Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-) - Strona 151 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-15, 20:03   #4501
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez ona1981 Pokaż wiadomość
szaja tort Agu ślicznie wyglądała
Curly super filmiki. Ale Ala zapiernicza, te rączki w górze

Pogoda się u nas zepsuła. Zaliczyliśmy dzisiaj jeden spacer, złapała nas ulewa Przynieślismy dziś z piwnicy jezdzik po Michale, na początku był szal, mały pchał go po całym mieszkaniu i piszczał ze szczęścia. Nawet nie wiedziałam, że mu się to tak spodoba. Lecę kąpać chłopaków.

Ma któraś z was sprawdzony przepis na dobre i proste muffinki?? Dostałam formę i papilotki i mam zamiar zrobić, tylko nie wiem co
Mam przepis, podaję:
SKŁADNIKI:

mąka pszenna [1.5 szklanki]
soda oczyszczona [1 łyżeczka]
proszek do pieczenia [0.5 łyżeczki]
cukier [1 szklanka]
kakao [3 łyżki]
sól [1 szczypta]
banan [2 szt.]
olej [1 szklanka]
jajka [1 szt.]
czekolada mleczna [100 g]

Przygotowanie:

Do jednej miski wsypujemy składniki suche, czyli mąkę, sodę oczyszczoną, proszek do pieczenia, cukier, kakao i sól (naprawdę ciut), a na koniec drobno pokruszoną/startą czekoladę (mleczną lub gorzką, jak kto woli, choć lepiej smakuje tu mleczna). Dokładnie wszystko mieszamy.

W drugiej misce gnieciemy dokładnie (lub miksujemy, choć wtedy smak bananów jest mniej wyczuwalny) 2 banany. Do gotowej masy wbijamy jajko i wlewamy szklankę oleju. I znowu dokładnie mieszamy i całość dodajemy do suchych składników. Wymieszać trzeba naprawdę dokładnie.

Ciasto wyłożyć do foremek i piec w temperaturze 180* przez około 20 minut.


W necie znalazłam, robiłam kilka razy, super

Dziękujemy w imieniu Agatki
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-15, 20:06   #4502
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Szaja dziękuję Już wydrukowałam i jak zrobię to dam znać czy wyszły Bo ja to taki troche antytalent jestem.
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-15, 20:14   #4503
panna migotka
Rozeznanie
 
Avatar panna migotka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 754
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

to może i ja się skuszę na tego mopa parowego... muszę zacząć urabiać tż-ta

edzia super, że wszystko się udało! pokaż prezenty

szaja solenizantka jakoś wydoroślała od ostatniego zdjęcia a tort bajeczny

curly Ala świetnie wygląda jak tak biega z rączkami w górze, no i słychać, że mała gaduła

silpe ja też nie wiem jak to będzie z rozmiarówką czy potem dzieci wolniej rosną czy to raczej sprawa indywidualna?


ja to nie nie mam pojęcia jakie prezenty na roczek bo na chrzciny mimo że Wiktor dostał większość kasy to i tak kupę zabawek w tym bujak, bujako - jeździk itd


ok zmykam bo mamy randkę z mężem
__________________
the simpliest complicated girl in the world
panna migotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-15, 20:40   #4504
Edzia400
Zakorzenienie
 
Avatar Edzia400
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Niebo :)
Wiadomości: 3 374
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

szaja - agu swietna a jakie ma włosy tort super
laseczki nie zapomnijcie o mojej prosbie o tym mopie

kurka obwód mierzyłam i zapomniałam ale chyba 47
42 miała jak miała poł roku

a miałam zapytac jak wzrastały wam wielkosci głowy i klatki piersiowej !!

musze sama nadzorowac bo u mnie w poradni katastrofa jak nie upomnisz i nie powiesz to piecatke walna zdrowe i koniec

zdiecia z roczku ma sis bo to ona latała z aparatem



pojechałam do jysk dałam paragon przyszedł taki przystojniak i wreczył mi nowy blat z wrazenia kubka niekapka od Ami zapomniałam musiałam sie wrócic


Amelia dzis cały dzien taka nieznosna temp brak aptetyt dopisuje wiec stawiam na zeby nawet na stojaco ja kapałam


i wiecie co mi zrobiła przegryzła smoka w butli i mleko piła z niekapka ale nie wiem czy ten niekapek to dobra sprawa on ma plastikowy ustnik ze słomki pije fakt ale nie wieczorne mleko musze cos wykombinowac

poradzicie jakis kubol ? ale bez słomki



aha dowiedziałam sie ze niby na kubkach pisze zeby nie podawac w nich mleka ( nie wiem dlaczego)

i ze niekapki tak samo maja wpływ jak zwykle butelki na wady zgryzu a butla dodatkowo na próchnice czy wiadomo cos wam niby ze zawitkowski powiedział ze dzieci które pija z kubka podwijaja jezyk jak niemowlaki i ze wtedy powstaja wady zgryzu i zle wymawianie niektórych liter k r itp ??

Szaju a dlaczego 80 % prezentów no wiec tak Ami dostała pisakownice i basen w kształcie muszelki , zestaw sprzatajacy +pralke z zelazkiem 2xpo 100 zł z zcego najbardzioej sie ciesze dołoze i bedzie spacerówka od brata tz dostała super kuchnie zabawkowa http://merlin.pl/Natalia-kuchnia-zab...06,835121.html od tesciowej fajna lale którą Ami kocha http://www.alexandershop.pl/LALKA-SZ...6,3056%29.aspx ale dostała tez wózek którym bedzie sie bawiła jak bedzie miała 4 lata i w dodatku wcale mi sie nie podoba a tesciowa wiedziała ze zbieram kase na spacerówke

http://boboraj.pl/product_info.php?products_id=2276

po 2 dziewczynki lubia wozki głebokie + spacerowe i w zyciu bym za te cene tego wózka nie kupiła ale tesciowa sknera
po 3 mamy tej samej firmy wózek tylko niższy i bez tych plastików do karmienia dostałam za darmo tesciowa wiedziała o tym i nawet powiedziałam ze to za wczesnie i wózek postoi z pol roku na strychu

i wogole sztywna atmosfera
__________________
Amelcia 6 MAJ 2010


http://www.zapytajpolozna.pl/compone....php?sid=69629- JULECZKA 14 marzec 2014

Edytowane przez Edzia400
Czas edycji: 2011-05-15 o 20:44
Edzia400 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-15, 21:25   #4505
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

