Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-12, 21:58   #421
Fluy
Raczkowanie
 
Avatar Fluy
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 91
GG do Fluy
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

A ja czekam aż mnie się zmyje ciemny brąz i nałożę średni brąz. Można powiedzieć że po 2,5 miesiącach od farbowania przy codziennym myciu moje włoski wrócily do naturalnego koloru (a początkowo też były czarne). Dlatego ja z kolei polecam tę farbkę. Przynajmniej nie zmywa się tak szybko jak sublime mousse.
__________________
Per aspera ad astra...
------------------------------------------------
Moja str: http://www.fluy.republika.pl/
Fluy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 10:43   #422
jellyhusband
Przyczajenie
 
Avatar jellyhusband
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14
GG do jellyhusband
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

mam pytanie: > chcę użyć perfect mousse tego najjaśniejszego blondu. mam włosy jaśniutkie rude z naturalnie powstałymi blond pasemkami. myślicie, że po użyciu samej tej farby zrobi mi się jasny blond? p.s. nigdy wcześniej nie farbowałam niczym włosów, nawet szamponetkami.
jellyhusband jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 22:08   #423
Fluy
Raczkowanie
 
Avatar Fluy
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 91
GG do Fluy
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Jak wiele osób pisało, ta farbka raczej przyciemnia włosy niż rozjaśnia, więc trudno powiedzieć. Może lepiej jednak zacząć od szamponetki?
__________________
Per aspera ad astra...
------------------------------------------------
Moja str: http://www.fluy.republika.pl/
Fluy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-14, 15:37   #424
ewa102
Zadomowienie
 
Avatar ewa102
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 003
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Ja farbowałam tymi piankami 2x pod rząd dzień po dniu - kupiłam za ciemną,którąś z brązu,pozniej chcialam rozjasnic praliną i efekt końcowy wyszedł o ton,dwa jasniejszy ale bardziej rudawy co mi i tak sie nie podobalo - ale sama bylam sobie winna,bo wiedzialam co mnie moze czekac jak kupie za ciemną,ale stwierdziłam raz się zyje! :P i mi to na dobre nie wyszło :P tak czy siak bylam kilka dni pozniej u fryzjerki załamana,pytalam o dekoloryzacje bo juz sie nie poddalam no i niestety musialam wyjechac na 3 tygodnie praktyk i nie zdązyłam jej juz zrobić! i dobrze,że nie zrobiłam ! Kolor ładnie mi sie rozjasnil do praliny - 3 tyg dzien w dzien na sloncu zrobily swoje. Dzisiaj znowu dalam praline na calosc i zeby odrosty przykryc i bardzo ładnie mi wyszedł i pokrycie wszystkich włosów miałam idealne.Jestem mega zadowolona z tych farb i z praliny i poki co nie zamierzam jej zdradzać.
A dziewczyny co do szybkiego wymycia koloru to fryzjerka doradziła mi używanie szamponu przeciwłupieżowego,podobn o pomaga,choc sama nie probowalam
A kondycja wlosow wcale sie nie pogorszyla o dziwo,zero wypadania.Jestem naprawde zadowolona z tych farb

Edytowane przez ewa102
Czas edycji: 2011-06-14 o 15:38
ewa102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-17, 23:14   #425
jellyhusband
Przyczajenie
 
Avatar jellyhusband
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14
GG do jellyhusband
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Fluy: myślisz, że szamponetką uda mi się uzyskać jasny blond? (;
jellyhusband jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-18, 22:12   #426
Fluy
Raczkowanie
 
Avatar Fluy
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 91
GG do Fluy
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Możesz spróbować, ale szamponetki bardzo delikatnie łapią i nie wiadomo czy pokryją rudości. Łatwiej by było gdybyś chciala przyciemnić włoski, mnie się udało pozbyć rudego odcienia. Zależy od Ciebie Jeśli chcesz krótkotrwałej zmiany, możesz użyć szamponetki (też zależy jakiej....), zwłaszcza że imho nie niszczą one tak włosów jak farby...
__________________
Per aspera ad astra...
------------------------------------------------
Moja str: http://www.fluy.republika.pl/
Fluy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-28, 10:10   #427
Pamirka
Przyczajenie
 
Avatar Pamirka
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 29
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Hej dziewczyny,

piszecie, że kolor 1000 raczej przyciemnia...jak to możliwe skoro to jest jasny blond? Jedna z foumowiczek wstawiła swoje zdjęcie i jej włosy były bardzo jaśniutkie po użyciu tego koloru.

