Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-17, 20:46   #3001
gosbaj
Zadomowienie
 
Avatar gosbaj
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 1 668
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

A my dzisiaj bylismy tez na dworku dlugo. po obiadku poszlismy do wesolego miasteczka, Krzys mial debiut na karuzeli. tak sie cieszyl niestety zapomnielismy aparat

mnie znajomi namowili na karuzele taka mega straszna co lata do gory nogami i myslalam ze tam zejde - ale fajnie bylo nakrzyczalam sie jak nie wiem a tz sie smial ze mnie

potem bylismy w galerii bo byl jakis dzien dla dzieci, i pare osob przebranych spiewalo dla dzieci i organizowalo zabawy. wiec Krzysiu polatal troszke dostal balonika. fajnie bylo
gosbaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-17, 21:17   #3002
blonde_hair
Zakorzenienie
 
Avatar blonde_hair
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14 395
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

Czesc!
Poczytałam Was, ale niechce mi sie pisacPadam po nockach

Luizka sto latek i duzo duzo zdrówka i usmiechu

Zebra trzymam kciuki za odsmoczkowanie

Gosbaj zeby wam sie udalo z tym zlobkiem skoro tyle zachodu było...

Kasiorek za weekend
za zabka

Pysia sliczne zdjecia

You sliczne imiona a sen

Zmusilam sie dzis i posprztałam, chociaz byłam zmeczona...maz byl na spacerku z Sebusiem i miałam chatke wolna to szybko mi poszło. Teraz mam tydzien wolny
Teraz spadam spac.

Dobranoc
__________________
Nasz Wielki Dzień- 22.09.2007 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10556
Nasza Miłość Sebastianek- 02.01.2010 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10442
blonde_hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-17, 21:40   #3003
bydgoszczanka
Zakorzenienie
 
Avatar bydgoszczanka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7 375
GG do bydgoszczanka
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

Kochane baaaardzo dziękujemy za życzenia

Imprezka się udała, zarełko było pyyyszne. Luiza była grzeczniutka.
Wiecie, przyjechał mój tata, sam, bez mamy. Ucieszyłam się


Cytat:
Napisane przez Agape007 Pokaż wiadomość
Karola i Bydgoszczanka mam do Was pytanie. Którzy lekarze prowadzili Wam ciążę? Muszę wybrac jakiegoś, bo do poprzedniej nie chcę chodzic.
Moją Tyszkowski Piotr. Przyjmuje u mnie w przychodni na Wyżynach na NFZ i prywatnie. Ja byłam zadowolona, ale różne opinie słyszałam.
__________________
Łukasz

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44203.png

Luiza

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44331.png

Jaka jest różnica między kobietą z PMS a terrorystą?
Z terrorystą można negocjować.
bydgoszczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-17, 22:20   #3004
kocurazab
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 214
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

Addicted, dzięki za kciuki. Wyniki będę miała dopiero ok 10 maja. Był test i pytania do odp ustnej........

Youyou, Bardzo mi się podoba imię Lilianna dla córci. Takie niespotykane
No i niezły miałaś sen

Olivia, ale młody miał farta w niefarcie.. A ta obrączka, to za luźna dla niego? No, bo trochę się zdziwiłam, że mu się zsunęła z palca

Bydgosia, najlepszego dla córci
Fajnie, że przyjechał jednak i Twój tata

Pysia, fajne fotki

Gosbaj, po przeczytaniu reportarzu w internecie o tej Waszej kolejce do zapisów do żłobka-to tak po części nie dziwię się, że są takie kolejki. Jakbym miała płacić tylko 80 zł na mies-to sama bym w takowej stała
Mam nadzieję, że się dostaniecie

Zebra, trzymam kciuki, by synek całkiem odrzucił smoczek

Kasiorek, za ząbek

---------- Dopisano o 23:20 ---------- Poprzedni post napisano o 23:09 ----------

