Dobry Fryzjer w Poznaniu - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-09-06, 21:00   #331
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Dot.: Fryzjer Poznan

Dziewczyny, cz wiecie coś o salonie na ul. Wojskowej niedaleko ronda J. Nowaka Jeziorańskiego /Przybyszewskiego/?
Nazywa się Sense lub Sensi, nie pamiętam. Wygląda fajnie, pracują na L'orealu, chyba na Kerastase też.
Opiszcie mi proszę efekty wizyty, jeśli macie, podajcie numer tel.
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-06, 21:34   #332
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Dot.: Poznan i genialny fryzjer :) Gdzie to ??

Cytat:
Napisane przez Mucia83 Pokaż wiadomość

Czesc AaniaA Ja od trzech lat juz chodze do La Grand i osobiscie jestem zadowolona, na poczatku bylam u Artura pozniej przypadkiem scinal mnie Marcin i do dziś do niego chodzę
Mam pytanie: wiesz może, ile kosztuje ścięcie włosów półdługich, falowanych z modelowaniem?

Chcę wrócić z włosów prostowanych do loków i muszę znależć kogoś, kto dobrze mi je obetnie.
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-07, 14:16   #333
kasian86
Zakorzenienie
 
Avatar kasian86
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 289
GG do kasian86
Dot.: Poznan i genialny fryzjer :) Gdzie to ??

Ja w Le Grand place 70 zl za sciecie, a mam krotkie wlosy (tzn za ucho). Moja kolezanka, ktora ma dlugie wlosy tez placila 70 zl jesli sie nie myle...


A dziewczyny, czy ktoras z Was wie ile kosztuje farbowanie w Le Grand?? Pozdrawiam!
kasian86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-07, 17:03   #334
ladybird81
Raczkowanie
 
Avatar ladybird81
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 93
Dot.: Poznan i genialny fryzjer :) Gdzie to ??

Cytat:
Napisane przez maartus Pokaż wiadomość
A powiedzcie mi ile kosztuje robienie pasemek u tego laueanta w kupcu poznanskim? bo cos mi sie zdaje ze zostalam wyrolowana
hej maartus
no wiec ja do kupca do laurenta chodze od 2 lat, do fryzjerki Oli.
nie wiem czy pasemka i baleyage to to samo (?) ale ja chodze do baleyagu, mam pół długie włosy (takie do połowy karku) ale bardzo geste... i baleyage zalezy od zużytych farb... tzn na moje włosy potrzebne są 2 farby i płace zawsze 165 zł albo 175 zł (juz dokładnie nie pamietam) a na włosy krótkie lub takie do których wystarczy jedna farba płaci sie chyba 145 zł.
A dlaczego cie wyrolowali??ile zapłaciłaś?
ladybird81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-08, 21:36   #335
poeme
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 38
Thumbs up Salon fryzjerski Poznań Polecam

Odwiedziłam ostatnio nowy salon fryzjerski w Poznaniu na Taczaka 13, i..... naprawdę polecam .Jestem bardzo zadowolona, bardzo sympatyczna obsługa, śliczna aranżacja wnętrza i najważniesze zostałam fajnie obcięta, a włosy mam problematyczne,gęste druciki,które nie chcą się układać i nawet Pani udało się wyczarować grzyweczkę na mojej głowie, czego nie podjął się żaden inny fryzjer.Naprawdę Polecam ,a szczególnie Panią Natalie.
poeme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-09, 13:55   #336
maartus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 579
Dot.: Fryzjer Poznan

Ja placilam 140 zl z czyms ale mialam robione ylko blond pasemka a nie balejarz a poza tym to nawet mi ich nie obciela i tyle kasy wziela.
maartus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-10, 17:11   #337
ladybird81
Raczkowanie
 
Avatar ladybird81
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 93
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez maartus Pokaż wiadomość
Ja placilam 140 zl z czyms ale mialam robione ylko blond pasemka a nie balejarz a poza tym to nawet mi ich nie obciela i tyle kasy wziela.
no to chyba faktycznie cie oszukała...bo ja płące tyle ile pisałam wyżej ale razem ze ścieciem i z ułożeniem i nawet z prostowaniem...
ladybird81 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-10, 22:59   #338
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: Poznan i genialny fryzjer :) Gdzie to ??

