Plotkowy dla Avono-maniaczek - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-16, 08:56   #1021
musso4
Zakorzenienie
 
Avatar musso4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 20 759
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

muszę się wykaraskać z piżam, coś mnie leń ogarnął dzisiaj od rana
musso4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 09:03   #1022
zalotnica83
Zakorzenienie
 
Avatar zalotnica83
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 370
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez Kairra Pokaż wiadomość
Ja też ostatnio przekręciłam ten gwint, one po prostu takie słabe są...
Dzięki za pocieszenie, a myślałam, że to ja taka"zdolna"
Moja córcia uwzięła się na moje Avonowe szminki...i dziś wszystkie paluszkiem wgniata do środka...

---------- Dopisano o 10:03 ---------- Poprzedni post napisano o 10:02 ----------

Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
muszę się wykaraskać z piżam, coś mnie leń ogarnął dzisiaj od rana
Ja mam dziś to samo, wszystkie trzy dziś o godz.10 w piżamie...a trzeba jakieś zakupki zrobić...lecę się szykować i zmykam. Miłego dnia Dziewczynki!!!
zalotnica83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 09:36   #1023
musso4
Zakorzenienie
 
Avatar musso4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 20 759
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez zalotnica83 Pokaż wiadomość
Dzięki za pocieszenie, a myślałam, że to ja taka"zdolna"
Moja córcia uwzięła się na moje Avonowe szminki...i dziś wszystkie paluszkiem wgniata do środka...

---------- Dopisano o 10:03 ---------- Poprzedni post napisano o 10:02 ----------


Ja mam dziś to samo, wszystkie trzy dziś o godz.10 w piżamie...a trzeba jakieś zakupki zrobić...lecę się szykować i zmykam. Miłego dnia Dziewczynki!!!
ja swojej nie daję szminek, bo nic by z nich nie zostało
musso4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 09:37   #1024
ziarnko piasku
Zadomowienie
 
Avatar ziarnko piasku
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: West Midlands, UK
Wiadomości: 1 142
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

czesc laski ja nie spię od 5 rano własnie odprowadziłam dziecko do przechowalni... pardon, do przedszkola i zaraz sobie drugą kawę zrobię ale tym razem z expresu i idę poczytać co tam naskrobałyscie
__________________
We all fall to the floor at some point.
It's how you pick yourself up.
That's the real challenge.
Isn't it?


ziarnko piasku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 09:42   #1025
Sarasfati
Rozeznanie
 
Avatar Sarasfati
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 752
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez Anna Antonina Pokaż wiadomość
Dołączam do klubu bojących się wody Stara baba już ze mnie, a nadal nie umiem pływać. To znaczy umiem, ale tylko z takimi piankowymi podłużnymi cosiami, zwanymi na naszym basenie makaronami. Bez nich wpadam w panikę.
a ja kocham wodę!!Zrobiłam za małolata młodszego ratownika i dorabiałam na wakacjach A teraz jestem ratownikiem mojego TŻ i córki---choc ona lepiej od niego radzi sobie w wodzie

Cytat:
Napisane przez despa Pokaż wiadomość
ja z kolei mogłabym jeździć, ale mój chłop niestety nie lubi wyjazdów a ja bez prawka więc jest wielka doopa. Chyba w końcu się zapiszę na jakiś kurs bo nie lubię być uzależniona od nikogo.
dobrze chociaż że co roku udaje mi się go wyciągnąć nad morze...wtedy dopiero odpoczywam, nie ma dla mnie nic lepszego jak plaża i szum morza. Nawet na słońcu mi nie zależy (dziwna jakaś jestem) .
ja kocham podróże-mogłabym zwiedziać nasz piękny kraj cały rok, ale niestety mój TŻ ma gdzies wyjazdy, bo on wiecznie jeździ w trasy koncertowe i już mu się przejadło Musiałabym podróżować tylko z córcią...nie czułabym się bezpiecznie...

Cytat:
Napisane przez Resscue21 Pokaż wiadomość
prezent ślubny ahhh chciałabym
Poważniej to te mieszkanie jest od mojego męża , które dostał w spadku po dziadku
mnie się w życiu bardzo udało, bo po długiej tułaczce po cudzych kątach tato wyremontował mi mieszkanie, w którym mieszkał i wyniósł sie do swojego "zameczku" byłam najszczęśliwszą kobietą na świecie!!

