bo ja lubię jak jest duży..sutasz ma się rozumiec

Zuzanna - no co się czepiasz no, na prawdę unikatowe są :p i gratisy dodają ;p
PiLLow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-06, 17:10   #464
obywatelka planety Ziemia
Rozeznanie
 
Avatar obywatelka planety Ziemia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 646
GG do obywatelka planety Ziemia
Dot.: Biżuteria z sutaszu+koraliki/kamienie JAK SZYC

no i dobrze ze pillow robi duże, sa klientki które takie lubia, a w tej technice większy wzór nie urywa ucha
obywatelka planety Ziemia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-06, 19:13   #465
jagagaga
Zadomowienie
 
Avatar jagagaga
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 244
Dot.: Biżuteria z sutaszu+koraliki/kamienie JAK SZYC

Cytat:
Napisane przez EKOLINA Pokaż wiadomość
Zresztą jak zaczniemy przesadzać w doszukiwaniu się nierówności i niedokładności w takich pracach to stracimy możliwośc przeżywania piękna tej techniki.
Jak patrzę na te sutaszowe biżuty, to w tej technice nie istnieją rzeczy super idealne, np. 2 identyczne kolczyki. Ciągle cośtam delikatnie się odkrzywia. U Dori także. Ale taki urok tej techniki Przynajmniej jest nie do wykonania w produkcji maszynowej, i przez to bardziej unikalna
jagagaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 09:12   #466
Frydzia
Rozeznanie
 
Avatar Frydzia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 671
Dot.: Biżuteria z sutaszu+koraliki/kamienie JAK SZYC

Solciuchna ,Zanna4 rozumiem Żw w kwesti Allegro pijecie do mnie i do Obywatelki (choć jej prace akurat droższe od moich). No coż nie każdy wystawia od razu swoje wyroby w galeriach(pamiętać należy iz niektóre z nich pobierają nawet do 40% marży).
A ja się w technice haftu sutasz dopiero wprawiam i jak pisałam na innym wątku dla mnie robienie bizu to fajny dodatek do dnia codziennego. Bo z nudów i rutynu umarła bym w domku.Może jak dojdę do takiej wprawy jak inne wizażystki to ceny będą bardziej wygórowane ale póki co warsztat szkolę

Ps Jak ktos ma coś do mnie i moich prac to o szczerośc porposze a nie mówienię miedzy wierszami.Bo każde uwagi są cenne i te krytyczne też -tylko mówcie dziewczyny otwarcie.Lepsza szczera krytyka niż kłamliwy zachwyt.

No to sie nagadałam
Frydzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 10:41   #467
zanna4
Rozeznanie
 
Avatar zanna4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 739
Dot.: Biżuteria z sutaszu+koraliki/kamienie JAK SZYC

Cytat:
Napisane przez Frydzia Pokaż wiadomość
,Zanna4 rozumiem Żw w kwesti Allegro pijecie do mnie i do Obywatelki (choć jej prace akurat droższe od moich).
...Ps Jak ktos ma coś do mnie i moich prac to o szczerośc porposze a nie mówienię miedzy wierszami.Bo każde uwagi są cenne i te krytyczne też -tylko mówcie dziewczyny otwarcie.Lepsza szczera krytyka niż kłamliwy zachwyt.

No to sie nagadałam
Frydziu, ja akurat do Ciebie absolutnie nie piję (i do Obywatelki też nie, zresztą ) bo macie bardzo ładne prace i to żadna hańba sprzedawać na all (tak samo jak kupować ). Uważam jedynie (ale to moje zdanie ), że za tanio wystawiasz...
Ja akurat dałam link do pracy, która, moim zdaniem, stanowi kompromitację idei sutaszu, śmiechostkę biżuteryjną. Jeżeli ktoś nie potrafi porządnie uszyć w miarę ładnego kolczyka, to niech nie wystawia takiej pokraki na widok publiczny. Ja bym się pod ziemię zapadła ze wstydu... cena zresztą też adekwatna do jakości...
No, ja też się nagadałam jak rzadko
zanna4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 14:15   #468
pistiss
Raczkowanie
 
Avatar pistiss
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 252
Dot.: Biżuteria z sutaszu+koraliki/kamienie JAK SZYC

Frydziu, w twoich pracach nie ma nic do zarzucenia więc nie wiem czemu wzięłaś te słowa do siebie. To co na allegro można zobaczyć u innych, niestety tylko psuje wyobrażenie o tej biżuterii. Wystarczy wpisać słowo sutasz i takie czasem potworki wychodzą, że zastanawiam się jak w ogóle może się to sprzedać. Wystają nitki, sznurki pozaciągane, koraliki wiszą, wszystko jest krzywe.

