Kobieta zadbana. - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-17, 11:20   #121
lulaluna
Rozeznanie
 
Avatar lulaluna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 630
Dot.: zawsze zadbana

Cytat:
Napisane przez Tygrysiak Pokaż wiadomość

Właśnie zastanowiło mnie też to jak wiele z Was zwraca uwagę na dbanie o siebie jako na wszystkie rytuały kosmetyczne, a wątek ubrań został poruszony tylko raz czy dwa. Ja nie lubię i nie uważam za zadbaną kobiety, ktorej ubiór świadczy o niechlujstwie, jak np rozciągnięty stanik wystający spod koszulki albo brudne buty. Nie ważne czy ktoś się ubiera w H&M, second handzie czy innym sklepie. Ważne żeby wszystko było czyste i pasujace do siebie, osoby i miejsca.
Chyba mało osób napisało o ubraniach, bo to oczywiste, że mają być czyste i stosowne do okazji.
lulaluna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 11:23   #122
201607291951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 200
Dot.: zawsze zadbana

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Fajnie, że tak uważasz. Znajdzie się jednak spora grupa osób, które spojrzą na kogoś z mocno nieidealną cerą i stwierdzą "czemu nie leczy?" (a leczy np. od kilku lat i dermatolodzy nie mają pomysłu na skuteczne leczenie), albo "czemu na to make-upu nie nałoży?" (nałoży i zatka sobie pory, albo ma uczulenie, albo po prostu źle się z tym czuje).

:
z moich obserwacji wynika , że te osoby NIGDY nie miały problemu z cera
201607291951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 11:29   #123
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: zawsze zadbana

Cytat:
Napisane przez lulaluna Pokaż wiadomość
Chyba mało osób napisało o ubraniach, bo to oczywiste, że mają być czyste i stosowne do okazji.
Skoro to takie oczywiste, to czemu człowiek się boi autobusem lub tramwajem przejechać w (niekoniecznie upalny) dzień?

---------- Dopisano o 12:26 ---------- Poprzedni post napisano o 12:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Ninquelote Pokaż wiadomość
Widziałaś koszule BiuBiu? http://biubiu.pl/
Masz coś od nich? Fajne te bluzki, chociaż ceny nie są niskie - czy naprawdę warto?

---------- Dopisano o 12:29 ---------- Poprzedni post napisano o 12:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Katalin Pokaż wiadomość
z moich obserwacji wynika , że te osoby NIGDY nie miały problemu z cera
Ewentualnie ich problem polegał na tym, że im 1 (słownie: jeden) wyprysk wyskoczył od czasu do czasu, a one z tego powodu płakały i panikowały - jak dziś pamiętam wizytę (jako nastolatka) u koleżanki, która narobiła krzyku, że jak ona wyjdzie z domu z tym czymś na twarzy (miała pryszcza na policzku). To nic, że ja byłam wtedy wysypana na całej twarzy - ja jakoś mogłam wyjść z domu, bo "nie przesadzaj Doris".
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 11:31   #124
lulaluna
Rozeznanie
 
Avatar lulaluna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 630
Dot.: zawsze zadbana

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Skoro to takie oczywiste, to czemu człowiek się boi autobusem lub tramwajem przejechać w (niekoniecznie upalny) dzień?

---------- Dopisano o 12:26 ---------- Poprzedni post napisano o 12:25 ----------

Doris, ja naprawdę nie znam i nie widuję dziewczyn, od których śmierdzi, czy chodzą w brudnych ciuchach. A jeśli czułam smród w autobusie, to zawsze od chłopa, czasem taki, że aż nos wykręca.
lulaluna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 11:36   #125
Ninquelote
Wtajemniczenie
 
Avatar Ninquelote
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 316
Dot.: zawsze zadbana

