Groupon.pl korzystacie? - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-23, 21:23   #721
Mala_Zmijka
Raczkowanie
 
Avatar Mala_Zmijka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 240
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Daj znać koniecznie, bo ja co czytam jakieś komentarze to się zastanawiam czy przypadkiem nie jestem jakimś wybrykiem natury . Ale wszyscy chwalili moją krótką fryzurę, także chyba jednak nie jestem taka ślepa. A i nadmienie ważną kwestię: Stile di Vita używają ostrych nożyczek. Głupie? Oczywiste? Nie do końca, w wielu salonach używają tępych przez co końcówki się rozdwajają :/ . Tragedia, żeby w "profesjonalnych" salonach nie mieli dobrego sprzętu... i to tak podstawowego jak ostre nożyczki.
Mala_Zmijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-24, 10:05   #722
ovoc_winom
Raczkowanie
 
Avatar ovoc_winom
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 32
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Witam
Kupiłam sobie taką ofertę:"49 zł zamiast 185 zł za mikrodermabrazję twarzy, szyi i dekoltu wraz z masażem twarzy i maską kremową w Excellent SPA".
Zapisałam na wizytę po miesiącu, więc bez problemu. Pani była miła, ale oznajmiła, że dla mojej cery taki zabieg nie jest wskazany, więc w zamian peeling kawitacyjny. OK, niech będzie . Cały zabieg ze zmyciem makijażu, tym peelingiem , maską i masażem twarzy trwał 20 minut. Gabinet malutki, radio z aktualnym wiadomościami grało cały czas, toaleta mimo wczesnej pory kiepsko sprzątnięta i bez papieru. W sumie- kiepsko. mam wrażenie, że niektóre oferty to sposób na ściągnięcie jakiejś kasy, bez specjalnych zobowiązań ( według właścicieli: jaka cena taka usługa). Na pewno nie służy to dobrej reklamie.
Mam jeszcze jeden kupon na zabiegi wyszczuplające RF - jak się nie sprawdzi, to za kosmetykę z Groupona podziękuję na zawsze.
ovoc_winom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-25, 08:06   #723
kwiatuszekkk21
Zadomowienie
 
Avatar kwiatuszekkk21
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 807
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Cytat:
Napisane przez ovoc_winom Pokaż wiadomość
Witam
Kupiłam sobie taką ofertę:"49 zł zamiast 185 zł za mikrodermabrazję twarzy, szyi i dekoltu wraz z masażem twarzy i maską kremową w Excellent SPA".
Zapisałam na wizytę po miesiącu, więc bez problemu. Pani była miła, ale oznajmiła, że dla mojej cery taki zabieg nie jest wskazany, więc w zamian peeling kawitacyjny. OK, niech będzie . Cały zabieg ze zmyciem makijażu, tym peelingiem , maską i masażem twarzy trwał 20 minut. Gabinet malutki, radio z aktualnym wiadomościami grało cały czas, toaleta mimo wczesnej pory kiepsko sprzątnięta i bez papieru. W sumie- kiepsko. mam wrażenie, że niektóre oferty to sposób na ściągnięcie jakiejś kasy, bez specjalnych zobowiązań ( według właścicieli: jaka cena taka usługa). Na pewno nie służy to dobrej reklamie.
Mam jeszcze jeden kupon na zabiegi wyszczuplające RF - jak się nie sprawdzi, to za kosmetykę z Groupona podziękuję na zawsze.
czyżby Białystok?
Jeśli tak to również byłam w tym salonie i średnio jestem zadowolona. nie powiem, pani bardzo miła. Tyle że mikrodermabrazję zrobiła tylko na twarz a miała być twarz, szyja i dekolt. Wszystko trwało niecałe 40 minut i miałam wrażenie że zostałam potraktowana trochę olewająco. Efektów nie widziałam żadnych, a myślę że gdyby to było zrobione porządnie coś by dało. Pani chyba wykorzystała fakt, że był to mój pierwszy taki zabieg i nie wiedziałam jak to powinno wyglądać.

