Psy - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-14, 08:48   #451
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Psy

o matko jakie malenstwo
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 10:15   #452
201703160948
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 954
Dot.: Psy

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
o matko jakie malenstwo
ma 6 tygodni i rośnie w oczach
201703160948 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 10:53   #453
Garadiela
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: czestochowa
Wiadomości: 1 687
Dot.: Psy

czyli bez papierow pies?Powinien do 8 tygodnia conajmniej siedziec z matka i rodzenstwem Biedny maluch
Garadiela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 11:19   #454
201703160948
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 954
Dot.: Psy

Cytat:
Napisane przez Garadiela Pokaż wiadomość
czyli bez papierow pies?Powinien do 8 tygodnia conajmniej siedziec z matka i rodzenstwem Biedny maluch
wiem, że powinien, ale było 9 szczeniaków i matka nie dawała rady ich wykarmić i po prostu uciekała..
jest pod opieką weterynarza, no i moja jamniczka mu matkuje, więc raczej krzywda mu się nie dzieje

Edytowane przez 201703160948
Czas edycji: 2011-05-14 o 11:22
201703160948 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 14:08   #455
mandarynkka86
Rozeznanie
 
Avatar mandarynkka86
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 798
Dot.: Psy

Dziewczyny wiem, że to wątek o psach, tez sie w nim udzielałam trochę i dlatego chcę "pochwalić" się nowym domownikiem. Pisałam o kotku, ktory przyplątal się do mojej mamy i po wizycie mojej i meza u mamy "płakal" za nami. Zdecydowałam sie go wziąc do siebie. Jak na razie moje psiaki sa neutralne, nie podchodza, nie zaczepiają, nie chca się bawić ale tez nie dokuczają mu. Popatrzcie jaki sweet
Z góry przepraszam za ten jednorazowy off top. Myslicie ze się dogadaja?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 023.jpg (43,3 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 020 (4).jpg (20,4 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 021 (3).jpg (31,0 KB, 22 załadowań)
__________________

Edytowane przez mandarynkka86
Czas edycji: 2011-05-14 o 14:09
mandarynkka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 14:58   #456
lapinne
Zadomowienie
 
Avatar lapinne
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 513
Dot.: Psy

Cytat:
Napisane przez poziomkaa_ Pokaż wiadomość
wiem, że powinien, ale było 9 szczeniaków i matka nie dawała rady ich wykarmić i po prostu uciekała..
jest pod opieką weterynarza, no i moja jamniczka mu matkuje, więc raczej krzywda mu się nie dzieje

taaa....

w miocie mlodej bylo 10 wampirow.
wczesniej niz po 8 tygodniach mozna bylo przyjechac owszem-w odwiedziny.
lapinne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 16:13   #457
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Psy

fajny kotek zobaczymy co będzie dalej
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-14, 16:16   #458
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Psy

Jak oglądam zdjęcia Waszych zwierząt, aż buzia sama mi się uśmiecha. Cudeńka.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 17:02   #459
MissMiss
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 556
Dot.: Psy

poziomko, Twoje maleństwo wygląda nawet na młodsze...troszkę podejrzana jest ta historia z ucieczką matki, może nabrałaś się na historię pseudohodowcy z tego co wiem to chyba od 4 tygodnia szczeniaczkom podaje się już inne pokarmy oprócz mleka. Zresztą często się dzieje tak, że rodzi się duży miot i hodowca musi dokarmiać maleństwa albo np. matka nie ma wystarczająco dużo mleka. Nie jestem hodowcą, ale słyszałam przypadki, że od samego urodzenia trzeba było karmić maleństwa, bo matka odeszła w wyniku komplikacji po porodzie.
Pseudohodowcy pozbywają się szczeniąt bardzo szybko i bez problemu oddają 5,6 tygodniowe maleństwa. U prawdziwego hodowcy coś takiego by nie przeszło. Wiadomo względy finansowe, pseudohodowca rozmnaża psy dla kasy, a dobro i zdrowie psa jest na dalszym planie, żeby nie powiedzieć jest mu to obojętne. Ja odbierałam swojego psiaka w wieku 12 tygodni, mimo, że zarezerwowałam go dużo wcześniej, nie musiałam płacić więcej na jego utrzymanie itd. Mam nadzieję, że Twój psiak będzie zdrowy i miał dużo miłości, bo to należy się każdemu psiakowi bez względu na pochodzenia. Po prostu napędzacie popyt pseudohowcom i tym samym wspieracie ich działalność. A nie powinno mieć to miejsca! Niestety, ale niewiadomo co wyrośnie z tego maleństwa..
MissMiss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 17:09   #460
201703160948
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 954
Dot.: Psy