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Masz coś od nich? Fajne te bluzki, chociaż ceny nie są niskie - czy naprawdę warto?
Nie mam. Nie mieszczę się w rozmiarówkę. Za chuda jestem. Ale dziewczyny sobie chwalą. Na Balkonetce można pooglądać sobie zdjęcia.
__________________
Bo jestem kluską, po prostu kluską
Choć bardzo staram się, wyglądać na istotę ludzką
Tak naprawdę jestem pierogiem
Ninquelote jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 11:43   #126
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: zawsze zadbana

No właśnie to ja wam coś opowiem jak dostawałam depresji pracowałam w gastronomii kiedyś i wiadomo - pierwsze co zrobiłam po podpisaniu umowy to cięcie pazurow na krótko, zmycie lakieru.
Potem zmycie makijażu i spięcie włosów by nawet grzywka nie latała. Zdjęcie całej możliwej biżuterii.
I tak codziennie do pracy, w kuchni się napociłam, tłuszcz, pryszcze wywaliło jeszcze gorsze a z tym miałam problem, makijażu prawie zero - a do pracy nosiłam najgorsze szmaty bo szafki pracownicze były nie zamykane i jakby mi ktoś coś podwędził żebym nie żałowała.
A z pracy wracałam spocona jak górnik i naprawdę źle mi było psychicznie.
Ja po prostu uwielbiam ułożyć sobie włosy, ładnie się ubrać, w jakąś koszulę, założyć bransoletkę... Użyć perfum (tutaj nie było wolno bo zmieniają smak niektórych potraw) także może jestem jakaś płaska

co do trądziku - ja już straciłam nadzieję że cokolwiek pomoże. żrę od dwóch lat microgynon 21 i nic się nie poprawiło. nie mówiąc o antybiotykach i innych rzeczach
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 11:44   #127
Vampi_z_piekla_rodem
Zakorzenienie
 
Avatar Vampi_z_piekla_rodem
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 177
Dot.: zawsze zadbana

Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
można ważyć 45 kg i mieć cellulit i trzęsące się ciało albo 10-15 kg więcej i wyglądać jak z okładki.

No ale te 45 kg + 10 lub 15 kg więcej to dalej jest dobra waga ( oczywiście, w zależności od wzrostu). To zabrzmiało trochę jakby było nieosiągalne ważyć 55 lub 60 kg i wyglądać jak z okładki, bez ciężkiego tyrania
__________________

"Give me reason but don't give me choice.
'Cause I'll just make the same mistake again.."
Vampi_z_piekla_rodem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-17, 11:45   #128
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: zawsze zadbana

Cytat:
Ewentualnie ich problem polegał na tym, że im 1 (słownie: jeden) wyprysk wyskoczył od czasu do czasu, a one z tego powodu płakały i panikowały - jak dziś pamiętam wizytę (jako nastolatka) u koleżanki, która narobiła krzyku, że jak ona wyjdzie z domu z tym czymś na twarzy (miała pryszcza na policzku). To nic, że ja byłam wtedy wysypana na całej twarzy - ja jakoś mogłam wyjść z domu, bo "nie przesadzaj Doris".
albo jedna z moich ulubionych sytuacji gdy miałam ochotę wytargać laskę za kudły
gada kilka dziewczyn, wszysktie poza jedną mają problemy poważne z cerą
-no ja się leczę tym i tym
-ech... ja wydałam już tyle pieniędzy na to i na to
-no, ja przestałam wierzyć że to ma sens, mam ochotę zedrzeć sobie skórę z twarzy
-haha! a ja nigdy nie miałam problemów z cerą, OOOO zero pryszczyyy przez cały okres dojrzewania, możecie mnie nienawidzić ^^

brak taktu i w ogóle czegokolwiek, głupia krowa
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 11:54   #129
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: zawsze zadbana

