Nadmierne pocenie się - wątek zbiorczy - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-19, 12:32   #1771
PPP90
Zakorzenienie
 
Avatar PPP90
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 582
Dot.: nadmierne pocenie się ...

Cytat:
Napisane przez malina333 Pokaż wiadomość
możesz spróbować chwalony bloker Ziaja
już go mam stosuje pod pachy, to na dłonie też można?
__________________
Dbam o siebie


Wielbicielka Labradorów
10.09.2013r. -Jestem Kierowcą
PPP90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 12:41   #1772
malina333
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 466
Dot.: nadmierne pocenie się ...

Cytat:
Napisane przez PPP90 Pokaż wiadomość
już go mam stosuje pod pachy, to na dłonie też można?

jest chyba łagodniejszy niż Etiaxil, po Etiaxilu miałam strasznie suche dłonie
__________________
włosomaniaczka

Rośnijcie
malina333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 12:58   #1773
PPP90
Zakorzenienie
 
Avatar PPP90
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 582
Dot.: nadmierne pocenie się ...

Cytat:
Napisane przez malina333 Pokaż wiadomość

jest chyba łagodniejszy niż Etiaxil, po Etiaxilu miałam strasznie suche dłonie
to niewiedziałam tak normalnie go smarujesz na ręce? na noc to też robisz? dziwne, o na ulotce nic nie napisali
__________________
Dbam o siebie


Wielbicielka Labradorów
10.09.2013r. -Jestem Kierowcą
PPP90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 16:00   #1774
forumowiczka95
Raczkowanie
 
Avatar forumowiczka95
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 69
Dot.: nadmierne pocenie się ...

Witam Serdecznie
Przeczytałam 12 pierwszych stron(więcej nie zdążyłam) i napaliłam się na etiaxil oraz antidral - dlatego dzisiaj po szkole poszłam do apteki. Niestety nic nie kupiłam, ponieważ antiralu nie było (pisałyście, że kosztuje 12zł a teraz już 25zł!) a entiaxil był za 50zł - a na allegro jest za 35zł z przesyłką, więc się wytrzymałam z kupnem. Zadzwoniłam do mamy, aby sprawdziła w innej aptece czy są te preparaty taniej, a ona jak zwykle zrobiła na swoją rękę i kupiła mi
Vichy, 48h Intensive Anti-Perspirant Deodorant. Używała go któraś z Was? co możecie o nim powiedzieć? na allegro kosztuje ponad 20zł...a mamie farmaceutką powiedziała, ze jest niby najlepszy. Jak go stosować? tez w nocy?
forumowiczka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 17:35   #1775
malina333
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 466
Dot.: nadmierne pocenie się ...

Cytat:
Napisane przez PPP90 Pokaż wiadomość
to niewiedziałam tak normalnie go smarujesz na ręce? na noc to też robisz? dziwne, o na ulotce nic nie napisali

ja miałam etiaxil do stóp i dłoni ale to raczej na to samo wychodzi bloker też możesz wypróbować
zawsze smarowałam jedynie na noc
poszukaj jeszcze informacji w necie ale moim dłoniom nie zaszkodził
__________________
włosomaniaczka

Rośnijcie
malina333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 17:41   #1776
PPP90
Zakorzenienie
 
Avatar PPP90
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 582
Dot.: nadmierne pocenie się ...

Cytat:
Napisane przez malina333 Pokaż wiadomość

ja miałam etiaxil do stóp i dłoni ale to raczej na to samo wychodzi bloker też możesz wypróbować
zawsze smarowałam jedynie na noc
poszukaj jeszcze informacji w necie ale moim dłoniom nie zaszkodził
to w takim razie spóbuje chyba
__________________
Dbam o siebie


Wielbicielka Labradorów
10.09.2013r. -Jestem Kierowcą
PPP90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-04, 12:22   #1777
bidi07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: dolnysląśk
Wiadomości: 13
Dot.: nadmierne pocenie się ...

hej, mam problem z nadmiernym poceniem się, niestety Antidral mi nie pomaga, i mam pytanie czy jak kupie Etiaxil to on mi na pewno pomoże, bo jestem nastolatką a kasy nie mogę tak wydawać bo wiadomo ;D mam już dosyć tego, i chcem wreszcie ubrać ładne bluzeczki a nie tylko czarne, i zazdroszczę dziewczyną którym wystarcza zwykły antyperspirant, pomocy...
bidi07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-04, 14:31   #1778
PPP90
Zakorzenienie
 
Avatar PPP90
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 582
Dot.: nadmierne pocenie się ...

