prykanie, bekanie faceta- co wy na to? - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-19, 20:40   #121
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: prykanie, bekanie faceta- co wy na to?

Cytat:
Napisane przez losangelesss Pokaż wiadomość
To ze przy mnie sobie pozwalal, to nie znaczylo, ze nie uznawal mnie za czlowieka hahahaha. Jak by to przeczytal, to by chyba ze smiechu padl. Rzecz w tym, ze po prostu czul sie przy mnie swobodnie i oboje mielismy do tego dystans

Nie no, rozbawilas mnie wg Ciebie powinnam czuc sie wtedy upokorzona i nieszanowana, bo on nie widzi we mnie czlowieka a to dobre
Jak powiedziała wisienka brak kultury jest brakiem kultury.
Jeżeli on przy innych umie zachować się powściągliwie a tylko dla ciebie robi wyjątek...cóż.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 20:41   #122
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: prykanie, bekanie faceta- co wy na to?

U mnie w związku też już weszliśmy w fazę "robimy kupę i puszczamy bąki", aczkolwiek nie urządzamy sobie pierdzących maratonów, tylko jak jednej stronie zdarzy się bąknąć, to mówi "ups, przepraszam" i tyle. Raz miałam taką wpadkę, mój facio grał na kompie i miał słuchawki, a ja miałam wzdęcie, bo się najadłam owoców i tak sobie popierdywałam, myśląc, że nie słyszy, a on do mnie nagle "Wszystko słyszę" Bekać przy sobie nie pozwalam, na początku związku robił to nieskrępowanie po wypiciu napojów gazowanych, to tak mnie to wkurzyło, że zrypałam TŻ równo i od tego momentu jest spokój. Jak chce beknąć, to idzie do przedpokoju, albo jak to "nagła sprawa" to zatyka usta ręką. Kupy przy sobie nie robimy ani siku, chyba że to pilne, to się wchodzi do łazienki i prosi o chwilę na tronie i nie otwieranie kabiny prysznica

Edytowane przez agniesikk
Czas edycji: 2011-08-19 o 20:43
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 20:46   #123
wisienka_na_torcie
Zakorzenienie
 
Avatar wisienka_na_torcie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 010
Dot.: prykanie, bekanie faceta- co wy na to?

Cytat:
Napisane przez losangelesss Pokaż wiadomość

Nie no, rozbawilas mnie wg Ciebie powinnam czuc sie wtedy upokorzona i nieszanowana, bo on nie widzi we mnie czlowieka a to dobre
Nie obraź się, ale strasznie płytkim tokiem myślenia idziesz... Ale co kto lubi, jak to mówią...
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=679770
Zapraszam do wymiany
wisienka_na_torcie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 20:46   #124
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: prykanie, bekanie faceta- co wy na to?

Nienawidzę jak ktoś przy mnie pierdzi i beka.
Ohydne to i tyle.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 20:54   #125
anka_bunio
Rozeznanie
 
Avatar anka_bunio
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 554
Dot.: prykanie, bekanie faceta- co wy na to?

Cytat:
Napisane przez wisienka_na_torcie Pokaż wiadomość
Zgadzam się
Generalnie jak się zdarzy, sporadycznie, jak się przeprosi to ok, ale takie zachowanie moim zdaniem jest obrzydliwe. W towarzystwie swoich przyszłych dzieci też będzie się tak zachowywał , tym samym sprawiając, że dzieci będa czerpały wzorce ? Brak kultury jest brakiem kultury.
Pomijając ochydę, brak ogłady i inne powody, jest to, o czym pomyślałam na początku: czy taki ojciec/matka pozwoli na to samo dzieciom? Bo jeśli nie, to malec zapyta: "Ale dlaczego tatuś/mamusia mogą?..."
__________________
Jeżeli twierdzisz, że natura zaprojektowała Cię abyś jadł mięso, to najpierw zabij własnoręcznie to co zamierzasz zjeść. Zrób to, uzbrojony jednak tylko w to, w co wyposażyła Cię natura, bez pomocy noża, tasaka czy topora.

Kot przybity do drzwi urzędu. Poszukuję sprawcy
anka_bunio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 21:02   #126
niccolle
Zadomowienie
 
Avatar niccolle
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 119
Dot.: prykanie, bekanie faceta- co wy na to?

