Lampy UV - wątek zbiorczy - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-14, 13:41   #961
AnnaEf
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Częstochowa / Katowice
Wiadomości: 765
GG do AnnaEf
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

Nieprawda w mojej omedze na początku wszystko się ładnie zapala a po 5minutach jedna żarówka zaczyna mrugać i tak już do końca.

Jakieś rady?
AnnaEf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-14, 15:19   #962
jde4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 57
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

Ja nie zbtynio popieram allgro ,znam wiele dziewczyn co kupiły lampę własnie tam i nie są zadowolone ......Ja jeżeli kupowałam to kupowałam u zaufanyc osób która trydni sie w sprzedaży lamp..Lampa uv naprawde super kosztowała 140 zł.. Naprawde bardzo ale to bardzo polecam jezeli ktoś chce kontakt bardzo proszę)
jde4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-14, 17:24   #963
misiu235
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 511
GG do misiu235
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

Aniu, to niestey nie pomogę
Ja też nie kupiłam z allegro ale z zaufanej hurtowni - teraz żałuję, bo mogłam za tą cenę sobie kupić 2 z activa i chyba na dłużej by wystarczyły
misiu235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 15:50   #964
_natalka_
Przyczajenie
 
Avatar _natalka_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

Hej dziewczyny, zamierzam kupic lampe, ale tyle ich jest, ze nie moge się zdecydować..
Czy taka lampa jest ok? Pomózcie

http://allegro.pl/activ-lampa-uv-tim...428705875.html

i jak z żrówkami do niej? każde pasują?

---------- Dopisano o 16:50 ---------- Poprzedni post napisano o 16:49 ----------

Hej dziewczyny, zamierzam kupic lampe, ale tyle ich jest, ze nie moge się zdecydować..
Czy taka lampa jest ok? Pomózcie

http://allegro.pl/activ-lampa-uv-tim...428705875.html

i jak z żrówkami do niej? każde pasują?
_natalka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 12:36   #965
maggie21o
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 14
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

A ja mam może trochę głupie pytanie, ale kompletnie się na tym nie znam. Moja siostra studiuje kosmetologię, a niedługo zaczyna kurs stylizacji paznokci (czy jakoś tak ). W związku z jej zblizającymi się urodzinami, pomyślałam, że kupię jej jakieś urządzenie, które by się w tym przydało. Czy mogłybyście mi coś polecić- tak do max 300zł.
Z góry dziękuję
maggie21o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 16:05   #966
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Smile Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

Wszystkiego najlepszego dla siostry z okazji urodzin!
maggie21o, wiem, ze to może niezbyt kulturalne i w wielu kregach źle widziane, ale osobiście polecałabym Ci włozyc te 300zł do koperty, ładnie ją ozdobic i napisac "Na rzeczy do paznokietków".
Najlepiej by sama sobie wybrała co chce, bo czesto takie prezenty bywaja nietrafione, a tak- siostra sama wybierze co Jej odpowiada, co lubi, i gwarantuje Ci, ze będzie zadowolona, bo początkowo po kursie jest duzo wydatków, a takie 300zł zrobi Jej róznice i może kupi sobie cos lepszej jakości nizby miała kupic za własne pieniązki.

Przykładem nie beda omawiane tu lampy- przeczytasz, ze wiekszośc osób poleca tunelowe z 4 zarówkami. Po przeczytaniu takich wypowiedzi taka wybierzesz dla siostry i.... gdybym to ja była Twoją siostra, to bym nie była zadowolona, bo wole mieć dwie lampy jednozarówkowe... i zonk.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 22:58   #967
Magik Madzia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 80
GG do Magik Madzia Send a message via Skype™ to Magik Madzia
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

dziewczyny a jak chcecie odnowic stare lampy - polecam technike one stroke

tutaj w tym watku https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=275234&page=3
wrzucilam kilka zdjec, z moich metamorfoz

wrzucam tutaj chociaz jedna dla zachety

zdjecia po i przed - widac nawet kropke z boku lampy, celowo jej nie usuwalam, zeby nie bylo ze nowe lampy malowalam, polecam fajna zabawa
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mak 2 lampa uv_resize.jpg (36,4 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mak 2 lampa uv (5)_resize.jpg (45,3 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zniszczona lampa_resize.jpg (30,7 KB, 49 załadowań)
__________________
AKADEMIA ZDROWIA I URODY "MAGIK"
Magdalena Perec
pozdrawiam wszystkie forumki
Magik Madzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-04, 17:56   #968
izabelka1200
Zakorzenienie
 
Avatar izabelka1200
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 3 394
GG do izabelka1200
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