W poniedziałek ide na peeling kawitacyjny z groupona i jeśli coś będzie nie tak to równiez więcej nic nie kupie z takich serwisów
__________________
09.03.13

Edytowane przez kwiatuszekkk21
Czas edycji: 2011-06-25 o 08:13
kwiatuszekkk21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-25, 11:40   #724
Annabelle
Zadomowienie
 
Avatar Annabelle
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 987
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Ja zakupiłam kiedyś kupon do fitness klubu i poszłam na zajęcia pilatesu Nie było najmniejszego problemu, panie w 'recepcji ' były doskonale poinformowane. Ludzie "wymieszani" z tymi, którzy kupili normalny karnet. Poza tym było napisane, że należy wykorzystać 4 ćwiczenia pod rząd (tzn. jeden lub dwa w tygodniu), jednak w jednym tyg. nie mogłam pójść i nie było żadnego problemu.
__________________
Szanse jedne na milion spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć

Annabelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-25, 12:06   #725
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Cytat:
Napisane przez ovoc_winom Pokaż wiadomość
Witam
Kupiłam sobie taką ofertę:"49 zł zamiast 185 zł za mikrodermabrazję twarzy, szyi i dekoltu wraz z masażem twarzy i maską kremową w Excellent SPA".
Zapisałam na wizytę po miesiącu, więc bez problemu. Pani była miła, ale oznajmiła, że dla mojej cery taki zabieg nie jest wskazany, więc w zamian peeling kawitacyjny. OK, niech będzie . Cały zabieg ze zmyciem makijażu, tym peelingiem , maską i masażem twarzy trwał 20 minut. Gabinet malutki, radio z aktualnym wiadomościami grało cały czas, toaleta mimo wczesnej pory kiepsko sprzątnięta i bez papieru. W sumie- kiepsko. mam wrażenie, że niektóre oferty to sposób na ściągnięcie jakiejś kasy, bez specjalnych zobowiązań ( według właścicieli: jaka cena taka usługa). Na pewno nie służy to dobrej reklamie.
Mam jeszcze jeden kupon na zabiegi wyszczuplające RF - jak się nie sprawdzi, to za kosmetykę z Groupona podziękuję na zawsze.
Nie pierwszy raz słyszę taką historię, że kosmetyczki zamieniąją zabiegi. Wszystko fajnie tylko zawsze na tańszy albo krócej trwający. To samo miałam z kuponem zniżkowym w Krakowie w salonie Vesuna (w Krokusie). Kupon był za ok. 100 zł i miał być na 3 mikro warte coś koło 300zł. Panie proponowały zamianę na zabieg na 110 zł i uważały, że skoro tyle zapłaciło się za kupon to wszystko ok. Mojej koleżance zaproponowały tą samą zamianę, więc pewnie nie byłyśmy jedyne.
I były tam 2 systemy zapisów (w tej sprawie interweniowałam w grouponie) - jeden dla klientek na kupon - i tu zapisy na za 3 miesiące, i dla płacących klientek - terminy ok. tygodniowe.
I do tego kosmetyczka na moje pytanie o to co mogłabym stosować po zabiegu powiedziała, że nie poradzi mi nic konkretnego, bo ona ma inną cerę i na preparatch do mieszanej się nie zna. Ale to już nie kwestia grouponu.
Zdecydowanie nie polecam.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-25, 16:34   #726
kolorowatecza
Zakorzenienie
 
Avatar kolorowatecza
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 244
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

A czy któraś z Was korzystała z oferty kursu Prawa Jazdy z Grouponu?
__________________
Jesteś architektem moich snów, projektantem uśmiechu, wynalazcą szczęścia


cel na ten rok - rzucić palenie. Raz na zawsze!
kolorowatecza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 10:36   #727
ladyEn
Raczkowanie
 