A ja dzisiaj zrobiłam sobie wolne i nie pojechałąm na zajęcia wystarczyło mi po wczorajszym dniu pełnym wrażeń po egz. Musiałam odpocząć.
Jednak bardziej zmęczyłam się dzisiejszym dniem, niż wczoraj...
Żeby nie było nudno-z wypadkami Miłoszka. Dzisiaj stał za mną i przewinął się przez rurkę (z tyłu) krzesełka do karmienia. I co....... rozciął sobie przy ustach. Ma ranę na jakieś 3-4 mm. Niby mała, ale jest w takim mj(zaczyna się z boku górnej prawej wargi, jakieś 2 cm od mj złączenia wargi górnej z dolną), że na bank będzie szrama i będzie widać. Co buzię otworzy, to mu się podrażnia, od jedzenia również, od krzyków... Mówię Wam, nogi mi się ugięły, jak zobaczyłam tą krew na/w jego buzi I co z tego, że byłam obok jak nie udało mi się go złapać w odpowiednim momencie
Ten mój syn to jest taki mały szatan-szybki jak błyskawica-czuję to po nogach, że muszę się szybciej zwijać, niż jeszcze 2 tyg temu. Wszędzie go pełno.
kocurazab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 06:43   #3005
Agape007
Zadomowienie
 
Avatar Agape007
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 480
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

Cytat:
Napisane przez filka2 Pokaż wiadomość
agape jestes w ciąży?
Cytat:
Napisane przez aldii Pokaż wiadomość

Agape udalo sie zmajstrowac rodzenstwo dla Olenki ?
Cytat:
Napisane przez zebra666 Pokaż wiadomość
Agapee czyżbyśmy o czymś nie wiedziały???
Cytat:
Napisane przez kasiorekzeta Pokaż wiadomość
Agapee czyzby kolejna Mamusia ??
No jeszcze nie jestem w ciąży, ale 3 testy już mam zaliczone
Ja tu bardzo rzadko wpadam, ale gdybym była w ciąży to zaraz napisałabym Wam :tak:

Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość
Moją Tyszkowski Piotr. Przyjmuje u mnie w przychodni na Wyżynach na NFZ i prywatnie. Ja byłam zadowolona, ale różne opinie słyszałam.
Dzięki za odpowiedź.
__________________
Oleńka: http://suwaczki.maluchy.pl/li-45443.png

58 57,5 57 56,5 56 55,5 55!!
Agape007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 07:24   #3006
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

Dziękujemy za miłe słowa

Agape to za II kreseczki

Gosbaj fajny weekendzik spędziliście

kocurazab i za rozcięcie małe. niestety nie da się uniknąć malych potknięć....Julka też w sobotę wieczorem nabiła sobie mega guza na sam koniec imprezki jak już była połowa gości płaczu było coniemiara i niechciała sobie zimnym nic przykładać śliwa jak talala
__________________

*** -12,5kg***

Edytowane przez pysiamn
Czas edycji: 2011-04-18 o 07:28
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 07:28   #3007
karola_sz
Rozeznanie
 
Avatar karola_sz
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 741
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

agape - moje dwie ciąże i ciążę mojej siostry prowadził dr Andrzej Knypiński. Przyjmuje prywatnie na Ogrody i pracuje na tym nowym oddziale ginekologiczno-położniczym w szpitalu na Markwarta. Wg mnie super lekarz. Nigdy nie patrzy na zegarek, poświęca tyle czasu ile potrzebujesz, odpowiada na najdziwniejsze pytania. Poza tym sympatyczny, ja nigdy nie czułam się jakoś skrępowana. Moja siostra też była nim zachwycona.

bydgosia - oj, oj, ciotka nie zaglądała i nie złożyła życzeń dla Lusi. Dobrowolnie poddaję się karze . Teraz składam naj, naj, najlepsze życzonka dla naszej Luziki, niech rośnie zdrowo i będzie zawsze uśmiechnięta. A oto buziak od Adasia . Fajnie, że Twój tata poszedł po rozum do głowy i przyjechał

Pyśka - zdjęcia jak zawsze super; mamusia i córusia w opaskach cud-miód

gosbaj - jak już będziesz wiedzieć czy Krzyś się dostał, to daj znać. Bardzo ciekawa jestem, czy "nocne czuwanie" nie poszło na marne.

kocurek - no żesz, biedny Miłoszek
you - Lila bardzo ładne ; moja Maja ma na drugie Alicja po mojej babci

My wczoraj byliśmy u szwagierki na działce w Wielkopolsce. Co prawda pogoda nie była taka super jak zapowiadali (w zasadzie to już się nie dziwię ), ale było ognisko, pieczenie kiełbasek. Adaś się wyszalał. Cały dzień na powietrzu. Nie popisał się elokwencją przed gośćmi: jedyne wyrazy jakich używał to "bam, bam" i "brum, brum" I 1h spędził obmacując samochód szwagierki Nie wiem, może jakiś parking strzeżony otworzę - będę miała dzieciaka z głowy... Tak kocha samochody, a najlepiej jak wkłada paluchy w dziurki od kołpaków i "głaszcze" opony. Później te łapki domyć - m.a.s.a.k.r.a.
__________________
MAJA 23.09.2005
ADAŚ 19.01.2010




karola_sz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-18, 07:32   #3008
filka2
Zadomowienie
 
