Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? - wątek zbiorczy - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Pokaż wyniki sondy: Jaki kolor dla mnie?
Brąz? 142 53,99%
Bląd? 123 46,77%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 263. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-02, 17:31   #3151
justyskaa17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 30
jaka farba?

hej! za dwa tygodnie planuję pofarbować wloski. zastanawiam się jaką farbę wybrać, jaki odcień i w ogóle jaka farba w miarę długo się utrzymuje? może macie jakieś sprawdzone? co do koloru, wstawię swoje zdjęcie, mam nadzieję że coś doradzicie w jakim kolorku będzie mi dobrze
z góry dziękuję za odpowiedz, pozdrawiam!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P7120175.jpg (29,4 KB, 19 załadowań)
justyskaa17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-04, 11:57   #3152
pipi99
Raczkowanie
 
Avatar pipi99
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 97
Granatowa czerń czy ciemna czekolada?

Mam dziwny typ urody- niebiesko-zółte oczy ( bliżej źrenicy żółte, niebieskie na obwodzie, on dominuje) takie mysie włosy,prawde mówiąc nijakie- ciemny blond-jasnybrąz,czarną oprawę oczu, jasną cerę(teraz lekko opaloną) i zastanawiam się nad zmianą koloru włosów. Chcę dodać sobie wyrazistości. Kilka razy próbowałam szamponetek i byłam zadowolona, dobrze mi w ciemniejszych włosach ale teraz chciałabym mieć bardzo ciemne a nawet czarne-czy będą mi pasować? Co myślicie o granatowej czerni? Czy może lepsza będzie ciemna czekolada?
pipi99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-04, 13:00   #3153
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Granatowa czerń czy ciemna czekolada?

ja bym stawiał na granatową czerń, najlepiej pokaż swoje zdjęcie bo trudno jest sobie po opisie wyobrazić. ale ciemne kolory pasują osobom o jasnej karnacji i niebieskich oczach
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-04, 14:00   #3154
Reddishh
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 490
Dot.: Granatowa czerń czy ciemna czekolada?

fryz5 jak ona ma mysie włosy i jak mniemam jasne oczy to jak może być jej dobrze w czerni, a już w ogóle granatowej jeśli zimą na 100% nie jest? granatowa czerń jest raczej dla zim zarezerwowana, wszystkie inne typy wyglądają w niej ciężko.

Jeżeli byłaś zadowolona..to może zrób sobie taki kolor? choć ja na Twoim miejscu postawiłabym na brązy, w czerni zapewne wyglądasz ciężko przy twojej naturalnej urodzie, nie wiem, musiałabym zobaczeć zdjęcie Twoje, wtedy bym Ci podpowiedziała.

Edytowane przez Reddishh
Czas edycji: 2011-08-04 o 14:03
Reddishh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-04, 14:09   #3155
pipi99
Raczkowanie
 
Avatar pipi99
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 97
Dot.: Granatowa czerń czy ciemna czekolada?

wstawie wieczorem, obecnie jestem w pracy
Właśnie myślałam, że jak mam czarne brwi to dobrze mi będzie w czarnym;( marzy mi sie wlasnie takie zestawienie-jasna cera i ciemne wlosy.
pipi99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-04, 14:11   #3156
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Granatowa czerń czy ciemna czekolada?

dlatego napisałem że najlepiej gdyby pokazała zdjęcie, łatwiej będzie jej doradzić.
lubisz się czepiać nie?
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-04, 14:13   #3157
Reddishh
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 490
Dot.: Granatowa czerń czy ciemna czekolada?

lubie jak ktoś zle doradza.
Reddishh jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-04, 14:23   #3158
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Granatowa czerń czy ciemna czekolada?

to fajnie ze lubisz

pipi99 wklej proszę swoje zdjęcie gdzie widoczna jest Twoja twarz i włosy, doradzimy odpowiedni odcień

tak btw. Reddishh- jeśli Ona chce ciemną czekoladę lub granatową czerń, to moze będzie się dobrzez tym czuła, ja mam ciemną karnację a zależnie od tego co chce, czuje sie dobrze nawet w takich kolorach które mi nie pasują.
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-04, 14:26   #3159
Reddishh
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 490
Dot.: Granatowa czerń czy ciemna czekolada?

No to mówie że jak się dobrze w tym czuje to niech se zafarbuje, ale dopowiedziałam że ja na jej miejscu celowałabym w brązy, bo w czerni mimo że jej się podoba może ciężko wyglądać, ale to tylko ja właśnie.