Cytat:
Napisane przez lapinne Pokaż wiadomość
taaa....

w miocie mlodej bylo 10 wampirow.
wczesniej niz po 8 tygodniach mozna bylo przyjechac owszem-w odwiedziny.
no cóż, stało się. jak mówiłam psiaka dostałam, nie miałam wpływu na to, kiedy był odbierany. staram się, żeby mu było jak najlepiej, ma apetyt, lubi się bawić, żywe sreberko. no i śpi z jamniczką, więc nie "popłakuje". wnioskuję więc, że tragedii nie przeżywa.
201703160948 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 18:01   #461
lapinne
Zadomowienie
 
Avatar lapinne
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 513
Dot.: Psy

ja sie zawsze zastanawiam, co mysla ludzie, ktorzy biora psa z pseudo...
szczegolnie takiego psa jak dalmatynczyk: nie dosc, ze jest to rasa bardzo trudna, to jeszcze przeciez genetycznie obciazona.
lapinne jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-14, 18:13   #462
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Psy

Cytat:
Napisane przez lapinne Pokaż wiadomość
ja sie zawsze zastanawiam, co mysla ludzie, ktorzy biora psa z pseudo...
szczegolnie takiego psa jak dalmatynczyk: nie dosc, ze jest to rasa bardzo trudna, to jeszcze przeciez genetycznie obciazona.
To, ze Ty wiesz jakie sa skutki brania psow z pseudo, to nie znaczy, ze kazdy to wie. Nie kazdy ma internet, a w telewizji, gazetach, szkolach o tym nie mowia, niestety. To jest legalne... Pseudohodowcy nie sa scigani ani karani. Dopoki prawo sie nie zmieni, to bedzie tak jak jest do tej pory.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 19:06   #463
MissMiss
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 556
Dot.: Psy

Cytat:
Napisane przez poziomkaa_ Pokaż wiadomość
no cóż, stało się. jak mówiłam psiaka dostałam, nie miałam wpływu na to, kiedy był odbierany. staram się, żeby mu było jak najlepiej, ma apetyt, lubi się bawić, żywe sreberko. no i śpi z jamniczką, więc nie "popłakuje". wnioskuję więc, że tragedii nie przeżywa.
No jasne. Stało się trudno. Tak jak pisałam każdy pies zasługuje na miłość i opiekę. Ważne, aby na przyszłość nie popełniać tego błędu i zdawać sobie sprawę z konsekwencji. Np. takich, że pies może nie wyglądać do końca jak dalmatyńczyk tylko zwykły kundelek.

Tak w ogóle kupowanie psa na prezent jest bardzo nieodpowiedzialne.
MissMiss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 19:28   #464
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Psy

zgadzam się, ze zwierzęta na prezent nie są dobrym pomyslem, ale przypominam, że dla tematu r=r jest osoby wątek.
Bardzo bym chciała, aby ten wątek byl dla psiarzy wszystkich i żebyśmy sobie pomagali
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 21:36   #465
mandarynkka86
Rozeznanie
 
Avatar mandarynkka86
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 798
Dot.: Psy

Dziewczyny jestem w szoku. Kotek kilka razy po "kociemu" zaprotestowal jak bralam na rece moje male szkraby, ale po kilku probach juz przestal. Zawołalam moje psiaki do pokoju gdzie on był i obserwowalam co bedzie się działo. Zauwazym , że większą tendencję do zabawy ma moja mlodsza sunia, starsza tak jakos obojętnie podchodzi do sprawy. Kotek ma swoje legowisko, jest tez kuweta, bo to maluszek .
ale wazne ze moje psiaki akceptuja, a przynajmniej tak wnioskuję po zachowaniu .
Nie robią mu krzywyd a on na nie "warczy" bo chyab się boi ich jeszcze .. mam nadzieję ze bedzie ok .