No to faktycznie, chyba prezent na odwal się, nie lubię tak :/

U nas w sumie podarki trafione, ten kuń którego Silpe też ma, faktycznie super jest, od smoby. Polecam, idealna rzecz rozmiarowo. Rowerek w koszmarnych kolorach żółto-różowy od chrzestnego, ale kij tam, małej się podoba, będziemy na plac zabaw nim jeździły wielkie pudło na kółkach do którego można samej wejśc lub zabawki schować to prezent od cioci + komplecik majteczki i tunika, pudło sama podpowiedziałam, od nas pociąg zwierzakowy fp, i też polecam rewelacyjny jest a Agatka biega za nim, bo on sam jeździ do tego taki nieduży bobasek z wanienką i akcesoriami od brata mamy, akcesoria kicz, ale sama lala fajna, z twardej gumy i bardzo ładnie zrobiona. Sukieneczka od teściowej + kasa, od szwagierki jednej kłapouchy + kasa i od drugiej kasa, i też się cieszę, bo uzbieram trochę i poszaleję na letnich wyprzedażach, obkupię córę może na jesień coś
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-15, 21:47   #4506
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Dobry wieczór
A my dzisiaj mieliśmy skromną imprezę urodzinową ALi dla znajomych,za tydzień robimy dużą imprezę urodzinową dla rodziny i tym razem będzie duży tort mam nadzieję,że nic mi nie stanie na porzeszkodzie i sama robię. Dzisiaj przyjęcie się udało,mała dostała od znajomych zebrę fisher price.Wklejam fotki:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1030931a.jpg (49,6 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1030935a.jpg (83,5 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1030966a.jpg (71,9 KB, 80 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1030961a.jpg (65,9 KB, 44 załadowań)
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 06:21   #4507
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Curly fajne fotki. Też mamy skoczek zebrę po Michale

Edzia fajnie, że udało wymienic się ten nieszczęsny blat Mój ma obwód głowy 46, tyle samo w klacie. Mnie się ten wózek co pokazałaś podoba, ale faktycznie jeśli masz podobny za darmo to szkoda było kasy. Wiem z poprzedniego watku (jest tam kilka mam dziewczynek), że one wlaśnie spacerowe kupowały a nie głębokie, ze względu na wagę. Dzieci szybko się nudzą i trzeba tachac taki wózek, powinien być lekki, a malej dziewczynce i tak wszystko jedno, byle coś pchać.

Szaja tak jeszcze raz czytam ten przepis i fajny bo bezmleczny. Michał będzie mógł te muffiny jeść, tylko wersję bez kakao mu zrobię
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-16, 07:44   #4508
Dilayla
Zadomowienie
 
Avatar Dilayla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 235
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;26921533]
A tu nasze foteczki:
A teraz mąż składał jeszcze konika bujaczka dla małej. Agatka tak padnięta, że spała ładnie do 8 i po 10 znów padła a dzisiaj urodziny chrześnicy męża, idziemy. Na prezent kupiliśmy zestaw bransoletek shains, mam nadzieję, że 10latce się spodobają [/QUOTE]

dawalyscie-gdzies-link-na-torty?szaja-podzie-lsie-przepisemmy-robimy-roczek-29wypada-akurat-niedziela-nikogo-w-sumie-nie-bedzie-i-dla-mnie-to-gupota-ale-tz-sie-uparl-na-grila-z-tesciowa-a-moja-tesciowa-nawet-nie-wpadła✂na-to-zeby-zaprosic-moja-rodzine-masakra-✂brata-z-bratwą-moja-chrzestna-podejrzewam-ze-dlatego-ze-nie-mamy-slubu-pozatym-ona-uwaza-ze-my-do-siebie-nie-pasujemy-fajne-ma-ogolnie-podejscie-OD--3--DNI--ADRIAN--ODSTAWIONY--OD--PIERSI-Dla--wszystkich--solenizantów--wszystkiego--naj--naj--
__________________
„…to żaden powód nic nie robić tylko dlatego,
że nie można zrobić wszystkiego…”

Dilayla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 08:11   #4509
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Dzień dobry

Dzięki za odp.na temat obwodu głowki..Moja ma 47cm i wydawało mi się,że to dużo...

Mam do Was pytanie z innej beczki..czy kttóraś z Was malowała sciany w pokoju dziecka farbą fluorescencyjną?Chciałam namalowac małej na suficie drogę mleczną,która w nocy będzie ''świeciła''.Mam już na ścianie naklejki ale chciałam jeszcze cos sama domalować.
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście

Edytowane przez Curly81
Czas edycji: 2011-05-16 o 08:32
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 08:22   #4510
araczki
Zadomowienie
 
Avatar araczki
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 1 382
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Hi po weekendzie!

Bruno, cudownego dziecinstwa i pieknych, radosnych dni!!

