DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V - razem zrzuciłyśmy już ponad 250 kg! - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-14, 16:58   #871
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez martinq Pokaż wiadomość
Dziewczyny!
No normalnie chodzę do łazienki co 5-10min.
W dodatku czuję się jak z krzyża zdjęta, mam gorączkę i wszystko mnie boli...

Co ja mam robić?
Czy ta biegunka może być od diety?
skoro masz gorączkę to pewno jakieś zatrucie pokarmowe...
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 17:58   #872
Nadiia24
Rozeznanie
 
Avatar Nadiia24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 960
GG do Nadiia24
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

jestem lalunie w nieco lepszym humorku

coś mnie głodek złapał i mysle nad jakaś kolacja...moze jaja, mam takie cus do robienia jajek w mikrofali ciekawe?? moze spróboje...

aaa i dowiedzialam sie dzis ze moja tesciowa posiada maszyne do pieczenia chleba wiec teraz juz na pewno nic nie powstrzyma mnie przez upieczeniem dukanowego cuda hehehe tylko musze miec jakis sprawdzony przepis, wiec jesli ktoras z Was tak owym dysponuje to ja poprosze ??

wlasnie mnie maz kuisł na kebaba...zadzwonil i powiedzial ze jedzie kupic a ja mowie Ok i sie rozlaczylam a jak do mnie doszlo ze KEBAB to dzwonie i mowie ja nie...kup tylko sobie no i nie zgrzeszylam!!!
__________________
05.01.2011 r. - Start z Dukanem


Faza II - trwa...

BYŁO: 97,2 KG
JEST: 73,8KG
BĘDZIE: 65 KG
Nadiia24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 18:13   #873
WrednaZ
Raczkowanie
 
Avatar WrednaZ
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 254
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Ja dzis zrobiłam pizzę ale bez drożdzy taki w sumie placek otrebowy, ale pyszna była. A na deserek kawowy mix serkowy
Aj low dukan Tylko mnie dalej nerki bolą, albo plecy nie wiem, bo niby tak wyżej, jak żebra z tyłu ;/
Piję, piję więc.
WrednaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 18:18   #874
martinq
Raczkowanie
 
Avatar martinq
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 233
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez metal_fish Pokaż wiadomość
skoro masz gorączkę to pewno jakieś zatrucie pokarmowe...
To co radzicie?
__________________

Odchudzam się


61,3-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48
martinq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 19:40   #875
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez Nadiia24 Pokaż wiadomość
jestem lalunie w nieco lepszym humorku

coś mnie głodek złapał i mysle nad jakaś kolacja...moze jaja, mam takie cus do robienia jajek w mikrofali ciekawe?? moze spróboje...

aaa i dowiedzialam sie dzis ze moja tesciowa posiada maszyne do pieczenia chleba wiec teraz juz na pewno nic nie powstrzyma mnie przez upieczeniem dukanowego cuda hehehe tylko musze miec jakis sprawdzony przepis, wiec jesli ktoras z Was tak owym dysponuje to ja poprosze ??

wlasnie mnie maz kuisł na kebaba...zadzwonil i powiedzial ze jedzie kupic a ja mowie Ok i sie rozlaczylam a jak do mnie doszlo ze KEBAB to dzwonie i mowie ja nie...kup tylko sobie no i nie zgrzeszylam!!!
to dobrze że humorek lepszy
jajka w mikrofali? to coś dla mnie - już prawie wszystko w mikrofali robiłam co to za urządzonko?
z chlebkiem nie poradzę bo nigdy nie piekłam
oparłaś się kebabowi

Cytat:
Napisane przez martinq Pokaż wiadomość
To co radzicie?
dużo pić czarnej herbaty - baaaardzo dużo. zjeść jogurt. nie brać nic przeciwbiegunkowego! jak przez 48h nie minie to niestety - do lekarza...
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 20:57   #876
Nadiia24
Rozeznanie
 
Avatar Nadiia24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 960
GG do Nadiia24
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez metal_fish Pokaż wiadomość
to dobrze że humorek lepszy
jajka w mikrofali? to coś dla mnie - już prawie wszystko w mikrofali robiłam co to za urządzonko?
z chlebkiem nie poradzę bo nigdy nie piekłam
oparłaś się kebabowi


dużo pić czarnej herbaty - baaaardzo dużo. zjeść jogurt. nie brać nic przeciwbiegunkowego! jak przez 48h nie minie to niestety - do lekarza...

mam takie cus z betterware do gotowania jajek w mikrofali...normalnie wybijasz jajca zamykasz pojemnik i wrzucasz do mikrofali na 3-5 minut
Czysto dietetyczne jedzonka ani grama tłuszczu
wpisz sobie w all betterware, pozniej wyposazenie i przyrzady kuchenne i to tam bedzie ...chyba z 9 zeta kosztuje czy jakos tak :P
__________________
05.01.2011 r. - Start z Dukanem


Faza II - trwa...

