Wszystko o bańkach - zbiorczy - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Masaż

Notka

Masaż Miejsce dla osób, które interesują się masażem wyszczuplającym i zdrowotnym. Dołącz do nas, podziel się swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-15, 08:03   #2131
niepokonana27
Raczkowanie
 
Avatar niepokonana27
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 90
Dot.: masaż chińską bańką

a tutaj dla wszystkich pytających o techniki masazu
wypowiedz pani doktor oraz masazystki, i przykład masazu

http://www.tvp.pl/styl-zycia/magazyn...ankami/4086330

---------- Dopisano o 09:03 ---------- Poprzedni post napisano o 09:01 ----------

http://www.tvp.pl/styl-zycia/magazyn...-banki/2701893
niepokonana27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-15, 16:01   #2132
dzicek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17
Dot.: masaż chińską bańką

Cytat:
Napisane przez paaaaalkaaaaa Pokaż wiadomość
hej za tydzien wyjezdzam nad morze i wczoraj zakupilam banki i zaczelam sie masowac ale po masazu na calych udach i posladkach wyszlu mi male fioletowe kropki czy zejda przez tydzien ? mam sie nadal masowac czy lepiej przestac i zaczac po powrocie z nad morza ? pomocy z tymi kropkami nie wyjde na plaze ;(
Jeżeli za tydzień chcesz wyjść na plaże to lepiej przestań się masować... Te kropki schodzą kilka dni (przynajmniej u mnie) kup sobie maść na stłuczenia, polecałyśmy je kilka postów wyżej...
dzicek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-15, 16:26   #2133
940aaead32a02128bb608a6b94f04b4806a21ce5_60383a2a3bc41
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 615
Dot.: masaz banka chinsa - siniaki :(

Cytat:
Napisane przez princess_m Pokaż wiadomość
Witam wszystkich,

mam problemy z cellulitem na udach i pomyslalam ze oprocz cwiczen przyda mi sie masaz. poszlam do salonu masazu u mnie w miescie i pani zaproponowala mi masaz reczny + banke chinska, ostrzegla ze moga pojawic sie siniaki.

1 raz strasznie mnie bolalo ale pani uznala ze to jest normalne bo musi porozbijac zlogi tluszczu (obylo sie bez siniakow ale peklo mi naczynko)

2 raz juz bylo lepiej przy masazu recznym ale bolaly mnie uda przy masazu banka to sie zapytalam czy tak musi byc, odpowiedziala ze to normalne (powstaly mi piekne siniaki)

poszlam 3 raz juz mnie wszystko bolalo jak robila masaz reczny jak robila mi banke, poprosilam ja czy moze delikatniej masowac, to rzeczywiscie bylo troszke lzej. (ale dostalam wiecej siniakow poprzednie zrobily sie wieksze + jeszcze pare nowych) wydaje mi sie tez ze pekly mi naczynka bo skora w niektorych miejscach jest zabarwiona na niebiesko

i teraz mam do Was pytanie, czy rzeczywiscie tak musi byc? bo mi sie wydaje ze powinno sie masowac kazdego klienta indywidualnie (chodzi o indywidualne podejscie) czy tez moze ten masaz jest juz taki i musi bolec zeby byl jakis efekt i trzeba sie przemeczyc z tymi siniakami


teraz zobaczylam ze jest literowka w tytule - przepraszam
już istnieje wątek na temat masażu chińskimi bańkami, tutaj jest link
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=127280&page=72 .

generalnie to nie powinnaś mieć wieelkich siniaków, ewentualnie malutkie, jest to wina złego masowania, być może bańka była zbyt mocno dociskana, dlatego najlepiej jest wykonywać taki masaż samodzielnie, zaoszczędzisz przynajmniej pieniądze .

jeśli popękały Ci naczynka to może okazać się,że ten masaż nie jest dla Ciebie. przejrzyj sobie wątek, na pewno znajdziesz tam odpowiedzi na wiele pytań
940aaead32a02128bb608a6b94f04b4806a21ce5_60383a2a3bc41 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-16, 12:11   #2134
czarneoczka
Raczkowanie
 
Avatar czarneoczka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 96
Dot.: masaż chińską bańką