Edzia super, ze impreza sie udala!
Prezenty tez fajne
I z blatem od stolu sie udalo! Czyli mieliscie dobra passe


Agu Szajowa ma swietne loczki
Tort niesamowity
Prezenty tez wspaniale. Fajny ten konik

Curly, fajnie Ci mala zaczela chodzic. I zdjecia sliczne. Panna ma ladna sukienke i uroczo wyglada w tej urodzinowej czapecce. U nas na urodzinach tez takie czapki zaserwowalismy wszystkim gosciom


Malvina dostala na urodziny slimaka na biegunach/lub kolkach. W sobote skumala co robic z pieskiem na sznurku, tzn. ze mozna go ciagnac, wiec chodzila i ciagnela tego pieska pol dnia.
Wczoraj za to usiadla na slimaka, sznurek od pieska wziela do reki i kazala sie ciagnac na tym slimaku a piesek jechal za nia. Moja mama, ktora robila za woznice juz wysiadala ale trzeba bylo ciagnac bo piesek musial chodzic

---------- Dopisano o 08:22 ---------- Poprzedni post napisano o 08:18 ----------

I jeszcze:

Danielku Kropkowy, w dniu Twoich urodzin samych radosci, usmiechu i szczescia na cale zycie!!!!!!!
Buziaki dla Ciebie i dla mamy Kropki
__________________
IF MOMMA AIN'T HAPPY
AIN'T NOBODY HAPPY

körö körö kirkkoon
araczki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 08:44   #4511
yolanda9
Zadomowienie
 
Avatar yolanda9
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 675
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cześć!
poczytałam, ale nie pozaznaczałam gdzie komu miałam coś napisać...
No tak ogólnie :
: roza:Sto lat dla Bruna oraz dzisiejszego solenizanta Daniela!: roza:

Cudne zdjęcia Waszych pociech: Curly - taka wesoła córeczka-super!, Szaja - ależ Agu ma włoski no aniołeczek! I tort super Ci wyszedł...oby i mój taki piękny był
Edzia, no szkoda tej szyby, ale widzę te, ze wszystko się dobrze zakończyło
Co do mopa to nawet nie wiedziałam, że takie cuda są Fajna sprawa, tylko faktycznie gdzie to wszystko trzymać...

Ale miałam niemiłą przygodę.... w piatek koleżanka przyjechała i zaprosiła mnie na wieczorne wyjście "w miasto" Poszłysmy do klubu, troche potańczyłyśmy i około 1 poprosiłam męża, żeby po nas przyjechał. Ponieważ kupiliśy fotelik, to trzeba było podjechac do bankomatu (bo być może przyjdzie kurierem już w sobotę i trzeba będzie zapłacić) Dałam swoją kartę mężowi i on poszedł i wypłacił kasiorkę. Ja w tym czasie trzymałam portfel na kolanach, zeby jak on wróci wziąc kartę i ja schować. Niestety on schował ją do swojej kieszeni, a ja zdążyłam juz zapomnieć, ze na kolanach mam ten cholerny portfel Rano mialam iść na rehabilitację i szukam portfela, żeby kasę wziąć a jego ani widu ani słychu... No przypomnialam sobie gdzie go ostatni raz miałam... poleciałam do samochodu, ale niestey nie bylo go. No to już wiedziałam co się z nim stało... Wysiadając musial wypaść na ulicę i ktoś zdążył go znaleźć oczywiście zdążyłam już zacząć rozpaczać po stracie portfela kasy no i najważniejszego- dowodu osobistego... No ale poszłam na tę rehabilitację... wróciłam i już szykowałam się, zeby na policję iść i zastrzec ten dowód osobisty....ale ktoś zapukał do drzwi... otwieram a tam mlody chłopak z dziwnym usmieszkiem na twarzy mowi, ze znalazł mój portfel No w szoku byłam i wciąż jestem... Nic nie brakowało (było około 100 zł w środku)... Chciałam dac mu znaleźne, ale nie chciał w ogóle wziąć ... No prosiłam go, ale sie zapierał, że nie i koniec... Normalnie uwierzyłam w uczciwość ludzi A ja już myślałam, że takie rzeczy się nie zdarzają


---------- Dopisano o 09:38 ---------- Poprzedni post napisano o 09:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Curly81 Pokaż wiadomość
Mam do Was pytanie z innej beczki..czy kttóraś z Was malowała sciany w pokoju dziecka farbą fluorescencyjną?Chciałam namalowac małej na suficie drogę mleczną,która w nocy będzie ''świeciła''.Mam już na ścianie naklejki ale chciałam jeszcze cos sama domalować.
Ja mam na ścianach tak jak Ty naklejki, a na suficie równiez mam naklejki w postaci fluorescencyjnych gwiazdek i księżyca

---------- Dopisano o 09:44 ---------- Poprzedni post napisano o 09:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Dilayla Pokaż wiadomość
dawalyscie-gdzies-link-na-torty?szaja-podzie-lsie-przepisem
Ja nie Szaja ale pozwole sobie odpisać...w końcu niedawno sama o to samo pytałam http://www.cincin.cc/index.php?showtopic=24513
Cytat:
Napisane przez Dilayla Pokaż wiadomość
OD--3--DNI--ADRIAN--ODSTAWIONY--OD--PIERSI-
__________________
Mój Skarbek
Moja Kruszynka

yolanda9 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-16, 09:05   #4512
Edzia400
Zakorzenienie
 
Avatar Edzia400
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Niebo :)
Wiadomości: 3 374
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;26937462]No to faktycznie, chyba prezent na odwal się, nie lubię tak :/

U nas w sumie podarki trafione, ten kuń którego Silpe też ma, faktycznie super jest, od smoby. Polecam, idealna rzecz rozmiarowo. Rowerek w koszmarnych kolorach żółto-różowy od chrzestnego, ale kij tam, małej się podoba, będziemy na plac zabaw nim jeździły wielkie pudło na kółkach do którego można samej wejśc lub zabawki schować to prezent od cioci + komplecik majteczki i tunika, pudło sama podpowiedziałam, od nas pociąg zwierzakowy fp, i też polecam rewelacyjny jest a Agatka biega za nim, bo on sam jeździ do tego taki nieduży bobasek z wanienką i akcesoriami od brata mamy, akcesoria kicz, ale sama lala fajna, z twardej gumy i bardzo ładnie zrobiona. Sukieneczka od teściowej + kasa, od szwagierki jednej kłapouchy + kasa i od drugiej kasa, i też się cieszę, bo uzbieram trochę i poszaleję na letnich wyprzedażach, obkupię córę może na jesień coś [/QUOTE]
chodz sie zamienimy

