Mamusie styczeń-luty 2012!!!! - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-07-06, 15:18   #2821
mala_stopka
Zadomowienie
 
Avatar mala_stopka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań/Luboń
Wiadomości: 1 217
Dot.: Mamusie styczeń-luty 2012!!!!

Cytat:
Napisane przez renata:) Pokaż wiadomość
mala_stopko dziękuję kochana za propozycje ale ja musze wzystko pomierzyc itd a na zdjeciu cieżko cokolwiek powiedziec jak ja bede w niej wygladala bo ty pewnie wygladalas slicznie!wrzuć fotkę i tak chętnie popatrze
no i gratuluję że wszystko ok! a to zawsze trzeba byc ten dzien w szpitalu na ta krzywa glukozowa czy mozna isc do domu?
he he no rozumiem Cie doskonale, zawsze lepiej przymierzyć i oblukać co i jak

a do szpitala dlatego, zebym nie musiała placiić za żadne badania, a zrobili tego sporo...cała morfologia krwi i moczu, obciążenie glukozą, hormony, badanie na kiłę, na żółtaczkę, badanie gin, usg i nie wiem co tam jeszcze....

MMonika ale masz ciężkie chwile za sobą...
zobaczysz, ze teraz wszystko bedzie dobrze na pewno
bądź dobrej myśli, nie moze być inaczej

Ania wow faktycznie duze weselicho...

wrzucam fotke sukienki, o której pisałam wcześniej, bez głów, bo to takie zdjęcie przygotowane do ogłoszenia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg _-0344.jpg (52,2 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF4189-1.jpg (53,2 KB, 31 załadowań)
mala_stopka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 15:31   #2822
renata:)
Zadomowienie
 
Avatar renata:)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 413
Dot.: Mamusie styczeń-luty 2012!!!!

mala_stopka śliczna sukienka!! i w ogóle nie widac że w ciąży jestes!!
ciekawe jak to będzie u mnie z tymi badaniami czy tez będę musiała być w szpitalu cały dzień bo te morfologie kiły żółtaczki itd to po prostu krew pobierają czy jak? bo glukoza to się ja pije i iles tam sie czeka no nie?pewnie dużo jej i dlatego cały dzień w szpitalu...hmmm no zobaczymy wizyte u gina swojego mam 18lipca
__________________
buźki Renata


"nadwrażliwość to mój wróg- przerost duszy nad rozumem[...] dyskretnej troski trzeba mi"

http://www.suwaczki.com/tickers/ajwwb201imv5ykw7.png



Lilka już z nami!!

renata:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 15:35   #2823
kasikzaki
Zadomowienie
 
Avatar kasikzaki
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Tullamore Ireland
Wiadomości: 1 250
Send a message via Skype™ to kasikzaki
Dot.: Mamusie styczeń-luty 2012!!!!

Cytat:
Napisane przez n1kotynka Pokaż wiadomość
heej Mamusie,
dziewczyny od 14 tygodnia zaczyna się II trymestr? bo już mi się pomieszało to wszystko ja już mdłości od tygodnia dobrego nie mam.

pozdrawiam Was
Nikotynka jak jest 13tyg. i 0 dni to się zaczyna II trymestr bo to jest początek 14ego tygodnia

Cytat:
Napisane przez EciaPecia Pokaż wiadomość
to gratulacje dla przyszłych żon ja to jeszcze się nawet nie doczekałam pierścionka zaręczynowego hyhy
Ja również gratuluję przyszłym mężatką, mi w sierpniu minie 5lat. A co do pierścionka to sama wybierałam tylko tż później pojechał po niego ale twierdził że też by ten wybrał hehe

Cytat:
Napisane przez inutil Pokaż wiadomość
MMONIKA9 popłakałam się jak czytałam Twojego posta... faceci rzeczywiście przeżywają inaczej niż my.

