Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-) - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-27, 07:31   #4051
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Witam.

Cytat:
Napisane przez Edzia400 Pokaż wiadomość
fiu fiu ale z ciebie laska a z małej kawał baby powiedz ile ona wazy i mierzy wygladacie obie cudownie a ta minka hahaha
Waży 10kg, a ile mierzy to nie wiem.Góre nosi na 74cm a doł na 80cm.
Olcia zaczęla chodzić prowadzona pod paszki.
__________________

Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 08:37   #4052
panna migotka
Rozeznanie
 
Avatar panna migotka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 754
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

zajrzałam jeszcze z rańca się przywitać

kumkura dla Adasia za 10 m-cy
ona, darianna zdrówka dla maluchów
szaja dobrze, że płodzenie dzieci jest przyjemne
djerba to super, że udało ci się dogadać z tatą i masz trochę wolnego


to ja się jeszcze chwalę, że Wiktor kończy dziś 10 m-cy i wczoraj było pierwsze siku do nocnika

miłego dnia
__________________
the simpliest complicated girl in the world
panna migotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 10:52   #4053
velluto
Zadomowienie
 
Avatar velluto
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 831
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Witam
A co tu takie pustki? Pewnie wszyscy korzystają z pięknej pogody A ja w pracy Ale na szczęście długi weekend tuz tuz
Pozdrawiam

---------- Dopisano o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

Migotka - gratki za 10 miesięcy Natalia jutro kończy 11 miesięcy
Darianna - Olcia słodka w tej odświętnej kreacji
velluto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 11:30   #4054
panna migotka
Rozeznanie
 
Avatar panna migotka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 754
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

ja jestem ale ze złą wiadomością - zmarł dziadek tż-a o 2 w nocy (dokładnie w miesięcznice Wiktora) nie kazał nic odwoływać ale co to będzie za ślub i wesele.... jakaś czarna seria, znak, że nie mamy go brać??
__________________
the simpliest complicated girl in the world
panna migotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 11:39   #4055
sparkly
Raczkowanie
 
Avatar sparkly
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK / Grudziądz
Wiadomości: 409
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez panna migotka Pokaż wiadomość
ja jestem ale ze złą wiadomością - zmarł dziadek tż-a o 2 w nocy (dokładnie w miesięcznice Wiktora) nie kazał nic odwoływać ale co to będzie za ślub i wesele.... jakaś czarna seria, znak, że nie mamy go brać??
Współczuję. Ale z tym znakiem, to już wymyślasz
__________________
Więc teraz serca mam ... trzy
...
I miłość po kres
I radość do łez
sparkly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 12:08   #4056
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;26556202]A guzik, żaden trafiony, okres skubany do ostatniego momentu mnie przetrzymał i przyszedł nic to, działamy dalej znaczy się, potem swoją drogą, tak mnie wsio boli, że szok ;/
[/QUOTE]
kurcze, a ja już tak na tą Twoją ciąże się nastawiłam.

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
Pokarze kilka zdjęć bo niewiele mam.
Czekam na zdjęcia od fotografa ale to za miesiac pewnie będzie.
ślicznie Oleńka wygląda. zresztą Ty też.

Cytat:
Napisane przez panna migotka Pokaż wiadomość
to ja się jeszcze chwalę, że Wiktor kończy dziś 10 m-cy i wczoraj było pierwsze siku do nocnika


Cytat:
Napisane przez panna migotka Pokaż wiadomość
ja jestem ale ze złą wiadomością - zmarł dziadek tż-a o 2 w nocy (dokładnie w miesięcznice Wiktora) nie kazał nic odwoływać ale co to będzie za ślub i wesele.... jakaś czarna seria, znak, że nie mamy go brać??
kochana, bardzo mi przykro. wiem, że to nie żadne pocieszenie, ale chwilkę przed naszym weselem zmarła babcia TŻ-ta, slub i wesele - wszystko odbyło się w terminie, wiadomo, ,że mieliśmy babcię w pamięci, ale ona sama też nie chciałaby żebyśmy przekładali ślub. Przed śmiercią przygotowała dla nas kopertę, wypisała kartkę z życzeniami , i kazała ciotce- swojej córce- kwiaty na nasz ślub kupić, nawet pieniądze jej zostawiła... aż się popłakalismy jak ciotka po slubie nam wręczyła kwiaty i życzenia od babci.