Avatar filka2
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 656
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

agape czyli jeszcze nie?
kocurazab ojej znów wypadek,biedaczek mały
kasiorek super że wypad na działke sie udałMaja nie płakała w podróży?
zebra zazdoszcze odsmoczkowania,ja nie wiem kiedy to nastapi bo w nocy budzi sie płaczem i smok odrazu pomaga.od dzis nie bede zawozic babci smoka bo Ona wpycha Adzi co chwilkę jak tylko zamarudzi a od dzis Ada u baby codziennie

dzis 1dzien w pracy,oby mój szef -mąż był dla mnie łaskawy,bo jak nie tobo własciwie ja jestem tak naprawde jego szefową ale ja musze się w to wciągnąć.ide na 11,bo mi akumulator padłi musi przyjechać po nas żeby odpalić
trzymajcie sie mamusie
__________________
ADRIANKA 15.01.2010
filka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 07:44   #3009
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

karola a co Ty bys chciała zeby Adamo poezje recytował
mój mąz do dziś jęczy, ze mogł byc mechanikiem i swoja fure by naprawił i kasiore zbił na cudzych a tak dupa, sam buli za naprawy. teraz od 3 tyg szuka mechanika zeby zmienic sprezyny w przednich kołach
powiedział, ze któryś z dziecmi musi zostac mechanikiem a któryś ginekologiem

zebra za odsmoczkowanie

kocur, pysia moje dziecie sobie wczoraj zrobiło swie dziury w udzie, całym cięzarem upadł na resoraka, który ma takie dośc ostre spojlery ale się naryczał

filka ja tam bym chciała z męzem pracowac
__________________
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 07:56   #3010
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

Filka może tak drastycznie to nie- bo jak Adzia lubi smoka to może jej nie usnąć np. Ale wytycz granice, pogadaj z babcią. Niech wie, że źle robi wkładając smoka cały czass, ale nie zostawiaj jej na pastwe losu

Kancia, Kocurek dla małych rozrbiaków

Agapee to trzymam kciuki żebyś niebawem nam obwieściła taką wiadomość

Druga noc i dzień bez smoka za nami Nie odstawiłam go tak drastycznie i od razu. Poczyniałam przygotowania dośc długie- Po roczku przestałam tak w dzień mu dawać, za jakiś czas tylko do zasypiania go miał, a ostatnio mleko mu zaczełam dawać z niekapka. tylko wieczorną kaszke pije z flachy.
__________________



zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 08:22   #3011
youyou
Zakorzenienie
 
Avatar youyou
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: MMz
Wiadomości: 3 546
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

Zebra brawo za postępy z odsmoczkowaniem Filip nigdy nie miał smoka więc przynajmniej ten problem mam z głowy

pysia, zebra, gosbaj, aldii, blonde, kocurku, karola za opinię o Lilce

Melduję że leżeeeee , plackiem wstaje tylko do toalety i leżeeee
TŻ wczoraj szalał w kuchni, nagotował obiadów na cały tydzień, więc bedzie spokój z gotowaniem w tygodniu


filka powodzenia pierwszego dnia!



Post zebci mi jedną rzecz przypomniał : picie z butli..

Czy Wasze dzieciaki piją jeszcze z butli?? Filip pije tylko raz - wieczorem kaszkę przed snem..
I zastanawiam się czy pora na odstawienie butli? To trochę wygodne i on się wycisza przy tym i nie wiem czy jest sens, ale słyszałam że pediatrzy zalecają odstawienie w ogóle butli po roku
youyou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-18, 08:48   #3012
filka2
Zadomowienie
 
Avatar filka2
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 656
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

zebra ale Ada w dzien nie potrzebuje smoka,ja nigdy nie daje nawet do zasyoiania tylko te noce,no chybaże była przeziebiona i marudnaklaski : za druga noc
youyou leż leż,no i sie należą tż-towi.
u nas butla cały czas grana

ale się piekna pogoda zapowiada

muszę tanczyć od rana kaczuszki bo mnie córcia męczy
__________________
ADRIANKA 15.01.2010

Edytowane przez filka2
Czas edycji: 2011-04-18 o 08:52
filka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 08:49   #3013
karola_sz
Rozeznanie
 