Avatar ladyEn
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 31
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

dziewczyny z Wwy i okolic co myślicie o http://www.groupon.pl/oferty/warszaw...arszawa/480277
zamierzam kupić ale nie przyznam boję się troche niby nie majątek ale szkoda by było wyrzucić w błoto kasę
ladyEn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-26, 14:03   #728
karookarolina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 266
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Ja wczoraj wykorzystałam kupon na badanie skóry głowy mikrokamerą, z oczyszczeniem, regeneracją i masażem skóry głowy, oraz do tego strzyżenie i modelowanie.

Jeśli chodzi o lokalizację to ciężko dojechać, chyba ze trzy razy dzwoniłam, żeby spytać jak tam trafić, ale panie mi pomogły Jeśli chodzi o badanie i konsultację to wszystko w porządku, jestem zadowolona, zabiegu oczyszczania niestety nie mogłam miec, przez rany na glowie, więc miałam regenerację, no i masaż mógłby byc trochę dłuższy Przyjechalam z moim mężczyzną, wiec p. trycholog schodziła i proponowała kawę, pozniej inne napoje. Jeśli chodzi o fryzjerkę, to również w porządku, doradziła, pytala o moje zdanie, nie robiła wg swojej wizji tylko konsultowała to ze mną. Zapłaciłam za wszystko 100 zł. Jestem zadowolona, nie czułam się traktowana jak klientka drugiej kategorii, mój mężczyzna też czuł się dobrze potraktowany. Myśle, że skorzystam jeszcze z zabiegów oferowanych tam i z usług fryzjerskich. Salon profesjonalnie wyposażony, dobrze się tam czułam. Mam nadzieje, że może jakieś inne zabiegi bedą od nich wystawione na grouponie
karookarolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-27, 10:40   #729
ovoc_winom
Raczkowanie
 
Avatar ovoc_winom
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 32
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Cytat:
Napisane przez ovoc_winom
Witam
Kupiłam sobie taką ofertę:"49 zł zamiast 185 zł za mikrodermabrazję twarzy, szyi i dekoltu wraz z masażem twarzy i maską kremową w Excellent SPA".
Zapisałam na wizytę po miesiącu, więc bez problemu. Pani była miła, ale oznajmiła, że dla mojej cery taki zabieg nie jest wskazany, więc w zamian peeling kawitacyjny. OK, niech będzie . Cały zabieg ze zmyciem makijażu, tym peelingiem , maską i masażem twarzy trwał 20 minut. Gabinet malutki, radio z aktualnym wiadomościami grało cały czas, toaleta mimo wczesnej pory kiepsko sprzątnięta i bez papieru. W sumie- kiepsko. mam wrażenie, że niektóre oferty to sposób na ściągnięcie jakiejś kasy, bez specjalnych zobowiązań ( według właścicieli: jaka cena taka usługa). Na pewno nie służy to dobrej reklamie.
Mam jeszcze jeden kupon na zabiegi wyszczuplające RF - jak się nie sprawdzi, to za kosmetykę z Groupona podziękuję na zawsze.
czyżby Białystok?
Jeśli tak to również byłam w tym salonie i średnio jestem zadowolona. nie powiem, pani bardzo miła. Tyle że mikrodermabrazję zrobiła tylko na twarz a miała być twarz, szyja i dekolt. Wszystko trwało niecałe 40 minut i miałam wrażenie że zostałam potraktowana trochę olewająco. Efektów nie widziałam żadnych, a myślę że gdyby to było zrobione porządnie coś by dało. Pani chyba wykorzystała fakt, że był to mój pierwszy taki zabieg i nie wiedziałam jak to powinno wyglądać.