u nas cudna pogoda, pierwszy spacer zaliczony.
teraz dziecko spi, jak wstanie, to pójdziemy po Maksia do przedszkola i jedziemy do moich rodziców, którzy w nocy wrócili z Anglii. siostra mi jakieś buty kupiła, ale jestem ich ciekawa.
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 12:23   #4057
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Darianna cudnie wyglądacie I gratki dla Olci za chodzenie

Edzia fajna córcia z tatusiem. My mało mamy takich fotek, pewnie dlatego, że ja rzadko sięgam po aparat. A co do Nikona to i tak jedna z tańszych lustrzanek. Jakiś czas temu mieliśmy aparat w naprawie i musiałam robić starym kompaktem, oj cieżko by było do niego wrócić. Zwłaszcza w domu bez lustrzanki ani rusz, zwłaszcza jak się nie lubi fotek z lampą.

Panna migotka gratki dla Wiktorka za miesięcznicę, za siku na nocnik. Współczuję śmierci diadka

Byłam z dziećmi u lekarza. Michała mam inhalować, dodatkowo Pulneo. A u Szymona stwierdziła dość mocne zapalenie oskrzeli co mnie bardzo zaskoczyło, on nie ma ani gorączki, ani nie wygląda na chorego, apetyt ma mega(jak zwykle zresztą), kaszel już tez mija. W nocy wcale nie kaszle Właściwie wzięłam go do lekarza tylko tak w razie czego, gile nadal lecą. Lekarka sama zwątpiła i też kazała jedynie inhalować i Pulneo dawać. Tylo jak ja mam inhalowac to dziecko jak on mi się cały czas wyrywa Jeszcze Zyrtec mam dawać, te inne na alergię są powyzej roku.
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53

Edytowane przez ona1981
Czas edycji: 2011-04-27 o 12:28
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-27, 13:00   #4058
kardashi
Zakorzenienie
 
Avatar kardashi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 869
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Ona o kurde, biedne chłopaki.
Ja tez już myślałam że Blanka bedzie miała zapalenie oskrzeli bo tak chrycha.. Apetyt słaby, marud straszny.. A tu lekarka powiedziała że zwykłe przeziębienie.
Ale Pulneo tez mamy. i Stodal..

A jutro jedziemy na kontrolę do warszawy z tą główka. jak będzie taka sama jak poprzednio to więcej nie jade..
__________________



10.11.12 - zapuszczam włosy





kardashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 13:24   #4059
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Kardashi tylko dziwne to dla mnie, ostatnio przy oskrzelach mały ledwo żywy, oczy czerwone, duszący kaszel, brak apetytu, gorączka. Teraz tylko katar i lekki kaszel. Fakt troche charczy czasami, ale zaraz zapalenie Zresztą ona chyba sama zwątpiła skoro kazala tylko inhalować. To już by bylo trzecie zapalenie oskrzeli...
Powodzenia na badaniach.

Szymon wyinhalowany, na siłę musiałam go trzymać, darł się jak oszalały. Starszy padł w trakcie i teraz śpi
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 13:26   #4060
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Migotko, współczuję Żaden znak, u mojego szwagra podobnie było, ale nie pamiętam kto tam zmarł... Tydzień przed ich ślubem, impreza była, tylko rodzice nie tańczyli prawie.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 13:30   #4061
kardashi
Zakorzenienie
 
Avatar kardashi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 869
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Ona Blanka własnie charczy.. Tzn tak nie cały czas.. ale jednak. No ale osłuchała ją i tyle.. A komu jak komu ale tej lekarce ufam


Ja nie wiem skąd te dziecko ma tyle energii..
Ja już nie mam siły, a ona cały czas chce coś robić! Jak tak dalej będzie to od następnego września pójdzie do przedszkola..
__________________



10.11.12 - zapuszczam włosy





kardashi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-27, 14:03   #4062
Edzia400
Zakorzenienie
 
