Dziewczyny do dzieła! Zrzucamy zbędne kilogramy ! ;) - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-31, 18:34   #2611
windbag
Wtajemniczenie
 
Avatar windbag
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 804
Dot.: Dziewczyny do dzieła! Zrzucamy zbędne kilogramy ! ;)

Cytat:
Napisane przez meryy82 Pokaż wiadomość
Hej
Negra jak masz @ to się nie forsuj.
a tu co? co to za pustki?

wiecie, że czekolada dobrze wpływa na serce? w ramach poprawy kondycji serca wczamałam dzisiaj kawał truskawkowej czekolady i to było właśnie, to czego domagał się mój organizm
czekolada Jeszcze jak dodasz, że mleczna to już w ogole bede w niebie Wszelkie opinie, które słyszałam o dobrodziejstwach, jakie może zdziałać czekolada, tyczyły się czekolady gorzkiej
windbag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 18:58   #2612
Negra1987
Zadomowienie
 
Avatar Negra1987
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Ztądinąd
Wiadomości: 1 118
Dot.: Dziewczyny do dzieła! Zrzucamy zbędne kilogramy ! ;)

meryy82 już jakiś czas temu zauważyłam, że jak sobie trochę wycisku dam w pierwszy dzień @, to o wiele bardziej mi to pomaga niz jakies tam nospy, czy inne ketonale. Pozwijam się trochę z bólu, przemogę się, wskoczę chociażby na rowerek i szybciej mi ból mija. Fakt, że sobie ciśnienie podnoszę, a to nie za dobre w okres. Ale co w dzisiejszych czasach jest dobre
taaaaa - czekolada jest dobra I najlepiej kawowo - śmietankowaMniamm mmm......... lat temu jakieś 20 mój Kochany Tatuś przywoził takową z niemiec. A ze ja malućka byłam, i nie można mi było nic z kawą, bo rozrabiałam po nocach, to podobno kradłam ją z barku, jadłam pod kołdrą, a potem spałam w poscieli umazanej tym cudem
A jakiś czas temu, dokładnie ta samą czekoladę znalazłam w Lidl-u
Nie wyobrażacie sobie, jakieś to moje szczęście było, ile radochy miałam

Aaaa... zapomniała bym. Jutro wielki dzień!! Wchodzę na maszynę do płakania
__________________
"Jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć."

Edytowane przez Negra1987
Czas edycji: 2011-08-31 o 19:00
Negra1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 19:27   #2613
windbag
Wtajemniczenie
 
Avatar windbag
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 804
Dot.: Dziewczyny do dzieła! Zrzucamy zbędne kilogramy ! ;)

Cytat:
Napisane przez Negra1987 Pokaż wiadomość
meryy82 już jakiś czas temu zauważyłam, że jak sobie trochę wycisku dam w pierwszy dzień @, to o wiele bardziej mi to pomaga niz jakies tam nospy, czy inne ketonale. Pozwijam się trochę z bólu, przemogę się, wskoczę chociażby na rowerek i szybciej mi ból mija. Fakt, że sobie ciśnienie podnoszę, a to nie za dobre w okres. Ale co w dzisiejszych czasach jest dobre
taaaaa - czekolada jest dobra I najlepiej kawowo - śmietankowaMniamm mmm......... lat temu jakieś 20 mój Kochany Tatuś przywoził takową z niemiec. A ze ja malućka byłam, i nie można mi było nic z kawą, bo rozrabiałam po nocach, to podobno kradłam ją z barku, jadłam pod kołdrą, a potem spałam w poscieli umazanej tym cudem
A jakiś czas temu, dokładnie ta samą czekoladę znalazłam w Lidl-u
Nie wyobrażacie sobie, jakieś to moje szczęście było, ile radochy miałam

Aaaa... zapomniała bym. Jutro wielki dzień!! Wchodzę na maszynę do płakania
hhm moze podczas wysiłku wytwarzają się endorfiny, które Cię "znieczulają" ?