Witajcie. szykałam i czytałam juz chyba na wszystkich forach o lampach uv... zabieram sie do zakupu mojej pierwszej lampy. czy ta jest warta zwrócenia uwagi http://allegro.pl/lampa-uv-36w-cyfro...470894546.html ? proszę o odp ewentualnie ze stronkami tych dobrych lamp. pzdr
izabelka1200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-13, 19:37   #969
Vanessita
Zakorzenienie
 
Avatar Vanessita
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Wikingów
Wiadomości: 3 225
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

Dzisiaj na warsztatach dyskutowałyśmy o lampach i właśnie duża część osób polecała tą lampkę
__________________
M. M. K silimedy maximum 570hi ..20/02/2017...już są!!!
Vanessita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-13, 20:52   #970
Sieciunia
Zadomowienie
 
Avatar Sieciunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 940
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

ja tez ja mam i nie narzekam
__________________
Sieciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-14, 07:07   #971
motylek17222
Zadomowienie
 
Avatar motylek17222
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 487
GG do motylek17222
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

ta cyfrowa 5 razy lepsza od omegi ...oj struł a mnie ta omega cyfrowa ma juz ponad 3 lata i wszystko git ..co nie zmimenia faktu ze najlepsze to eurotech
motylek17222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-25, 12:39   #972
wro199
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 7
Smile Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

Witam moglbybyscie mi doradzic czy warto kupic taka lampe??
http://allegro.pl/lampa-9w-uv-psl-03...605314610.html z gory dziekuje
wro199 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-25, 20:38   #973
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez wro199 Pokaż wiadomość
Witam moglbybyscie mi doradzic czy warto kupic taka lampe??
http://allegro.pl/lampa-9w-uv-psl-03...605314610.html z gory dziekuje
Moim zdaniem lampy na 1 żarówkę to jakaś porażka.
Co one utwardzą?
Nie warto, ale to tylko moje zdanie
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-29, 21:17   #974
Magik Madzia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 80
GG do Magik Madzia Send a message via Skype™ to Magik Madzia
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

ja tez uwazam, ze profesjonalna stylistka powinna miec lampe zabudowana na 4 zarowki, a nie te na 1
ją mozesz zabrac na wakacje, jak sie boisz , ze zlamiesz pazurka to sobie naprawisz jakby co
__________________
AKADEMIA ZDROWIA I URODY "MAGIK"
Magdalena Perec
pozdrawiam wszystkie forumki
Magik Madzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 16:56   #975
digiterka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 32
Exclamation Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

co myslicie o tej lampie? czy to ta eurotech wyzej wymieniona?
http://✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂/produkt/Lampa-UV-...sowe-4-zarowki

---------- Dopisano o 17:50 ---------- Poprzedni post napisano o 17:49 ----------

http://✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂/produkt/Lampa-UV-...sowe-4-zarowki

---------- Dopisano o 17:52 ---------- Poprzedni post napisano o 17:50 ----------

http://sklephit.pl/?34,lampa-uv-do-s...sowe-4-zarowki

---------- Dopisano o 17:56 ---------- Poprzedni post napisano o 17:52 ----------

MOZE TERAZ SIE UDA!!!
http://www.ceneo.pl/10842688
digiterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-09, 09:03   #976
izabelka1200
Zakorzenienie
 
Avatar izabelka1200
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 3 394
GG do izabelka1200
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez digiterka Pokaż wiadomość
co myslicie o tej lampie? czy to ta eurotech wyzej wymieniona?
http://✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂/produkt/Lampa-UV-...sowe-4-zarowki

coś chyba wklejasz źle linki.

ja mam taką i jesem zadowolona
http://allegro.pl/uv1c-lampa-tunelow...635930093.html
__________________
skromne 70
Wymienię butki na inne

NOWY - odmieniony blog
izabelka1200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-09, 10:14   #977
digiterka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 32
Talking Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

to ta strona
http://www.ceneo.pl/10842688
digiterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-15, 19:50   #978
lubka83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 36
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

Witajcie
Jakies 2 lata temu kupilam lampe eurotech na wlasny uzytek. Paznokcie przedluzalam wylacznie sobie przez rok, wiec lampa praktycznie jak nieuzywana, ale przez ostatni rok stala sobie gdzies w szafie i naszlo mnie znow niedawno na paznokietki i poki co lampy dzialaja ok, ale ciekawi mnie jak dlugo jeszcze pociagna i czy przez samo takie lezenie przez praktycznie 2lata juz sie troche nie oslabily itp-nie chcialabym w trakcie przedluzania "przejechac" na nich i zostac tylko z jedna reke utwardzona :P.
Jak myslicie?? Co z tymi lampami?? Jak w ogole wyglada zywotnosc takich lamp?? maja okreslona ilosc godz czy jak to wyglada??
Z gory dziekuje za wszelkie info
__________________
"Dopoki walczysz, jestes zwyciezca..."