Wiem oczywiście ze kazde z nich powinno mieć swoją miskę, ale musze więcej dowiedzieć się o kotach chyba, bo nie wiem co zrobic zeby maluch nie podjadal zmisek suniek, bo tak probuje robic, a one krzywo patrza na niego wtedy .

Gdzies jesienią chcę wziac yoreczka, tym razem "faceta". Więc bedzie znowu powiękoszona rodzinka
Upatrzyłam sobie hodowlę "srebrny wiatr" z Rzeszowa, albo Bluebell Poland. Także u mnie zwierzyniec calkiem spory

Ale i tak jakoś wydaje mi się ze lepszy kontakt mam z psami niz z kotkami, moze teraz się to zmieni...
Pozdrawiam wszystkich "psiarzy" i "psiary"
__________________
mandarynkka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 22:16   #466
201703160948
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 954
Dot.: Psy

Cytat:
Napisane przez MissMiss Pokaż wiadomość
No jasne. Stało się trudno. Tak jak pisałam każdy pies zasługuje na miłość i opiekę. Ważne, aby na przyszłość nie popełniać tego błędu i zdawać sobie sprawę z konsekwencji. Np. takich, że pies może nie wyglądać do końca jak dalmatyńczyk tylko zwykły kundelek.

Tak w ogóle kupowanie psa na prezent jest bardzo nieodpowiedzialne.
Nie wiedziałam o tym, dziękuję za przestrogę, zapamiętam.
Wydaje mi się, że i właścicielka była niedoświadczona w tej kwestii... Piesek jest po prostu od pani, której dalmatynka się oszczeniła... I matka i ojciec podobno wyglądali ładnie i zdrowo, a psiak ma książeczkę zdrowia, tak więc niedoświadczonej osobie wydawało się, że wszystko jest ok...

Edytowane przez 201703160948
Czas edycji: 2011-05-15 o 00:48
201703160948 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-15, 09:53   #467
lapinne
Zadomowienie
 
Avatar lapinne
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 513
Dot.: Psy

Cytat:
Napisane przez mandarynkka86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jestem w szoku. Kotek kilka razy po "kociemu" zaprotestowal jak bralam na rece moje male szkraby, ale po kilku probach juz przestal. Zawołalam moje psiaki do pokoju gdzie on był i obserwowalam co bedzie się działo. Zauwazym , że większą tendencję do zabawy ma moja mlodsza sunia, starsza tak jakos obojętnie podchodzi do sprawy. Kotek ma swoje legowisko, jest tez kuweta, bo to maluszek .
ale wazne ze moje psiaki akceptuja, a przynajmniej tak wnioskuję po zachowaniu .
Nie robią mu krzywyd a on na nie "warczy" bo chyab się boi ich jeszcze .. mam nadzieję ze bedzie ok .

Wiem oczywiście ze kazde z nich powinno mieć swoją miskę, ale musze więcej dowiedzieć się o kotach chyba, bo nie wiem co zrobic zeby maluch nie podjadal zmisek suniek, bo tak probuje robic, a one krzywo patrza na niego wtedy .

Gdzies jesienią chcę wziac yoreczka, tym razem "faceta". Więc bedzie znowu powiękoszona rodzinka
Upatrzyłam sobie hodowlę "srebrny wiatr" z Rzeszowa, albo Bluebell Poland. Także u mnie zwierzyniec calkiem spory

Ale i tak jakoś wydaje mi się ze lepszy kontakt mam z psami niz z kotkami, moze teraz się to zmieni...
Pozdrawiam wszystkich "psiarzy" i "psiary"

pies nie powinien miec caly czas w misce jedznia.

po prostu zabierz po np 15 minutach od podania: psy sie naucza, ze trzeba jesc, gdy daja-regularne posilki sa dla psa zdrowe, a kot nie bedzie sie dobieral do psiego zarcia.
lapinne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-15, 10:45   #468
mandarynkka86
Rozeznanie
 
Avatar mandarynkka86
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 798
Dot.: Psy

Cytat:
Napisane przez lapinne Pokaż wiadomość
pies nie powinien miec caly czas w misce jedznia.