Ja ostatnio też miałam rozmowę na temat ciąży z tż, bo on bardzo się martwi, każe mi leżeć, nie pozwala sprzątać ani nic robić. Za to kompletnie nie rozmawia na temat ciąży, nie podejmuje tematu wcale. Ostatnio mu to wygarnęłam, ale powiedział że chyba bardziej się boi niż cieszy i nadal nic, zero rozmów na temat ciąży, dziecka...


Ciekawe jak tam AgaMili... pewnie już po usg, mam nadzieję że wszystko w porządku
Inutil to masz tak samo jak ja. Wczoraj jak zaczęliśmy rozmowę na temat chrztu dziecka mojej siostry(na wczoraj miała termin ale jeszcze dzidzia nie chce wyjść) to zaczełam gadać na temat naszej dzidzi a on wpaktycznie zaraz skończył i wstał....to mu wygarnęłam że nie można z nim nawet pogadać, ze dziewczyny na forum już mają wybrane imiona a ja tylko sama w głowie sobie myślę. Później coś tam zagadywał to jakie ja bym chciała imię ale to właśnie zawsze jest tak ze jak go opiepszę to coś tam powie bo sam to nigdy.


AgaMili...powodzenia, daj szybciutko znać, czekamy na dobre wieści.


Moniczko
kasikzaki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 15:49   #2824
arayofhope
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 17
Dot.: Mamusie styczeń-luty 2012!!!!

Czy odznaczają sie Wam już brzuszki?
arayofhope jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 15:57   #2825
uska000
Zadomowienie
 
Avatar uska000
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Bobasowo :)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Mamusie styczeń-luty 2012!!!!

Cytat:
Napisane przez arayofhope Pokaż wiadomość
Czy odznaczają sie Wam już brzuszki?
jestem w 16 tyg i mam juz z przodu takie malenstwo
__________________
Igorek jest już z nami i tuli się całymi dniami

http://www.suwaczek.pl/cache/b034e10552.png
uska000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 16:30   #2826
renata:)
Zadomowienie
 
Avatar renata:)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 413
Dot.: Mamusie styczeń-luty 2012!!!!

mi tylko na golasa troche widac tak to nie bardzo no chyba ze duzo zjem to wieczorem jak w 6miesacu
__________________
buźki Renata


"nadwrażliwość to mój wróg- przerost duszy nad rozumem[...] dyskretnej troski trzeba mi"

http://www.suwaczki.com/tickers/ajwwb201imv5ykw7.png



Lilka już z nami!!

renata:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 17:36   #2827
GraziaP
Raczkowanie
 
Avatar GraziaP
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 367
GG do GraziaP
Dot.: Mamusie styczeń-luty 2012!!!!

Cytat:
Napisane przez renata:) Pokaż wiadomość
mi tylko na golasa troche widac tak to nie bardzo no chyba ze duzo zjem to wieczorem jak w 6miesacu
dokładnie u mnie tak samo. Chociaż w poprzednich ciążach to do 6 miesiąca nie było po mnie widać. ale za to w ostatnich miesiącach nadroiło.
GraziaP jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-06, 17:41   #2828
Oluska1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 173
Dot.: Mamusie styczeń-luty 2012!!!!

Cześć mamusie AgaMili

Ja też wczoraj miałam pewne zajście, dostałam silnego krwotoku z nosa na szczęście od poniedziałku ide na urlop a później L4.
Oluska1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 18:01   #2829
zoskasamoska
Wtajemniczenie
 
Avatar zoskasamoska
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 477
Dot.: Mamusie styczeń-luty 2012!!!!