BYŁO: 97,2 KG
JEST: 73,8KG
BĘDZIE: 65 KG
Nadiia24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 21:22   #877
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez Nadiia24 Pokaż wiadomość
mam takie cus z betterware do gotowania jajek w mikrofali...normalnie wybijasz jajca zamykasz pojemnik i wrzucasz do mikrofali na 3-5 minut
Czysto dietetyczne jedzonka ani grama tłuszczu
wpisz sobie w all betterware, pozniej wyposazenie i przyrzady kuchenne i to tam bedzie ...chyba z 9 zeta kosztuje czy jakos tak :P
aaa - to takie coś... myślałam że coś do gotowania jajek w skorupkach bo wiem że tak nie można i myślałam że specjalny pojemniczek jest jakiś do tego... ponoć można skorupkę nakłuć igłą to wtedy można wsadzać do mikrofali ale ja bym się bała
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-14, 21:41   #878
mandarynkka86
Rozeznanie
 
Avatar mandarynkka86
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 798
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Dziewczyny jaki mam ubaw w domu. Przygarnełam kotka, ktory przyplątał się do mojej mamy, a ze mama wiecznie zabiegana w swoim interesie, to mamusia Wiola musi zając się maluchem Zaden rasowy ale taki kochany ze juz jest mój

Taki mały, a probuje "skakac" do moich suczek 3 kilogramowych, a on moze wazy z 20 dkg
Ocxywiscie wszystko pod kontrola, ale mam przynajmniej ubaw w lozku, bo niestety po kontuzji mam szynę na 5 dni

Rano miałam spadek a teraz mam 50,1kg po wizycie w Mc Donalds`ie

Kupiłam dzisiaj w Kauflandzie taki napój cos "ala sok" , za jakies smieszne 0.80 zł, bez cukru , slodzony słodzikiem i jest nawet niezły calkiem calkiem

I przepraszam za off top, ale skoro dzielimy się tutaj wszystkim, nie tylko "dukaniem" to prezentuje Wam DOLARA-mojego nowego domownika ktory ma ok 8-9 tygodni. Jak widac wszedł już na wyzyny męza ktory jest dosyc spory
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 020 (4).jpg (20,4 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 021 (3).jpg (31,0 KB, 34 załadowań)
__________________

Edytowane przez mandarynkka86
Czas edycji: 2011-05-14 o 21:44
mandarynkka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 22:42   #879
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez mandarynkka86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jaki mam ubaw w domu. Przygarnełam kotka, ktory przyplątał się do mojej mamy, a ze mama wiecznie zabiegana w swoim interesie, to mamusia Wiola musi zając się maluchem Zaden rasowy ale taki kochany ze juz jest mój

Taki mały, a probuje "skakac" do moich suczek 3 kilogramowych, a on moze wazy z 20 dkg
Ocxywiscie wszystko pod kontrola, ale mam przynajmniej ubaw w lozku, bo niestety po kontuzji mam szynę na 5 dni

Rano miałam spadek a teraz mam 50,1kg po wizycie w Mc Donalds`ie

Kupiłam dzisiaj w Kauflandzie taki napój cos "ala sok" , za jakies smieszne 0.80 zł, bez cukru , slodzony słodzikiem i jest nawet niezły calkiem calkiem

I przepraszam za off top, ale skoro dzielimy się tutaj wszystkim, nie tylko "dukaniem" to prezentuje Wam DOLARA-mojego nowego domownika ktory ma ok 8-9 tygodni. Jak widac wszedł już na wyzyny męza ktory jest dosyc spory
jaka fajna kicia a twoje psiaki jak się zapatrują na nowego domownika? będziesz miała z nimi teraz rozrywkę no to wzrostu po McD zbytnio nie było... ważne żeby jutro waga się trzymała

pustki tu dziś na wątku... to i ja się zmywam - spać chyba pójdę bo jutro duuużo do zrobienia mam... dobranoc i dużych spadków jutro!
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 22:58   #880
mandarynkka86
Rozeznanie
 
Avatar mandarynkka86
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 798
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Psiaki trochę zazdrosne, ale ja to jestem taka zwierzęca mama, ze jak mi szkoda jakiegoś malca to albo szukam mu domu albo biore tymczasowo , ale ktoek zostaje na stale

Tez zauwazylam ze dzisiaj tu cisza..wszystkie Dukanki przed tv w sobotni wieczorek

Wzrostu po MC nie mam duzego ale jednak cos się podniosło, i się ciesze. Chcialabym wreszcie by bylo stabilnie
Tez uciekam , dobrej nocki
__________________
mandarynkka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-15, 04:46   #881
popolka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 3 523
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

hejj kochane

miałam juz o 5 pobudke przez kociaka mojego, chciał wyjść na dwór zobaczył że pada i wrócił i teraz spi mi na nogach a ja juz zasnąć nie mogę