Cytat:
Napisane przez ashaia Pokaż wiadomość

A gdzie się ścinają wasi ukochani i czy polecacie? Pozdrawiam
mój od lat ścina się u p.Zbyszka ze studia DAGA na Zeylanda.I zawsze jest zadowolony.Salon na poddaszu-wjeżdża się windą,fajny klimat i Zbyszek super facet.Sama korzystałam kompleksowo z jego usług przed ślubem i choć zapłaciłam troszkę to było warto
może i Wam przypadnie do gustu
ja w każdym razie polecam
annLee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-12, 12:56   #339
kasiag-01
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiag-01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 912
Dot.: Fryzjer Poznan

Witajcie!!!! Obserwuje forum to forum o 2 tygodni, i juz sama niewiem kogo słuchać i do jakiego wybrać się fryzjera
Mam podatne na kręcenie włosy,gęste za ramiona chciałabym coś w końcu z nimi zrobić oryginalnego, mam dość noszenia zapiętych w kitkę.
Chcialbym by ktoś się nimi zajął, doradzil itp. Chciałabym ściąć i pofarbować.........

dzwoniłam do p. Grzegorzaa ale mają straszne terminy i trochę przeraził mnie ostatni post że scina zaledwie w 10 min
powiedzcie coż to jest za Marcinek???? gdie pracuje?

Jeśli znacie jakiegoś frywolnego fryzjera który nie jest tradycyjny, blagam dajcie znać
kasiag-01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-12, 15:06   #340
Lena :)
Rozeznanie
 
Avatar Lena :)
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wielkopolska :)
Wiadomości: 818
Dot.: Fryzjer Poznan

kasiag wlasciwie to Cie doskonale rozumiem, bo mialam jakis czas temu ten sam problem, a tak naprawde to chyba loteria - w zasadzie jedna osoba trafi na kogos fajnego, a inna stwierdzi, ze wcale takowy nie jest opinia jaki jest fryzjer jest raczej mocno subiektywna...

ja osobiscie lubie pana Grzegorza - fakt terminy sa przerazajace, dlatego wlasnie warto zamowic sobie termin wczesniej. i tak jeszcze dla sprostowania to, ze scina wlosy w 10 min, raczej nie wynika z jego nieumiejetnosci, wrecz przeciwnie przynajmniej mnie sie tak wydaje
nie wiem niestety jak to wyglada z farbami, bo jestem w zasadzie przeciwniczka farbowania

Pozdrawiam i zycze szczesliwego losu na loterii!
__________________


tęsknię za wiosną....

wizaż weekendami, jeśli w ogóle.

moja biżuteria
1989



Lena :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-13, 08:51   #341
kasiag-01
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiag-01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 912
Dot.: Fryzjer Poznan

LENA!!!! Ciutkę cofnełam się w czasie i zerknełam na Twoje zdjęcia po wizycie u Supersona.... i generalnie trudno mi okreslic jak to wyszlo bo niewiem jak wyglądałaś wcześniej
Co do tego losu na loteri to masz cholerną rację .....NIESTETY
Chciałabym iść bez pomysłu i wyjść jako nowa ja: czy to mozliwe, trochę naiwne co??? ale pragnienie jest.
Zastanawiam się czy Superson robi jakieś super innowacyjne fryzurki????

Ostatnio byłam w TRENDY (maj-jeśli to można nazwać ostatnio) na Bukowskiej u Kingi. Fryzurka ok, ale jak dla mnie wygladalam normalnie a chyba chciałabym w końcu wyglądac nienormalnie
kasiag-01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-13, 09:18   #342
ashaia
Raczkowanie
 
Avatar ashaia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 48
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez kasiag-01 Pokaż wiadomość
\
Chciałabym iść bez pomysłu i wyjść jako nowa ja: czy to mozliwe, trochę naiwne co??? ale pragnienie jest.
Zastanawiam się czy Superson robi jakieś super innowacyjne fryzurki????

