Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje ciê motoryzacja? Do³±cz do forum Auto Marianna, podziel siê swoj± pasj± i wiedz±.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2011-05-18, 15:55   #3271
izapp1
Zakorzenienie
 
Avatar izapp1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 3 618
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Dziêki Princeseczka, dobrze co¶ takiego us³yszeæ od kierowcy " pe³n± gêb±" .
izapp1 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-18, 16:12   #3272
princeseczka
Zakorzenienie
 
Avatar princeseczka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 6 733
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

³ooo do takiego kierowcy jeszcze sporo mi brakuje, ale trzeba je¼dziæ ¿eby nie brakowa³o. Jedynie pod wzglêdem pe³noprawno¶ci jestem kierowc± "pe³n± gêb±"
__________________
Adrianek
nic nie jest trudne dla tego kto kocha



Pobrali¶my siê
princeseczka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-18, 17:25   #3273
gatka_84
Zadomowienie
 
Avatar gatka_84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomo¶ci: 1 429
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Cytat:
Napisane przez princeseczka Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, parkowaniem proszê siê nie przejmowaæ! Absolutnie! do tej pory jak "szybko" wjadê w miejsce parkingowe to samochód nie wyprostuje siê do koñca- przód prosty ty³ jako¶ po skosie. I najgorsze jest to ¿e jak jestem w samochodzie to nie czujê/ widzê ¿e ten ty³ jest krzywy...dopiero jak wyjdê to ¶miaæ mi siê chce i wracam ¿eby to poprawiæ

A i ruszaniem te¿ proszê siê nie przejmowaæ Na kursie by³am mistrzyni± gasn±cego silnika, a teraz zapomnia³am co to jest
co do parkowania to dzisiaj na jazdach kilka razy parkowa³am i w³asnie ty³ by³ troche po skosie i ja np te¿ kurcze tego wogóle nie czuje. No ale na egzaminie siê czepiaj± tego bardzo?
gatka_84 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-18, 17:34   #3274
princeseczka
Zakorzenienie
 
Avatar princeseczka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 6 733
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

na egzaminie parkowanie wysz³o mi na 6+ ca³a filozofia polega na tym ¿eby wolno wje¿d¿aæ w miejsce parkingowe,aby by³ czas na wyprostowanie, wiêc siê nie spieszy³am i wysz³o piêknie
__________________
Adrianek
nic nie jest trudne dla tego kto kocha



Pobrali¶my siê
princeseczka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-18, 17:37   #3275
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 25 752
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Sylwia No moja mama ma straszny charakter, zawsze to ona musi mieæ racjê nawet jak jej nie ma, ogólnie trudny przypadek, nie podoba jej siê choæby to ¿e chcê i¶æ na studia dzienne... ale dobra niewa¿ne...
karolcia dziêkujê za takie s³owa na pewno siê nie poddam bo za du¿o straci³am kasy ale przede wsyztskim nerwów, wiêc zobaczê jak bêdzie dalej, ale zdam to PJ jeszcze w tym roku za bardzo jestem zdeterminowana na to prawko
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-18, 17:43   #3276
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomo¶ci: 2 464
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Wiecie ¿e od przysz³ego roku zmieniaj± siê przepisy dotycz±ce zdawania.
Inaczej bêd± wygl±daæ egzaminy od Lutego 2012r. - co¶ siê ma pozmieniaæ, straszyli mnie t± dat±.
Co tam bêdzie takiego wiecie?
Sylwia1900r jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-18, 17:45   #3277
blondi1041
Rozeznanie
 