Avatar Edzia400
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Niebo :)
Wiadomości: 3 374
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

dla Wiktorka za siku i gratki za miesiecznice
Dla Laury i Amelci (malhczarowej)


ja tez miałam slub w załobie po mamie wiem ze mama nie chciała zebym cokolwiek odwoływała wrecz ona nas ciafle do slubu nakłaniała
no to se popisalam potem dokoncze diabel wstał ide dac jej jesc
__________________
Amelcia 6 MAJ 2010


http://www.zapytajpolozna.pl/compone....php?sid=69629- JULECZKA 14 marzec 2014
Edzia400 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 14:12   #4063
Jola00
Zadomowienie
 
Avatar Jola00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 604
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
Pokarze kilka zdjęć bo niewiele mam.
Czekam na zdjęcia od fotografa ale to za miesiac pewnie będzie.
Olcia cudna Ty w tych włoskach całkiem inaczej wyglądasz,bardzo ładnie

Cytat:
Napisane przez Edzia400 Pokaż wiadomość
poprosimy zdiecie sukieneczki oczywiscie razem z Agusia

hmm trudno sie mówi i tuli sie dalej

ja jestem jeszcze na poziomie kupowania wszystkiego do ami to niewazne ze udaje sie na zakupy z całkiem innego powodu :P

chodz ostatnio kupiłam w kerfurze heheh z przeceny 2 pary spodni po 10 kazda para i bluzka w paski za 14 zeta zaszalałam normalnie

a dzis walczyłam 3 godz z kzompem kolezanki uparta bestia ale dałam rade wszytsko se wypaliła w srodku tylko karta dzwiekowa uparta nie działa
ale Ami sie buntowała i wróciłam do domu nakarmiłam i padła na rekach kiedy odkładałam ja spać
wczoraj mielismy grila zrobiłam małej udko w folii i ona go całe zjadła dzis 2 kupsztale poszły czyli ma taka przemiane materii jak ja

pokłociłam sie tż kazałam mu isc kwiatki sadzić (czyt spadac )

a tu moje skarby
Fajne te skarby

Cytat:
Napisane przez djerba Pokaż wiadomość
Hej,

Spóźnione życzonka dla Malvinki !!!!


Dzisiaj kupiłam małej wkońcu inny niekapek, Aventa...i mała strasznie się podkręciła No i piła z niego Plusem jest tu, że mam butelki też Aventa, to będę mogła podawać z niego mleko, bo ten niekapek to 150ml.

Aaa... i dogadałam się z ojcem, póki jeszcze jest w Polsce, że będzie mi brał małą codziennie po 15 na spacery..tak na 2 godzinki. No i dzisiaj zaliczyłam pierwsze 2h "wolności" i wkońcu ogarnęłam balkon. Kwiatki wystawione, stoliczek i krzesełka też Elegancko jest
Super,że dziadek zajmie się troszkę wnusią

Cytat:
Napisane przez panna migotka Pokaż wiadomość
ja jestem ale ze złą wiadomością - zmarł dziadek tż-a o 2 w nocy (dokładnie w miesięcznice Wiktora) nie kazał nic odwoływać ale co to będzie za ślub i wesele.... jakaś czarna seria, znak, że nie mamy go brać??
Bardzo mi przykro
Na pewno to nie znak

Cytat:
Napisane przez ona1981 Pokaż wiadomość
Darianna cudnie wyglądacie I gratki dla Olci za chodzenie

Edzia fajna córcia z tatusiem. My mało mamy takich fotek, pewnie dlatego, że ja rzadko sięgam po aparat. A co do Nikona to i tak jedna z tańszych lustrzanek. Jakiś czas temu mieliśmy aparat w naprawie i musiałam robić starym kompaktem, oj cieżko by było do niego wrócić. Zwłaszcza w domu bez lustrzanki ani rusz, zwłaszcza jak się nie lubi fotek z lampą.