Cytat:
Napisane przez lulaluna Pokaż wiadomość
Doris, ja naprawdę nie znam i nie widuję dziewczyn, od których śmierdzi, czy chodzą w brudnych ciuchach. A jeśli czułam smród w autobusie, to zawsze od chłopa, czasem taki, że aż nos wykręca.
Ja niestety od kobiet. Z jedną taką nawet pracuję i jadę autem. Nie dość, że papierosy, to po weekendzie czuć odór alkoholu. Po pracy nieziemsko nieprzyjemny zapach z ust, często nawet zimą mam otwarte okna w samochodzie :/
Poza tym wiecie co mnie przeraża u ludzi? Zaniedbane zęby. A to wydaje mi się ważne. Można mieć krzywe zęby z przebarwieniami, ale wyglądające na zadbane (nie wszystko można zrobić samodzielnie lub na NFZ). Ale jak widzę masę kamienia i dziwnego osadu, ubytki w jedynkach czy dwójkach... to czuję niesmak :/ Rozumiem, że są ludzie, którzy mają chorobowe problemy z uzębieniem, ale jeśli ktoś uzywa markowych perfum, lata do fryzjerów i co dwa tygodnie zmienia wizerunek a nie dba o zdrowy uśmiech... dobija mnie to.

Sama może nie mam gwiazdorskiego uśmiechu, ale lubię mieć świezy oddech (w torebce zawsze mam miętową gumę). Lubię czuć, że mam czyste zęby. Przeboleję złamany paznokieć i kolejny pryszcz na twarzy ale nie gdy mam świadomość brudnych zębów
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 11:58   #130
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: zawsze zadbana

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
(...)
Sama może nie mam gwiazdorskiego uśmiechu, ale lubię mieć świezy oddech (w torebce zawsze mam miętową gumę). Lubię czuć, że mam czyste zęby. Przeboleję złamany paznokieć i kolejny pryszcz na twarzy ale nie gdy mam świadomość brudnych zębów
Jak wyżej. A widzę po niektórych kobietach z pracy, że kolejność - jeżeli za późno wstaną, zaśpią - jest taka: make up, fryza, ale heheh zębów nie zdążyłam umyć.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 12:00   #131
Vampi_z_piekla_rodem
Zakorzenienie
 
Avatar Vampi_z_piekla_rodem
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 177
Dot.: zawsze zadbana

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
albo jedna z moich ulubionych sytuacji gdy miałam ochotę wytargać laskę za kudły
gada kilka dziewczyn, wszysktie poza jedną mają problemy poważne z cerą
-no ja się leczę tym i tym
-ech... ja wydałam już tyle pieniędzy na to i na to
-no, ja przestałam wierzyć że to ma sens, mam ochotę zedrzeć sobie skórę z twarzy
-haha! a ja nigdy nie miałam problemów z cerą, OOOO zero pryszczyyy przez cały okres dojrzewania, możecie mnie nienawidzić ^^

brak taktu i w ogóle czegokolwiek, głupia krowa

ja znam osoby z nieskazitelną cerą, które jęczą,że mają ją tragiczną. Zero przebarwień, wągrów, dziurek, gładka skóra wyglądająca pięknie nawet bez podkładu.. ale "ja mam gorszą cerę od ciebie"

albo łapanie się za skórę na brzuchu i tekst "ale mam maćka.fuuu"
__________________

"Give me reason but don't give me choice.
'Cause I'll just make the same mistake again.."
Vampi_z_piekla_rodem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-17, 12:01   #132
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: zawsze zadbana

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Jak wyżej. A widzę po niektórych kobietach z pracy, że kolejność - jeżeli za późno wstaną, zaśpią - jest taka: make up, fryza, ale heheh zębów nie zdążyłam umyć.
nie wyjdę bez umytych zębów nawet po chleb do sklepu no nie wiem, tak mam już.
Mogę się nie pomalować, mogę byle jak spleść włosy, ale zęby muszą być czyste (szczególnie lubię czuć tę gładkość jak przejadę po nich językiem)
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 12:01   #133
Deede
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3 965
Dot.: zawsze zadbana

