Czerwcowe Panny Młode - część III - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-28, 15:09   #1381
minimini333
Rozeznanie
 
Avatar minimini333
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 822
Dot.: Czerwcowe Panny Młode - część III

na pewno mnie Twoja krytyka nie obrazi,
ważne że mnie i moim bliskim się podoba
nie upadłam tak nisko żeby zabierać do siebie krytyke obcych ludzi
minimini333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 15:16   #1382
agulkaa
Rozeznanie
 
Avatar agulkaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 827
GG do agulkaa
Dot.: Czerwcowe Panny Młode - część III

Hej, nie odzywałam się długo, ale podczytuję Was Ja już tylko tydzień do Wielkiego Dnia Byłam dziś domówić ciasta. Ile macie ciasta na osobę? Kupiłam kwiatka we włosy, bo welonu nie będę miała. Oceńcie jak Wam się podoba Zdjęcie robione telefonem więc nie oddaje prawdziwego piękna ale mi się bardzo podoba

Najgorsze jest to, że nie mam jeszcze butów :/ Zamówiłam już teraz trzecią parę...tym razem te z załącznika. Zawsze chciałam amarantowe będę miała taki bukiet a Pan Młody krawat Mam nadzieję, że będą super aa i fotografa zmieniałam na ostatnią chwilę. Wczoraj obdzwoniłam kilku i wszyscy już zajęci, ale znalazłam mam nadzieję, że sie nie rozmyśliła, bo miała się odezwać dziś, a tu cisza
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie167.jpg (39,5 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg menbur-4096-66.jpg (24,9 KB, 15 załadowań)
__________________
Hania 6.10.2012
Boy or Girl ???



http://www.suwaczki.com/tickers/hchyhgqsnt603ke0.png
agulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 16:37   #1383
katka_19
Wtajemniczenie
 
Avatar katka_19
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 156
Dot.: Czerwcowe Panny Młode - część III

Cytat:
Napisane przez mealla Pokaż wiadomość
do mojej też tylko grzywke będe miała zaczesana na 2 str.
chyba teraz takie fryzurki są modne bo już na kilku wątkach je widziałam

---------- Dopisano o 15:18 ---------- Poprzedni post napisano o 15:17 ----------



śliczna sama szukam na all sukienki z Asosa.
rozmiarówka nie jest zaniżona?
Cytat:
Napisane przez electra_tm Pokaż wiadomość
Kurcze podobała mi się ta sukienka, chciałam ją zamówić na poprawiny... W ogóle podobają mi się sukienki tej firmy, tylko obawiam się rozmiarówki i czy nie będzie za krótka....


---------- Dopisano o 15:58 ---------- Poprzedni post napisano o 15:56 ----------



A mnie się nie podoba...
Moim zdaniem zwykła fryzura nic specjalnego, no i ten kwiatek ale na ślub pewnie będzie żywy...
Mam nadzieję że się nie obrazisz za moją opinie, to tobie ma się podobać

---------- Dopisano o 15:59 ---------- Poprzedni post napisano o 15:58 ----------


Powiem Wam, że w przypadku tej sukienki rozmiarówka jest zaniżona - kierowałam się rozmiarami i mimo, źe zawsze noszę S kupiłam rozmiar M. Teraz znów zamówiłam sukienkę z Asosa i kierując się wymiarami kupiłam rozmiar S, mam nadzieję, że będzie dobra
Ale ogólnie bardzo polecam ciuszki tej firmy, są naprawdę super i dobre gatunkowo.
__________________
04.12.2011 - 12 tydz. 6 dz. [*]
Oliwia 26.03.2013

katka_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 17:20   #1384
Niunia20
Rozeznanie
 
Avatar Niunia20
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Łowicz/Sochaczew
Wiadomości: 840
Dot.: Czerwcowe Panny Młode - część III

Cytat:
Napisane przez 88wisienka Pokaż wiadomość
W tamtym roku z siostrą i szwagrem szukaliśmy kamizelki ślubnej dla niego i zaskoczyło nas to strasznie, że takie kamizelki aż tyle kosztująW końcu kupił używaną. Może też rozejrzycie się za jakąś używaną?