Panna migotka gratki dla Wiktorka za miesięcznicę, za siku na nocnik. Współczuję śmierci diadka

Byłam z dziećmi u lekarza. Michała mam inhalować, dodatkowo Pulneo. A u Szymona stwierdziła dość mocne zapalenie oskrzeli co mnie bardzo zaskoczyło, on nie ma ani gorączki, ani nie wygląda na chorego, apetyt ma mega(jak zwykle zresztą), kaszel już tez mija. W nocy wcale nie kaszle Właściwie wzięłam go do lekarza tylko tak w razie czego, gile nadal lecą. Lekarka sama zwątpiła i też kazała jedynie inhalować i Pulneo dawać. Tylo jak ja mam inhalowac to dziecko jak on mi się cały czas wyrywa Jeszcze Zyrtec mam dawać, te inne na alergię są powyzej roku.
Zdrówka dużo życzę

Cytat:
Napisane przez kardashi Pokaż wiadomość
Ona o kurde, biedne chłopaki.
Ja tez już myślałam że Blanka bedzie miała zapalenie oskrzeli bo tak chrycha.. Apetyt słaby, marud straszny.. A tu lekarka powiedziała że zwykłe przeziębienie.
Ale Pulneo tez mamy. i Stodal..

A jutro jedziemy na kontrolę do warszawy z tą główka. jak będzie taka sama jak poprzednio to więcej nie jade..
Dla Blanki też zdróweczka



-------------------------------------------------------

Ja już po pracy,Oli drzemie więc mam chwilkę
Od soboty Oli robi "brawo" I jeszcze jak go pytam "jak mówi tata?" to tak śmiesznie ryczy jak lew Bo tatuś tak się z nim bawi,że gania go na czworaka i ryczy

Fotka z lanego poniedziałku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Oli m.jpg (48,7 KB, 100 załadowań)
__________________
Oliver już jest z nami
14.06.2010



Jola00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 15:59   #4064
basiak
Raczkowanie
 
Avatar basiak
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 480
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Witam po świętach

Zdrówka dla wszystkich chorowitków.
Szaja w takim razie dalej trzymać będę
Migotko bardzo mi przykro, ale tak jak dziewczyny piszą, to nie znak, nie zamartwiaj się
I gratuluję postępów Wiktorowi

Jola zdjęcie piękne
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/wff22n0ayfdjpnfn.png

Szymek 16.04.2010
basiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 19:43   #4065
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez Jola00 Pokaż wiadomość
Ja już po pracy,Oli drzemie więc mam chwilkę
Od soboty Oli robi "brawo" I jeszcze jak go pytam "jak mówi tata?" to tak śmiesznie ryczy jak lew Bo tatuś tak się z nim bawi,że gania go na czworaka i ryczy

Fotka z lanego poniedziałku
dla mlodego.
fota , pewnie lew pstrykał.
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 20:16   #4066
kumkura
Rozeznanie
 
Avatar kumkura
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 904
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Witam po dluzszej przerwie
Gratki i buziaki za miesiecznice i rocznice maluchów
Nadrobiłam Was, ale nie mam sił pisać
Jolaa, fotka bombowa ale lasencja z Ciebie
Odezwę się jutro, dobrej nocy
__________________
Adaś 26.06.2010
Agatka 17.02.2012
kumkura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 21:05   #4067
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Dobry wieczór,
Ja cały dzień poza domem.

Cytat:
Napisane przez panna migotka Pokaż wiadomość
zajrzałam jeszcze z rańca się przywitać

kumkura dla Adasia za 10 m-cy
ona, darianna zdrówka dla maluchów
szaja dobrze, że płodzenie dzieci jest przyjemne
djerba to super, że udało ci się dogadać z tatą i masz trochę wolnego


to ja się jeszcze chwalę, że Wiktor kończy dziś 10 m-cy i wczoraj było pierwsze siku do nocnika

miłego dnia
klask i:dla Wiktorka.


Dzięki dziewczynay za komplementy.Też sie sobie podobałam.Miałam uszykowane co innego ale wiedziałam,że w pl znajde coś odpowiedniego.Ciuchy kupiłam w Reserved-kocham ten sklep i już nie moge sie doczekać sierpnia i jesiennej kolekcji.