Cytat:
Napisane przez mandarynkka86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jaki mam ubaw w domu. Przygarnełam kotka, ktory przyplątał się do mojej mamy, a ze mama wiecznie zabiegana w swoim interesie, to mamusia Wiola musi zając się maluchem Zaden rasowy ale taki kochany ze juz jest mój

Taki mały, a probuje "skakac" do moich suczek 3 kilogramowych, a on moze wazy z 20 dkg
Ocxywiscie wszystko pod kontrola, ale mam przynajmniej ubaw w lozku, bo niestety po kontuzji mam szynę na 5 dni

Rano miałam spadek a teraz mam 50,1kg po wizycie w Mc Donalds`ie

Kupiłam dzisiaj w Kauflandzie taki napój cos "ala sok" , za jakies smieszne 0.80 zł, bez cukru , slodzony słodzikiem i jest nawet niezły calkiem calkiem

I przepraszam za off top, ale skoro dzielimy się tutaj wszystkim, nie tylko "dukaniem" to prezentuje Wam DOLARA-mojego nowego domownika ktory ma ok 8-9 tygodni. Jak widac wszedł już na wyzyny męza ktory jest dosyc spory
aaa jaka cudna kicia
pamiętam jakie to uczucie gdy takie maleństwo pojawi sie w domu sama znalazłam swojego kocurka jak był w podobnym wieku jak go znaleźliście to wato od razu pojsc z nim do weta żeby sprawdził jego stan zdrowia i odrobaczył
popolka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-15, 06:23   #882
asia_bydgoszcz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 91
GG do asia_bydgoszcz
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Ja już w pracy Mały płakał "mama nie ić placy" ;( Dziś koniecznie będę musiała z nim spać bo mu "mutno"

Jeśli chodzi o betterware, to ja mam takie cuś do robienia omletów- pycha wychodzą
Sama się tym też zajmuję więc gdyby któraś z Was miała pytania dotyczące zastosowania takich pojemników to służę radą

Chcę spróbować trybu 2 P/5 PW...

Tylko dlaczego waga mi teraz nie spada??? @ dziś ostatni dzień, są warzywka, ale kurcze od czasu I fazy praktycznie nic sie nie zmieniło w wadze, tylko te nogi.... Zauważyłam też, że jak wstanę rano z łóżka to mam zesztywniałe nogi, muszę się rozchodzić i wtedy ok. Może to ma jakiś związek??
__________________
Przedstawicielka Betterware i house menager
Nawiedzona bibliotekarka
asia_bydgoszcz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-15, 06:34   #883
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Witam się w ten pochmurny niedzielny poranek
Ja już po placku rabarbarowym i kawce

Wreszcie Was nadrobiłam

Niestety spodziewanego po wyjeździe do mamy spadku nie było Za to jest wzrost mimo że nie grzeszyłam Dodam że miałam tam więcej ruchu przez te kilka dni niż mam u siebie przez 2 razy tyle Powinien być spadek

Udało mi się nareszcie wybrać jaki chcę rower i dziś go klikam Nie jest jakiś super ale jak na moje potrzeby myślę że będzie ok Znajomy Pan prowadzący hurtownię rowerów w Lublinie odradzał mi go m.in. dlatego bo ma stalową ramę ale ja nie zamierzam go raczej nosić więc mi to rybka Ogólnie dla kobiety polecał inny (który mi się kompletnie nie podoba z wyglądu ) No nic klikam na 99% ten Na poprzedniej aukcji wszystkie poszły Oglądałam go w hurtowni i tam kosztował chyba 630zł

Super właśnie miałam zacząć odpowiadać na zacytowanie posty i okazało się że mi je odznaczyło Są tylko te z tej strony No nic jak sobie przypomnę co miałam napisać to to napiszę

Cytat:
Napisane przez metal_fish Pokaż wiadomość
aaa - to takie coś... myślałam że coś do gotowania jajek w skorupkach bo wiem że tak nie można i myślałam że specjalny pojemniczek jest jakiś do tego... ponoć można skorupkę nakłuć igłą to wtedy można wsadzać do mikrofali ale ja bym się bała
Jest coś takiego Też do dostania na allegro i nie tylko
Cytat:
Napisane przez mandarynkka86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jaki mam ubaw w domu. Przygarnełam kotka, ktory przyplątał się do mojej mamy, a ze mama wiecznie zabiegana w swoim interesie, to mamusia Wiola musi zając się maluchem Zaden rasowy ale taki kochany ze juz jest mój

Taki mały, a probuje "skakac" do moich suczek 3 kilogramowych, a on moze wazy z 20 dkg
Ocxywiscie wszystko pod kontrola, ale mam przynajmniej ubaw w lozku, bo niestety po kontuzji mam szynę na 5 dni

Rano miałam spadek a teraz mam 50,1kg po wizycie w Mc Donalds`ie

Kupiłam dzisiaj w Kauflandzie taki napój cos "ala sok" , za jakies smieszne 0.80 zł, bez cukru , slodzony słodzikiem i jest nawet niezły calkiem calkiem