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
Nienawidzę jak ktoś przy mnie pierdzi i beka.
Ohydne to i tyle.
Zgadzam się. Fuj.
niccolle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 21:03   #127
losangelesss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 52
Dot.: prykanie, bekanie faceta- co wy na to?

Cytat:
Napisane przez wisienka_na_torcie Pokaż wiadomość
Nie obraź się, ale strasznie płytkim tokiem myślenia idziesz... Ale co kto lubi, jak to mówią...
Dla sprostowania: ja nie lubilam, jak tż puszczal baki :| Ale po prostu nabralam dystansu do tej sprawy. Swego czasu, kiedy jeszcze nie mialam chlopaka, uznawalam to za okropne i pamietam kiedy pierwszy raz zdarzylo sie mojemu tżtowi. Bylam oburzona tak naprawdę, ale udawalam, ze nic sie nie stalo, ze mu sie wymsknelo, bo to akurat bylo niechcacy. To byly nasze poczatki i obrocilam to delikatnie w smieszna sytuacje, zeby mu glupio nie bylo. Potem jednak, kiedy zaczelismy czuc sie przy sobie swobodnie, moje podejscie sie zmienilo, tym bardziej jeszcze, ze on mial problemy z gazami. I gdybym jasno oznajmila, ze mnie to drazni i tego nienawidze, to na pewno by to uszanowal. Ale jak mowie, bylam wyluzowana. Zawsze go tylko klepnelam z usmiechem, zeby przestal, ale nie byl to jakis problem straszny, zebym miala sie z nim o to klocic.

Edytowane przez losangelesss
Czas edycji: 2011-08-19 o 21:04
losangelesss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-19, 21:46   #128
Lidia Paulina
Rozeznanie
 
Avatar Lidia Paulina
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: łódzkie/zachodniopomorskie
Wiadomości: 524
Dot.: prykanie, bekanie faceta- co wy na to?

losangelesss, całym sercem popieram! W moim związku też nie ma skrępowania w takiej sytuacji. No bo kurczę, DLA MNIE puszczenie bąka NIE JEST obrzydliwe. Dla mojego TŻ też nie. Generalnie fizjologia nas nie brzydzi, a już szczególnie nasza. Kiedy jesteśmy sami, nie jest to też przejaw braku kultury, bo oboje w towarzystwie innych osób zachowujemy się kulturalnie. A i we własnym towarzystwie nie popierdujemy sobie od tak, żeby cicho nie było... Tylko odpieram atak, który nastąpi - nie uważam, że zachowujemy się wobec siebie niekulturalnie i TŻ też tak nie uważa. Traktujemy się jako jedność, jeden duch i jedno ciało, więc nie wyobrażam sobie, żebyśmy mieli puszczanie bączków uważać za coś obrzydliwego... Kiedy jestem z TŻtem, jestem w DOMU! Nie na salonach, u przyjaciółki ani na uczelni, tylko w domowych pieleszach!
Swoją drogą... Zawsze mnie śmieszyło wychodzenie do toalety, żeby puścić bąka. Nigdy się z tym nie spotkałam ;D No kurczę, że niby jak - siedzę w fotelu, spinam poślady, bo czuję, że zaraz wyjdzie, więc wstaję z miną kota srającego na pustyni i tuptam do łazienki, zamykam się na cztery spusty, puszczam bączka i wychodzę? Eee... Nie, to nie dla mnie
__________________
[FONT="Palatino Linotype"]
Lidia Paulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 21:49   #129
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: prykanie, bekanie faceta- co wy na to?

Jak ktoś zdąży pójść do toalety, to ok. Ale wątpię, dlatego jak pisałam nie przeszkadza mi, że wyrwie się. I szczerze? Nie musi mnie przepraszać, wiem, że mu się wyrwało. Nikt chyba nie jest fanem zapachu bąków, ale jak pisałam, jeżeli to nie zdarza się non stop, tylko czasem i w domowych pieleszach, nie przy ludziach i nie np w sytuacji, gdy jem coś, to naprawdę rozumiem i nie latam z maczetą.
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 22:24   #130
losangelesss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 52
Dot.: prykanie, bekanie faceta- co wy na to?