Avatar karola_sz
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 741
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

Kancia - no coś by tam mógł już recytować ... Wyobrażasz sobie jaki miód spłynąłby na me matczyne serce, gdyby Adaś przed gośćmi powiedział: "Kocham Cię Mamusiu Najdroższa" . No dobra... idę na kompromis, wystarczyłoby gdyby powiedział "mama", chociaż raz, jeden jedyny... Widzisz jaka ja ugodowa jestem...

you - Adam mleko z butli jeszcze ciągnie. Picie staram się mu podawać z kubeczka, ale w nocy mam czystą wodę w butelce przyszykowaną, żeby sobie chłop łyknął jak go będzie suszyć...

A propos picia - Kancia - normalnie łzami się zalałam - mój łysy gamoń nie kuma jak z tego kubka Nuby ze słomką pić. Taki śliczny kubek, i taki funkcjonalny, a ten ucieka od niego... Próbuję i próbuję, ale nic tam... Chyba wezmę go do pracy i sama będę z niego kawkę sączyła...

Idę dziś z dziećmi do pediatry na kontrolę Adasiowi już oczka nie ropieją, niech sprawdzi jak się gardło miewa...
__________________
MAJA 23.09.2005
ADAŚ 19.01.2010




karola_sz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 09:00   #3014
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

karola Tomek tez nie chciał na początku, odczekałam trochę i podałam dobry soczek jak miał dobry humor, w innym wypadku była od razu histeria. Sama pociagnełam do rurki picie, zeby poczuł ze coś dobrego tam jest, za któryms razem załapał i juz pozniej pił tylko z tego.
Moze spórbuj dac mu picie w normalnym kubku ze zwykłej słomki, jesli taka załapie to może ta Nukowa tez pojdzie, tam jest ten myk, ze dziecko musi zgniesc wargami rurkę, zeby pociagnąc.
Tomek odkąd załapał ten kubek to umie pić ze wszystkiego, i zwykła rurka, soki kubuś, butelka zwykła z wodą. Takze na dworze nie mam problemów zeby dac mu cokolwiek kupie


U nas butli nie ma od około pół roku, smok nadal jest a nawet 6 bo spać bez smoka nie umie...
__________________

Edytowane przez Kancia
Czas edycji: 2011-04-18 o 09:02
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 09:43   #3015
youyou
Zakorzenienie
 
Avatar youyou
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: MMz
Wiadomości: 3 546
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

Kancia czyli wieczorem - jak jest kaszka - to dajesz łyżeczką??

Filip też pije wodę ze wszystkiego, kubka niekapka, zwykłej butli z wodą, naszych kubków więc tu w ogóle nie ma problemu..

Tylko nie wiem co z tą kaszką na noc robić
youyou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 10:18   #3016
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

Cytat:
Napisane przez karola_sz Pokaż wiadomość
A propos picia - Kancia - normalnie łzami się zalałam - mój łysy gamoń nie kuma jak z tego kubka Nuby ze słomką pić. Taki śliczny kubek, i taki funkcjonalny, a ten ucieka od niego... Próbuję i próbuję, ale nic tam... Chyba wezmę go do pracy i sama będę z niego kawkę sączyła...

Idę dziś z dziećmi do pediatry na kontrolę Adasiowi już oczka nie ropieją, niech sprawdzi jak się gardło miewa...
Ja tam zawsze moim dzieciom usuwalam te wszystkie smieszne blokady w srodku, ktore z kubka robily "niekapki".
Zuza pije z bidonu nuby lub kubka z rurka (ktory przerobilam i usunelam element "niekapkowania").
Chociaz ta moja Zuza to madra dziewczynka i pewnie z niekapkiem by sobie poradzila, ale to zawsze wiecej trzeba energii wlozyc i wolniej sie pije.
Ten bidon nuby jest niekapkiem, ale nie ma specjalnych systemow, tylko na dziubku silikonowym sa tak dziurki wyciete, ze nie leci. Ale to trzeba albo mocniej pociagnac, albo chyba zagryzc.
Ale ona jak kanci Tomek -w sumie z wszystkiego sie napije. Butelki zwyklej, kubka, rurki w szklance, itd...
Z tego ponizej to zaczela wciagac codziennie rano ok. 260ml mleka
http://allegro.pl/nuby-nuby-bidon-ni...546744644.html
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 10:38   #3017
kasiorekzeta
Rozeznanie
 