Powiedzcie mi proszę, bo są różne opinie! Czy jedno opakowanie wystarczy na włosy do łopatek???
Pamirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-28, 16:35   #428
Leyla89
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 503
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Kobietki,
używała któraś z Was kolorku:
-orzech laskowy
lub
-jasny złocisty brąz?
Jeśli tak, mogłybyście napisac jal rzeczywiście te kolorki wyglądają? Jak na op. czy inaczej. Bede wdzieczna
__________________

Leyla89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-28, 17:29   #429
riverror
Raczkowanie
 
Avatar riverror
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 67
Farba perfect mousse kolor z ciemnego na brąz

Witam.
Mam pytanie.
Pofarbowałam wczoraj włosy farbą PERMANENT NATURAL COLORS z PALETTE kolorem 750 złocisty brąz.
wyszedł strasznie ciemny.
jest to taki kolor jak tu http://www.perfectmousse.pl/produkty...koladowy-braz/
na próbie CIEMNY BRĄZ.
mam pytanie też czy gdybym pofarbowała tą farbą kolorem czekoladowy brąz wyszedł by mi taki ładny jak na próbie na obrazku.?
czy może pofarbować innym żeby taki wyszedł. ?
proszę o odpowiedź.
błagam.
riverror jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-28, 17:52   #430
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Farba perfect mousse kolor z ciemnego na brąz

daj im czas,spłucze się
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-29, 01:54   #431
Reddishh
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 490
Dot.: Farba perfect mousse kolor z ciemnego na brąz

uhu hu. Widze że koleżanka ma ten sam problem z tą farbą co ja. Mnie też wyszła dużo ciemniejsza, szczerze to prawie czarna.
Ale mnie po paru myciach się on wymył do mniej więcej takiego jak na opakowaniu, więc myślę, że u Ciebie może być tak samo
Reddishh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-29, 09:01   #432
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 646
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

[1=1a159cf6a0624b31db6aaef b6bbb43b621a184e1;2496522 3]Hej Ja robiłam takim odcieniem (665) i jak dla mnie na próbniku wyglądało, że będą trochę jaśniejsze, wpadające w ciepła tonację. http://www.perfectmousse.com/product...-golden-brown/ Miałam wloski w kolorze sredniego brązu, a nawet ciut jaśniejsze. Postępowałam zgodnie z instrukcją- przyjaciółka nakładała mi 'piankę'. Owszem mówiła, że super się rozprowadza. Złapało równo, ale niestety na czarno!!! Naszczęście zmyło się trochę, ale bez rewelacji, nadal były ciemne. Jedynym ratunkiem była 'kuracja szamponem' wybrałam head&shoulders z jedwabiem i nakładałam go na mokre włosy i całość zawijałam w ręcznik, siedziałam tak na początku cala noc, a potem po 1-1,5h i zeszło <3 Tej pianki ogólnie nie polecam [/QUOTE]

Proszę masz odpowiedź
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-05, 07:50   #433
Ta_nowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1
Thumbs down Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Nie polecam. Kupiłam numer 800 (ciemny blond) wyszedł mi rudy wyglądam okropnie nie polecam tego była to moja pierwsza farba..
Nie polecam.
Ta_nowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-05, 16:28   #434
Tofi12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Hello Jestem właśnie po aplikacji farby w piance Perfect Mousse nr 668 Orzech Laskowy cena w Naturze 25zł. hmmm jak by zwięźle ująć całą sprawę... Moje sugestie i opinie zbiorę w kilku plusach i minusach