Ostatnio byłam w TRENDY (maj-jeśli to można nazwać ostatnio) na Bukowskiej u Kingi. Fryzurka ok, ale jak dla mnie wygladalam normalnie a chyba chciałabym w końcu wyglądac nienormalnie

Byłam u p. Grzegorza niedawno i zrobił mi fryzurę dość innowacyjną (tylko ścięcie). Moja rodzina i ukochnany byli zaskoczeni i bardzo im się podobało. A ja, mimo iż sama taką fryzurę chciałam i wiem ze wyglądam fajnie, czuję się w niej momentami trochę dziwnie tak innowacyjna jest.
Myślę że jeśli chcesz zmienić fryzure w miare szybko, śmiało możesz spróbować pojść do Kenzo na Ratajczaka do pani Sylwii. Chodziłam tam kiedys i b. fajnie mnie obcinała - efekt przejściowy między "zwykłymi" włosami a fryzurą po obcięciu był powalający.
Zrezygnowałam tylko dlatego, że w kolejnych wizytach cieła mnie wciąż podobnie. Zeby urozmaicić fryzury poszłam do Mirelli, tez w Kenzo. I też byłam bardzo zadowolona ta pani jest artyską włosów... z humorami i zachowaniami artystki włącznie :-/. Musisz więc ścierpiec swoje żeby miec fajną fryzurę.
Ale farb tam nie polecam.
Wizazanki polecają na forum salon Destiny, ale nie byłam, nie sprawdziłam.
ashaia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-13, 09:28   #343
ashaia
Raczkowanie
 
Avatar ashaia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 48
Question Dot.: Poznan i genialny fryzjer :) Gdzie to ??

Cytat:
Napisane przez annLee Pokaż wiadomość
mój od lat ścina się u p.Zbyszka ze studia DAGA na Zeylanda.I zawsze jest zadowolony.Salon na poddaszu-wjeżdża się windą,fajny klimat i Zbyszek super facet.Sama korzystałam kompleksowo z jego usług przed ślubem i choć zapłaciłam troszkę to było warto
może i Wam przypadnie do gustu
ja w każdym razie polecam
annLee, powiedz proszę, czy ten Zbyszek tnie raczej tradycyjnie czy nowoczesnie?
ashaia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-13, 15:07   #344
Lena :)
Rozeznanie
 
Avatar Lena :)
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wielkopolska :)
Wiadomości: 818
Dot.: Fryzjer Poznan

wlasciwie to te zdjecia byly bardzo stare - i nie ten efekt mnie u niego najbardziej zadowolil- jakis czas temu rzucilam sie i stwierdzilam, ze niech skraca ile mu pasuje - zostawilam mu wolna reke i wyszlam super zadowolona !

jesli powiesz, ze zalezy Ci na takiej fryzurze to mysle. ze nie bedzie zle a tnie bardzo dobrze
tylko wiesz: LOS na loteriii niestety
pozdrawiam
__________________


tęsknię za wiosną....

wizaż weekendami, jeśli w ogóle.

moja biżuteria
1989



Lena :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-13, 15:11   #345
kasiag-01
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiag-01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 912
Dot.: Fryzjer Poznan

ASHAIA!!!!!
hmmmmm, no tak........
W KENZO nigdy nie byłam, polecałabyś Sylwię czy Mirelę??
a może jednak owy Grzegorz skoro u nich nie polecasz farbowania???? genaralnie zależałoby mi na kompleksowej obsłudze i najlepiej gdybym wyszła piękna i cudowna, odmieniona i opowaliła mojego ukochanego na kolana!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kasiag-01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-13, 18:32   #346
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Fryzjer Poznan

czy mogłybyście podać nr do p. Magdy z Destiny (czy jakoś tak )?
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-14, 07:33   #347
kasiag-01
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiag-01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 912
Dot.: Fryzjer Poznan

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;2705395]czy mogłybyście podać nr do p. Magdy z Destiny (czy jakoś tak )?[/quote]




Numer do Destiny 886-121-121
kasiag-01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-14, 09:50   #348
ashaia
Raczkowanie
 