W poniedziałek ide na peeling kawitacyjny z groupona i jeśli coś będzie nie tak to równiez więcej nic nie kupie z takich serwisów

Tak, to Białystok, myślę, że pewnie ten sam gabinet. ani faktycznie bardzo mila, ale chyba nie do końca o to tylko chodzi.
A teraz o kolejnym zabiegu. jak napisałam, kupiłam jeszcze zabiegi wyszczuplające RF- też nie korzystałam wcześniej, więc nie wiem, czy to tak ma być. Gabinet na blokowisku, w piwnicy. Niezbyt zachęcająco :malutki, warunki lokalowe kiepskie, toalety nie oglądałam. Pani młoda, ale bardzo miła i pełna dobrej woli, wyjaśniła mi, jak zabieg ma zadziałać i wypytała o ewentualne przeciw wskazania, bielizna jednorazowa. Trwało to po15 minut na każdy obszar. Następna wizyta za miesiąc, bo z terminami krucho. Nie wiem, co myśleć... wolałabym lepsze warunki, ale cóż...czekam na wasze opinie...
ovoc_winom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-27, 13:21   #730
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Witam
Zastanawiam się nad kupnem jakiejś zagranicznej wycieczki. Czy któraś z Was miała może jakieś doświadczenia z takiego wyjazdu z groupona?
__________________

masija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-27, 15:59   #731
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 225
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Cytat:
Napisane przez masija Pokaż wiadomość
Witam
Zastanawiam się nad kupnem jakiejś zagranicznej wycieczki. Czy któraś z Was miała może jakieś doświadczenia z takiego wyjazdu z groupona?
Byłam w Pradze na kupon i wszystko było ok. Dużo innych Polaków, wszystko zgodne z kuponem, miła obsługa, żadnych nieporozumień.
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!

aktogimka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-27, 18:16   #732
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość
Byłam w Pradze na kupon i wszystko było ok. Dużo innych Polaków, wszystko zgodne z kuponem, miła obsługa, żadnych nieporozumień.
A długo byłaś?
Nie było żadnych problemów z dojazdem, wyjazdem, etc.?

A czy któraś z Was była na jakimś dłuższym wyjeździe typu Bułgaria, Chorwacja?
__________________

masija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-27, 21:09   #733
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 225
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Cytat:
Napisane przez masija Pokaż wiadomość
A długo byłaś?
Nie było żadnych problemów z dojazdem, wyjazdem, etc.?

A czy któraś z Was była na jakimś dłuższym wyjeździe typu Bułgaria, Chorwacja?
Byłam 3 noce. Problemów nie było żadnych i z niczym. Bardzo udany wyjazd. Z wyjazdowych rzeczy skorzystałam też z noclegu w Krakowie i z 3 nocy w Sudetach. Wszędzie było ok. A z Sudetów to nawet nas właściciele zajazdu do samego Wrocławia odwieźli, bo akurat mieli tu coś do załatwienia.
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!

aktogimka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-28, 09:16   #734
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość
Byłam 3 noce. Problemów nie było żadnych i z niczym. Bardzo udany wyjazd. Z wyjazdowych rzeczy skorzystałam też z noclegu w Krakowie i z 3 nocy w Sudetach. Wszędzie było ok. A z Sudetów to nawet nas właściciele zajazdu do samego Wrocławia odwieźli, bo akurat mieli tu coś do załatwienia.
To faktycznie Wam się udało
W takim razie mam nadzieję, że i jak ja się skuszę- równie będę miała idealne opinie
Dziękuję Ci za odpowiedź
__________________