Avatar blondi1041
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: st±d..ale juz nied³ugo..
Wiadomo¶ci: 678
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

misislipy u mnie to samo bylo z moim tz bo nie wierzyl we mnie w ogole, caly czas mi wypominal moje nie zdane egzaminy ze on z a1szym razem bla bla bla... w koncu sie wku... zrobilam sobie przerwe ok 1,5 roku !! i pozniej jak juz zdecydowalam sie podejsc znow to sama uzbierala kase, tzn nie pracowalam wtedy i jakos zamiast kupowac ciuchow, to kasa do skrytki i troszke umiem robic pazurki zelowe, to jak z tego kasa mi wpadla to tez chowalam, i tak uzbieralam sobie na ok 10 godz doszkalajacych i 2 egzaminy, mimo ze kasa w domu byla, to teraz mi nikt nie wypomina, ze tyle kasy na mnie zmarnowal, i w koncu mi sie udalo bez niczyjej laski ( a szcaegolnie bez ³aski mojego tz )

---------- Dopisano o 18:45 ---------- Poprzedni post napisano o 18:45 ----------

ma byc zmieniony egzamin teoretyczny, ma byc wiecej pytan i mnie czasu na odpowiedzi, tyle slyszalam wczoraj w tv..
blondi1041 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-05-18, 18:02   #3278
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 25 752
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Sylwia ma siê zmieniæ jak pisze Blondi, by³ tu kiedy¶ link opisuj±cy dok³adne zmiany, musia³aby¶ poszukaæ w wyszukiwarce
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-18, 19:42   #3279
jomic
Zakorzenienie
 
Avatar jomic
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: ma³y bia³y domek
Wiadomo¶ci: 3 881
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Hej,
na dzieñ dobry, stwierdiz³am, ze mój autobus odjechal wcze¶niej. Jak sie okaza³o pó¼niej to nie byl mój. Wrócilam do odmu po samochód, ale tym razem brata. W pracy okazalo siê, ze nie mogê jechaæ slu¿bowym tylko muszê swoim (którego nie powinnam mieæ dzi¶, bo przeciez mam ju¿ miesiêczny). I tym sposobem kolega zalapa³ siê na pierwsz± jazdê ze mn±, komentuj±c na koñcu:....eee, my¶la³em ¿e bedziesz szarpaæ albo Ci zga¶nie. I nie boisz siê wyprzedzaæ. Nie zamykasz oczu jak co¶ jedzie. I siê nie ba³emZapyta³ tylko, czu lubiê z 2 ruszac (plan by³ taki, ze jadê wolno i skrêce). Lubiê, potrafiê Przejecha³am dzi¶ 100km w³asciwie obcym samochodem (chyba pierwszy raz by³am nim w mie¶cie).
Najlepsze odstawi³am wracaj±c do domu. skrêcilam sobie w lewo nie przejmuj±c siê tym czy cos jedzie z przeciwnej strony. Jechalo. Nie wiem czy widzia³o moje skrêcanie, czy sam z siebie tak wolno jecha³, ale zd±zy³am. Pewnie jakbym widziala ten samochód to bym poczeka³a. Ale najpier jakies chopaki wyprzedzili mnie na skrzyzowaniu, potem nastepny z prawej strony i skupi³am siê na nim a nie na bezpieczeñstwie.
__________________

jomic jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-18, 20:13   #3280
Trinu08
Raczkowanie
 
Avatar Trinu08
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 240
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Hej ,
Nie ma to jak rzuciæ siê na g³êbok± wodê ,sama tego chcia³am teoria i praktyka w jednym to ju¿ jutro....aaaaa czujê jak mi serce wali m³otem... dzi¶ mia³am 2h jazdy niby by³o dobrze ale I mówi ,¿e powinnam byæ bardziej pewna siebie.....postaram siê wyluzowaæ i po prostu to zrobiê a wy trzymajcie kciuuki proszêêê jutro opiszê czy sie powiod³o czy te¿ nie.
Trinu08 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-18, 20:14   #3281
jomic
Zakorzenienie
 
Avatar jomic
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: ma³y bia³y domek
Wiadomo¶ci: 3 881
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

__________________

jomic jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-18, 20:18   #3282
izapp1
Zakorzenienie
 