I przepraszam za off top, ale skoro dzielimy się tutaj wszystkim, nie tylko "dukaniem" to prezentuje Wam DOLARA-mojego nowego domownika ktory ma ok 8-9 tygodni. Jak widac wszedł już na wyzyny męza ktory jest dosyc spory
Słodziak Kocham koty

W Kauflandzie są napoje San Terra, wszystkie chyba w okolicach 65-85gr, słodzone substancjami słodzącymi Są m.in. oranżada żółta, czerwona, exotic, limonka, cola, pomarańczowy... Mi zasmakowała limonka i pomarańczowy Szkoda tylko że u mnie w okolicy nie ma Kauflanda

Cytat:
Napisane przez mandarynkka86 Pokaż wiadomość
Psiaki trochę zazdrosne, ale ja to jestem taka zwierzęca mama, ze jak mi szkoda jakiegoś malca to albo szukam mu domu albo biore tymczasowo , ale ktoek zostaje na stale
Ja mam tak samo Gdyby nie TŻ to miałabym gromadę zwierzaków
Ale co się odwlecze... Jak się kiedyś rozstaniemy to zostanę starą panną z gromadą kotów


A już pamiętam co miałam napisać Ktoś chwalił mój avatar (nie pamiętam niestety po tylu stronach kto ), dziękuję

Odnośnie wymiarów to ja raczej gruszka jestem niż klepsydra różnica między biodrami a talią to 38cm między talią a pod biustem tylko 5cm, a między talią a biustem 24 Teraz trochę mi się kontury wygładziły, wcześniej takie przeskoki miałam, tzn. nie było płynnego przejścia między talią, boczkami, biodrami a udami tylko takie przeskoki, okropnie to wyglądało, zwłaszcza w dopasowanych ubraniach Do tego mam wielkie uda (nie tylko moje oczy ale też cm tak mówi)
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-15, 07:50   #884
Nadiia24
Rozeznanie
 
Avatar Nadiia24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 960
GG do Nadiia24
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez metal_fish Pokaż wiadomość
aaa - to takie coś... myślałam że coś do gotowania jajek w skorupkach bo wiem że tak nie można i myślałam że specjalny pojemniczek jest jakiś do tego... ponoć można skorupkę nakłuć igłą to wtedy można wsadzać do mikrofali ale ja bym się bała

mam też taka maszynke do gotowania jajek w skorupce...i tam wlasnie nakłuwasz skorupkę pozniej umieszczasz tam jajucha załaczasz na odpowiedni czas w zaleznosci od tego jakie chcesz czy na miekko czy na twardo i pichcisz, kwestia 3-4 minut i jajuszka gotowe

Ten pojemniczek na omlet tez mam i powiem ze naprawde dobry, ogolnie bardzo lubie te produkty betterware

--------------------------------------------------------------

Witam Słoneczka

Niestety pogoda dzis do bani, ja wlasnie skonczylam jesc śniadanko - jajka z mikrofalówki i pomidorek a teraz popijam kawusie...
Humor dzis nieco lepsze ale ze tak powiem niesmak pozostał

Waga no powiem szczerze nie zawiodła mnie i dzis spadeczek 0,5 kg takze wynik to 74,9 kg
powoli zblizam sie do wagi z testu tzn 74 kg, ciekawe czy pozniej bedzie jeszcze spadac czy bedzie jakis problem...
__________________
05.01.2011 r. - Start z Dukanem


Faza II - trwa...

BYŁO: 97,2 KG
JEST: 73,8KG
BĘDZIE: 65 KG
Nadiia24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-15, 10:20   #885
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez mandarynkka86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jaki mam ubaw w domu. Przygarnełam kotka, ktory przyplątał się do mojej mamy, a ze mama wiecznie zabiegana w swoim interesie, to mamusia Wiola musi zając się maluchem Zaden rasowy ale taki kochany ze juz jest mój

Taki mały, a probuje "skakac" do moich suczek 3 kilogramowych, a on moze wazy z 20 dkg
Ocxywiscie wszystko pod kontrola, ale mam przynajmniej ubaw w lozku, bo niestety po kontuzji mam szynę na 5 dni

Rano miałam spadek a teraz mam 50,1kg po wizycie w Mc Donalds`ie

Kupiłam dzisiaj w Kauflandzie taki napój cos "ala sok" , za jakies smieszne 0.80 zł, bez cukru , slodzony słodzikiem i jest nawet niezły calkiem calkiem

I przepraszam za off top, ale skoro dzielimy się tutaj wszystkim, nie tylko "dukaniem" to prezentuje Wam DOLARA-mojego nowego domownika ktory ma ok 8-9 tygodni. Jak widac wszedł już na wyzyny męza ktory jest dosyc spory