---------- Dopisano o 09:59 ---------- Poprzedni post napisano o 09:51 ----------

Cytat:
Napisane przez ona1981 Pokaż wiadomość
Curly fajne fotki. Też mamy skoczek zebrę po Michale

EdziaMnie się ten wózek co pokazałaś podoba, ale faktycznie jeśli masz podobny za darmo to szkoda było kasy. Wiem z poprzedniego watku (jest tam kilka mam dziewczynek), że one wlaśnie spacerowe kupowały a nie głębokie, ze względu na wagę. Dzieci szybko się nudzą i trzeba tachac taki wózek, powinien być lekki, a malej dziewczynce i tak wszystko jedno, byle coś pchać.
wiesz jakbym go widziała w necie kupiłabym ale na żywo jest całkiem iny ten matriał jest strasznie cienki koła sa fajne gumowe ale on ma raczke tak samo wysoko jak cała Amelia nie miałabym pretensji gdyby kupowała go osoba nie majaca małych dzieci w domu ale jest przeciez kuba i on tylko pol głowy wyzszy od Ami od razy szło sie kapnąć ze wózek za duzy jak Ami bedzie juz mogla sie tym wózkiem bawić beda inne w modzie


Moja bratanica miała super głeboki ze spacerowym lekki cały wózek na psasch skórzanych jak kiedys były normalnie cud malina sie prowadziło wózek niestety przeszedł swoje i wyladował pare dni temu na smietniku Klaudia bawiła sie nim chyba 5 lat a drogi nie byl wystarczyło tylko przejsc sie po sklepach

tesciowa moja zreszta jest zdania im f\drozszy prezent tym jej ego i uwielkbienie wieksze mimo ze to badziew itp a tak naprawde tov nikt nie wie ile ta rzecz kosztowała ona ma sie podobac a nie kosztować powiedz sama

---------- Dopisano o 09:59 ---------- Poprzedni post napisano o 09:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Dilayla Pokaż wiadomość
dawalyscie-gdzies-link-na-torty?szaja-podzie-lsie-przepisemmy-robimy-roczek-29wypada-akurat-niedziela-nikogo-w-sumie-nie-bedzie-i-dla-mnie-to-gupota-ale-tz-sie-uparl-na-grila-z-tesciowa-a-moja-tesciowa-nawet-nie-wpadła✂na-to-zeby-zaprosic-moja-rodzine-masakra-✂brata-z-bratwą-moja-chrzestna-podejrzewam-ze-dlatego-ze-nie-mamy-slubu-pozatym-ona-uwaza-ze-my-do-siebie-nie-pasujemy-fajne-ma-ogolnie-podejscie-OD--3--DNI--ADRIAN--ODSTAWIONY--OD--PIERSI-Dla--wszystkich--solenizantów--wszystkiego--naj--naj--
jak sobie radzisz z cycami bo ja musze młoda 2-3 razy przystawic bo mnie cycki bolą

---------- Dopisano o 10:03 ---------- Poprzedni post napisano o 09:59 ----------

Cytat:
Napisane przez yolanda9 Pokaż wiadomość

Ale miałam niemiłą przygodę.... w piatek koleżanka przyjechała i zaprosiła mnie na wieczorne wyjście "w miasto" Poszłysmy do klubu, troche potańczyłyśmy i około 1 poprosiłam męża, żeby po nas przyjechał. Ponieważ kupiliśy fotelik, to trzeba było podjechac do bankomatu (bo być może przyjdzie kurierem już w sobotę i trzeba będzie zapłacić) Dałam swoją kartę mężowi i on poszedł i wypłacił kasiorkę. Ja w tym czasie trzymałam portfel na kolanach, zeby jak on wróci wziąc kartę i ja schować. Niestety on schował ją do swojej kieszeni, a ja zdążyłam juz zapomnieć, ze na kolanach mam ten cholerny portfel Rano mialam iść na rehabilitację i szukam portfela, żeby kasę wziąć a jego ani widu ani słychu... No przypomnialam sobie gdzie go ostatni raz miałam... poleciałam do samochodu, ale niestey nie bylo go. No to już wiedziałam co się z nim stało... Wysiadając musial wypaść na ulicę i ktoś zdążył go znaleźć oczywiście zdążyłam już zacząć rozpaczać po stracie portfela kasy no i najważniejszego- dowodu osobistego... No ale poszłam na tę rehabilitację... wróciłam i już szykowałam się, zeby na policję iść i zastrzec ten dowód osobisty....ale ktoś zapukał do drzwi... otwieram a tam mlody chłopak z dziwnym usmieszkiem na twarzy mowi, ze znalazł mój portfel No w szoku byłam i wciąż jestem... Nic nie brakowało (było około 100 zł w środku)... Chciałam dac mu znaleźne, ale nie chciał w ogóle wziąć ... No prosiłam go, ale sie zapierał, że nie i koniec... Normalnie uwierzyłam w uczciwość ludzi A ja już myślałam, że takie rzeczy się nie zdarzają


---------- Dopisano o 09:38 ---------- Poprzedni post napisano o 09:36 ----------

Niemiła jak niemiła ważne ze szczesliwie sie zakonczyła

---------- Dopisano o 10:05 ---------- Poprzedni post napisano o 10:03 ----------

Danielku

Wskoczył kotek na ławeczkę,
zdmuchnął na torcie jedną świeczkę,
i zamiauczał pięknie miał.
Teraz pobiegł bez miauczenia
żeby złożyć Ci życzenia!!!