Bardzo wysokie macie te opłaty za kościelnego i organistę My organiście myślimy dać 100zł a kościelnemu może 50zł. U mnie w zasadzie nawet nie ma w kościele oficjalnie kościelnego tylko jest jeden Pan, który ma klucze i jego zadaniem by było tylko kościół otworzyć i potem zamknąć.
dzieki za radę jeszcze raz przeszukałam allegro i znalazłam chyba pasującą kamizelkę... licytujemy w poniedziałek się okaże

rozmawiałam dzisiaj z parą która ma ślub po nas ... kościelny bierze dokładnie 250 zł a organista 350 !!!!!! do tego doliczyć księdza minimum 500 zł wystrój kościoła 100 zł zapowiedzi 100 zł w dwóch kościołach nic jak tylko pracować w tej "instytucji" za 45 minut grania 350 zł !!!!!!!!!! z czego połowę mszy będzie grał skrzypek a nie organista a kościelny dywan rozwinie zapali świeczki użyje dzwonków i poda mikrofon... czy trzeba do tego aż takich kwalifikacji że aż taką wysoką stawkę ma?? wrrrr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!! no musiałam sobie ulżyć...

byłam w maximusie i nic nie kupiłam mama też nie...

obrączkę przymierzyłam już ze 100 razy jestem zadowolona z naszego wyboru
__________________
"dziecko to taki szczęśliwy początek człowieka"

Edytowane przez Niunia20
Czas edycji: 2011-05-28 o 17:23
Niunia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 18:02   #1385
gurcia
Raczkowanie
 
Avatar gurcia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: :) ściana wschodnia :)
Wiadomości: 431
GG do gurcia
Dot.: Czerwcowe Panny Młode - część III

Mi dzisiaj koleżanka podesłała projekty t-shirtów dla świadka i świadkowej w ramach podziękowania wyszły mega zostało mi kupić tylko papier do prasowanek i naprasować
__________________
" Bądz słodki dla wroga.... to najbardziej go denerwuje..."

Kocham i jestem kochana, szczęściem drugiego serca przepełniona....... pijana


Walka trwa:

114-110-105-100-95-90-85-80-75-70-65-60-55
gurcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 19:39   #1386
ancys_krakow
Zadomowienie
 
Avatar ancys_krakow
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Kraków / Włosań
Wiadomości: 1 099
Dot.: Czerwcowe Panny Młode - część III

Cytat:
Napisane przez gurcia Pokaż wiadomość
Mi dzisiaj koleżanka podesłała projekty t-shirtów dla świadka i świadkowej w ramach podziękowania wyszły mega zostało mi kupić tylko papier do prasowanek i naprasować
super pomysł weź mi coś więcej powiedz.. ja też bym coś chciała mieć dla naszych..
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/ckaigox17w6sv7ks.png

Aniołek 8t[*] 13.01.2012

Powietrze pachniało jak malinowa mamba..
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20110625030213.html
ancys_krakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 20:17   #1387
gurcia
Raczkowanie
 
Avatar gurcia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: :) ściana wschodnia :)
Wiadomości: 431
GG do gurcia
Dot.: Czerwcowe Panny Młode - część III

My mamy taki pomysł: biały tshitry a na nich:
Dla niej: anielskie skrzydła z aureolą z tyłu, a z przodu mały napis: Najlepsza świadkowa.
Dla niego: skrzydła jakby nietoperzowe, które wyrywają się z pod koszulki, a z przodu mały napis: najlepszy świadek

Jeśli chcesz mogę Ci projekty podesłać na maila
__________________
" Bądz słodki dla wroga.... to najbardziej go denerwuje..."