Avatar ashaia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 48
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez kasiag-01 Pokaż wiadomość
ASHAIA!!!!!
hmmmmm, no tak........
W KENZO nigdy nie byłam, polecałabyś Sylwię czy Mirelę??
a może jednak owy Grzegorz skoro u nich nie polecasz farbowania???? genaralnie zależałoby mi na kompleksowej obsłudze i najlepiej gdybym wyszła piękna i cudowna, odmieniona i opowaliła mojego ukochanego na kolana!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Z doświadczenia wiem, ze czasem jak bardzo chcialam sie zmienic, wstarczyło samo obciecie włosów. To duzo daje. Ja długo ścinałam sie w Kenzo a farbowałam w Farouk (teraz nie fabuję włosów).
Raz farbowałam raz robiłam pasemka w Kenzo i nie byłam zadowolona z farb- kolor szybko sie zmywał.
Z tych dwóch pan w Kenzo chyba dla lepszego komfortu własnego wybrałabym Sylwię. Jest to normalna babeczka spośród, nie da się ukryć, chodzących tam chimerycznych laleczek-fryzjerek. Jeśli powiesz jej jakie włosy lubisz i na czym ci zależy, zrobi ci fajną fryzurkę. Jedyna rzecz która mi u niej przeszkadzała to że mało dokładnie wypłukiwała szampon (mam b.gęste wlosy) i wieczorem głowa swędziała nie do wytrzymania. Nauczyłam sie jednak mówic, zeby długo płukała bo czesto zostaje. Kenzo jest przyjemnym, jasnym salonem
Jeśli chodzi o p. Grzegorza: 1) tnie dobrze, widzać ze zna sie na włosach ale! 2) zakład jest naprawde brzydki - jak tanie saloniki gdzie robi sie trwałą i fioletowe włosy 60 letnim paniom (jak poszłam tam pierwszy raz myślałam ze pomyliłam miejsca i mialam ochote uciec) 3) farbować tobie włosy będzie prawdopodobnie nie on, ale jego asytentka (nie zeby robiła to źle, ale widziałam na wizazu, ze czasem komus to moze nie odpowiadac ze włosy suszy i układa pomocnik)

Sądzę, ze cokolwiek wybierzesz
1) i tak powalisz ukochanego na kolana, jak codzień
2) włosy odrosną i za pół roku możesz sprawdzić innego fryzjera

pozdrawiam
ashaia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-14, 10:13   #349
olasan
Przyczajenie
 
Avatar olasan
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 18
Dot.: Fryzjer Poznan

mam pytanie....czy ktos byl moze w salonie SENSE przy Glogowskiej?slyszalam,ze maja tam baaaardzo fajnych fryzjerow
olasan jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-14, 10:35   #350
alorah
Zadomowienie
 
Avatar alorah
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 923
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez ashaia Pokaż wiadomość
Z doświadczenia wiem, ze czasem jak bardzo chcialam sie zmienic, wstarczyło samo obciecie włosów. To duzo daje. Ja długo ścinałam sie w Kenzo a farbowałam w Farouk (teraz nie fabuję włosów).
Raz farbowałam raz robiłam pasemka w Kenzo i nie byłam zadowolona z farb- kolor szybko sie zmywał.
Z tych dwóch pan w Kenzo chyba dla lepszego komfortu własnego wybrałabym Sylwię. Jest to normalna babeczka spośród, nie da się ukryć, chodzących tam chimerycznych laleczek-fryzjerek. Jeśli powiesz jej jakie włosy lubisz i na czym ci zależy, zrobi ci fajną fryzurkę. Jedyna rzecz która mi u niej przeszkadzała to że mało dokładnie wypłukiwała szampon (mam b.gęste wlosy) i wieczorem głowa swędziała nie do wytrzymania. Nauczyłam sie jednak mówic, zeby długo płukała bo czesto zostaje. Kenzo jest przyjemnym, jasnym salonem
Jeśli chodzi o p. Grzegorza: 1) tnie dobrze, widzać ze zna sie na włosach ale! 2) zakład jest naprawde brzydki - jak tanie saloniki gdzie robi sie trwałą i fioletowe włosy 60 letnim paniom (jak poszłam tam pierwszy raz myślałam ze pomyliłam miejsca i mialam ochote uciec) 3) farbować tobie włosy będzie prawdopodobnie nie on, ale jego asytentka (nie zeby robiła to źle, ale widziałam na wizazu, ze czasem komus to moze nie odpowiadac ze włosy suszy i układa pomocnik)