Jaka słodka kicia Po zdjeciach widać, że zadziora



Cześć Widzę, że większość jeszcze śpi taka pogoda to nie dziwie się, że jeszcze leniuchujecie
U mnie waga się zatrzymała Miejmy nadzieje, że na dłuuużej
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-15, 10:40   #886
mandarynkka86
Rozeznanie
 
Avatar mandarynkka86
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 798
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez popolka Pokaż wiadomość
aaa jaka cudna kicia
pamiętam jakie to uczucie gdy takie maleństwo pojawi sie w domu sama znalazłam swojego kocurka jak był w podobnym wieku jak go znaleźliście to wato od razu pojsc z nim do weta żeby sprawdził jego stan zdrowia i odrobaczył
Byłam z nim u weta już jak był jeszcze u mojej mamy Jest odrobaczony, szczepiony i to wlasnei wet ocenil ze ma ok 7 tygodni (wteyd jak z nim byłam). Stad tez obroza-wet zalecił.
Ale niestety maluch ma wrodzaoną przepuklinę pępkową..niestety jest ogromna. Malusi kotek a jak stoi to z profilu ona wrecz zwisa mu. ale za młody jest na operację, musimy poczekac az bedzie miał 5 miesięcy

---------- Dopisano o 11:36 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość


W Kauflandzie są napoje San Terra, wszystkie chyba w okolicach 65-85gr, słodzone substancjami słodzącymi Są m.in. oranżada żółta, czerwona, exotic, limonka, cola, pomarańczowy... Mi zasmakowała limonka i pomarańczowy Szkoda tylko że u mnie w okolicy nie ma Kauflanda



Ja mam tak samo Gdyby nie TŻ to miałabym gromadę zwierzaków
Ale co się odwlecze... Jak się kiedyś rozstaniemy to zostanę starą panną z gromadą kotów
Własnei o tych mówię, sa całkiem ,całkiem Zapewne lepsze niz woda-jak dla mnie

Na szczescie moj maz tez ma bzika na punkcie zwierzaków, nie lubi tylko "myszowatych", bo brzydzi się ogonka
Dlatego ja nie mam z tym problemu, a ze mieszkanko duze to i zwierzaki mają swoje kąty
Za jakies 4 m-ce zapowiada mi się jeszcze nowy yorczek w domu . Tym razem facet-bedzie to trzeci piesek w domu U nas zwierzaczki zastepują dzieci, ktorych raczej mieć nei chcemy

---------- Dopisano o 11:39 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------

Cytat:
Napisane przez wykrasana Pokaż wiadomość
Jaka słodka kicia Po zdjeciach widać, że zadziora


O tak zadziora i to straszna, Dzisiaj rano (UWAGA) wszedł na ściane, by zobaczyc jak mąż spaceruję z psiakami !!Wdrapal się po tapecie-co prawda cała obdrapał pazurkami, ale coz- coś za coś
Chcial prze zokno wyjrzeć gdzie on jest. Spryciarz. Ładuje się do łózka, a moje psiaki zazdrosne i warczą na niego

Damy radę

Wracając do tematu: czy w fazie III oblicza się 10 dni na kazdy utracony kg łącznie z fazą I ?
Jak ja straciłam 4 kg na I fazie i 4 kg na II fazie, III faza ma trwać 80 dni tak ?

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------

Cytat:
Napisane przez wykrasana Pokaż wiadomość
Cześć Widzę, że większość jeszcze śpi taka pogoda to nie dziwie się, że jeszcze leniuchujecie
U mnie waga się zatrzymała Miejmy nadzieje, że na dłuuużej
U mnie pogoa piękna. Nie jest bardzo ciepło, ale słoneczko świecie, ludzie nad morze chodzą. O dziwo ostatnio w te cieple dni juz się opalali na plaży
__________________
mandarynkka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-15, 10:51   #887
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez mandarynkka86 Pokaż wiadomość
Byłam z nim u weta już jak był jeszcze u mojej mamy Jest odrobaczony, szczepiony i to wlasnei wet ocenil ze ma ok 7 tygodni (wteyd jak z nim byłam). Stad tez obroza-wet zalecił.
Ale niestety maluch ma wrodzaoną przepuklinę pępkową..niestety jest ogromna. Malusi kotek a jak stoi to z profilu ona wrecz zwisa mu. ale za młody jest na operację, musimy poczekac az bedzie miał 5 miesięcy
Biedactwo Oswojony jest? Możliwe że ktoś się go właśnie przez to pozbył