Wszystkiego Naj od Amelki i jej mamy
__________________
Amelcia 6 MAJ 2010


http://www.zapytajpolozna.pl/compone....php?sid=69629- JULECZKA 14 marzec 2014
Edzia400 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 09:12   #4513
panna migotka
Rozeznanie
 
Avatar panna migotka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 754
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

witam
obudziłam się z potwornym bólem głowy ale to chyba ciśnienie, no i znowu te czarne chmury

szaja prezenty fajne a takie rowerki to myślę, że większość z nas dostanie, poza tym zauważyłam, że jak nam się nie podoba jakaś zabawka to dzieciakom bardzo (u nas tak jest z bujakiem niby kubusia puchatka - niby bo ma wydłużony nos )

edzia ty to masz przeprawy z tą teściową ale inne prezenty trafione, ta kuchnia mi się podoba

curly ślicznie Ali w tej sukience zebra super a głowę to ma dużą mój syn - 48 cm ale teraz już mu od jakiegoś czasu nie rośnie, ładnie się wyrównuje - ale ja miałam tak samo więc to pewnie przejął w genach

yolanda to dobrze, że znalazł się taki uczciwy i młody (ja tam uważam, że zepsuci to są ale w średnim wieku i wzwyż )

aaa i przypomniało mi się, że miałąm powiedzieć, że Wiktor też tak śmiesznie robi noskiem

dziewczyny ponawiam prośbę o pomoc w sprawie szparagów jak dokładnie gotować żeby nie były łykowate?

i chciałam się pochwalić, że już mam posprzątane i zaraz zabieram się za obiad (to tak żeby mnie zbytnio Silpe nie zawstydziła )


Danielku, cudownego dzieciństwa i wszystkiego co najlepsze
__________________
the simpliest complicated girl in the world
panna migotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 09:19   #4514
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

yolanda ale ci się trafił znalazca, oby jak najwięcej takich uczciwych ludzi
edzia no to faktycznie, tez nie lubię takich zabawek na wyrost. Moi rodzice na roczek Michałowi kupili samochód zdalnie sterowany (taki od 4 lat), nie dość, że się dziecko na początku tego bało, to jeszcze na drugi dzień był już połamany. Tylko kupa kasy wydana a auto w śmieciach, przeciez takim małym dzieciakom nie kupuje się takich delikatnych zabawek:/Wystarczy zapytać mnie co jest potrzebne, a nie iść do zabawkowego i kupić byle co.
panna migotka nie pomogę ze szparagami, nigdy nie gotowałam Może jakieś przerośnięte kupiłaś, że łykowate wyszły?
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 09:19   #4515
panna migotka
Rozeznanie
 
Avatar panna migotka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 754
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

dilayla za odstawienie, biedna ty jesteś z tą klawiaturą, a nie możecie sami zaprosić gości jakich wy chcecie?

po odstawieniu polecam herbatę z szałwii, ohydna ale działa, noi odciągać tylko do momentu ulgi i to nie za często
__________________
the simpliest complicated girl in the world
panna migotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 09:21   #4516
kardashi
Zakorzenienie
 
Avatar kardashi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 869
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez ona1981 Pokaż wiadomość
edzia no to faktycznie, tez nie lubię takich zabawek na wyrost. Moi rodzice na roczek Michałowi kupili samochód zdalnie sterowany (taki od 4 lat), nie dość, że się dziecko na początku tego bało, to jeszcze na drugi dzień był już połamany. Tylko kupa kasy wydana a auto w śmieciach, przeciez takim małym dzieciakom nie kupuje się takich delikatnych zabawek:/Wystarczy zapytać mnie co jest potrzebne, a nie iść do zabawkowego i kupić byle co.

Ja tez nie lubię takich zabawek.. Mi babcia tak kupowała. Na roczek dostałam płaczącą lalkę której się bałam i po kilku dniach wylądowała w koszu
No a przecież 20 lat temu nie mało kosztowała. I tak było co roku. I jestem pewna że Blance tez kupi lalkę. A ona na lalkę to ma kompletną olewkę
Taki prezent na odwalenie.

Wole jak ktos się mnie pyta co kupić, albo po prostu daje kase a ja kupuje to co uważam za potrzebne.
__________________



10.11.12 - zapuszczam włosy





kardashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 09:38   #4517
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez kardashi Pokaż wiadomość
Ja tez nie lubię takich zabawek.. Mi babcia tak kupowała. Na roczek dostałam płaczącą lalkę której się bałam i po kilku dniach wylądowała w koszu
No a przecież 20 lat temu nie mało kosztowała. I tak było co roku. I jestem pewna że Blance tez kupi lalkę. A ona na lalkę to ma kompletną olewkę
Taki prezent na odwalenie.

Wole jak ktos się mnie pyta co kupić, albo po prostu daje kase a ja kupuje to co uważam za potrzebne.
Moja teściowa to się wrecz obrazila jak wymyśliłam dla starszego syna hulajnogę, była droga więc pomyśłałam, że moi rodzice by dali kasę, teście i my. By miał fajny prezent jeden od nas wszytskich. Skończyło się tak, że nie dała na nią ani grosza, tylko nakupowała głupot które teraz mi się walają, mały się nie bawi tylko wszystko rozwala po całym mieszkaniu. Nigdy nie zapytała co jest potrzebne, zawsze kupuje coś po swojemu, zawsze jakieś głupkowate i tandetne zabawki

Kilka nowych fotek z maja
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_3783[1].jpg (72,4 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_3785[1].jpg (51,4 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_3961[1].jpg (27,2 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_4067[1].jpg (25,8 KB, 59 załadowań)
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53

Edytowane przez ona1981
Czas edycji: 2011-05-16 o 09:44
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 09:55   #4518
araczki
Zadomowienie
 
Avatar araczki
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 1 382
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Ona, Twoje zdjecia zawsze mnie stresuja...bo moje sa takie byle jakie
PIEKNE! a na piewrszym zdjeciu przy tym pienku maly wyglada jak grzybek