Sądzę, ze cokolwiek wybierzesz
1) i tak powalisz ukochanego na kolana, jak codzień
2) włosy odrosną i za pół roku możesz sprawdzić innego fryzjera

pozdrawiam
W salonie Kenzo oszpecili 2 (wtedy przyszłe) klientki mojego ulubionego fryzjera

Ale nie wiem czy to tylko pojedyńcze przypadki (Włosy stały się cienkie, kolor beznadziejny- przekonywali je że wyglądają pięknie:P).

Super salon jest w Pasażu pod Złotą kulą( znany też jako pasaż Różowy), szyld jest chyba "Modne Fryzury". 3 świetnych fryzjerów(osobiście polecam Łukasza, ale Sławek też jest niezły). Można w poczekaniu na swoją kolej wypić herbatkę pogadać z resztą ludzi, a nawet kupić sobie kosmetyki.

Jest jedno ale- jeśli wasza wizja fryzury według nich będzie wyglądała beznadziejnie, to tak jest.... i oni wam tego nie zrobią , ale polecą coś w czym będziecie wyglądać genialnie A jeśli upieracie się przy własnej wersji to poradzą wam pójście gdzieś indziej.
__________________
Luty/Marzec najnowsza WYMIANKA


Proszę odpisuj u mnie.
alorah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-14, 13:03   #351
kasiag-01
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiag-01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 912
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez alorah Pokaż wiadomość
W salonie Kenzo oszpecili 2 (wtedy przyszłe) klientki mojego ulubionego fryzjera

Ale nie wiem czy to tylko pojedyńcze przypadki (Włosy stały się cienkie, kolor beznadziejny- przekonywali je że wyglądają pięknie:P).

Super salon jest w Pasażu pod Złotą kulą( znany też jako pasaż Różowy), szyld jest chyba "Modne Fryzury". 3 świetnych fryzjerów(osobiście polecam Łukasza, ale Sławek też jest niezły). Można w poczekaniu na swoją kolej wypić herbatkę pogadać z resztą ludzi, a nawet kupić sobie kosmetyki.

Jest jedno ale- jeśli wasza wizja fryzury według nich będzie wyglądała beznadziejnie, to tak jest.... i oni wam tego nie zrobią , ale polecą coś w czym będziecie wyglądać genialnie A jeśli upieracie się przy własnej wersji to poradzą wam pójście gdzieś indziej.
a kto jest twoim ulubiony m fryzjerem? rozumiem, że "Modne fryzury"
kasiag-01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-14, 13:12   #352
kasiag-01
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiag-01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 912
Talking Dot.: Fryzjer Poznan

ASHAIA!
Ty to potrawisz pocieszyć
drydne do Kenzo i do Supersona i zobacze jak to u nich wygląda czasowo i cenowo.

O farbie pomyśle, wczoraj moja koleżanka wypersfadowała mi jakiekolwiek pasemka, więc zrobię sobie jeden kolor lub nałoże w domku po ścięciu bo tak jakoś nie uśmiecha mi się chodzic do dwóch i robić wlosow na raty.

Lub zetne na krótko by dojść do swoich, od 6mc nie farbuje bo chciałam dojść do swoich ale to nie jest takie łatwe i generalnie wytrzymwć już nie mogę z tymi cholernymim odrostami
kasiag-01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-14, 13:28   #353
kasiag-01
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiag-01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 912
Smile Dot.: Fryzjer Poznan

ashaia

No i widzisz kazdy mówi inaczej..............każd emu co innego pasuje
A ja tak w sumie jak pewnie każda z Nas chciałaby trafić na tego SUPER fryzjera od razu

no cóż...................... ...........
kasiag-01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-14, 16:04   #354
alorah
Zadomowienie
 
