co się stało z ojcem mojego dziecka?! - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-23, 18:20   #271
201708250923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 813
Dot.: co się stało z ojcem mojego dziecka?!

A ja mam pytanie: Skąd autorka wiedziała w czasie ciąży, że to dziecko R?
R sie nią zajmował, pomagał jej, chciał brac ślub cywilny. Na jakiej podstawie stwierdziła, że to dziecko tego a nie innego??
201708250923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 18:24   #272
Lianca
Zadomowienie
 
Avatar Lianca
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 118
Dot.: co się stało z ojcem mojego dziecka?!

Cytat:
Napisane przez wredot_ka Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie: Skąd autorka wiedziała w czasie ciąży, że to dziecko R?
R sie nią zajmował, pomagał jej, chciał brac ślub cywilny. Na jakiej podstawie stwierdziła, że to dziecko tego a nie innego??
Jeśli to co napisała jest prawdą... to z Z spała tylko raz... a pożniej już tylko z R...a szacowany termin zaplodnienia ginekolog jest w stanie ci wyznaczyc...
__________________
Fresh Princess of Wizaz ...  

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=551947 - moja galeria pazurkowa

04.07.2015 PM 2015



Lianca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 18:28   #273
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: co się stało z ojcem mojego dziecka?!

Cytat:
Napisane przez wredot_ka Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie: Skąd autorka wiedziała w czasie ciąży, że to dziecko R?
R sie nią zajmował, pomagał jej, chciał brac ślub cywilny. Na jakiej podstawie stwierdziła, że to dziecko tego a nie innego??
Mi to też strasznie podejrzanie wygląda... bo z Z. spała środa, czwartek, a z R. już w piątek i sobotę... to dosyć mały odstęp czasu.Gdyby nie podobieństwo do taty(podobno) to bym miała wątpliwości
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 18:29   #274
Marbella85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 158
Dot.: co się stało z ojcem mojego dziecka?!

Cytat:
Napisane przez wredot_ka Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie: Skąd autorka wiedziała w czasie ciąży, że to dziecko R?
R sie nią zajmował, pomagał jej, chciał brac ślub cywilny. Na jakiej podstawie stwierdziła, że to dziecko tego a nie innego??
Ja jej pytałam i odpowiedziała, że jest na 100% pewna, że to R, że jest bardzo do niego podobne.
Marbella85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 18:29   #275
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: co się stało z ojcem mojego dziecka?!

Cytat:
Napisane przez Lianca Pokaż wiadomość
Jeśli to co napisała jest prawdą... to z Z spała tylko raz... a pożniej już tylko z R...a szacowany termin zaplodnienia ginekolog jest w stanie ci wyznaczyc...
ta... a moze zwrocilas uwage, ze spala z nimi w jednym tygodniu? lekarz nie jest w stanie co do dnia powiedziec, kiedy bylo zaplodnienie. i tak, raz wystarczy, zeby doszlo do zaplodnienia.
skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 18:30   #276
Marbella85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 158
Dot.: co się stało z ojcem mojego dziecka?!

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Mi to też strasznie podejrzanie wygląda... bo z Z. spała środa, czwartek, a z R. już w piątek i sobotę... to dosyć mały odstęp czasu.Gdyby nie podobieństwo do taty(podobno) to bym miała wątpliwości
No tak, ale ja zrozumiałam, że w końcu definitywnie przestała sypiać z Z i poszła na dobre do R. i chyba wtedy doszło do poczęcia. Przynajmniej ja tak to rozumiem.

Ja rozumiem, że to stało się jak już jakiś czas sypiała tylko z R, ale mogę się mylić.

Edytowane przez Marbella85
Czas edycji: 2011-06-23 o 18:32
Marbella85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 18:30   #277
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: co się stało z ojcem mojego dziecka?!

