Fitness - Wawa! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-25, 21:04   #31
Frecia_28
Zadomowienie
 
Avatar Frecia_28
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łęczna/Warszawa
Wiadomości: 1 397
GG do Frecia_28
Dot.: Fitness - Wawa!

Cześć Dziewczyny!
Od niedawna mieszkam w Warszawie i zupełnie nie orientuje się w tutejszych klubach, dlatego liczę na waszą pomoc.
Przeglądając strony internetowe najbardziej zainteresował mnie Klub Gymnazion, mają bardzo ciekawą ofertę i zajęcia. Ceny jak dla mnie cholendarne a to dlatego że u mnie w rodzinnym mieście jest taniej ale wiadomo stolica. Czy wiece coś więcej o tym klubie?? Jaka panuje tam atmosfera, czy trenerzy sa przyjaźni, jaki jest sprzęt??
Mieszkam na Pradze Północ więc szukam czegoś w miarę blisko mnie...jeżeli macie namiary na Kluby które warto polecić to piszcie.
Dziękuję
Frecia_28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-25, 21:30   #32
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Dot.: Fitness - Wawa!

Cytat:
Napisane przez milenasz Pokaż wiadomość
http://www.fitnessdlakobiet.pl/

karnet studencki 99 zl i ogolnie niskie ceny! zajecia bardzo rozne i wszystkie bardzo interesujace jak to jest z takim karnetem? na jakie zajecia moge pojsc czy na wszystkie moge chodzic itp bardzo prosze o odpowiedz strasznie sie napalilam szczegolnie na taniec brzucha ))
to jest Gymnasion, ale Fitness Klub Dla Kobiet

a karta studencka jest: od poniedziałku do piątku do godz. 16tej czyli maxymalnie o 16tej trzeba opuścić klub + całe weekendy
__________________
kocham tą piosenkę http://www.youtube.com/watch?v=BboBncMCpws
...bo w końcu to przez nią w euforii złamałam nogę tańcząc
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-26, 09:58   #33
orisha
Zakorzenienie
 
Avatar orisha
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraqw
Wiadomości: 3 225
Dot.: Fitness - Wawa!

milenasz a propos twojego oburzenia na siłownie z facetami moja znajoma ostatnio stwierdziła, ze do Puelli nie chce chodzic, bo tam sa same baby
__________________
Focus T25 Alpha week 1




Motywacja: Lady 2 be FIT
orisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-26, 10:05   #34
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Dot.: Fitness - Wawa!

Vicki, i co byłaś na siłowni? bo chyba Ciebie nie widziałam
__________________
kocham tą piosenkę http://www.youtube.com/watch?v=BboBncMCpws
...bo w końcu to przez nią w euforii złamałam nogę tańcząc
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-26, 15:38   #35
milenasz
Przyczajenie
 
Avatar milenasz
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 25
Dot.: Fitness - Wawa!

Cytat:
Napisane przez Frecia_28 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny!
Od niedawna mieszkam w Warszawie i zupełnie nie orientuje się w tutejszych klubach, dlatego liczę na waszą pomoc.
Przeglądając strony internetowe najbardziej zainteresował mnie Klub Gymnazion, mają bardzo ciekawą ofertę i zajęcia. Ceny jak dla mnie cholendarne a to dlatego że u mnie w rodzinnym mieście jest taniej ale wiadomo stolica. Czy wiece coś więcej o tym klubie?? Jaka panuje tam atmosfera, czy trenerzy sa przyjaźni, jaki jest sprzęt??
Mieszkam na Pradze Północ więc szukam czegoś w miarę blisko mnie...jeżeli macie namiary na Kluby które warto polecić to piszcie.
Dziękuję
ja ja jestem z Lublina i takze od nie dawna mieszkam w Wawie i na Pradze Jesli znajdziesz cos ciekawego w okolicy daj znac

Cytat:
Napisane przez Dolly Pokaż wiadomość
to jest Gymnasion, ale Fitness Klub Dla Kobiet

a karta studencka jest: od poniedziałku do piątku do godz. 16tej czyli maxymalnie o 16tej trzeba opuścić klub + całe weekendy
bardzo dziekuje Ci za informacje bede musiala sie tylko zastanawiac jak uda mi sie to polaczyc z praca...