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Jak wyżej. A widzę po niektórych kobietach z pracy, że kolejność - jeżeli za późno wstaną, zaśpią - jest taka: make up, fryza, ale heheh zębów nie zdążyłam umyć.
Często jeżdżę ze studentami, bo mam trasę przez akademiki. I tak - dziewczyny w większości zrobione, faceci też z wyglądu ogarnięci, fajne ciuchy, natomiast smród nieumytych po nocy zębiorów czasami powala.. Niektórzy widać tak mogą
__________________

Deede jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 12:02   #134
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: zawsze zadbana

A weź przestań nic mnie nie wkurza jak moje znajome które ledwo sobie założyły maxmodels i już są "za grubymi modelkami"
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 12:04   #135
Deede
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3 965
Dot.: zawsze zadbana

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
A weź przestań nic mnie nie wkurza jak moje znajome które ledwo sobie założyły maxmodels i już są "za grubymi modelkami"
Nie wiem, o co kaman - z dziczy jestem
__________________

Deede jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 12:07   #136
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: zawsze zadbana

maxmodels to taki portal dla każdego, zakładasz sobie profil jako fotograf i szukasz modelek, zakładasz profil jako wizażystka i szukasz sobie zajęcia, no ale oczywiście najwięcej jest domorosłych modelek które portoflio mają zrobione telefonem w lustrze.
pozakładały sobie wszystkie dzieci profile i jęczą "ochhh jestem za gruba na modelkę, to dlatego nikt się nie odzywaaaa"
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 12:14   #137
Deede
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3 965
Dot.: zawsze zadbana

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
maxmodels to taki portal dla każdego, zakładasz sobie profil jako fotograf i szukasz modelek, zakładasz profil jako wizażystka i szukasz sobie zajęcia, no ale oczywiście najwięcej jest domorosłych modelek które portoflio mają zrobione telefonem w lustrze.
pozakładały sobie wszystkie dzieci profile i jęczą "ochhh jestem za gruba na modelkę, to dlatego nikt się nie odzywaaaa"
Aaa
To ja lubię inny trynd - a propos fotografowania - pindzia (lub pindź) kupi sobie aparat, połazi po mieście, strzeli "artystyczne" fotki płyt chodnikowych lub trakcji tramwajowej i już wszędzie w necie rżną fotografów, artystów właściwie.
__________________

Deede jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 12:57   #138
kasiencja
Pani Buka
 
Avatar kasiencja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 854
Dot.: zawsze zadbana

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Pomijając kwestie higieny, bo dla mnie oczywiste jest to, że zadbana=czysta i pachnąca - wspomnę o jednym zjawisku, które mnie strasznie drażni. Paznokcie można teraz malowac na tysiące róznych kolorów... zmycie odpryśniętego lakieru to kwestia 5-10 minut... dlaczego więc tak dużo dziewczyn chodzi z tym paskudnym złażącym lakierem na paznokciach? ja rozumiem, że coś może się zetrzeć gdzieś tam nagle... ale czasami widać, że ten lakier był nieruszany od dwóch dni i zdziera się dalej dla mnie to niepojęte, wg mnie zadbane włosy i dłonie to wizytówka kobiety.
no dobrze, ale czy zadbane dłonie to koniecznie pomalowane paznokcie?
ja nie lubię, źle się z tym czuję, a poza tym właśnie dostałam pracę, gdzie mi muszę mieć krótkie i niepomalowane pazury. czy to znaczy, że jestem niezadbana?

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
nie wyjdę bez umytych zębów nawet po chleb do sklepu no nie wiem, tak mam już.
Mogę się nie pomalować, mogę byle jak spleść włosy, ale zęby muszą być czyste (szczególnie lubię czuć tę gładkość jak przejadę po nich językiem)
tu się zgadzam
__________________
How I choose to feel is how I am.

kasiencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 12:57   #139
Tygrysiak
Rozeznanie
 
