Moda, która Cię "rozwala" część 2 - Strona 132 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-05, 11:52   #3931
enviee
Rozeznanie
 
Avatar enviee
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 606
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Nie bardzo Cię rozumiem chyba... sa inne fasony bluzek na ramiączkach , nei tylko "bokserki" sama mam na ramiączkach ale inne ,lub zupełnie bez ramiączek .Ślady po bokserkach są seksowne? chyba też nie
Śmiem twierdzić, że bokserki lepiej się prezentują, niż bluzki na cienkich ramiączkach czy w ogóle bez nich.
__________________


Edytowane przez enviee
Czas edycji: 2011-06-05 o 11:53
enviee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 12:41   #3932
201604211118
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 210
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Pokażę Wam co mnie i moją przyjaciółkę rozwaliło kiedy oglądałyśmy program Trinny i Susannah ubierają Polskę.
Nie wiem czy to jakiś żart, to jak one ubrały tę kobietę, wygląda jakby zeszła ze statku wikingów. Ten strój podkreśla wszystkie mankamenty figury. Już mniejsza o modę, ale ona wygląda w tym po prostu śmiesznie. Piersi sięgają jej brody, ok może wyrzeźbiły jej talię gorsetem ale co z tego skoro biust wylewa się górą? Było mi strasznie żal tej kobiety jak to zobaczyłam.
I to się niby nazywają najlepsze stylistki? Porażka na całej linii.
Dodam, że zdjęcia w pełni nie odzwierciedlają tego jak okropnie wyglądał ten strój. Kiedy ta kobieta poruszała się po wybiegu piersi prawie jej uderzały o twarz, ja nie wiem jak mogły ją tak ubrać, sama bym to lepiej zrobiła. Do tego te buty na obcasach, które wyglądały jakby miały się zaraz złamać.
I żeby nie było- nie wyśmiewam się z tego jak ta kobieta wygląda tylko z tego co zrobiły z niej słynne "stylistki".
No i jeszcze coś mnie rozwaliło w tym programie Trinny gotowała się w swoim kostiumie, ale stwierdziła, że nie może zdjąć marynarki, bo to zepsuje cały strój. No po prostu jak słyszę takie coś to nóż mi się w kieszeni otwiera Typowa ofiara mody, będzie spływała potem ale nie zdejmie czegoś bo to jej popsuje zestaw
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Trinny_i_Susannah_Warszawa_42.jpg (63,0 KB, 513 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Trinny_i_Susannah_Warszawa_46.jpg (102,0 KB, 534 załadowań)
201604211118 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 13:10   #3933
Serendipity
Zakorzenienie
 
Avatar Serendipity
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 281
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez spekulantka Pokaż wiadomość
Pokażę Wam co mnie i moją przyjaciółkę rozwaliło kiedy oglądałyśmy program Trinny i Susannah ubierają Polskę.
Nie wiem czy to jakiś żart, to jak one ubrały tę kobietę, wygląda jakby zeszła ze statku wikingów. Ten strój podkreśla wszystkie mankamenty figury. Już mniejsza o modę, ale ona wygląda w tym po prostu śmiesznie. Piersi sięgają jej brody, ok może wyrzeźbiły jej talię gorsetem ale co z tego skoro biust wylewa się górą? Było mi strasznie żal tej kobiety jak to zobaczyłam.
I to się niby nazywają najlepsze stylistki? Porażka na całej linii.
Dodam, że zdjęcia w pełni nie odzwierciedlają tego jak okropnie wyglądał ten strój. Kiedy ta kobieta poruszała się po wybiegu piersi prawie jej uderzały o twarz, ja nie wiem jak mogły ją tak ubrać, sama bym to lepiej zrobiła. Do tego te buty na obcasach, które wyglądały jakby miały się zaraz złamać.
I żeby nie było- nie wyśmiewam się z tego jak ta kobieta wygląda tylko z tego co zrobiły z niej słynne "stylistki".
No i jeszcze coś mnie rozwaliło w tym programie Trinny gotowała się w swoim kostiumie, ale stwierdziła, że nie może zdjąć marynarki, bo to zepsuje cały strój. No po prostu jak słyszę takie coś to nóż mi się w kieszeni otwiera Typowa ofiara mody, będzie spływała potem ale nie zdejmie czegoś bo to jej popsuje zestaw
Fakt, niefortunny zestaw
__________________
Denerwować się to mścić na własnym zdrowiu za głupotę innych.
Serendipity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 13:27   #3934
Cola_Ola
Zakorzenienie
 
Avatar Cola_Ola
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6 429
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

I naprawdę ją tak ubrały? Może to jakiś żart... Bo wygląda dziwnie. Nawet bardzo.