Miałam wam pisać, ze w uk Olcia nigdy nie miala brudnnych paznokcji a tutaj ma non stop.
__________________

Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 21:26   #4068
Edzia400
Zakorzenienie
 
Avatar Edzia400
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Niebo :)
Wiadomości: 3 374
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Dzieki laseczki za komentarze co do zdiecia

jola ale piekne zdiecie

Darianna moja to i kolana wiecznie w rajtkach upaprane kurka wogóle to młoda taka starsza wyglada



dzis poprostu sie kulała w piaskowicy i taaaka wielka dziure wykopała bo sie jej podobał zimny piasek
pytam ja Amelcia jak trzeba byc jak tato wróci z pracy ami kładzie palec na ustach i mówi ciiiiii
ale nie mija 5 min i piszczy na cały głos

podaje jej dzis papierek i mówi.e....... mówi sie dziekuje a Ami "kuje" i tak głowa kiwa

nie no kocham te moje dziecko wszystko papuguje ale jest i - minus mama i mama nie chce do nikogo isc nie moge nic zrobić ida nastepne 3 i coraz bardziej jej doskwieraja

kocha myc zeby pasta az szczoteczke wyssysa


harczenie czasem spowodowane jest tylko spływajacym katarem który jest bardzo gesty tak było u nas dlatego tak wazne jest oczyszczanie nosa u nas Ami 3 razy była chora i 3 razy dostała antybiotyk potem zmieniłam lekarza i okazało sie ze to zwiazane z zebami i ze antybiotyku nie trzeba no i nie poszłam ostatnio z nia i co wyleczona bez antybiotyku i nowy zab
idem poczytać troszke
__________________
Amelcia 6 MAJ 2010


http://www.zapytajpolozna.pl/compone....php?sid=69629- JULECZKA 14 marzec 2014
Edzia400 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 21:27   #4069
xxNiuniaxx
Raczkowanie
 
Avatar xxNiuniaxx
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 426
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

hej dziewczyny
My jesteśmy na 5 dni w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą. Odpoczywamy sobie bo pogoda piękna. Mała jak zwykle grzeczna, choc idzie górna trójka, więc czasem pomarudzi ale to nic... dziś kończymy 11 miesięcy, za miesiąc roczek...Wiecie... Nie mogę w to uwierzyc Nie ma dnia kiedy nie myślę o porodzie, o tym gdy była taka malusieńka... Jeszcze nie przeszły mi te emocje czasem to aż nie mogę spac, wszystko to przeżywam jakbym oglądała film a tu już rok i taka dorosła panna...
Laura gada tata i baba... mama jeszcze się nie doczekałam
__________________
Laura jest już z nami

Edytowane przez xxNiuniaxx
Czas edycji: 2011-04-27 o 21:28
xxNiuniaxx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-27, 21:39   #4070
Edzia400
Zakorzenienie
 
Avatar Edzia400
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Niebo :)
Wiadomości: 3 374
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

tak z sentymentu czytam sobie nas wateczek mamus na poczekalni i znalazłam post kropki ale to nie o to mi chodzi kropencja ma w Avatarku Daniela : love: ale z niego słodziak
__________________
Amelcia 6 MAJ 2010


http://www.zapytajpolozna.pl/compone....php?sid=69629- JULECZKA 14 marzec 2014
Edzia400 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 07:03   #4071
Edzia400
Zakorzenienie
 
Avatar Edzia400
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Niebo :)
Wiadomości: 3 374
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Witam
Natalko za miesiecznice
i zmykam bo Ami nie da mi klikac potem sie odezwe
__________________
Amelcia 6 MAJ 2010


http://www.zapytajpolozna.pl/compone....php?sid=69629- JULECZKA 14 marzec 2014
Edzia400 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 07:05   #4072
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Niunia-zazdroszczę! Wypoczywajcie! Ja też nie mogę w to uwierzyć,że to już rok mija-mimo,iż nie mogłam się tego momentu doczekać

Jola-jakie cudne zdjęcie! no i te nooogi!

Edzia-Ami ma chyba oczęta ojcowskie?

Darianna-obie świetnie wyglądałyście!