[QUOTE=Terrence;27700978]
Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość


I właśnie o to chodzi, masz rację. Ale zdaje mi się, że dziewczyny chcą, żeby to forum tak własnie wyglądało. I w sumie trochę podziwiam autorkę - zobaczcie, jak ona spokojnie i rzeczowo wszystkim tłumaczy, jak krowie na rowie. I nie sprawia wrażenia wkurzonej. Więc może ona sobie rzeczywiście niektóre porady weźmie do serca. Dlatego jak macie podobne doświadczenia, to skupcie się na poradach.
To może świadczyć też o czymś zupełnie innym
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-23, 18:36   #278
Lianca
Zadomowienie
 
Avatar Lianca
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 118
Dot.: co się stało z ojcem mojego dziecka?!

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Mi to też strasznie podejrzanie wygląda... bo z Z. spała środa, czwartek, a z R. już w piątek i sobotę... to dosyć mały odstęp czasu.Gdyby nie podobieństwo do taty(podobno) to bym miała wątpliwości
Ja zrozumiałam, że z Z. spała środa, czwartek, a z R. już w piątek i sobotę...a potem dalej z R następne kilkadziesiąt dni Ona nie napisała, że byly tylko te 4 dni stosunków i zaszła w tamtym tygodniu... może zaszła 2 miesiące później, a wtedy spała tylko z R

W ogóle jaka rozkminka...my jej normalnie w pościeli grzebiemy... żeby nie napisać gorzej

---------- Dopisano o 19:36 ---------- Poprzedni post napisano o 19:31 ----------

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
ta... a moze zwrocilas uwage, ze spala z nimi w jednym tygodniu? lekarz nie jest w stanie co do dnia powiedziec, kiedy bylo zaplodnienie. i tak, raz wystarczy, zeby doszlo do zaplodnienia.
Błagam...a skąd możemy wiedzieć, że zaszła w tamtym tygodniu? Może zaszła 2 miesiące później...albo 3... nie wiemy jak to było czasowo... i czemu znów zaczynamy w tym niemiłym tonie... normalnie ręce mi już opadają... dobra niech ci będzie masz rację... nie mam już sił się sprzeczać bo po co? w RL nie mam tyle stresu co tu dzisiaj

Tak w ramach zwykłej ciekawostki...mi powiedział co do dnia... 11 września 2005.. i to by się zgadzało na 95%
__________________
Fresh Princess of Wizaz ...  

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=551947 - moja galeria pazurkowa

04.07.2015 PM 2015




Edytowane przez Lianca
Czas edycji: 2011-06-23 o 18:38
Lianca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 18:47   #279
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: co się stało z ojcem mojego dziecka?!

Lianca strasznie smutne to co Ciebie spotkało w życiu Bardzo Ci współczuję to co się stało.....Jak sobie radzisz?Nie wiem,gdybyś chciała się wygadać czy coś to zawsze do usług.

Co do ojcostwa to mnie się wydaje,że został nim ten kogo ona chciała
__________________



platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 18:56   #280
Lianca
Zadomowienie
 
Avatar Lianca
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 118
Dot.: co się stało z ojcem mojego dziecka?!

Wow...to była znów ironia czy szczere bo już się gubię

Spokojnie... To było 5 lat temu i już dawno zapomniane
Obecnie u mnie wszystko w najlepszym porządku
__________________
Fresh Princess of Wizaz ...  

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=551947 - moja galeria pazurkowa

04.07.2015 PM 2015



Lianca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 18:56   #281
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: co się stało z ojcem mojego dziecka?!

Cytat:
Napisane przez Lianca Pokaż wiadomość
Wow...to była znów ironia czy szczere bo już się gubię

Spokojnie... To było 5 lat temu i już dawno zapomniane
Obecnie u mnie wszystko w najlepszym porządku
Nieeeeee,to było szczerze przecież.
__________________



platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-23, 19:00   #282
Lianca
Zadomowienie
 
Avatar Lianca
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 118
Dot.: co się stało z ojcem mojego dziecka?!