Avatar kasiorekzeta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 708
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

Cytat:
Napisane przez kocurazab Pokaż wiadomość
Kasiorek, za ząbek

Cytat:
Napisane przez blonde_hair Pokaż wiadomość
Kasiorek za weekend
za zabka

dziękuje bardzo w imieniu Mai i jej 4 zębów

Cytat:
Napisane przez filka2 Pokaż wiadomość
kasiorek super że wypad na działke sie udałMaja nie płakała w podróży?
Jechalismy na działkę na drzemce. Płakała z 10 min i padła. Spała do samej działki 2h, a droga powrotna była w jej porze chodzenia spać na noc, więc była juz po umyciu w piżamce, padła szybko

You Lila śliczne imię
My nadal dajemy butlę na noc

Kupujemy wózek na działkę Taki do maks 150zł z dostawą. Bo szkoda mi Maclarena. Tam sa straszne doły. Poza tym tak jeździć z wózkiem w tą i spowrotem to bez sensu - szkoda miejsca w samochodzie. Mam dwie opcje http://allegro.pl/wyjatkowy-wozek-ar...563683602.html i http://allegro.pl/wozek-corrado-avan...560550459.html W tym Concord mnie ta opcja do spania przekonuje. Odrazu po świętach jedziemy na działkę na tydzień, a tak to jak zawsze spędzam tam kilka tygodni i np na tydzień do Wawy i znowu na działkę. Wózek jest potrzebny na zakupy czy na jakąś wycieczkę. Chce tani bo szkoda mi kasy ładować na coś innego. Wózek będzie dla Mai i bratanka - jeden bo często się wymieniamy pobytem na działce
__________________
Razem od 10.11.2001
Zaręczeni 18.07.2006
Ślub 04.08.2007
Majka 23.02.2010

http://s2.pierwszezabki.pl/036/0364849d2.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-50552.png
kasiorekzeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 10:51   #3018
Agape007
Zadomowienie
 
Avatar Agape007
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 480
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

Cytat:
Napisane przez karola_sz Pokaż wiadomość
agape - moje dwie ciąże i ciążę mojej siostry prowadził dr Andrzej Knypiński. Przyjmuje prywatnie na Ogrody i pracuje na tym nowym oddziale ginekologiczno-położniczym w szpitalu na Markwarta. Wg mnie super lekarz. Nigdy nie patrzy na zegarek, poświęca tyle czasu ile potrzebujesz, odpowiada na najdziwniejsze pytania. Poza tym sympatyczny, ja nigdy nie czułam się jakoś skrępowana. Moja siostra też była nim zachwycona.
Dzięki za odpowiedź.

Cytat:
Napisane przez filka2 Pokaż wiadomość
agape czyli jeszcze nie?
No jeszcze nie, ale mam nadziję, że w tym miesiącu się uda.

Cytat:
Napisane przez youyou Pokaż wiadomość
Czy Wasze dzieciaki piją jeszcze z butli?? Filip pije tylko raz - wieczorem kaszkę przed snem..
I zastanawiam się czy pora na odstawienie butli? To trochę wygodne i on się wycisza przy tym i nie wiem czy jest sens, ale słyszałam że pediatrzy zalecają odstawienie w ogóle butli po roku
Ola pije mleko na dzień dobry i dobranoc. teraz to dałaś mi do myślenia z tym odstawieniem butli...
__________________
Oleńka: http://suwaczki.maluchy.pl/li-45443.png

58 57,5 57 56,5 56 55,5 55!!
Agape007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 10:51   #3019
Madziulka83
Zadomowienie
 
Avatar Madziulka83
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Austria-Wiedeń
Wiadomości: 1 125
GG do Madziulka83
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

Dzien doberek!

I kolejny super weekend za nami...

youyou sliczne imiona A jaki sen

pysiu pieknie kobietki wygladacie

Cytat:
Napisane przez kocurazab Pokaż wiadomość
No, ale jest już u nas lekki postęp, bo od jakichś 2 dni synek czasami powie mama a już myślałam, że całkiem zapomniał o tym wyrazie
No i - może dla niektóych z Was to normalka ale dla mnie był to powód do dumy, bo mój synek od paru dni umie już biegać wcześniej, jak go goniłam, to tylkko szedł, niby próbował przyspieszać, ale to był chód, a teraz mój kawaler dopala prawie jak Korzeniowski


Cytat:
Napisane przez zebra666 Pokaż wiadomość
Dziękuje za życzenia powrotu do zdrowia Jedynym plusem choroby jest to, że wziełam się za porządne odsmoczkowanie Piotrusia- nawet w nocy już zasypia bez niego oby tak dalej
U nas ze smoczkiem bedzie ciezki orzech do zgryzienia.... W dzien od jakiegos czasu nie daje mu, jedynie do spania (jest niezbedny ), ale od kilku dni czasami w dzien dostaje bo strasznie marudzi, nie moze mu zabek wylezc, dolna 4. Jedna wylazla szybko, a jedna meczy biedaka...