Tośka od kilku dni budzi się z uśmiechem na ustach i rechocze jak norka rozbraja to nas I nawet daje pospać do 7! wow! Jakiś skok chyba
I wymyśla sobie różne zabawy,biega po domu i rechocze sama z siebie

I mówi TA(tak) świadomie.CO zaprzecza teorii,że pierwsze dzieci mówią NIE
__________________
Zu

No2

"tylko nudne kobiety mają
nieskazitelnie czyste domy
"
annLee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 09:31   #4073
margo80
Zakorzenienie
 
Avatar margo80
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 514
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

kurka, nie mam kiedy zdać relacji, zaraz jadę z małżem i Ewcią do jego pracy zawieźć L4, potem ja do okulisty, bo coś mi się na oku zrobiło.

na szybko:

Panno M - współczuję ale nie myśl w kategoriach znaku, nie odwołujcie niczego, dziadek by tego na pewno nie chciał.

gratuluję miesięcznic i ząbków (Edziu - przegoniłyście nas u nas dolne 3 widać, ale coś nie idą w górę, maruda nie ma)

mała foto-wrzuta:

1. Ewciu, pokaż jaka jesteś duża
2. Ewciu, gdzie tatuś ma bródkę?
3. hamakowe szaleństwo
4.
5. tunel
6. piratka
7. odcedzamy kartofelki
8. fura już jest. jeszcze tylko skóra i komóra
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1010514.jpg (56,7 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P4230324.jpg (101,1 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P4220122.jpg (73,0 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P4230345.jpg (82,0 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P4240421.jpg (48,8 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P4240450.jpg (61,5 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P4240463.jpg (122,2 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P4240416.jpg (105,8 KB, 70 załadowań)
__________________
jesteś tym, co czujesz, jesteś tym, co wiesz,
jesteś tym, co potrafisz, jesteś tym, kim być chcesz

Ewcia
Przemek
margo80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 10:50   #4074
araczki
Zadomowienie
 
Avatar araczki
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 1 382
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Lea, fajne buty dostalas od siostry?

Szaja, no nic czekamy na nastepny miesiac

Edzia, sliczne zdjecie tych Twoich skarbow

Jola, swietna fota. A Ty nie dosc, ze laska to jeszcze masz fajny rudy kolor wlosow (a kiedys blondi bylas)

Ewcia szczesliwa i sliczna

Darianna tez lasencja a Ola rozesmiana

Niunia, brawa za jedenascie miesciecy
Wybycz sie w Kazimierzu i za mnie

Ona, zdrowka dla chorowitkow

My bylysmy dzisiaj z Malviska na kontroli. Mierzy 75 cm i wazy 8,5 kg (od stycznia przybrala raptem kg). Dostala dwie szczepionki i byla taaaka nieszczesliwa.
A mi sie w robocie siedziec nie chce.
__________________
IF MOMMA AIN'T HAPPY
AIN'T NOBODY HAPPY

körö körö kirkkoon
araczki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 11:13   #4075
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Jola fajna fotka. Ale masz figurę
Margo świetne fotki. Fajnową macie modelkę
Velluto dla Natalki za miesięcznicę

Chciałam wam pokazać jakia fajna oferta intermarche jest od dziaisj, ale nie mogę na necie tej ulotki znaleźć. To jest osobna ulotka ,,Na majówkę,, . W niej namioty dla dzieci (jeden taki podwojny z tunelem), krzesełka ogrodowe dla dzieci, zestawy do piachu, konik do skakania, piaskownica, trampolina, ślizgawka i jeszcze wiele innych. Nawet rowerki do pchania z disneya.

To ja się pokażę (a co mi tam), fotka świąteczna. Ja z niuniem
Idę kończyć szczawiową. Hałas trochę u mnie, robią nam nową klatkę schodową.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Page1.jpg (41,0 KB, 108 załadowań)
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53

Edytowane przez ona1981
Czas edycji: 2011-04-28 o 11:57
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 13:01   #4076
olivka_7
Zakorzenienie
 
Avatar olivka_7
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5 592
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Dziewczyny piękne te wasze zdjęcia

