Nasze Codzienne Jadłospisy XV - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-10, 21:33   #1351
emelie
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 262
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy XV

Utrzymanie

Śniadanie: 2 kromki żytniego z masłem, sałatą, szynką drobiową, pomidorem, cebulą i pieprzem/masłem, sałatą, jajkiem ugotowanym na twardo i ogórkiem; serek wiejski (150 g) z łyżką miodu i garścią pistacji; herbata malinowo - żurawinowa

II śniadanie: sałatka (warzywa, grillowana pierś z kurczaka, pełnoziarnisty makaron, pasta oliwno - ziołowa); maliny; pokrzywa z miodem

Obiad: gotowane ziemniaki polane roztopionym masłem; pulpety indycze w sosie koperkowym; gotowana fasolka szparagowa

Kolacja: kawał bagietki razowej zapieczonej z sosem jogurtowym, szynką drobiową, warzywami, pieczarkami i serem żółtym, polanej domowej roboty ketchupem; zielona herbata

+ 2l woda; rozgrzewka + pół godziny truchtu
__________________
emelie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 21:36   #1352
karola11
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Stumilowy Las
Wiadomości: 2 853
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy XV

Cytat:
Napisane przez lir391 Pokaż wiadomość
R


1śn: owsianka na wodzie (5 łyż. płatków owsianych, łyż otrębów, 3/4 wieśniaka, cynamon, odrobina wiórkow kokosowych), arbuz,ładnie


2śn: placuszki z serka wiejskiego i mąki razowej z odrobiną miodu, dodaj jakiś owoc/warzywo


obiad: 4 łyż ryzu brazowego, 4 kotlety sojowe podmazane na oliwie obtoczone w otrebach i sezamie (chyba przesadzilam z tym sezamem? ), kalafiordaj wiecej kotlecików,jeżeli kalafiora sporo to ok


podwr: serek homo nat ze sloneczkiem i paroma orzechami laskowymi, suszona morela, kawałek ciasta marchewkowego,nie znam składu ciasta marchewkowego,ale chyba ok


kolacja: twarozek z jogurtem nat (suchego nie przełknę), rzodkiewką i szczypiorkiem, marchewka,ładnie



bardzo proszę o ocenę!

j.w.

---------- Dopisano o 22:36 ---------- Poprzedni post napisano o 22:35 ----------

Cytat:
Napisane przez emelie Pokaż wiadomość
Utrzymanie

Śniadanie: 2 kromki żytniego z masłem, sałatą, szynką drobiową, pomidorem, cebulą i pieprzem/masłem, sałatą, jajkiem ugotowanym na twardo i ogórkiem; serek wiejski (150 g) z łyżką miodu i garścią pistacji; herbata malinowo - żurawinowa ładnen śniadanko

II śniadanie: sałatka (warzywa, grillowana pierś z kurczaka, pełnoziarnisty makaron, pasta oliwno - ziołowa); maliny; pokrzywa z miodemładnie

Obiad: gotowane ziemniaki polane roztopionym masłem; pulpety indycze w sosie koperkowym; gotowana fasolka szparagowaok

Kolacja: kawał bagietki razowej zapieczonej z sosem jogurtowym, szynką drobiową, warzywami, pieczarkami i serem żółtym, polanej domowej roboty ketchupem; zielona herbataok

+ 2l woda; rozgrzewka + pół godziny truchtu
j.w.
__________________
karola11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 21:43   #1353
lir391
Zakorzenienie
 
Avatar lir391
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 811
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy XV

Cytat:
Napisane przez karola11 Pokaż wiadomość
j.w.

---------- Dopisano o 22:36 ---------- Poprzedni post napisano o 22:35 ----------

dziękuję za ocenę
__________________
Зачем мы давим на тормоз, не на газ?


'I'll be more enthusiastic about encouraging thinking outside the box when there's evidence of any thinking going on inside it.'
/Terry Pratchett/



lir391 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 21:49   #1354
GreenBalance
Raczkowanie
 
Avatar GreenBalance
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 469
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy XV

Cytat:
Napisane przez niezamienna_juz_na_nic Pokaż wiadomość
U środowe (słodkie i imprezowe - wizyta u rodziny...):

I: dwie muffinki własnej roboty owsiano-razowe (spore) z morelami - jedna dodatkowo z konfiturą różaną, druga z masłem orzechowym; banan, kawa z mlekiem;
II: kawałek ciasta brzoskwiniowego, trochę winogron;
III: zupa grzybowa czysta (tzn. z grzybami, ale bez żadnych klusek ani ziemniaków), na drugie trzy łyżki kaszy gryczanej, gulasz wołowy, kalafior z bułką;
IV: kawałek makowca, kieliszek domowej pigwówki, kawa z mlekiem;
V: jajecznica z dwóch jajek ze szczypiorkiem, kromka razowca z masłem, pomidor.
Fajnie - trochę mało białka , ale przecież i takie dni się zdarzają, poza tym to utrzymanie - są warzywa, owoce, NNKT, niczego nie brakuje. Ładnie
__________________
Every day is a chance...
GreenBalance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 22:23   #1355
quetepassa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 68
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy XV

5 kg mniej ? Do dziela !