Cytat:
Śmiem twierdzić, że bokserki lepiej się prezentują, niż bluzki na cienkich ramiączkach czy w ogóle bez nich.
Bokserki lubię, fajnie wyglądają na opalonych pleckach Bluzką bez ramiączek mówię stanowczo NIE! To ciągłe zastanawianie się: spadnie czy nie spadnie w dół? I poprawianie co pięć sekund.

Cytat:
Co mnie rozwala? Fakt, że niektórzy nie akceptują, ze drugiej osobie podoba się coś innego niż jej samej. Przecież najlepiej jakby świat był nudny, podporządkowany, a każdy człowiek taki sam. Przez to dziwię się zarówno widząc tabuny tak samo ubranych dziewcząt jak i te, które z wielką dumą są im niby naprzeciw, nie dlatego, że po prostu coś innego im się podoba, ale po to by celowo być na przekór modzie, bo takie zachowanie też zawsze jest częścią jakiejś mody Człowiek, który na takie rzeczy nie patrzy i naprawdę nie obchodzi go co jest najbardziej trendi, dżezi czy tam glamour łączy różne style, coś z tego sezonu i coś z poprzedniego, a czasem wynajdzie nawet coś co ma na dnie szafy od 5 lat i po prostu dobrze się z tym czuje
Bardzo pięknie to ujęłaś Zgadzam się.

Cytat:
Kolor czarny ma dużo mniejsze albedo od białego, stąd też bardziej się nagrzewa.
Ja mam czarny łeb i przeżywam czasem tragedie.


Cytat:
Mnie ''rozwala'' albo w sumie, nie pasuje mi coś, gdy ubierają spodenki na legginsy, nie wiem, może ja jestem dziwna, ale albo jedno- albo drugie
To wygląda... dziwnie I jeszcze jak wszystko jest za małe i dziewczyna wbija na siłę i wylewają się fałdki. Miodzio.

Cytat:
Mnie rozwala noszenie latem szmat, byle w "letnich" kolorach, i w ogóle rozwala mnie to upodabnianie się kolorystyczne do okoliczności pogody.. Bo np zimą przecież wszystko szare i bure trzeba nosić .. Oczy mnei bolą patrząc na te kolory. Rozumiałabym to w jakimś nadmorskim kurorcie, na szlaku w górach , w ogródku, a le na codzień w centrum Wrocławia np? Rozwala mnie ,jak ludzie latem wyglądają byle jak, jak turyści w swoim własnym mieście... Śmieszy mnie jak poważni ludzie zakładają dziecinne wzory i kolory tylko dlatego, ze jest lato...
Wkurza mnie, że ludzie patrzą jak na kosmitę jeśli ktoś założy nie daj borze coś czarnego ... a przecież kolor nie wpływa na przewiewność czy grubość materiału
Po drugie, nie rozumiem, że kiedy tyle fajnych ciuchów leży w sklepach , zwiewne i lekkie, a gdzie nie wyjdę widzę w polu widzenia co najmniej kilka dziewczyn wszystkie w bawełnianych bokserkach pomarańczowych różowych lub zielonych, i szorty, albo tunika w hawajskie kwiaty sprzed paru sezonów + legginsy... Grubsze lub starsze panie w takich samych szmatkach tylko rozwleczonych. rozumiem, że pomarańczowy jest modny, ale czy na pewno te dziewczyny widziały na jakimś pokazie mody pomarańczowy / różowy zwykły bawełniany t shirt czy podkoszulkę? bo ja nie , nigdzie.

Post jest napisany chaotycznie i bardzo emocjonalnie bo ja nie wiem o co Ci w końcu chodzi. W lato nie można ubierać kolorów, tak? A zimą mam walnąć zwiewne kwiatki? Tak chcesz żeby było Powodzenia. Tak to już jest, że wakacje kojarzą się z czymś miłym, radosnym więc i ludzie chodzą kolorowo ubrani. To nie przeszkadza ludziom, którzy mają własny styl. Widziałam ostatnio chłopaka - metala. Cały na czarno, glany, skóra, ja umieram z gorąca a on gna przed siebie. I nie był kolorowy A ostatniej części nie rozkminiam. Każdy ubiera się jak chce. Nie podobają Ci się te kolory, tshirty? Nie ma w nich nic strasznego.
__________________
A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej.