Kocham i jestem kochana, szczęściem drugiego serca przepełniona....... pijana


Walka trwa:

114-110-105-100-95-90-85-80-75-70-65-60-55
gurcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-28, 20:29   #1388
Niunia20
Rozeznanie
 
Avatar Niunia20
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Łowicz/Sochaczew
Wiadomości: 840
Dot.: Czerwcowe Panny Młode - część III

super pomysł z tymi t-shirtami na pewno baaaardzo się ucieszą
__________________
"dziecko to taki szczęśliwy początek człowieka"
Niunia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 21:12   #1389
badzia987
Wtajemniczenie
 
Avatar badzia987
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 11 m2
Wiadomości: 2 886
Dot.: Czerwcowe Panny Młode - część III

Dziewczynki- bardzo się cieszę, że sukienka się podoba Zdjęcia nie oddają jej prawdziwego uroku; wcale nie jest skromna- baaaardzo się błyszczy. Skromna może się wydawać przez brak trenu ale ten model nie miał nic naszytego na trenie, a podpięcie całkowicie psuło wszystko i stwierdziłam, że nie chcę go mieć

Niemniej jest taka delikatna, że chcę mieć sesję w studio, żeby ją uwiecznić póki będzie jeszcze w całości. Bo moje oczy już widzą jak ten wierzchni tiul będzie cały w dziurach po cudzych obcasach. Na to akurat kasę znajdę i zaciągnę po ślubie TŻta do fotografa...siłą

Włosy- moje; zresztą umieszczałam tu zdjęcie jak były do kolan - jeszcze nie wiem jaką fryzurkę chce mieć i w ogóle nie jestem do fryzjera zapisana.

Ja dziś znów na wykładach z prawka; potem 2 zaproszenia na ślub rozdałam; byłam na Starówce i też ślub widziałam- kurde chyba się zaczynam bać. Tamci teraz pewnie się ostro bawią- bryczką spod kościoła do jakiejś restauracji jechali; też bym tak chciała ale może po 5 godzinach byśmy dojechali.

Aha- krawcowa źle uszyła TŻtowi garnitur- podobno jest za szeroki.Że mnie tam nie ma. Narobiłabym rabanu że głowa mała. No i Pan od autokaru jakiś ciągle niedostępny

6 osób odmówiło na razie.

Jutro idziemy na zakupy do Carrefoura



karolinusienka- patrzę w Klub a tam-wow- Ty też pięknie wyglądasz w swojej sukience- też jest mega błyszcząca:lo ve:. Ja to chyba jak sroka jestem- lubię wszystko co błyszczące .
__________________
Krzyś 19.02.2016 r.

Małgosia 06.10.2013 r.

Edytowane przez badzia987
Czas edycji: 2011-05-28 o 22:07
badzia987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 08:49   #1390
aniulkamerry24
Raczkowanie
 
Avatar aniulkamerry24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Minden -Grudziadz
Wiadomości: 398
GG do aniulkamerry24
Dot.: Czerwcowe Panny Młode - część III

Cytat:
Napisane przez badzia987 Pokaż wiadomość



karolinusienka- patrzę w Klub a tam-wow- Ty też pięknie wyglądasz w swojej sukience- też jest mega błyszcząca:lo ve:. Ja to chyba jak sroka jestem- lubię wszystko co błyszczące .
no ja wlasnie te teraz zlualam woja sukienke: ladna szkoda ze nie dodalas zdjecia z tym rozwinietym trenem bo chyba jest dlugi co????