masija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-28, 09:54   #735
Anula5
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Ja korzystam chyba ze wszystkich zakupów grupowych jakie są dostępne. Nie we wszystkich portalach póki co dokonałam transakcji jednak w większości. Najbardziej polecam grupon i gruper - największe i najbardziej wiarygodne. Zakupy są tam szybkie i bezporblemowe. jakiś czas temu kupowałam także na mydeal.pl czy ☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠ i także nie narzekam. choć przyzwyczajona do tego że kupony przychodzą drogą mailową tego mi zabrakło. RADA DLA WSZYSTKICH - czytajcie dokładnie czego dotyczy oferta i wchodźcie na stronę np restauracji. Mi się zdarzyło kupić ofertę do jednej z restauracji na "wszystkie pozycje z karty kuchni indochińskiej". jak się okazało to najmniejsza część menu i najmniej atrakcyjna. Byliśmy niezwykle zawiedzeni.
Anula5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-06, 09:27   #736
espera1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 24
Wink Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Wczoraj po raz pierwszy kupiłam groupon na bilard w łodzi. No i teraz się zastanawiam czy mogę obciąć tą dolną część zawierającą instrukcję i pouczenie dotyczące odstąpienia od umowy.
espera1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-06, 15:09   #737
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 225
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Cytat:
Napisane przez espera1 Pokaż wiadomość
Wczoraj po raz pierwszy kupiłam groupon na bilard w łodzi. No i teraz się zastanawiam czy mogę obciąć tą dolną część zawierającą instrukcję i pouczenie dotyczące odstąpienia od umowy.

Najważniejsza jest część z numerem kuponu i kodem zabezpieczającym.
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!

aktogimka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-06, 16:42   #738
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

dziewczyny jakiś czas temu (1 czerwca) mama kupiła kupon na gruperze na saunę fińską z innymi duperelami do wykorzystania w ciągu trzech miesięcy.

jednak zastrzegli sobie, że rezerwacji miejsce trzeba dokoncać w pierwszym miesiącu, do końca czerwca (czego niestety w czerwcu nie doczytałyśmy).

efekt jest taki, ze jak wczoraj zadzwoniłyśmy to pani powiedziała, że karnet jest przeterminowany.

czy to jest zgodne z prawem? w końcu czas na wykorzystanie kuponu jeszcze jest. można sobie tak zastrzeć, że na rezerwacje tylko miesiąc a później klapa?
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-06, 19:00   #739
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 225
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Cytat:
Napisane przez plywok Pokaż wiadomość
dziewczyny jakiś czas temu (1 czerwca) mama kupiła kupon na gruperze na saunę fińską z innymi duperelami do wykorzystania w ciągu trzech miesięcy.

jednak zastrzegli sobie, że rezerwacji miejsce trzeba dokoncać w pierwszym miesiącu, do końca czerwca (czego niestety w czerwcu nie doczytałyśmy).

efekt jest taki, ze jak wczoraj zadzwoniłyśmy to pani powiedziała, że karnet jest przeterminowany.

czy to jest zgodne z prawem? w końcu czas na wykorzystanie kuponu jeszcze jest. można sobie tak zastrzeć, że na rezerwacje tylko miesiąc a później klapa?
W sumie zastrzegli sobie takie coś w kuponie, więc są usprawiedliwieni - "a że klient nie doczytał, to nie nasz problem". Napisz maila do grupera z reklamacją, że kupon nie będzie wykorzystany i niech Ci oddadzą pieniądze. Chociaż z drugiej strony SPA strzela sobie samobója, bo jak klient nie przyjdzie z kuponem, to oni nie dostaną za tę usługę pieniędzy od grupera. A pewnie nie jesteście jedynymi, które zostały odesłane z kwitkiem. Daj znać, jak to się wyjaśniło.
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!

aktogimka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-07, 21:26   #740
awgusta
Та еще штучка ^^
 
Avatar awgusta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: To tu to tam (:
Wiadomości: 2 405
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Czasami zdarza mi się skorzystać z oferty groupona. Nigdy nie było żadnych problemów.