A mi zaczęły krwawić dziąsła jak nigdy wcześniej, ale może to dlatego ,że kupiłam wczoraj nowa szczoteczkę z troche twardszym włosiem niz wczesniej . Oby, bo słyszałam ,ze w ciazy krwawia dziąsła, w ogole , ze są osłabione

A tak w ogoóle to teraz jestem sama sobie wdzieczna, ze kiedys kupowałam staniki na oko, tak na szybko i okazały sie za duze, bo teraz sa jak znalazł

Edytowane przez zoskasamoska
Czas edycji: 2011-07-06 o 18:04
zoskasamoska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 18:17   #2830
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Mamusie styczeń-luty 2012!!!!

kurcze napisalam post i mnie z neta wywaliło...

w kazdym razier czesc

Ciwkawe jak AgaMili- oby było dobrze.... kurcze niby sięnarzeka na naszą służbę zdrowia ale w porównaniu z tą z UK to nasza jest cudowna.... ;/
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 18:18   #2831
MMONIKA9
Wtajemniczenie
 
Avatar MMONIKA9
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
Dot.: Mamusie styczeń-luty 2012!!!!

mi brzusio bardzo sybko wybiło w 13 tyg że spory miałam a teraz 2kg schudłam i jak by się wciągnął nei jest taki już duży jest wypukły ale to nei to samo co w tym 13 tyg a niby tylko 2 kg schudłam czasami się martwię czy dzidzia prawidłowo rośnei ze ten brzuch mi tak zmalał ale ostatnio co byłam na usg miało prawie 9cm wiec raczej wszytsko ok
__________________
"SYNECZEK" MAJKEL 23.12.2011 4,5kg 60cm
MMONIKA9 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-06, 19:25   #2832
dph
Rozeznanie
 
Avatar dph
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 987
Dot.: Mamusie styczeń-luty 2012!!!!

Dziewczyny nie było mnie dwa dni i miałam tyle do nadrobienia że hej ale to dobrze bo bardzo lubię Was czytać
AgaMili mam nadzieję że wszystko jest ok!

U mnie dziwne nastroje... 8 tydzień niby czuję się dobrze ale jakaś taka niedorobiona jestem, zmęczona i pełna chociaż wydaje mi się że dużo nie jem :P Najgorszy jest ten mój nastrój jakaś taka jestem przybita, bardzo się cieszę w głębi serca a nie potrafię tego jakoś okazywać. Moja koleżanka która jest w ciąży tak samo jak ja to po prostu jest cała w skowronkach Nie wiem może przy drugim dziecku nie ma już takich emocji jak przy pierwszym w każdym razie najbardziej się stresuję czy wszystko ok a wizytę mam dopiero 18.07. pozdrawiam Was wszystkie i życzę dobrych nastrojów i jak najmniej mdłości
__________________
dph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 19:28   #2833
MMONIKA9
Wtajemniczenie
 
Avatar MMONIKA9
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
Dot.: Mamusie styczeń-luty 2012!!!!

a ja na innym forum przeczytałam że Konczitka w szpitalu nie wiadomo co się dzieje da znać jak będzie w domku ale za dobrze to nie wygląda , mam nadzieję ze wszystko u niej dobrze i ze to tylko jakieś badania
__________________
"SYNECZEK" MAJKEL 23.12.2011 4,5kg 60cm
MMONIKA9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 20:02   #2834
czubasek20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 328
Dot.: Mamusie styczeń-luty 2012!!!!

cześć dziewczyny chciałabym dołączyć do mam lutowych, wstępny termin porodu to 14.02 jak na razie leżę w łóżku bo mam straszne zawroty głowy i mdłości.
czubasek20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 20:42   #2835
kasikzaki
Zadomowienie
 
Avatar kasikzaki
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Tullamore Ireland
Wiadomości: 1 250
Send a message via Skype™ to kasikzaki
Dot.: Mamusie styczeń-luty 2012!!!!

Cytat:
Napisane przez MMONIKA9 Pokaż wiadomość
a ja na innym forum przeczytałam że Konczitka w szpitalu nie wiadomo co się dzieje da znać jak będzie w domku ale za dobrze to nie wygląda , mam nadzieję ze wszystko u niej dobrze i ze to tylko jakieś badania
Biedna Konczita, oby wszystko było dobrze...trzymam kciuki.