Cytat:
Napisane przez alytjow Pokaż wiadomość
no wlaśnie z nudów zaczęłam czytac tom 1 po raz enty/ nie pamietam dokładnie który/, mąz wyjechał na miesiąc dzieci dorosle nie potrzebuja opieki,no może troche wiecej pies mnie potrzebuje, deszcz pada wiec czytam, w tv też nic ciekawego nie ma.Jakieś grypsko mnie chyba dopadło, bo mi zimno, kaszle kicham, uf i jak tu jutro iśc do pracy
Sagę przeczytałam jakieś 6 razy-ale wybrane tomy np tom trzeci o Sol, czy tom o Tamlinie demonie nocy to chyba ze 100 razy!!!Mam swoje ukochne tomy i wracam do nich bardzo często.

Uwielbiam też Harrego Pottrea i czytamy razem z córcią co wieczór.

Poza tym polecam Wiliama Whartona i Johnatana Carrolla
Troszkę was nadrobiłam i fajnie, że powstał taki wątek, bo tu piszecie o sobie i jakies takie bliższe jesteście
__________________
Bywa, że marzenia o rycerzu na białym koniu przekreśla romans ze stajennym
Sarasfati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 09:59   #1026
ziarnko piasku
Zadomowienie
 
Avatar ziarnko piasku
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: West Midlands, UK
Wiadomości: 1 142
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

aaaa, Musso - ja jestem z Łasku może się kiedys spotkamy? wiem, gdzie jest Mogilno Duże. Moja mama jest geodetą, ma biuro w Pabianicach ale po tych wszystkich wioskach wkoło jeździ. W ogóle moi rodzice są z Pabianic, mój TŻ jest z Pabianic a my musielismy się wyprowadzić do łasku bo tam dostalismy bloki i mama do dzis mówi, że jest na wygnaniu

wybaczcie brak cytowania ale tyle tu się dzieje, że nie ogarniam
__________________
We all fall to the floor at some point.
It's how you pick yourself up.
That's the real challenge.
Isn't it?


ziarnko piasku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 10:08   #1027
musso4
Zakorzenienie
 
Avatar musso4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 20 759
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

mój tż też z Pabianic, Łask znam dobrze, chodziłam do Kolumny do ogólniaka, jaki ten świat mały
musso4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-16, 10:12   #1028
ziarnko piasku
Zadomowienie
 
Avatar ziarnko piasku
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: West Midlands, UK
Wiadomości: 1 142
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
mój tż też z Pabianic, Łask znam dobrze, chodziłam do Kolumny do ogólniaka, jaki ten świat mały
ja ogólniak skończyłam w Łasku (w czasach kiedy to było jedyne liceum ogólnokształcące tam bo teraz są ze 3 potem licencjat z germanistyki na WSHE w Łodzi i 3 dni po obronie emigracja do UK
__________________
We all fall to the floor at some point.
It's how you pick yourself up.
That's the real challenge.
Isn't it?


ziarnko piasku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 10:14   #1029
musso4
Zakorzenienie
 
Avatar musso4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 20 759
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez ziarnko piasku Pokaż wiadomość
ja ogólniak skończyłam w Łasku (w czasach kiedy to było jedyne liceum ogólnokształcące tam bo teraz są ze 3 potem licencjat z germanistyki na WSHE w Łodzi i 3 dni po obronie emigracja do UK
i masz zamiar tam zostać na stałe, czy wrócisz kiedyś do Polski? siostra mojego tż jest w Edynburgu (nie wiem czy dobrze napisałam) twierdzi, że pojechali tylko na kilka lat, ale ja wątpie czy wrócą, ona pewnie by chciała do Polski, ale jej tż to raczej nie
musso4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 10:19   #1030
ziarnko piasku
Zadomowienie
 
Avatar ziarnko piasku
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: West Midlands, UK
Wiadomości: 1 142
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
i masz zamiar tam zostać na stałe, czy wrócisz kiedyś do Polski? siostra mojego tż jest w Edynburgu (nie wiem czy dobrze napisałam) twierdzi, że pojechali tylko na kilka lat, ale ja wątpie czy wrócą, ona pewnie by chciała do Polski, ale jej tż to raczej nie
nie wiem czy wrócimy, raczej nie, nie myslimy o tym w każdym razie no bo o czym myslec? tu mamy dziecko, tu się dorabialismy od samego początku i do czego wrócić? nie ma do czego tak naprawdę... zaczynać wszystko od nowa? szukac pracy za 1000zł i mieszkać z rodzicami...? łatwo się mówi - wrócić ale to wcale nie takie proste. Siostra twojego TŻ to może i chce wrócić, bo kobieta zawsze bardziej tęskni za rodziną ale prawda jest taka, że człowiek się odzwyczaja od poslkich realiów i żyje innym życiem - przyjechać na wakacje, na trochę - ok, ale wrócić i znowu zaczynać wszystko od nowa? ciężko by było...
__________________
We all fall to the floor at some point.
It's how you pick yourself up.
That's the real challenge.
Isn't it?


