Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-26, 05:41   #3061
paulai
Przyczajenie
 
Avatar paulai
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Śląsk:)
Wiadomości: 18
GG do paulai Send a message via Skype™ to paulai
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Tak wcześnie nie da się do końca określić czy możesz być w ciąży.
Takie bóle mogą być bólami zbliżającej się @ jak i również ciąży.
Należy cierpliwie poczekać do dnia spodziewanej @ i wykonać poranny test z moczu który da Ci wiarygodny wynik.
Ja przed tym jak się dowiedziałam że jestem w ciąży również miewałam bóle podbrzusza podobne do bólu przed @ , ale mialam również inne objawy tak tydzień przed spodziewaną @ a mianowicie :
straszny ból głowy, zmęczenie senność, nic mi się nie chciało, przestała mi smakować kawa, i właśnie te objawy dały mi do myślenia i w dniu spodziewanej zrobiłam test i zobaczyłam drugą bladą różową kreseczkę.
Oczywiście następnego dnia musialam powtórzyć test dla pewności, który również pokazał to samo.
Po tygodniu na 3 teście była widoczna gruuba czerwona kreska
Także życzę powodzenia i oby to była Twoja wymarzona DZIDZIA
paulai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 17:23   #3062
Eyeris
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

dzieki paulai, poczekam z testem do @, co do innych objawow, to do odczuwania sennosci w ciagu dnia zawsze mialam sklonnosci.czeste oddawanie moczu?-pije bardzo duzo plynow w ciagu dnia i zdarza mi sie to czasem czesciej, czasem zadziej(choc dzis biegalam co godzine, a wypilam w pracy zaledwie kawe z automatu). mam wielka nadzieje, ze to dzidzia-staralam sie po stosunku zasnac, lub jesli to bylo w ciagu dnia-chociaz polezec z poduszka pod krzyzem i nogami opartymi o sciane choc 15minut. zobaczymy co z tego wyjdzie..kusi mnie by zrobic test, gdy domniemana ciaza bedzie 6dniowa, ale pamietam, ze kiedys robilam test wlasnie przed @ i mialam tak jak Ty-bladziutka druga kreske, a na nastepny dzien byla @. z tego co pamietam, to nazywaja to naturalnym poronieniem-chyba, ze to bylo cos innego.
Eyeris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 21:11   #3063
rybcia900113
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2
Thumbs down Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

hej mam pytanie...
kochalam sie z moim mezem raczej w dni plodne... maz skonczyl na zewnatrz mnie ale na mnie nie we mnie. pare dni po tym mialam jednodniowe plamienie co wzielam za okres... pozniej bolal mnie brzuch w dole bylam nerwowa mialam swoje humorki niby na okres ale niby i nie... jakies 14-17 dni od stosunku zrobilam test ciaziwy i wyszedl negatywnie ale brzuch nadal pobolewa... czy ja jednak moge byc w ciazy???
dodam ze jakies dwa tygodnie temu odstawilam dziecko od piersi...
prosze o jakies porady
rybcia900113 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-29, 07:54   #3064
19natka88
Zakorzenienie
 
Avatar 19natka88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4 606
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez rybcia900113 Pokaż wiadomość
hej mam pytanie...
kochalam sie z moim mezem raczej w dni plodne... maz skonczyl na zewnatrz mnie ale na mnie nie we mnie. pare dni po tym mialam jednodniowe plamienie co wzielam za okres... pozniej bolal mnie brzuch w dole bylam nerwowa mialam swoje humorki niby na okres ale niby i nie... jakies 14-17 dni od stosunku zrobilam test ciaziwy i wyszedl negatywnie ale brzuch nadal pobolewa... czy ja jednak moge byc w ciazy???
dodam ze jakies dwa tygodnie temu odstawilam dziecko od piersi...
prosze o jakies porady
Jeśli test wyszedł wtedy negatywnie to raczej nie jesteś w ciąży, ale wiadomo jak to z testami jest więc najlepiej powtórzyć test (najlepiej zrobić test z krwi), albo przejść się do gina
__________________
Szymek