Dziewczyny, kusicie tą czekoladą aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, mam jedną w szafce
windbag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 21:11   #2614
Nezka07
Rozeznanie
 
Avatar Nezka07
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 879
Dot.: Dziewczyny do dzieła! Zrzucamy zbędne kilogramy ! ;)

Kiedyś, jeszcze w podstawówce, przyjechała do nas pewna pani, żeby uświadomić dziewczyny "co i jak" z kobiecym organizmem. Stwierdziła, że kobiety, które są wysportowane, lepiej znoszą ból podczas okresu, więc jakiś związek z ćwiczeniami musi to mieć. Ale na czym dokładnie polega ta zależności, to pojęcia nie mam. Tylko to dotyczy ćwiczeń w dłuższym okresie czasu. A z takich ćwiczeń "na bieżąco", to może i faktycznie chodzi o endorfiny. Ale nie zapominajmy też, że w trakcie ćwiczeń mięśnie się rozgrzewają, to też może mieć jakieś znaczenie dla odczuwania bólu

E tam, czekolada, dzisiaj wszamałam wieeeeelkiego rożka i jestem szczęśliwa
__________________
- O ile miałem możność stwierdzić, wydaje mi się, że powszechnie przyjęty przez kobiety sposób pisania listów jest nienaganny, z wyjątkiem trzech drobiazgów.
- Jakich to, proszę?
- Stały brak tematu, całkowite lekceważenie interpunkcji i częsta nieznajomość gramatyki.
Nezka07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 08:12   #2615
windbag
Wtajemniczenie
 
Avatar windbag
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 804
Dot.: Dziewczyny do dzieła! Zrzucamy zbędne kilogramy ! ;)

Cytat:
Napisane przez Nezka07 Pokaż wiadomość
Kiedyś, jeszcze w podstawówce, przyjechała do nas pewna pani, żeby uświadomić dziewczyny "co i jak" z kobiecym organizmem. Stwierdziła, że kobiety, które są wysportowane, lepiej znoszą ból podczas okresu, więc jakiś związek z ćwiczeniami musi to mieć. Ale na czym dokładnie polega ta zależności, to pojęcia nie mam. Tylko to dotyczy ćwiczeń w dłuższym okresie czasu. A z takich ćwiczeń "na bieżąco", to może i faktycznie chodzi o endorfiny. Ale nie zapominajmy też, że w trakcie ćwiczeń mięśnie się rozgrzewają, to też może mieć jakieś znaczenie dla odczuwania bólu

E tam, czekolada, dzisiaj wszamałam wieeeeelkiego rożka i jestem szczęśliwa
Przypomniało mi się że są pewne ćwiczenia, które warto wykonywać podczas okresu. Mam na myśli ćwiczenia rozciągające. Takie, przy ktorych siedzimy na podłodze z wyprostowanymi nogami i robimy skłony do przodu (oraz różne kombinacje tego ćwiczenia). Gdzieś mam książkę z tymi ćwiczeniami, jesli chcecie to pod wieczór ją wykopię i to, co warte uwagi
windbag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 08:48   #2616
Nezka07
Rozeznanie
 
Avatar Nezka07
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 879
Dot.: Dziewczyny do dzieła! Zrzucamy zbędne kilogramy ! ;)

Myślę, że ćwiczenia, nawet jako ciekawostkę, mogłabyś wrzucić

W "Rozmowach w toku" był kiedyś program o bolesnych miesiączkach i tam jakaś specjalistka zalecała, żeby usiąść po turecku, a potem (nie rozplątując nóg) się położyć. Ćwiczenie pochodzi bodajże z jogi i dobrze rozciąga mięśnie miednicy (o ile dobrze ją wtedy zrozumiałam). Przyznam, że na lekkie bóle pomaga, ale jak kogoś dopadnie okres-morderca, to wtedy chyba tylko przeciwbólowe zostają
__________________
- O ile miałem możność stwierdzić, wydaje mi się, że powszechnie przyjęty przez kobiety sposób pisania listów jest nienaganny, z wyjątkiem trzech drobiazgów.
- Jakich to, proszę?
- Stały brak tematu, całkowite lekceważenie interpunkcji i częsta nieznajomość gramatyki.
Nezka07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 08:50   #2617
gosha2504
Raczkowanie
 
Avatar gosha2504
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Prudnik/Opole
Wiadomości: 337
GG do gosha2504 Send a message via Skype™ to gosha2504
Dot.: Dziewczyny do dzieła! Zrzucamy zbędne kilogramy ! ;)

Mi ostatnio waga stoi na 60. Czasem jest 58,7, al głównie trzyma się w okolicach 60 kg. Wiem, że muszę się pilnować i przeczekać ten moment. Ładnie gubiło się cyferki na początku, a teraz zastój. Ale lepszy zastój niż przyrost, prawda?

Mam ostatnio problemy z wypróżnianiem się. Nie wiem czy to dlatego, że jem mniej niż kiedyś? Jem owoce, warzywa, produkty bogate w błonnik, ale chyba dokupię jeszcze taki sypki, który będę dodawać do jogurtów.