Avatar Tygrysiak
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 781
Dot.: zawsze zadbana

o właśnie, elegantki zrobione na bóstwa a tu oddech nieświeży do tego samego zestawu dokładam kobiety w pięknych butach i z brzydkimi, suchymi, popękanymi pietami. Niestety to nie jest aż taka rzadkośc, a bardzo rzuca się w oczy jak np wchodzi się (czy wjeżdża) schodami kilka schodów za taką panią, na tyle duża odległość że te stopy są na wysokości czyichś oczu
wydaje mi się że jesli czujemy się gotowe odkrywać jakąś część ciała, ktora była wcześniej zakryta (bo np zimno) to powinna byc ona zadbana. Wiele kobiet nie pokaże niewydepilowanych nóg, ale paskudne pięty? a czemu nie?
__________________

Tygrysiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-17, 13:03   #140
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: zawsze zadbana

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość

co do trądziku - ja już straciłam nadzieję że cokolwiek pomoże. żrę od dwóch lat microgynon 21 i nic się nie poprawiło. nie mówiąc o antybiotykach i innych rzeczach
A sprawdzone masz hormony przez ginekologa?
__________________



platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 13:17   #141
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: zawsze zadbana

Cytat:
no dobrze, ale czy zadbane dłonie to koniecznie pomalowane paznokcie?
ja nie lubię, źle się z tym czuję, a poza tym właśnie dostałam pracę, gdzie mi muszę mieć krótkie i niepomalowane pazury. czy to znaczy, że jestem niezadbana?
jesteś zadbana nie ma różnicy pomalowane czy nie pomalowane - ważne żeby były czyste, wypiłowane, a dłonie nawilżone
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 13:27   #142
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: zawsze zadbana

Co do paznokci to moim zdaniem zadbanie zalezy od tego, jak ktoś się czuje. jak ktoś ma ładne paznokcie po prostu, to przcież wystarczy, zeby miał zadbane skórki, paznokcie regularnie przycinał i tak dalej nie zagłębiajac się w szczegóły. ja 12 lat paznokcie obgryzałam, więc można domyslić się, że w tym momencie moje naturalne nie są zbyt piękne.. Toteż osobiście maluję

Z cerą nie mam jakichś wielkich problemów teraz, niestety po okresie gimnazjum/liceum pozostały mi przebarwienia na brodzie... Na szczęscie delikatne, więc mogę to nadrobić makijażem.

A co do zębów... :/ Pierwsze co robię po wstaniu z łóżka to wc, a potem łazienka, w tym mycie zębów, odruchowo, w skutek czego myję je dwa razy. Nie wiem jak można nie myć zębów? Rozumiem, ze ktoś wieczorem przyjdzie, padnie na łóżko, śpi do rana - nie umyje. Ale przecież jak wstaje się rano, to umycie zebów to niemal przyjemność...
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 13:38   #143
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: zawsze zadbana

Cytat:
Napisane przez Hipokryzja Pokaż wiadomość
włosy też myjesz rano? ile Ci to wszystko zajmuje? zebranie się do pracy?
Jako, że robię wszystko to samo co Gwiazdeczka codziennie rano i też mam włosy do pasa, wypowiem się.
Wstaję przynajmniej półtorej godziny przed wyjściem, żeby zrobić wszystko na spokojnie.
W godzinę też się wyrobię, ale to biegiem.

PS. Ja tylko nie prostuję włosów.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 13:51   #144
bez_sensowna
Rozeznanie
 
Avatar bez_sensowna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 522
Dot.: zawsze zadbana

Cytat:
Napisane przez faria Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny siedząc w kawiarni obserwowałam przechodzących obok ludzi. Byłam pod ogromnym wrażeniem tego jak wiele jest kobiet zadbanych w najmniejszych szczegółach: fryzura, makijaż, ładne dłonie, stopy, dobrany strój, dodatki, ładna skóra. Poczułam się głupio siedząc w trampkach, włosach związanych z tyłu i okularach zakrywających niewyspane oczy
Codziennie wieczorem podczas kąpieli, nakładam odżywkę na włosy ale później nie mam czasu zrobić z nimi nic więcej więc rano nie wygląda to zachęcająco, makijaż? podkładu w lato nie używam a tusz to mój odwieczny problem, każdy się osypuje i to też nie dodaje mi uroku. Paznokcie u rąk akurat lubię i zawsze mam pomalowane, ale na zabiegi typu peeling, nacieranie się balsamami itd. po prostu nie mam czasu a zdarza się że i chęci. Jak wygląda to u was? Może będziemy się tu motywować do regularnej pięlęgnacji żeby to za nami oglądali się na ulicy
Zapewne używasz jakiejś taniochy. Trzeba zaiwestować w jakiś droższy to nie będzie się osypywał
__________________