Cytat:
Napisane przez Lidia Paulina Pokaż wiadomość
losangelesss, całym sercem popieram! W moim związku też nie ma skrępowania w takiej sytuacji. No bo kurczę, DLA MNIE puszczenie bąka NIE JEST obrzydliwe. Dla mojego TŻ też nie. Generalnie fizjologia nas nie brzydzi, a już szczególnie nasza. Kiedy jesteśmy sami, nie jest to też przejaw braku kultury, bo oboje w towarzystwie innych osób zachowujemy się kulturalnie. A i we własnym towarzystwie nie popierdujemy sobie od tak, żeby cicho nie było... Tylko odpieram atak, który nastąpi - nie uważam, że zachowujemy się wobec siebie niekulturalnie i TŻ też tak nie uważa. Traktujemy się jako jedność, jeden duch i jedno ciało, więc nie wyobrażam sobie, żebyśmy mieli puszczanie bączków uważać za coś obrzydliwego... Kiedy jestem z TŻtem, jestem w DOMU! Nie na salonach, u przyjaciółki ani na uczelni, tylko w domowych pieleszach!
Swoją drogą... Zawsze mnie śmieszyło wychodzenie do toalety, żeby puścić bąka. Nigdy się z tym nie spotkałam ;D No kurczę, że niby jak - siedzę w fotelu, spinam poślady, bo czuję, że zaraz wyjdzie, więc wstaję z miną kota srającego na pustyni i tuptam do łazienki, zamykam się na cztery spusty, puszczam bączka i wychodzę? Eee... Nie, to nie dla mnie
Chociaż Ty rozumiesz I za✂✂✂iste zakonczenie o zamykaniu sie w lazience, zeby baka puscic Naprawdę tekst sine.iry, że mój tż nie traktuje mnie jak czlowieka, rozwalil mnie na czesci pierwsze

Edytowane przez losangelesss
Czas edycji: 2011-08-19 o 22:27
losangelesss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 22:32   #131
anka_bunio
Rozeznanie
 
Avatar anka_bunio
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 554
Dot.: prykanie, bekanie faceta- co wy na to?

Cytat:
Napisane przez losangelesss Pokaż wiadomość
Chociaż Ty rozumiesz I za✂✂✂iste zakonczenie o zamykaniu sie w lazience, zeby baka puscic Naprawdę tekst sine.iry, że mój tż nie traktuje mnie jak czlowieka, rozwalil mnie na czesci pierwsze
ale po co kpiąco i agresywnie? Niektórych rozwala na części pierwsze bekanie. Bo co, do cholery, w tym radosnego i zabawnego?
Każdy ma swoje zdanie na ten temat. I tyle.
__________________
Jeżeli twierdzisz, że natura zaprojektowała Cię abyś jadł mięso, to najpierw zabij własnoręcznie to co zamierzasz zjeść. Zrób to, uzbrojony jednak tylko w to, w co wyposażyła Cię natura, bez pomocy noża, tasaka czy topora.

Kot przybity do drzwi urzędu. Poszukuję sprawcy
anka_bunio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-19, 22:35   #132
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: prykanie, bekanie faceta- co wy na to?

Ale Wy ostrą dyskusję na ten temat prowadzicie cieszcie się z tego, że Wam pierdzącym i niepierdzącym takie układy z partnerami pasują i tyle Co Was cudze bąki obchodzą, ciekawszych tematów na Wizażu nie ma do dyskusji?
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 22:43   #133
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: prykanie, bekanie faceta- co wy na to?

Cytat:
Napisane przez losangelesss Pokaż wiadomość
Naprawdę tekst sine.iry, że mój tż nie traktuje mnie jak czlowieka, rozwalil mnie na czesci pierwsze
Nie, napisałam, że nie traktuje cię jak innych ludzi bazując na twoim stwierdzeniu, że on przy ludziach się tak nie zachowuje. Widać jesteś dla niego człowiekiem innego sortu. I to wyjątkowe traktowanie bynajmniej nie jest niczym zaszczytnym >> w moim odczuciu.
Zachowanie twojego faceta jest obleśne - co tu kryć, ale oczywiście, ze to twój problem. Jeden lubi jak mu walca grają, a drugi jak mu stopy śmierdzą.