Migotka, jakie masz szparagi? Ja polecam zielone. Moze nie sa az tak smaczne jak biale ale latwiej sie gotuje i nie beda lykowate.
Ja gotuje na parze okolo 30 min albo az zmiekna (musisz pomacac) a wczesniej odcinam troche koncowki,
albo zanurzone w wodzie po prostu. Nie sole ale dodaje ciut mleka do wody.
Po ugotowaniu polewam maslem albo zapiekam z boczkiem lub prosciutto di Parma
__________________
IF MOMMA AIN'T HAPPY
AIN'T NOBODY HAPPY

körö körö kirkkoon
araczki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 10:22   #4519
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Dzień dobry,

Cytat:
Napisane przez Edzia400 Pokaż wiadomość

Szaju a dlaczego 80 % prezentów no wiec tak Ami dostała pisakownice i basen w kształcie muszelki , zestaw sprzatajacy +pralke z zelazkiem 2xpo 100 zł z zcego najbardzioej sie ciesze dołoze i bedzie spacerówka od brata tz dostała super kuchnie zabawkowa http://merlin.pl/Natalia-kuchnia-zab...06,835121.html od tesciowej fajna lale którą Ami kocha http://www.alexandershop.pl/LALKA-SZ...6,3056%29.aspx ale dostała tez wózek którym bedzie sie bawiła jak bedzie miała 4 lata i w dodatku wcale mi sie nie podoba a tesciowa wiedziała ze zbieram kase na spacerówke

http://boboraj.pl/product_info.php?products_id=2276

po 2 dziewczynki lubia wozki głebokie + spacerowe i w zyciu bym za te cene tego wózka nie kupiła ale tesciowa sknera
po 3 mamy tej samej firmy wózek tylko niższy i bez tych plastików do karmienia dostałam za darmo tesciowa wiedziała o tym i nawet powiedziałam ze to za wczesnie i wózek postoi z pol roku na strychu

i wogole sztywna atmosfera
No ten wózek niby fajny ale po co jak już masz.Zrobiła jak chciała i tyle.
Ta kuchnia fajna ale ja o takiej pomyśle dopiero pod choinkę.
Lala najbardziej mi się podoba

Mysmy klupili Oli z pieniędzy z chrzcin ten domek Tomy
http://www.zabawkiph.pl/tomy-domek-n...jny-delux.html i tą zebrę co Ala dostała.Fajna jest ale mogłaby się jeszcze bujać i byłoby super.

Wczoraj się pozbyłam jumperoo i na jego miejsce wskoczyła zebra.Na razie Ola chodzi koło niej i siedzi ale nie umie sie obracać.

Cytat:
Napisane przez Curly81 Pokaż wiadomość
Dobry wieczór
A my dzisiaj mieliśmy skromną imprezę urodzinową ALi dla znajomych,za tydzień robimy dużą imprezę urodzinową dla rodziny i tym razem będzie duży tort mam nadzieję,że nic mi nie stanie na porzeszkodzie i sama robię. Dzisiaj przyjęcie się udało,mała dostała od znajomych zebrę fisher price.Wklejam fotki:
Super fotki i mała w tej czapeczce słodka.
__________________

Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-16, 10:32   #4520
margo80
Zakorzenienie
 
Avatar margo80
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 514
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

ja znów wpadam jak po ogień.

Agu i Ala -

Szaja - torcik pysznie wygląda

Edzia - jak dobrze, że z tym blatem się udało

Ona - muffiny polecam z bloga "majanowe pieczenie" czy jakoś tak...

Dilayla - jednak są uczciwi na tym świecie

co u nas?
Ewa się rozkręca. gdy stoi i sama się czegoś trzyma, to chętnie się puszcza i przechodzi samodzielnie po kilka kroczków, gdy trzyma ją któreś z nas, nie chce się puszczać

nocki coraz lepsze, przeważnie budzi się tylko raz i wcale dużo nie pije z cyca, więc myślę, że jesteśmy w dobrym momencie, żeby w końcu zacząć się z nim żegnać. nie wiem tylko, co zrobić, żeby ją do porannego mm przekonać. ten bebilon śmierdzi i jej nie smakuje, nawet jak próbowałam jej na nim kaszkę robić, to też jej nie jadła. polećcie coś lepszego w smaku i zapachu, plizzzzz.
__________________
jesteś tym, co czujesz, jesteś tym, co wiesz,
jesteś tym, co potrafisz, jesteś tym, kim być chcesz

Ewcia
Przemek
margo80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 10:42   #4521
Dilayla
Zadomowienie
 
Avatar Dilayla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 235
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

dzieki-za-link--ale--da--mnie--za-trudne--w--wykonaniu-u--nas--nie--ma--miejsca--1--pokoj--a--u-tesciowej--70m--samej--mi--nie--wypada--zapraszac--skoro--ona--nic--nie--zaproponowala--kompa--wymienie--dopiero--pod--koniec--czerwca--jak--zwrot--podatku--dostane--bedzie--tylko--moj--,Adus--ZROBIL--DZIS--2--KROCZKI--:jupi:A--co--do--odstawienia--z--piersiami--nic--mi--sie--nie--dzieje--jestem--w--szoku--a--powoli--dawalam--butle--i--on--sam--juz--piersi--nie--chce--poklony--i--zdrowaski--bo--bardzo--sie--balam--ze--bedzie--opor--poszlo--tak--latwo--ze--nie--dwierzam--
__________________
„…to żaden powód nic nie robić tylko dlatego,
że nie można zrobić wszystkiego…”

Dilayla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 11:13   #4522
Edzia400
Zakorzenienie
 
Avatar Edzia400
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Niebo :)
Wiadomości: 3 374
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez panna migotka Pokaż wiadomość
dilayla za odstawienie, biedna ty jesteś z tą klawiaturą, a nie możecie sami zaprosić gości jakich wy chcecie?