I. Kilka truskawek, 5 lyzek musli nieslodzone, 4 lyzki jogurtu waniliowego lowfat
II. 3 pierogi z twarogiem podsmazane na masle (wiem, wiem, ale z domu przywiozlam i nie moglam ich wyrzucic ), wafel ryzowy z kawalkiem sera

III. Salatka z feta (salata , 1 pomidor, 2 korniszony z 50 g sera feta), lyzka oliwy, bazylia, 2 male kromki (71 kcal jedna) ciemnego razowego chleba z ziarnami, 2 plastry poledwicy,
IV. Serek wiejski lekki, kawalek ogorka, 2 kromki chleba ciemnego z poledwica, 3 wafle ryzowe z serem
Woda, herbaty zielone i zwykle

Nie mam jak esc 5 posilkow, bo w pracy mam tylko jedna przerwe i czesto jem tylko 3 posilki dziennie
__________________
chce na stome !
walka o zgrabne ciało i dobre samopoczucie ---> najlepiej do maja
quetepassa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 05:31   #1356
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy XV

U (maraton / dzis dzien odpoczynku = nadrabianie kcal/)

Sniadane:

jajecznica z 3 jaj na boczku i masle + szczypior i 1 pomidor zielony
kielki alfalfa i 1/2 awokado
2 tortille kukurydziane

3 kostki mlecznej czekolady, 1 gorzkiej
kakao mocne na tlustym mleku, bez cukru

Przekaska:
1/2 batona amarantusa (dmuchany amarantus sklejony mleczna czekolada)

Lunch:
Chilaquiles verdes con pollo (garsc chipsow a la nachos /bez soli posypki itd/ w sosie z zielonych pomidorow, z kawalkami kurczaka, smietana ,serem a al parmezan i dodatkiem pasty z fasoli) -> foto

kawa, sok z pomaranczy swiezo wyciskany

porcja galaretki z odrobina orzechow i rdzynek

kawa z mlekiem

Przekaska:
WIELKA (serio, wielka) salatka owocowa skladajaca sie z:
-wielkiego plastra ananasa
-wielkiego plastra papai
-wielkiego plastra arbuza
-1/2 duzego mango
-3 owoce opuncji figowej
-2 chabacano


Podwieczorek:
salatka z kilku plastrow sera a la capri, pomidora, kielkow i sluszje garsci prazonego slonecznika
porcja wafli kukurydzianych (60 kcal)

3 krowki
"baton" w formie sklejonych syropem fstachow (cos a la sezamki, DUZE)

banan, jablko


Obiad

Porcja zupy-kremu z soczewicy i marchewki
3 tostady (okragle wafle kukurydziane z sezamem)



i..... spokojnie moglabym zjesc np taki krwisty stek z ziemniaczkami mmmmm a na deser lody mmmmmmmm. Ale pozno juz, nie moge jesc na noc hehe. Prosze o ocenke, najlepiej tego i wczorajszego
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10082011.jpg (143,6 KB, 84 załadowań)
__________________
"Thunderstorms seldom clear the air"

Santosowa rzezba ;-)

nie jestem zawodowym dietetykiem ani trenerem, to moje hobby. Chetnie udziele rad, ale korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialnosc. Dziekuje za uwage
santos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 08:25   #1357
daria715
Raczkowanie
 
Avatar daria715
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Metalland\m/
Wiadomości: 486
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy XV

Wczorajsze U/P (lekka niedowaga, 2 kg) walka o ponowny @.

Śniadanie: owsianka( 5 łyżek płatków owsianych,szklanka mleka, 3 garści błonnika, plaster arbuza, dwie brzoskwinie, 4 śliwki + łyżka masła orzechowego) + 3 łychy słonecznika

Obiad: 4 racuchy z jabłkami ( wielkości dłoni) <3

50 minut steppera.

Podwieczorek: tost-2 kromki chleba tostowego z szynką i serem żółtym zapieczone w tosterze, keczup + 4 śliwki

Po: Wpadło na mieście 6 kostek milki.

15 minut twistera.

Kolacja: grahamka: jedna połowa z masłem i jajkiem, druga z masłem, szynką drobiową i ogórkiem ; kromka chałki

i jak?
__________________
Zapraszam na mojego bloga;
www.ilewazypiekno.pl


19. 04. 2014

Antoś
15. 01. 2015
daria715 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-11, 09:10   #1358
Phynn
Zakorzenienie
 
Avatar Phynn
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 440
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy XV

Cytat:
Napisane przez karola11 Pokaż wiadomość

Dzisiejsze jadło:

I:
2 łyżki płatków owsianych i 2 orkiszowych ugotowane na mleku, do tego otręby o smaku owoców leśnych CUKIER - 2 łyżki i 2 łyżki żytnich,łyżeczka rodzynek i żurawiny,2 plastry ananasai - jeśli z puszki, to też cukier ;P pół opakowania wieśniaka

przekąska - jogurt jogobella

II:
sałatka: mieszanka warzyw: marchewka,groszek,fasolka ,brokuły, z 1/2 opakowania wieśniaka i 2 plastry szynki drobiowej

latte w mieście

III:
Filet z mintaja i surówka z:
tartej marchewki i selera,2 plastór ananasa,nektarynki, lyżeczki rodzynek i żurawiny

IV:
szpinak(spora porcja) z 2 ząbkami czosnku i 1/2 opakowania jogurty greckiego i plastrem żółtego sera z niską zawartością tłuszczu,
surówka z:
pomidora, cebulki młodej, 2 platrów wędzonej piersi z kurczaka, sałaty i bazylii

dzisiaj bez sportu i ruchu bo jestem podziębiona

ogólnie fajnie jesz, ale cały czas podchodzisz pod redukcję, zero szaleństw, lato jest.. brak lodów, świeżych owoców, czy jakiś słodkości

jak widać nie jest łatwo się wystrzec cuuuuukru ;-) to a'propos Twojej oceny mojego jadła ;-)
a czemu 'fitnessy' out ?
|
\/
Cytat:
Napisane przez karola11
QUOTE=phynn]dzisiejsze U