Dominik

Martynka
19natka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-29, 09:17   #3065
iguana333
Rozeznanie
 
Avatar iguana333
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 871
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

A jak tam twoja temperatura? Wszystko ok, cały czas podwyższona? Ok tydzień po stosunku dochodzi do zagnieżdżenia komórki jajowej w ściance macicy i można czuć przy tym skurcze czy pobolewanie, może nawet wystąpić lekkie krwawienie. Natomiast to krwawienie od razu po stosunku to mógł być szczyt dni płodnych. Test zrób w dzień spodziewanej @ jeśli nie przyjdzie oczywiście, a do gina idź dopiero jak wyjdzie pozytywny
Pozdrawiam!
iguana333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-29, 21:22   #3066
rybcia900113
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

hej wlasnie w tym problem ze ja nie wiem kiedy powinam miec @ bo do tej pory karmilam dziecko piersia i dopoiero 2 tygodnie temu odstawilam i mialam bardzo nieregularne...
a z objawow ciazowych to mam jeszcze taki ze czesto sikam i po stosunku z mezem bardzo bolal mnie brzuch...
nie wsiem czy to moze byc ciaza
rybcia900113 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-29, 22:54   #3067
Jiana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 23
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Już w sumie pytałam o to w innym wątku, ale nie otrzymałam odpowiedzi. Ten wątek jest bardziej związany z tematem,który mnie interesuje. 9 dnia cyklu (owulacje zazwyczaj mam 10-11 dc w tym miesiącu nie miałam głowy do obserwacji własnego ciała, więc nie wiem kiedy była) odbyłam z swoim partnerem stosunek, w którym mogły się jakieś plemniki we mnie dostać w trakcie późniejszych pieszczot. 4 dni później przez dwa dni bolały mnie jajniki. Później ból przeniósł się na pachwiny i krzyże bolały niemiłosiernie (może być spowodowany noszeniem ciężarów) i sikałam co 15 minut - co już mi przeszło. Zrobiłam testy sikane 11 i 13 dni po stosunku oba negatywne 14 dni po stosunku czyli dzień przed planowaną miesiączką zrobiłam beta HCG z krwi wynik również negatywny wykazał <1. Niestety w poniedziałek muszę podjąć decyzje czy zmieniam pracę czy nie - mam w związku z tym dość sporo stresów. Ciąża wykluczyłaby możliwość tej zmiany więc muszę już teraz to wiedzieć a @ ni widu ni słychu.
i tutaj moje pytanie czy na jeden dzień przed @ wynik beta HCG z krwi jest wiążący? czy może się jeszcze mylić. Martwi mnie to, że zazwyczaj na dwa dni przed @ szyjka macicy mi się otwiera a teraz w dniu w którym powinnam dostać @ nadal jest zamknięta chociaż temperatura mi spadła z 37.0-37.1 na 36.8 (normalnie mam 36.7)
Wiem że, żadna z Was nie powie mi czy jestem w ciąży czy nie, ale liczę że bardziej wtajemniczone kobiety powiedzą mi jak duże są szanse na dzidzie, która w tej chwili bardzo mi nie na rękę bo półtora roku starałam się o tą pracę.