Avatar izapp1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 3 618
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Cytat:
Napisane przez Trinu08 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej ,
Nie ma to jak rzuciæ siê na g³êbok± wodê ,sama tego chcia³am teoria i praktyka w jednym to ju¿ jutro....aaaaa czujê jak mi serce wali m³otem... dzi¶ mia³am 2h jazdy niby by³o dobrze ale I mówi ,¿e powinnam byæ bardziej pewna siebie.....postaram siê wyluzowaæ i po prostu to zrobiê a wy trzymajcie kciuuki proszêêê jutro opiszê czy sie powiod³o czy te¿ nie.
Bêdzie super! Trzymam kciuki
izapp1 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-18, 20:29   #3283
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomo¶ci: 5 650
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Czesc moje kochane Robaczki

Dlugo mnie tu nie bylo, nie jestem z Wami na 'czasie' kto zdal, kto dalej probuje ale za wszystkie sciskam suty

Ja zaczynam kurs juz za 2,5 tygodnia
Moj intruktor mi wczoraj napisal,ze zapisal mnie do lekarza na wizyte domowa, na niedziele zeby nie tracic czasu i od poniedzialku zaczac juz jazdy Poki co umowilismy sie na 2h jazdy dziennie

Uciekam kochane, caluje wszystkie
__________________
15.10.2010-
foxy123 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-18, 21:24   #3284
jomic
Zakorzenienie
 
Avatar jomic
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: ma³y bia³y domek
Wiadomo¶ci: 3 881
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

hej foxy
to bêdzie praktyka bez teoretycznych podstaw??

Dzisiaj minê³o pó³ roku jak posiadam uprawnienia. Przez ten czas przejechalam ok 1500 km.
__________________


Edytowane przez jomic
Czas edycji: 2011-05-18 o 21:27
jomic jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-19, 07:15   #3285
izapp1
Zakorzenienie
 
Avatar izapp1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 3 618
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Mój I. stwierdzi³, ¿e bez wyk³adów teoretycznych nie ma dobrej praktyki.
Bêdzie Ci t³umaczy³ na bierz±co, w czasie jazdy? To zajmie mnóstwo czasu!

Jak tam siê zapowiada dzisiejszy dzieñ?
izapp1 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-19, 09:34   #3286
Eroll
Wtajemniczenie
 
Avatar Eroll
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 2 272
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

green aple
Trinuo8

CKE odstawia w tym roku teatrzyk - chemia trudna. Do ogarniêcia, ale trudna. A Ty Taran - co o niej my¶lisz?
Eroll jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-19, 10:39   #3287
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomo¶ci: 2 464
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Cytat:
Napisane przez izapp1 Poka¿ wiadomo¶æ
Mój I. stwierdzi³, ¿e bez wyk³adów teoretycznych nie ma dobrej praktyki.
Bêdzie Ci t³umaczy³ na bierz±co, w czasie jazdy? To zajmie mnóstwo czasu!

Jak tam siê zapowiada dzisiejszy dzieñ?
Tak, podczas jazdy ju¿ trzeba znaæ znaki ¿eby, wiedzieæ gdzie skrêciæ, gdzie zaparkowaæ, jak± prêdko¶æ mieæ itd...
Ja siê uczê w domu z ksi±¿ki, i nawet zaczyna mi coraz lepiej i¶æ jazda z przestrzeganiem prawa drogowego.

Dzieñ ¶liczny, ciep³y, radosny.
Pozdrawiam.
Sylwia1900r jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-19, 12:28   #3288
LunatyczkaBB
Zakorzenienie
 
Avatar LunatyczkaBB
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 6 407
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Cytat:
Napisane przez Eroll Poka¿ wiadomo¶æ
CKE odstawia w tym roku teatrzyk - chemia trudna. Do ogarniêcia, ale trudna. A Ty Taran - co o niej my¶lisz?
Jak posz³o?
__________________
Blogujê

LunatyczkaBB jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-19, 12:39   #3289
Taran
Raczkowanie
 
Avatar Taran
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 124
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Cytat:
Napisane przez Eroll Poka¿ wiadomo¶æ
CKE odstawia w tym roku teatrzyk - chemia trudna. Do ogarniêcia, ale trudna. A Ty Taran - co o niej my¶lisz?
Po³owa arkusza organika, pierwsze zadanie trudniejsze ni¿ zwykle. Raczej trudny by³ ten arkusz. Chyba niepotrzebnie siê rzuci³am na to rozszerzenie.