Allergany MX 370cc dr Broma

Gdy obrabiasz mi tyłek-nie zapomnij mnie w niego pocałować
lubka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 13:17   #979
agnesvip13006
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1
Red face Lampa do tipsów

Hej dziewczyny,mam pytanie odnośnie lampy do tipsów. Mam zamiar ją kupić, lecz nie mam pojęcia jaką... Nie znam się na nich zupełnie. Prosiłabym, abyście mi jakąś doradziły. Jest jedna która wpadła mi w oko a mianowicie: http://allegro.pl/lampa-cyfrowa-uv-d...670484369.html
miała może ją któraś z Was? możecie coś o niej napisać? widziałam też tańsze razem z zestawami,typu: http://allegro.pl/lampa-uv-lcd-zesta...647935311.html
ale nie wiem czy są one warte zakupu,jeżeli nie to doradźcie mi jakąś inne.
Z góry dziękuje i pozdrawiam
agnesvip13006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-19, 14:39   #980
katebury
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 96
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

witam
dziewczyny kuplam taka lampe i chcialabym do niej wlozyc zarowki philipsa, czy ktoras z Was ma z ta lampa takie doswiadczenie
http://allegro.pl/uv1c-lampa-tunelow...635930093.html
pozdrawaim i dziekuje
katebury jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 18:11   #981
Maxsia_
Rozeznanie
 
Avatar Maxsia_
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 718
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

Któraś z was używa może lampy ledowej do utwardzania lakierów hybrydowych? Jestem na kupnie takiej bo bardzo skraca czas pracy, ale czy faktycznie tak jest? I czy wszystko się pięknie trzyma oto jest pytanie
__________________
Dieta ala MŻ
Maxsia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 21:59   #982
Sieciunia
Zadomowienie
 
Avatar Sieciunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 940
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

Na allegro lampa led 399 zl- cena nieciekawa, przy czym wlasnie zajrzalam na aukcje "LAMPA NIE UTWARDZA PRZEZROCZYSTYCH ŻELI UV !!!"

Mam pytanie zwiazane z lamka przedstawiona przez Katebury wyzej. Czy musze kupic swietlowki do lampy z sensorem czy zwykle? Czy one tak napradw erozniwa sie czyms? Macie moe poleconego sprzedawce?
__________________

Edytowane przez Sieciunia
Czas edycji: 2011-06-19 o 23:01
Sieciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 17:58   #983
Maxsia_
Rozeznanie
 
Avatar Maxsia_
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 718
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Sieciunia Pokaż wiadomość
Na allegro lampa led 399 zl- cena nieciekawa, przy czym wlasnie zajrzalam na aukcje "LAMPA NIE UTWARDZA PRZEZROCZYSTYCH ŻELI UV !!!"

Mam pytanie zwiazane z lamka przedstawiona przez Katebury wyzej. Czy musze kupic swietlowki do lampy z sensorem czy zwykle? Czy one tak napradw erozniwa sie czyms? Macie moe poleconego sprzedawce?
ja nie chciałam tej lampy do przezroczystych żeli tylko jak napisałam do hybryd.
noi połakomiłam się kupiłam sobie taką lampke w Eurofashion, własnie dzisiaj przyszła,
jest piękna, z sensorkiem itp itp , ale niestety albo zepsuta albo bezużyteczna, wypróbowałam hybrydy z róznych firm na niej : harmony, NSI, mistero milano, ra nails, kompletnie żadnego z nich nie utwardziła !?! nawet bazy przezroczystej - dobrze ze próbowałam na sobie a nie na klientce bo bym sie wstydu najadła, dzwonie w piątek tam z grandą bo jestem wściekła :/

Byłam na szkoleniu z hybryd, które prowadziła pani z Akademii Paznokcia i własnie taką lampą utwardzała w 30 sekund i bardzo ją zachwalała co się dzieje z moją buuuu
__________________
Dieta ala MŻ
Maxsia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-23, 14:24   #984
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Maxsia_ Pokaż wiadomość
ja nie chciałam tej lampy do przezroczystych żeli tylko jak napisałam do hybryd.
noi połakomiłam się kupiłam sobie taką lampke w Eurofashion, własnie dzisiaj przyszła,
jest piękna, z sensorkiem itp itp , ale niestety albo zepsuta albo bezużyteczna, wypróbowałam hybrydy z róznych firm na niej : harmony, NSI, mistero milano, ra nails, kompletnie żadnego z nich nie utwardziła !?! nawet bazy przezroczystej - dobrze ze próbowałam na sobie a nie na klientce bo bym sie wstydu najadła, dzwonie w piątek tam z grandą bo jestem wściekła :/

