Samotność w sieci-film - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-17, 22:32   #121
cosmo82
Rozeznanie
 
Avatar cosmo82
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: U.S. of Love
Wiadomości: 757
Dot.: Samotność w sieci-film

Mnie się film podobał, tylko trochę za długi :/ I nie polecam się na niego wybierać z facetami... bo będą spali albo co chwilę pytali "za ile koniec.."
cosmo82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-18, 06:34   #122
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Samotność w sieci-film

Mój TŻ myślał że zaśnie, mnie osobiście też się nie podobał. Żałuję, nie było wszystkich ważnych wątków, a jak już były to poucinane, jedna smieszna scena a koniec mnie się nie podobał!Tyle ludzi przyszło do kina i tyle słyszałam komentarzy wychodząc że nudny i książka lepsza. TŻ aż zdziwił się że przeczytałam ją w 3 dni że tak mnie wciągnęła a film mnie się nie podobałA tyle na niego czekałam
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-18, 07:14   #123
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Samotność w sieci-film

kaszellek - dziękuję za zakończenie Takie bardzo filmowe, nie dziwi mnie, nie odraża ani nie zachwyca.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-18, 07:40   #124
kaszellek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 034
GG do kaszellek
Dot.: Samotność w sieci-film

nie ma sprawy
w sumie oglądając końcówkę "S@motności.." to czułam się trochę jak na końcu III cz. "Władcy Pierścieni"- miałam wrażenie, że film miał w sumie kilka zakończeń, takich miejsc gdzie z powodzeniem możnaby już uciąć, ale ciągnięty jesr dalej..
kaszellek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-18, 07:46   #125
miu miu
Wtajemniczenie
 
Avatar miu miu
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 968
Dot.: Samotność w sieci-film

Cytat:
Napisane przez kaszellek Pokaż wiadomość
miu miu i Malla.. zakończenia wysłane
Dzięki, kaszellek
__________________
no risk, no fun
miu miu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-18, 19:14   #126
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Samotność w sieci-film

zakończenie takie nijakie moim zdaniem
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-18, 22:52   #127
akurat
Rozeznanie
 
Avatar akurat
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ostatni blok w mieście
Wiadomości: 898
Dot.: Samotność w sieci-film - wrażenia po oglądnięciu

Cytat:
Napisane przez *AgneS* Pokaż wiadomość
Kochane wczoraj byłam na pokazie przedpremierowym.

Dno, kompletne dno, nuda, chaos w fabule, kilka par wyszło w czasie seansu.

Do rzeczy. Książka bardzo mi się podobała, pochłonęłam ją prawie "na raz" bo nie mogłam się oderwać. Jest pełna namiętności, co daje jej olbrzymi potencjał przy adaptacji filmowej. Ekipa mogła nakręcić porządne love story,a tym czasem tak zmaściła całość, jakby w ogóle nie czytali książki! Film jest cały jakiś smutny, nużący, aktorzy jakby grali tam za karę albo byli w żałobie. Oczywiście wszechobecny na polskich ekranach PRODUCT PLACEMENT, czyli co chwilę allegro, blueconnect, mbank.
Piękny i chyba najbardziej wzruszający w książce rozdział o Natalii został skrócony do kilku klatek, gdzie widz nie czytający książki może nawet nie załapie, że coś tych dwojga ludzi łączyło.
Wszystkie elementy z przeszłości Jakuba jakieś porozsypywane, poucinane, oberwane z całego pokładu uczuć jakie zawierały w książce. Ot - "hop siup" - scena z księdzem i już następna. Beznadzieja i kpiny.
Zdarzenia przeszłe przemieszane z teraźniejszymi w sposób na tyle chaotyczny, że nie wiadomo o co chodzi.
Musiałam co chwilę zdawać relacje mojemu TŻ ( kto jest kim, z kim, co jest przeszłe a co nie), bo biedak nie czytał książki i dla niego ten "film" to zupełna abstrakcja.
Podsumowując. Kluczowe, piękne sceny, wątki, skrócone do minimum lub pominięte. Mogli zrobić świetny film bo mieli świetną podstawę, a zmaścili na całej linii.