+ połączenie składników bardzo łatwe..trzeba tylko dokładnie czytać ulotkę...czego ja nie zrobiłam wstrząsając bezmyślnie buteleczką z emulsją zanim dodałam emulsję koloryzującą ( piana wyszła z butelki zanim dodałam kolor )
+ aplikacja zadowalająca chociaż przy odrostach i tak zlew i okoliczne kafelki ubabrane farbą ( widać taki mam dar ) gwarantowana czystość przy aplikacji na całe włosy
+ ilość mieszanki wystarczyła by spokojnie na dwa razy przy moich dość gęstych, długich mniej więcej do brody włosach
+ nic nie szczypie, nie śmierdzi, nie spływa z włosów!!!!
- efekt końcowy tj kolor... niezgodny z tym z opakowania Na opakowaniu piękny kolor wpadający pod orzech włoski czyli złocisto brązowe refleksy a na mojej głowie (farbowanej wcześniej na kolor jasny brąz/ciemny blond z jasnymi refleksami) wyszedł...miedziany, kasztanowy... wiedziałam, że wyjdzie ciemniejszy niż na opakowaniu jednak znów naiwnie wierzyłam w modelkę. Jednak muszę przyznać, że kolor niemal identyczny jak ten na sztucznych włosach z palety barw. Do tego moje włosy po zmyciu farby były szorstkie i splątane jak po mocnym rozjaśnianiu. Dopiero odżywka je trochę odżywiła i umożliwiła rozczesanie. Zobaczymy co będzie dalej...
PODSUMOWUJĄC
Koloryzacja na pewno nie dla wszystkich. Odradzam słabym, zniszczonym włosom oraz osobom bojących się nieprzewidywanych efektów - ale oczywiście co włos to efekt Co do koloru to najlepiej sugerować się paletą barw bo chyba najbardziej oddaje prawdziwy kolor. Dla samego produktu duży plus dla aplikacji. Życzę powodzenia w koloryzacji i jakby coś....pamiętajcie, że każdy nawet najgorszy kolor kiedyś się wreszcie spłucze

Tofi12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 16:13   #435
DagUusia87
Raczkowanie
 
Avatar DagUusia87
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: łódzkie :)
Wiadomości: 88
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Dzień doberek wszystkim

Ja farbkę osobiście bardzoooo polecam. Użyłam jej i jestem zachwycona zarówno kolorem jak i pokryciem włosków czyli pokryła wszystkie a odrost miałam megaaaaa użyłam koloru czerń bo taki od dawna stosuję i muszę przyznać że jest on intenstywny i bardzo czarny

polecam w 100%

buziaki
DagUusia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-23, 19:38   #436
Lilibet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 12
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

ja, niestety, nie polecam
wlasnie jestem po zmyciu ciemnego czerwonego brazu i z tego co widze, to moje wlosy w nawet najmniejszym stopniu nie zlapaly koloru i ciemnobrazowy jak mialam, tak mam dalej. szkoda troche, bo liczylam na taki fajny kolorek (:
Lilibet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-31, 20:28   #437
jaszczurka_2007
Zadomowienie
 
Avatar jaszczurka_2007
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 544
GG do jaszczurka_2007
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Dziewczyny a jak z czarnym brązem,odcień 300? Mocno wpada w czerń?.Ja niedawno uciekłam z czerni więc już nie chcę powtórki...proszę o info
jaszczurka_2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-31, 21:12   #438
Fluy
Raczkowanie
 
Avatar Fluy
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 91
GG do Fluy
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Obawiam się że czarny brąz wyjdzie po prostu jak czerń. Polecam ciemny brąz, wychodzi b.ciemny ale ładnie się wypłukuje.
__________________
Per aspera ad astra...
------------------------------------------------
Moja str: http://www.fluy.republika.pl/
Fluy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 16:22   #439
jaszczurka_2007
Zadomowienie
 
Avatar jaszczurka_2007
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 544
GG do jaszczurka_2007
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Cytat:
Napisane przez Fluy Pokaż wiadomość
Obawiam się że czarny brąz wyjdzie po prostu jak czerń. Polecam ciemny brąz, wychodzi b.ciemny ale ładnie się wypłukuje.
u mnie ciemny brąz (miałam 3 krotnie) wypłukuje się na brzydki rudy niestety dzisiaj w promocji kupiłam ten czarny brąz więc mam nadzieję że on nie będzie się brzydko spłukiwał..
jaszczurka_2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-02, 11:04   #440
ladyAga87
Przyczajenie
 
Avatar ladyAga87
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: hacjenda teściów na pięknej podmiejskiej wsi;)
Wiadomości: 11
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Hej Kobiety!