Byłam na szkoleniu z hybryd, które prowadziła pani z Akademii Paznokcia i własnie taką lampą utwardzała w 30 sekund i bardzo ją zachwalała co się dzieje z moją buuuu
ja sie wyleczylam z lampy ledowej bardzo szybko.. zreszta pomogly mi laseczki z forum moze i jest designerska i w ogole wedlug sprzedajacych ma same zalety tylko co kiedy ktoras z zarowek ledowych wysiadzie (wbrew pozorom one tez sie przepalaja)- czy ta lampa bedzie wtedy tez sprawna, czy bede musiala wymieniac taka zarowke i ile ona wtedy bedzie kosztowac i wogole sie da?? Poza tym sam fakt utwardzania tylko hybryd w30 sek. nie jest dla mnie argumentem, lub zywotnosc 15 lat - no halooo, ale za rok wyjdzie znowu jakas "nowosc", ktora bedzie mega fantastyczna . Jak dla mnie lepiej odpuscic sobie taki zakup i nie ulegac emocjom
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-23, 20:53   #985
katebury
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 96
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Maxsia_ Pokaż wiadomość
ja nie chciałam tej lampy do przezroczystych żeli tylko jak napisałam do hybryd.
noi połakomiłam się kupiłam sobie taką lampke w Eurofashion, własnie dzisiaj przyszła,
jest piękna, z sensorkiem itp itp , ale niestety albo zepsuta albo bezużyteczna, wypróbowałam hybrydy z róznych firm na niej : harmony, NSI, mistero milano, ra nails, kompletnie żadnego z nich nie utwardziła !?! nawet bazy przezroczystej - dobrze ze próbowałam na sobie a nie na klientce bo bym sie wstydu najadła, dzwonie w piątek tam z grandą bo jestem wściekła :/

Byłam na szkoleniu z hybryd, które prowadziła pani z Akademii Paznokcia i własnie taką lampą utwardzała w 30 sekund i bardzo ją zachwalała co się dzieje z moją buuuu

no i ja mam tak samo, tylko ze ja utwardzalam dzis lakier hybrydowy 3 min i owszem utwardzila ale lakier wyglada jak "zwazony", to samo bylo z basą , praktycznie wszystkie warstwy byly takie, nie za dobrze to wyglada, a lampe uzylam pierwszy raz pom zakupie, a mam ja dwqa tygodnie, wie nie weim o co chodzi, dodam jeszce ze probowalam juzi cieniutko i duzo nakladac i nic, chyba ze mi wyslali jakies zarowki stare,

dziwczyny a powiedzcie mi prosze jaka lampe wybrac aby nie byla ledowa/cyfrowa?? czytalam ze tunelowe sa lepsze??
pozdr
katebury jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-23, 22:46   #986
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

ja zaczynalam prawie 4 lata temu z lampa z tym cyfrowym wyswietlaczem - niestety, nie polecam,Od prawie dwoch lat uzywam lampy tunelowej (zwyklej, bialej, za ok. 100 zl, ma trzy czasy i to mi w zupelnosci starcza) jeszcze sie tak nie zdarzylo, zeby czegos mi nie utwardzila (no chyba, ze zarowki juz miala na wykonczeniu).
A jeszcze wroce do lamp led - moj mezczyzna, ktory z wyksztalcenia jest elektronikiem oswiadczyl mi dzisiaj,ze zarowki ledowe beda posiadaly taka zywotnosc jaka jest w opisach w sklepach internet., tylko wtedy kiedy beda swiecily swiatlem ciaglym i kiedy prad w gniazdku bedzie miec ciagle te sama wartosc. Na pewno wkladanie reki na 30 sek. nie spowoduje, ze zarowki beda swiecic 35 tys godzin (max 50 tys) - taki wynik mozna osiagnac tylko w warunkach laboratoryjnych Porownal to do zarowek energooszczednych, ktore oszczedzaja prad tylko wtedy kiedy dlugo sie pala

---------- Dopisano o 23:46 ---------- Poprzedni post napisano o 23:42 ----------