Edytowane przez Jiana
Czas edycji: 2011-07-29 o 23:21
Jiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-30, 08:30   #3068
19natka88
Zakorzenienie
 
Avatar 19natka88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4 606
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Jiana Pokaż wiadomość
Już w sumie pytałam o to w innym wątku, ale nie otrzymałam odpowiedzi. Ten wątek jest bardziej związany z tematem,który mnie interesuje. 9 dnia cyklu (owulacje zazwyczaj mam 10-11 dc w tym miesiącu nie miałam głowy do obserwacji własnego ciała, więc nie wiem kiedy była) odbyłam z swoim partnerem stosunek, w którym mogły się jakieś plemniki we mnie dostać w trakcie późniejszych pieszczot. 4 dni później przez dwa dni bolały mnie jajniki. Później ból przeniósł się na pachwiny i krzyże bolały niemiłosiernie (może być spowodowany noszeniem ciężarów) i sikałam co 15 minut - co już mi przeszło. Zrobiłam testy sikane 11 i 13 dni po stosunku oba negatywne 14 dni po stosunku czyli dzień przed planowaną miesiączką zrobiłam beta HCG z krwi wynik również negatywny wykazał <1. Niestety w poniedziałek muszę podjąć decyzje czy zmieniam pracę czy nie - mam w związku z tym dość sporo stresów. Ciąża wykluczyłaby możliwość tej zmiany więc muszę już teraz to wiedzieć a @ ni widu ni słychu.
i tutaj moje pytanie czy na jeden dzień przed @ wynik beta HCG z krwi jest wiążący? czy może się jeszcze mylić. Martwi mnie to, że zazwyczaj na dwa dni przed @ szyjka macicy mi się otwiera a teraz w dniu w którym powinnam dostać @ nadal jest zamknięta chociaż temperatura mi spadła z 37.0-37.1 na 36.8 (normalnie mam 36.7)
Wiem że, żadna z Was nie powie mi czy jestem w ciąży czy nie, ale liczę że bardziej wtajemniczone kobiety powiedzą mi jak duże są szanse na dzidzie, która w tej chwili bardzo mi nie na rękę bo półtora roku starałam się o tą pracę.
wynik betaHCG jest jak najbardziej prawidłowy już 10 dni po stosunku a tym bardziej 14 Odnośnie obserwacji temperatury i szyjki niestety nie pomogę, ale moim zdaniem w ciąży nie jesteś. Najlepiej jak dla własnego spokoju powtórzysz test
__________________
Szymek

Dominik

Martynka
19natka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-30, 21:27   #3069
Jiana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 23
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

19natka88 - Bardzo dziękuję za odpowiedź. Uspokoiłam się, odetchnełam i dzisiaj bez żadnych wcześniejszych objawów tj. bólu brzucha i mdłości, które zawsze mam na parę godzin przed przyszła @. A pomyśleć że miałam już wszystkie objawy ciąży o jakich przeczytałam. Jakby gdzieś napisali, że pierwszym objawem są wyrastające czułki z głowy to by mi też one wyrosły. Ahh ta moja szalejąca psychika.
Jeszce raz dziękuję.

Edytowane przez Jiana
Czas edycji: 2011-07-31 o 11:59
Jiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-02, 13:44   #3070
Pozytywka
Raczkowanie
 
Avatar Pozytywka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Ldz
Wiadomości: 72
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Witam. 3 dni temu uprawiałam seks z moim chłopakiem bez zabezpieczenia niestety(poniosło nas) dodam ze mam dni płodne akurat, jednak on nie skończył we mnie. Czy jest możliwa ciąża jeżeli on wyszedł przed wszystkim??
__________________

Dalej Kotku Dalej, Będzie Doskonale
Trochę Dziś Zaszalej, Nie Mów Nie
Noc Jest Jeszcze Długa, Może Ci Się Uda xD
Zdziałać Na Mnie, Cuda Czemu Nie <3

Pozytywka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-02, 15:21   #3071
19natka88
Zakorzenienie
 
Avatar 19natka88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4 606
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Pozytywka Pokaż wiadomość
Witam. 3 dni temu uprawiałam seks z moim chłopakiem bez zabezpieczenia niestety(poniosło nas) dodam ze mam dni płodne akurat, jednak on nie skończył we mnie. Czy jest możliwa ciąża jeżeli on wyszedł przed wszystkim??
Tak.
__________________
Szymek

Dominik

Martynka
19natka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-03, 09:11   #3072
Agnes1990
Raczkowanie
 