Oczywiście to tylko moje zdanie. Jestem wkurzona, bo czekałam na ten film odkąd dowiedziałam się że go kręcą, a tu taki zonk. Ziewanie na sali i wychodzenie w trakcie seansu.
Wrrrrrr....
Pozdrawiam
Dokładnie identyczne mam odczucia !

Jeszcze nigdy się tak w kinie nie wynudziłam
Jak ktoś nie czytał książki (np mój TŻ) to musiał mieć niezłe problemy żeby się skapować w paru kwestiach. Wątek Natalii - tak przecież ważny został po prostu spartolony ( jeśli w ogóle to można nazwać wątkiem w tym filmie), tak samo motyw Jimiego - co to miało być w ogóle . Nawet fragment ze zmianą lotu, gdy Jakub miał przylecieć do Paryża - nawet to było bez emocji.

Nie zbliżać się do kina !
__________________
WSZYSTKO WYDAJE SIĘ TAKIE SAMO, A JEDNAK INNE JEST WSZYSTKO
K.S.
akurat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-19, 06:50   #128
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Samotność w sieci-film - wrażenia po oglądnięciu

O i to nie przedstawili tego że ona codziennie była pierwsza w pracy już myslała cały weekend nad tym jak przyjdzie w pon i odczyta maile nie było tego dreszczyka niepewności i jej niecierpliwości żeby tylko przeczytać jego maile moim zdaniem to było martwe, ten film był bezuczuciowy nie było tego co było w ksiązce
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-21, 08:35   #129
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Samotność w sieci-film

Cytat:
Napisane przez Alice in Wonderland Pokaż wiadomość
kurde nie moge sie doczekac filmu :


tylko glupki zmienili zakonczenie nie wiem po co
A jakie jest zakończenie w filmie?? Plis powiedzcie mi!!!!


edit : Już wiem Dzięki Jelonku
__________________


Edytowane przez uskow
Czas edycji: 2006-09-21 o 09:04
uskow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-21, 12:41   #130
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Samotność w sieci-film

Zakończenie nijakie.
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-23, 18:11   #131
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Samotność w sieci-film

Właśnie, świetnie powiedziane - film totalnie bez emocji!
Książka - przyznaję - też momentami mnie nudziła i wręcz męczyła, ale jakies tam emocje w sobie zawierała, czytelnik mimo wszystko chciał wiedzieć co będzie dalej.
Natomiast jeśli chodzi o film... Masa scen "nijakich", nic nie wnoszących, nic ciekawego nie prezentujących...
Najważniejsze wątki przedstawione w postaci migawek, raczej nie zrozumiałych dla kogoś kto książki nie czytał.
Film jest długi ale strasznie płytki. Przedstawia jakieś 10% zawartości książki.

Reklam już nie będę komentować
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-23, 18:58   #132
shinsa
Rozeznanie
 
Avatar shinsa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 595
Dot.: Samotność w sieci-film

nigdzie nie moge zdobyc tego filmu na bearshare nawet nie ma. a do kina sama nie pojde
__________________
Don't worry, don't cry, smoke grass and fly : )

Z każdym dniem coraz bliżej Ciebie M.
shinsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-24, 10:11   #133
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Samotność w sieci-film

Byliśmy wczoraj z TŻ na "Samotności..." i muszę przyznać, że nieziemsko się rozczarowałam. Dobrze, że oboje z TŻ czytaliśmy książkę (choć już bardzo dawno temu), bo w przeciwnym wypadku niewiele byśmy z filmu zrozumieli.