Cytat:
Napisane przez platekrozy Pokaż wiadomość
Nieeeeee,to było szczerze przecież.
a... no to hmm...dzięki. Bo wiesz już serio się pogubić można Zostałam już nawet nazwana ciężko chorą psychicznie

W każdym razie historia jakich wiele... i już dawno zagojona wbrew temu co niektórzy pisali... życie uczy wielu rzeczy...i czerpanie mądrości z doświadczeń wcale nie oznacza, że się z tymi doświadczeniami nie uporało.
Każdy dźwiga własny krzyż jak to mawia moja mama
A babcia mawia, że na ładne górki to psy srają dot. facetów im ładniejszy tym gorszy wg starowinki
__________________
Fresh Princess of Wizaz ...  

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=551947 - moja galeria pazurkowa

04.07.2015 PM 2015



Lianca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 19:00   #283
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: co się stało z ojcem mojego dziecka?!

A mi to wyglada na prowokacje
gdyby mi dziewczyny dawaly rady a inne by po mnie jezdzily to chcialabym sie jakos wytlumaczyc ...a dziewczyna.....chyba ma niezly ubaw ,ze ktos stara sie dac jak najlepsze rady i opowiada jej o swoim prywatnym zyciu aby w koncu zobaczyla o jest grane


AUTORKO JESLI TO FAKTYCZNIE PROWOKACJA TO JEST TO STRASZNIE SWINSKIE I CHAMSKIE ZAGRANIE.
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 19:02   #284
Lianca
Zadomowienie
 
Avatar Lianca
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 118
Dot.: co się stało z ojcem mojego dziecka?!

No jak to prowo to tak jak mówiłam się wkurzę... bo kurczak... ja tu oberwałam równie mocno co autorka hahahah
__________________
Fresh Princess of Wizaz ...  

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=551947 - moja galeria pazurkowa

04.07.2015 PM 2015



Lianca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 19:05   #285
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: co się stało z ojcem mojego dziecka?!

Cytat:
Napisane przez Lianca Pokaż wiadomość
a... no to hmm...dzięki. Bo wiesz już serio się pogubić można Zostałam już nawet nazwana ciężko chorą psychicznie

W każdym razie historia jakich wiele... i już dawno zagojona wbrew temu co niektórzy pisali... życie uczy wielu rzeczy...i czerpanie mądrości z doświadczeń wcale nie oznacza, że się z tymi doświadczeniami nie uporało.
Każdy dźwiga własny krzyż jak to mawia moja mama
A babcia mawia, że na ładne górki to psy srają dot. facetów im ładniejszy tym gorszy wg starowinki
Hahaha Twoja babcia ma rację Fajnie,że się poprawia,nie wiem czy na Twoim miejscu potrafiłabym się tak szybko podnieść.Jakim to trzeba być......aż szkoda słów Trzymaj się Kochana

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
A mi to wyglada na prowokacje
gdyby mi dziewczyny dawaly rady a inne by po mnie jezdzily to chcialabym sie jakos wytlumaczyc ...a dziewczyna.....chyba ma niezly ubaw ,ze ktos stara sie dac jak najlepsze rady i opowiada jej o swoim prywatnym zyciu aby w koncu zobaczyla o jest grane


AUTORKO JESLI TO FAKTYCZNIE PROWOKACJA TO JEST TO STRASZNIE SWINSKIE I CHAMSKIE ZAGRANIE.
Kiedyś jak czytałam wątki to doszukiwałam się prowokacji(na pewno nad tym się zastanawiałam).Teraz odpisuję zawsze tak jakby to było prawdziwe,tak naprawdę kłócąc się ze sobą,dyskutując,poznajemy się,rozmawiamy na różne sytuacje,jakie mogą spotkać człowieka w życiu,więc już się nie zastanawiam
__________________



platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 19:07   #286
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: co się stało z ojcem mojego dziecka?!