-wymieszane pół kubka jogurtu naturalnego z pokrojoną nektarynką, brzoskwinką ufo, połówką banana, 2 łyżkami otrąb owsianych , 2 łyżkami 'fitnessów' jogurtowych i szczyptą imbiru;
duza kawa z mlekiem;
te fitnessy to tak średnio, jakby były inne płatki to by było super
-2 kromki chleba słonecznikowego z goudą, pomidorem i kapką majonezuok

-na mieście w Mc biała kawa, mały lód z polewą czekoladową,
później piwo z sokiem imbirowym;cuuuukier

-pół kabaczka faszerowanego ryżem, pieczarkami z duszonymi warzywami- marchewką, pomidorkami i innymi takimi ;-)
ślicznie
-3 śliwki duże takie;-)ok

więcej już nie zmieszczę...

w ciągu dnia sporo wody i kilka herbat
__________________
feed me love


Rozsunąć suwak, by
Zdjąć skafander ciała
Zapomnieć
Wejść w nowe życie
W zwiewnej sukience



Edytowane przez Phynn
Czas edycji: 2011-08-11 o 09:14
Phynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 09:29   #1359
karola11
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Stumilowy Las
Wiadomości: 2 853
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy XV

Cytat:
Napisane przez Phynn Pokaż wiadomość
jak widać nie jest łatwo się wystrzec cuuuuukru ;-) to a'propos Twojej oceny mojego jadła ;-)
a czemu 'fitnessy' out ?
|
\/
Rodzynki i zurawina nie sa z puszki jem suszone owoce bo je lubie i sa zdrowe, zurawina ma zbawienny wplyw na drogi moczowe, suszone owoce maja blonnik itd. Daje ich odrobine (po lyzeczce), wiec nie ma tutaj tony cukru Kazde platki/otreby itp. przed zakupem sprawdzam, czytam sklad itd. a te o smaku owocow lesnych na szczescie maja jego znikoma ilosc. Czemu fitnessy out?Wieszkosc dziewczyn tutaj powie Tobie,ze to sam cukier a fitness to one sa tylko z nazwy Jak je jesz raz na jakis czas to ok,lepsze sa np. bran flakesy,platki owsiane,orkiszowe itd. A czemu nie zaszaleje ze slodkim?Uwierz mi lub nie,ale ja za slodkim nie przepadam, jedynie skusze sie czasami na lody. Staram sie jesc zdrowo, a ewentualna ochote na slodkie zaspakajam pijac kakao albo dodajac wlasnie troche suszonych owocow do posilku albo jedzac jogurt, a jogurty wybieram tez rozsadnie patrzac na ich sklad
A wlasnie - i nie wystrzegam sie swiezych owocow- wystarczy zajrzec na moje poprzednie jadlospisy - maliny, borowki, truskawki,jablka...i sporo warzyw - cukinia,pieczarki,bob...w iec jednak nie jest tak, jak piszesz

EDIT: ale widzialam,ze sa fitnessy bez cukru od jakiegos czasu w sklepach
__________________

Edytowane przez karola11
Czas edycji: 2011-08-11 o 09:57
karola11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 10:54   #1360
ohmonique
Rozeznanie
 
Avatar ohmonique
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 794
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy XV

Cześć dziewczyny

Ktoś się pokusi o ocenę mojej eRki?

Śniadanie: owsianka (4 łyżki płatków owsianych, mleko, nektarynka, orzechy nerkowca i rodzynki);

II śniadanie: kromka chleba razowego z sałatą, tuńczykiem, papryką i gruszka;

Obiad: gotowana pierś z kurczaka, gotowane ziemniaki, surówka z warzyw (ogórek, papryka, kukurydza, marchewka, kapusta biała);

Podwieczorek: jogurt naturalny z orzechami laskowymi i orzechami nerkowca;

Kolacja: 'sałatka' z sałaty lodowej, serka wiejskiego, pomidora, ogórka kiszonego i odrobiny cebulki.

Co zmienić, co poprawić, co dodać, by była to w pełni zdrowa R?
__________________
Bez słodyczy od 25.08.2015r.

Myśli się materializują!
ohmonique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 12:01   #1361
Lady1000
Rozeznanie
 
Avatar Lady1000
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 801
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy XV

Cytat:
Napisane przez ohmonique Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Ktoś się pokusi o ocenę mojej eRki?

Śniadanie: owsianka (4 łyżki płatków owsianych, mleko, nektarynka, orzechy nerkowca i rodzynki);

II śniadanie: kromka chleba razowego z sałatą, tuńczykiem, papryką i gruszka;

Obiad: gotowana pierś z kurczaka, gotowane ziemniaki, surówka z warzyw (ogórek, papryka, kukurydza, marchewka, kapusta biała);

Podwieczorek: jogurt naturalny z orzechami laskowymi i orzechami nerkowca;

Kolacja: 'sałatka' z sałaty lodowej, serka wiejskiego, pomidora, ogórka kiszonego i odrobiny cebulki.