Andrzej Sapkowski – Ostatnie życzenie
Cola_Ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 14:44   #3935
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Śmieszy mnie jak poważni ludzie zakładają dziecinne wzory i kolory tylko dlatego, ze jest lato...
A kto to jest osoba poważna? Prawnik, adwokat? Kto? Bo mi się wydaję, że każdy człowiek ma życie PO pracy i wtedy ma pełne prawo ubierać się jak chce, nawet w "dziecinne wzory", a to, ze do pracy chodza ubrani "poważnie", to zależy tylko od pracy.


Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Wkurza mnie, że ludzie patrzą jak na kosmitę jeśli ktoś założy nie daj borze coś czarnego
Nigdy nie zauważyłam, że ktoś patrzył na mnie jak na kosmitkę gdy mam na sobie coś czarnego.


Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Po drugie, nie rozumiem, że kiedy tyle fajnych ciuchów leży w sklepach , zwiewne i lekkie, a gdzie nie wyjdę widzę w polu widzenia co najmniej kilka dziewczyn wszystkie w bawełnianych bokserkach pomarańczowych różowych lub zielonych, i szorty
Czarny nagrzewa się szybciej niż zielony, pomarańczowy lub różowy.
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 17:53   #3936
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
A mnie dziś rozwaliła panna na starym rynku w Poznaniu - miała na sobie szorty i.......stanik!!! Tak, na górze miała sam stanik!! Nie wiedziałam że teraz taka moda

oo jakiś Poznań za pół ceny wpadł? bo z tego co kojarzę to chyba nie jesteś stąd ;p czy coś innego Cię przywiodło


a co do tej dziewczyny, no to hm. brak słów
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 17:56   #3937
gabi1234
Zakorzenienie
 
Avatar gabi1234
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 19 733
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez 69love69 Pokaż wiadomość
oo jakiś Poznań za pół ceny wpadł? bo z tego co kojarzę to chyba nie jesteś stąd ;p czy coś innego Cię przywiodło


a co do tej dziewczyny, no to hm. brak słów
nie rozumiem
__________________
happy mum
gabi1234 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-05, 18:06   #3938
ania z wzgórza marzeń
Zakorzenienie
 
Avatar ania z wzgórza marzeń
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 392
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

a mi sie nie spodobala dzis pani w zaawansowanej ciazy w prześwitujacej bialej sukience w stringach (tyl doslownie sznurek)
caly park i pl deptaka widzialo jej d...psko
__________________
należy kochac rzeczywistość, a nie urojenia...