po odstawieniu polecam herbatę z szałwii, ohydna ale działa, noi odciągać tylko do momentu ulgi i to nie za często

ja lubie szałwie zreszta kiedys piłam i ja i rumianek tylko miety niet... bleeeee


a chciałam powiedziec ze chciałysmy sie pochwalic wózkiem bratanicy i odpadły kokardki a włozylismy tak tylko lale

panno migotko Amelia ma pociagłą głowe i dlatego mamy 46/47 mysle ze jakby była okragła to by ze 3 miała mniej




a pytałam o te proporcje amelia miała

....................głowa ............... klatka................... waga

przy urodz 32 . ................. ---- .................... 3220(przy wyjsciu3010)
6 tyg .........37 ....................... 38....................... ... 4700
4 ms ..........41............. ........... 42 ......................... .6800
6ms ..........42,5........... ......... 43,5 ..................... 8200
12ms......... 46/47 ................ 46/47 ...................9500


co do wagi nie jestem pewna bo nie raz sie okazywało ze zle wazyła chodziło tylko o przyblizony przyrost masy zeby wiedziec jak dziecko sie rozwija ( tak mi powiedzieli)

co do zrostu to Amba fatima ani razu mi jej nie mierzyli

---------- Dopisano o 12:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Dilayla Pokaż wiadomość
dzieki-za-link--ale--da--mnie--za-trudne--w--wykonaniu-u--nas--nie--ma--miejsca--1--pokoj--a--u-tesciowej--70m--samej--mi--nie--wypada--zapraszac--skoro--ona--nic--nie--zaproponowala--kompa--wymienie--dopiero--pod--koniec--czerwca--jak--zwrot--podatku--dostane--bedzie--tylko--moj--,Adus--ZROBIL--DZIS--2--KROCZKI--:jupi:A--co--do--odstawienia--z--piersiami--nic--mi--sie--nie--dzieje--jestem--w--szoku--a--powoli--dawalam--butle--i--on--sam--juz--piersi--nie--chce--poklony--i--zdrowaski--bo--bardzo--sie--balam--ze--bedzie--opor--poszlo--tak--latwo--ze--nie--dwierzam--

klask i:kla ski:Adus
__________________
Amelcia 6 MAJ 2010


http://www.zapytajpolozna.pl/compone....php?sid=69629- JULECZKA 14 marzec 2014

Edytowane przez Edzia400
Czas edycji: 2011-05-16 o 11:10
Edzia400 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 11:55   #4523
xxNiuniaxx
Raczkowanie
 
Avatar xxNiuniaxx
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 426
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

hej dziewczyny wiecie co, Laura ciągle kaszle... mniej ale kaszle a dostaje augumentin już od piątku... martwię się
Wy o kroczkach a moja dopiero raczkować zaczyna ale wstaje przy czym może...
Tort także robię, a co ciekawe czy wyjdzie bo jestem antytalentem kulinarnym..
__________________
Laura jest już z nami
xxNiuniaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 12:37   #4524
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

A czy któreś 11miesięczne dziecko na wątku ma obwod główki 43cm?
Bo moja to chyba najmniejszą ma głowe na wątku.
Tak myślę,ze Agu od Szaji też nie ma za dużej

Moja śpi od 2h-łazienka zrobiona na błysk.zupa wstawiona,sernik wstawiony.
Pewnie zaraz się obudzi.

Dziewczyny napiszcie jakich firm macie te mopy na pare.Ja widziałam jeden u mnie ale czy dobry to nie mama pojęcia.Był taki z nakąłdką do czyszczenia wykładziny.
__________________

Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 12:47   #4525
Biricchina
Zadomowienie
 
Avatar Biricchina
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 166
GG do Biricchina
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Hej dziewczyny!

My już zdrowe, obyło się bez antybiotyku
Niunia a Laura na co jest/była chora? Moja też na sam koniec miała sam kaszelek, ale osłuchowo było ok. Pani doktor zaleciła syrop Prospan, ale zapominam jej dawać
Yola jednak są uczciwi ludzie na tym świecie
Ona zdjęcia jak zwykle zresztą.
Kardashi super zaproszenia!!!
Zaciekawiłyście mnie dziewczyny tym mopem parowym... muszę o tym poczytać.
Szaja pięknie Agatka wyglądała tort ekstra powiedz tylko jak z krojeniem jak on taki obwiązany??
Edzia no niektórzy nie mają wyobraźni mojego brata ciotecznego babcia zawsze przychodziła jak byli już wszyscy goście i dopiero wtedy na forum ogólnym wręczała mu prezent... masakra im droższy tym lepszy oczywiście... a na codzień chociaż mieszkała za ścianą bliźniaka brat nawet raz u niej nie nocował.
Curly piękna Alunia

Szaja co do roweru to powiem Ci, że Agatkowy jest super!! Karolisia dostała o taki:
http://allegro.pl/rowerki-animals-ma...581448805.html niebieski ryś

Jest okropny po prostu, do tego w kółkach ma chyba z milion kulek, które przy każdym ruchu hałasują a do tego na głowie ma przyciski od melodyjek, które dają tak po uszach, że aż bębenki bolą i nie można tego ściszyć.
No nie znoszę go i nie wyobrażam sobie wyjść z nim do parku, bo tam mnóstwo dzieci w wózeczkach śpi a on tak ryczy, że niedobrze się robi.
Ble...

Zmykam na spacer, zajrzę później, pozdrowienia
__________________
MY

Karolinka

Aniołek? 28.01.08


[aniolek1]28390[/aniolek1]
Biricchina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 13:18   #4526
velluto
Zadomowienie
 
Avatar velluto
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 831
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Witam
Siedze w krzaczorach i cięzko mi wyjść

Złoże tylko najlepsze życzenia urodzinowe dla solenizantów
i napisze, że mop parowy tez bardzo mocno mnie zainteresował, tym bardziej , że moje dziecko w sobotę wstało o 4 (!!!!!!!!!) i jak włączyłam TV, to akurat leciały tele-zakupy i była reklama takiego właśnie mopa za jedyne 499zł (!!!!!!!!!!!)
A te co co polecała kardashi sa na allegro za jakies 130zł

Pozdrawiam

---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:16 ----------

A i nie wiem jeszcze co kupić Małej na prezent na roczek
velluto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 13:26   #4527
bydgoszczanka
Zakorzenienie
 
Avatar bydgoszczanka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7 375
GG do bydgoszczanka
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

curly, Alunia Fajnie sobie gada


szaja, Agatka również Jak jej włoski zjasniały Tort wygląda świetnie

ona, zdjęcia cudne jak zwykle

Dilayla, gratki za odstawienie synka od piersi
dla małego za pierwsze kroczki.