Avatar Agnes1990
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: CBR - JST
Wiadomości: 85
GG do Agnes1990
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Pozytywka Pokaż wiadomość
Witam. 3 dni temu uprawiałam seks z moim chłopakiem bez zabezpieczenia niestety(poniosło nas) dodam ze mam dni płodne akurat, jednak on nie skończył we mnie. Czy jest możliwa ciąża jeżeli on wyszedł przed wszystkim??
Wątpliwe.
__________________
! OD 24 GRUDNIA 2010 ROKU JESTEM ZARĘCZONA !


! KOCHAM CIĘ ARECZQ !


! 7.09.2013 - ŚLUBUJEMY UROCZYŚCIE !
Agnes1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-04, 22:00   #3073
iguana333
Rozeznanie
 
Avatar iguana333
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 871
Unhappy Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

mam taki problem...jestem w 36 dniu cyklu miesiączki nie mam, 2 testy negatywne, temperatura 36,4...także w ciąży nie jestem (a szkoda bo od tego miesiąca zaczęliśmy się starać). Wcześniej regularnie miesiączkowałam 25-28 dniowe cykle. Mam ogólnie podejrzenie policystycznych jajników. Za niski progesteron w drugiej fazie cyklu, za wysoka prolaktyna po obciążeniu (bez w normie). Mam teraz wzdęty brzuch i pobolewają mnie jajniki czasem, jednak innych objawów nie ma. Czym może być spowodowane moje zatrzymanie miesiączki?
iguana333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-05, 21:20   #3074
Ket21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Hej Dziewczyny...
jestem w strasznej rozterce, ponieważ ostatni okres miałam 28 czerwca i do tej pory go nie widać.. cykle mam 28-29 dniowe.
zrobiłam dwa testy, nie wiem czy mogłyby pokazać fałszywy wynik, ponieważ robiłam je popołudniu i w dodatku od jakiegoś czasu często biegam do toalety. testy pokazały wynik negatywny.
ehh.. mimo wszystko boję się,że to może być ciąża.
od paru dniu też pobolewa mnie brzuch i piersi. innych jako takich objawów nie mam.. a do gina chciałam iść,ale wyznaczyli mi termin za dwa tyg dopiero ;/
Ket21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-08, 19:14   #3075
leoo001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Witajcie
Jestem pierwszy raz na forum i należę do tej części kobiet, które chcą już mieć dzidzię Mam w związku z tym pytanie. Ostatnia @ zaczęła mi się 12 lipca, a z mężem kochałam się bez zabezpieczenia 22 lipca. Czy jest szansa, że zaszłam w ciążę? Niestety nie jestem dobra w obliczaniu dni płodnych. Dodam tylko, że zrobiłam już kilka testów i wszystkie wyszły negatywnie Pozdrawiam i czekam na wiadomości
leoo001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-09, 19:29   #3076
paula14395
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Witam. Jestem tutaj nowa i mam pytanie. Dostałam okres 7 lipca, trwał 5 dni, natomiast kochałam się z moim chłopakiem analnie 17 lipca, 25 lipca i 31 lipca. Czy któryś z tych dni był moim płodnym ? nigdy nie umiem sobie tego wyliczyć. Nie skończył w mojej pupie, że tak się wyrażę, ale martwi mnie ten płyn ejakulacyjny, którego było dużo (miałam go potem na pupie, udach i w okolicach pochwy też ) i przede wszystkim to, że ok 4-5 sierpnia powinnam dostać okres, a tu oprócz bólu jajników od kilku dni nic nie czuje ! Bardzo się martwie, czy to może być ciąża? proszę o odpowiedź..
paula14395 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-10, 14:27   #3077
Agnes1990
Raczkowanie
 