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
A mi to wyglada na prowokacje
gdyby mi dziewczyny dawaly rady a inne by po mnie jezdzily to chcialabym sie jakos wytlumaczyc ...a dziewczyna.....chyba ma niezly ubaw ,ze ktos stara sie dac jak najlepsze rady i opowiada jej o swoim prywatnym zyciu aby w koncu zobaczyla o jest grane


AUTORKO JESLI TO FAKTYCZNIE PROWOKACJA TO JEST TO STRASZNIE SWINSKIE I CHAMSKIE ZAGRANIE.
No właśnie, tak jak już powiedziałam - ten spokój może świadczyć o czymś innym
Miała internetu nie mieć, by szukać pracy, a jednak chyba ma... I nie napisała skąd.
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 19:12   #287
Marbella85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 158
Dot.: co się stało z ojcem mojego dziecka?!

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
No właśnie, tak jak już powiedziałam - ten spokój może świadczyć o czymś innym
Miała internetu nie mieć, by szukać pracy, a jednak chyba ma... I nie napisała skąd.

No nie wiem ja chyba dałam temu wiarę, ale jeżeli to prowokacja to historia godna scenarzystów Klanu
Marbella85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 19:19   #288
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: co się stało z ojcem mojego dziecka?!

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
No właśnie, tak jak już powiedziałam - ten spokój może świadczyć o czymś innym
Miała internetu nie mieć, by szukać pracy, a jednak chyba ma... I nie napisała skąd.
Wlasnie jak mialam chwilke to sobie wszystko raz jeszcze na spokojnie poczytalam i smie twierdzic,ze ktos bawi sie naszym kosztem
na Wizaz ma czas a nie ma zeby sprawdzic oferty pozatym sa gazety, mozna dziecko wsadzic w wozek i jechac do miasta i przegladac wszystkie okna sklepow i sklepikow czy nie potrzebuja akurat do pracy przyjemne z pozytecznym by bylo bo i spacer z dzieckiem i szukanie pracy w 1

---------- Dopisano o 19:19 ---------- Poprzedni post napisano o 19:16 ----------

Cytat:
Napisane przez platekrozy Pokaż wiadomość
Hahaha Twoja babcia ma rację Fajnie,że się poprawia,nie wiem czy na Twoim miejscu potrafiłabym się tak szybko podnieść.Jakim to trzeba być......aż szkoda słów Trzymaj się Kochana


Kiedyś jak czytałam wątki to doszukiwałam się prowokacji(na pewno nad tym się zastanawiałam).Teraz odpisuję zawsze tak jakby to było prawdziwe,tak naprawdę kłócąc się ze sobą,dyskutując,poznajemy się,rozmawiamy na różne sytuacje,jakie mogą spotkać człowieka w życiu,więc już się nie zastanawiam
W sumie tez racja ale wiesz....ktos tu chce dobrze i kombinuje jak pomoc a z 2 strony zadnego podziekowania tylko np niezly ubaw ktos moze miec-a tego chyba nikt nie lubi
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 20:33   #289
czarna2525
Raczkowanie
 
Avatar czarna2525
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 48
Dot.: co się stało z ojcem mojego dziecka?!

Cytat:
Napisane przez Lianca Pokaż wiadomość
Co do gramwzielone

To jest forum... każda z nas ma prawo wyrazić swoją opinię... takie posty jak twój właśnie chwilami zrażają mnie do tego miejsca w sieci.

Parcia na ślub nie miałam...to po 1.
Mój ex mąż odszedł do mojej przyjaciółki bo ona ma miliony na koncie i wygląda jak laska z czasopisma WAMP...a ja byłam od kilku miesięcy w szpitalu-ciąża zagrożona i do tego z 35 kilogramami ciążowymi do przodu.
Nie mój to wstyd tylko jego i dlatego mogę śmiało pisać to otwarcie.

Każdy opiera swoje myślenie na podstawie własnych doświadczeń - to normalne.

Jeśli obraziłam kogokolwiek swoimi wypowiedziami to przepraszam - nie miałam takiego zamiaru. Ja tylko chciałabym aby na wizażu nikt nikogo nie obrażał.... jak tu weszłam po raz pierwszy to myślałam, że tu jest po prostu skupisko fajnych "koleżanek" których można się poradzić i wygadać.