Cytat:
Napisane przez agniesikk Pokaż wiadomość
Co Was cudze bąki obchodzą, ciekawszych tematów na Wizażu nie ma do dyskusji?
A co ciebie obchodzi, że innych to obchodzi > możnaby zapytać.
Rozmawiamy na durny temat, mało tu takich ?
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 22:54   #134
bosky_Roman
Rozeznanie
 
Avatar bosky_Roman
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 935
Dot.: prykanie, bekanie faceta- co wy na to?

Cytat:
Napisane przez Lidia Paulina Pokaż wiadomość
No kurczę, że niby jak - siedzę w fotelu, spinam poślady, bo czuję, że zaraz wyjdzie, więc wstaję z miną kota srającego na pustyni i tuptam do łazienki, zamykam się na cztery spusty, puszczam bączka i wychodzę? Eee... Nie, to nie dla mnie
Zapomniałaś jeszcze o odkręceniu wody co, by go zagłuszyć.
bosky_Roman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 22:55   #135
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: prykanie, bekanie faceta- co wy na to?

Cytat:
Napisane przez losangelesss Pokaż wiadomość
Chociaż Ty rozumiesz I za✂✂✂iste zakonczenie o zamykaniu sie w lazience, zeby baka puscic
Podobno sama tylko w toalecie to załatwiasz:

Cytat:
Napisane przez losangelesss Pokaż wiadomość
ja z kolei nigdy nie piernelam przy nim bo ja nawet sama przy sobie nie pierne tylko w toalecie :P
W ogóle wiesz, mam wrażenie, że tobie to po prostu przeszkadza ale jak sama wcześniej przyznałaś - przyzwyczaiłaś się do tego chlewikowatego zachowania swojego faceta. Dziwię ci się, bo skoro nie podoba ci się to, to domagaj się innego zachowania. Tym bardziej, że sama zachowujesz się kulturalnie.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 23:05   #136
keira2008
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 800
Dot.: prykanie, bekanie faceta- co wy na to?

Jeśli się zdarzy - każdy zrozumie. Wystarczy przeprosić. Takie sytuacje obracamy w żart. Oczywiście robienie tego nagminnie z premedytacją jest niesmaczne.

Ale nie rozumiem tu kilku stwierdzeń, że ktoś przy Tż by bąka nie puścił nigdy.
A o np kiedy wy idziecie spać a Tż np ogląda film? Przecież podczas snu, to i owo się rozluźnia i bąki same lecą jeśli jest gaz w jelitach.
__________________

keira2008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 23:13   #137
morska fala
Rozeznanie
 
Avatar morska fala
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 611
Dot.: prykanie, bekanie faceta- co wy na to?

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Podobno sama tylko w toalecie to załatwiasz:
Dzięki za wyszukanie tego postu, coś mi też nie grało, bo kojarzyłam ten tekst o toalecie, a tu nagle kpiny z osób, które radośnie nie puszczają boków przy partnerze, tylko dyskretnie odchodzą w ustronny miejsce.

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
W ogóle wiesz, mam wrażenie, że tobie to po prostu przeszkadza ale jak sama wcześniej przyznałaś - przyzwyczaiłaś się do tego chlewikowatego zachowania swojego faceta. Dziwię ci się, bo skoro nie podoba ci się to, to domagaj się innego zachowania. Tym bardziej, że sama zachowujesz się kulturalnie.
Ja na wstępie pisałam, że mnie takie celowe puszczanie bąków zniesmacza i jest dla mnie brakiem kultury. Facet, który robiłby to przy mnie notorycznie beż żadnej krępacji szybko by siebie mi obrzydził. Nie wyobrażałabym sobie wtedy jakichś namiętnych nocy, tuż po "bąkowym" koncercie(taka ze mnie "paniusia" jak już ktoś napisał). Nie mylić ze sporadycznymi sytuacjami kiedy komuś czasami coś się przydarzy.

Wydaje mi się, że losangelesss trochę sama sobie tłumaczy zachowanie TŻ swobodą itp., a tak naprawdę to takie komfortowe dla Niej nie jest - tak jak radzi sine.ira - po prostu zakomunikuj Mu, że drażni Cię takie zachowanie.
(PS. To tylko moje odczucia tzn. jak widać nie tylko moje, więc jeśli tak nie jest, to zlekceważ moją radę).
__________________
Akcje: Pajacyk, Pusta Miska, Okruszek, Polskie Serce, Wyklikaj Żywność, Habitat i Marzenia za jednym kliknięciem:

Wejdź na stronę i kliknij w serduszko "7 w 1".

http://humanitarni.pl/



morska fala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 23:30   #138
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: prykanie, bekanie faceta- co wy na to?