Cytat:
Napisane przez katebury Pokaż wiadomość
no i ja mam tak samo, tylko ze ja utwardzalam dzis lakier hybrydowy 3 min i owszem utwardzila ale lakier wyglada jak "zwazony", to samo bylo z basą , praktycznie wszystkie warstwy byly takie, nie za dobrze to wyglada, a lampe uzylam pierwszy raz pom zakupie, a mam ja dwqa tygodnie, wie nie weim o co chodzi, dodam jeszce ze probowalam juzi cieniutko i duzo nakladac i nic, chyba ze mi wyslali jakies zarowki stare,

dziwczyny a powiedzcie mi prosze jaka lampe wybrac aby nie byla ledowa/cyfrowa?? czytalam ze tunelowe sa lepsze??
pozdr
z moim hybrydowym z Mistero Milano (kolor amarantowy), stalo sie to samo(utwardzany byl w zwyklej lampie uv) - i teraz nie wiem, czy dalam go za gruba warstwe i dlatego sie zwazyl, poza tym trzymal sie u klientki 3 dni (tez nie wiem czy to bylo przyczyna, czy to, ze ma szkolke drzewek i caymi dniami grzebie w ziemi),mam jeszcze kolor czerwony i nic takiego sie z nim nie dzialo..

Dzuiewczyny - a tak na marginesie - czytalyscie dokladnie opisy wszystkich hybryd jakis macie (chodzi mi o te opisy w sklepach). Bo w MM wyraznie napisane jest, ze lakier hybrydowy, kazda warstwe utwardzac 2 minuty w lampie UV.. Tak mnie to po prostu zaintrygowalo

Edytowane przez sunniva2007
Czas edycji: 2011-06-23 o 22:57
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-23, 23:31   #987
Maxsia_
Rozeznanie
 
Avatar Maxsia_
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 718
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sunniva2007 Pokaż wiadomość
ja sie wyleczylam z lampy ledowej bardzo szybko.. zreszta pomogly mi laseczki z forum moze i jest designerska i w ogole wedlug sprzedajacych ma same zalety tylko co kiedy ktoras z zarowek ledowych wysiadzie (wbrew pozorom one tez sie przepalaja)- czy ta lampa bedzie wtedy tez sprawna, czy bede musiala wymieniac taka zarowke i ile ona wtedy bedzie kosztowac i wogole sie da?? Poza tym sam fakt utwardzania tylko hybryd w30 sek. nie jest dla mnie argumentem, lub zywotnosc 15 lat - no halooo, ale za rok wyjdzie znowu jakas "nowosc", ktora bedzie mega fantastyczna . Jak dla mnie lepiej odpuscic sobie taki zakup i nie ulegac emocjom
szczerze to nie obchodzi mnie żywotność lampy, o zakupie ledowej zawazyło to iż miała utwardzać w 30 sekund, a nie robi tego wcale. Jutro dzwonie do eurofashion i powiem wam co mi powie ta kobitka, ale wkurzona jestem na maksa,

jakby spełniała swoje zadanie byłabym mega szczęśliwa bo oszczedziłabym sporo czasu, na french hybrydowy schodzi samego utwardzania w lampie 20 minut wiec jak nieraz mam na pedicure godzine to nieźle musze się spręzać zeby wszystko było na tip top :/
__________________
Dieta ala MŻ
Maxsia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-24, 09:04   #988
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Maxsia_ Pokaż wiadomość
szczerze to nie obchodzi mnie żywotność lampy, o zakupie ledowej zawazyło to iż miała utwardzać w 30 sekund, a nie robi tego wcale. Jutro dzwonie do eurofashion i powiem wam co mi powie ta kobitka, ale wkurzona jestem na maksa,

jakby spełniała swoje zadanie byłabym mega szczęśliwa bo oszczedziłabym sporo czasu, na french hybrydowy schodzi samego utwardzania w lampie 20 minut wiec jak nieraz mam na pedicure godzine to nieźle musze się spręzać zeby wszystko było na tip top :/
no mnie szczerze mowiac interesuje zywotnosc lampy-wydac 400 zl na cos, co moze sie za pare m-cy wykonczyc to nie jest fajna sprawa..a moze hybrydy, ktorych uzywasz to tak naprawde zwykle silikony przelane do butelek i sprzedawane w formie lakierow hybryd - zarcik...
ale ciekawa jestem co ci w EF powiedza...
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-30, 16:40   #989
katebury
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 96
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

witam
dziewczyny poradzcie prosze odnosnie lampy, mam taka
http://allegro.pl/uv1c-lampa-tunelow...635930093.html
a chce zamienic na zwykla tunelowa
http://allegro.pl/jaapee-lampa-uv-36...680654580.html i nie do niej wlozyc zarowki philipsa?? co myslicie??
ktora lepsza???
pozdrawiam serdecznie
katebury jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 09:09   #990
katebury
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 96
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

nikt nic nie odpowie??
katebury jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-29 10:52:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:31.