---------- Dopisano o 09:22 ---------- Poprzedni post napisano o 09:19 ----------

Cytat:
Napisane przez katka_19 Pokaż wiadomość
A ja własnie odebrałam moją sukienkę na poprawiny, co prawda kiepska jakość zdjęcia, ale przesyłam
Sukienka jest z Asosa.
sukienka cudo szkoda za ja juz swoja mam bo bym kupila taka kochana gratuluje figury

---------- Dopisano o 09:49 ---------- Poprzedni post napisano o 09:22 ----------

Cytat:
Napisane przez katka_19 Pokaż wiadomość
A ja własnie odebrałam moją sukienkę na poprawiny, co prawda kiepska jakość zdjęcia, ale przesyłam
Sukienka jest z Asosa.
kochana zamowilas ja przez internet ??? podasz mi jakas strone gdzie mogla bym znales ich sukienki ??? zebym mogla tez cos oblukac
ps: kochana jak jeszcze moge zapytac ile dalas za ta swoja sukienkeeee? bo weszlam na allegro i jak zobaczylam ceny ich sukienek to sie przezegnalam: mur: 400-500 zl-600zl tansze tez sa ale ogolnie to ceny sa niezle
__________________
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20110623580513.html
23 czerwca.2011 r

Edytowane przez aniulkamerry24
Czas edycji: 2011-05-29 o 08:57
aniulkamerry24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 09:16   #1391
hania207
Zakorzenienie
 
Avatar hania207
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 6 465
Dot.: Czerwcowe Panny Młode - część III

Cytat:
Napisane przez katka_19 Pokaż wiadomość
A ja własnie odebrałam moją sukienkę na poprawiny, co prawda kiepska jakość zdjęcia, ale przesyłam
Sukienka jest z Asosa.
super
minimini ładna fryzurka

a pomysł z T-shirtami świetny moze tez cos fajnego wymyslimy dla naszych swiadkow
__________________





hania207 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-29, 10:26   #1392
katka_19
Wtajemniczenie
 
Avatar katka_19
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 156
Dot.: Czerwcowe Panny Młode - część III

Cytat:
Napisane przez aniulkamerry24 Pokaż wiadomość
no ja wlasnie te teraz zlualam woja sukienke: ladna szkoda ze nie dodalas zdjecia z tym rozwinietym trenem bo chyba jest dlugi co????

---------- Dopisano o 09:22 ---------- Poprzedni post napisano o 09:19 ----------


sukienka cudo szkoda za ja juz swoja mam bo bym kupila taka kochana gratuluje figury

---------- Dopisano o 09:49 ---------- Poprzedni post napisano o 09:22 ----------


kochana zamowilas ja przez internet ??? podasz mi jakas strone gdzie mogla bym znales ich sukienki ??? zebym mogla tez cos oblukac
ps: kochana jak jeszcze moge zapytac ile dalas za ta swoja sukienkeeee? bo weszlam na allegro i jak zobaczylam ceny ich sukienek to sie przezegnalam: mur: 400-500 zl-600zl tansze tez sa ale ogolnie to ceny sa niezle
Kochana za tą kwiaciastą na poprawinki dałam 139 złotych + przesyłka, a za tą na wieczór panieński dałam 199 zł + przesyłka. Obydwie zamawiałam na allegro
Jeśli chcesz to mogę na privie posłać Ci nicki osób, u których zamawiałam.
Jeszcze czaję się na jedną sukienkę z asoosa, bo w sierpniu mam być świadkową

Jeszcze Wam się pochwalę w jakiej zamierzam sukience wystąpić własnie jakoś świadkowa- ta żółta- moja miłość
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg asos.jpg (55,2 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg asos2.jpg (76,6 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pan.jpg (27,5 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pan2.jpg (26,5 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg swiad.jpg (44,5 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg swiad2.jpg (52,0 KB, 8 załadowań)
__________________
04.12.2011 - 12 tydz. 6 dz. [*]
Oliwia 26.03.2013


Edytowane przez katka_19
Czas edycji: 2011-05-29 o 10:40 Powód: dopisanie
katka_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 11:30   #1393
aniulkamerry24
Raczkowanie
 
Avatar aniulkamerry24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Minden -Grudziadz
Wiadomości: 398
GG do aniulkamerry24
Dot.: Czerwcowe Panny Młode - część III