Cytat:
Napisane przez bidi07 Pokaż wiadomość
hej, mam problem z nadmiernym poceniem się, niestety Antidral mi nie pomaga, i mam pytanie czy jak kupie Etiaxil to on mi na pewno pomoże, bo jestem nastolatką a kasy nie mogę tak wydawać bo wiadomo ;D mam już dosyć tego, i chcem wreszcie ubrać ładne bluzeczki a nie tylko czarne, i zazdroszczę dziewczyną którym wystarcza zwykły antyperspirant, pomocy...
to może spróbuj Blokera Ziaji?
__________________
Dbam o siebie


Wielbicielka Labradorów
10.09.2013r. -Jestem Kierowcą
PPP90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-04, 15:10   #1779
bidi07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: dolnysląśk
Wiadomości: 13
Dot.: nadmierne pocenie się ...

kupiłam na początku jakiś bloker w aptece, gościówa mi dała, ale nic nie działał, chodzi mi o to czy Etiaxil zawsze pomaga? i czy jak Antidral nie pomógł pomoże? czy ktoś miał taki może przypadek? i czy to prawda że dla wrażliwej skóry (mam taka) to gorzej pomaga?

---------- Dopisano o 16:10 ---------- Poprzedni post napisano o 15:38 ----------

przeglądam wszystkie antyperspiranty i znalazłam coś interesującego :
crystal, body deodorand stick, używał ktoś?
bidi07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-04, 17:22   #1780
malina333
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 466
Dot.: nadmierne pocenie się ...

Cytat:
Napisane przez bidi07 Pokaż wiadomość
kupiłam na początku jakiś bloker w aptece, gościówa mi dała, ale nic nie działał, chodzi mi o to czy Etiaxil zawsze pomaga? i czy jak Antidral nie pomógł pomoże? czy ktoś miał taki może przypadek? i czy to prawda że dla wrażliwej skóry (mam taka) to gorzej pomaga?

---------- Dopisano o 16:10 ---------- Poprzedni post napisano o 15:38 ----------

przeglądam wszystkie antyperspiranty i znalazłam coś interesującego :
crystal, body deodorand stick, używał ktoś?
to indywidualna sprawa czy zadziała czy nie. U mnie się sprawdził.
__________________
włosomaniaczka

Rośnijcie
malina333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 18:21   #1781
bidi07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: dolnysląśk
Wiadomości: 13
Dot.: nadmierne pocenie się ...

dzięki ;* chyba wybiorę się do lekarza za miast tracić pieniądze szukając
bidi07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-07, 16:42   #1782
azi303
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 24
Dot.: nadmierne pocenie się ...

Hej! Czy używając Antidralu na noc zmywacie go rano? Czy będzie wtedy mniej skuteczny?
azi303 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 17:06   #1783
klajdla
Wtajemniczenie
 
Avatar klajdla
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 313
Dot.: nadmierne pocenie się ...

Cytat:
Napisane przez azi303 Pokaż wiadomość
Hej! Czy używając Antidralu na noc zmywacie go rano? Czy będzie wtedy mniej skuteczny?
Tak, bo zdazylo mi sie, ze odbarwil koszulke
klajdla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 17:54   #1784
azi303
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 24
Dot.: nadmierne pocenie się ...

Dzięki, też tak zrobię
azi303 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 18:25   #1785
nastoletnia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 527
Dot.: nadmierne pocenie się ...