po prostu zabierz po np 15 minutach od podania: psy sie naucza, ze trzeba jesc, gdy daja-regularne posilki sa dla psa zdrowe, a kot nie bedzie sie dobieral do psiego zarcia.
Tak właśnei robię. Psiaki nie mają jedzenia w misce 24h. Dostają mniej więcej o stałych porach, sęk w tym ze kiedy nasyupję im suchej karmy to kot podbiega zaraz i dobiera sie do misek A im wyraźnie się to nei podoba. Mimo ze probowałam juz w tym samym czasie dać jemu on i tak do misek psów się dobiera. Natomiast kiedy daję mu później lub wcześniej to znowu psiaki wędrują w stronę JEGO miski
No coz-trzeba będzie jakos to rozwiazać...
__________________
mandarynkka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-15, 11:22   #469
lapinne
Zadomowienie
 
Avatar lapinne
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 513
Dot.: Psy

ja szczerze mowiac nie przepadam za kotami i nie wiem, czy je sie w ogole jakos wychowuje.

ale za to mam psa, ktory, kiedy idzie w odwiedziny do domu, w ktorym mieszka jakis jej kumpel, natychmiast lokalizuje jego miske-cudze chrupki zawsze lepsze niz wlasne.

wystaczy ostre "fee, nie rusz". czy twoje psy znaja te komende? czy w ogole umiesz sprawic, zeby przestaly robic to, czego sobie nie zyczysz? bo jesli tak, to nie masz problemu))

uwazam, ze to bardzo wazne, zeby kazde zwierze w domu mialo swoja miske i swoje jedzenie.
tez planuje powiekszenie stada o druga suke. i bede tego bezwzglednia przestrzegac.
lapinne jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-15, 12:30   #470
Garadiela
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: czestochowa
Wiadomości: 1 687
Dot.: Psy

Kota tez sie da wychowac,sa na tyle inteligentne ze rozumieja pewne zasady
U mnie kot je na ganku,pies w przedpokoju ale sa oddzielone drzwiami bo inaczej pies je kocie jedzonkoTeraz sie wycwanilam i daje kotu na takiej szafce na buty,pies nie dosiega a kot sobie spokojnie wskakuje i kazde je swoje
Przy kotach trzeba sie nauczyc kreatywnosci niestety
Garadiela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-15, 14:53   #471
mandarynkka86
Rozeznanie
 
Avatar mandarynkka86
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 798
Dot.: Psy

Cytat:
Napisane przez lapinne Pokaż wiadomość
wystaczy ostre "fee, nie rusz". czy twoje psy znaja te komende? czy w ogole umiesz sprawic, zeby przestaly robic to, czego sobie nie zyczysz? bo jesli tak, to nie masz problemu))

uwazam, ze to bardzo wazne, zeby kazde zwierze w domu mialo swoja miske i swoje jedzenie.
tez planuje powiekszenie stada o druga suke. i bede tego bezwzglednia przestrzegac.
Mówię im inne słowa nie koniecznie "fee nie rusz", sluchają się, ale mówienie za kazdym razem kiedy jedzą razem komend jest niezbyt zadowalające. Chcialabym by i kot i psy po prostu nie zagladały za kazdym razem wzajemnie w swoje michy. Mam nadzieję ze po kilku dniach im przejdzie-przynajmniej psiakom, bo zdaje sie ze więcej rozumieją

---------- Dopisano o 15:53 ---------- Poprzedni post napisano o 15:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Garadiela Pokaż wiadomość
Kota tez sie da wychowac,sa na tyle inteligentne ze rozumieja pewne zasady
U mnie kot je na ganku,pies w przedpokoju ale sa oddzielone drzwiami bo inaczej pies je kocie jedzonkoTeraz sie wycwanilam i daje kotu na takiej szafce na buty,pies nie dosiega a kot sobie spokojnie wskakuje i kazde je swoje
Przy kotach trzeba sie nauczyc kreatywnosci niestety
Wlasnie musze tez coś wymyślic, poki co to jego drugi dzien u mnie wiec sporo pracy przed nami
__________________
mandarynkka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-15, 15:43   #472
Gregorynka
Zakorzenienie
 
Avatar Gregorynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z majne kompjuta:)
Wiadomości: 3 066
Dot.: Psy