---------- Dopisano o 22:26 ---------- Poprzedni post napisano o 22:25 ----------

Cytat:
Napisane przez kolorowatecza Pokaż wiadomość
A czy któraś z Was korzystała z oferty kursu Prawa Jazdy z Grouponu?
mam wykupiony kupon. 1 sierpnia zaczynam kurs.
__________________
Не строю в душе из себя недотрогу и честно добавлю, характер-не мед. Вчера черный кот уступил мне дорогу и сплюнув три раза поперся в обход!
awgusta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-08, 20:11   #741
espera1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 24
Smile Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Czy groupon może być wydrukowany na czarno-biało? Bo niestety nie posiadam kolorowego tuszu
espera1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-08, 20:45   #742
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Cytat:
Napisane przez espera1 Pokaż wiadomość
Czy groupon może być wydrukowany na czarno-biało? Bo niestety nie posiadam kolorowego tuszu
tak.
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-09, 12:23   #743
laaant
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 6
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Cytat:
Napisane przez ola_gie Pokaż wiadomość
Tak
Wszystko było ok
Najpierw należy dowiedzieć się o co chodzi?
Ktoś chce zrobić wielki biznes kosztem innych.Przykład.
chcą abyś po kosztach sprzedała usługę i z tego jeszcze biorą 50 procent dla siebie.Czysty układ dla frajerów.Pomyśl jakiej wartości i jakości będzie ta usługa ??? Jak myślisz. Dobre, ale dla nich i nikogo więcej.Pomyśl teraz o myśleniu klijenta? To za tyle się da ? To czemu jest tak drogo?Nie dajcie się robić w bambuko.Jak spiepszycie ceny na rynku jak alegro w handlu to już nikt nie użyje z tej działalności.Możesz zaraz się przekwalifikować na sprzątaczkę.
laaant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 14:35   #744
_gatinha_
Zadomowienie
 
Avatar _gatinha_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 542
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Byłam na ściance wspinaczkowej Forteca w Krakowie z grupona- polecam super miejsce, strasznie mnie ta wspinaczka wciągnęła
__________________
Si no tienes nada que ofrecer, ofrece una sonrisa!
_gatinha_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 21:35   #745
ania_trojaczki
Zadomowienie
 
Avatar ania_trojaczki
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 166
GG do ania_trojaczki
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Cytat:
Napisane przez Anula5 Pokaż wiadomość
Ja korzystam chyba ze wszystkich zakupów grupowych jakie są dostępne. Nie we wszystkich portalach póki co dokonałam transakcji jednak w większości. Najbardziej polecam grupon i gruper - największe i najbardziej wiarygodne. Zakupy są tam szybkie i bezporblemowe. jakiś czas temu kupowałam także na mydeal.pl czy ☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠ i także nie narzekam. choć przyzwyczajona do tego że kupony przychodzą drogą mailową tego mi zabrakło. RADA DLA WSZYSTKICH - czytajcie dokładnie czego dotyczy oferta i wchodźcie na stronę np restauracji. Mi się zdarzyło kupić ofertę do jednej z restauracji na "wszystkie pozycje z karty kuchni indochińskiej". jak się okazało to najmniejsza część menu i najmniej atrakcyjna. Byliśmy niezwykle zawiedzeni.
popieram sama tak robie jesli tylko firma ma swoja strone

Wroclawianki ostrzegam przed Interconti na Tęczowej

Zakupiłam

Kompleksowy zestaw zabiegów pielęgnacyjnych dostosowany do potrzeb skóry kobiet i mężczyzn:
  • oczyszczanie
  • peeling dostosowany do potrzeb Twojej skóry
  • maska nawilżająca + maskę regenerującą z "bombą witaminową"
  • pokrycie powierzchni skóry płynną witaminą C
  • 10 minut na Solarium Egroline o najwyższym współczynniku opalania.
Twoja skóra zostanie oczyszczona i odżywiona. To idealne przygotowanie na letnie słońce.


jak się okazało trafiłam na przedstawicielkę Herbalife a zabieg musiałam wykonac sobie sama :/
uważam ze oferta nie miała nic wspólnego z zaoferowaną mi usługa
__________________
Miłosz - Promyczek
https://www.facebook.com/pomocdlapromyczka/

Przekaż swój 1%
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy 1%: 1/Y Miłosz Yeromenko
ania_trojaczki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 21:55   #746
Marynia19
Raczkowanie
 
Avatar Marynia19
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 364
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Czy ktoś juz wykorzystał kupon z Wrocławia "Kupon o wartości 899 zł na metamorfozę w Yvesher we Wrocławiu".