Ja nie mam problemu z nadmiernym poceniem się. Pachy praktycznie zawsze mam suche (chyba, że pójdę biegać) tylko mam problem z zapachem. Antyperspiranty nie zapobiegają mu i czuję się z tym niekomfortowo. Czy Antidral albo bloker
mi pomoże w tej kwestii?
__________________
Słodka biżuteria, zapraszam:


www.modelina-art.blogspot.com


Edytowane przez nastoletnia
Czas edycji: 2011-06-08 o 18:28
nastoletnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-12, 15:27   #1786
bidi07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: dolnysląśk
Wiadomości: 13
Dot.: nadmierne pocenie się ...

Cytat:
Napisane przez nastoletnia Pokaż wiadomość
Ja nie mam problemu z nadmiernym poceniem się. Pachy praktycznie zawsze mam suche (chyba, że pójdę biegać) tylko mam problem z zapachem. Antyperspiranty nie zapobiegają mu i czuję się z tym niekomfortowo. Czy Antidral albo bloker
mi pomoże w tej kwestii?


Możesz spróbować. Chociaż wydać kase, i będzie Cie to piekło, to są małe koszmary, jesli chodzi o pieczenie, może lepiej spróbować coś ziołowego, lekarza się spytać. Ja korzystałam z Antidralu, i zrezygnowałam bo strasznie mnie piekł i nie był do końca skuteczny, ale każdy jest inny. ale zapachu spocenia nie czułam.
bidi07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-14, 15:14   #1787
hah xd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: woj. wielkopolskie
Wiadomości: 25
Dot.: nadmierne pocenie się ...

witam wszystkich. Ja też mam problem z nadmiernym poceniem sie, szczególnie w okolicy pach , juz dawno byłam z tym u dermatologa ale zawsze zapisywał mi "leki" typu Antidral, i Driclor, ogólnie to z tych "mocniejszych anty-perspirantów to miałam : Rillo,Appers,Bloker plus te wyżej wymienione no i jeszcze tabletki Perspi block. Stwierdziłam iż szkoda wydawać kase skoro i tak nie pomagają, przeczytałam w necie o liposukcji pach, rozmawiałam na ten temat z rodzicami moim zdaniem to najlepsze,najszybsze i najpewniejsze wyjscie z sytuacji, dzis z mamą byłam z tym pomysłem w mojego lekarza rodzinnego ( oczywiście mama sie uparła by wejść ze mną) by z nim to skonsultować , który stwierdził iz na początek lepiej wykonać zabieg toksyna botulinową a potem ewentualnie ta liposukcja. Problem potu wyniszcza (i tak zawsze byłam słaba psychicznie) mnie psychicznie, nawet jeżeli gadam o tym z rodzicami to mam łzy w oczach, dziś mówiąc o tym lekarzowi oczyliście znowu miałam łzy w oczach. Moim zdaniem ta nadpotliwość występuje u mnie na tle psychicznym ponieważ poce się np. w szkole sklepie, miejscach publicznych,gdy jadę do kogoś w gości, spotykam sie ze znajomymi,rozmawiam z kimś.
pomóżcie!!! czym to może być spowodowane???

Edytowane przez hah xd
Czas edycji: 2011-06-14 o 15:16
hah xd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-15, 07:07   #1788
forumowiczka95
Raczkowanie
 
Avatar forumowiczka95
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 69
Dot.: nadmierne pocenie się ...