ziarnko piasku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 10:38   #1031
musso4
Zakorzenienie
 
Avatar musso4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 20 759
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez ziarnko piasku Pokaż wiadomość
nie wiem czy wrócimy, raczej nie, nie myslimy o tym w każdym razie no bo o czym myslec? tu mamy dziecko, tu się dorabialismy od samego początku i do czego wrócić? nie ma do czego tak naprawdę... zaczynać wszystko od nowa? szukac pracy za 1000zł i mieszkać z rodzicami...? łatwo się mówi - wrócić ale to wcale nie takie proste. Siostra twojego TŻ to może i chce wrócić, bo kobieta zawsze bardziej tęskni za rodziną ale prawda jest taka, że człowiek się odzwyczaja od poslkich realiów i żyje innym życiem - przyjechać na wakacje, na trochę - ok, ale wrócić i znowu zaczynać wszystko od nowa? ciężko by było...
w sumie to się nie dziwię, w Polsce jest jak jest...

---------- Dopisano o 11:35 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------

rozmawialiśmy o różnych talentach to może się jeszcze pochwalę oprócz szycia, robienia na drutach i szydełku, haftowania, gotowania i pieczenia ciast to znam się trochę na elektryce, tzn. potrafię wymienić żyrandol, gniazdka, takie tam, kiedyś na ścianie, przenosiłam kontakt, bo mi nie pasował, sama remontuję mieszkanie( no teraz to tż maluje ściany), znam się trochę na ogrodzie, a jak miałam małego fiata, dawno dawno temu, to sama go sobie naprawiałam może szybciej by było jakbym napisała czego nie potrafię a i jeszcze amatorsko robie paznokcie żelowe samochwała w koncie stała

---------- Dopisano o 11:38 ---------- Poprzedni post napisano o 11:35 ----------

umiem jeszcze pływać i jeździć konno i na łyżwach
musso4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-16, 10:43   #1032
dudi83
Raczkowanie
 
Avatar dudi83
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 408
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
w sumie to się nie dziwię, w Polsce jest jak jest...

---------- Dopisano o 11:35 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------

rozmawialiśmy o różnych talentach to może się jeszcze pochwalę oprócz szycia, robienia na drutach i szydełku, haftowania, gotowania i pieczenia ciast to znam się trochę na elektryce, tzn. potrafię wymienić żyrandol, gniazdka, takie tam, kiedyś na ścianie, przenosiłam kontakt, bo mi nie pasował, sama remontuję mieszkanie( no teraz to tż maluje ściany), znam się trochę na ogrodzie, a jak miałam małego fiata, dawno dawno temu, to sama go sobie naprawiałam może szybciej by było jakbym napisała czego nie potrafię a i jeszcze amatorsko robie paznokcie żelowe samochwała w koncie stała

---------- Dopisano o 11:38 ---------- Poprzedni post napisano o 11:35 ----------

umiem jeszcze pływać i jeździć konno i na łyżwach
no nieźle, chciałabym umieć chociaż połowę, wtedy nie musiałabym na mojego TŻ liczyć, sama bym sobie zrobiła.
__________________
Mój blog

73-72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60
dudi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 10:48   #1033
jolkag78
Zakorzenienie
 
Avatar jolkag78
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 6 556
Send a message via Skype™ to jolkag78
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

[QUOTE=dokia;26938529]o ja to czasem ostro się kłócę z moim, bo ile można jeść słodkie ciastka z kremem ?? czasem trzeba trochę cytrynki [/QUOTE
u nas też się zdarzają ostre kłótnie... Ale nie zbyt czesto, bo ja od razu mówię co mi nie pasi...

Cytat:
Napisane przez tonia85 Pokaż wiadomość
A może Ci sie tak tylko wydaje
Ja też mam kompleksy na punkcie łydek (są takiej prawie grubości jak uda), a jeszcze na punkcie nosa, czoła, zębów, włosów, biustu i blizny na brzuchu
No co Ty? Polub siebie, i blizny są MODNE!!!