Często szuka się sensu życia przy pomocy bezsensownych metod
bez_sensowna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 14:02   #145
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: zawsze zadbana

Cytat:
Napisane przez Hipokryzja Pokaż wiadomość
włosy też myjesz rano? ile Ci to wszystko zajmuje? zebranie się do pracy?
ja też codziennie rano jak biorę prysznic to oczywiście myję też włosy. Autobus do pracy mam 8:15 więc wstaję o 6:45 i na spokojnie ze wszystkim się wyrabiam (poza prysznicem, myciem i suszeniem włosów, ubieraniem się, robię sobie śniadanie, ścielę łózko itd. a wszystko w spokojnym lekko sennym tempie )
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 14:05   #146
BajaderkowaBaba
Zakorzenienie
 
Avatar BajaderkowaBaba
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: z łodzi na samo dno
Wiadomości: 4 888
GG do BajaderkowaBaba
Dot.: zawsze zadbana

Cytat:
Napisane przez lulaluna Pokaż wiadomość
Doris, ja naprawdę nie znam i nie widuję dziewczyn, od których śmierdzi, czy chodzą w brudnych ciuchach. A jeśli czułam smród w autobusie, to zawsze od chłopa, czasem taki, że aż nos wykręca.
ja znam jedną, naprawdę sympatyczna dziewczyna, ale jak buty zdjęła... o matko :/
BajaderkowaBaba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 14:05   #147
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Dot.: zawsze zadbana

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
Jako, że robię wszystko to samo co Gwiazdeczka codziennie rano i też mam włosy do pasa, wypowiem się.
Wstaję przynajmniej półtorej godziny przed wyjściem, żeby zrobić wszystko na spokojnie.
W godzinę też się wyrobię, ale to biegiem.

PS. Ja tylko nie prostuję włosów.
to podziwiam mi wyszykowanie się zajmuje 1,15. Makijaż, śniadanie, zęby, ubranie się,prostowanie włosów. Przy czym ani nad śniadaniem ani nad makijażem jakoś specjalnie się nie grzebię więc nie wiem nad czym mi tak schodzi.
Jakbym miała jeszcze rano brać prysznic, balsamować się, myć i suszyć głowę to nie wiem ile by mi to zajęło
Nie żebym się nie myła nie! robię to wieczorem.
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 14:05   #148
BajaderkowaBaba
Zakorzenienie
 
Avatar BajaderkowaBaba
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: z łodzi na samo dno
Wiadomości: 4 888
GG do BajaderkowaBaba
Dot.: zawsze zadbana

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
ja też codziennie rano jak biorę prysznic to oczywiście myję też włosy. Autobus do pracy mam 8:15 więc wstaję o 6:45 i na spokojnie ze wszystkim się wyrabiam (poza prysznicem, myciem i suszeniem włosów, ubieraniem się, robię sobie śniadanie, ścielę łózko itd. a wszystko w spokojnym lekko sennym tempie )
ja wstaję 6:3o, tramwaj mam kolo 7:30
BajaderkowaBaba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 14:41   #149
kapukat
Zakorzenienie
 
Avatar kapukat
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 276
Dot.: zawsze zadbana