Dziś? Nie umieściłabym już żadnego wątku na wizażu. Nigdy. Zauważcie, że każdy nowy wątek zaczyna się tak:
"mam już tu konto ale założyłam fikcyjne bo..."


święte słowa..... lepiej bym tego nie ujęła. Lepiej krytykować i wypominać stare wątki - to jest nagminne.

Bo? Bo się każdy boi, że zostanie wyzwany, oceniony i potępiony. A tak nie powinno być.

Chcialam potraktować autorkę jak koleżankę, która przyszla do mnie po pomoc... wyzwałybyście tak w oczy swoją koleżankę?

Cała ta dyskusja zaszła za daleko.

Dałyśmy se po razie teraz proponuje podanie dłoni i chwilę przemyślenia nad tym czy chcemy by to forum właśnie tak wyglądalo.

Dawidowskasia.... dziekuję, że mimo iż miałaś inną opinię zachowałaś się lojalnie...zgłosiłaś naruszenie i poinformowałaś mnie na prv.

Bo zdanie możemy mieć inne... ale powinniśmy się szanować. Dawidowskasia pokazała, że można. Dzięki

P.s. jak się okaże, że to prowo to sie wkurze...

wg mnie to jedyna mądra osoba w tym poście..i bije jej wielkie .

ps. co Cię interesuje kim ja jestem i co pisze? wypowiadaj się w temacie a nie wypominaj mi bo to jest żałosne. Nie wypowiadam się w Twoim kierunku.

---------- Dopisano o 21:27 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Lianca Pokaż wiadomość
No jak to prowo to tak jak mówiłam się wkurzę... bo kurczak... ja tu oberwałam równie mocno co autorka hahahah
ale jesteś wartościową osobą i ja Ci bije wielkie brawa po raz drugi.

---------- Dopisano o 21:33 ---------- Poprzedni post napisano o 21:27 ----------

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Nie zapomnij że rozmawiasz z mamakubusia
a co Cie interesuje to kim ja jestem?
nie bądź bezczelna.

Wiem, że to sytuacja podbramkowa.. ale nie sądze żebym ja się zdobyła nam pójście do domu samotnej matki. Szukałabym czegokolwiek aby się tam nie znaleźć. I sądze, że autorka też się tam nie wybierze, będzie robiła wszystko żeby tylko tam się nie znaleźć, nie czarujmy się.
__________________
I będzie jak dawniej,
Przestańmy się spieszyć,
Zacznijmy od nowa
od tych małych rzeczy.

Pedagogika wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne
Pani magister

czarna2525 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-23, 20:39   #290
201604190949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7 274
Dot.: co się stało z ojcem mojego dziecka?!

Cytat:
Napisane przez czarna2525 Pokaż wiadomość

wg mnie to jedyna mądra osoba w tym poście..i bije jej wielkie .
Jedyna mądra osoba w tym poście?
1. chyba coś ci się pomyliło
2. właśnie obraziłaś też siebie, gratuluję

Cytat:
ale jesteś wartościową osobą i ja Ci bije wielkie brawa po raz drugi.

Oddychaj głęboko.
Zaproś ją na kawę, do kina czy coś....
201604190949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 20:44   #291
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: co się stało z ojcem mojego dziecka?!

Bijcie brawa dla Lianci ale w innym watku (jesli zakladala to w swoim) tutaj sytuacja jest ZUPELNIE inna.... te dwie kobiety łaczy tylko ze maja dziecko z TAKICH smutnych sytuacji...

Rowniez te dwie kobiety moze laczyc oczekiwanie pomocy dla siebie i dziecka...

ale jesli chodzi o facetow i cala otoczke z nimi zwiazane (przed i w czasie ciazy) to sytuacje sa calkiem inne.

skupmy sie na pomocy... reszta juz obgadana.
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 20:48   #292
malwinac
Zadomowienie
 
Avatar malwinac
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 437
Dot.: co się stało z ojcem mojego dziecka?!

Cytat:
Napisane przez czarna2525 Pokaż wiadomość

wg mnie to jedyna mądra osoba w tym poście..i bije jej wielkie .

ps. co Cię interesuje kim ja jestem i co pisze? wypowiadaj się w temacie a nie wypominaj mi bo to jest żałosne. Nie wypowiadam się w Twoim kierunku.