Film jest wyraźnie zrobiony dla czytelników książki, bo ciężko mi wyobrazić sobie jak osoby, które jej nie czytały mogły się zorientować w pojedynczych klatkach - wręcz migawkach , które były skrótami obszernych historii z ksiażki. Dziwi mnie to tym bardziej, że współautorem scenariusza był sam Wiśniewski.
W filmie Jakub to wg mnie postać praktycznie bezbarwna. Obdarto go z uczuć, emocji i cech charakteru, które czytelnik ksiażki poznaje poprzez obszernie opowiedziane historie z jego życia.
Wiśniewski popełnił błąd zakładając, że widz przed oglądnięciem filmu ma już zarys postaci w głowie.. takie pójście na łatwiznę sprawiło, że to co w książce wywołuje ogromne emocje, w filmie jest szare i bezpłciowe.
Ktoś pisał o muzce, że piękna..mi tej muzyki w filmie ogromnie brakowało, te kawałki, które były - podobały mi się, ale było pare miejsc w filmie, gdzie aż prosiło się o muzyczny komentarz, a tu cisza.

Szkoda, bo ten film dało się zrobić lepiej..wiem, że łatwo się mówi, ale będę obstawać przy swoim.
Wystarczyło chociażby zamiast paru występujących w filmie dłużyzn, bardziej skupić się na historiach, które powiedziałyby widzowi coś o bohaterach.

Podsumowując - ja się rozczarowałam.


edit: właśnie słucham Ketil Bjornstad - Lovers' Infiniteness z "Samotności.." - jest rewelacyjna
irkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-24, 14:06   #134
izoola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: ciężko określić ;)
Wiadomości: 432
Dot.: Samotność w sieci-film

Nie widziałam jeszcze. Książke uwielbiam, a do kina pojde z ciekwosci.
__________________
To niewiarygodne ile można usłyszeć z zamkniętymi oczami
izoola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-24, 14:19   #135
kaszellek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 034
GG do kaszellek
Dot.: Samotność w sieci-film

Cytat:
Napisane przez irkax Pokaż wiadomość
W filmie Jakub to wg mnie postać praktycznie bezbarwna. Obdarto go z uczuć, emocji i cech charakteru, które czytelnik ksiażki poznaje poprzez obszernie opowiedziane historie z jego życia.
zgadzam się.. w ogóle w filmie to wyglądało tak, jakby stery znajomości przejęła Ona (Ewa?) i inicjowała większość sytuacji..
kaszellek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-25, 13:49   #136
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Samotność w sieci-film

Cytat:
Napisane przez kaszellek Pokaż wiadomość
oj tak muzyka jest śliczna...
tylko czemu ja jej nie mogę w necie znaleźć nigdzie ?
No właśnie - muzyka. Oglądałam film ze względu na piekne ujecia, kadry i muzykę. Kiedy tylko w zwiastunie i jakimś wywiadzie usłyszałam fragmenty od razu sie zakochałam. I nie ukrywam, ze większą część umiliła mi muzka podczas oglądania tego filmu
Ale nigdzie nie moge znaleźć muzyki z samotności w sieci
Może ktoś znalazł i mógłby pokierować gdzie szukac
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-26, 15:31   #137
Scarlet_17
Wtajemniczenie
 
Avatar Scarlet_17
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: południowo-wschodnia Polska;)
Wiadomości: 2 316
Dot.: Samotność w sieci-film

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
No właśnie - muzyka. Oglądałam film ze względu na piekne ujecia, kadry i muzykę. Kiedy tylko w zwiastunie i jakimś wywiadzie usłyszałam fragmenty od razu sie zakochałam. I nie ukrywam, ze większą część umiliła mi muzka podczas oglądania tego filmu
Ale nigdzie nie moge znaleźć muzyki z samotności w sieci
Może ktoś znalazł i mógłby pokierować gdzie szukac
Melduje,ze po niemal codziennych poszukiwaniach na eMulu dziś znalazło mi całe płyty(3cd) "S@motność w sieci" teraz pzoostaje czekać pare miesiecy aż się ściagnieJa sie chyba nie doczekam i sobie kupie...A znacie moze tytół tej piosenki co jest w zwiastunie-po tym jak Ona mówi"Ty byś chciała mieć płomienie co noc..."?Bo ta piosenka jest piękna
__________________
"Trzeba gonić,trzeba gonić swe marzenia,a nie czekac ile trosk przyniesie los"