No ludzie czy ja chce zle do cholery?
W żadnym z was nie ma takiej chęci głębokiego doradztwa i zaangażowania w takie problemy jak we mnie jest

Edytowane przez Reddishh
Czas edycji: 2011-08-04 o 14:28
Reddishh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-04, 14:31   #3160
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: Granatowa czerń czy ciemna czekolada?

Cytat:
Napisane przez Reddishh Pokaż wiadomość
fryz5 jak ona ma mysie włosy i jak mniemam jasne oczy to jak może być jej dobrze w czerni, a już w ogóle granatowej jeśli zimą na 100% nie jest? granatowa czerń jest raczej dla zim zarezerwowana, wszystkie inne typy wyglądają w niej ciężko.

Jeżeli byłaś zadowolona..to może zrób sobie taki kolor? choć ja na Twoim miejscu postawiłabym na brązy, w czerni zapewne wyglądasz ciężko przy twojej naturalnej urodzie, nie wiem, musiałabym zobaczeć zdjęcie Twoje, wtedy bym Ci podpowiedziała.
przecież zima dzieli się na dwa typy Latynoski oraz królewny śnieżki.Królewny mają jasne oczy,jasną cerę.Włosy zimy mogą być popielate,siwe,czarne lub brązowe.Moim zdaniem to zima,chociaż lepiej jakby wstawiła zdjęcie,i również jak na ten moment stawiałabym na granatową czerń.
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-04, 14:41   #3161
pipi99
Raczkowanie
 
Avatar pipi99
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 97
Dot.: Granatowa czerń czy ciemna czekolada?

wysle zdjecie wieczorem, teraz jestem w pracy
zmartwiliscie mnie troche- myslslam ze jak mam ciemne brwi to pasowac mi bedzie czarny...podoba mi sie wlasnie taka kombinacja jasna cera i ciemne wlosy
pipi99 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-04, 14:41   #3162
Reddishh
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 490
Dot.: Granatowa czerń czy ciemna czekolada?

Nie możesz sądzić że jak ma mysie to to zima, zima http://sycblog.com/2010/01/22/winter/ masz tam jakiś popiel? brąz zawsze zimny, srebrne.

popieli jest od cholery w lecie bo to zimny typ urody, jak nie wstawi zdjęcia to się nie dowiemy
Reddishh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 18:51   #3163
kinia483
Rozeznanie
 
Avatar kinia483
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 636
Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? -wątek zbiorczy

Ja również chciałabym się poradzić do koloru włosów. Naturalny mam ciemny blond, pofarbowane mam na czarno ale właśnie staram się zejść z tego koloru i zastanawiam się jaki inny by do mnie pasował.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SAM_0042.jpg (151,1 KB, 54 załadowań)
__________________
Zapuszczam włosy

od 8.09.2012 pije pokrzywe.


http://wariacje-kosmetyczne.blogspot.com/
kinia483 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 19:17   #3164
Reddishh
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 490
Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? -wątek zbiorczy

No właśnie, na pewno nie czarny bo wyglądasz ciężko, i nie paćkaj oka tak całego na czarno bo daje jeszcze cięższy wyraz.

Brąz, jasne blondy są za jasne jak dla ciebie, może kolor około naturalny, ale bardziej czekoladowy nie popiel? możesz w nim wygladać smutno.
Reddishh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 19:22   #3165
kinia483
Rozeznanie
 
Avatar kinia483
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 636
Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? -wątek zbiorczy

Czyli myślisz , że czekoladowy będzie dobry ?
__________________
Zapuszczam włosy

od 8.09.2012 pije pokrzywe.


http://wariacje-kosmetyczne.blogspot.com/
kinia483 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 19:37   #3166
Reddishh
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 490
Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? -wątek zbiorczy

Myślę że tak, pod warunkiem że nie będzie ciemny. Jasny brąz ale nie w rudości, myślę też że mogłabyś spróbować z ciemnymi blondami. Ale poczekaj jeszcze bo pewnie inne dziewczyny Mogą Ci jeszcze podoradzać, ja patrze z mojego punktu widzenia
Reddishh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 19:49   #3167
kinia483
Rozeznanie
 
Avatar kinia483
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 636
Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? -wątek zbiorczy

Narazie i tak nie moge nic zrobić tylko próbować pozbyć się czarnego
__________________
Zapuszczam włosy

od 8.09.2012 pije pokrzywe.


http://wariacje-kosmetyczne.blogspot.com/
kinia483 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-06, 01:24   #3168
Reddishh
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 490
Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? -wątek zbiorczy

To łatwiej będzie Ci zejść do brązu, ale na Twoim miejscu raczej nie brałabym się za rozjaśniacze bo włosy wyjdą Ci mocno rude. Spróbuj schodzić z tego stopniowo, np szamponami do blond włosów, one mają w sobie delikatnie rozjaśniające składniki.
Reddishh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-06, 14:22   #3169
kinia483
Rozeznanie
 