Mam zamiar się wybrać w wakacje, ale jestem ciekawa jak to wygląda.
Marynia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 12:24   #747
sznyk
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 11
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

wszystko bez problemu otrzymujesz na @
kupon i idziesz i korzystasz
sznyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-14, 12:30   #748
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
Nie pierwszy raz słyszę taką historię, że kosmetyczki zamieniąją zabiegi. Wszystko fajnie tylko zawsze na tańszy albo krócej trwający. To samo miałam z kuponem zniżkowym w Krakowie w salonie Vesuna (w Krokusie). Kupon był za ok. 100 zł i miał być na 3 mikro warte coś koło 300zł. Panie proponowały zamianę na zabieg na 110 zł i uważały, że skoro tyle zapłaciło się za kupon to wszystko ok. Mojej koleżance zaproponowały tą samą zamianę, więc pewnie nie byłyśmy jedyne.
I były tam 2 systemy zapisów (w tej sprawie interweniowałam w grouponie) - jeden dla klientek na kupon - i tu zapisy na za 3 miesiące, i dla płacących klientek - terminy ok. tygodniowe.
I do tego kosmetyczka na moje pytanie o to co mogłabym stosować po zabiegu powiedziała, że nie poradzi mi nic konkretnego, bo ona ma inną cerę i na preparatch do mieszanej się nie zna. Ale to już nie kwestia grouponu.
Zdecydowanie nie polecam.

ja tez bylam w Vesunie na tym samym kuponie i bylam bardzo zadowolona, glownie z obslugi. Mikro mialam robionych juz sporo, zarowno na gruponach jak i normlanie.
Szczerze mówiąc Vesune wspominam najlepiej, głownie dlatego ze mikro tam naprawde dała efekty, panie miały "mocną "rekę, jak lubię
Poza tym były bardzo mile i porfesjonalne, pani na recepcji tez( duzy plus,czesto panie z recepcji sa lekko zblazowane.

To, ze trzeba bylo dlugo czekac na termin mnie nie dziwi. Dziwi mnie ze kots może miec do tego zarzut, jak kupuje sie ofertę, którą kupiło tez z 200 osob to naprawde nie rozumiem jak mozna oczekiwać ze bedze sie czekało tydzień? wystarczy pomyśleć...

Generlanie czesto kupuje kupony na tych portalach i nigdy nie byłam niezadowolona: Ale szczerze powiem,ze np. do fryzjera bym nie poszła... Bo wiadomo, takie salony nie zarabiaja na tym wcale, wiec i motywacja pracownikow pewnie jest mniejsza.
Mało kto niestety w biznesie rozumie( takie mam przynajmniej wrażenie) ,ze nawet jak nie zarobia to i tak powinni usługe wykonac na 200% zby klinet WRÓCIŁ i taki wlasnie jest cel tych ofert, skuszenie klienta na powrót a nie zarobek na samej znizkowej ofercie.
__________________
wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post25485480
E.L.F, smashbox, minerały,soir de lune itp.


tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-14, 18:18   #749
laaant
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 6
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Cytat:
Napisane przez tranqil babe Pokaż wiadomość
ja tez bylam w Vesunie na tym samym kuponie i bylam bardzo zadowolona, glownie z obslugi. Mikro mialam robionych juz sporo, zarowno na gruponach jak i normlanie.
Szczerze mówiąc Vesune wspominam najlepiej, głownie dlatego ze mikro tam naprawde dała efekty, panie miały "mocną "rekę, jak lubię
Poza tym były bardzo mile i porfesjonalne, pani na recepcji tez( duzy plus,czesto panie z recepcji sa lekko zblazowane.