Cytat:
Napisane przez hah xd Pokaż wiadomość
witam wszystkich. Ja też mam problem z nadmiernym poceniem sie, szczególnie w okolicy pach , juz dawno byłam z tym u dermatologa ale zawsze zapisywał mi "leki" typu Antidral, i Driclor, ogólnie to z tych "mocniejszych anty-perspirantów to miałam : Rillo,Appers,Bloker plus te wyżej wymienione no i jeszcze tabletki Perspi block. Stwierdziłam iż szkoda wydawać kase skoro i tak nie pomagają, przeczytałam w necie o liposukcji pach, rozmawiałam na ten temat z rodzicami moim zdaniem to najlepsze,najszybsze i najpewniejsze wyjscie z sytuacji, dzis z mamą byłam z tym pomysłem w mojego lekarza rodzinnego ( oczywiście mama sie uparła by wejść ze mną) by z nim to skonsultować , który stwierdził iz na początek lepiej wykonać zabieg toksyna botulinową a potem ewentualnie ta liposukcja. Problem potu wyniszcza (i tak zawsze byłam słaba psychicznie) mnie psychicznie, nawet jeżeli gadam o tym z rodzicami to mam łzy w oczach, dziś mówiąc o tym lekarzowi oczyliście znowu miałam łzy w oczach. Moim zdaniem ta nadpotliwość występuje u mnie na tle psychicznym ponieważ poce się np. w szkole sklepie, miejscach publicznych,gdy jadę do kogoś w gości, spotykam sie ze znajomymi,rozmawiam z kimś.
pomóżcie!!! czym to może być spowodowane???
Ja też tak mam - w domu dużo mniej się pocę, a czasami to nawet w ogóle. Teraz stosuje vichy - gówno daje... jest taki upał, że ze mnie się leje - denerwuje mnie to bo nie mogę ubierać wszystkich bluzek, które bym chciała ;( Jak zużyję Vichy to wezmę się za Antidral lub etiaxil. Przez ten pot nie mogę normalnie funkcjonować w szkole! niektórzy rówieśnicy są tak wredni, że np. zaczynają w dziwny sposób machać do mnie...żebym w sensie ja tez im odmachała, a oni będa się kulać ze śmiechu, że widzą moje spocone pachy xD Gorzej jest, gdy się spocę tak, że nie trzeba podnosić ręki, aby było widać ;D och dziewczynki my to mamy zawsze pod górkę... ;/

Ile kosztuje liposukcja pach i na czym to polega? to samo pytanie z toksyną botulinową.
forumowiczka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-15, 14:19   #1789
gosh85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 84
Dot.: nadmierne pocenie się ...

Cytat:
och dziewczynki my to mamy zawsze pod górkę..
nie tylko dziewczynki chłopaki również, ja na przykład przez tę przypadłość nie wychodzę z domu, nie mam przyjaciół w szkole byłem wyśmiewany itd.
Cytat:
Moim zdaniem ta nadpotliwość występuje u mnie na tle psychicznym
hah xd sama sobie odpowiedziałaś. Jeżeli pocą Ci się ręce są zimne, to niestety nerwica. Ja po długich poszukiwaniach choroby zaczynam wierzyć, że u mnie to również nerwica.
gosh85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-15, 18:30   #1790
hah xd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: woj. wielkopolskie
Wiadomości: 25
Dot.: nadmierne pocenie się ...

gosh85 wiem żę sama sobie odp. ale mi bardziej chodziło o to skąd to sie wzieło w moim umyśle. Po tej wizycie wczoraj lekarz wypisał mi pewien lek widząc te moje łzy w oczach, dziś go wykupiłam nazywa się CITALOPRAM TEVA jest to lek anty depresyjny, lekarz powiedział że on doda mi pewności siebie pierwsze efekty powinny sie pojawić po 2 tyg. stwierdził jeszcze iż może to też pomóc na ten pot, niepokoi mnie tylko fakt że na ulotce pisze : " zgłoszono następujące działania niepożądane występujące z następującą częstotliwością : bardzo często (występujące częsciej niż u 1 na 10 leczonych pacjentów):.... nadmierne pocenie się" teraz nie wiem czy mam to barć czy nie skoro to powoduje zwiększenie pocenie się, a 1/10 to bardzo dużo.
Proszę o pomoc


forumowiczka95
tu masz link
http://www.laser-medica.szczecin.pl/...o%C5%9B%C4%87/
tam masz o liposukcji pach i o toksynie botulinowej

Edytowane przez hah xd
Czas edycji: 2011-06-15 o 18:35
hah xd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 14:10   #1791
gosh85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 84
Dot.: nadmierne pocenie się ...