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
O widzisz, myślę podobnie i też mi się skojarzyło to, co pogrubiłam w Twojej wypowiedzi.
Dzień, w którym mój kochany zacznie czuć się "swobodnie" (uwielbiam ten argument ), albo powie do mnie "matka" będzie początkiem końca, serio.

Zastanawia mnie cały czas ten podział: z TŻetem puszczamy bąki i luz, a przy gościach oczywiście przenigdy w życiu. Ciekawe, dlaczego? Czyżby dlatego, że ludzie na ogół nie przepadają za wwąchiwaniem wydzielin różnego pochodzenia i nie mają na nie ochoty? A może byłoby to odebrane jako mało uprzejme? Hm, jeśli TŻ nie jest osobą, wobec której chcemy się zachować kulturalnie, to nie mam pytań. Chociaż, zaraz ktoś wytoczy ciężkie działo, że "to takie naturalne"- no nie wiem, może niektórzy lubią kisić się we własnych, naturalnych smrodkach i po pewnym czasie już ich nie czują
już niechby sobie przy gościach prykał ale przy mnie wara. W końcu to nie oni mają namiętnego kochanka w nim widzieć tylko ja A tak na poważnie to jeśli chodzi o tę wypowiedź z gośćmi to kołtuneria i tyle.
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 23:33   #139
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: prykanie, bekanie faceta- co wy na to?

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Nie, napisałam, że nie traktuje cię jak innych ludzi bazując na twoim stwierdzeniu, że on przy ludziach się tak nie zachowuje. Widać jesteś dla niego człowiekiem innego sortu. I to wyjątkowe traktowanie bynajmniej nie jest niczym zaszczytnym >> w moim odczuciu.
Zachowanie twojego faceta jest obleśne - co tu kryć, ale oczywiście, ze to twój problem. Jeden lubi jak mu walca grają, a drugi jak mu stopy śmierdzą.




A co ciebie obchodzi, że innych to obchodzi > możnaby zapytać.
Rozmawiamy na durny temat, mało tu takich ?
Drążycie temat, jakby to była sprawa życia i śmierci. Reagujesz tak agresywnie i bronisz w tym temacie poglądów jak lwica kociąt. Mi nic do tego, spieraj się dalej na temat bąków i kupy Dobrze, że idzie weekend, to będziesz mieć czas na pisanie w tym wątku.
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-19, 23:41   #140
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: prykanie, bekanie faceta- co wy na to?

Nigdy nie pomyślałabym, że taki..temat wzbudzi tyle emocji i kontrowersji w sumie ciekawe dowiedzieć się jak to u innych wygląda
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 23:57   #141
grzeczna teoretycznie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 309
Dot.: prykanie, bekanie faceta- co wy na to?

chyba wtrącę się do dyskusji małym pytaniem :p
pisałyście wcześniej o rozpoczynającym się 'etapie bąków' w związku, kiedy to mnie więcej u was nastąpiło (ile tygodni, mcy, lat od rozpoczęcia związku)? pytam o te przypadkowe 'pryknięcia'

od siebie: pamiętam jedną akcję, że siedziałam już ex TŻtowi na kolanach i jakoś się tam wygłupialiśmy, w pewnym momencie wygięłam się tak do tyłu i... samo poszło (na szczęście bezwonny). przeżywałam to masakrycznie, on się głupkowato uśmiechnął i tyle. ale do tej pory to sobie wypominam, mimo, że nie jesteśmy już razem od dawna

i jeszcze jedno, słyszałam, że podczas seksu czasami też się różne dźwięki podobne do 'pryków' z pochwy wydobywają i tu pytanie do wszystkich zagorzałych przeciwniczek: czy tego też się tak okropnie wstydzicie i chcecie to dla siebie (jakimś cudem) zatrzymać, tzn tak, żeby TŻ nie słyszał? przecież to jest intymna chwila, przy której niezbyt fajny dźwięk się wydobywa
__________________
ewentualnie Zuźka
grzeczna teoretycznie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 00:02   #142
losangelesss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 52
Dot.: prykanie, bekanie faceta- co wy na to?