Cytat:
Napisane przez zalotnica83 Pokaż wiadomość
Poza tym mój mąż nie wie co to cellulit czy rozstępy...po co go uświadamiać...same często działamy na własną szkodę mówiąc o takich"defektach"...
To jest 100% prawda!! To my ich uświadamiamy co jest co

Cytat:
Napisane przez katniewojt Pokaż wiadomość
Na roku mam dziewczynę, która twierdzi, że nigdy nie pokłóciła się ze swoim chłopakiem ,a są ze sobą bodajże 5 lat... Zrozumiałam to, kiedy go poznałam W życiu nie widziałam większego pantoflarza! Jakby mój był takim ciapkiem, to porzuciłabym go w pierwszym tygodniu znajomości
My jeszcze nigdy tak bardzo na ostro się nie pokłóciliśmy - latające talerze i wyzwiska Ale jak o coś pójdzie i B. jest bardziej zły niż ja, to idzie spać i na następny dzień załatwiamy sprawę. Jednak jak wie, że przeskrobał, to przychodzi i albo tyka mnie lekko palcem (jakby sprawdzał czy nie odwinę mu ręką), albo tyka mnie nosem, przytula i przeprasza. Zawsze chce mi się śmiać z tego tykania nosem, bo mój pies - Rudy - tak robi, kiedy chce wysępić jedzenie

A co do gotowania, to mój będzie miał przerąbane Potrafię i lubię gotować, ale przy Teściowej wymiękam... Kobieta sama robi kiełbasę, boczek, pasztety, od groma różnych ciast i bułeczek, nie wspominając o przetworach i wy✂✂✂anych w kosmos niedzielnych obiadkach A do tego pracuje na pełny etat i jest opoką firmy... Już zapowiedziałam swojemu, że jak będzie wybrzydzał z jedzeniem to ma 2 wyjścia: albo sam gotuje, albo do mamusi i nie wracać

---------- Dopisano o 23:48 ---------- Poprzedni post napisano o 23:42 ----------



Ja mam cellulit i rozstępy właśnie po tabletkach. Jak tylko mi się uda, to wykorzystuję swojego, żeby balsamował mu nogi. Chłopaczyna nie rozumiał o co mi chodzi z cellulitem, więc mu pokazałam i stwierdził Poi tabletkach urósł mi też tyłek, co mu się bardzo, ale to bardzo podoba
Stanowcza babka z Ciebie, trochę podobna do mnie widzę



Cytat:
Napisane przez dudi83 Pokaż wiadomość
No to jest nas dwie, a może ktoś jeszcze ma jakiś ukryty talent?
Ja mam taki niespotykany... Powiedz jakiekolwiek słowo, a powiem je od tyłu.... nie wiem skąd to mam..

Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
i masz zamiar tam zostać na stałe, czy wrócisz kiedyś do Polski? siostra mojego tż jest w Edynburgu (nie wiem czy dobrze napisałam) twierdzi, że pojechali tylko na kilka lat, ale ja wątpie czy wrócą, ona pewnie by chciała do Polski, ale jej tż to raczej nie
Ja wróciłam do pl po 10 latach ( co do dnia) z uk... 13 czerwca miną 4 lata od tej decyzji i każdego dnia żałuję... Chociaż już sobie tu wszystko ułożyliśmy, to braknie mi tamtego zycia bez stresu, tamtych ludzi i ich mentalności...
__________________
19.08.2011 Nasze nowe życie
Bloguję sobie
jolkag78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 10:54   #1034
Resscue21
Zakorzenienie
 
Avatar Resscue21
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 4 308
GG do Resscue21
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez Sarasfati Pokaż wiadomość



mnie się w życiu bardzo udało, bo po długiej tułaczce po cudzych kątach tato wyremontował mi mieszkanie, w którym mieszkał i wyniósł sie do swojego "zameczku" byłam najszczęśliwszą kobietą na świecie!!



ooo no to widzisz super !

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------

Cytat:
Napisane przez jolkag78 Pokaż wiadomość

No co Ty? Polub siebie, i blizny są MODNE!!!

Ja mam małą bliznę i to nad łukiem brwiowym , miałam wycinanego guza Blizny są spoko
__________________
..a publika wygwizda bo życie to nie Sopot .