Co zmienić, co poprawić, co dodać, by była to w pełni zdrowa R?
na 2 śniadanie zjedz sobie dwie kromki, albo dodaj owoc, a w podwieczorku jogurt zmień na twaróg/serek naturalny żeby było więcej białka i będzie super!
Lady1000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-11, 16:03   #1362
ohmonique
Rozeznanie
 
Avatar ohmonique
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 794
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy XV

Cytat:
Napisane przez Lady1000 Pokaż wiadomość
na 2 śniadanie zjedz sobie dwie kromki, albo dodaj owoc, a w podwieczorku jogurt zmień na twaróg/serek naturalny żeby było więcej białka i będzie super!
Dobra, serek wolę I dzięki
__________________
Bez słodyczy od 25.08.2015r.

Myśli się materializują!
ohmonique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 16:06   #1363
Poa alpina
Zadomowienie
 
Avatar Poa alpina
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 290
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy XV

Mój pierwszy raz w tym wątku. Chciałam utrzymać obecną wagę, no i żeby wrócił do mnie okres - staram się jeść jak najbardziej pełnowartościowo.

Śniadanie: 2 jaja na twardo, 2 kromki pieczywa chrupkiego 7 zbóż z ziołowym serem kozim, pomidorem, rzodkiewką i papryką, plaster tłustego twarogu z łyżeczką miodu z owoców leśnych, zielona herbata z opuncją i pigwą

małe jabłko

II śniadanie: garstka winogron, 3 orzechy włoskie, 2 wafle ryżowe : jeden z serem żurawinowym, a drugi z ananasowym + na każdy wafel mała łyżeczka dżemu wiśniowego, kawa zbożowa

obiad: makaron pełnoziarnisty z serem solankowym, czarnymi oliwkami i suszonymi pomidorami z dodatkiem oliwy, zielona herbata z echinaceą

kolacja: będzie w podróży pociągiem -> jogurt niesłodzony 0% 250 ml malinowo-cytrynowy, prawdopodobnie banan, może też parę winogron i mały batonik zbożowy - zobaczy się.

Edytowane przez Poa alpina
Czas edycji: 2011-08-11 o 16:08
Poa alpina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 16:53   #1364
ifellinlovewithadeadboy
Zadomowienie
 
Avatar ifellinlovewithadeadboy
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy XV

Cytat:
Napisane przez Poa alpina Pokaż wiadomość
Mój pierwszy raz w tym wątku. Chciałam utrzymać obecną wagę, no i żeby wrócił do mnie okres - staram się jeść jak najbardziej pełnowartościowo. tak? nie zauważyłam..

Śniadanie: 2 jaja na twardo, 2 kromki pieczywa chrupkiego 7 zbóż z ziołowym serem kozim, pomidorem, rzodkiewką i papryką, plaster tłustego twarogu z łyżeczką miodu z owoców leśnych, zielona herbata z opuncją i pigwą zamiast pieczywa chrupkiego dałabym tu zwykły chleb razowy, a na to masło.. reszta ok

małe jabłko

II śniadanie: garstka winogron, 3 orzechy włoskie, 2 wafle ryżowe : jeden z serem żurawinowym, a drugi z ananasowym + na każdy wafel mała łyżeczka dżemu wiśniowego, kawa zbożowa winogron porządna kiść, orzechów garść, a wafle ryżowe też raczej zbyt ''wartościowe'' nie są.. no chyba że lubisz.. ale tutaj zdecydowanie za mało wszystkiego i brak białka, najlepiej te winogrona i orzechy wrzucić do jakiegoś wieśniaka albo serka homogenizowanego..

obiad: makaron pełnoziarnisty z serem solankowym, czarnymi oliwkami i suszonymi pomidorami z dodatkiem oliwy, zielona herbata z echinaceą powiedzmy, że ok, ale znowu brak białka

kolacja: będzie w podróży pociągiem -> jogurt niesłodzony 0% 250 ml malinowo-cytrynowy, prawdopodobnie banan, może też parę winogron i mały batonik zbożowy - zobaczy się. takim obcinaniem tłuszczy i jedzeniem 0% na pewno okresu nie przywrócisz.. ogólnie słabo, pożywniejsze byłyby np jakieś kanapki, których chyba nie trudno zabrać w podroż..
trochę kiepskie to jadło i powiewa mi chorobą..
__________________
nie marnuj swego czasu,
inaczej czas zmarnuje ciebie...

ifellinlovewithadeadboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 16:59   #1365
agniusia17
Rozeznanie
 
Avatar agniusia17
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 881
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy XV

Cytat:
Napisane przez Poa alpina Pokaż wiadomość
Mój pierwszy raz w tym wątku. Chciałam utrzymać obecną wagę, no i żeby wrócił do mnie okres - staram się jeść jak najbardziej pełnowartościowo.

Śniadanie: 2 jaja na twardo, 2 kromki pieczywa chrupkiego 7 zbóż z ziołowym serem kozim, pomidorem, rzodkiewką i papryką, plaster tłustego twarogu z łyżeczką miodu z owoców leśnych, zielona herbata z opuncją i pigwą

małe jabłko

II śniadanie: garstka winogron, 3 orzechy włoskie, 2 wafle ryżowe : jeden z serem żurawinowym, a drugi z ananasowym + na każdy wafel mała łyżeczka dżemu wiśniowego, kawa zbożowa

obiad: makaron pełnoziarnisty z serem solankowym, czarnymi oliwkami i suszonymi pomidorami z dodatkiem oliwy, zielona herbata z echinaceą