---------- Dopisano o 21:27 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------



ale jesteś wartościową osobą i ja Ci bije wielkie brawa po raz drugi.

---------- Dopisano o 21:33 ---------- Poprzedni post napisano o 21:27 ----------



a co Cie interesuje to kim ja jestem?
nie bądź bezczelna.

Wiem, że to sytuacja podbramkowa.. ale nie sądze żebym ja się zdobyła nam pójście do domu samotnej matki. Szukałabym czegokolwiek aby się tam nie znaleźć. I sądze, że autorka też się tam nie wybierze, będzie robiła wszystko żeby tylko tam się nie znaleźć, nie czarujmy się.
Cytat:
Napisane przez 1000days Pokaż wiadomość
Jedyna mądra osoba w tym poście?
1. chyba coś ci się pomyliło
2. właśnie obraziłaś też siebie, gratuluję



Oddychaj głęboko.
Zaproś ją na kawę, do kina czy coś....
Teraz łapanie się za słówka, wasza prywatna sprzeczka
Proponuje założyć osobny wątek w którym będziesz mogła wylewać swoje żale.
Ten założyła kobieta, która potrzebowała rady a tymczasem mam wrażenie że80% kobiet wylewa tu swoje życiowe frustracje. To ona zachowała sie źle bo spała z dwoma( jakby to było rzeczywiście sedno sprawy i wyjaśnienie wszystkich problemów).
A koleś który każe jej wyp**** , który esemesował z inną babką, ją wykorzystywał ( bo z tego co widze prawie każda tutaj jest nieomylna, a postów opisujących jakie faceci robią nam krzywdy jest coraz więcej).
I jak ktoś tu wspomniał ciekawi mnie czy swojej koleżance przyjaciółce też byłybyście w stanie powiedzieć w taki sposób jak tutaj
Co wątek to albo prowokacja albo zgnębienie kogoś żeby tylko stąd uciekł i nie wracał
Rzeczywiście strach coś pisać
To tyle na ten temat, nie mogłam się powstrzymać.

Autorka jak każdy człowiek popełniła błąd i z pewnością go naprawi!
Życzę Tobie dużo szczęścia. Na pewno się wszystko ułoży. Pora wziąć się w garść.
__________________
Studentka

malwinac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 20:52   #293
201604190949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7 274
Dot.: co się stało z ojcem mojego dziecka?!

Emmm.... a mnie to czemu zacytowałaś? W ogóle twój post to do kogo jest?
201604190949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 22:18   #294
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: co się stało z ojcem mojego dziecka?!

Cytat:
Wiem, że to sytuacja podbramkowa.. ale nie sądze żebym ja się zdobyła nam pójście do domu samotnej matki. Szukałabym czegokolwiek aby się tam nie znaleźć. I sądze, że autorka też się tam nie wybierze, będzie robiła wszystko żeby tylko tam się nie znaleźć, nie czarujmy się.
mówi że nie ma gdzie iść. nie ma, to co ma zrobić, iść na ulicę? zostać i tkwić w tej chorej sytuacji? proszę cię to nie jest żadna ujma, w niektórych prowadzą nawet terapię dla takich kobiet, by się nawzajem wspierały. byłam w domu samotnej matki w matemblewie, to nie jest żaden patologiczny ośrodek, tylko dom pomocy gdzie zgłaszają się kobiety z różną sytuacją. moim zdaniem to dużo logiczniejsze prosić o taką pomoc niż iść do zajętego faceta.
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 22:55   #295
martaaa509
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 273
Dot.: co się stało z ojcem mojego dziecka?!