Cytat:
Napisane przez czubasek20 Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny chciałabym dołączyć do mam lutowych, wstępny termin porodu to 14.02 jak na razie leżę w łóżku bo mam straszne zawroty głowy i mdłości.
Witaj i gratulacje
kasikzaki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 20:57   #2836
agacia_cz
Zadomowienie
 
Avatar agacia_cz
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 423
Dot.: Mamusie styczeń-luty 2012!!!!

Cytat:
Napisane przez zoskasamoska Pokaż wiadomość
A mi zaczęły krwawić dziąsła jak nigdy wcześniej, ale może to dlatego ,że kupiłam wczoraj nowa szczoteczkę z troche twardszym włosiem niz wczesniej . Oby, bo słyszałam ,ze w ciazy krwawia dziąsła, w ogole , ze są osłabione

A tak w ogoóle to teraz jestem sama sobie wdzieczna, ze kiedys kupowałam staniki na oko, tak na szybko i okazały sie za duze, bo teraz sa jak znalazł
u mnie to samo z dząsłami
z stanikami również... na razie mam wolne od kupowania
agacia_cz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 20:59   #2837
uska000
Zadomowienie
 
Avatar uska000
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Bobasowo :)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Mamusie styczeń-luty 2012!!!!

Cytat:
Napisane przez czubasek20 Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny chciałabym dołączyć do mam lutowych, wstępny termin porodu to 14.02 jak na razie leżę w łóżku bo mam straszne zawroty głowy i mdłości.
o jaki ladny termin witam i gratuluje fasolki

Boze co z tz Konczitka....
Juz sie martwie... a ona znowu nie napisala nam zebysmy sie nie martwily
Kochana nasza oby bylo dobrze, musi byc!!! Konczitka czekamy na Was!!
__________________
Igorek jest już z nami i tuli się całymi dniami

http://www.suwaczek.pl/cache/b034e10552.png
uska000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 06:27   #2838
ultraradiola
Wtajemniczenie
 
Avatar ultraradiola
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraina Szczęścia :D
Wiadomości: 2 567
Dot.: Mamusie styczeń-luty 2012!!!!

Cześć mamusie

Co to znowu za wiadomość o Konczicie mam nadzieje ze to tylko badania

AgaMili czekamy na wiadomości
__________________
Wiktorek
25.01.2012 godz. 7.05
3 kg - 56 cm szczęścia


14.08.2010 MAŁŻEŃSTWO


ultraradiola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 07:21   #2839
renata:)
Zadomowienie
 
Avatar renata:)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 413
Dot.: Mamusie styczeń-luty 2012!!!!

dzien dobry!
jejku biedna Konczitka!! oby było wszystko ok
czubasek witaj! ale masz termin fajny

muszę właśnie iść po kolejny staniczek miałam jeden większy ale już jest mały myślałam że wystarczy więc kupiłam ten sam rozmiar jeszcze jeden ale wynika z tego że nie wystarczy...
a co do dziąseł to na szczęście nie mam krwawień może kochane kupcie sobie inne szczoteczki? te softy?
__________________
buźki Renata


"nadwrażliwość to mój wróg- przerost duszy nad rozumem[...] dyskretnej troski trzeba mi"

http://www.suwaczki.com/tickers/ajwwb201imv5ykw7.png



Lilka już z nami!!


Edytowane przez renata:)
Czas edycji: 2011-07-07 o 07:23
renata:) jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-07, 07:35   #2840
kropeczka1984
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 983
Dot.: Mamusie styczeń-luty 2012!!!!

Witam
Mam nadzieję, że z Konczitą wszystko dobrze...