Cytat:
Napisane przez hah xd Pokaż wiadomość
gosh85 wiem żę sama sobie odp. ale mi bardziej chodziło o to skąd to sie wzieło w moim umyśle. Po tej wizycie wczoraj lekarz wypisał mi pewien lek widząc te moje łzy w oczach, dziś go wykupiłam nazywa się CITALOPRAM TEVA jest to lek anty depresyjny, lekarz powiedział że on doda mi pewności siebie pierwsze efekty powinny sie pojawić po 2 tyg. stwierdził jeszcze iż może to też pomóc na ten pot, niepokoi mnie tylko fakt że na ulotce pisze : " zgłoszono następujące działania niepożądane występujące z następującą częstotliwością : bardzo często (występujące częsciej niż u 1 na 10 leczonych pacjentów):.... nadmierne pocenie się" teraz nie wiem czy mam to barć czy nie skoro to powoduje zwiększenie pocenie się, a 1/10 to bardzo dużo.
Proszę o pomoc
Też się zastanawiam skąd to się wzięło. Czy masz to brać . Co za pytanie, oczywiście że musisz spróbować może Ci akurat pomogą te tabletki, a co do pocenie po nich to może wystąpić ale to okres przejściowy kilkanaście dni. Także warto spróbować !!!
gosh85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 20:54   #1792
hah xd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: woj. wielkopolskie
Wiadomości: 25
Dot.: nadmierne pocenie się ...

wkrótce sie odezwę i napisze o efektach
hah xd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 23:35   #1793
horatio _
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 12
Dot.: nadmierne pocenie się ...

Ja stosowałam Driclor i byłam baaardzo zadowolona z działania. Niedawno kupiłam drugie opakowanie i nie widzę żadnych efektów. Nie wiem czym jest to spowodowane, czyżby organizm się przyzwyczaił?? Trochę mi szkoda, bo Driclor jest dość tani (30zł) i bardzo wydajny. Początkowo używałam codziennie, potem wystarczyło dwa razy w tygodniu !! <: Teraz przymierzam się do kupna Antidralu i Etiaxilu do rąk i stóp.
hah xd: U mnie jest tak samo jak u Ciebie, opowiadałam to mamie prawie ze łzami w oczach, w końcu sama sobie kupiłam Driclor, ale po jakimś czasie zmiękła i nawet oddała mi pieniądze, zamówiła następny w aptece (:
horatio _ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-18, 06:12   #1794
nadzwyczajna
Rozeznanie
 
Avatar nadzwyczajna
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 834
Dot.: nadmierne pocenie się ...

Cytat:
Napisane przez hah xd Pokaż wiadomość
witam wszystkich. Ja też mam problem z nadmiernym poceniem sie, szczególnie w okolicy pach , juz dawno byłam z tym u dermatologa ale zawsze zapisywał mi "leki" typu Antidral, i Driclor, ogólnie to z tych "mocniejszych anty-perspirantów to miałam : Rillo,Appers,Bloker plus te wyżej wymienione no i jeszcze tabletki Perspi block. Stwierdziłam iż szkoda wydawać kase skoro i tak nie pomagają, przeczytałam w necie o liposukcji pach, rozmawiałam na ten temat z rodzicami moim zdaniem to najlepsze,najszybsze i najpewniejsze wyjscie z sytuacji, dzis z mamą byłam z tym pomysłem w mojego lekarza rodzinnego ( oczywiście mama sie uparła by wejść ze mną) by z nim to skonsultować , który stwierdził iz na początek lepiej wykonać zabieg toksyna botulinową a potem ewentualnie ta liposukcja. Problem potu wyniszcza (i tak zawsze byłam słaba psychicznie) mnie psychicznie, nawet jeżeli gadam o tym z rodzicami to mam łzy w oczach, dziś mówiąc o tym lekarzowi oczyliście znowu miałam łzy w oczach. Moim zdaniem ta nadpotliwość występuje u mnie na tle psychicznym ponieważ poce się np. w szkole sklepie, miejscach publicznych,gdy jadę do kogoś w gości, spotykam sie ze znajomymi,rozmawiam z kimś.
pomóżcie!!! czym to może być spowodowane???
U mnie to samo.. Moja mama zawsze wydzierała się na mnie, żebym sie nie nakręcała bo wtedy pocę się jeszcze bardziej. A ja denerwowałam sie że się pocę, płakałam i normalnie błędne koło. Ktoś kto nie ma tego problemu to nie wie, jakie to jest bolesne i jak człowiek przeżywa.
Bo przecież dbamy o siebie, myjemy sie prawdopodobniej częściej niż inni. W mojej torebce zawsze znajdzie sie jakiś dezodorant, żebym mogła się dodatkowo odświeżyć. A i tak mam mokre pachy.