Przerzuć kartkę, zaryzykuj, bądź dziwakiem
Nie idź ścieżką, własną depcz, otwórz głowę
Zanim powiesz, zrozum, bądź
Nigdy nie burz, buduj, twórz
Smakuj, milcz, myśl i czuj
ania z wzgórza marzeń jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 18:10   #3939
Dione
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 014
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
ok myślałam, że to forum o modzie, a nie o psychologii, czy socjologii (ktoś mówił, ze może ich nie stać na inne ubrania - , może , ale to nie forum socjologiczne tylko o modzie) a ja mam taką opinię , że to tandetne i nie w zgodzie z wybiegami. Jak dziewczyna nosi legginsy i krótką bluzkę bez spudniczki to nie stac jej pewnie na spódniczkę . A biały materiał jest cieńki i przepuszcza światło, więc to nie jest dokładnie jak na fizyce gdzie odbije 100%. popatrz przez białą i czarną bluzkę pod światło.
A bokserki noszone jako same są w dla mnie są tandetne i już, chyba mam prawo do własnej opinii ?, kojażą mi się obleśnymi facetami na amerykańskich filmach pijącymi piwo właśnie w bokserce. Pozdrawiam .Więcej tu się nei wypowiem, bo widzę, ze to tylko watek do krytykowania biednych dziewczyn w samych rajstopach, co ich nie stać na spódniczkę, albo w samych majtkach i staniku bo pewnie ich nie stać na rajstopy/ubranie, bo je krytykować można
To ja mówiłam o tym że ludzie nie stać cale chodziło mi o to że mówisz że starsze panie chodzą rozwleczonych w szmatkach ("grubsze lub starsze panie w takich samych szmatkach tylko rozwleczonych"),co wg mnie oznacza ubrania niskiej jakości więc ja mówie że może ich nie stać,i nie chodzi mi o młoe modnie ubrane dziewczyny bo one to maja pieniędze ale czemu się się czepiać ubrać starszych pań ?/
Co do bokserek to nie wiem jakie ty filmy oglądasz ja czegoś takiego ne wiedziałam ale na pewno bokserka na dziewczynie nie kojarzy mi się z facetem :/ Zresztą mnie się kojarzy dokładnie odwrotnie bo ze strojem wojskowym ,stąd chyba zresztą sie wzięły,.
To jest wątek o modzie o tym co nam przeszkadza ale co innego uwagi sensowna krytyka wystjacej bielizny czy po prostu niesmacznych ubrań co innego czepianie się połowy ludzi iże sę ubieraja letnio w lecie :?
Cytat:
Napisane przez spekulantka Pokaż wiadomość
Pokażę Wam co mnie i moją przyjaciółkę rozwaliło kiedy oglądałyśmy program Trinny i Susannah ubierają Polskę.
Nie wiem czy to jakiś żart, to jak one ubrały tę kobietę, wygląda jakby zeszła ze statku wikingów. Ten strój podkreśla wszystkie mankamenty figury. Już mniejsza o modę, ale ona wygląda w tym po prostu śmiesznie. Piersi sięgają jej brody, ok może wyrzeźbiły jej talię gorsetem ale co z tego skoro biust wylewa się górą?
Faktycznie koszmarnie to wygląda ! Ta kobieta ma zdecydowanie z duży biust żeby go jeszcze wypychać do góry underbustem ,ona wygląda karykaturalnie ! W dodatku to zupełnie nie pasuje do góry tzn jej grzecznej fryzury i grubych okularów .Według mnie się zapędziły bo widziałam w innym odcinku podobny zestaw (z czarnym underbustem na wierzchu ) ale na kobiecie szczuplejszej i wyglądała bardzo dobrze , teraz myślały że też sie sprawdzi ale jednak wyszło okropnie.Chociaż myślę że to pojedyncza wpadka, oglądam sporo ich programów i uważam ze są dobre w tym co robią.,
Cytat:
Napisane przez Cola_Ola Pokaż wiadomość
Bokserki lubię, fajnie wyglądają na opalonych pleckach Bluzką bez ramiączek mówię stanowczo NIE! To ciągłe zastanawianie się: spadnie czy nie spadnie w dół? I poprawianie co pięć sekund.
Porządnie uszyte bluzki bez ramiączek (topy właściwie bluzkę bym ego nie nazwała) mają u góry gumkę i są bardzo obcisłe także -o ile ktoś nie ma za dużego rozmiaru- naprawdę nie maja prawa spaść Ja mam jedną taką i się trzyma jak przyklejona
Dione jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 18:33   #3940
201604211118
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 210
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez Dione Pokaż wiadomość
Faktycznie koszmarnie to wygląda ! Ta kobieta ma zdecydowanie z duży biust żeby go jeszcze wypychać do góry underbustem ,ona wygląda karykaturalnie ! W dodatku to zupełnie nie pasuje do góry tzn jej grzecznej fryzury i grubych okularów .Według mnie się zapędziły bo widziałam w innym odcinku podobny zestaw (z czarnym underbustem na wierzchu ) ale na kobiecie szczuplejszej i wyglądała bardzo dobrze , teraz myślały że też sie sprawdzi ale jednak wyszło okropnie.Chociaż myślę że to pojedyncza wpadka, oglądam sporo ich programów i uważam ze są dobre w tym co robią.,
No tak reszta kobiet była ubrana znośnie, jedna nawet rewelacyjnie. A co do T&S to sama nie wiem co o nich myśleć lubię je oglądać, są sympatyczne i takie otwarte, ale czasami jak zaproponują jakiś zestaw to ręce opadają. Już nie mówię o tym, że same ubierają się teraz gorzej niż kilka lat temu, za dużo przesady w ich ubiorze, no ale to tylko moja opinia). Osobiście uważam, że Gok jest lepszym stylistą niż one tzn ubiera te kobiety tak, że na pewno nie wzbudzą śmiechu na ulicy. One potrafią np kobiecie po 60 założyć trampki do eleganckiego zestawu z marynarką co wygląda po prostu śmiesznie i nieodpowiednio...
201604211118 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 18:54   #3941
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
nie rozumiem
Chodzi pewnie o tę akcję: Poznań za pół ceny- wszystkie hotele, muzea mają tansze ceny, by zachęcić turystów.
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-06, 07:18   #3942
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
to nie wątek dla ofiar mody, pomyliłaś tematy.