kolacja: będzie w podróży pociągiem -> jogurt niesłodzony 0% 250 ml malinowo-cytrynowy, prawdopodobnie banan, może też parę winogron i mały batonik zbożowy - zobaczy się.
Jeśli walczysz o odzyskanie okresu to powinnaś przede wszystkim wzbogacić swoją dietę w tłuszcze, zarówno roślinne jak i zwierzęce.
Poza tym:
1. jedz zwykły chleb zamiast tego chrupkiego, smaruj go grubą warstwą masła/ margaryny, na to coś: jakiś serek, twarożek do kanapek itp.
2. drugie śniadanie kompletnie mi się nie podoba, wydaje się za małe; dorzuciłabym koniecznie jakiś jogurt z płatkami albo zjadła drożdżówkę z jogurtem lub kakao i do tego owoc
3. obiad ok, o ile porcja była spora
4. a nie lepiej do tego pociągu byłoby sobie zrobić jakieś kanapeczki i potem batonik i banan? jeżeli już to jogurt nie 0%, bo jedząc lighty twoje szanse na okres są nikłe
5. i dorzuciłabym więcej orzechów, nasion, pestek! co to są 3 orzechy w ciągu dnia? tego się nawet nie da poczuć

Nie kojarzę Cię, nie wiem, czy chodzi Ci jedynie o odzyskanie okresu czy masz sporą niedowagę, ED etc.
__________________
Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem.


— Gabriel García Márquez





agniusia17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 18:10   #1366
daria715
Raczkowanie
 
Avatar daria715
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Metalland\m/
Wiadomości: 486
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy XV

Dzisiejsze U/P( lekka niedowaga 2 kg) ,walka o ponowny @.

Śniadanie: owsianka( 5 łyżek płatków owsianych, 3 garście błonnika, szklanka mleka, plaster arbuza, 2 brzoskwinie ,2 śliwki, łyżka masła orzechowego) + 3 łychy słonecznika.

50 minut steppera.


Obiad: 2 gołąbki z dużą ilością mięsa i ryżu.

Po; wpadło 8 kostek milki z herbatnikami.

15 minut twistera

Podwieczorek: grahamka; obie połówki z osełką i szynką + garść bakal fit z biedronki(dynia łuskana,płatki migdałowe, słonecznik, rodzinki sułtańskie) + napój kawowy waniliowy.

Po: wpadły 2 kromki chałki

Kolacja: makrela w pomidorach + kostka milki <3 mmm

Po; wpadło jabłko + garść błonnika

nie za dużo?
Uśmiecham się o ocenę.
__________________
Zapraszam na mojego bloga;
www.ilewazypiekno.pl


19. 04. 2014

Antoś
15. 01. 2015

Edytowane przez daria715
Czas edycji: 2011-08-11 o 19:18
daria715 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 18:32   #1367
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy XV

hello? Czy ktos moglby ocenic moje jadlospisy ?
__________________
"Thunderstorms seldom clear the air"

Santosowa rzezba ;-)

nie jestem zawodowym dietetykiem ani trenerem, to moje hobby. Chetnie udziele rad, ale korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialnosc. Dziekuje za uwage
santos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 19:03   #1368
Lilllu
Zadomowienie
 
Avatar Lilllu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 928
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy XV

Moja 'Redukcja'

Śniadanie ok 10:15
OWSIANA!!!!
*3,5 - 4 łyżki płatków górskich
*1,5 łyżki otrąb pszennych (Oj jelita pracują, oj tak!)
*pół szklanki mleka 3,2%
*woda
*2 małe łyżeczki cukru
*cynamon


Obiad 14:00
*2 lub 3 małe młode ziemniaczki
*mieszanka warzyw gotowanych (kawałek kalafiora, fasolka zielona, marchewka)
*pół de volaya ze szpinakiem i serem bez panierki
*pół fileta z karczku zapiekanego z w majonezie i serze

Podwieczorek 17:00
*deserek owocowy: mus z połowy dosyć dużego banana, pół plastra arbuza (przekładane warstwowo)

Kolacja ok 19:15
*porcja leczo z papryki, cukinii, kabanosa i czegoś tam
*grzaneczki z małej kromki chleba dyniowego

Podjedzone: 3 paluszki
Aktywnosć: trochę skakania około 16. Będą brzuszki i jeszcze skoki
Proszę o ocenę

Edytowane przez Lilllu
Czas edycji: 2011-08-11 o 19:21
Lilllu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 19:22   #1369
samarableed
Raczkowanie
 
Avatar samarableed
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 98
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy XV

Cytat:
Napisane przez santos Pokaż wiadomość
U (maraton / dzis dzien odpoczynku = nadrabianie kcal/)

Sniadane:

jajecznica z 3 jaj na boczku i masle + szczypior i 1 pomidor zielony
kielki alfalfa i 1/2 awokado
2 tortille kukurydziane Bardzo mi się podoba, oprócz tych tortilli, które obecne są u Ciebie niemal codziennie. Nie lepsza byłaby mała zmiana ; )?

3 kostki mlecznej czekolady, 1 gorzkiej
kakao mocne na tlustym mleku, bez cukru Świetnie!

Przekaska:
1/2 batona amarantusa (dmuchany amarantus sklejony mleczna czekolada) Nie mój smak, ale w miarę zdrowo (pomijając tą mleczną czekoladę ; ))

Lunch:
Chilaquiles verdes con pollo (garsc chipsow a la nachos /bez soli posypki itd/ w sosie z zielonych pomidorow, z kawalkami kurczaka, smietana ,serem a al parmezan i dodatkiem pasty z fasoli) -> foto Jak zwykle oryginalnie.

kawa, sok z pomaranczy swiezo wyciskany

porcja galaretki z odrobina orzechow i rdzynek

kawa z mlekiem
Wielka fanka kawy ;>?
Przekaska:
WIELKA (serio, wielka) salatka owocowa skladajaca sie z:
-wielkiego plastra ananasa
-wielkiego plastra papai
-wielkiego plastra arbuza
-1/2 duzego mango
-3 owoce opuncji figowej
-2 chabacano
Nie do końca kojarzę chabacano, ale całkiem niezła kompozycja.