Ja teraz kupiłam Bloker, bo był śmiesznie tani. Na mnie to i Etiaxil nie bardzo działał, więc...
Trochę odpuściłam sobie. Moje koleżanki znają mój problem i wiedzą że ode mnie nie śmierdzi.

Naprawdę, to lepiej się czuję, wiedząc, że nie tylko ja sie z tym borykam i że to jest powszechny problem. Lekarze w ogóle tego nie rozumieją mam wrażenie. Ileż ja sie po lekarzach nachodziłam. I nic. Zero pomocy.
nadzwyczajna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-18, 17:20   #1795
Agemia
Raczkowanie
 
Avatar Agemia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 499
Dot.: nadmierne pocenie się ...

Co prawda na mnie te specyfiki nie działają, ale Driclor odrobinę zmniejszał problem, więc mam takie pytanie - jak sobie radzicie z nakładaniem na noc tych antyperspirantów podczas upałów? Ja mam w mieszkaniu bardzo ciepło, nakładam Driclor na suchą skórę i kładę się spać, ale po ok. 10 minutach już jestem spocona i zaczyna mnie niemiłosiernie szczypać, więc muszę zmyć. Jakieś rady?
Agemia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 21:00   #1796
horatio _
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 12
Dot.: nadmierne pocenie się ...

Cytat:
Napisane przez Agemia Pokaż wiadomość
Co prawda na mnie te specyfiki nie działają, ale Driclor odrobinę zmniejszał problem, więc mam takie pytanie - jak sobie radzicie z nakładaniem na noc tych antyperspirantów podczas upałów? Ja mam w mieszkaniu bardzo ciepło, nakładam Driclor na suchą skórę i kładę się spać, ale po ok. 10 minutach już jestem spocona i zaczyna mnie niemiłosiernie szczypać, więc muszę zmyć. Jakieś rady?


Ja zaczynając nakładać Driclor nie mogłam wytrzymać, strasznie szczypało :c Ale nie zmywałam, przetrzymałam, teraz nie ma problemu, co innego gdy stosujesz go długo.
horatio _ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-29, 16:00   #1797
bidi07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: dolnysląśk
Wiadomości: 13
Dot.: Nadmierne pocenie się

witam wszystkich
męczy mnie ten sam problem, i że nie moge ubierać ładnych bluzek, kolorowych tylko czarne, albo na ramiączka i nie czuję się fajnie, stosowałam Antidral, Perspi Block, przy pierwszym to pomaga mi średnio i strasznie szczypie, ale czego się nie zrobi ;( nawet dla takiego efektu, Perspi Block też w 100% mi nie pomógł, dodam że jestem nastolatka i nie wydam tylu pieniedzy na Etaxil, chociaz i tak jestem pewna że nie pomoże jak Antidral, kiedyś kupiłam w aptece taki naturalny antyperspirant jakis kamien i nic ;( dziś kupiłam bloker ziaja, byl na przecenie, i moim marzeniem jest żeby pomógł, i żeby nie piekł tak jak Antidral, czytałam o nim ale nie chciałam kolejnych pięniedzy wydawać, w Rossmannie jest takie cos

http://www.rossnet.pl/Produkt/Rexona...ion-45ml,98489

jeśli ktoś używał niech mi powie coś, czy pomógł jak stosował itp. jak ziaja nie pomoże to chyba go kupie ;/ Bożee już mam tego dosyć, ratunku
bidi07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-30, 17:24   #1798
judge
Zadomowienie
 
Avatar judge
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 111
Dot.: nadmierne pocenie się ...