Cytat:
Napisane przez mandarynkka86 Pokaż wiadomość
Na szczescie moj maz tez ma bzika na punkcie zwierzaków, nie lubi tylko "myszowatych", bo brzydzi się ogonka
Dlatego ja nie mam z tym problemu, a ze mieszkanko duze to i zwierzaki mają swoje kąty
Za jakies 4 m-ce zapowiada mi się jeszcze nowy yorczek w domu . Tym razem facet-bedzie to trzeci piesek w domu U nas zwierzaczki zastepują dzieci, ktorych raczej mieć nei chcemy [COLOR="Silver"]
Zazdroszczę U mojego niestety nigdy w domu nie było żadnych zwierzaków i nieprzyzwyczajony jest do tego żeby coś mu po domu chodziło Ledwo do mnie się przyzwyczaił A gryzoni też nienawidzi i uważa że są obrzydliwe Eee tam, głupoty gada, są słodkie
U mnie za to zawsze było jakieś zwierzę, a to chomiki, a to świnki morskie, królik, rybki, pies, koty... A teraz nie mam żadnego
Zwłaszcza jak TŻ wyjeżdża na dłużej to odczuwam tę pustkę
My też nie chcemy dzieci, a że dla mnie zwierzęta też są jak dzieci to chciałabym mieć ich gromadkę Jak się Padalec nie da przekonać do chociażby kota to go rzucę Już mu to nieraz komunikowałam ale mi nie wierzy


Cytat:
Napisane przez mandarynkka86 Pokaż wiadomość
O tak zadziora i to straszna, Dzisiaj rano (UWAGA) wszedł na ściane, by zobaczyc jak mąż spaceruję z psiakami !!Wdrapal się po tapecie-co prawda cała obdrapał pazurkami, ale coz- coś za coś
Chcial prze zokno wyjrzeć gdzie on jest. Spryciarz. Ładuje się do łózka, a moje psiaki zazdrosne i warczą na niego

Damy radę
Pierwsze dni kota w nowym domu bywają bardzo zabawne

---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:49 ----------

Cytat:
Napisane przez mandarynkka86 Pokaż wiadomość
U mnie pogoa piękna. Nie jest bardzo ciepło, ale słoneczko świecie, ludzie nad morze chodzą. O dziwo ostatnio w te cieple dni juz się opalali na plaży
U mnie na razie nie pada ale od rana jest pochmurno i zapowiadają deszcz
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-15, 11:04   #888
Nadiia24
Rozeznanie
 
Avatar Nadiia24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 960
GG do Nadiia24
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Rzeczywiście chyba jeszcze Wszyscy lezakuja bo coś tu cichutko heh

Ja zaraz zabieram sie za zrobienie jakiegos obiadku, jak zwykle pomysłu brak wiec bede improwizować hehe

Dzisiaj mam PW wiec moge zaszalec hehe

Pogoda do bani a ja mialam ochote sie dzis wybrac gdzies z rodzinka - porażka!
__________________
05.01.2011 r. - Start z Dukanem


Faza II - trwa...

BYŁO: 97,2 KG
JEST: 73,8KG
BĘDZIE: 65 KG
Nadiia24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-15, 12:33   #889
Agus140188
Rozeznanie
 
Avatar Agus140188
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 728
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Hej moje Chudziaki piekne!!!
Powróciłam dziś od TŻ mmmmmm jak ten czas z Nim szybko leci, za szybko!!! Ale uwielbiam takie stęsknione spotkania!!!
Nadrobiłam Was wszystkie w czytaniu i widzę, że tak bardzo, bardzo nie grzeszyłyście, tylko ociupinkę
NADIA trzymaj się kochana. Takie problemy z teściowymi zdarzają się czesto... najgorzej jak trafi się taka, która myśli że wszystko wie najlepiej. Ja również gdybym była na Twoim miejscu to chyba pomyślałabym powaznie nad tym wyjazdem... a malutkiej wyjdzie to na dobre teraz aniżeli za jakiś czas- z językiem będzie miała mniejsze problemy.
PANDZIA słoneczko nasze trzymaj się tam. Fatum rzeczywiście jakieś krąży nad Tobą, ale miejmy nadzieję, że niedługo wszystko ułoży sie tak jak powinno.
DOMINIC zdobyłaś kolejne nowe doświadczenie w pracy z "trudnymi" ludźmi, także za to że nie ustajesz w boju
Przepraszam ale nie nadrobię wszystkich. Czytałam coś o zlocie Dukanek tylko dlaczego Wy wszystkie jesteście tak daleko, daleko, bardzo daleko ode mnie?????
Wiecie co?? Boję się ważyć. Jutro może sie przemogę z rana, ale naprawdę boje się zobaczyć wzrost staram sie ograniczyć nabiał, ciężko troche bo uwielbiam twarożki i wieśniaki, ale jeśli ma to przemóc zastoje to wszystko ograniczę co trzeba
Uciekam do biedronki bo pustki w lodówce mi się zrobiły
__________________
Cierpliwość- najważniejszą cnotą w Dukanie
Agus140188 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-15, 13:01   #890
dominic_sz
Raczkowanie
 
Avatar dominic_sz
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: okolice Warszawy :)
Wiadomości: 331
GG do dominic_sz
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Hej Kochaniutkie!

Wpadam na chwilkę, żeby się przywitać.