Scarlet_17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-26, 16:02   #138
iza73
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 863
Dot.: Samotność w sieci-film

Cytat:
Napisane przez Scarlet_17 Pokaż wiadomość
Melduje,ze po niemal codziennych poszukiwaniach na eMulu dziś znalazło mi całe płyty(3cd) "S@motność w sieci" teraz pzoostaje czekać pare miesiecy aż się ściagnieJa sie chyba nie doczekam i sobie kupie...A znacie moze tytół tej piosenki co jest w zwiastunie-po tym jak Ona mówi"Ty byś chciała mieć płomienie co noc..."?Bo ta piosenka jest piękna
To piosenka Ketil Bjornstad-Lovers' infinitenes
iza73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-26, 18:51   #139
zielonooka20
Raczkowanie
 
Avatar zielonooka20
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Szczawieńska dolina...
Wiadomości: 182
GG do zielonooka20
Dot.: Samotność w sieci-film

Cytat:
Napisane przez irkax Pokaż wiadomość
Byliśmy wczoraj z TŻ na "Samotności..." i muszę przyznać, że nieziemsko się rozczarowałam. Dobrze, że oboje z TŻ czytaliśmy książkę (choć już bardzo dawno temu), bo w przeciwnym wypadku niewiele byśmy z filmu zrozumieli.

Film jest wyraźnie zrobiony dla czytelników książki, bo ciężko mi wyobrazić sobie jak osoby, które jej nie czytały mogły się zorientować w pojedynczych klatkach - wręcz migawkach , które były skrótami obszernych historii z ksiażki. Dziwi mnie to tym bardziej, że współautorem scenariusza był sam Wiśniewski.
W filmie Jakub to wg mnie postać praktycznie bezbarwna. Obdarto go z uczuć, emocji i cech charakteru, które czytelnik ksiażki poznaje poprzez obszernie opowiedziane historie z jego życia.
Wiśniewski popełnił błąd zakładając, że widz przed oglądnięciem filmu ma już zarys postaci w głowie.. takie pójście na łatwiznę sprawiło, że to co w książce wywołuje ogromne emocje, w filmie jest szare i bezpłciowe.
Ktoś pisał o muzce, że piękna..mi tej muzyki w filmie ogromnie brakowało, te kawałki, które były - podobały mi się, ale było pare miejsc w filmie, gdzie aż prosiło się o muzyczny komentarz, a tu cisza.

Szkoda, bo ten film dało się zrobić lepiej..wiem, że łatwo się mówi, ale będę obstawać przy swoim.
Wystarczyło chociażby zamiast paru występujących w filmie dłużyzn, bardziej skupić się na historiach, które powiedziałyby widzowi coś o bohaterach.

Podsumowując - ja się rozczarowałam.


edit: właśnie słucham Ketil Bjornstad - Lovers' Infiniteness z "Samotności.." - jest rewelacyjna

Jak najbardziej sie zgadzam ze film jest zrobiony wylacznie dla czytelnikow samotnosci , jezeli ktos nie czytal ksiazki to nie radze wybierac mu sie do kina bedzie ciezko zrozumiec o co chodzi , co do moich odczuc po wyjsciu z kina to bylam bardzo pozytywnie rozczarowana... przed premiera balam sie ze zrobia z tego cos na styl amerykanskiego romansu a jednak bylo inaczej... jestem pod wrazeniem
__________________
...Oczyma zielonej wyobraźni
I delikatnymi zmysłami duszy
Maluje Twoją kochana postać
Ciepłą iskrą męskich wzruszeń...