Avatar Agnes1990
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: CBR - JST
Wiadomości: 85
GG do Agnes1990
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez paula14395 Pokaż wiadomość
Witam. Jestem tutaj nowa i mam pytanie. Dostałam okres 7 lipca, trwał 5 dni, natomiast kochałam się z moim chłopakiem analnie 17 lipca, 25 lipca i 31 lipca. Czy któryś z tych dni był moim płodnym ? nigdy nie umiem sobie tego wyliczyć. Nie skończył w mojej pupie, że tak się wyrażę, ale martwi mnie ten płyn ejakulacyjny, którego było dużo (miałam go potem na pupie, udach i w okolicach pochwy też ) i przede wszystkim to, że ok 4-5 sierpnia powinnam dostać okres, a tu oprócz bólu jajników od kilku dni nic nie czuje ! Bardzo się martwie, czy to może być ciąża? proszę o odpowiedź..
Jeżeli nie potrafisz sama wyliczyć sobie dni płodnych, to skorzystaj z kalkulatora internetowego, który jeżeli nie wyliczy Ci dni płodnych dokładnie, to z całą pewnością określi je w przybliżeniu. Nikt nie jest w stanie określić na podstawie podanych przez Ciebie informacji, czy któryś z 'tych' dni był Twoim dniem płodnym, ponieważ nie wiadomo, jak długie miewasz cykle i, czy są one regularne. Jesteś święcie przekonana, że facet nie skończył w Tobie? Nie słyszałam jeszcze i wiem z doświadczenia, że płynu ejakulacyjnego nie ma tak dużo! Istnieje prawdopodonbieństwo, że możesz być w ciąży. Skoro termin spodziewanej miesiączki już minął, a u Ciebie nadal nie wystąpiło krwawienie, to radzę Ci zrobić płytkowy test ciążowy. W Twoim przypadku możesz zrobić go nawet dziś. Życzę powodzenia i radzę Ci na przyszłość tak mocno nie zawierzać chłopakowi.
__________________
! OD 24 GRUDNIA 2010 ROKU JESTEM ZARĘCZONA !


! KOCHAM CIĘ ARECZQ !


! 7.09.2013 - ŚLUBUJEMY UROCZYŚCIE !

Edytowane przez Agnes1990
Czas edycji: 2011-08-10 o 14:31
Agnes1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 09:36   #3078
Leilaa
Raczkowanie
 
Avatar Leilaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 103
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Witam
Ostatni okres mialam 26.07.2011 i trwal 5 dni. od 4.08 wspołzyje z TZ regularnie bez zabezpieczenia ( staramy sie o dziecko ) 12.08 zaczelo sie u mnie krwawienie ( plamienie ? ) 17dc i trwalo do wczoraj pierwszego dnia jeden tampon i wkladka a nastepne dni lekko zabrudzona wkladka.
Zastanawiam sie czy to mogło byc plamienie implantacyjne ? czy okres przyspieszony? ( chociaz pierwszy raz mi sie cos takiego zdarzyło ) Kiedy moge zrobic test?
Leilaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 13:22   #3079
magnoliss
Raczkowanie
 
Avatar magnoliss
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 140
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Leilaa Pokaż wiadomość
Witam
Ostatni okres mialam 26.07.2011 i trwal 5 dni. od 4.08 wspołzyje z TZ regularnie bez zabezpieczenia ( staramy sie o dziecko ) 12.08 zaczelo sie u mnie krwawienie ( plamienie ? ) 17dc i trwalo do wczoraj pierwszego dnia jeden tampon i wkladka a nastepne dni lekko zabrudzona wkladka.
Zastanawiam sie czy to mogło byc plamienie implantacyjne ? czy okres przyspieszony? ( chociaz pierwszy raz mi sie cos takiego zdarzyło ) Kiedy moge zrobic test?
A masz regularne cykle? plamienie implantacyjne zwykle jest niewielkie i pojawia się około tygodnia od owulacji.
magnoliss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-17, 14:50   #3080
Leilaa
Raczkowanie
 