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Podobno sama tylko w toalecie to załatwiasz:



W ogóle wiesz, mam wrażenie, że tobie to po prostu przeszkadza ale jak sama wcześniej przyznałaś - przyzwyczaiłaś się do tego chlewikowatego zachowania swojego faceta. Dziwię ci się, bo skoro nie podoba ci się to, to domagaj się innego zachowania. Tym bardziej, że sama zachowujesz się kulturalnie.
Ale Ty mi nie musisz radzic, zebym sie domagala Po pierwsze dlatego, że juz z nim nie jestem (wiec czytaj uwaznie. Pisalam ciagle w czasie przeszlym), a po drugie nawet jesli bysmy byli razem, to Twoja rada bylaby zbedna. To nie byl dla mnie problem, mialam wieksze, dlatego z tego sie smialam, zawsze obracalismy to w zart i wszystko bylo ok. No i nawet jesli sie przyzwyczailam do takiego jego zachowania, to co w zwiazku z tym?
losangelesss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 00:02   #143
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: prykanie, bekanie faceta- co wy na to?

Cytat:
i jeszcze jedno, słyszałam, że podczas seksu czasami też się różne dźwięki podobne do 'pryków' z pochwy wydobywają i tu pytanie do wszystkich zagorzałych przeciwniczek: czy tego też się tak okropnie wstydzicie i chcecie to dla siebie (jakimś cudem) zatrzymać, tzn tak, żeby TŻ nie słyszał? przecież to jest intymna chwila, przy której niezbyt fajny dźwięk się wydobywa
Mi się kiedyś "pyrkło" pochwą po piesku. Akurat Tż wyszedł a tu taki potężny "pierd". Myślał, że dostał po chamsku prosto w twarz, a jak się dowiedział, że to tylko powietrzne, to się ze smiechu popłakał... Dzisiaj też się z tego śmiejemy i jak się zdarza teraz to zawsze TŻ przypomina tamtą sytuację. Nie ma czego ukrywać...
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 00:04   #144
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: prykanie, bekanie faceta- co wy na to?

Cytat:
Napisane przez grzeczna teoretycznie Pokaż wiadomość
i jeszcze jedno, słyszałam, że podczas seksu czasami też się różne dźwięki podobne do 'pryków' z pochwy wydobywają i tu pytanie do wszystkich zagorzałych przeciwniczek: czy tego też się tak okropnie wstydzicie i chcecie to dla siebie (jakimś cudem) zatrzymać, tzn tak, żeby TŻ nie słyszał? przecież to jest intymna chwila, przy której niezbyt fajny dźwięk się wydobywa
nawet jakbyś nie napisała, że nigdy ci się to nie zdarzyło, to od razu widać, że nie tych odgłosów zapowietrzonej pochwy się nie da `zatrzymać` ja zawsze jak mam znowu prykać pochwą to przykładam sobie palce i powietrze mimo że wychodzi, to nie słychać aż tak dźwięków. chociaż tż-towi to nie przeszkadza, to ja jednak tego nie lubię
ale to jednak nie to samo, bo to tylko zwykłe powietrze, bezzapachowe
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 00:07   #145
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: prykanie, bekanie faceta- co wy na to?

Cytat:
Napisane przez Linaewen Pokaż wiadomość
Mi się kiedyś "pyrkło" pochwą po piesku. Akurat Tż wyszedł a tu taki potężny "pierd". Myślał, że dostał po chamsku prosto w twarz, a jak się dowiedział, że to tylko powietrzne, to się ze smiechu popłakał... Dzisiaj też się z tego śmiejemy i jak się zdarza teraz to zawsze TŻ przypomina tamtą sytuację. Nie ma czego ukrywać...
No jasne, nie masz na to wpływu, można z tego pośmiać się i nie ma co się tym przejmować .
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 00:11   #146
morska fala
Rozeznanie
 
Avatar morska fala
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 611
Dot.: prykanie, bekanie faceta- co wy na to?

Cytat:
Napisane przez grzeczna teoretycznie Pokaż wiadomość
chyba wtrącę się do dyskusji małym pytaniem :p
pisałyście wcześniej o rozpoczynającym się 'etapie bąków' w związku, kiedy to mnie więcej u was nastąpiło (ile tygodni, mcy, lat od rozpoczęcia związku)? pytam o te przypadkowe 'pryknięcia'
Oj u m nie długo, ale może dla tego, że byliśmy początkowo związkiem na odległość. Nie pamiętam dokładnie, ale z jakieś 4 lata.