27 Sierpień ... zostane mama
zielonooka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-26, 19:32   #140
Tifa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 99
Dot.: Samotność w sieci-film

Czytałam książkę parę lat temu i byłam zachwycona...na początku. Po jakimś czasie jak sobie o niej przypomniałam to czułam tylko zażenowanie - jak mogłam wzruszać się na takim romansidle? Jak mogły podobać mi się takie "tanie" chwyty pana Wiśniewskiego, irytujące zdrobnienie "Jakubku" (dlaczego nie Kubo, Kubusiu?), tragikomiczna scena z dźwigiem (jest tyle piękniejszych i bardziej wzruszających sposobów na śmierć itp. Mimo wszystko postanowiłam, że na film pójdę, chociażby z ciekawości. Niestety rozczarowałam się okropnie. Zazwyczaj filmom wybaczam o wiele więcej niż książkom, więc byłam przygotowana na mało ambitny wyciskacz łez. I nawet miałam ochotę tak po babsku się powzruszać. A tu klapa. Nudny, bezpłciowy, przestylizowany film. Bardzo dużo osób wyszło z kina. W scenie gdzie drewniany aktor grający portiera podrywa Ewę, cała sala ryknęła śmiechem. Zero namiętności, pasji. Nie wiem o co chodziło człowiekowi, który wyreżyserował ten film. Wyglądało to tak, jakby próbował stworzyć refleksyjny film skłaniający do myślenia ale...niewyszło

Edytowane przez Tifa
Czas edycji: 2006-09-26 o 19:33 Powód: literówka
Tifa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-26, 19:37   #141
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Samotność w sieci-film

Cytat:
Napisane przez zielonooka20 Pokaż wiadomość
bylam bardzo pozytywnie rozczarowana...
to chyba niemozliwe
jak widze chocby tylko plakat pani c.i pana ch.jak sie miziaja nie mam nawet ochoty tego widzec
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-27, 19:40   #142
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Samotność w sieci-film

W książce było ciągle o seksie, ale samych akcji nie było. Oglądając zdjęcia czy zwiastun wydaje mi się, że w filmie stawiają na coś zgoła innego.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-27, 20:08   #143
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Samotność w sieci-film

z goła

no wlasnie na plakacie mizianie a w zwiastunie widzialam goła cielecka na łozku
,poza tym czytalam zlosliwy art. o tym ze film zostal nakrecony po to aby ukazac atuty pani c,
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-27, 20:11   #144
renata1965
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4
Dot.: Samotność w sieci-film

Byłam na tym filmie,kompletnie mnie rozczarował.Ksiązki nie czytalam ale ,ze czesto korzystam z internetu liczylam na film o wielkiej milosci zapoczatkowanej w sieci.Bardzo sie rozczarowałam,film kompletnie bez emocji,uczuc,milosci.Z ekranu wialo nudą a para głownych bohaterów zachowywala sie jak para małżeńska z 20 letnim stazem.Niektóre watki kompletnie niezrozumiałe,brak jakiegokolwiek napiecia,erotyzmu,brrrrrr
zmarzłam z zimna
renata1965 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-29, 18:48   #145
Anuska77
Zadomowienie
 
Avatar Anuska77
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 128
Dot.: Samotność w sieci-film

Zanim pójdziecie do kina proponuję najpierw przeczytać książkę (dla tych, którzy jeszcze nie czytali), w przeciwnym wypadku zrażą się do książki i być może po obejrzeniu filmu nigdy nie sięgną po książkę (ja bym się zraziła, na szczęście wcześniej czytałam). Dla mnie ten film to jakieś totalne nieporozumienie. Zresztą nie jest łatwo zrobić film o tak silnych emocjach, psychice, uczuciach. Obsada też beznadziejna. Twórcy filmu nie sprostali wyzwaniu wogóle, fabuła ich przerosła, ale czegóż się nie robi dla pieniążków. Dla mnie to "kino" to katastrofa
Anuska77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-29, 18:49   #146
Anuska77
Zadomowienie
 