Avatar Leilaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 103
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Nie mam regularnych cykli. Dziewczyny z Poczekalni napisaly mi ze to chyba jest krwawienie śródcykliczne. A z tego co czytalam to najwieksza szansa na poczecie teraz jest.. tylko polapac sie nie moge czy w czasie tego krwawienia czy po nim. Kupie testy owulacyjne i bede sprawdzala mam nadzieje ze sie uda
Leilaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 12:30   #3081
lena881229
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Właśnie zrobiłam test i wyszły 2 kreseczki Druga bledsza, ale chyba się liczy? Jestem w wielkim szoku, nie wiem jak to powiedzieć mężowi. Mam ochotę wyjść z pracy (tak, zrobiłam test w pracy, nie wytrzymałam) i przebiec 5km do jego pracy, żeby mu to powiedzieć. Staraliśmy się o dzidzię 8 miesięcy, niezliczona ilość testów wylądowała w koszu, wiele łez wylanych, frustracja i wysłuchiwanie, że "młodzi ludzie to teraz nie chcą mieć dzieci". Już prawie straciłam nadzieję. Muszę to jeszcze potwierdzić u ginekologa, ale dziewczyny nie traćcie nadziei - nam się udało dopiero po 8 miesiącach! Mam nadzieję, że wszystko w porządku i że test nie jest trefny.
lena881229 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 19:44   #3082
dagirll
Wtajemniczenie
 
Avatar dagirll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 716
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez lena881229 Pokaż wiadomość
Właśnie zrobiłam test i wyszły 2 kreseczki Druga bledsza, ale chyba się liczy? Jestem w wielkim szoku, nie wiem jak to powiedzieć mężowi. Mam ochotę wyjść z pracy (tak, zrobiłam test w pracy, nie wytrzymałam) i przebiec 5km do jego pracy, żeby mu to powiedzieć. Staraliśmy się o dzidzię 8 miesięcy, niezliczona ilość testów wylądowała w koszu, wiele łez wylanych, frustracja i wysłuchiwanie, że "młodzi ludzie to teraz nie chcą mieć dzieci". Już prawie straciłam nadzieję. Muszę to jeszcze potwierdzić u ginekologa, ale dziewczyny nie traćcie nadziei - nam się udało dopiero po 8 miesiącach! Mam nadzieję, że wszystko w porządku i że test nie jest trefny.

Gratulacje! Ja dowiedziałam sie 9 dni temu też byłam w szoku zwłaszcza, że nie staralismy sie o dzidziusia, to byl wypadek, ale jestem bardzo szczesliwa Zrob sobie jeszcze dwa testy, jak oba wyjda pozytywne, mozesz juz miec pewnosc powodzenia
__________________







dagirll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 22:41   #3083
Kingulaaa
Zadomowienie
 
Avatar Kingulaaa
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 081
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Hej dziewczyny!

Mam ważne pytanie,. Z moją gospodarką hormonalną dzieje się coś niedobrego i wg zaleceń mam odrazu odkleić plaster. Teraz mam na sobie 2gi, trzeci dzień. Nie wiadomo co z następnymi plastrami i czy w ogóle będę ich mogła dalej używać. Czy w takim momencie jest możliwe zajście w ciąże? Zdaje mi się, że wg ulotki tak...ale wole się upewnić. Wizytę u lekarza najpóźniej będę mieć w poniedziałek, postaram się znaleźć jakiegoś lekarza w niedzielę... Pisałam w temacie plastrów, lecz tutaj jest większy "ruch". Kiedy w takim razie robić test?
Proszę o pomoc
__________________
Tylko w słowniku sukces jest przed wysiłkiem

razem od 09.03.2010 !

zaręczeni od 15.11.2012

ślub 19.09.2015


Kocham i jestem kochana
Kingulaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 09:55   #3084
MarlenaL
Raczkowanie
 