właśnie, więc nie pisz, że ludzie dziecinnieją latem i że jest to żałosne. Hipokryzja.intensywne kolory są w zgodzie z wybiegami, każda ofiara mody powinna to wiedzieć. Kolejna hipokryzja.
ufff.
edit : zapędziłam się. jednak masz krótką pamięć
śmiem sie nie zgodzić, to JEST forum o modzie. Może nie bądź taka gołosłowna i pokaż zdjęcie z wybiegu z bawełnianą bokserką? Albo na lookbooku ? I odkąd to TY jesteś wyrocznią i inni nie mogą mieć własnego zdania na publicznym forum bo zaczynasz ich obrażać i robić im uwagi osobiste?

Edytowane przez rousse
Czas edycji: 2011-06-06 o 07:52
rousse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 08:00   #3943
gabi1234
Zakorzenienie
 
Avatar gabi1234
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 19 733
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
Chodzi pewnie o tę akcję: Poznań za pół ceny- wszystkie hotele, muzea mają tansze ceny, by zachęcić turystów.
aaaaaa nie wiedziałam nawet ja w Poznaniu mam dużo rodziny więc nocować mam gdzie jakby co poza tym do Poznania jak dobrze nadepnę to autostradą jadę godzinkę więc jest bardzo znośnie
__________________
happy mum
gabi1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 10:04   #3944
201604211118
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 210
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
śmiem sie nie zgodzić, to JEST forum o modzie. Może nie bądź taka gołosłowna i pokaż zdjęcie z wybiegu z bawełnianą bokserką? Albo na lookbooku ? I odkąd to TY jesteś wyrocznią i inni nie mogą mieć własnego zdania na publicznym forum bo zaczynasz ich obrażać i robić im uwagi osobiste?
Ja na lookbooku znalazłam kilka takich bluzek w ciagu 5 minut, ale nie wtrącam się przecież bokserki to wiocha, w ogóle kolory latem no kto by pomyślał i zwiewne ubrania no koszmar! Przecież moda polega na kopiowaniu tego co jest na wybiegu w stu procentach, o wygodzie nie wolno myśleć.
201604211118 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 11:47   #3945
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Forum o modzie. A "wątek nie jest dla ofiar mody". Rousse, czytanie ze zrozumieniem.
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 12:02   #3946
MadSyndrome
Zadomowienie
 
Avatar MadSyndrome
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 358
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Hej dziewczyny, dawno mnie tu nie było zauważyłam pare czepianek o to, że teraz dziewczyny chodzą w bawełnianych bokserkach, a przecież tak gorąco itp. Otóż tu gdzie mieszkam (śląsk) nigdy nie ma tak, że jak jest upał ponad 30stopni to tak będzie cały dzień. Zwykle wieczorem lub pod wieczór zaczyna padać, jest chłodniej. Wiem, że nad morzem cały dzień, a nawet połowe nocy można sobie chodzić w przewiewnych kombinezonach z wiskozy. Tam jest plaża, morze, nikt głupio nie patrzy się na ludziach chodzących po promenadach w samych strojach kąpielowych itp. Szczególnie w sezonie. Ale tutaj niestety szara rzeczywistość, jeansowe spodenki i bawełniana bokserka najlepiej się sprawdzają. Choć już zaczyna mnie to męczyć
Co do kolorów - nie znoszę jak ktoś ubiera się jak żarówka, już wolę czerń z bielą, jakaś panterka też może być ostatecznie, ale ostatnio widziałam w moim mieście dorosłą dziewczynę w tym http://www.hm.com/pl/product/84178?article=84178-A makabra ja rozumiem na plaże. Nad wode. Do ogródka ale żeby tak chodzić po centrum miasta, przecież to ma PALMY wszędzie i trzy kolory, mogła jeszcze ubrać hawajskie kwiaty na szyję

Jeszcze jedna rzecz, która mnie denerwuje - tak jak wspominałam milion razy nie toleruję ludzi, którzy noszą legginsy zamiast spodni. Ale nie rozumiem dlaczego noszą je nawet w takie upały 30 stopni było ostatnio, a dziewczyny sobie w legginsach chodzą. Albo w długich ciemnych spodniach
MadSyndrome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 12:03   #3947
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez EjjSenioritta Pokaż wiadomość
Wczoraj -
upał,komunikacja miejska i mężczyzna z wieeeelkim wystającym owłosionym brzuchem i w rozpiętej koszuli
Trafiają się gorsi, w ogóle bez koszuli...