Cytat:
Napisane przez NaturalWomen Pokaż wiadomość
Widać różnicę, gratuluję sukcesu. Ja zarzuciłam masaże ponieważ miałam bardzo posiniaczone uda, a tu lato, w dodatku chodzę na basen, a przez siniaki i tak musiałam przestać na jakiś czas. Ale jak patrzę na twoje zdjęcia to mam ochotę znowu się masować
Dziękuje Może jak wychodzą siniaki to masuj ta mniejszą bańką

[1=940aaead32a02128bb608a6 b94f04b4806a21ce5_60383a2 a3bc41;28056139]widać efekty brawooo ! [/QUOTE]

Dziękuje

Cytat:
Napisane przez niepokonana27 Pokaż wiadomość
Czarneoczka Gratuluje wspanialego rezultatu
Też bym tak chciala ale niestety u mnie az tak widocznych efektow nie ma, no chyba, ża ja ich nie widze.
może napisz na forum swoja technike masażu, może to w tym tkwi problem hmm, napisz jakie ruchy wykonujesz, ile minut i jak często?
Dziękuje
Przede wszystkim mocno natłuszczam uda,ja stosuję zwykłą maść z wit.A ona też trochę przeciwzapalnie chyba działa więc nie mam problemu z krwiakami.
Zasysam bańkę przy kolanie kończę przy pachwinie i takim zygzakowatym ruchem góra-dół robię z 3 rundki dookoła uda,powolutku nie spiesząc się zasysam tak żeby było czuć ale też żeby nie bolało za mocno

Cytat:
Napisane przez asvr Pokaż wiadomość
ojejku jaka roznica! chyba się zaopatrzę w te bańki, mogłabyś dac linka z allegro do swoich? bo efekt jest niesamowity
To są dokładnie te które dziewczyny podają na allegro można nawet za 20parę złoty z przesyłką je dostać,możesz w aptece pytać tylko u mnie np. w aptece 45zł kosztują
czarneoczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-16, 12:57   #2135
nikita1213
Raczkowanie
 
Avatar nikita1213
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Straight from Heaven :)
Wiadomości: 223
Dot.: masaż chińską bańką

Cytat:
Napisane przez czarneoczka Pokaż wiadomość
Swoje masowanie bańkami rozpoczęłam gdzieś w połowie marca
tu fotki: https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1736

najpierw to były 2-3 razy w tygodniu,potem się trochę leniłam i było 1 w tygodniu potem były te gorączki to mi się nie chciało
ale generalnie podsumowując te 3 miesiąca nic lepszego od baniek nie ma,ważna jest tylko systematyczność,u mnie na pewno w 100% ujędrniły się uda i w 80% znikły te brzydkie grudki i z ud jestem naprawdę baaardzo zadowolona,z pupą gorzej ale już może jestem za stara i nic się już nie da zrobić

wklejam foto do porównania,chociaż myślę że u mnie dużo lepiej to widać w ruchu.

Tak sobie prześledziłam wcześniejsze wpisy,to nawet dłużej niż 3 miesiące masowania,w każdym razie bański są super i naprawdę działają potrzeba tylko systematyczności
Gratuluję! Fantastyczna różnica- efekty widoczne gołym okiem.
nikita1213 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-16, 14:34   #2136
czarneoczka
Raczkowanie
 
Avatar czarneoczka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 96
Dot.: masaż chińską bańką

Cytat:
Napisane przez nikita1213 Pokaż wiadomość
Gratuluję! Fantastyczna różnica- efekty widoczne gołym okiem.
Dziękuje
czarneoczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-16, 22:18   #2137
patryss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 29
Dot.: masaż chińską bańką

czesc. chciałam zaczac studium zaoczne masazu ale mam problem z wyborem szkoły kto by mi jakas szkołe polecił w warszawie???
patryss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-16, 23:33   #2138
JuStYsCk2
Zadomowienie
 
Avatar JuStYsCk2
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 368
Dot.: masaż chińską bańką

kupiłam te bańki i po pierwszych dwóch masażach byłam baaardzo zadowolona w sumie nie mam duzego celluitu ale jak napne skóre na pośladkach to mam takie dwie jakby kreski a raczej miałam bo mam wrażenie, że teraz jakby mi się powiększył ten celluit i robią mi się takie dołeczki przy napinaniu skóry czy to normalne i po jakims czasie zniknie czy cos robie nie tak??
masuje sie co 2-3 dni kolistymi ruchami jakies 5-7min bo dłuzej to mnie ręka boli
JuStYsCk2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 08:15   #2139
niepokonana27
Raczkowanie
 