Kiedy Wam zaczęły powiększać się piersi? Ja czekam i czekam i doczekać się nie mogę tego momentu

Wiecie co mi ostatnio rodzice zaczęli wmawiać? Że jak pójdę na zwolnienie lekarskie od września, to wcześniej zaczyna się liczyć urlop macierzyński i może być tak, że po porodzie zostanie mi tylko 6 tygodni tego urlopu. Jak oni coś wymyślą, to ręce i nogi opadają. Najlepsze jest to, że sama pracuję jako księgowa i znam się na tym, ale przecież gówniara jestem i na pewno nie wiem co mówię. No ale mogliby zadzwonić do ZUS-u i sami sprawdzić, ale po co, skoro można gadać głupoty
kropeczka1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 07:41   #2841
zoskasamoska
Wtajemniczenie
 
Avatar zoskasamoska
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 477
Dot.: Mamusie styczeń-luty 2012!!!!

No mi się bardzo powiększyły, na szczęscie miałam w domu za duże staniki, któe kiedyś tam kupiłam nie mierząc.

Jadłam wczoraj wieczorem kebaba, w nowo otwrtej pizzeri, z sosem czosnkowym, niedojże był ten kebab , mięso, sos bez smaku, ustach to w od wczoraj czuję ten czosnek , niedobrze mi strasznie, a tyle razy juz myłam zęby
zoskasamoska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 07:46   #2842
kropeczka1984
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 983
Dot.: Mamusie styczeń-luty 2012!!!!

Cytat:
Napisane przez zoskasamoska Pokaż wiadomość
Jadłam wczoraj wieczorem kebaba, w nowo otwrtej pizzeri, z sosem czosnkowym, niedojże był ten kebab , mięso, sos bez smaku, ustach to w od wczoraj czuję ten czosnek , niedobrze mi strasznie, a tyle razy juz myłam zęby
Współczuję... Może wypłukaj usta płynem? Na dłużej będziesz czuła posmak miętowy, po paście to chyba jednak szybciej wraca jakiś posmak.
kropeczka1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 07:57   #2843
renata:)
Zadomowienie
 
Avatar renata:)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 413
Dot.: Mamusie styczeń-luty 2012!!!!

kropeczka mi od razu zawsze pęczniały po owulce a wraz z @ malały a teraz jak@ nie przyszła to się musiałam od razu przerzucić na rozmiar większe teraz 11tydz i musze kolejny rozmiar kupić...
zosia ja tez tak miałam po sosie czosnkowym jeszcze nazajutrz go czułam blee dlatego juz go nie jem a tak uwielbiam czosnek
__________________
buźki Renata


"nadwrażliwość to mój wróg- przerost duszy nad rozumem[...] dyskretnej troski trzeba mi"

http://www.suwaczki.com/tickers/ajwwb201imv5ykw7.png



Lilka już z nami!!

renata:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 08:01   #2844
dph
Rozeznanie
 
Avatar dph
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 987
Dot.: Mamusie styczeń-luty 2012!!!!

Cytat:
Napisane przez kropeczka1984 Pokaż wiadomość
Witam
Mam nadzieję, że z Konczitą wszystko dobrze...

Kiedy Wam zaczęły powiększać się piersi? Ja czekam i czekam i doczekać się nie mogę tego momentu

Wiecie co mi ostatnio rodzice zaczęli wmawiać? Że jak pójdę na zwolnienie lekarskie od września, to wcześniej zaczyna się liczyć urlop macierzyński i może być tak, że po porodzie zostanie mi tylko 6 tygodni tego urlopu. Jak oni coś wymyślą, to ręce i nogi opadają. Najlepsze jest to, że sama pracuję jako księgowa i znam się na tym, ale przecież gówniara jestem i na pewno nie wiem co mówię. No ale mogliby zadzwonić do ZUS-u i sami sprawdzić, ale po co, skoro można gadać głupoty
a ja się modlę żeby mi już przestały rosnąć :p masakra a rosną i bolą mnie od samego początku teraz może troszkę mniej :P
a powiedzcie mi dziewczyny jak to jest z tym L4 w ciąży, chodzi mi o to że słyszłam :P że jak się przepracuje ileś tam czasu w ciąży to później już można do końca ciąży być na l4 bez żadnych komisji czy coś tam. Ale to są takie jakieś pogłoski które gdzies tam usłuszałam pokątnie
__________________
dph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 08:10   #2845
zoskasamoska
Wtajemniczenie
 
Avatar zoskasamoska
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 477
Dot.: Mamusie styczeń-luty 2012!!!!