Cytat:
Napisane przez orisha Pokaż wiadomość
milenasz a propos twojego oburzenia na siłownie z facetami moja znajoma ostatnio stwierdziła, ze do Puelli nie chce chodzic, bo tam sa same baby
hehe kazdy lubi co innego mi osobiscie przeszkadzala b np wspolna silownia - te ich spojrzenia i takie tam... w dodatku pelno tam tzn "koksow" a takich tpow nie lubie ale to jest moje zdanie
milenasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-26, 18:18   #36
=>Vicki<=
Raczkowanie
 
Avatar =>Vicki<=
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa/LDN
Wiadomości: 217
Dot.: Fitness - Wawa!

Dolly: a no wlasnie bylam przyszlam chyba o 1420, i na recepcja byla brunetka z dlugimi wlsoami. nie wiem czy to bylas Ty, a tak glupio mi bylo zapytac "eee sorry, to Ty jestes Dolly z wizazu?" <czerwieni sie> bo nie wiem jak sie nazywasz (chyba nie Dolly, co?)...a jak wychodzilam o 16, to Maciek mi oddal karte. dzisisaj rano o 9 tez bylam i byla blondynka (ta sama ktora mnie rejestrowala). dopiero w weekend wpadne nastepnie

Ale dla wszystkich; szczerze polecam gymnasion zeptera, super atmosfera (juz po pierwszej wizycie to stwierdzilam), trener super (baaardzo mi pomogl ulozyc plan ataku na moje cialo ), nawet klienci sa pomocni co do problemow ze sprzetem jak trener jest zajety, no poprostu swietnie a teraz mam taki zajefajny bol w udach- czuje ze cwiczylam hehehe [pdsumowanie: extra. warto sie wykosztowac
=>Vicki<= jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-26, 18:35   #37
milenasz
Przyczajenie
 
Avatar milenasz
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 25
Dot.: Fitness - Wawa!

Cytat:
Napisane przez Dolly Pokaż wiadomość
to jest Gymnasion, ale Fitness Klub Dla Kobiet

a karta studencka jest: od poniedziałku do piątku do godz. 16tej czyli maxymalnie o 16tej trzeba opuścić klub + całe weekendy
wiesz co jak sie zapoznalam z planem zajec na Ogrodowej (tam planuje pojsc) to kicha straszna bo przed 16 na tygodniu to tylko dwa razy zajecia sa MAMA AEROBIK... weekendy bogate ale przeciez nie bede tam siedziala caly weekend zeby tydzien nadrobic troszki jestem rozczarowana...
milenasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-26, 19:21   #38
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Dot.: Fitness - Wawa!

Cytat:
Napisane przez =>Vicki<= Pokaż wiadomość
Dolly: a no wlasnie bylam przyszlam chyba o 1420, i na recepcja byla brunetka z dlugimi wlsoami. nie wiem czy to bylas Ty, a tak glupio mi bylo zapytac "eee sorry, to Ty jestes Dolly z wizazu?" <czerwieni sie> bo nie wiem jak sie nazywasz (chyba nie Dolly, co?)...a jak wychodzilam o 16, to Maciek mi oddal karte. dzisisaj rano o 9 tez bylam i byla blondynka (ta sama ktora mnie rejestrowala). dopiero w weekend wpadne nastepnie
pisze do Ciebie na priva...