Avatar niepokonana27
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 90
Dot.: masaż chińską bańką

Cytat:
Napisane przez JuStYsCk2 Pokaż wiadomość
kupiłam te bańki i po pierwszych dwóch masażach byłam baaardzo zadowolona w sumie nie mam duzego celluitu ale jak napne skóre na pośladkach to mam takie dwie jakby kreski a raczej miałam bo mam wrażenie, że teraz jakby mi się powiększył ten celluit i robią mi się takie dołeczki przy napinaniu skóry czy to normalne i po jakims czasie zniknie czy cos robie nie tak??
masuje sie co 2-3 dni kolistymi ruchami jakies 5-7min bo dłuzej to mnie ręka boli
To o czym piszesz to zupełnie normalne, nawet jesli wczesniej nie mialaś duzego cellulitu widocznego gołym okiem to po masażu wszystko co pod skórą wychodzi na wierzch, bo jak to kiedys powiedział mi masazysta w salonie spa "żeby się czegoś pozbyć to najpierw to musi z nas wyjsc" więc głowa do góry, na pewno po serii masazy to co teraz ci już wyszło zacznie znikac i bedziesz mieć piekna pupe bez grama celulitu
niepokonana27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 13:47   #2140
JuStYsCk2
Zadomowienie
 
Avatar JuStYsCk2
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 368
Dot.: masaż chińską bańką

Dzięki, że mnie uspokoiłaś a ile moze potrwać taka seria masaży?
JuStYsCk2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 14:16   #2141
940aaead32a02128bb608a6b94f04b4806a21ce5_60383a2a3bc41
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 615
Dot.: masaż chińską bańką

Cytat:
Napisane przez JuStYsCk2 Pokaż wiadomość
Dzięki, że mnie uspokoiłaś a ile moze potrwać taka seria masaży?
jakoś 11-12 masaży z tego co kojarzę i potem wystarczy już raz w tygodniu się masować .
940aaead32a02128bb608a6b94f04b4806a21ce5_60383a2a3bc41 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-18, 14:58   #2142
Mikitka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 14
Dot.: masaż chińską bańką

Cześć dziewczyny!!!

Od jakiegoś czasu starałam się przeczytać cały wątek nie udało się, ale myślę, że to co najważniejsze już wiem
Bańki już zakupiłam kosztowały mnie 25zł z przesyłką na allegro, oliwki ziaji na Cell jeszcze nie mam, bo chcę skończyć najpierw ziaję z witaminami.
Masowałam się już 2 razy, za pierwszym razem tą drugą w kolejności bańką nawet przyjemne, trochę bolesne ale czego się nie robi...
Za drugim razem wzięłam tą większą bańkę i jedna noga OK, ale na drugiej mam straszne sińce. Kupiłam sobie żel arnikowy Flos-Leku, tak jak polecały dziewczyny. Chyba poczekam, aż mi te sińce zejdą trochę się boję je masować.
Czytając forum widzę, że są efekty i to mnie motywuje
Muszę wytrwać, bo nie mogę patrzeć na moje uda.
Mikitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 15:00   #2143
niepokonana27
Raczkowanie
 
Avatar niepokonana27
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 90
Dot.: masaż chińską bańką

Cytat:
Napisane przez JuStYsCk2 Pokaż wiadomość
Dzięki, że mnie uspokoiłaś a ile moze potrwać taka seria masaży?
wszystko zalezy od tego jak zaawansowany jest celulit, wiadomo im wiekszy stopień tym więcej takich masaży potrzeba, Ty pisalaś, że nie masz duzego celulitu więc mysle, że jedna seria 10-12 regularnych masaży powinna wystarczyć a potem to juz tylko profilaktycznie dla podtrzymania efektów
niepokonana27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-20, 08:48   #2144
Mikitka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 14
Dot.: masaż chińską bańką