Generlanie czesto kupuje kupony na tych portalach i nigdy nie byłam niezadowolona: Ale szczerze powiem,ze np. do fryzjera bym nie poszła... Bo wiadomo, takie salony nie zarabiaja na tym wcale, wiec i motywacja pracownikow pewnie jest mniejsza.
Mało kto niestety w biznesie rozumie( takie mam przynajmniej wrażenie) ,ze nawet jak nie zarobia to i tak powinni usługe wykonac na 200% zby klinet WRÓCIŁ i taki wlasnie jest cel tych ofert, skuszenie klienta na powrót a nie zarobek na samej znizkowej ofercie.
......................... ......................... ......................... ......................... .......................
No właśnie o te 200 % chodzi.
czy uczesałabyś 1600 kobiet za 10 zł ?Mając przy tym koszty zakładu jak światło czynsz materiały.1600 osób to praca na 160 dni. Czyli normalne bankructwo dla tego fryzjera.Fakty--- to spotkało łódzkiego fryzjera który tak jak ty piszesz wywnioskował że 100 osób może uczesać za friko, aby zrobić sobie reklamę.Kiedy dochodziło do setki zadzwonił do gruponu aby zablokować wejścia.I co myślisz że zablokowal?A skąd. poczekali aż urosło do 1600 i wtedy zablokowali.Zrobili tego człowieka bankrutem w 1 dzień.Frajerki jesteście że się dajecie wciągać w takie bagno.Umyją ci włosy szamponem za 2 zł z kiosku naprzeciw.Wystarczy że usługodawcy sie połapią że to przekręt na miarę bolka estricha.Dla tych co niewiedzą :
wymuszają ceny po kosztach i musisz się podzielić 50/50 - to mafia w automatach brała mniej.Czyli dokładasz do interesu.Rośnie przy tym ilość tzw gruponówek - frajerek które chodza od salonu do salonu niewiedząc co jej kładą na łeb.Na pewno większość salonów zrobiła to na próbę, i juz wie że to im szkodzi.Czemu? a jak myślisz jak się poczuje twój stały klijent który płaci pełną cene i dostaje od ciebie stałe rabaty za lojalność?Ja nie wiem jak on sie czuje ale wiem co zrobi.Więcej do ciebie nie przyjdzie.
laaant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-15, 13:06   #750
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

czesc dziewczyny,musze się pożalić.
ideą Groupona jest oszczędnośc pieniedzy, czyli placenie mniej prawda?
kupilam za 69zł kupon na czyszczenie i napelnienie klimy w aucie. kupon byl o wartosci 200zł.
z ciekawosci zadzwonilam wczesniej i zapytalam, ile kosztuje normalnie w cenniku ta usluga (czyli czyszczenie plus czynnik chłodzący) do mojego auta. okazalo się, ze 230zł- mysle sobie ok, jeszcze 30zł bede miala do doplaty.

namiejscu okazało się, ze za tą usluge bede do mojego kuponu musiala doplacic 160zł (co razem faktycznie daje 230zł).
ale przeciez w tym calym przedsiewzieciu nie chodzi o dzielenie oplat na raty prawda?
pan tlumaczyl sie tym, ze na grouponie zaplacilam za koszt samej uslugi, a doplata jest za czynnik chlodzacy. ale przeciez moj kupon mial wartosc 200zł, to by znaczylo,ze usluga u nich kosztuje 200zl, co razem daje 360zł, to jakim cudem za całość bez grouponu w cenniku widnieje 230zl?
czuje sie oszukana, wyslalam juz reklamacje do groupona mam nadzieje ze zwroca mi pieniadze.
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-29 19:29:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:28.