Avatar kinia483
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 636
Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? -wątek zbiorczy

spróbuje. jakoś musze się tego pozbyć . Polecasz jakiś szampon konkretny do blond włosów?
__________________
Zapuszczam włosy

od 8.09.2012 pije pokrzywe.


http://wariacje-kosmetyczne.blogspot.com/
kinia483 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-06, 14:30   #3170
Reddishh
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 490
Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? -wątek zbiorczy

Nie konkretnego Ci nie polece bo ja sama nigdy takich nie używałam, ale wiele dziewczyn o tym gada i nawet moja fryzjerka mi polecała kiedyś taki sposób.Ona z czarnego zeszła do jasnego brązu w miesiąc na takim szamponie.
Reddishh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-06, 15:52   #3171
kinia483
Rozeznanie
 
Avatar kinia483
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 636
Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? -wątek zbiorczy

o to fajnie . Dzięki za podpowiedz ;] a zastanawiałam się własnie nad rozjasniaczem ale jak mówisz , że będą rude to raczej nie skorzystam xD
__________________
Zapuszczam włosy

od 8.09.2012 pije pokrzywe.


http://wariacje-kosmetyczne.blogspot.com/
kinia483 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-06, 16:50   #3172
Reddishh
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 490
Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? -wątek zbiorczy

Nie rozjaśniaj bo mówie będą rude albo brązowo-pomarańczowe i jeszcze nierównomierne, i będziesz miała problem z zafarbowaniem bo mocniej złapie i możesz mieć plamy. Kup sobie taki szampon do blondów - popatrz jaki jest najlepszy i tak stopniuj rozjaśnianie.
Reddishh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-07, 19:04   #3173
lolaaa350
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1
Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? -wątek zbiorczy

Witam wszystkich Jestem posiadaczką włosów koloru ciemny (popielaty) blond (zdjęcie), mam szaro-niebieskie oczy i dosyć jasną cerę, w kwietniu farbowałam włosy na miodowy blond (2 zdjecia - w słońcu i w cieniu) i nie wiem co dalej z nimi zrobić co proponujecie? jaki kolorek? znów miodowy blond czy moze jakis ciemniejszy?
Dzieki !
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Torun-4 (2).jpg (89,2 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_4028 (2).jpg (113,8 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_4045.jpg (40,2 KB, 18 załadowań)
lolaaa350 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-08, 10:10   #3174
jestemkotem
Przyczajenie
 
Avatar jestemkotem
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 17
Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? -wątek zbiorczy

Jestem naturalną blondynką, zresztą, typ urody widać na zdjęciu Czy będzie mi pasował kolor rudy? I jaki odcień?
Myślałam o ciemnorudym z minimalnymi czerwonymi refleksami (prawie niewidocznymi), ale nie umiem sama zdecydować, czy w ogóle taki kolor będzie mi pasował
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SP_A3232 (2).jpg (55,1 KB, 38 załadowań)
__________________
coś gorszego, niż brudne skarpetki i trzecia wojna światowa: klik.
jestemkotem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-08, 12:36   #3175
Reddishh
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 490
Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? -wątek zbiorczy

Myśle że czerwone refleksy nie będą Ci pasowały. Jasny rudawy, delikatny i naturalny może być dobry, nad ciemnym bym się zastanowiła, ponieważ jesteś naturalną blondynką i większe przyciemnienie włosów nie będzie z Twoją urodą współgrało, tym bardziej, że masz jasne brwi.

Ale i tak nie rozumiem, po co takie ładne i pasujące Ci włosy chcesz farbować na rudy, bo taka jest moda i wszystkie tak farbują? przemyśl to, bo aby zejść z czerwieni i rudości dużo się namęczysz aby wrócić do blondu i okropnie włosy poniszczysz.

Edytowane przez Reddishh
Czas edycji: 2011-08-08 o 12:38
Reddishh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-08, 12:53   #3176
neskarta
Raczkowanie
 
Avatar neskarta
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 492
Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kinia483 Pokaż wiadomość
Ja również chciałabym się poradzić do koloru włosów. Naturalny mam ciemny blond, pofarbowane mam na czarno ale właśnie staram się zejść z tego koloru i zastanawiam się jaki inny by do mnie pasował.