Mam dylemat,bo ostatnio farbowałam włosy jakieś 2 miesiące temu,może trochę więcej i mam już takie odrosty,że nie mogę na nie patrzeć Niby obiecywałam sobie,że wytrwam z "niefarbowaniem" do września,ale... No strasznie wyglądam-mam czarne naturalne odrosty,resztę włosów pofarbowaną kolorem Hazelnut z Syossa (oczywiście wyblakłym od słońca) i zastanawiam się nad koloryzacją w piance ze Schwarzkopfa. Patrzyłam na ich stronkę i spodobały mi się takie kolorki:
750-Praline (ten mi się najbardziej podoba)
668-Hazelnut (taki odcień już miałam,tyle że z Syossa)
607-Light Bronze Brown (ten podoba mi się tuż zaraz za 750)
I co mam zrobić???? Przeglądając forum zauważyłam różne komentarze-jedne z Was się zachwycają tą farbą,inne żałują,że się na nią skusiły. Wiem,że każdy ma inne włosy,u każdego kolor farby inaczej "chwyta",ale... Czy ta farba niszczy włosy? Niby ma być bez amoniaku,ale słyszałam opinie na temat Palette,że strasznie niszczy włosy z też jest ze "stajni" Schwarzkopf Syoss też niby jest,ale nie zniszczył mi włosów i co-znowu mam zaryzykować????
To jak rosyjska ruletka-a jak wyjdą czarne???
Please,pomóżcie!!!!!!!!!! !!!!

---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 12:01 ----------

Hej Fluy-"Przez trudy do gwiazd"?????
Ja też lubię łacinę-studiowałam ją 2 lata,ale rzuciłam dla biotechnologyyyy
Pozdrawiam
ladyAga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-02, 20:55   #441
Fluy
Raczkowanie
 
Avatar Fluy
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 91
GG do Fluy
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Cytat:
Napisane przez ladyAga87 Pokaż wiadomość
Hej Kobiety!

Mam dylemat,bo ostatnio farbowałam włosy jakieś 2 miesiące temu,może trochę więcej i mam już takie odrosty,że nie mogę na nie patrzeć Niby obiecywałam sobie,że wytrwam z "niefarbowaniem" do września,ale... No strasznie wyglądam-mam czarne naturalne odrosty,resztę włosów pofarbowaną kolorem Hazelnut z Syossa (oczywiście wyblakłym od słońca) i zastanawiam się nad koloryzacją w piance ze Schwarzkopfa. Patrzyłam na ich stronkę i spodobały mi się takie kolorki:
750-Praline (ten mi się najbardziej podoba)
668-Hazelnut (taki odcień już miałam,tyle że z Syossa)
607-Light Bronze Brown (ten podoba mi się tuż zaraz za 750)
I co mam zrobić???? Przeglądając forum zauważyłam różne komentarze-jedne z Was się zachwycają tą farbą,inne żałują,że się na nią skusiły. Wiem,że każdy ma inne włosy,u każdego kolor farby inaczej "chwyta",ale... Czy ta farba niszczy włosy? Niby ma być bez amoniaku,ale słyszałam opinie na temat Palette,że strasznie niszczy włosy z też jest ze "stajni" Schwarzkopf Syoss też niby jest,ale nie zniszczył mi włosów i co-znowu mam zaryzykować????
To jak rosyjska ruletka-a jak wyjdą czarne???
Please,pomóżcie!!!!!!!!!! !!!!