Avatar MarlenaL
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Sahara Zachodnia
Wiadomości: 448
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Cześć Dziewczyny,
dużo czytałam jeśli chodzi o ten wątek i w końcu postanowiłam przedstawić swoją sprawę i prosić Was o radę... odstawiłam Yasmin i błąd popełniłam, że wszystkiego nie notuję. @ miałam około 21-26lipca, z tym że owulację miałam 12 sierpnia, bolało... Nie zabezpieczaliśmy się nawet w dni płodne.
Pobolewał mnie brzuch ale to jakiś tydzień temu i teraz widzę, że piersi mi pęcznieją i te sprawy. Robiłam dwa razy test i wychodził negatywnie. Teraz nic mnie nie boli tylko te piersi. Nie wiem co mam myśleć.
Gin powiedział, że w pierwszym miesiącu po odstawieniu Yasmin najłatwiej o ciążę ale te testy...
Pomóżcie...

Edytowane przez MarlenaL
Czas edycji: 2011-08-23 o 09:58
MarlenaL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 14:09   #3085
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 999
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez MarlenaL Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny,
dużo czytałam jeśli chodzi o ten wątek i w końcu postanowiłam przedstawić swoją sprawę i prosić Was o radę... odstawiłam Yasmin i błąd popełniłam, że wszystkiego nie notuję. @ miałam około 21-26lipca, z tym że owulację miałam 12 sierpnia, bolało... Nie zabezpieczaliśmy się nawet w dni płodne.
Pobolewał mnie brzuch ale to jakiś tydzień temu i teraz widzę, że piersi mi pęcznieją i te sprawy. Robiłam dwa razy test i wychodził negatywnie. Teraz nic mnie nie boli tylko te piersi. Nie wiem co mam myśleć.
Gin powiedział, że w pierwszym miesiącu po odstawieniu Yasmin najłatwiej o ciążę ale te testy...
Pomóżcie...
Test mógł być zrobiony za wcześnie. Poczekaj jeszcze kilka dni. Po odstawieniu okres może się trochę spóźnić. Ból piersi może oznaczać zarówno zbliżającą się miesiączkę, jak i ciążę.
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 09:14   #3086
MarlenaL
Raczkowanie
 
Avatar MarlenaL
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Sahara Zachodnia
Wiadomości: 448
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

W dalszym ciągu nie mam @, nawet śluz nie jest odrobinę przebarwiony. Tyle, że brzuch mnie od czasu do czasu boli. Nie chcę pisać o swojej senności i obżarstwie, bo może to błędne objawy... Pomocy!!!
MarlenaL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 11:09   #3087
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 999
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez MarlenaL Pokaż wiadomość
W dalszym ciągu nie mam @, nawet śluz nie jest odrobinę przebarwiony. Tyle, że brzuch mnie od czasu do czasu boli. Nie chcę pisać o swojej senności i obżarstwie, bo może to błędne objawy... Pomocy!!!
Zrób test z krwi.
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 00:06   #3088
dagirll
Wtajemniczenie
 
Avatar dagirll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 716
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez MarlenaL Pokaż wiadomość
W dalszym ciągu nie mam @, nawet śluz nie jest odrobinę przebarwiony. Tyle, że brzuch mnie od czasu do czasu boli. Nie chcę pisać o swojej senności i obżarstwie, bo może to błędne objawy... Pomocy!!!

Idz do lekarza.
__________________







dagirll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 07:35   #3089
MarlenaL
Raczkowanie
 
Avatar MarlenaL
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Sahara Zachodnia
Wiadomości: 448
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Może jeszcze za wcześnie? Brzucha dalej pobolewa a @ ani widu ani słychu...
MarlenaL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 08:59   #3090
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 999
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez MarlenaL Pokaż wiadomość
Może jeszcze za wcześnie? Brzucha dalej pobolewa a @ ani widu ani słychu...
A który to dzień cyklu? I ile zazwyczaj trwają Twoje cykle?
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-14 19:15:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:04.