BTW- zanna ktoś licytuje

P.S co do wcześniejszej mojej wypowiedzi że należałoby mieć Twoje lub Obywatelki pracę w rękach, to po prostu uważałam że cucy wystawia nie do końca sprawiedliwą ocenę. Jestem zdania że żeby o czymś się w taki sposób wypowiedzieć należy niektóre rzeczy zobaczyć na żywo i dopiero porównywać. Patrząc obiektywnie na swoje prace, czasem korzystniej po prostu wygląda zdjęcie, bo nie widać wszystkich niedoskonałości.
Moja wypowiedź nie miała mieć żadnego negatywnego charakteru świadczącego o Waszych pracach, jeśli ją tak odebrałaś- przepraszam za złe sformułowanie.
__________________
Moja biżuteria sutasz
Mój blog
pistiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 17:14   #469
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Biżuteria z sutaszu+koraliki/kamienie JAK SZYC

Cytat:
Napisane przez Frydzia Pokaż wiadomość
Solciuchna ,Zanna4 rozumiem Żw w kwesti Allegro pijecie do mnie i do Obywatelki (choć jej prace akurat droższe od moich). No coż nie każdy wystawia od razu swoje wyroby w galeriach(pamiętać należy iz niektóre z nich pobierają nawet do 40% marży).
A ja się w technice haftu sutasz dopiero wprawiam i jak pisałam na innym wątku dla mnie robienie bizu to fajny dodatek do dnia codziennego. Bo z nudów i rutynu umarła bym w domku.Może jak dojdę do takiej wprawy jak inne wizażystki to ceny będą bardziej wygórowane ale póki co warsztat szkolę

Ps Jak ktos ma coś do mnie i moich prac to o szczerośc porposze a nie mówienię miedzy wierszami.Bo każde uwagi są cenne i te krytyczne też -tylko mówcie dziewczyny otwarcie.Lepsza szczera krytyka niż kłamliwy zachwyt.

No to sie nagadałam
Za bardzo bierzesz do siebie Ja do Was wcale nie pije, dobrze że sprzedajecie swoje wyroby Nawet nie wiedziałam, że Ty i Obywatelka sprzedajecie na allegro!

Mnie tylko śmieszą takie "unikaty" jak pokazała zanna4 Uważam, że sprzedawanie czegoś aż tak niedopracowanego jest sporą przesadą, ale to już kwestia sumienia Sprzedającego

Edytowane przez Solciuchna
Czas edycji: 2011-04-07 o 17:15
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-08, 16:34   #470
cucy
Raczkowanie
 
Avatar cucy
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Olkusz/Kraków
Wiadomości: 289
Dot.: Biżuteria z sutaszu+koraliki/kamienie JAK SZYC

widzę, że wzbudziłam tu niezdrowe fluidy jeśli kogoś obraziłam to sorry. może faktycznie trzeba by było mieć je wszystkie w rękach i porównać. zresztą zawsze za markę się płaci. ktoś kto robi to długo i wystawia w galerii ma swoja cenę (i galeria dokłada swoje), a kto dopiero zaczyna i mimo wielu pochlebnych opinii dalej twierdzi że to jeszcze nie to, wycenia swoje prace jak wycenia.

i jeśli chodzi o niedoskonałość prac to nie chodziło mi o to, że są krzywe czy koślawe, bo podejrzewałam, że skoro ktoś to wystawia na targach to sa to porządnie wykonane kolczyki (zresztą pod względem technicznym takie widziałam). może po prostu pokierowałam sie bardziej gustem wypisując ten komentarz. i tym, że czasem małe a zapłacić trzeba fortunę (bo podejrzewam, że ktoś kto już to robi od dłuuuużeszego czasu ma wprawę i nie zajęło mu to tak dużo czasu - więc super wysiłku nie wykonał) sama wiem, że robiąc moje pierwsze koślawce zajęło mi to około 5-6 godzin. a jak już robiłam ostatnie to 4 godzinki i zrobione

także wszystkich sutaszystkom kłaniam się w pas za pracę jaką trzeba wykonać. pozdrawiam!
cucy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 13:45   #471
Frydzia
Rozeznanie
 
Avatar Frydzia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 671
Dot.: Biżuteria z sutaszu+koraliki/kamienie JAK SZYC