Avatar alorah
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 923
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez kasiag-01 Pokaż wiadomość
a kto jest twoim ulubiony m fryzjerem? rozumiem, że "Modne fryzury"
Tak, a dokładniej pan Łukasz Świetny koleś...
__________________
Luty/Marzec najnowsza WYMIANKA


Proszę odpisuj u mnie.
alorah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-14, 21:26   #355
fiszunia
Raczkowanie
 
Avatar fiszunia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 163
GG do fiszunia
Dot.: Fryzjer Poznan

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;2705395]czy mogłybyście podać nr do p. Magdy z Destiny (czy jakoś tak )?[/quote]

kiedyś próbowałam dodzwonic się na ten numer (...)121 121 ale nikt nie odbierał, na wizytówce jest w razie czego jeszcze drugi numer 500 833 088
__________________
You're The First, The Last, My Everything
fiszunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-15, 17:38   #356
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: Fryzjer Poznan

Właśnie zrobiłam wywiad i przeszukałam fora internetowe pod kątem dobrego fryzjera.

Polecany był naczęściej pan Mateusz z "Pacykarnii" przy ul.Owsianej ,oraz pan Kuba z salony Da Vinci na Piłsudskiego 100 ..szczrze mówiąc nie słyszałam wcześniej o tych salonach ,czy macie jakieś info na ich temat?

Interesuje mnie też pan Łukasz z "Modnych fryzjur" - alorah czy mogłabyś powiedzieć coś wiecej na temat tego salonu?

Bezskutecznie szukam dobrego fryzjera ,moje włosy są wykończone prostowaniem -dlatego każda rada będzie na wage złota.

Acha - czy gdzieś przeprowadzana jest kuracja odbudowy włosa?
__________________




Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-17, 11:28   #357
malaCzarnaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 7
Dot.: Salon fryzjerski Poznań Polecam

Korzystałam z usług tego salonu i mam zupełnie inne doświadczenia.
Wyszłam z fryzurą zupełnie inną niż chciałam ,obsługa nie przyjemna..cóż może trafiłam na ich złe dni ?
malaCzarnaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-18, 11:23   #358
anna_net
Rozeznanie
 
Avatar anna_net
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 582
Dot.: Fryzjer Poznan

Co możecie powiedzieć o Adamie Piaseckim ?
anna_net jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-18, 15:12   #359
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez alorah Pokaż wiadomość
Tak, a dokładniej pan Łukasz Świetny koleś...
a możesz podać jakieś konkretniejsze namiary na ten salonik?? (najkonkretniej to może nr tel )

no i jak to wygląda cenowo??

aha, no i jeszcze coś... rozumiem, że panowie z tego salonu są bardzo bezpośredni, ale w jaki sposób oni mówią, że moja fryzura jest beznadziejna?? (co bym przypadkiem z płaczem stamtąd nie wybiegła... )
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-18, 15:16   #360
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez Papryczkaa Pokaż wiadomość
Właśnie zrobiłam wywiad i przeszukałam fora internetowe pod kątem dobrego fryzjera.

Polecany był naczęściej pan Mateusz z "Pacykarnii" przy ul.Owsianej ,oraz pan Kuba z salony Da Vinci na Piłsudskiego 100 ..szczrze mówiąc nie słyszałam wcześniej o tych salonach ,czy macie jakieś info na ich temat?

Interesuje mnie też pan Łukasz z "Modnych fryzjur" - alorah czy mogłabyś powiedzieć coś wiecej na temat tego salonu?

Bezskutecznie szukam dobrego fryzjera ,moje włosy są wykończone prostowaniem -dlatego każda rada będzie na wage złota.

Acha - czy gdzieś przeprowadzana jest kuracja odbudowy włosa?
nie wiem jak Mateusz, ale Pacykarnię ogólnie polecam (ścinałam się u Tomka) - fajny klimat, widać, że ludzie którzy tam pracują to artysztyczne dusze dużo zależy oczywiście od tego, czego oczekujesz, ale na pewno będziesz miała świetnie technicznie obcięte włosy (nie wiem czy nie zamotałam - wizje to tam mają różne , ale wykonanie jest zawsze perfekcyjne - takie są moje odczucia )
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:34.