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
nieogolone pachy u mezczyzn sa jeszcze gorsze, bo meski pot smierdzi o wiele mocniej.


Cytat:
Napisane przez Nuova Pokaż wiadomość

Jeśli chodzi o modę "rozwalającą" - tradycyjnie i do znudzenia legginsy na niezgrabnych dziewczynach, opinające każdą możliwą szparę , lateksowe legginsy przy upale +30*C, czarne, kryjące leggi do delikatnych, kwiatowych, zwiewnych sukienek i sandałków, no i oczywiście legginsy albo w rozmiarze XXXXS albo XXXXL. Nie wiem czemu ładne, zgrabne dziewczyny potrafią ubrać się normalnie, w jeansy/szorty/spódniczkę/sukienkę, a osoby grubsze MUSZĄ podkreślać swoje bardzo przeciętne pośladki w legginsach. Jakby tego było mało - takie panie z reguły mają dużo ponad 40 lat.
Lol.

A jak Twoim zdaniem powinny się ubierać "osoby grubsze"? Mają myśleć tylko o tym, czy czasem im fałdki coś nie podkreśla, czy może mogą też kierować się tym, że im w czymś wygodnie i względami praktycznymi np?

Bo wiesz, takiej "grubszej" osobie, to wcale nie jest łatwo się lekko ubrać. Długie spodnie - w większości gorąco. Spódnice czy sukienki - robią się otarcia na udach takie, że chodzić ciężko. Zostają krótkie spodnie (ale tu też będzie zaraz, że za grube są na takie), tunika z leginsami (za grube na legginsy!), no może jeszcze rajstopy na upał... o ile ktoś tak wytrzyma.

Legginsy są tanią opcją dla tych grubszych, pozwalającą wyrwać się z długich spodni i jednocześnie nie dorabiać się otarć.

Cytat:
Napisane przez Damaris_ Pokaż wiadomość
Hmm, a wracając jeszcze do legginsów/rajstop w upał, oprócz tego, co już było powiedziane w ich obronie chciałam dodać, że jak byłam młoda i piękna, i mieszkałam w bardzo dużym mieście to wolałam je nosić, bo po pierwsze obrzydzało mnie siadanie w metrze/autobusie i dotykanie gołą skórą do siedzeń <fufufu> (no, miałam jeszcze opcję siedzenia na samym brzegu przez kilkadziesiąt minut, albo stania), a po drugie nie znoszę uczucia lepienia się nogi do drugiej nogi albo krzesła - wtedy mam wrażenie, że jest mi 2 razy bardziej gorąco. Ogólnie jakoś nie przemawia do mnie myślenie, że im bardziej się rozbiorę, tym chłodniej mi będzie. I znam sporo osób, które myślą podobnie.
No, ogólnie chodzi mi o to, że niektórzy nie noszą czegoś tylko dlatego, że jest modne, ale dlatego, że mają czysto pragmatyczne podejście do ubrań. Trochę nie rozumiem dlaczego ktoś, nie wkładając żadnego większego wysiłku w przeanalizowanie tego wielkiego problemu, ogromnie się dziwi, że można tak się ubrać.
No, to też prawda, ludzie noszą dany ciuch z różnych powodów, niekoniecznie akurat dlatego, że modne.



Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
a ja właśnie tego nie rozumiem tego toku rozumowanaia co ma ciepło tkaniny z kolorem? i czmu zimą nie ma być "luzu" i zabawy? Post i umartwianie się? ok chyba pomyliłam wątki

Ludzie sami się wpędzają w te "miesiące ponurości "(mamy średniowiecze czy jak? ) a potem "dziecinnieją"latem i w pewnym wieku i w masowej skali to po prostu żałosne . Ale to moje zdanie.
Ja osobiście lubie zimę, wolę zimę i wcale mi nie jest wtedy ponuro.
Jakie konkretnie są te dziecinne kolory i wzory? Tak z ciekawości pytam.

Kolorystyka się zmienia w związku z różnymi czynnikami. Zimą królują ciemne często ze względów praktycznych - ciemne są cieplejsze, mniej się brudzą i bardziej ludziom "pasują" do zimowego nastroju i pogody.