Melduję, że u mnie dziś równo -9kg od początku dietki!!!
Dziękuję Wam za wsparcie, za rady i za baty hehe :P
Bez Was było by baaaardzo ciężko!


Lecę na kanapowy relax z meżusiem
Miłego dzionka!!!!!
__________________




Początek 13.02.2011
66,1 kg
II faza od 18.02.2011......



05.07.2011 54,50kg jest mnie mniej o 11,60kg!!!

05.07.2011 początek III fazy 120dni
III faza - 54,30kg , w porywach do 53,10kg
dominic_sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-15, 13:53   #891
tina22
Raczkowanie
 
Avatar tina22
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 242
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Hej laseczki. Dawno mnie tutaj nie było, ale brakuje mi czasu na wszystko Kupiliśmy mieszkanie, na głowie remont i wszystko Troszkę nagrzeszylam ostatnio, ale już wracam na grzeczny tor. Miała być 3 faza, ale postanowiłam jeszcze 5 kg Do 65 niech spadnie i koniec. Wczoraj weszłam w spodnie mojej młodszej siostry, mega laski i tak się fajnie poczułam Miłej niedzieli kobietki
__________________
Dukam od 05.01.2011
Było 90,3 kg
Jest 63 kg
-27,3 kg
Cel osiągnięty klask i:


chodź ze mną....
chociaz zupełnie nie wiem dokąd
chodź ze mną....
by sens nadać życia krokom
tina22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-15, 13:54   #892
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
Jest coś takiego Też do dostania na allegro i nie tylko
Cytat:
Napisane przez Nadiia24 Pokaż wiadomość
mam też taka maszynke do gotowania jajek w skorupce...i tam wlasnie nakłuwasz skorupkę pozniej umieszczasz tam jajucha załaczasz na odpowiedni czas w zaleznosci od tego jakie chcesz czy na miekko czy na twardo i pichcisz, kwestia 3-4 minut i jajuszka gotowe
o to poszukam tego i zamówię sobie bo to coś dla mnie - fanatyczki mikrofalówki nigdy mi się nie chce jajek gotować - wygodniej zrobić jajecznicę, a lubię jajka gotowane, więc takie urządzonko ułatwi sprawę

Cytat:
Napisane przez mandarynkka86 Pokaż wiadomość
Wracając do tematu: czy w fazie III oblicza się 10 dni na kazdy utracony kg łącznie z fazą I ?
Jak ja straciłam 4 kg na I fazie i 4 kg na II fazie, III faza ma trwać 80 dni tak ?
tak - liczymy WSZYSTKIE stracone kg i mnożymy razy 10 i mamy długość III fazy
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-15, 14:14   #893
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Dla miłośniczek tatuaży
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-15, 14:59   #894
mandarynkka86
Rozeznanie
 
Avatar mandarynkka86
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 798
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość

dobrek laski:
Niestety u mnie w środowisku tez wszyscy byłi przeciwni bym zrobiła sobie tatuaż. A mnie za jednym poleciał drugi ...i tak pod togą nie będzie ich widac Ale fakt- stereotypy są niesmaczne..

Ps- co myślicie o kisielku?
jakoś nie natknęłam się na wzmianki o nim w diecie.. Znalazłam taki :
bez cukru, bez tluszczy, bez blonnika, sod 0,01 g , wit.C 15 g.
NATOMIAST jest "ale", w składzie jest skrobia ziemniaczana.., pozostałe to sól, regulator kwasowości, aromat poziomkowy (mniam), barwniki.
Rozumiem ze taki kiseil niet?
KCAL: 31 w jedenej porcji.
Mam straszliwy smaczek..
__________________

Edytowane przez mandarynkka86
Czas edycji: 2011-05-15 o 15:05
mandarynkka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-15, 15:46   #895
tchnienie-wiatru
Wtajemniczenie
 
Avatar tchnienie-wiatru
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: my own little world
Wiadomości: 2 366
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

hej,ja tylko na sekundę, przywitać się,bo kompletnie nie mam czasu! i jutro też tylko wpadnę zmienić ilość dni i może wagę w podpisie;P...

Dukam grzecznie!

trzymajcie kciuki za mnie w poniedziałek i we wtorek bo mam straszne dni:P dopiero wieczorem we wtorek znajdę chwilkę

trzymajcie się!
__________________
Utrwalam zrzucone 20 kg, bo chcieć to móc!
tchnienie-wiatru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-15, 15:59   #896
k_acha
Raczkowanie
 
Avatar k_acha
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: United Kingdom
Wiadomości: 99
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Znacie laski jakis fajny przepis na zupke dukanowa ?
Jestem w II fazie, czy jest jakas opcja do zjedzenia zupki w tym etapie ?
__________________
"tylko Bog moze mnie sadzic"
k_acha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-15, 16:01   #897
Agus140188
Rozeznanie
 
Avatar Agus140188
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 728
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez tchnienie-wiatru Pokaż wiadomość
hej,ja tylko na sekundę, przywitać się,bo kompletnie nie mam czasu! i jutro też tylko wpadnę zmienić ilość dni i może wagę w podpisie;P...