Maleństwo moje
Resscue21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 11:02   #1035
musso4
Zakorzenienie
 
Avatar musso4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 20 759
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez Resscue21 Pokaż wiadomość
ooo no to widzisz super !

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------



Ja mam małą bliznę i to nad łukiem brwiowym , miałam wycinanego guza Blizny są spoko
widzę, że trochę już przeszłaś pisałaś też kiedyś o operacji kolana
musso4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 11:03   #1036
jolkag78
Zakorzenienie
 
Avatar jolkag78
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 6 556
Send a message via Skype™ to jolkag78
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez Resscue21 Pokaż wiadomość

Ja mam małą bliznę i to nad łukiem brwiowym , miałam wycinanego guza Blizny są spoko
Ja mam bliznę na brzuchu, jak byłam mała niosłam mleko w butelce, potknęłam się i wyrżnęłam, a butla wbiła się w brzuch... Dobrze, ze tylko tak to sie skończyło... I mam na lewym ramieniu, wylałam na siebie wrzątek... Zdolna jestem
__________________
19.08.2011 Nasze nowe życie
Bloguję sobie
jolkag78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 11:03   #1037
Sarasfati
Rozeznanie
 
Avatar Sarasfati
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 752
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez Resscue21 Pokaż wiadomość
ooo no to widzisz super !

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------



Ja mam małą bliznę i to nad łukiem brwiowym , miałam wycinanego guza Blizny są spoko
ja mam tylko blizne po wyrostku i cesarce- po wyrostku widać, po cesarce trzeba sie bardzo dobrze przyglądać by ją zobaczyć
__________________
Bywa, że marzenia o rycerzu na białym koniu przekreśla romans ze stajennym
Sarasfati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 11:06   #1038
Resscue21
Zakorzenienie
 
Avatar Resscue21
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 4 308
GG do Resscue21
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
widzę, że trochę już przeszłaś pisałaś też kiedyś o operacji kolana
ahhh moje kolano to jest poezja
mam pęknięcie kłycia przyśrodkowego piszczeli oraz chondromalacje 1 stopnia rzepki - jestem po artroskopi , miałam miec teraz drugą operacje bo mam podejrzenie pękniecia łękotki ale muszę czekac na rezonans jeszcze nie cały miesiąc dodatkowo drugie kolano tez mi siada , a to wszystko dlatego że pod wpływem moich hormonów miękną mi rzepki a wtedy o uraz łatwo bo wiadomo ze zdrowa rzepka amortyzuje wszelkiego rodzaju uderzenia etc
__________________
..a publika wygwizda bo życie to nie Sopot .


Maleństwo moje
Resscue21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 11:10   #1039
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez Sarasfati Pokaż wiadomość
ja mam tylko blizne po wyrostku i cesarce- po wyrostku widać, po cesarce trzeba sie bardzo dobrze przyglądać by ją zobaczyć
ja mam na czole dwie blizny
z tyłu głowy jedną ....
na kolanie też taką brudną, bo mi na pogotowiu piasku z rany nie wypłukali

i teraz uwaga - jak byłam mała rodzice mnie rano obudzili i postawili śpiącą przed nocnikiem, żebym się wysiusiała .... byłam zaspana i nie trafiłam tn przedni dziubek nocnika (mamuśki będą wiedzieć o czym mówię) rozciął mnie gdzieś w cipci gdzie dokładnie nie wiem, ale również i tam mnie zszywali musiałabym męża zapytać, czy widać jakąś bliznę
__________________


Edytowane przez jamapi
Czas edycji: 2011-05-16 o 11:11
jamapi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-16, 11:10   #1040
musso4
Zakorzenienie
 
Avatar musso4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 20 759
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez Resscue21 Pokaż wiadomość
ahhh moje kolano to jest poezja
mam pęknięcie kłycia przyśrodkowego piszczeli oraz chondromalacje 1 stopnia rzepki - jestem po artroskopi , miałam miec teraz drugą operacje bo mam podejrzenie pękniecia łękotki ale muszę czekac na rezonans jeszcze nie cały miesiąc dodatkowo drugie kolano tez mi siada , a to wszystko dlatego że pod wpływem moich hormonów miękną mi rzepki a wtedy o uraz łatwo bo wiadomo ze zdrowa rzepka amortyzuje wszelkiego rodzaju uderzenia etc
współczuję
musso4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 11:11   #1041
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez Resscue21 Pokaż wiadomość
mam pęknięcie kłycia przyśrodkowego piszczeli oraz chondromalacje 1 stopnia rzepki - jestem po artroskopi ,
jak dla mnie za dużo trudnych słów w jednym zdaniu
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 11:14   #1042
Resscue21
Zakorzenienie
 