A ja własnie miałam akcje w łazience:/ najgorsze w tym ,ze nie jadlam dzis jeszcze nic i tylko sie strasznie męczyłam , ahh
zoskasamoska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 08:22   #2846
MissZuzia
Zadomowienie
 
Avatar MissZuzia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: z domciu, czasem z pracy ;)
Wiadomości: 1 590
Dot.: Mamusie styczeń-luty 2012!!!!

Witajcie czy u was nadal pada? Ja już mam dość tej pogody, szaro buro i tylko zieeewam i zieeewam i nic się nie chce do tego głowa mnie boli i mam dość wszystkiego to się pożaliłam

AgaMili i Konczitko trzymajcie się!!! Mam nadzieję, że z waszymi dzidziami będzie dobrze

Ja już mam malutki brzuszek, w niektórych rzeczach już wyglądam jak ciążówka a nie jak najedzona najczęściej chodze w sukienkach odcinanych od biustu bądź spódnicach i luźnych bluzkach ale już mi się nudzą te stroje bo ciągle w tym samym biegam. chyba sobie kupię ciążowe jeansy i mam w du.pie że w pracy będzie widać wiem, że zaczną się pytania ludzi z innych działów czy aby nie jestem w ciąży
__________________
http://s10.suwaczek.com/20100807650116.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-57141.png

było 83 jest 63 musi być 60 w sferze marzeń 58
MissZuzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 08:30   #2847
renata:)
Zadomowienie
 
Avatar renata:)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 413
Dot.: Mamusie styczeń-luty 2012!!!!

u mnie słoneczko i wreszcie ciepło
zosia jedz coś rano bo tak wymiotować niczym jest chyba najgorzej....
MissZuzia kochana ja już kupiłam jeansy ciążowe i są super kupiłam je w sklepie ale ta firma ma tez stronkę internetową jakbyś chciała www.odziez-ciazowa.pl super jeansy kupiłam rurki zgrabne i naprawdę ładne. co prawda ten pas ciążowy pogrubia ale co tam na zime w sam raz beda nie moge ich tam znaleźć akurat tych co ja mam bo chętnie bym poleciła... no i ceny na stronce są świetne bo ja za moje zapłaciłam 115zl;/
__________________
buźki Renata


"nadwrażliwość to mój wróg- przerost duszy nad rozumem[...] dyskretnej troski trzeba mi"

http://www.suwaczki.com/tickers/ajwwb201imv5ykw7.png



Lilka już z nami!!

renata:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 08:31   #2848
uska000
Zadomowienie
 
Avatar uska000
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Bobasowo :)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Mamusie styczeń-luty 2012!!!!

Cytat:
Napisane przez dph Pokaż wiadomość
a ja się modlę żeby mi już przestały rosnąć :p masakra a rosną i bolą mnie od samego początku teraz może troszkę mniej :P
a powiedzcie mi dziewczyny jak to jest z tym L4 w ciąży, chodzi mi o to że słyszłam :P że jak się przepracuje ileś tam czasu w ciąży to później już można do końca ciąży być na l4 bez żadnych komisji czy coś tam. Ale to są takie jakieś pogłoski które gdzies tam usłuszałam pokątnie
Nie wiem jak to jest;/ ja jestem na l4 od 8tyg przez wymioty, a teraz powiedzial mi lekarz ze jak jest tak goraco to tez nie bardzo zebym chodzila do pracy zwlaszcza ze raz mialam te plamkienia.. koniec koncem do pracy wroce chyba jesienia o ile brzuch na to pozwoli;p komisji z zusu narazie odpukac nie mialam.. tez nie rozumiem tych komisji skoro lekarz kaze to o co im chodzi?;/