Avatar Anuska77
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 128
Dot.: Samotność w sieci-film

Cytat:
Napisane przez renata1965 Pokaż wiadomość
Byłam na tym filmie,kompletnie mnie rozczarował.Ksiązki nie czytalam ale ,ze czesto korzystam z internetu liczylam na film o wielkiej milosci zapoczatkowanej w sieci.Bardzo sie rozczarowałam,film kompletnie bez emocji,uczuc,milosci.Z ekranu wialo nudą a para głownych bohaterów zachowywala sie jak para małżeńska z 20 letnim stazem.Niektóre watki kompletnie niezrozumiałe,brak jakiegokolwiek napiecia,erotyzmu,brrrrrr
zmarzłam z zimna
To czego nie było w filmie, znajdziesz w książce.
Anuska77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-29, 18:53   #147
Scarlet_17
Wtajemniczenie
 
Avatar Scarlet_17
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: południowo-wschodnia Polska;)
Wiadomości: 2 316
Dot.: Samotność w sieci-film

Cytat:
Napisane przez Anuska77 Pokaż wiadomość
Zanim pójdziecie do kina proponuję najpierw przeczytać książkę (dla tych, którzy jeszcze nie czytali), w przeciwnym wypadku zrażą się do książki i być może po obejrzeniu filmu nigdy nie sięgną po książkę (ja bym się zraziła, na szczęście wcześniej czytałam). Dla mnie ten film to jakieś totalne nieporozumienie. Zresztą nie jest łatwo zrobić film o tak silnych emocjach, psychice, uczuciach. Obsada też beznadziejna. Twórcy filmu nie sprostali wyzwaniu wogóle, fabuła ich przerosła, ale czegóż się nie robi dla pieniążków. Dla mnie to "kino" to katastrofa
Wyczułam,ze tak będzie dlatego jak sie dowiedziałam,że jest premiera pobiegłam do księgarnifilmu nadal nie widziałam,ale pewnie pójde z ciekawości,z negatywnym nastawieniem...Plakat akurat mi się podoba,ale zwiastun faktycznie sugeruje wiele"momentów"
__________________
"Trzeba gonić,trzeba gonić swe marzenia,a nie czekac ile trosk przyniesie los"



Scarlet_17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-29, 19:00   #148
lafigue
Zadomowienie
 
Avatar lafigue
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 114
Dot.: Samotność w sieci-film

ja filmu nawet nie chce oglądać zanim przeczytałam recencję w gazetach już mi się wydawało, że ten film będzie tragiczny; dlatego nie chce psuć sobie opinii, jaka pozostała po przeczytaniu książki i ominę ekranizację dzieła
__________________

lafigue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-29, 21:13   #149
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Samotność w sieci-film

Cytat:
Napisane przez Scarlet_17 Pokaż wiadomość
Wyczułam,ze tak będzie dlatego jak sie dowiedziałam,że jest premiera pobiegłam do księgarnifilmu nadal nie widziałam,ale pewnie pójde z ciekawości,z negatywnym nastawieniem...Plakat akurat mi się podoba,ale zwiastun faktycznie sugeruje wiele"momentów"
heh z tzw. "momentów" jest jeden
irkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-29, 21:17   #150
Scarlet_17
Wtajemniczenie
 
Avatar Scarlet_17
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: południowo-wschodnia Polska;)
Wiadomości: 2 316
Dot.: Samotność w sieci-film

Cytat:
Napisane przez irkax Pokaż wiadomość
heh z tzw. "momentów" jest jeden
zawsze to coś,podejrzewam,że ten jak ona lezy na łózku
__________________
"Trzeba gonić,trzeba gonić swe marzenia,a nie czekac ile trosk przyniesie los"



Scarlet_17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:00.