Bruno - wszystkiego najlepszego w dniu urodzin!!!!!

U nas wszystko ok, spędzilismy świetny weekend na wyjazdach i odwiedzinach u znajomych i rodziny.
__________________
Łukasz

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44203.png

Luiza

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44331.png

Jaka jest różnica między kobietą z PMS a terrorystą?
Z terrorystą można negocjować.
bydgoszczanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 13:56   #4528
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez Curly81 Pokaż wiadomość
Wklejam fotki:


Cytat:
Napisane przez yolanda9 Pokaż wiadomość
Ale miałam niemiłą przygodę.... w piatek koleżanka przyjechała i zaprosiła mnie na wieczorne wyjście "w miasto" Poszłysmy do klubu, troche potańczyłyśmy i około 1 poprosiłam męża, żeby po nas przyjechał. Ponieważ kupiliśy fotelik, to trzeba było podjechac do bankomatu (bo być może przyjdzie kurierem już w sobotę i trzeba będzie zapłacić) Dałam swoją kartę mężowi i on poszedł i wypłacił kasiorkę. Ja w tym czasie trzymałam portfel na kolanach, zeby jak on wróci wziąc kartę i ja schować. Niestety on schował ją do swojej kieszeni, a ja zdążyłam juz zapomnieć, ze na kolanach mam ten cholerny portfel Rano mialam iść na rehabilitację i szukam portfela, żeby kasę wziąć a jego ani widu ani słychu... No przypomnialam sobie gdzie go ostatni raz miałam... poleciałam do samochodu, ale niestey nie bylo go. No to już wiedziałam co się z nim stało... Wysiadając musial wypaść na ulicę i ktoś zdążył go znaleźć oczywiście zdążyłam już zacząć rozpaczać po stracie portfela kasy no i najważniejszego- dowodu osobistego... No ale poszłam na tę rehabilitację... wróciłam i już szykowałam się, zeby na policję iść i zastrzec ten dowód osobisty....ale ktoś zapukał do drzwi... otwieram a tam mlody chłopak z dziwnym usmieszkiem na twarzy mowi, ze znalazł mój portfel No w szoku byłam i wciąż jestem... Nic nie brakowało (było około 100 zł w środku)... Chciałam dac mu znaleźne, ale nie chciał w ogóle wziąć ... No prosiłam go, ale sie zapierał, że nie i koniec... Normalnie uwierzyłam w uczciwość ludzi A ja już myślałam, że takie rzeczy się nie zdarzają
zdarzają się, super, że trafiłaś na uczciwego człowieka.

Cytat:
Napisane przez ona1981 Pokaż wiadomość
Kilka nowych fotek z maja
powiem tak jak araczki , Twoje zdjęcia zawsze są tak cudne, że popadam w kompleksy.
A mały model
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 13:56   #4529
xxNiuniaxx
Raczkowanie
 
Avatar xxNiuniaxx
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 426
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Biri, no była chora- angina i ospamox który brała za krótko, wrócił kaszel wykrztuśny z flegmą i katar.. Kaszel taki duszący w nocy, aż płakała... teraz od piątku augumentin i jest jakas tam poprawa ale moim zdaniem powinna byc juz zdrowa

cieszy mnie że u Was obyło się bez antybiotku

---------- Dopisano o 14:56 ---------- Poprzedni post napisano o 14:43 ----------

Dairanna moja ma 43/44
__________________
Laura jest już z nami
xxNiuniaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 15:04   #4530
spradka
Raczkowanie
 
Avatar spradka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Pod Stolica
Wiadomości: 152
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Helou))
Pamiętacie mnie jeszcze??
Wyłażę z krzaków życzę wszystkiego najlepszego roczniaczkom, gratuluję kroczków Adriankowi ( przeczytałam na fejsie),

Jak mam coś mądrego do powiedzenia to piszę:

1. My mamy H2O mopa, ja wolę przelecieć viledą bo jest szybciej i dla mnie dokładniej ale moja teściowa uwielbia to ustrojstwo ( kupiliśmy jej na gwiazdkę), tylko ze ona myje podłogę dwa razy w roku na święta ....
Jakoś nie jestem przekonana, dla mnie to on nie myje tylko zbiera brud i roznosi z miejsca na miejsce, ewentualnie może po umyciu podłogi dobre do "wyparzenia"... ale wiem że dużo osób chwali, moja mama na przykład bardzo, ale ona z kolei myje codziennie to nie zdąży jej się pobrudzić

2.Przepraszam , ale rowerki koszmarne , ja zabroniłam absolutnie kupowania rowerków. postanowiliśmy kupić Jasiowi na następną wiosnę ew. na gwiazdkę ( zobaczymy ) taki z pedałami w normalnym miejscu... i bardziej albo w ogóle najpierw biegowy nie wiem sama, te takie jak wy macie mnie przerażają ( nie obraźta się))


I dziwna rzecz - Jasio od przedwczoraj jakby dopiero odkrył rączki... zaczął je oglądać, skłądać jak do modlitwy i takie tam. Jest manualnie sprawny ale jak go uczyłam brawo albo kosi kosi to nie łapał, i miał zwinięte. Dzisiaj podczas układania kółeczek na patyk jak zawsze biłam mu brawo że ładnie, a on... jakby nigdy nic tez zaczął i normalnie nagle się nauczył... brawo brawo i kosi kosi łapci...a zaciesz przy tym ma że hej.
wcześniej ni w ząb, szczerze mówiąc nawet go przestałam uczyć, stwierdziłam ze może musi sam do tego dojrzeć... rozumiecie coś z tego???????
spradka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:33.