Czy mi siê wydaje czy arkusze z ka¿dego przedmiotu by³y w tym roku inne ni¿ w poprzednich latach? Matma, biologia, chemia, wypracowanie na polskim te¿ jakie¶ inne.

Tylko angielski jak zwykle prosty
__________________
Logika stosowana do analizy ludzkich zachowañ czêsto zawodzi. Stephen King "Sklepik z marzeniami"
Taran jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-19, 12:47   #3290
Eroll
Wtajemniczenie
 
Avatar Eroll
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 2 272
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Cytat:
Napisane przez LunatyczkaBB Poka¿ wiadomo¶æ
Jak posz³o?
Na pocz±tku my¶la³am, ¿e dobrze. Po obejrzeniu odpowiedzi (nie oszukujmy siê, z chemii wynik ma albo wyj¶æ albo nie, wiêc to raczej dobry klucz odp), stwierdzi³am, ¿e jest bardzo ¼le.
Postanowi³am poprawiaæ maturê z rok. Muszê siê jeszcze tylko zastanowiæ, czy teraz i¶æ na jakie¶ studia, gdzie maj± niskie progi, czy do studium.

A Tobie jak poszed³ polski?

Cytat:
Napisane przez Taran Poka¿ wiadomo¶æ
Po³owa arkusza organika, pierwsze zadanie trudniejsze ni¿ zwykle. Raczej trudny by³ ten arkusz. Chyba niepotrzebnie siê rzuci³am na to rozszerzenie.

Czy mi siê wydaje czy arkusze z ka¿dego przedmiotu by³y w tym roku inne ni¿ w poprzednich latach? Matma, biologia, chemia, wypracowanie na polskim te¿ jakie¶ inne.

Tylko angielski jak zwykle prosty
Na dodatek ta organika jaka¶ taka inna, trudna. Chemia zawsze by³a przewidywalna, a teraz? Zadania pierwszy raz na oczy widzia³am. Nie mogê sobie wybaczyæ, ¿e spieprzy³am Bronsteda i zamiast pisaæ reakcje jonowo pisa³am normalnie cz±steczkowo.


A je¶li chodzi o angielski... By³am dzi¶ w szkole odebraæ certyfikat z jêzyka i zagada³am siê z nauczycielem od ang. Powiedzia³am, ¿e najlepiej mi posz³y matury z ang, ¿e inne zwali³am. To powiedzia³, ¿ebym celowa³a na filologiê i ¿a³uje, ¿e nie da³ mi 5 na koniec W ogóle mówi³, ¿e z nami by³o ¶mieszne, ¿e teraz bêdzie smutno i ¿eby¶my ich odwiedzali. A¿ mnie samej siê smutno zrobi³o, bo lekcjê ang bêdê naprawdê za✂✂✂i¶cie wspominaæ.
Eroll jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-19, 13:07   #3291
Taran
Raczkowanie
 
Avatar Taran
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 124
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Ja moje lekcje angielskiego w ostatniej klasie zapamiêtam jako rok, gdy nast±pi³ u mnie regres wiedzy. Nic siê praktycznie nie nauczy³am. Eh chyba nie bêdê têskniæ za liceum. Co to za certyfikat mo¿na wiedzieæ?

Mo¿e nie bêdzie tak ¼le z tymi wynikami. Jak siê nie wybierasz na medycynê albo farmacjê oczywi¶cie
__________________
Logika stosowana do analizy ludzkich zachowañ czêsto zawodzi. Stephen King "Sklepik z marzeniami"
Taran jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-19, 13:16   #3292
Eroll
Wtajemniczenie
 
Avatar Eroll
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 2 272
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Certyfikat uczestnictwa w zajêciach dodatkowych z jêzyków. Czekam na jeszcze jeden z egzaminu