Ona śliczna z Ciebie mamusia

A ja tak na szybko- przepraszam że was zaniedbuje ale za tydzień w piątek do pracy wracam więc chcę czas z małą na maksa wykorzystać szczególnie że pogoda cudna.
Jutro idziemy do lekarza bo zostało jej uczulenie na szyi- na brzuszku i klatce piersiowej już nie ma i przy okazji chcę pogadać z lekarką o szczepieniu ale chcę też zorientować się jak to u Was wygląda. Chodzi mi o pneumokoki- szczepiłyście dzieciaczki? Powiem szczerze że poczytałam trochę o tym i się przeraziłam ze moja lekarka mi to odradziła- teraz chcę małą zaszczepić tylko chyba poczekam jak jej to uczulenie zejdzie.
__________________
Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
— Jan Paweł II (Karol Wojtyła)

Kornelcia

ZĘBALE
olivka_7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 13:46   #4077
kardashi
Zakorzenienie
 
Avatar kardashi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 869
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
kurka, nie mam kiedy zdać relacji, zaraz jadę z małżem i Ewcią do jego pracy zawieźć L4, potem ja do okulisty, bo coś mi się na oku zrobiło.

na szybko:

Panno M - współczuję ale nie myśl w kategoriach znaku, nie odwołujcie niczego, dziadek by tego na pewno nie chciał.

gratuluję miesięcznic i ząbków (Edziu - przegoniłyście nas u nas dolne 3 widać, ale coś nie idą w górę, maruda nie ma)

mała foto-wrzuta:

1. Ewciu, pokaż jaka jesteś duża
2. Ewciu, gdzie tatuś ma bródkę?
3. hamakowe szaleństwo
4.
5. tunel
6. piratka
7. odcedzamy kartofelki
8. fura już jest. jeszcze tylko skóra i komóra


Cytat:
Napisane przez ona1981 Pokaż wiadomość
Jola fajna fotka. Ale masz figurę
Margo świetne fotki. Fajnową macie modelkę
Velluto dla Natalki za miesięcznicę

Chciałam wam pokazać jakia fajna oferta intermarche jest od dziaisj, ale nie mogę na necie tej ulotki znaleźć. To jest osobna ulotka ,,Na majówkę,, . W niej namioty dla dzieci (jeden taki podwojny z tunelem), krzesełka ogrodowe dla dzieci, zestawy do piachu, konik do skakania, piaskownica, trampolina, ślizgawka i jeszcze wiele innych. Nawet rowerki do pchania z disneya.

To ja się pokażę (a co mi tam), fotka świąteczna. Ja z niuniem
Idę kończyć szczawiową. Hałas trochę u mnie, robią nam nową klatkę schodową.
łooo to u mnie jest inna gazetka?!
Reklamują tylko kiełbaskę i grilla

Szymon chyba do Ciebie podobny cooo ??


To i ja się pochwalę..
Też świątecznie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC03139.jpg (83,3 KB, 98 załadowań)
__________________



10.11.12 - zapuszczam włosy





kardashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 14:04   #4078
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Olivka dzięki
Kardashi ale ty ładna Szymon podobny do mnie troszkę. A ulotkę miałam w skrzynce jakiś czas temu, tą normalną tygodniową a w środku była ta na majowkę z artykułami przemysłowymi.
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 14:05   #4079
araczki
Zadomowienie
 
Avatar araczki
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 1 382
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Ona, ale fajna z Ciebie kobieta Sliczna jestes
Kardashi tez ale jej zdjecia juz widzialam

Olivka, ja dzisiaj zaszczepilam mala na pneumokoki (druga dawka za 2 misiace).
Co zlego wyczytalas?
__________________
IF MOMMA AIN'T HAPPY
AIN'T NOBODY HAPPY

körö körö kirkkoon
araczki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 17:48   #4080
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Olivko-ja nie szczepiłam i raczej nie będę.A co Cię przeraziło?

Kardashi-cudna jesteś a Blanka zawsze tak mądrze patrzy i ta czupryna

Ona-łoł,ależ szczuplaczek się z Ciebie zrobił (no bo śliczna to już wcześniej byłaś ) i jakoś Ciebie z blondi kojarzyłam tak czy siak suuuuper!
__________________
Zu

No2

"tylko nudne kobiety mają
nieskazitelnie czyste domy
"
annLee jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:47.