Cytat:
Napisane przez Garadiela Pokaż wiadomość
Kota tez sie da wychowac,sa na tyle inteligentne ze rozumieja pewne zasady
U mnie kot je na ganku,pies w przedpokoju ale sa oddzielone drzwiami bo inaczej pies je kocie jedzonkoTeraz sie wycwanilam i daje kotu na takiej szafce na buty,pies nie dosiega a kot sobie spokojnie wskakuje i kazde je swoje
Przy kotach trzeba sie nauczyc kreatywnosci niestety
Dokładnie, kocie jedzenie postawić wyżej tak aby psy nie dosięgały.
Po drugie, koty są dziwne...jak raz nauczysz go coś jeść, ciężko będzie przestawić go na inny pokarm. Oczywiście, że się da, ale nie odbywa się to tak, że stawiasz miskę i kot wcina 'obcą' dla niego karmę, ja przestawiając kota musiałam karmę mieszać, mieszać i mieszać, aż 'zaskoczyła'. Kocia karma wydaje mi się być bardziej aromatyczna od psiej (porównując rybny Orijen koci i psi kurczakowy), więc kot powinien ciągnąć jednak do swojej pachnącej miski.
__________________
Nie ma lepszego psychiatry od szczeniaka liżącego cię po twarzy.






Gregorynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-15, 17:14   #473
kasia2439
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2439
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 4 053
Dot.: Psy

Witam! Mam do Was pytanie, czy jeśli wyślę Wam zdjęcia, jesteście w stanie poznać czy york jest rasowy? Bo nie chcę kupić mieszańca a nie wiem za bardzo jak to rozróżnić.
kasia2439 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-15, 17:16   #474
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Psy

zasada jest prosta - szczeniak ma metrykę jest rasowy, nie ma to kundelek
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-15, 17:20   #475
kasia2439
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2439
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 4 053
Dot.: Psy

A jak wygląda taka metryka? Można zarządać jej ukazania przez internet?
kasia2439 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-15, 17:22   #476
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Psy

metryka musi mieć pieczątke związku kynologicznego, jest tam wpisana rasa i nr tatuażu lub chipa psa. Poproś o skan metryki to sprawdzimy
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-15, 17:24   #477
kasia2439
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2439
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 4 053
Dot.: Psy

oczywiście ta metryczka to co innego jak pies z rodowodem?
kasia2439 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-15, 17:27   #478
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Psy

to jest to samo,kazdy szczeniak dostaje metrykę, a później Ty możesz wyrobić mu rodowód w Związku Kynologicznym jesli chcesz, lub nie, ale jak ma metrykę jest rasowy
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-15, 17:37   #479
kasia2439
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2439
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 4 053
Dot.: Psy

ok, poprosiłam o metryczkę, zobaczymy co odpowie dziękuję
kasia2439 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-15, 17:42   #480
lapinne
Zadomowienie
 
Avatar lapinne
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 513
Dot.: Psy

Cytat:
Napisane przez mandarynkka86 Pokaż wiadomość
Mówię im inne słowa nie koniecznie "fee nie rusz", sluchają się, ale mówienie za kazdym razem kiedy jedzą razem komend jest niezbyt zadowalające. Chcialabym by i kot i psy po prostu nie zagladały za kazdym razem wzajemnie w swoje michy. Mam nadzieję ze po kilku dniach im przejdzie-przynajmniej psiakom, bo zdaje sie ze więcej rozumieją

---------- Dopisano o 15:53 ---------- Poprzedni post napisano o 15:52 ----------



Wlasnie musze tez coś wymyślic, poki co to jego drugi dzien u mnie wiec sporo pracy przed nami
a jak inaczej chcesz wytlumaczyc psom, ze czegos im nie wolno?
przeciez wychowanie psa nie odbywa sie pstryknieciem palcow. to nie czary mary ale ciezka praca.

jesli mam byc szczera...uwazam, ze gdyby twoje psy byly posluszne, to wiedzialabys, co zrbic, zeby wyeliminowac zachowania niepozadane.


owszem: mozesz miske kota ustawic na szafie...

ja bym tak nie zrobila, bo wiem, ze poradzilabym sobie z mloda bez problemu. ale jak chcesz isc na latwizne, to twoja sprawa.
lapinne jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:24.