Ja myślę podobnie jak moja poprzedniczka, że ładnie byłoby Ci w brązie, ale takim ciepłym jak np. kawa z mlekiem. chociaż ja osobiście chciałabym Cię zobaczyć również w średnim, stonowanym blondzie z baleyage`em jasny brąz, spłukany rudy + odrobina platyny. )


Cytat:
Napisane przez jestemkotem Pokaż wiadomość
Jestem naturalną blondynką, zresztą, typ urody widać na zdjęciu Czy będzie mi pasował kolor rudy? I jaki odcień?
Myślałam o ciemnorudym z minimalnymi czerwonymi refleksami (prawie niewidocznymi), ale nie umiem sama zdecydować, czy w ogóle taki kolor będzie mi pasował
Myślę, że w rudym nie byłoby Ci ładnie, ponieważ masz za jasną cerę i wyglądałoby to komicznie. Poza tym, masz ładny kolor włosów i nie warto go niszczyć ani zmieniac
__________________

Edytowane przez neskarta
Czas edycji: 2011-08-08 o 12:56
neskarta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-08, 14:05   #3177
jestemkotem
Przyczajenie
 
Avatar jestemkotem
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 17
Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Reddishh Pokaż wiadomość

Ale i tak nie rozumiem, po co takie ładne i pasujące Ci włosy chcesz farbować na rudy, bo taka jest moda i wszystkie tak farbują? przemyśl to, bo aby zejść z czerwieni i rudości dużo się namęczysz aby wrócić do blondu i okropnie włosy poniszczysz.
NIGDY nie robię czegoś 'bo jest modne' . Od dawna podobały mi się rude włosy, ale nigdy nie miałam odwagi, żeby zafarbować Zbieg okoliczności, że teraz na ulicach pojawiły się wszędzie rude głowy, naprawdę...
Właśnie tego się boję - że nie będę mogła wrócić do blondu! A włosów też nie chcę niszczyć, tym bardziej, że od jakiegoś czasu pożegnałam się z prostownicą i je zapuszczam

Dziękuję bardzo za opinię Dużo pomogła, pomyślę jednak jeszcze nad tym farbowaniem, bo nie uśmiecha mi się potem ścinać włosów czy coś, by wrócić do blondu - a na pewno po jakimś czasie bym do niego zatęskniła!
Pozdrawiam!
__________________
coś gorszego, niż brudne skarpetki i trzecia wojna światowa: klik.
jestemkotem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-08, 14:08   #3178
Reddishh
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 490
Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez jestemkotem Pokaż wiadomość
NIGDY nie robię czegoś 'bo jest modne' . Od dawna podobały mi się rude włosy, ale nigdy nie miałam odwagi, żeby zafarbować Zbieg okoliczności, że teraz na ulicach pojawiły się wszędzie rude głowy, naprawdę...
Właśnie tego się boję - że nie będę mogła wrócić do blondu! A włosów też nie chcę niszczyć, tym bardziej, że od jakiegoś czasu pożegnałam się z prostownicą i je zapuszczam

Dziękuję bardzo za opinię Dużo pomogła, pomyślę jednak jeszcze nad tym farbowaniem, bo nie uśmiecha mi się potem ścinać włosów czy coś, by wrócić do blondu - a na pewno po jakimś czasie bym do niego zatęskniła!
Pozdrawiam!
Mówie to co widze. Jeżeli zafarbowałabyś np na ciemniejszy blond, czy jasny, chłodny brąz to nie byłoby z tym takiego problemu jak z rudościami czy już w ogóle czerwieniami, to są kolory z których najciężej zejść, bo zawsze zostaje nawet minimalna poświata rudości, czy czerwieni, która też w zależności może zrobić się rudopodobna. Dlatego w Twoim przypadku i okolicznościach ja od farbowania włosów innymi kolorami niż jasne blondy trzymałabym się z daleka.
Reddishh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-08, 14:17   #3179
jestemkotem
Przyczajenie
 
Avatar jestemkotem
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 17
Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? -wątek zbiorczy

Jeszcze raz dziękuję Myślę właśnie, czy jakoś tego blondu lekko nie rozjaśnić, ale boję się platyny
__________________
coś gorszego, niż brudne skarpetki i trzecia wojna światowa: klik.
jestemkotem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-08, 14:56   #3180
Reddishh
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 490
Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? -wątek zbiorczy

Platyna chyba też nie dla Ciebie. Moim zdaniem powinnaś pozostać w cieplejszych tonacjach blondu takich jak teraz, mam wrażenie że platyna przy Twojej buzi i włosach + brwiach byłaby za zimna i mętna. Pomyśl może o jakichś pasemkach, czy czymś w ten deseń? może po prostu jakichś refleksach jaśniejszych, byle nie w platyne? myślę, że to dobry pomysł

Ale pamiętaj - nic na siłę bo najczęściej się tego potem żałuję.
Reddishh jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-24 22:55:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:55.