Wiosenne pastele to chyba najmocniej na zasadzie kontrastu z zimą, bo ludzie mają dość ciemnych kolorów...

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
ok myślałam, że to forum o modzie, a nie o psychologii, czy socjologii (ktoś mówił, ze może ich nie stać na inne ubrania - , może , ale to nie forum socjologiczne tylko o modzie) a ja mam taką opinię , że to tandetne i nie w zgodzie z wybiegami.
To straszne, jak można nosić coś, co nie jest w zgodzie z wybiegami...
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 12:14   #3948
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Lol.

A jak Twoim zdaniem powinny się ubierać "osoby grubsze"? Mają myśleć tylko o tym, czy czasem im fałdki coś nie podkreśla, czy może mogą też kierować się tym, że im w czymś wygodnie i względami praktycznymi np?

Bo wiesz, takiej "grubszej" osobie, to wcale nie jest łatwo się lekko ubrać. Długie spodnie - w większości gorąco. Spódnice czy sukienki - robią się otarcia na udach takie, że chodzić ciężko. Zostają krótkie spodnie (ale tu też będzie zaraz, że za grube są na takie), tunika z leginsami (za grube na legginsy!), no może jeszcze rajstopy na upał... o ile ktoś tak wytrzyma.

Legginsy są tanią opcją dla tych grubszych, pozwalającą wyrwać się z długich spodni i jednocześnie nie dorabiać się otarć.
Ale mi nie chodzi o ubieranie legginsów W OGÓLE, tylko ubieranie leggów zamiast spodni, do krótkich bluzek. Zresztą razi mnie to zarówno przy chudzielcach jak i grubasach, dlatego napisałam, że wygląda to źle i w rozmiarze XXXXS i w XXXXL. Trzeba mieć naprawdę idealne, kształtne, pozbawione cellulitu uda i pośladki, żeby rajstopowe, półprzezroczyste legginsy ubrać jak spodnie
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 12:21   #3949
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Hm, mnie się wydaje, że nawet jak ma się absolutnie idealne ciało, to jednak zakładanie przezroczystych niby-spodni jest nie na miejscu
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-06, 12:28   #3950
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Hm, mnie się wydaje, że nawet jak ma się absolutnie idealne ciało, to jednak zakładanie przezroczystych niby-spodni jest nie na miejscu
No to też racja, ale jak już ktoś musi coś takiego ubrać to lepiej, żeby to był ktoś w stylu powiedzmy Adrianny Limy a nie Beth Ditto
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 12:35   #3951
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

No to mamy takie samo zdanie. Dziś taki upał, ze nawet ja - wielbicielka spodni - zrezygnowałam ze spodni na rzecz spódniczki
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 12:49   #3952
Zará
Raczkowanie
 
Avatar Zará
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 343
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez Cola_Ola Pokaż wiadomość
To wygląda... dziwnie I jeszcze jak wszystko jest za małe i dziewczyna wbija na siłę i wylewają się fałdki. Miodzio.
Po Twoim blogu aż ciężko jest mi w to uwierzyć =) no chyba, że to nie Twój.

I o ile dobrze zrozumiałam wypowiedź Rousse, to popieram. Może z taką różnicą, że u mnie podziału na pory roku nie ma w taki sposób, że za neonami nie przepadam, dlatego trzymam się od nich z dala, czy to zima, czy to lato.
Zará jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 14:09   #3953
elinka92
Raczkowanie
 
Avatar elinka92
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Grudziądz
Wiadomości: 197
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez MadSyndrome Pokaż wiadomość

Jeszcze jedna rzecz, która mnie denerwuje - tak jak wspominałam milion razy nie toleruję ludzi, którzy noszą legginsy zamiast spodni. Ale nie rozumiem dlaczego noszą je nawet w takie upały 30 stopni było ostatnio, a dziewczyny sobie w legginsach chodzą. Albo w długich ciemnych spodniach
Też nie podoba mi się noszenie legginsów zamiast spodni. W sumie to teraz się zastanawiam - chodzić w legginsach/długich spodniach czy odsłaniać nogi pełne blizn? Bo już nie wiem, co budzi większy wstręt u innych - czy zasłaniam nogi czy też nie, ludzie się na mnie gapią jak na kosmitkę
A wracając do tematu - dziś widziałam bardzo zadbaną kobietę, ładnie ubraną ok. 30stki, ale z zapięciem od stanika prawie na szyi! O zgrozo!
Poza tym, dziewczyny, które zakładają niebotyczne szpilki, a widać, że nie potrafią w takich chodzić - wiem, nauczyć się jakoś trzeba, ale żeby od razu zaczynać od 12cm? No i niedopasowanie ubrania do swojej sylwetki, ale to już chyba standard.
__________________
pomóż psiakom ----> www.pustamiska.pl