Bêdzie ¼le, bo naprawdê liczy³am na du¿o lepsze wyniki. A gdzie Ty siê wybierasz?
Eroll jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-19, 13:20   #3293
LunatyczkaBB
Zakorzenienie
 
Avatar LunatyczkaBB
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 6 407
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Cytat:
Napisane przez Eroll Poka¿ wiadomo¶æ

Na pocz±tku my¶la³am, ¿e dobrze. Po obejrzeniu odpowiedzi (nie oszukujmy siê, z chemii wynik ma albo wyj¶æ albo nie, wiêc to raczej dobry klucz odp), stwierdzi³am, ¿e jest bardzo ¼le.
Postanowi³am poprawiaæ maturê z rok. Muszê siê jeszcze tylko zastanowiæ, czy teraz i¶æ na jakie¶ studia, gdzie maj± niskie progi, czy do studium.

A Tobie jak poszed³ polski?


Na dodatek ta organika jaka¶ taka inna, trudna. Chemia zawsze by³a przewidywalna, a teraz? Zadania pierwszy raz na oczy widzia³am. Nie mogê sobie wybaczyæ, ¿e spieprzy³am Bronsteda i zamiast pisaæ reakcje jonowo pisa³am normalnie cz±steczkowo.


A je¶li chodzi o angielski... By³am dzi¶ w szkole odebraæ certyfikat z jêzyka i zagada³am siê z nauczycielem od ang. Powiedzia³am, ¿e najlepiej mi posz³y matury z ang, ¿e inne zwali³am. To powiedzia³, ¿ebym celowa³a na filologiê i ¿a³uje, ¿e nie da³ mi 5 na koniec W ogóle mówi³, ¿e z nami by³o ¶mieszne, ¿e teraz bêdzie smutno i ¿eby¶my ich odwiedzali. A¿ mnie samej siê smutno zrobi³o, bo lekcjê ang bêdê naprawdê za✂✂✂i¶cie wspominaæ.
Polski 75.
Ile mniej wiêcej pkt bêdziesz mieæ z tej chemii?
Ja angielskiego dobrze wspominaæ nie bêdê.. Tylko stres przed ka¿d± lekcj±. Chocia¿ muszê przyznaæ, ¿e wiele siê nauczy³am w liceum w porównaniu z poprzednimi latami nauki...
__________________
Blogujê

LunatyczkaBB jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-19, 13:22   #3294
green apple
Rozeznanie
 
Avatar green apple
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 787
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Nie wiem czy jeszcze mnie pamiêtacie, ale wpad³am pochwaliæ siê, ¿e zda³am dzisiaj egzamin za pierwszym razem! niesamowicie siê cieszê, bo zwykle na jazdach sz³o mi lekko mówi±c ¶rednio, ale najwidoczniej stres podzia³a³ na mnie motywuj±co, by³am bardzo skupiona, poza tym szczê¶cie mi dopisa³o- ludzki, wrêcz mi³y egzaminator, dobra pogoda, trasy, które zna³am bardzo dobrze i brak jakich¶ ekstremalnych sytuacji na drodze Zdawa³am w Bytomiu

Pozdrawiam i ¿yczê powodzenia wszystkim kursantkom
__________________

green apple jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-19, 13:23   #3295
princeseczka
Zakorzenienie
 
Avatar princeseczka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 6 733
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Dziewczyny maturami proszê siê nie przejmowaæ. We¼cie pod uwagê to ¿e jeste¶cie rocznikiem ni¿u..a nu¿ siê uda.

Stwierdzam, ¿e mê¿czy¼ni za kierownic± maj± wiêksze sk³onno¶ci do wpuszczenia kogo¶ przed siebie ni¿ kobiety.
__________________
Adrianek
nic nie jest trudne dla tego kto kocha



Pobrali¶my siê
princeseczka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-19, 13:24   #3296
izapp1
Zakorzenienie
 
Avatar izapp1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 3 618
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Cytat:
Napisane przez Sylwia1900r Poka¿ wiadomo¶æ
Tak, podczas jazdy ju¿ trzeba znaæ znaki ¿eby, wiedzieæ gdzie skrêciæ, gdzie zaparkowaæ, jak± prêdko¶æ mieæ itd...
Ja siê uczê w domu z ksi±¿ki, i nawet zaczyna mi coraz lepiej i¶æ jazda z przestrzeganiem prawa drogowego.