Podwieczorek:
salatka z kilku plastrow sera a la capri, pomidora, kielkow i sluszje garsci prazonego slonecznika
porcja wafli kukurydzianych (60 kcal) Ekhem... ; ]

3 krowki Rozpusta
"baton" w formie sklejonych syropem fstachow (cos a la sezamki, DUZE)

banan, jablko


Obiad

Porcja zupy-kremu z soczewicy i marchewki
3 tostady (okragle wafle kukurydziane z sezamem) Ponownie kukurydza ; ) ...



i..... spokojnie moglabym zjesc np taki krwisty stek z ziemniaczkami mmmmm a na deser lody mmmmmmmm. Ale pozno juz, nie moge jesc na noc hehe. Prosze o ocenke, najlepiej tego i wczorajszego
Jesteś wzorem dla osób czynnie uprawiających sport i chcących zdrowo się odżywiać. Połowa z tych rzeczy jest mi obca i nie wszystko trafia w mój smak, ale widać luz i to jest naprawdę świetne.
__________________
"If you can dream it, you can do it"
~`Walt Disney

'Czy gdyby łzy potrafiły mówić, wytłumaczyłyby ideę smutku?'


samarableed jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-11, 19:54   #1370
Miikiii
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 111
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy XV

A oto moje dzisiejsze P.
Proszę o ocenę


Śniadanie:
mała biała bułka ,połowa z serkiem śmietankowym i plastrem polędwicy,druga połowa z masłem i plastrem polędwicy, herbata z 2 łyżeczkami cukru


2śniadanie:
kasza manna (200ml mleka,2łyżki kaszy) z cynamonem i kawałkiem jabłka

obiad:
2 chochelki rosołu, łyżka makaronu
2 małe kawałki miesa z indyka, 3 małe ziemniaki,buraczki

Podwieczorek:
Niecały kitekat senses

Kolacja:
2 kromki chleba pszennego, jedna z masłem i serkiem naturalnym, druga z masłem i plastrem polędwicy drobiowej, herbata z 2 łyżeczkami cukru

i później wpadnie serek
Miikiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 20:46   #1371
pozytywna-wariatka
Zadomowienie
 
Avatar pozytywna-wariatka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 024
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy XV

U. pt. " wróciłam, coś tam w domu było ale zakupy po południu"
2śn - dwie cienkie kromki żytniego razowego z pasztetem sojowym, pomidorem, wieśniak light i mały żytni rogalik. plaster żółtego sera sam z sobą.
2śn - snickers peanut butter, michałek biały, 4 kostki białej czekolady, garść suszonych moreli
obiad / 3 śniadanie - mały talerzyk pełnoziarnistych klusek
serowych z jogurtem naturalnym i cukrem waniliowym.
kinder czekoladka, kostka gorzkiej z nadzieniem malinowym.
1h na ergometrze + rozciąganie
obiad - fasolka szparagowa gotowana + wieśniak light
podwieczorek - gotowana kolba kukurydzy z solą.
kolacja - wieśniak light.

najlepszy to obiad chyba. ale serio, tata tylko rano się zwlekł po najpotrzebniejsze zakupy czyli jogurt, parę wieśniaków i chleb. dojadałam z szafek.
pozytywna-wariatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 20:54   #1372
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy XV

zamulam przed komputerem...

u [pomidorowo^^]

1. owsianka [platki owsiane, otręby pszenne&owsiane] na mleku z maslem orzechowym i prazonymi platkami migdalowymi

2. jablko, parę śliwek, jogurt naturalny 200 g?

3. zupa z bialym ryzem, z warzywami (taki bulion czy coś ), dwie ogromne kromki wieloziarnistego chleba z serkiem wiejskim, wedlina drobiowa i serem zoltym

4. zupa krem z pomidorów, oliwek, papryki, cebuli itd. , pierś z kurczaka z grilla na bardzo ostro z kalafiorem i bulka tarta z maslem

5. kromka wieloziarniaka z masłem orzechowym [*home made], kawa zbożowa na mleku

+ duzo soku pomidorowego wpadlo w pierwszej polowie dnia
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 21:12   #1373
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy XV

U czwartkowe:

I: dwie spore muffinki własnej roboty razowo-owsiankowe, posmarowane masłem orzechowym, banan, kawa z mlekiem;
II: jogurt naturalny, gruszka;
III: zupa ogórkowa z ziemniakami zabielana śmietaną; na drugie kilka solidnych łyżek kaszy gryczanej zapiekanej z kurkami, cebulą i prażonymi pestkami słonecznika, polanej sosem śmietanowo-koperkowym i posypanej kiełkami słonecznika; sałata z pomidorami, oliwkami i sosem winegret;
IV: muffinka taka jak na śniadanie, pojemnik borówek amerykańskich, kawa z mlekiem;
V: dwie kiełbaski pieczone, sałata jak do obiadu, kromka razowca.