Cytat:
Napisane przez katka_19 Pokaż wiadomość
Kochana za tą kwiaciastą na poprawinki dałam 139 złotych + przesyłka, a za tą na wieczór panieński dałam 199 zł + przesyłka. Obydwie zamawiałam na allegro
Jeśli chcesz to mogę na privie posłać Ci nicki osób, u których zamawiałam.
Jeszcze czaję się na jedną sukienkę z asoosa, bo w sierpniu mam być świadkową

Jeszcze Wam się pochwalę w jakiej zamierzam sukience wystąpić własnie jakoś świadkowa- ta żółta- moja miłość
no kochana jak bys mogla to podaj mi link od kogo kupilas ta kwiecista bo jest sliczna
__________________
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20110623580513.html
23 czerwca.2011 r
aniulkamerry24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 13:03   #1394
amandi84
Zadomowienie
 
Avatar amandi84
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 190
Dot.: Czerwcowe Panny Młode - część III

Dziewczyny wczoraj/dzisiaj miałam mój wieczorek panieński ))))))))))
Organizowała świadkowa, nic nie wiedziałam. Miałam zawiązane oczy, wywieźli mnie na miejsce imrezy, powitały mnie wszystkie jako króliczki, musiałam się przebrać w gustowne kuse wdzianko, pierwszy raz w życiu otwierałam szampana, tost, słomki z wiadomymi motywami, później mnóstwo konkursów, test na mamę, zakładanei pieluszki, różne inne atrakcje, tańce.. A najlepszy był test zgodności. Najpierw ja odpowiadałam na pytania, później puścili mojego TZ nagranego jak odpowiadał na te same.. Był i obchód po mieście w uszkach w środku nocy. Mam czerwone kajdaneczki, koszulki, certyfikat przyszłej żony
Fantastycznie się bawiłam , moja świadkowa i reszta dziewczyn spisały się więcej niż na medal

Niezapomniany wieczór.. Szkoda tylko, że minął tak szybko
Główka boli...
__________________
11.06.2011 - Żonka
23.07.2012 - zostałam mamą małej Milenki
nakarm Psiaka:
http://www.pmiska.pl

Edytowane przez amandi84
Czas edycji: 2011-05-29 o 13:05
amandi84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 14:10   #1395
mealla
Raczkowanie
 
Avatar mealla
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 331
Dot.: Czerwcowe Panny Młode - część III

Cytat:
Napisane przez agulkaa Pokaż wiadomość
Najgorsze jest to, że nie mam jeszcze butów :/ Zamówiłam już teraz trzecią parę...tym razem te z załącznika. Zawsze chciałam amarantowe będę miała taki bukiet a Pan Młody krawat Mam nadzieję, że będą super

mam identyczne buciki kupowałam w sklepie Menbur bo przez net były ok 100 zł droższe. póki co chodziłam w nich po domu i są wygodne. dużo osób na forach twierdzi podobnie o bucikach z Menbura.
mój tż ma muchę więc bedzie miał butonierkę w kolorze podobnym do bucików.
wstaw po ślubie foty bo jestem ciekawa jak będa wyglądać na zdjęciach w połaczeniu w suknią.
__________________
18.06.2011
mealla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 15:57   #1396
karolkya
Wtajemniczenie
 
Avatar karolkya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 332
Dot.: Czerwcowe Panny Młode - część III

Nasze winietki właśnie jestem w trakcie realizacji ...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF2247-1.jpg (82,3 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF2250-1.jpg (98,2 KB, 19 załadowań)
__________________
Nasze szczęście
karolkya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 16:09   #1397
mezaga
Zakorzenienie
 
Avatar mezaga
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 10 169
Dot.: Czerwcowe Panny Młode - część III

Karolkya bardzo fajne wyszły Ci te winietki
__________________
Twory - powrót do życia - kilka dłubanek
Zaproszenia - odkurzamy wątek - zaproszenia na Chrzest
mezaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 16:14   #1398
katka_19
Wtajemniczenie
 