Witam wszystkie wizażanki Właśnie przeczytałam cały ten watek, strona po stronie. Historia rzeczywiście bardzo wciągająca niczym telenowela... Zdaje mi się drogie panie że tak jak już ktoś wcześniej napisał : trolle zaczęły wakacje. Dziwię się dlaczego tak ktoś robi. A jeżeli autorka postu upiera się że to wszystko jest prawdziwe to tym bardziej współczuję... Droga autorko, dla mnie jesteś poprostu pustym ✂✂✂✂iszonem i nie chodzi mi teraz o to by Cię urazić ale taka mi się pierwsza myśl nasunęła. Naiwna, pusta, nieodpowiedzialna kobieto... Aż złość mnie bierze że takie panny są na tym świecie...
__________________
Może nie jestem idealna ale idealnie sobie z tym radzę
martaaa509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 23:05   #296
Kaffienka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 345
Dot.: co się stało z ojcem mojego dziecka?!

Cytat:
Napisane przez martaaa509 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie wizażanki Właśnie przeczytałam cały ten watek, strona po stronie. Historia rzeczywiście bardzo wciągająca niczym telenowela... Zdaje mi się drogie panie że tak jak już ktoś wcześniej napisał : trolle zaczęły wakacje. Dziwię się dlaczego tak ktoś robi. A jeżeli autorka postu upiera się że to wszystko jest prawdziwe to tym bardziej współczuję... Droga autorko, dla mnie jesteś poprostu pustym ✂✂✂✂iszonem i nie chodzi mi teraz o to by Cię urazić ale taka mi się pierwsza myśl nasunęła. Naiwna, pusta, nieodpowiedzialna kobieto... Aż złość mnie bierze że takie panny są na tym świecie...
Zgłosiłam twój post do moderacji. Jak bardzo chcesz pozbyć się tej złości, to może spójrz w lustro i wyżyj się na sobie. Twój post nie wnosi nic poza niekulturalnym obrażaniem autorki. Mogłaś sobie darować.
Kaffienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 23:17   #297
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: co się stało z ojcem mojego dziecka?!

Cytat:
Napisane przez Kaffienka Pokaż wiadomość
Zgłosiłam twój post do moderacji. Jak bardzo chcesz pozbyć się tej złości, to może spójrz w lustro i wyżyj się na sobie. Twój post nie wnosi nic poza niekulturalnym obrażaniem autorki. Mogłaś sobie darować.
Ja nie rozumiem jednego
czy ten post dotyczyl Ciebie ??? chyba nie,wiec przestancie, tutaj nie jest KOLKO POMOCY TYM CO IM NIE WYSZLO gdyby autorka czytala to by sama zglosila ae widac,ze traktuje to jako zabawe
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 23:21   #298
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: co się stało z ojcem mojego dziecka?!

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
Ja nie rozumiem jednego
czy ten post dotyczyl Ciebie ??? chyba nie,wiec przestancie, tutaj nie jest KOLKO POMOCY TYM CO IM NIE WYSZLO gdyby autorka czytala to by sama zglosila ae widac,ze traktuje to jako zabawe
wlasnie poza tym byla odwazna i powiedziala co mysli a co najwazniejsze prawde
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 05:13   #299
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: co się stało z ojcem mojego dziecka?!

Ten wątek zaczyna się robić mocno absurdalny. Wchodzą tu osoby, które z niewiadomych przyczyn powównują sytuację autroki do swojej i w agresywny sposob narzucają swoje zdanie.

Najlepiej byłoby go zamknąć...
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 07:48   #300
Lianca
Zadomowienie
 
Avatar Lianca
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 118
Dot.: co się stało z ojcem mojego dziecka?!

Ja już się na tym wątku nie będę wypowiadać bo razi mnie to, że niektórzy urządzają sobie personalną wojnę. Szastają moim nickiem na lewo i prawo i robią sobie nagonkę. Dojrzałe osoby ze zdrowym podejściem do wizażu nie traktują polemik słownych jak personalnej wojny. Osoby, które maja z tym problem zachęcam do popracowania nad swoją pewnością siebie w RL ...

Życzę miłego rzucania błotem.
__________________
Fresh Princess of Wizaz ...  

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=551947 - moja galeria pazurkowa

04.07.2015 PM 2015



Lianca jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:08.