Cytat:
Napisane przez kasiorekzeta Pokaż wiadomość
Z nowości Mai wyszła druga górna jedynka, czyli u Nas już 4 zęby


Cytat:
Napisane przez filka2 Pokaż wiadomość
dzis 1dzien w pracy,oby mój szef -mąż był dla mnie łaskawy,bo jak nie tobo własciwie ja jestem tak naprawde jego szefową ale ja musze się w to wciągnąć.ide na 11,bo mi akumulator padłi musi przyjechać po nas żeby odpalić
trzymajcie sie mamusie
Trzymam kciuki, zeby szef nie byl srogi

Cytat:
Napisane przez youyou Pokaż wiadomość
TŻ wczoraj szalał w kuchni, nagotował obiadów na cały tydzień, więc bedzie spokój z gotowaniem w tygodniu
Czy Wasze dzieciaki piją jeszcze z butli?? Filip pije tylko raz - wieczorem kaszkę przed snem..
I zastanawiam się czy pora na odstawienie butli? To trochę wygodne i on się wycisza przy tym i nie wiem czy jest sens, ale słyszałam że pediatrzy zalecają odstawienie w ogóle butli po roku
dla Tzta.
Szymek pije jeszcze z butli kaszke rano i wieczorem. Tez sie wlasnie przy tym wycisza...

Sto latek dla Luizki Duzo zdrowka i wiele usmiechu
__________________
Szymuś 10.01.2010

Edytowane przez Madziulka83
Czas edycji: 2011-04-18 o 10:54
Madziulka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-18, 10:53   #3020
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

Hej mamuśki
Spóźnione 100 lat dla naszej rodzynki Luizki

My mamy mega problem z odejściem od butli, bo moja Paulina to leń... Codziennie staczamy walkę z kubkiem... Napije się trochę zazwyczaj, czasem wcale... No i ostatecznie ja przegrywam i daję jej butlę...
Normalnie bym jej nie dawała, ale mam schizę po tym zakażeniu ukł. moczowego... Boję się nie dać jej pić i czekać, aż jej się zachce, bo ona i tak niedużo pije, a jak nie będzie piła, to się nie będzie przepłukiwać... Szczególnie, że wczoraj byliśmy na basenie i znowu mam stracha... Poza tym jako tak toleruje tylko Lovi 360, innych kubków nawet do ręki nie chce brać... No i koniecznie muszą mieć dwie rączki, bez rączek się nie nadają...

Cytat:
Napisane przez celka2000 Pokaż wiadomość
Z tego ponizej to zaczela wciagac codziennie rano ok. 260ml mleka
260?????????????? Paulina rano tylko 120 ml mleka wciąga...
__________________

Edytowane przez KarmazynowyKamyk
Czas edycji: 2011-04-18 o 10:54
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 11:02   #3021
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

Youyou, Agapee z wieczornej flachy z kaszką nie prędko zrezygnuje, bo nie chce kaszki łyżeczka- a zjada to w chwilke więc się nie nassie przy tym zbytnio. Chodziło mi o maksymalne ograniczenie smoczka- dlatego poranne mleko z niekapka podaje. Wtedy nie musi się wyciszać

Kasiorek wózki spoko jak za te cene, ale czy dadzą rade tym dziurą na działce

Celka też się czaje na jakiś bidonik.