Avatar katka_19
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 156
Dot.: Czerwcowe Panny Młode - część III

Cytat:
Napisane przez aniulkamerry24 Pokaż wiadomość
no kochana jak bys mogla to podaj mi link od kogo kupilas ta kwiecista bo jest sliczna
KUpowałam u tego sprzedającego, ale widzę, że nie ma już ich w sprzedaży...
http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=16019525

Kochane co sądzicie o tych butkach na panieński?
http://allegro.pl/ecru-sandaly-buty-...626598192.html
__________________
04.12.2011 - 12 tydz. 6 dz. [*]
Oliwia 26.03.2013

katka_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 20:45   #1399
ilkas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 236
Dot.: Czerwcowe Panny Młode - część III

wczoraj miałam wieczór panieński. było świetnie. ale o tym może później...bo...nie uwierzycie co się stało. to po prostu PECH. masakra.

Mój tż w środe poszedł grać w nogę z chłopakami i zerwał sobie ścięgno achillesa obecnie jest w szpitalu. w czwartek miał operację. jutro albo we wtorek wychodzi ale będzie teraz 8 tygodni w gipsie....rewelacja.
ilkas jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-29, 22:07   #1400
badzia987
Wtajemniczenie
 
Avatar badzia987
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 11 m2
Wiadomości: 2 886
Dot.: Czerwcowe Panny Młode - część III

Cytat:
Napisane przez amandi84 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wczoraj/dzisiaj miałam mój wieczorek panieński ))))))))))
Organizowała świadkowa, nic nie wiedziałam. Miałam zawiązane oczy, wywieźli mnie na miejsce imrezy, powitały mnie wszystkie jako króliczki, musiałam się przebrać w gustowne kuse wdzianko, pierwszy raz w życiu otwierałam szampana, tost, słomki z wiadomymi motywami, później mnóstwo konkursów, test na mamę, zakładanei pieluszki, różne inne atrakcje, tańce.. A najlepszy był test zgodności. Najpierw ja odpowiadałam na pytania, później puścili mojego TZ nagranego jak odpowiadał na te same.. Był i obchód po mieście w uszkach w środku nocy. Mam czerwone kajdaneczki, koszulki, certyfikat przyszłej żony
Fantastycznie się bawiłam , moja świadkowa i reszta dziewczyn spisały się więcej niż na medal

Niezapomniany wieczór.. Szkoda tylko, że minął tak szybko
Główka boli...
klask i: Super !!!!


ilkas - współczuję... I co to dalej będzie? Jak będzie się bawił na weselu?

Ja dziewczynki byłam dziś na zakupach- pół dnia w carrefourze. jestem padnięta- a jutro znów do pracy. Ja chyba chcę mieć do swojego wesela wszystkie piątki wolne żeby ogarnąć wszystko bo nie wyrabiam.
Mam pokój zawalony jedzeniem .
__________________
Krzyś 19.02.2016 r.

Małgosia 06.10.2013 r.
badzia987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 23:32   #1401
electra_tm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 213
Dot.: Czerwcowe Panny Młode - część III

No to nieźle, może da jakoś rade świadkować....
Dziewczyny mam do was pytanie czy wszystkie rzeczy zakupione na all lub innej stronce były ok rozmiarowo, czy trzeba było coś wymieniać ???
Szukam sukienki na poprawiny i nie wiem czy zamawiać czy nie ??? Potrzebuję dwie, prześlę wam linki a wy oceńcie. Jutro jadę do lekarza do większego miasta i będę miała czas na łażenie po sklepach, więc jak nic nie wpadnie mi w oko to coś zamówię z internetu....
Ok więc tu są linki....