II śniadanie małe, bo późno dziś wstałam
__________________
Niezamienna_już_na_nic
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 21:23   #1374
GreenBalance
Raczkowanie
 
Avatar GreenBalance
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 469
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy XV

Cytat:
Napisane przez niezamienna_juz_na_nic Pokaż wiadomość
U czwartkowe:

I: dwie spore muffinki własnej roboty razowo-owsiankowe, posmarowane masłem orzechowym, banan, kawa z mlekiem;
II: jogurt naturalny, gruszka;
III: zupa ogórkowa z ziemniakami zabielana śmietaną; na drugie kilka solidnych łyżek kaszy gryczanej zapiekanej z kurkami, cebulą i prażonymi pestkami słonecznika, polanej sosem śmietanowo-koperkowym i posypanej kiełkami słonecznika; sałata z pomidorami, oliwkami i sosem winegret;
IV: muffinka taka jak na śniadanie, pojemnik borówek amerykańskich, kawa z mlekiem;
V: dwie kiełbaski pieczone, sałata jak do obiadu, kromka razowca.

II śniadanie małe, bo późno dziś wstałam
Zazdroszczę obiadu - zwłaszcza drugiego dania
Smacznie i zdrowo.

---------- Dopisano o 22:23 ---------- Poprzedni post napisano o 22:18 ----------

Utrzymanie:

I: owsianka z 4 łyżek płatków, z białkiem jaja, brzoskwinią, domową konfiturą morelową, serkiem wiejskim i migdałami; kawa z mlekiem
II: sałatka -> pierś z kurczaka, płaty domowych ogórków z cebulą i oliwą, pomidor, rzodkiewki, oliwki zielone; kubek kremu ze swieżych pomidorów z bazylią; kiść winogrona białego
III: gulasz wołowy z bazylią i tymiankiem; porcja kaszy gryczanej; surówka z białej kapusty, marchewki, cebuli, zielonej pietruszki i dressingu
IV: serek homo naturalny z pestkami słonecznika; jabłko (papierówka)
V: jajecznica z dwóch jaj z cebulką, papryką i szczypiorem; kromka chleba razowego z masłem i oliwkami; dwa ogórki małosolne

+ 1,5 l wody mineralnej; rooibos i mięta
__________________
Every day is a chance...
GreenBalance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 21:33   #1375
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy XV

Cytat:
Napisane przez samarableed Pokaż wiadomość
Jesteś wzorem dla osób czynnie uprawiających sport i chcących zdrowo się odżywiać. Połowa z tych rzeczy jest mi obca i nie wszystko trafia w mój smak, ale widać luz i to jest naprawdę świetne.
dzieki za ocene . Co do "znowu kukurydza" : mam uczulenie na pszenice i mieszkam w Meksyku + mam zero czasu na gotowanie przy pracy i treningu. Efekt? Jedyne wegle "na szybko" = tortilla/tostada etc etc. z kukurydzy w porywach amarantus i owsiane, ale ile mozna jesc owsiane placki ;-) . Odpadaja bulki, ciastka, kanapki, chleb....... a na dokladke ostatnio wymiotlo ten chleb niemiecki zytni w folii (taki ciezki, ciemny) co go sprzedawali w dziale "egzotik & zagrabaniczne produkty" w markecie

---------- Dopisano o 21:33 ---------- Poprzedni post napisano o 21:30 ----------

aha, jestem fanka kawy, zgadlas . CHcialam nie pic na czas treningu do maratonu, ale nie dam rady. Zero alko - no problem , ale zycie bez kawy to nie zycie
__________________
"Thunderstorms seldom clear the air"

Santosowa rzezba ;-)

nie jestem zawodowym dietetykiem ani trenerem, to moje hobby. Chetnie udziele rad, ale korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialnosc. Dziekuje za uwage

Edytowane przez santos
Czas edycji: 2011-08-11 o 21:32
santos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 21:49   #1376
Phynn
Zakorzenienie
 
Avatar Phynn
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 440
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy XV

U dzisiejsze

owsianka z serkiem bananowym (rozciapciany banan wymieszany z naturalnym homo połozony na gorące platki ), z pokrojoną brzoskwinką ufo na wierzch i winogronem oraz łyzką masła orzechowego;
waniliowa kawa z mlekiem;

2 kromki słonecznikowca z pastą tuńczykową, pomidorem i oliwkami;
kefir naturalny 400g

potrawka z kurczaka, z kaszą gryczaną, pieczarkami duszonymi, marchewką, cebulką, pomidorami i takimi różnymi ;-), kiszone ogórki

2 kromki chrupkiego żytniego z pastą tuńczykową jw,/musiałam wykończyć/ ogórkiem kiszonym i ketchupem, kilka plastrów goudy

międzyczasie wpadło 1,5 piwa z sokiem malinowym
jak to wygląda ? ;>
__________________
feed me love


Rozsunąć suwak, by
Zdjąć skafander ciała
Zapomnieć
Wejść w nowe życie
W zwiewnej sukience



Edytowane przez Phynn
Czas edycji: 2011-08-11 o 21:50
Phynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 21:58   #1377
Margolcia0703181
Raczkowanie
 
Avatar Margolcia0703181
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 459
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy XV

P:

I. 2 garści muesli na szklance mleka 3,2%, 2 kromki żytniego z masłem, serkiem topionym i pomidorem
kawa z mlekiem i miodem

II. 4? ziemniaki, jajko sadzone na maśle

III. 1/2 drożdżówki z budyniem + łyżczka dżemu i masłe orzechowego, kakao, 1/2 obranego jabłka (dawno nie jadłam jabłek, nie wiedziałam, czy mi nie zaszkodzi, dlatego tylko tyle)