Dziewczyny ratunku!!! Wczoraj wieczorem robiłam 3ci masaż. Na jednej nodze został mi jeszcze mały siniak, więc go omijałam a drugą leciałam cała. Nie wiec co ja robię źle czy za mocno, ale dziś wyglądam jakby mnie ktoś pobił!!! Po masażu miałam małe czerwone kropeczki, a rano wielkie czerwone siniaki. Ja się chyba do tego nie nadaję ;-(
Masaż mnie bolał to fakt, starałam się masować jak ta babka na filmiku, zresztą nawet tam mówiły, że na początku boli. Ale żeby takie skutki??
Nie mam ani żylaków, ani problemów z żyłami czy pękających naczynek.
Mikitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-20, 08:51   #2145
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: masaż chińską bańką

Cytat:
Napisane przez Mikitka Pokaż wiadomość
Dziewczyny ratunku!!! Wczoraj wieczorem robiłam 3ci masaż. Na jednej nodze został mi jeszcze mały siniak, więc go omijałam a drugą leciałam cała. Nie wiec co ja robię źle czy za mocno, ale dziś wyglądam jakby mnie ktoś pobił!!! Po masażu miałam małe czerwone kropeczki, a rano wielkie czerwone siniaki. Ja się chyba do tego nie nadaję ;-(
Masaż mnie bolał to fakt, starałam się masować jak ta babka na filmiku, zresztą nawet tam mówiły, że na początku boli. Ale żeby takie skutki??
Nie mam ani żylaków, ani problemów z żyłami czy pękających naczynek.

Spokojnie, czerwone kropeczki i siniaki to cosik normalnego Prawdopodobnie zbyt mocno przyssałaś bańkę i stąd te czerwone kropeczki Ale spokojnie, to zejdzie
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-20, 08:54   #2146
jagagaga
Zadomowienie
 
Avatar jagagaga
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 244
Dot.: masaż chińską bańką

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Spokojnie, czerwone kropeczki i siniaki to cosik normalnego Prawdopodobnie zbyt mocno przyssałaś bańkę i stąd te czerwone kropeczki Ale spokojnie, to zejdzie
zejdzie w kilka dni
jagagaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-20, 08:58   #2147
Mikitka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 14
Dot.: masaż chińską bańką

Oby tak było. Myślałam, że po dwóch masażach już skóra się przyzwyczai, ale wygląda na to, że wcześniej łagodnie tego Celulojda traktowałam a wczoraj wzięłam się za niego.
W takim razie głowa do góry, teraz maść na stłuczenia i czekam, aż zejdzie.
Nie poddam się tak szybko!!!!
Mikitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-20, 09:08   #2148
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: masaż chińską bańką

Cytat:
Napisane przez Mikitka Pokaż wiadomość
Oby tak było. Myślałam, że po dwóch masażach już skóra się przyzwyczai, ale wygląda na to, że wcześniej łagodnie tego Celulojda traktowałam a wczoraj wzięłam się za niego.
W takim razie głowa do góry, teraz maść na stłuczenia i czekam, aż zejdzie.
Nie poddam się tak szybko!!!!

Dwa masaże to chyba za mało, żeby skóra się przyzwyczaiła Ale na szczęście to wszystko schodzi, więc głowa do góry, będzie dobrze
Pogoda akurat teraz ma być znowu deszczowa, więc krótkie spódniczki i spodenki pójdą w odstawkę A jak znowu będzie słonecznie, to siniaczki zejdą
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-20, 09:13   #2149
jagagaga
Zadomowienie
 
Avatar jagagaga
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 244
Dot.: masaż chińską bańką

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Dwa masaże to chyba za mało, żeby skóra się przyzwyczaiła Ale na szczęście to wszystko schodzi, więc głowa do góry, będzie dobrze
Pogoda akurat teraz ma być znowu deszczowa, więc krótkie spódniczki i spodenki pójdą w odstawkę A jak znowu będzie słonecznie, to siniaczki zejdą
moja skóra to tak się przyzwyczaiła, że nawet za bardzo czerwona się nie chce robić
jagagaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-20, 09:16   #2150
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: masaż chińską bańką

Cytat:
Napisane przez jagagaga Pokaż wiadomość
moja skóra to tak się przyzwyczaiła, że nawet za bardzo czerwona się nie chce robić

Mi naczynka troszkę popękały więc na razie odstawiłam bańki, choć myślę żeby do nich niedługo wrócić
Mi na początku wychodziły strasznie te czerwone kropeczki i siniaki, ale po czasie wszystko było oki Za to po masaży nogi mi płonęły- takie były czerwone
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-20, 09:16   #2151
Mikitka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 14
Dot.: masaż chińską bańką