Co do stanikow mam juz dosc nie dlugo to bede musiala nazamowienie uszyc bo sie rozmiary w sklepie skoncza;p

Zosia a sos czosnkowy jadlam mc temu i nadal czuje jak sobire przypomne;p
__________________
Igorek jest już z nami i tuli się całymi dniami

http://www.suwaczek.pl/cache/b034e10552.png
uska000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 08:54   #2849
Karola_82
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 142
Wyślij wiadomość przez MSN do Karola_82
Dot.: Mamusie styczeń-luty 2012!!!!

Ale macie tempo jesli chodzi o kontrole z ZUSu w czasie L4 w ciazy to chyba rzadkosc, wlasciwie jesli lekarz wpisze ze pacjentka nie musi lezec nie ma podstaw do kontroli, jesli ma wskazanie zeby lezec to moga kontrolowac. Ja jestem na zwolnieniu juz 3ci tydzien i jestem bardzo zadowolona, domek posprzatany, coreczka szczesliwa a ja zrelaksowana w nd jade na 2 tyg na wakacje, wiec juz w ogole pelnia szczescia.
__________________
Moje dwa M&Msy:
Maja 15.05.2009
Mikołaj 18.12.2011


Dieta (znowu): 178 cm / 64kg
Cel pt. "wakacje w sexy ciele"
do 1.06 - 9 kg (55kg)
Karola_82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 08:54   #2850
MissZuzia
Zadomowienie
 
Avatar MissZuzia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: z domciu, czasem z pracy ;)
Wiadomości: 1 590
Dot.: Mamusie styczeń-luty 2012!!!!

Cytat:
Napisane przez renata:) Pokaż wiadomość
u mnie słoneczko i wreszcie ciepło
zosia jedz coś rano bo tak wymiotować niczym jest chyba najgorzej....
MissZuzia kochana ja już kupiłam jeansy ciążowe i są super kupiłam je w sklepie ale ta firma ma tez stronkę internetową jakbyś chciała www.odziez-ciazowa.pl super jeansy kupiłam rurki zgrabne i naprawdę ładne. co prawda ten pas ciążowy pogrubia ale co tam na zime w sam raz beda nie moge ich tam znaleźć akurat tych co ja mam bo chętnie bym poleciła... no i ceny na stronce są świetne bo ja za moje zapłaciłam 115zl;/
dziękuję

Cytat:
Napisane przez uska000 Pokaż wiadomość
Nie wiem jak to jest;/ ja jestem na l4 od 8tyg przez wymioty, a teraz powiedzial mi lekarz ze jak jest tak goraco to tez nie bardzo zebym chodzila do pracy zwlaszcza ze raz mialam te plamkienia.. koniec koncem do pracy wroce chyba jesienia o ile brzuch na to pozwoli;p komisji z zusu narazie odpukac nie mialam.. tez nie rozumiem tych komisji skoro lekarz kaze to o co im chodzi?;/

Co do stanikow mam juz dosc nie dlugo to bede musiala nazamowienie uszyc bo sie rozmiary w sklepie skoncza;p

Zosia a sos czosnkowy jadlam mc temu i nadal czuje jak sobire przypomne;p
mi wydaje się, że zależy to od tego jakie masz zwolnienie, bo są dwa rodzaje, lężące i takie, że możesz chodzić. I chyba komisja zjawia sie tylko wtedy, gdy masz leżeć i gdy jest to długie zwolnienie.
__________________
http://s10.suwaczek.com/20100807650116.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-57141.png

było 83 jest 63 musi być 60 w sferze marzeń 58
MissZuzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:47.