Avatar Resscue21
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 4 308
GG do Resscue21
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
współczuję
no wiesz co ból jest nieziemski , ale dostaje teraz regularnie blokady - bez tego chyba bym osiwiała

---------- Dopisano o 12:14 ---------- Poprzedni post napisano o 12:12 ----------

Cytat:
Napisane przez jamapi Pokaż wiadomość
jak dla mnie za dużo trudnych słów w jednym zdaniu
to pierwsze to do tej pory nie wiem co to jest , a to drugie hmm mozna to wytłumaczyć na przykładzie zwykłęgo pinponga , pinpong jak go mocno nacisniesz zostaje na nim wgniecenie , i u mnie jest tak samo z rzepką - dlatego się niszczy , rzepka powinna być twarda a ja mam ją strasznie miękką
__________________
..a publika wygwizda bo życie to nie Sopot .


Maleństwo moje
Resscue21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 11:16   #1043
musso4
Zakorzenienie
 
Avatar musso4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 20 759
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez Resscue21 Pokaż wiadomość
no wiesz co ból jest nieziemski , ale dostaje teraz regularnie blokady - bez tego chyba bym osiwiała
a nie puchniesz od blokady

---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:14 ----------

o ja też mam bliznę, wiadomo gdzie ciachnęli mnie przy porodzie, niestety w polsce to standard
musso4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 11:16   #1044
Resscue21
Zakorzenienie
 
Avatar Resscue21
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 4 308
GG do Resscue21
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
a nie puchniesz od blokady

ohh na szczęscie nie , aczkolwiek za długo blokad nie mogę dostawac bo ona strasznie niszczy stawy . A ja jestem bardzo młoda jak na takie coś . I niechce szybko przejść na rentę .
__________________
..a publika wygwizda bo życie to nie Sopot .


Maleństwo moje
Resscue21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 11:19   #1045
dudi83
Raczkowanie
 
Avatar dudi83
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 408
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez jamapi Pokaż wiadomość
ja mam na czole dwie blizny
z tyłu głowy jedną ....
na kolanie też taką brudną, bo mi na pogotowiu piasku z rany nie wypłukali

i teraz uwaga - jak byłam mała rodzice mnie rano obudzili i postawili śpiącą przed nocnikiem, żebym się wysiusiała .... byłam zaspana i nie trafiłam tn przedni dziubek nocnika (mamuśki będą wiedzieć o czym mówię) rozciął mnie gdzieś w cipci gdzie dokładnie nie wiem, ale również i tam mnie zszywali musiałabym męża zapytać, czy widać jakąś bliznę
Jejku, współczuję.
__________________
Mój blog

73-72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60
dudi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 11:20   #1046
Tygrysek17
Wtajemniczenie
 
Avatar Tygrysek17
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 537
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Witam laseczki
Cytat:
Napisane przez dokia Pokaż wiadomość
Dobranoc, biedulka jesteś z tym wstawaniem, ja będe spać gdy Ty już pobiegniesz gdzieś.... Ty zawsze tak wstajesz??
no właśnie, pochwal się, abym się nie pytała drugi raz czy jesteś kierowcą TIRa [COLOR="Silver"]
Tak prawie zawsze tak wstaję, nawet jak mam wolne bo już nie potrafię spać do późna

Cytat:
Napisane przez tonia85 Pokaż wiadomość
Jejku to tak jak ja
Uwielbiam całą Amerykę południową, chociaż tam nie byłam- ale ten klimat, język, nastawienie i ta muzyka Kiedyś nawet miałam chłopaka z Argentyny z takim uśmiechem i radością do wszystkiego

Cytat:
Napisane przez malutka84 Pokaż wiadomość
Tygrysku a czy Ty czasem na Ptaka nie jedziesz?? Uwielbiam to miejsce....
Tak byłam wczoraj na Ptaku i na Tuszynie

Cytat:
Napisane przez in bloom Pokaż wiadomość
ooo mam duzo rodzinki we wieluniu i czesto tam bywam mieszkam ok 50 km od wielunia okolice kluczborka
Wczoraj przejeżdżałam przez Kluczbork jadąc do Opola<brzydal>

Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość
Hej Laski faktycznie,jak tu rodzinnie cieszę się,bo chciałam Was poznać bliżej
Ja pracuję w firmie odzieżowej,jestem krawcową
a z jakiego powodu? że zimno tam czy że jesteś ciągle głodna?
bo jeśli z pierwszego powodu,to ja odwrotnie,mogę mieszkać w piekarniku
Ja mam 34 i pół lat,faceta od 11,nie mieszkamy razem,dzieci niet : a ile starsi/młodsi są Wasi faceci? bo mój ode mnie...11 lat starszy
też to zauważyłam
jesteś krawcową?? a ja sobie myślałam, że pracujesz w biurze a w jakieś znanej firmie??
latem, żeby się ochłodzić a zimą, żeby się ugrzać
jestem singielką ( z wyboru, konieczności i przypadku ) osobiście też wolę starszych facetów
Cytat:
Napisane przez katniewojt Pokaż wiadomość
Chociaż utrzymuję, że do końca życia będę mieć 18
skąd ja to znam

Cytat:
Napisane przez Resscue21 Pokaż wiadomość
No to ja z was jestem najmłodsza bo 21 la
ja też mam już 21chodź non stop jestem przekonana, że 18
__________________



Tygrysek17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 11:22   #1047
Resscue21
Zakorzenienie
 
Avatar Resscue21
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 4 308
GG do Resscue21
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez jamapi Pokaż wiadomość
ja mam na czole dwie blizny
z tyłu głowy jedną ....
na kolanie też taką brudną, bo mi na pogotowiu piasku z rany nie wypłukali

i teraz uwaga - jak byłam mała rodzice mnie rano obudzili i postawili śpiącą przed nocnikiem, żebym się wysiusiała .... byłam zaspana i nie trafiłam tn przedni dziubek nocnika (mamuśki będą wiedzieć o czym mówię) rozciął mnie gdzieś w cipci gdzie dokładnie nie wiem, ale również i tam mnie zszywali musiałabym męża zapytać, czy widać jakąś bliznę
perełko przepraszam ja wiem że to nie jest śmieszne co opisałaś ale umieram za śmiechu hihi

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Tygrysek17 Pokaż wiadomość


ja też mam już 21chodź non stop jestem przekonana, że 18
hihi wiesz co mi normalnie dają maks 17 lat raz tylko jakiemuś Panu się chyba w głowie poprzewracało i dał mi 26
__________________
..a publika wygwizda bo życie to nie Sopot .


Maleństwo moje
Resscue21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 11:22   #1048
Tygrysek17
Wtajemniczenie
 
Avatar Tygrysek17
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 537
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez malutka84 Pokaż wiadomość
Powiem Wam, że dopoki nie wiedzialam która ile ma lat, wyobrażalam sobie zupelnie inaczej. Nie spodziewałam się że Dokia ma więcej niż 28-29 lat, a ona mi tu że dziecie 15 letnie... A katniewojt myślałam że ma więcej Żeby nie bylo to nie obelgi!!!! Jesli chodzi o katniewojt to tak mi się nick po prostu skojarzyl!
tak samo myślałam a i Sarunieczka według moje uznania miała góra 30lat


Cytat:
Napisane przez jamapi Pokaż wiadomość
a teraz trochę o sobie - w tym roku skończę 28 lat
co najważniejsze pracuję od poniedziałku do piątku od 7 do 15stej i nie ma bata, żeby było inaczej .... nikt mnie nie może zmusić do zostania w pracy, przyjścia w sobotę itp.
28 całe życie myślałam, że masz 18 góra 19
__________________



Tygrysek17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 11:23   #1049
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez Resscue21 Pokaż wiadomość
perełko przepraszam ja wiem że to nie jest śmieszne co opisałaś ale umieram za śmiechu hihi
ja też się z tego śmieję
miałam może z 2-3 latka jak to się stało, więc tylko moi rodzice się strachu najedli
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 11:23   #1050
Resscue21
Zakorzenienie
 
Avatar Resscue21
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 4 308
GG do Resscue21
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez Tygrysek17 Pokaż wiadomość
tak samo myślałam a i Sarunieczka według moje uznania miała góra 30lat


28 całe życie myślałam, że masz 18 góra 19
hehe jak całe życie mogłaś tak myśleć ?
__________________
..a publika wygwizda bo życie to nie Sopot .


Maleństwo moje
Resscue21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:53.