Cytat:
Napisane przez jagagaga Pokaż wiadomość
moja skóra to tak się przyzwyczaiła, że nawet za bardzo czerwona się nie chce robić
Ach... kiedy ja dojdę do takiego momentu Moja to jest czerwona jak burak jak masuję i do tego taka gorąca, że szok. Zobaczymy jak efekty, czy to działa na Pana C, bo narazie widzę tylko sińce.
No tak to jest najpierw się zaniedbało nogi, a teraz robi się krzywdę, żeby to usunąć
Mikitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-20, 09:22   #2152
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: masaż chińską bańką

Cytat:
Napisane przez Mikitka Pokaż wiadomość
Ach... kiedy ja dojdę do takiego momentu Moja to jest czerwona jak burak jak masuję i do tego taka gorąca, że szok. Zobaczymy jak efekty, czy to działa na Pana C, bo narazie widzę tylko sińce.
No tak to jest najpierw się zaniedbało nogi, a teraz robi się krzywdę, żeby to usunąć

Moja skóra też nawet po wielu masażach była mega czerwona więc czasami z tym możesz się męczyć długo Po czasie napewno będzie bardziej przyzwyczajona i nie będą tak wyskakiwać krwiaczki i siniaki
Teraz latem masaże dodatkowo można wspomagać uprawianiem sportu, bo pogoda do tego wręcz zachęca Zimą, to mi się nic nie chce, najchętniej bym tylko pod pierzyną leżała
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-20, 09:31   #2153
Mikitka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 14
Dot.: masaż chińską bańką

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Teraz latem masaże dodatkowo można wspomagać uprawianiem sportu, bo pogoda do tego wręcz zachęca Zimą, to mi się nic nie chce, najchętniej bym tylko pod pierzyną leżała
Staram się zmobilizować do sportu. Czasami na rower chodzę, ale kiepsko z fajną trasą rowerową w okolicy. Bieganie odpada, bo nie znoszę biegać, kiedyś próbowałam, ale zero przyjemności z biegania. Jesienią mam plan zapisać się na aerobik. Ja jak już zacznę coś robić to się wkręcam, tylko najgorzej zacząć.
Z masażem też jak widać początki najtrudniejsze.
Mikitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-20, 09:39   #2154
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: masaż chińską bańką

Cytat:
Napisane przez Mikitka Pokaż wiadomość
Staram się zmobilizować do sportu. Czasami na rower chodzę, ale kiepsko z fajną trasą rowerową w okolicy. Bieganie odpada, bo nie znoszę biegać, kiedyś próbowałam, ale zero przyjemności z biegania. Jesienią mam plan zapisać się na aerobik. Ja jak już zacznę coś robić to się wkręcam, tylko najgorzej zacząć.
Z masażem też jak widać początki najtrudniejsze.
Ja po mieście też nie lubię jeździć rowerem, więc staram się wybierać takie miejsca, gdzie ludzi jest naprawdę mało, albo obierać kierunek za miasto i wtedy jeżdżę po lesie Dużo daje też pływanie, a jaka jest z tego przyjemność Samo spacerowanie też dużo daje
Ja teraz dodatkowo dietę zaczęłam trzymać Latem jakoś łatwiej jest mi się przestawić na warzywka Do masaży zamierzam niedługo wrócić, ale troszkę mnie niepokoją te naczynka
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-20, 10:20   #2155
Mikitka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 14
Dot.: masaż chińską bańką

Ja właściwie staram się nie jeść śmieciowego jedzenia, napoje kolorowe też odstawiam. Moje postanowienie to MŻ(mniej żreć) i dużo niegazowanej wody. Przydałoby się jeszcze nie jeść po 18tej, ale wbrew pozorom to czasami nie takie proste
Moje siniaki mnie też troche zmartwiły, ale jak zejdą będę dalej próbować, może spróbuję delikatniej Może moja skóra się stopniowo przyzwyczai.
Może pozycja w jakiej się masuje też coś zmienia
Dwa razy masowałam się na leżąco, a masuję głównie tył, bok ud i pośladki. O dziwo na pośladkach nic nie mam tylko tył ud głównie. Po masażu na leżąco tylko na lewej nodze siniak, a jestem praworęczna, więc lewą gorzej mi szło. A wczoraj masowałam na podpartej o łóżko nodze.
Chyba znowu spróbuję na leżąco. Chociaż wtedy robiłam ten masaż też wolniej, a jak obejrzałam filmik okazało się, że powinien być energiczny.
Tak czy siak czekam na wyleczenie tych sińców.
Mikitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-20, 12:05   #2156
jagagaga
Zadomowienie
 