Dukam grzecznie!

trzymajcie kciuki za mnie w poniedziałek i we wtorek bo mam straszne dni:P dopiero wieczorem we wtorek znajdę chwilkę

trzymajcie się!
Będziemy trzymać no nadeszły ciężkie czasy studentów- zaliczenia, egzaminy, także rozumiemy U mnie też już powoli ta machina się rozkręca ehhh.
Jutro miałam mieć komisję lekarską i co??? Przełożyli "z przyczyn losowych" a teraz nie wiem na kiedy mi ją wymyślą, a tu własnie zaliczenia się szykują i będzie upcia blada jak mi wyznaczą termin w dzień jakiegoś egzaminu...
Miałam pochwalić się Wam- tż kupił mi buciki na które tęsknie patrzyłam już od jakiegoś czasu, na obcasie, w jakim jeszcze w życiu nie chodziłam. Z racji tego że jestem wysoką osobą mój obcas nigdy nie miał więcej niż 2-3 cm teraz ma chyba z 6cm kooooocham je, ale wiecie co jest najfajniejsze??? Wczoraj założyłam taką miniówkę ogrodniczkę i te buciki. Poszliśmy z tż na spacerek a on taki dumny powiedział, że wszyscy faceci się za mną oglądają, normalnie żem się zawstydziła aż, bo nigdy nie pomyślałabym że ktoś mógłby się za mną obejrzeć...
__________________
Cierpliwość- najważniejszą cnotą w Dukanie
Agus140188 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-15, 16:12   #898
Agus140188
Rozeznanie
 
Avatar Agus140188
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 728
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

A tutaj przesyłam Wam zdjątka mojego nowego nabytku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg but.jpg (154,7 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg but2.jpg (165,4 KB, 9 załadowań)
__________________
Cierpliwość- najważniejszą cnotą w Dukanie
Agus140188 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-15, 16:26   #899
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
haha coś dla mnie tyle że jak mi się uda tak jak chcę i będę chirurgiem to na śluzie przed blokiem tak się nie ukryję pod fartuchem a na pewno nie tatuaże na przedramieniu skoro po łokcie się będę myła

Cytat:
Napisane przez mandarynkka86 Pokaż wiadomość
dobrek laski:
Niestety u mnie w środowisku tez wszyscy byłi przeciwni bym zrobiła sobie tatuaż. A mnie za jednym poleciał drugi ...i tak pod togą nie będzie ich widac Ale fakt- stereotypy są niesmaczne..

Ps- co myślicie o kisielku?
jakoś nie natknęłam się na wzmianki o nim w diecie.. Znalazłam taki :
bez cukru, bez tluszczy, bez blonnika, sod 0,01 g , wit.C 15 g.
NATOMIAST jest "ale", w składzie jest skrobia ziemniaczana.., pozostałe to sól, regulator kwasowości, aromat poziomkowy (mniam), barwniki.
Rozumiem ze taki kiseil niet?
KCAL: 31 w jedenej porcji.
Mam straszliwy smaczek..
togą? jesteś prawnikiem? ;>
ale kisielek taki odpada... chyba że w ramach deseru na uczcie ale możesz sobie zrobić z syrupu czy herbatki owocowej ze słodzikiem przy użyciu skrobi kuku - nie próbowałam ale myślę że powinien wyjść, jak budyń...

Cytat:
Napisane przez k_acha Pokaż wiadomość
Znacie laski jakis fajny przepis na zupke dukanowa ?
Jestem w II fazie, czy jest jakas opcja do zjedzenia zupki w tym etapie ?
na P czy na PW? na PW cała mas - pomidorowa, brokułowa, pieczarkowa, porowa, jarzynowa,....

Agus140188 świetne buty! takich szukałam jakiś czas temu tylko szarych... kupiłam ciut inne bo wiązane ale twoje też bardzo mi się podobają ale muszę przystopować z butami - tutaj w kato na stancji mam aktualnie 12 par a to tylko wiosenne za wyjątkiem 1 sandałów, w domu to nie wiem ile jeszcze mam
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-15, 16:28   #900
basia_ww
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 492
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

cześć chudzinki

tej paskudnej niedzieli
u mnie leje od rana i nie widać końca

mam zły humor bo nie odzywam się z mężem - taki foch (jego) - w sumie nawet nie wiem czemu ale trudno niech spada na bombaj

poza tym to super - zjadłam dziś znów sandwiczową kanapkę (pycha, była taka wielka że szok), na obiadek zjadłam rosołek, udko z kurczaka z pieczarkami i mozarellą light, no i niestety nie obyło się bez deseru.

gratuluję wszystkim dzisiejszych spadków - miłej niedzieli
basia_ww jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:14.