IV. kromka jak na śniadanie, plaster twarogu ze śmietaną 18%, ogórek małosolny

V. kubek budyniu z 2 łyżeczkami dżemu żurawinowego

VI. znów kromka z masłem i serkiem topionym, herbata roibos z miodem

w międzyczasie - ok. szklanka maślanki truskawkowej

Coś mi się wydaje, że niezbyt watościowo to wygląda...ale jadłospis nieplanowany
__________________
"Du musst nur die Laufrichtung ändern, sagte die Katze zur Maus und fraß sie."
(Franz Kafka)
Margolcia0703181 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 23:24   #1378
Nutella_1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 42
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy XV

Mój jadłospis - podejście drugie
R
I : jajecznica z 2 jajek ( na oliwie z oliwek ), marchewka
II : grahamka, serek homogenizowany naturalny, jabłko
III : gotowana pierś kurczaka, warzywa na patelnie
IV : garść słonecznika ... ( jakieś propozycje ? ;p )
V : omlet ( 3 białka, łyżka otrębów, trochę pomidora )
Schudnę ?
__________________
To moje zdanie. Nie musisz się z nim zgadzać.
Nutella_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 03:44   #1379
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy XV

Cytat:
Napisane przez Miikiii Pokaż wiadomość
A oto moje dzisiejsze P.
Proszę o ocenę


Śniadanie:
mała biała bułka ,połowa z serkiem śmietankowym i plastrem polędwicy,druga połowa z masłem i plastrem polędwicy, herbata z 2 łyżeczkami cukru


2śniadanie:
kasza manna (200ml mleka,2łyżki kaszy) z cynamonem i kawałkiem jabłka

obiad:
2 chochelki rosołu, łyżka makaronu
2 małe kawałki miesa z indyka, 3 małe ziemniaki,buraczki

Podwieczorek:
Niecały kitekat senses

Kolacja:
2 kromki chleba pszennego, jedna z masłem i serkiem naturalnym, druga z masłem i plastrem polędwicy drobiowej, herbata z 2 łyżeczkami cukru

i później wpadnie serek
Jadlo ok, ale kolo P to to nawet nie lezalo. Takie skromne U.

---------- Dopisano o 03:44 ---------- Poprzedni post napisano o 03:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Nutella_1 Pokaż wiadomość
Mój jadłospis - podejście drugie
R
I : jajecznica z 2 jajek ( na oliwie z oliwek ), marchewka
II : grahamka, serek homogenizowany naturalny, jabłko
III : gotowana pierś kurczaka, warzywa na patelnie
IV : garść słonecznika ... ( jakieś propozycje ? ;p )
V : omlet ( 3 białka, łyżka otrębów, trochę pomidora )
Schudnę ?
Schudniesz, a potem bedziesz miec jojo
__________________
"Thunderstorms seldom clear the air"

Santosowa rzezba ;-)

nie jestem zawodowym dietetykiem ani trenerem, to moje hobby. Chetnie udziele rad, ale korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialnosc. Dziekuje za uwage
santos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 08:07   #1380
ifellinlovewithadeadboy
Zadomowienie
 
Avatar ifellinlovewithadeadboy
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy XV

Cytat:
Napisane przez Lilllu Pokaż wiadomość
Moja 'Redukcja'

Śniadanie ok 10:15
OWSIANA!!!!
*3,5 - 4 łyżki płatków górskich
*1,5 łyżki otrąb pszennych (Oj jelita pracują, oj tak!)
*pół szklanki mleka 3,2%
*woda
*2 małe łyżeczki cukru cukier w czystej postaci na r odpada
*cynamon
trochę skromna ta owsianka.. jakieś owoce, bakalie, orzechy?
poza tym zamiast mleka, następnym razem lepiej wrzuć tu serek wiejski/homo/twaróg, bo zawierają one więcej białka, które na r jest bardzo ważne

Obiad 14:00
*2 lub 3 małe młode ziemniaczki ziemniaki na r też nie za często, lepiej kaszę, ryż lub pełnoziarnisty makaron
*mieszanka warzyw gotowanych (kawałek kalafiora, fasolka zielona, marchewka) ok, jeśli porządna porcja tych warzyw
*pół de volaya ze szpinakiem i serem bez panierki ok, chociaż ser na r też nie za bardzo, ale od czasu do czasu można sobie pozwolić
*pół fileta z karczku zapiekanego z w majonezie i serze majonez out i jw ser nie za często

Podwieczorek 17:00
*deserek owocowy: mus z połowy dosyć dużego banana, pół plastra arbuza (przekładane warstwowo) jeśli chudniesz jedząc węgle o tej porze to ok, ale brakuje białka

Kolacja ok 19:15
*porcja leczo z papryki, cukinii, kabanosa i czegoś tam
*grzaneczki z małej kromki chleba dyniowego znowu brak białka i węgle o tej porze najlepiej wykluczyć, bo mogą utrudniać chudnięcie

Podjedzone: 3 paluszki no zdarza się, ale lepiej tego pilnować
Aktywnosć: trochę skakania około 16. Będą brzuszki i jeszcze skoki
Proszę o ocenę
niezbyt dopracowana ta redukcja, bardzo mało białka, stosunkowo dużo węgli prostych, brak nnkt.. radziłabym jeszcze poczytać 10pż i wątki podwieszone
__________________
nie marnuj swego czasu,
inaczej czas zmarnuje ciebie...


Edytowane przez ifellinlovewithadeadboy
Czas edycji: 2011-08-12 o 08:08
ifellinlovewithadeadboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:53.