Cytat:
Napisane przez milenasz Pokaż wiadomość
wiesz co jak sie zapoznalam z planem zajec na Ogrodowej (tam planuje pojsc) to kicha straszna bo przed 16 na tygodniu to tylko dwa razy zajecia sa MAMA AEROBIK... weekendy bogate ale przeciez nie bede tam siedziala caly weekend zeby tydzien nadrobic troszki jestem rozczarowana...
nie ja układam grafik
zajęcia w FitnessDlaKobiet są na 7.30, Ogrodowa faktycznie jest od ok 15-16 dopiero czynna
możesz wchodzić na jednorazowe dla studentów/uczniów za 15zł (wystarczy mieć tylko legitymacje). Wejście jest o każdej porze dnia
__________________
kocham tą piosenkę http://www.youtube.com/watch?v=BboBncMCpws
...bo w końcu to przez nią w euforii złamałam nogę tańcząc
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-27, 07:10   #39
Frecia_28
Zadomowienie
 
Avatar Frecia_28
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łęczna/Warszawa
Wiadomości: 1 397
GG do Frecia_28
Dot.: Fitness - Wawa!

Cześć Milenasz!!
Na której Pradze mieszkasz??
Ja zdecydowałam się na Gymnasion głównie ze względu na bogatą oferte ćwiczeń. Milenasz wyczytałam że na Ogrodową się zdecydowałaś może się spotkamy na któryś ćwiczeniach. Na które się zdecydowałaś??
Frecia_28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-27, 08:24   #40
milenasz
Przyczajenie
 
Avatar milenasz
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 25
Dot.: Fitness - Wawa!

Cytat:
Napisane przez Dolly Pokaż wiadomość
pisze do Ciebie na priva...




nie ja układam grafik
zajęcia w FitnessDlaKobiet są na 7.30, Ogrodowa faktycznie jest od ok 15-16 dopiero czynna
możesz wchodzić na jednorazowe dla studentów/uczniów za 15zł (wystarczy mieć tylko legitymacje). Wejście jest o każdej porze dnia
rozumiem... to moze bardziej bedzie sie oplacalo... dzieki!

Cytat:
Napisane przez Frecia_28 Pokaż wiadomość
Cześć Milenasz!!
Na której Pradze mieszkasz??
Ja zdecydowałam się na Gymnasion głównie ze względu na bogatą oferte ćwiczeń. Milenasz wyczytałam że na Ogrodową się zdecydowałaś może się spotkamy na któryś ćwiczeniach. Na które się zdecydowałaś??
a ja mieszkam na Goclawiu jesli chodzi o ogrodowa to tak jak juz wczesniej pisalam ze strasznie napalilam sie na taniec brzucha i salse ale oczywiscie na inne zajecia takze jestem otwarta i gotowa sprawdzic sie na nich a Ty? co Ciebie najbardziej interesuje?
milenasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-07, 12:36   #41
lulum
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 108
GG do lulum
Dot.: Fitness - Wawa!

Kobitki a jak to jest na Ogrodowej? Ja bym chciała kilka razy na siłownie i na aerobik. Zalezy mi na zajeciach funky itp. a oni pisza ze to zajecia dla zaawansowanych. Czy jest zbiorczy karnet na silownie i fitness w Gymnasium dla kobiet na Ogrodowej?
No i fajnie tam jest czy same zarozumiale babeczki od stóp do głów ubrane w nike??? Bez urazy oczywiscie dla wizażanek tam chodzących
lulum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-02, 11:09   #42
orisha
Zakorzenienie
 
Avatar orisha
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraqw
Wiadomości: 3 225
Dot.: Fitness - Wawa!

Hej hej hej

Jednak się zapisałam! Nareszcie - chodze od początku listopada, wiec juz miesiac za mną!

Zapisałam sie do Gymnasionu Chodzę na Puławską - chyba największy, nie? Nie byłam w innych - no cóż, ten mam najbliżej.

Baaaaardzo jest fajnie - w poniedziałki chodze na LatinJazz, we storki na siłownie, w czwartkina joge - jest naprawde bardzo pozytywnie
__________________
Focus T25 Alpha week 1




Motywacja: Lady 2 be FIT
orisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:49.