"Zupełnie inaczej jest jeśli masz kogoś, kto Cię kocha.
to Ci daje setki powodów aby żyć"

elinka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 14:11   #3954
fashionaddicted
Zakorzenienie
 
Avatar fashionaddicted
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 8 160
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

rozwaliła mnie wczoraj kobieta miedzy 40 a 50 lat szła z dzieckiem do kościoła - totalnie koronkowa bluzka z króciutkim rękawem a pod spodem biały stanik taki cos jak push-up obejmujący tylko pół biustu... koszmar...

rozwala mnie zakłądanie butów w których mały palec zuepłnie wystaje z buta i z boku smyra o podłoże i tak samo wszystkie palce wystające z przodu buta

tak w temacie leginsów i krókiej bluzki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a1e17b9c93b2194b77a9357251837d3f.jpg (75,4 KB, 337 załadowań)
__________________
Krysia
fashionaddicted jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 14:19   #3955
magica
Wtajemniczenie
 
Avatar magica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 2 222
GG do magica
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Wczoraj szłam do kościoła, a przede mną podążała dziewczyna w takiej oto sukience. Myślalam, że padnę jak weszła tak na mszę. Ok, rozumiem, upał, ale ja w sukience do kolan i z zakrytymi ciut ramionami wcale się nie gotowałam, a wyglądałam za to odpowiednio do miejsca.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pi-006-sukienka-5.jpg (179,2 KB, 358 załadowań)
__________________
http://pustamiska.pl/

JESTEŚ PIĘKNIEJSZA NIŻ CI SIĘ WYDAJE-klik

to słowo(nie "te słowo")
bynajmniej=wcale, w ogóle
magica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 14:27   #3956
201605011933
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 811
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez elinka92 Pokaż wiadomość
Poza tym, dziewczyny, które zakładają niebotyczne szpilki, a widać, że nie potrafią w takich chodzić - wiem, nauczyć się jakoś trzeba, ale żeby od razu zaczynać od 12cm? No i niedopasowanie ubrania do swojej sylwetki, ale to już chyba standard.
Ja tak "koślawo" szłam trzy razy - dwa razy jak mnie szpilki obtarły, a raz po mega dziurawym chodniku.

Od tej pory nie zwracam uwagi na dziewczyny które nie umieją chodzić w szpilkach
201605011933 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 15:22   #3957
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

A ja raz widziałam jak szła po prostym, ale nie koślawo tak..tak jak czasem mi idzie po całym dniu stania, ale po prostu jakby utykała, miała krótszą nogę. Wyglądało to strasznie
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 16:16   #3958
Cola_Ola
Zakorzenienie
 
Avatar Cola_Ola
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6 429
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez Zará Pokaż wiadomość
Po Twoim blogu aż ciężko jest mi w to uwierzyć =) no chyba, że to nie Twój.

I o ile dobrze zrozumiałam wypowiedź Rousse, to popieram. Może z taką różnicą, że u mnie podziału na pory roku nie ma w taki sposób, że za neonami nie przepadam, dlatego trzymam się od nich z dala, czy to zima, czy to lato.

Ja na swoim blogu mam legginsy, ale chyba nie ze spodniami...? Może nie wiem co zakładam, możliwe. I fałdek też nie mam.
__________________
A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej.

Andrzej Sapkowski – Ostatnie życzenie
Cola_Ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 16:30   #3959
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

ale za to wszystko prześwituje imho
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 16:36   #3960
Cola_Ola
Zakorzenienie
 
Avatar Cola_Ola
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6 429
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

No nie pokazuje pupy i piersi, przynajmniej staram się oprzeć tej pokusie. Mój blog nie jest tylko o modzie, nie uważam się za znawce także z przymrużeniem oka, bo ja się tam bardziej bawię niż biorę na serio. Możliwe, że ten strój jest nie odpowiedni. Zdarza się
__________________
A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej.

Andrzej Sapkowski – Ostatnie życzenie
Cola_Ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:58.