Cytat:
Napisane przez grzeczna teoretycznie Pokaż wiadomość
i jeszcze jedno, słyszałam, że podczas seksu czasami też się różne dźwięki podobne do 'pryków' z pochwy wydobywają i tu pytanie do wszystkich zagorzałych przeciwniczek: czy tego też się tak okropnie wstydzicie i chcecie to dla siebie (jakimś cudem) zatrzymać, tzn tak, żeby TŻ nie słyszał? przecież to jest intymna chwila, przy której niezbyt fajny dźwięk się wydobywa
Zdarza mi się to bardzo rzadko i nie za bardzo wiem od czego to zależy, bo jakoś nie widzę związku z wybraną pozycją. Jednakże jak się zdarzyło pierwszy raz, to nikt nie był zdziwiony, bo zarówno ja jak i TŻ słyszeliśmy o tym zjawisku. Ale zaczęliśmy się śmiać, bo to nie było może krępujące (w odróżnieniu od bąków), ale jakoś tak "czar prysł" i musieliśmy od nowa budować napięcie
__________________
Akcje: Pajacyk, Pusta Miska, Okruszek, Polskie Serce, Wyklikaj Żywność, Habitat i Marzenia za jednym kliknięciem:

Wejdź na stronę i kliknij w serduszko "7 w 1".

http://humanitarni.pl/



morska fala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 00:11   #147
grzeczna teoretycznie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 309
Dot.: prykanie, bekanie faceta- co wy na to?

Cytat:
Napisane przez Grin Pokaż wiadomość
nawet jakbyś nie napisała, że nigdy ci się to nie zdarzyło, to od razu widać, że nie tych odgłosów zapowietrzonej pochwy się nie da `zatrzymać` ja zawsze jak mam znowu prykać pochwą to przykładam sobie palce i powietrze mimo że wychodzi, to nie słychać aż tak dźwięków. chociaż tż-towi to nie przeszkadza, to ja jednak tego nie lubię
ale to jednak nie to samo, bo to tylko zwykłe powietrze, bezzapachowe
no fakt, nie zdarzyło mi się, jestem dziewicą, ale z tym przykładaniem palców dobry patent, zapamiętam
__________________
ewentualnie Zuźka
grzeczna teoretycznie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 00:13   #148
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: prykanie, bekanie faceta- co wy na to?

Nie mam zamiaru Chcoiaż zdziwiło mnie na początku jego oburzenie, ob nie skumałam, o co mu chodzi

---------- Dopisano o 01:13 ---------- Poprzedni post napisano o 01:12 ----------

Cytat:
Zdarza mi się to bardzo rzadko i nie za bardzo wiem od czego to zależy, bo jakoś nie widzę związku z wybraną pozycją.
To się zdaża, jak napompujesz powietrze do pochwy. Niektóre pozycje są bardziej pompujące, inne mniej
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 00:18   #149
morska fala
Rozeznanie
 
Avatar morska fala
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 611
Dot.: prykanie, bekanie faceta- co wy na to?

Cytat:
Napisane przez Linaewen Pokaż wiadomość
To się zdaża, jak napompujesz powietrze do pochwy. Niektóre pozycje są bardziej pompujące, inne mniej
Z tym powietrzem rozumiem, niemniej nie zauważyłam, żeby takie rzeczy się u mnie działy przy jakiejś konkretnej pozycji.
__________________
Akcje: Pajacyk, Pusta Miska, Okruszek, Polskie Serce, Wyklikaj Żywność, Habitat i Marzenia za jednym kliknięciem:

Wejdź na stronę i kliknij w serduszko "7 w 1".

http://humanitarni.pl/



morska fala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 00:26   #150
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: prykanie, bekanie faceta- co wy na to?

Cytat:
Napisane przez morska fala Pokaż wiadomość
Z tym powietrzem rozumiem, niemniej nie zauważyłam, żeby takie rzeczy się u mnie działy przy jakiejś konkretnej pozycji.
u mnie we wszystkich od tyłu, a więc nie w jednej konkretnej, ale to mimo wszystko jakaś grupa wspólna, w innych pozycjach nie
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:07.