---------- Dopisano o 00:32 ---------- Poprzedni post napisano o 00:25 ----------

http://allegro.pl/asos-piekna-elegan...626796485.html

http://allegro.pl/645b-asos-czarna-s...626178137.html

http://allegro.pl/uk-rare-lipsy-asos...639686490.html

http://allegro.pl/asos-piekny-tulipa...635506373.html

http://allegro.pl/asos-super-trendy-...625896792.html

http://allegro.pl/asos-olowkowa-suki...628615685.html

http://allegro.pl/asos-hm-tfnc-czarn...625420282.html
__________________
25.06.2011
electra_tm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 07:18   #1402
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Czerwcowe Panny Młode - część III

Cytat:
Napisane przez ilkas Pokaż wiadomość
Mój tż w środe poszedł grać w nogę z chłopakami i zerwał sobie ścięgno achillesa obecnie jest w szpitalu. w czwartek miał operację. jutro albo we wtorek wychodzi ale będzie teraz 8 tygodni w gipsie....rewelacja.

O kurcze!!! To na ślub będzie w gipsie??? Co Wy teraz zrobicie?
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 07:40   #1403
karolinusienka
Zakorzenienie
 
Avatar karolinusienka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 421
Dot.: Czerwcowe Panny Młode - część III

Cytat:
Napisane przez badzia987 Pokaż wiadomość
karolinusienka- patrzę w Klub a tam-wow- Ty też pięknie wyglądasz w swojej sukience- też jest mega błyszcząca:lo ve:. Ja to chyba jak sroka jestem- lubię wszystko co błyszczące .
Cytat:
Napisane przez aniulkamerry24 Pokaż wiadomość
no ja wlasnie te teraz zlualam woja sukienke: ladna szkoda ze nie dodalas zdjecia z tym rozwinietym trenem bo chyba jest dlugi co????

dzieki dziewczyny
aniulkamerry wrzucę z trenem pod wieczór, bo zdjęcia mam na kompie w domu jest meeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeega dłuuugi
12ddś stresior się włączył
karolinusienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 07:42   #1404
mealla
Raczkowanie
 
Avatar mealla
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 331
Dot.: Czerwcowe Panny Młode - część III

Cytat:
Napisane przez ilkas Pokaż wiadomość
wczoraj miałam wieczór panieński. było świetnie. ale o tym może później...bo...nie uwierzycie co się stało. to po prostu PECH. masakra.

Mój tż w środe poszedł grać w nogę z chłopakami i zerwał sobie ścięgno achillesa obecnie jest w szpitalu. w czwartek miał operację. jutro albo we wtorek wychodzi ale będzie teraz 8 tygodni w gipsie....rewelacja.

współczuje co teraz będzie?
__________________
18.06.2011
mealla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 07:47   #1405
aniulkamerry24
Raczkowanie
 
Avatar aniulkamerry24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Minden -Grudziadz
Wiadomości: 398
GG do aniulkamerry24
Smile Dot.: Czerwcowe Panny Młode - część III

[QUOTE=electra_tm;27198188]No to nieźle, może da jakoś rade świadkować....
Dziewczyny mam do was pytanie czy wszystkie rzeczy zakupione na all lub innej stronce były ok rozmiarowo, czy trzeba było coś wymieniać ???
Szukam sukienki na poprawiny i nie wiem czy zamawiać czy nie ??? Potrzebuję dwie, prześlę wam linki a wy oceńcie. Jutro jadę do lekarza do większego miasta i będę miała czas na łażenie po sklepach, więc jak nic nie wpadnie mi w oko to coś zamówię z internetu....
Ok więc tu są linki....[COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 00:32 ---------- Poprzedni post napisano o 00:25 ----------

kurcze myyslalam ze jak bede ogladac...to spodoba mi sie cos mniej a cos wiecej. ..A tu zaskoczenie wszystkie sa sliczne podobaaja mi sie wszystkie. ..Niewiem na jak bym sie zdecydowala ale chyba na ta puerwsza atlasowa. . Napewno nie na dluga. ... Bo moze by
C cieplo. ..I taka dluga sukienki. ... Wystatczy ze bedziemy w dniu slubu w dlugich he. ...
__________________
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20110623580513.html
23 czerwca.2011 r
aniulkamerry24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 07:52   #1406
ilkas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 236
Dot.: Czerwcowe Panny Młode - część III