Etiaxil to dla mnie fenomen-odkrycie zawsze działa Nie polecam kupywać w aptekach za sumy siegające 60zł ja za swój 25ml wersja czerwona dałam 30zł z przesyłką Nabyłam go na allegro Stosuję go w ekstremalnych sytuacjach. Aplikacja jednak(pieczenie,wysuszen ie skóry na wiór) nie mogła wystarczać na dalszą metę..
Aktualnie wystarcza mi niepozorna kulka firmy Cien(to moje małe kwc) ma świetny skład bo zaraz po wodzie sok z aloesu także nie szczypie jak etiaxil - wręcz nawilża skóre tym bardziej po depilacji. Chroni pachy na jakieś 8-10godz potem zmywam mydłem i znów apikuję Kulka bardzo szybko się wchłania co jest ogromnym plusem Dostępna w sieciach LIDL cena 3,90 są różne wersje zapachowe Polecam Wam dziewczyny naprawdę działa!
__________________
dbam o włosy i skóre - naturalnie )

Edytowane przez judge
Czas edycji: 2011-06-30 o 17:26
judge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 14:17   #1799
Dodziaa
Raczkowanie
 
Avatar Dodziaa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 44
Dot.: nadmierne pocenie się ...

Słuchajcie! Ja mam straszny problem z poceniem, zwłaszcza DŁONI, stóp i pach. Stosowałam etiaxil, perspi block i NIC. Obecnie stosuję stoppot(proszek którym zasypuję ręce na noc i jest ok ) ale ręce są po nim suche skóra sie łuszczy, nie wygląda to zbyt estetycznie. Postanowiłam poszukać czegoś innego i ponownie trafiłam na jonoforezę i tym razem postanowiłam ją wypróbować. Tyle że własnej roboty na profesjonalną na razie mnie nie stać ;p Zakupiłam 5 baterii płaskich takich z blaszkami każda po 4,5V . Połączyłam je szeregowo( ale zanim to się udało przebyłam długą drogę, kombinowałam razem z tatą, dziadkiem i nic ale w końcu się udało) baterie te podłączam kabelkami z krokodylkami do 2 tacek aluminiowych wypełnionych wodą i moczę 10min następnie zamieniam kabelki i kolejne 10min. Jestem po 1 zabiegu także nie wypowiem się na temat skuteczności ale mam nadzieję że pomoże! Za jakiś czas dam znać jak wyszło
Macie może jakieś inne sprawdzone spsooby na nadpotliwość?
Pozdro
macie pytania?pytajcie
__________________
` Bądź piękna już teraz . ~
Dodziaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-09, 00:54   #1800
Artiiis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1
Dot.: nadmierne pocenie się ...

Witam zgromadzone tu wszystkie panie jak i nie-panie Jestem młodym nastolatkiem, który ma problem taki sam jak nazwa tematu.. Pocę się bardzo obficie i mam z tym "lekki" problem, szczególnie wtedy gdy na zewnątrz słońce daje z siebie wszystko i ostro grzeje lub gdy się denerwuję (a jestem osobą nerwową) i to nie tylko pod pachami, na stopach ale mówię też o plecach ale największy problem mam tam gdzie plecy tracą swą szlachetną nazwę... Zakładanie jasnych spodni/spodenek to dla mnie problem, bo zazwyczaj całe spodnie z tyłu są lekko mówiąc mokre co na jasnym dość mocno widać.. Dodajcie do tego rurki, w których chodzę i wychodzi strasznie nieciekawa sytuacja, która dla takiego nastolatka jest strasznie uciążliwa, gdy po samym spacerze jeszcze nic nie widać, to wystarczy, że się usiądzie i już wstyd się podnieść... Stosowałem już jakieś preparaty, które dostałem od mojej rodzicielki ale nic z tego.. Chciałem spytać czy taki preparat jak Perspi Block coś daje i czy warto go spróbować i czy przede wszystkim zadziała na te okolice poniżej pleców? Czytałem o nim i podobno u niektórych robi cuda, u niektórych nie.. Jeśli działa na wspomniane okolice to jestem skłonny go wypróbować.
Artiiis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-01 15:58:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:11.