---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 12:01 ----------

Hej Fluy-"Przez trudy do gwiazd"?????
Ja też lubię łacinę-studiowałam ją 2 lata,ale rzuciłam dla biotechnologyyyy
Pozdrawiam

Pralina z tego co słyszałam nie wychodzi czarna, brązy są mniej pewne.
Osobiście jestem przeciwniczką palette, więc też miałam obawy co do tej pianki, ale muszę powiedzieć, że naprawdę nie niszczy włosów (chociaż wiadomo każda farba to chemia). Farbowałam już 4 razy i moje włoski są w dobrej kondycji, co więcej - zapuszczam
A łacinę miałam w liceum i jak się uda (oby!) to będę miała także na studiach
__________________
Per aspera ad astra...
------------------------------------------------
Moja str: http://www.fluy.republika.pl/
Fluy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-05, 09:08   #442
ladyAga87
Przyczajenie
 
Avatar ladyAga87
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: hacjenda teściów na pięknej podmiejskiej wsi;)
Wiadomości: 11
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Hej wczoraj kupiłam po długim namyśle Perfect Mousse w kolorze 700-Ciemny blond,ale niestety nie zdążyłam pofarbować sobie włosów,bo późno wróciłam do domu ( po 23.00 a pracuję w godz.9-18 no ale jeszcze koleżanka po drodze się nawinęła a wcześniej w fitness w klubie i tak zeszło ) i byłam padnięta,więc nie ryzykowałam aplikacji w takim stanie
Farbę zaaplikuję na weekendzie i napiszę co mi wyszło
Pozdrawiam wszystkie WizaŻanki i życzę miłego dnia-boszze spać mi się chce jak diabli...
ladyAga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-05, 18:16   #443
Leyla89
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 503
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Farbował ktoś kolorem: Jasny złocisty brąz?
Jakie efekty?
__________________

Leyla89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-06, 11:58   #444
ladyAga87
Przyczajenie
 
Avatar ladyAga87
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: hacjenda teściów na pięknej podmiejskiej wsi;)
Wiadomości: 11
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Witajcie Drogie Wizażanki...

Pofarbowałam...Wczoraj wieczorem...Masakra...
Ale konkretnie-wieczorem znalazłam trochę czasu i postanowiłam pofarbować w końcu te moje włosy.Kolor jaki użyłam to nr 700-ciemny blond.Piankę trzymałam na włosach 30 min,czyli tyle ile zaleca producent i...wyszły mi prawie czarne!!!!!!!!!!!!!!!!
Nie wiem jakim cudem,ale byłam przerażona,zła,chciało mi się płakać...
Rano wstałam wcześniej i 3 razy umyłam włosy szamponem przeciwłupieżowym,żeby wypłukać trochę ten kolor,ale mało zeszło
Jestem rozczarowana-miałam wypłowiały orzechowy brąz,taki w kolorze wikliny a teraz...
Wyglądam starzej,poważniej,źle się czuję z tymi włosami...
Nie wiem czemu wyszedł mi tak odmienny kolor od tego co prezentuje producent.Ja wiem,że rzedko wychodzi tak jak na obrazku,ale żeby prawie czarne????!!!!
Nie wiem co robić
Fakt,że włosy są bardzo miękkie w dotyku,błyszczące i wyglądają bardzo zdrowo,ale co z tego skoro kolor jest zupełnie inny niż być powinien
Co mam zrobić? Kobiety pomóżcie,bo się załamię!!!!
A nie mam kasy pójść do fryzjera na ściąganie koloru i farbowanie "profesjonalnymi " farbami...
Ehhh,ja to zawsze mam pecha do farbowania włosów...
Błagam,poradźcie mi coś!!!!!!!!
ladyAga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-07, 12:41   #445
Leyla89
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 503
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Ja farbowałam wczoraj kolorem: jasny miedziany brąz

Efekt końcowy: kolor ciemniejszy niż na opakowaniu ale niedużo.
Być może dlatego, że ja te farby trzymam na włosach ok. 20-25 minut.