Piotruś przed snem woła mam mam i myśe, że o smoka mu chodzi, ale daje mu się napić, głaskam, albo sie bawimy przytulając i zasypia bez płaczu. Napewno już nie podam smoka. Pochowałam przed Tż-tem żeby go nie kusiły
__________________



zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 11:58   #3022
bardotka_a
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 460
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

youyouwcześniej przegapiłam teraz doczytałam imię sliczne, sama się nad nim zastanawiałam

Co do butli to Patka tylko na noc mleko pije raz spróbowałam dać jej wieczorem kaszkę łyżeczką, po kąpieli wszystkie rytuały spania zachowane a ona jak zjała kaszkę nie wiedziała, że ma spać szalałą jeszcze przez 3h także ja zostaję jeszcze przy butli

Filka no to powodzenia Pani Prezesowo

Kasiorek zazdroszcze wam tej działki

Muszę wygrać w totka bo mi sie domek na jeziorem marzy

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:14 ----------

aaaa zapomniałam wam napisać, wyczytałam dziś gazecie Twój Styl, że dziecko zamiast kurczaka powinno jeść indyka, którego mięso jest zdrowsze, mniej w nim tych wszystkich gówien. Ma to związek z ich hodowlą, jak ktoś będzie bardziej zainteresowany napiszę dokładnie co tam jest napisane.

dziś generalnie mam labę, jest cieplutko a Patka cały cza chce siedzieć w piaskownicy ja się opalam i czytam gazetki tylko w mieszkaniu pełno piachu ale kto by sie tym przejmował

a znów mi sie przypomniało w DDTVN mówili o ciuchach dla dzieci, ze często zdrowsze dla dziecka są używane niż nowe- Chińczyki bo im więcej razy coś prane tym mniej szkodliwych substancji ma kontakt ze skóra dziecka, która jest kilkakrotnie słabsza od skóry dorosłego człowieka.

Gosbaj jak jest taka nisza to może to dobry sposób na biznes?
__________________
...
bardotka_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 12:11   #3023
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

You Tom jadł kaszkę tylko wieczorem łyzeczką, od ponad tygodnia nie jada kaszki juz wcale, jada wszystkie stałe posiłki widelcem

mleko mu przemycam w zupie, w puree ziemniaczanym, lub deserkach.

celka ja nie moge usunąc blokady bo Tomek w nocy tez pije, w dzien chodzi z kubkiem wszedzie takze bez blokady nie dałoby rady, zresztą on się wcale nie meczy jak pije z blokadą wypija dziennie około 800 ml płynów, dziś do godz 12 wypił 350 ml, teraz dostał nowy pełny kubek
__________________
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 12:13   #3024
pola25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: woj. świętokrzyskie
Wiadomości: 4 092
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

witajcie.
Agape powodzenia!

Kasiorek zazdroszcze wypadu na działkę!

Pysia śliczne zdjęcia!

Zebra jak Piotruś?

You mrozicie obiady?Ze tak macie na cały tydzień.ja nie umiem gotować na dłużej niż na 2 dni.

Blonde odpoczęłaś już?

u nas od sb, mega porządki!masakra. a jeszcze w sb dostałam okres i wyglądałam jak z krzyża zdjęta. TŻ sb, ndz w pracy.Teściowa mnie wk....,że spać nie mogłam i sprzątałam kuchnie prawie do 23.niech ją sz......poza tym nic ciekawego u nas.Dawid łobuzujeI pije z niekapka, od razu załapał i dużo więcej pije niż z normalnej butli.
pola25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 12:17   #3025
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

Cytat:
Napisane przez filka2 Pokaż wiadomość
dzis 1dzien w pracy,oby mój szef -mąż był dla mnie łaskawy,bo jak nie tobo własciwie ja jestem tak naprawde jego szefową ale ja musze się w to wciągnąć.ide na 11,bo mi akumulator padłi musi przyjechać po nas żeby odpalić
trzymajcie sie mamusie
trzymam Powodzenia
Cytat:
Napisane przez youyou Pokaż wiadomość
Czy Wasze dzieciaki piją jeszcze z butli?? Filip pije tylko raz - wieczorem kaszkę przed snem..
I zastanawiam się czy pora na odstawienie butli? To trochę wygodne i on się wycisza przy tym i nie wiem czy jest sens, ale słyszałam że pediatrzy zalecają odstawienie w ogóle butli po roku
Na wieczór tak niechce z niekapka mleka za nic.
A tak to Nuby ze słomką soczek czy herbatka.
Cytat:
Napisane przez karola_sz Pokaż wiadomość
Idę dziś z dziećmi do pediatry na kontrolę Adasiowi już oczka nie ropieją, niech sprawdzi jak się gardło miewa...
Za kontrolę
Cytat:
Napisane przez Madziulka83 Pokaż wiadomość
pysiu pieknie kobietki wygladacie

------------------------

Taka piękna pogoda zamiast na tarasie to mi sie zachcialo zrobić nugetsy na obiad i stoję w kuchni
__________________

*** -12,5kg***
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 12:20   #3026
pola25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: woj. świętokrzyskie
Wiadomości: 4 092
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

aha sto lat dla Luizki!