Ok topory wojenne zakopać czas wszystko wyjasnione Ja sie nie obrażam , bo krytyka więcej dobrego moze zdziałac niż złego .Co do cen to juz też sie wypowiedziałam, czym ja się kieruję.Wiadomo ,że na all można znależć wszystko, a ręcze wam że nawet te pokraki znajdą swoich właścicieli bo ile ludzi tyle gustów,czy to sie nam podoba czy nie.
A tutaj zgadzam sie z przedmówczynia rzadna fotka nie oddaje realizmu naszych prac.
Jak widać niektóre wydaja sie większ inne mniejsze, nawet tak sobie myśle co by nie pstrykac fotek na uszach albo z jakąc moneta lub czymś podobnym do porównania skali prac.Bo jak wielokrotnie zauważyłam iż mało kto zwraca uwagę na wielkość i długości kolczyka w opisie przedmiotu.
Frydzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 15:41   #472
PiLLow
PiLLow Design
 
Avatar PiLLow
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski
Wiadomości: 448
Dot.: Biżuteria z sutaszu+koraliki/kamienie JAK SZYC

Cytat:
Napisane przez Frydzia Pokaż wiadomość
Ok topory wojenne zakopać czas wszystko wyjasnione Ja sie nie obrażam , bo krytyka więcej dobrego moze zdziałac niż złego .Co do cen to juz też sie wypowiedziałam, czym ja się kieruję.Wiadomo ,że na all można znależć wszystko, a ręcze wam że nawet te pokraki znajdą swoich właścicieli bo ile ludzi tyle gustów,czy to sie nam podoba czy nie.
A tutaj zgadzam sie z przedmówczynia rzadna fotka nie oddaje realizmu naszych prac.
Jak widać niektóre wydaja sie większ inne mniejsze, nawet tak sobie myśle co by nie pstrykac fotek na uszach albo z jakąc moneta lub czymś podobnym do porównania skali prac.Bo jak wielokrotnie zauważyłam iż mało kto zwraca uwagę na wielkość i długości kolczyka w opisie przedmiotu.
dlatego też ja zawsze pstrykam fotkę na dłoni
PiLLow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 19:41   #473
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Biżuteria z sutaszu+koraliki/kamienie JAK SZYC

A może lepiej pstrykać zdjęcie na uszach? Na modelce
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 08:16   #474
zanna4
Rozeznanie
 
Avatar zanna4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 739
Dot.: Biżuteria z sutaszu+koraliki/kamienie JAK SZYC

Moim zdaniem zdjęcia na uszach są takie.... niehigieniczne
Lepsze na dłoni
zanna4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 08:39   #475
PiLLow
PiLLow Design
 
Avatar PiLLow
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski
Wiadomości: 448
Dot.: Biżuteria z sutaszu+koraliki/kamienie JAK SZYC

nom, na uszach to tak średnio, kleintki nie lubią...na dłoni lepiej...
PiLLow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 10:01   #476
czarna kawa
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna kawa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 981
Dot.: Biżuteria z sutaszu+koraliki/kamienie JAK SZYC

Tuz mi się wydaje, ze na uszach trochę niehigienicznie, ja bym nie chciała nosić kolczyków po kimś No chyba, ze macie manekin z dziurkami

Jeśli pozwolicie, to nieśmiało przemycę moją pierwszą pracę sutaszową. Co o niej sądzicie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01541 - Kopia.jpg (38,2 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01543 - Kopia.jpg (50,8 KB, 164 załadowań)
__________________
czarna kawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 10:57   #477
zanna4
Rozeznanie
 
Avatar zanna4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 739
Dot.: Biżuteria z sutaszu+koraliki/kamienie JAK SZYC

Mnie się podoba. Równe sznureczki, czasami tylko żyłkę widać. Proste i przemyślane. Naprawdę fajny wisiorek
zanna4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 10:59   #478
czarna kawa
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna kawa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 981
Dot.: Biżuteria z sutaszu+koraliki/kamienie JAK SZYC

Bardzo mi miło usłyszeć komplement od profesjonalistki
Właśnie z tymi wystającymi żyłkami miałam problem
__________________
czarna kawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 11:07   #479
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Biżuteria z sutaszu+koraliki/kamienie JAK SZYC

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Tuz mi się wydaje, ze na uszach trochę niehigienicznie, ja bym nie chciała nosić kolczyków po kimś No chyba, ze macie manekin z dziurkami

Jeśli pozwolicie, to nieśmiało przemycę moją pierwszą pracę sutaszową. Co o niej sądzicie?
Śliczny! Gratuluję
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 11:55   #480
Frydzia
Rozeznanie
 
Avatar Frydzia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 671
Dot.: Biżuteria z sutaszu+koraliki/kamienie JAK SZYC

Dlatego jak brak plastikowego modela , może jakiś przedmiot połozyć obok sutaszu do porównania?
Frydzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biżuteria


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-27 11:59:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:02.