Wcześniej użyłam koloru: ciemny blond również wyszedł ciemniejszy niż powinien ale po ok tygodniu (codziennie myje włosy) kolor był taki jak na opakowaniu

Farbki co najważniejsze nie niszczą moich włosów.
Jestem zadowolona z tych farb, na pewno ich użyję nie jeden raz
__________________

Leyla89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 08:59   #446
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Tak wygląda kolor 800 średni blond. Ale to po kilku myciach, bo zaraz po zrobieniu jest znacznie ciemniejszy. Był nakładany na włosy w kolorze bardzo jasnego blondu z poziomu 9. Pokrył równiutko i dobrze się trzymał.

1. Włosy przed.
2. Zaraz po. Byłam przerazona!!! Ale szybko się zmyło.
Reszta- pokilku myciach w słonku.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg przed pianką.jpg (33,0 KB, 250 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2pianka zaraz po.jpg (10,1 KB, 306 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pianka 800 po całości.jpg (15,3 KB, 273 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2pianka 800.jpg (14,4 KB, 201 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3pianka 800.jpg (14,5 KB, 265 załadowań)
__________________
Włosy

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2011-11-09 o 12:28
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 02:34   #447
inesce
Przyczajenie
 
Avatar inesce
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 14
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Użyłam koloru nr 750 - pralina. Spodziewałam się średniego - ciemnego blondu, wyszedł mi odcień o mniej wiecej dwa tony ciemniejszy, taki średni brąz i do tego w dość sztucznym odcieniu !!! a farbowałam to na włosy ciepły blond, więc powinien wyjść najjaśniejszy z wariantów. a na odrostach to wogóle odcień lekko rudawego brązu. NIE POLECAM!!
Do tego farba niby bez amoniaku, a mam wrażenie, że włosy są bardziej wysuszone niż po innym farbowaniu, mimo, że użyłam odżywki !!

Mam nadzieje że ten (dosłownie) gówniany brąz mi się szybko spierze i będę mogła się przekoloryzować. Mam ochotę wystąpić do firmy o zwrot kosztów i odszkodowanie dosłownie.

Nie pierwszy raz zawiodłam się na farbie schwarzkopf. kiedyś użyłam farby brillance i też wyszła ciemniejsza z sztucznym odcieniem i do tego sprała się całkowicie po 1,5 tygodnia.

z moich doświadczeń chyba najmniej razy zawiodłam się na firmie wella. zaraz po farbowaniu kolor jest intensywny i może wydawać się za sztuczny, ale po kilku myciach jest nauralny i taki zostaje, szybko się nie spiera. farby safira były świetne, niestety zaczeli je wycofywać.

teraz skusiłam się na perfect mousse, bo była w promocji. terach już chyba wiem dlaczego była właśnie w tej promocji.

Nigdy nie użyje już farb schwarzkopf nawet jakby je rozdawali za darmo !!

Edytowane przez inesce
Czas edycji: 2011-09-06 o 14:24
inesce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 09:48   #448
Fluy
Raczkowanie
 
Avatar Fluy
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 91
GG do Fluy
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Farbowałam się teraz zlocistym slonecznym brązem loreala sublime mousse, ale jestem średnio zadowolona i wracam do perfect mousse Loreal ma dodatkowo amoniak i przy koloryzacji myślalam że się uduszę ....
__________________
Per aspera ad astra...
------------------------------------------------
Moja str: http://www.fluy.republika.pl/
Fluy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 10:44   #449
line0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

hej Wizażanki
jakieś 2 m-ce temu farbowałam się pianką welli ciemny brąz. początkowo wyszedł kolor kruczo czarny i niestety jakoś niechętnie się przez ten czas wypłukał. czy któraś z Was farbowała pianką perfect mousse farbowane na ciemny kolor włosy? chciałabym mieć pewność, które odcienie faktycznie chwycą. zaintrygował mnie odcień 419 aksamitny fioletowy brąz- dużo w nim tego fioletu? a może któraś potraktowała ciemniejsze włosy odcieniem 586 głęboki mahoń?

Edytowane przez line0
Czas edycji: 2011-09-26 o 11:03
line0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 16:30   #450
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Dziewczyny bardzo was proszę wstawcie jakies fotki po jasnym brązie,czekoladowym brązie albo orzechu laskowym,PLEASE
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-05 11:25:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:26.