Avatar jagagaga
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 244
Dot.: masaż chińską bańką

Cytat:
Napisane przez Mikitka Pokaż wiadomość
Ja właściwie staram się nie jeść śmieciowego jedzenia, napoje kolorowe też odstawiam. Moje postanowienie to MŻ(mniej żreć) i dużo niegazowanej wody. Przydałoby się jeszcze nie jeść po 18tej, ale wbrew pozorom to czasami nie takie proste
Oj dziewczyno, same złe nawyki Wystarczy zmienić spożywane produkty, pić samą wodę mineralną (kawę i herbatę bardzo rzadko), jeść co 2-3 godziny, minimum 5 posiłków dziennie i BROŃ BOŻE NIE STOSOWAĆ SIĘ DO ZALECEŃ NIE JEDZENIA PO 18 BO TO TOTALNA BZDURA, nie liczyć kcal i kg lecą same W taki sposób schudłam 8 kg, w obecnej chwili jestem na granicy niedowagi, a wcale nie starałam się.
jagagaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-20, 12:14   #2157
Gasiorek85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 4
GG do Gasiorek85
Dot.: masaż chińską bańką

Jestem po dwóch masażach-oczywiście są siniaczki ale się nimi nie przejmuje;p Skora po masażu rewelacyjna Masaż do łatwych nie należy(mam grube uda i już nie są zbyt jędrne) ;( i przez to lata mi cale udo a nie banka po udzie;p No ale to początki, najważniejsze ze się za to wzięłam
Jeszcze tylko muszę zastosować "MZ" i zacząć uprawiać jakiś sport żeby tłuszczyk tez znikł
Gasiorek85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-20, 12:41   #2158
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: masaż chińską bańką

Cytat:
Napisane przez jagagaga Pokaż wiadomość
Oj dziewczyno, same złe nawyki Wystarczy zmienić spożywane produkty, pić samą wodę mineralną (kawę i herbatę bardzo rzadko), jeść co 2-3 godziny, minimum 5 posiłków dziennie i BROŃ BOŻE NIE STOSOWAĆ SIĘ DO ZALECEŃ NIE JEDZENIA PO 18 BO TO TOTALNA BZDURA, nie liczyć kcal i kg lecą same W taki sposób schudłam 8 kg, w obecnej chwili jestem na granicy niedowagi, a wcale nie starałam się.

Gdzieś czytałam, że powinno się nie jeść na 3 godziny przed położeniem się spać, żeby organizm mógł wszystko spalić
Ja głównie odstawiłam słodycze, napoje gazowane, zamieniłam jasne pieczywo na ciemne, porzuciłam fast foody ( z bólem serca, bo kocham frytki ), na obiad więcej mamy gotowanych rzeczy, mniej smażonych, no i znacznie więcej jemy warzy i owoców No i przerzuciłam się na zieloną i czerwoną herbatę Do tego spacery, jazda na rowerku i cosik zaczynam zauważać Muszę tylko jeszcze do masaży wrócić w najbliższym czasie
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-20, 14:46   #2159
Naysha
Raczkowanie
 
Avatar Naysha
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 70
Dot.: masaż chińską bańką

Dziewczyny a gdzie najlepiej kupić takie bańki? jakąś firmę polecicie? pewnie pojawiło się już to w wątku ale weź i odkop to teraz:P
Naysha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-20, 16:38   #2160
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: masaż chińską bańką

Cytat:
Napisane przez Naysha Pokaż wiadomość
Dziewczyny a gdzie najlepiej kupić takie bańki? jakąś firmę polecicie? pewnie pojawiło się już to w wątku ale weź i odkop to teraz:P

Niebieskie gumowe z Allegro
jak wpiszesz tam bańki chińskie to Ci wyskoczy całe mnóstwo, ale najlepsze są te gumowe
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Masaż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-28 18:28:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:12.