Monia co nic nie piszesz??
pola25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 12:31   #3027
miczka84
Wtajemniczenie
 
Avatar miczka84
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: TK ;D
Wiadomości: 2 729
GG do miczka84
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

hello mamusie

You u nas mleko na śniadanie i kolacje jest falchą lovi ale myślę że z niekapka też by pił może go przestawię

Paula
miałam zapierdziel w pracy w sobotę, a wek to przed kompa nie siadam wczoraj byliśmy cały dzień u Pawła u dziadka na wsi ładnie było cały dzień na dworku

Luizka sto lat

Pysia fotki jak zwykle

FIlka powodzonka z pracą

---------- Dopisano o 13:31 ---------- Poprzedni post napisano o 13:30 ----------

Agape powodzenia i przyjemności w tworzeniu
miczka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 12:54   #3028
lila12
Zadomowienie
 
Avatar lila12
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 440
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

Cytat:
Napisane przez youyou Pokaż wiadomość
dzień dobry mamuśki




Ja tez na wizycie powiedziałam do gina "Ale jaja!" a on na to że "No właśnie jaj tu nie widać"

Co do imienia to chyba pozostaniemy przy Lilce, bo od ciązy z Filipem to było imię dla dziewczynki, a TŻ o innym nie chce słyszeć i mi też się podoba i cały czas do tego imienia wracamy i jakoś tak inne by mi obco brzmiało

Będzie więc Liliana Alicja

(Alicja na drugie imię ma też moja mama i się straszne ucieszyła jak jej powiedzieliśmy że mała Lilka na drugie bedzie miała Alicję.
Mama nam baaardzo pomaga, więc Lilka będzie wiedziała jak babcia się poświęciła przed jej przyjściem na świat )
you ależ jestem dumna ciocia!!!!! Zdecydowalaś się na moje imię - fajnie tak ściskam Cię baaaaaaardzo cieplutko

---------- Dopisano o 13:47 ---------- Poprzedni post napisano o 13:46 ----------

Luizka spóźnione

---------- Dopisano o 13:54 ---------- Poprzedni post napisano o 13:47 ----------

Piszecie o piciu - Bartek nadal ciągnie z butli i mleko rano, po przebudzeniu, i herbatki, wodę, soczki - nie potrafi skumać niekapka. Może mu ten Nuby z rurką zapodam?
I kaszka wieczorem na kolację jest be - co dajecie na kolację?
__________________
Mój Bartuś 21 grudzień 2009
lila12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 12:55   #3029
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

Nie napisałam, że jestem wściekła, bo zapomnieliśmy z TŻem wyciągnąć wózka z samochodu i z nim do pracy przyjechałam, a jest taka ładna pogoda... Pod pracą jak otwarłam bagażnik to sie zorientowałam...
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 13:08   #3030
blonde_hair
Zakorzenienie
 
Avatar blonde_hair
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14 395
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

Czesc!

Kamyk to mozecie pojsc na spcer po pracywieczorem tez fajnie

Agapee powodzenia i zeby udalo sie w tym miesiacu

Karola kciuki za kontrole

Pola tak odpoczełam, ale sie nie wyspałamjacys debile wracajacy z pubu walneli nam w nocy w drzwi
Dobrze ze Sebus sie nie obudził, ale pozniej pół nocy nie spalam...
jak dobrze ze sie niedlugo wyprowadzamy
Czym Cie tak T wkurzyla

Filka powodzenia!A maz napewno bedzie łaskawy...zreszta musibo to wasz interes

Bardotka Sebus czesto je indyka

Co do picia z butlii Sebus pije mleczko rano i wieczoremNiewiem czy piłby mleczko z niekapka...wkoncu raz tzreba sprobowac...
W ciagun dnia soczki i herbatki pije z niekapka TTLovi 360 nie kuma, jak bede w Pl musze koniecznie kupic ten kubek Nuby co polecacie
No i chyba tez musze sie wziasc za odsmoczkowanie...teraz ma tylko do spania

Bylismy na spacerku, pogoda piekna dzis.
Wstawilam juz miesko na obiad, bo wkoncu zjemy obiad razem, maz niedługo wraca
Sebus spi

Miłego dnia!
__________________
Nasz Wielki Dzień- 22.09.2007 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10556
Nasza Miłość Sebastianek- 02.01.2010 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10442
blonde_hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:08.