Zastanawialiśmy się czy nie odwołać ślubu i nie przełożyć go na inny termin. Długo się wahaliśmy, ale doszliśmy do wniosku, że to nie ma sensu.
Trzeba byłoby załatwiać wszystko od początku...w kościele wszystkie te papiery by przepadły, zaliczki stracone...za duże straty.
Dlatego robimy ślub i wesele, odwołujemy jedynie poprawiny, żeby tż nie męczył się 2 dni, tylko jeden...
Cóż będzie w gipsie, o kulach, więc o tańczeniu nie ma mowy.
Zastanawiam się też co z pierwszym tańcem. Czy powinnam zatańczyć go z kimś innym (np. z ojcem tż, z bratem tż..) czy nie powinno go być wcale ?
ehhh...nie tak miało być.
ilkas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 07:54   #1407
aniulkamerry24
Raczkowanie
 
Avatar aniulkamerry24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Minden -Grudziadz
Wiadomości: 398
GG do aniulkamerry24
Dot.: Czerwcowe Panny Młode - część III

Cytat:
Napisane przez ilkas Pokaż wiadomość
wczoraj miałam wieczór panieński. było świetnie. ale o tym może później...bo...nie uwierzycie co się stało. to po prostu PECH. masakra.

Mój tż w środe poszedł grać w nogę z chłopakami i zerwał sobie ścięgno achillesa obecnie jest w szpitalu. w czwartek miał operację. jutro albo we wtorek wychodzi ale będzie teraz 8 tygodni w gipsie....rewelacja.
Oooooooo :-( tooooo nieciekawie. ..Naprawde mi przykro. ..Kurcze i co dalej :’( wesele w gipsie...masakra....
Nooooo ja o malo co tez bym sie nie zalatwila... Jechalismy na wycieczke z lubym i ze szwagierka i oczywiscie oni cali. ... A ja jade jade i rospedzona w slupki uderzylam bo patrzalam na szyld ile km zostalo nam do celu ake luby byl zly. ..Mowi przed samym weselem by ci sie cos stalo. ..Az mnie zaskoczyl ze tak sie przejol ale naszczescie tylko troche nie poobijalam i troche rower poturbowany....
jeszcze raz przykro mi z powodu twojego tz.
__________________
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20110623580513.html
23 czerwca.2011 r
aniulkamerry24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 07:58   #1408
minimini333
Rozeznanie
 
Avatar minimini333
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 822
Dot.: Czerwcowe Panny Młode - część III

witam
w sobote tż przecioł sobie siekierą palca wskazującego u lewej ręki
rozcioł kośc założyli mu w szpitalu gips na dwa tygodnie
jesteśmy załamani
minimini333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 07:59   #1409
karolinusienka
Zakorzenienie
 
Avatar karolinusienka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 421
Dot.: Czerwcowe Panny Młode - część III

Cytat:
Napisane przez minimini333 Pokaż wiadomość
witam
w sobote tż przecioł sobie siekierą palca wskazującego u lewej ręki
rozcioł kośc założyli mu w szpitalu gips na dwa tygodnie
jesteśmy załamani
lewa ręka do ślubu nie potrzebna dobrze, ze nie w prawej i nie na serdecznym
ale zdrowka dla TŻta
karolinusienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 07:59   #1410
ilkas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 236
Dot.: Czerwcowe Panny Młode - część III

Cytat:
Napisane przez minimini333 Pokaż wiadomość
witam
w sobote tż przecioł sobie siekierą palca wskazującego u lewej ręki
rozcioł kośc założyli mu w szpitalu gips na dwa tygodnie
jesteśmy załamani
coo? OMG !! no to ja widzę, że to na serio jakiś pech
ilkas jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:37.