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
ja też codziennie rano jak biorę prysznic to oczywiście myję też włosy. Autobus do pracy mam 8:15 więc wstaję o 6:45 i na spokojnie ze wszystkim się wyrabiam (poza prysznicem, myciem i suszeniem włosów, ubieraniem się, robię sobie śniadanie, ścielę łózko itd. a wszystko w spokojnym lekko sennym tempie )
Potwierdzam - jeśli ktoś chce wyglądać ładnie, czysto i schludnie, znajdzie na to czas i nie będzie budził się pięć minut przed wyjściem. A potem w biegu zdąży pomalować jedno oko - zapomni umyć zęby i założy skarpety niedopary

---------- Dopisano o 15:41 ---------- Poprzedni post napisano o 15:38 ----------

Cytat:
Napisane przez faria Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny siedząc w kawiarni obserwowałam przechodzących obok ludzi. Byłam pod ogromnym wrażeniem tego jak wiele jest kobiet zadbanych w najmniejszych szczegółach: fryzura, makijaż, ładne dłonie, stopy, dobrany strój, dodatki, ładna skóra. Poczułam się głupio siedząc w trampkach, włosach związanych z tyłu i okularach zakrywających niewyspane oczy
Codziennie wieczorem podczas kąpieli, nakładam odżywkę na włosy ale później nie mam czasu zrobić z nimi nic więcej więc rano nie wygląda to zachęcająco, makijaż? podkładu w lato nie używam a tusz to mój odwieczny problem, każdy się osypuje i to też nie dodaje mi uroku. Paznokcie u rąk akurat lubię i zawsze mam pomalowane, ale na zabiegi typu peeling, nacieranie się balsamami itd. po prostu nie mam czasu a zdarza się że i chęci. Jak wygląda to u was? Może będziemy się tu motywować do regularnej pięlęgnacji żeby to za nami oglądali się na ulicy
I czy nie czujesz się winna sama sobie? zamiast narzekać, że nie masz czasu zrobić czegoś - po prostu znajdź czas, wstań wcześniej, oderwij się na chwilę od komputera, albo innych frapujących zajęć.
A co do trampek - jeśli są czyste i stylowe - to dlaczego czuć się za nie winnym?
kapukat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 15:10   #150
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: zawsze zadbana

Cytat:
Napisane przez faria Pokaż wiadomość
Jak wygląda to u was?
Ja stawiam na higienę i pielęgnację włosów Za to makijażu nie robię sobie w ogóle, bo nie lubię go mieć. Paznokcie też rzadko maluję, bo nie za bardzo umiem to zrobić.
Za to o włosy dbać umiem i lubię to robić. Także wieczne nakładanie odżywek itd. to u mnie norma. No i oczywiście podstawowa higiena - dokładne i częste mycie się Zwłaszcza, że mam problem z nadpotliwością. Także myję się często

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Paznokcie można teraz malowac na tysiące róznych kolorów... zmycie odpryśniętego lakieru to kwestia 5-10 minut... dlaczego więc tak dużo dziewczyn chodzi z tym paskudnym złażącym lakierem na paznokciach? ja rozumiem, że coś może się zetrzeć gdzieś tam nagle... ale czasami widać, że ten lakier był nieruszany od dwóch dni i zdziera się dalej dla mnie to niepojęte, wg mnie zadbane włosy i dłonie to wizytówka kobiety.
No też się dziwię jak ktoś nosi 2-3 dni poodpryskiwany lakier. Ale bywa, że coś się odpryśnie pierwszego dnia, i wtedy jak się jest w szkole/na uczelni/w pracy, niewiele można z tym zrobić.
Sama mam wieczny problem z lakierami - właściwie żaden mi nie wysycha I w efekcie szybko mam poodciskane różne rzeczy na lakierze.

Inna sprawa, że bardzo rzadko maluję paznokcie. Raz, że nie umiem tego zrobić dobrze, a dwa, że mam długie naturalne pazurki. Ciemny lakier wygląda na nich nieciekawie, robi się taka plama w miejscu paznokcia i tyle.

Za to zawsze staram się mieć ładnie przycięte i czyste paznokcie
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-26 17:58:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:37.