Wizerunek mediów obywatelskich - prośba wzięcie udziału w ankiecie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-25, 17:55   #1
~Carmen~
Rozeznanie
 
Avatar ~Carmen~
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 699
GG do ~Carmen~
Post

Wizerunek mediów obywatelskich - prośba wzięcie udziału w ankiecie


Drogie Wizażanki!
Jestem studentką 3. roku dziennikarstwa i komunikacji społecznej w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej we Wrocławiu. Piszę właśnie pracę dyplomową zajmującą się wizerunkiem organizacji pozarządowych na przykładzie mediów obywatelskich w Polsce.
Część moich badań polega na zbadaniu opinii nt. wizerunku (badanie przeprowadzone wśród obywateli, dziennikarzy obywatelskich i dziennikarzy zawodowych), czy zechcecie pomóc mi w badaniach i odpowiedzieć na pytania w przygotowanej przeze mnie ankiecie?
Wasze odpowiedzi będą dla Mnie nieocenioną pomocą przy badaniu. Temat mojej pracy będzie również wykorzystany w pracy magisterskiej (kontynuowanej na Uniwersytecie Wrocławskim).
Serdecznie dziękuje i pozdrawiam ,

Emilia

LINK DO STRONY: http://www.ankietka. pl /ankieta/62643/badanie-wizerunku-mediow-obywatelskich-w-polsce.html

(ponieważ nie można wlepiać linków, po www.ankietka zrobiłam odstęp do kropie (pl) skopiujcie linka otworzcie w nowym oknie i usuncie "szparki po kropce) dzieki!

Niniejsza ankieta przeprowadzana jest w ramach badania nad wizerunkiem mediów obywatelskich w Polsce. Chcielibyśmy poznać Państwa opinię, dlatego prosimy o szczere i spontaniczne odpowiedzi. Każda odpowiedz jest dobra. Ankieta jest anonimowa.
__________________
Piękna kobieta podoba się oczom,
dobra kobieta – sercu.
Pierwsza jest klejnotem, druga – skarbem.

Oddam buty 39/40 wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=42300994

Edytowane przez ~Carmen~
Czas edycji: 2011-05-25 o 17:59
~Carmen~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:10.