Dzieñ ¶liczny, ciep³y, radosny.
Pozdrawiam.
A nie mia³a¶ wyk³adów teoretycznych? Ja chodzi³am pó³tora miesi±ca, gdzie mieli¶my to t³umaczone. Potem zda³am wewnêtrzny i teraz je¿d¿ê dopiero.

Kiedy kolejna jazda?
izapp1 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-19, 13:25   #3297
Taran
Raczkowanie
 
Avatar Taran
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 124
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Na biologiê. A co ty masz na oku?

green apple gratulacje
__________________
Logika stosowana do analizy ludzkich zachowañ czêsto zawodzi. Stephen King "Sklepik z marzeniami"

Edytowane przez Taran
Czas edycji: 2011-05-19 o 13:29
Taran jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-19, 13:45   #3298
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomo¶ci: 2 464
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Cytat:
Napisane przez izapp1 Poka¿ wiadomo¶æ
A nie mia³a¶ wyk³adów teoretycznych? Ja chodzi³am pó³tora miesi±ca, gdzie mieli¶my to t³umaczone. Potem zda³am wewnêtrzny i teraz je¿d¿ê dopiero.

Kiedy kolejna jazda?
Oczywi¶cie ¿e mia³am, miesi±c ca³y chodzi³am do szko³y podstawowej z której to dawno wyfrunê³am, i to 2 razy w tygodniu.
Dlatego pisa³am ¿e trzeba znaæ znaki i ca³± teoriê, no bo co zrobisz na rondzie, s± tam znaki jak wje¿d¿aæ, jak na nie wjedziesz gdy bêdziesz siê patrzeæ na znaki 10 min i nie bêdziesz wiedzia³a do czego s±.
Nie zrozumia³y¶my siê, ja jestem zdania ¿e teoria musi byæ do jazdy, a która¶ tu kobietka pyta³a czy mo¿na bez teorii.
Ty te¿ pisa³a¶ ¿e teoria musi byæ, no i spoko.
A uczê siê w domu z ksi±¿ek ju¿ po trochu do egz teoretycznego, bo kiedy¶ trza go zdaæ

Wewnêtrznego jeszcze nie mia³am, bo co¶ siê nam przed³u¿y³o z powodu wyjazdu ratownika na szkolenie.
Jazdy mam w poniedzia³ek i wtorek, nie mogê siê ju¿ doczekaæ, musia³am zrobiæ odstêp poniewa¿ mam du¿o zajêæ teraz innych.

Edytowane przez Sylwia1900r
Czas edycji: 2011-05-19 o 14:16
Sylwia1900r jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-19, 13:47   #3299
Eroll
Wtajemniczenie
 
Avatar Eroll
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 2 272
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

green apple, pamiêtamy, nawet pisa³am wcze¶niej, ¿e trzymam dzi¶ za Ciebie kciuki Gratulujê!

Dominika, no to bardzo ³adnie

Taran, chyba chemiê albo dietetykê. A za rok analityka
Eroll jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-19, 14:09   #3300
Taran
Raczkowanie
 
Avatar Taran
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 124
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VI

Eroll Wszystko fajne oprócz tej chemii ;P Za trudna dla mnie.

Moja kuzynka studiuje chemiê(tylko mieszka w Niemczech), ca³e dnie podobno trzeba siedzieæ w laboratorium, moja nauczycielka te¿ mi tak mówi³a. Tylko nie wiem, czy ju¿ na 1 roku.

A gdzie zamierzasz studiowaæ? Sk±d jeste¶ w ogóle, je¶li mo¿na widzieæ?
__________________
Logika stosowana do analizy ludzkich zachowañ czêsto zawodzi. Stephen King "Sklepik z marzeniami"
Taran jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Auto Marianna


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:07.