Moje dzisiejsze śniadanie: szklanka ciepłej wody z sokiem z ok. połowy cytryny, pół miseczki ciepłej owsianki na mleku z garścią pokrojonych w kostkę owoców (gruszka, winogrono, brzoskwinia) i herbatka (mięta, kminek, imbir).

Stosuję zasadę jednej garści owoców dziennie i posiłki co 3 godziny. O 12:00 zjem jogurt i wafla ryżowego (kolokwialnie nazywam go "styropianem":p).

Za chwilę zrobię codzienne ćwiczenia - brzuszki i pośladki.
__________________
W związku, od 26.12.2006r. <3

„Nie ma kobiet brzydkich, są tylko leniwe"
I cel (osiągnięty): 69,5 --> 60,0
II cel: 60-59-58-57-56-55

Edytowane przez gosha2504
Czas edycji: 2011-09-01 o 08:52
gosha2504 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-01, 09:42   #2618
Michalinka89
Rozeznanie
 
Avatar Michalinka89
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: fotelik przed komputerem ;)
Wiadomości: 868
GG do Michalinka89
Dot.: Dziewczyny do dzieła! Zrzucamy zbędne kilogramy ! ;)

Cytat:
Napisane przez gosha2504 Pokaż wiadomość
Mi ostatnio waga stoi na 60. Czasem jest 58,7, al głównie trzyma się w okolicach 60 kg. Wiem, że muszę się pilnować i przeczekać ten moment. Ładnie gubiło się cyferki na początku, a teraz zastój. Ale lepszy zastój niż przyrost, prawda?

Mam ostatnio problemy z wypróżnianiem się. Nie wiem czy to dlatego, że jem mniej niż kiedyś? Jem owoce, warzywa, produkty bogate w błonnik, ale chyba dokupię jeszcze taki sypki, który będę dodawać do jogurtów.

Moje dzisiejsze śniadanie: szklanka ciepłej wody z sokiem z ok. połowy cytryny, pół miseczki ciepłej owsianki na mleku z garścią pokrojonych w kostkę owoców (gruszka, winogrono, brzoskwinia) i herbatka (mięta, kminek, imbir).

Stosuję zasadę jednej garści owoców dziennie i posiłki co 3 godziny. O 12:00 zjem jogurt i wafla ryżowego (kolokwialnie nazywam go "styropianem":p).

Za chwilę zrobię codzienne ćwiczenia - brzuszki i pośladki.
Zamiast jogurtu lepiej wypij kefir, dużo zdrowszy a wafel ryżowy zastąp kromką chleba pełnoziarnistego
Moim zdaniem jedna garść owoców to jest jako miarka na raz dziennie a nie raz na dzień POwinno się spożywać dziennie koło 250g owoców i 750 g warzyw, żeby było 1kg razem owoców i warzyw, z przewagą na warzywa.
1 porcja to np.:
- 1 jabłko/ 1 pomidor
- garść truskawek/ garść śliwek
- porcja surówki/ miseczka sałatki
- 1 szklanka soku owocowego lub warzywnego
- garść orzechów
__________________

It always seems impossible until it is done.


Edytowane przez Michalinka89
Czas edycji: 2011-09-01 o 09:46
Michalinka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 09:55   #2619
gosha2504
Raczkowanie
 
Avatar gosha2504
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Prudnik/Opole
Wiadomości: 337
GG do gosha2504 Send a message via Skype™ to gosha2504
Dot.: Dziewczyny do dzieła! Zrzucamy zbędne kilogramy ! ;)

Kefir mam to za godzinkę wypiję
Chlebek pełnoziarnisty też jest, zazwyczaj jem go na I, a nie II śniadanie.

Chciałam teraz zjeść jogurt (Activia z samymi zbożami) z odrobiną owoców.

Co lepiej pić na czczo? Kefir czy ciepłą wodę z cytryną?
__________________
W związku, od 26.12.2006r. <3

„Nie ma kobiet brzydkich, są tylko leniwe"
I cel (osiągnięty): 69,5 --> 60,0
II cel: 60-59-58-57-56-55
gosha2504 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 14:12   #2620
Nezka07
Rozeznanie
 
Avatar Nezka07
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 879
Dot.: Dziewczyny do dzieła! Zrzucamy zbędne kilogramy ! ;)

gosha - błonnik w proszku zalepia jelita, lepiej dostarczać go w naturalnej formie I lepiej nie jedz żadnych Activii i innych tego typu cudów - sam cukier. Zamiast tego weź jogurt naturalny i dodaj do niego świeże owoce. Co do ostatniego pytania - wszystko najlepiej jeść/pić na pusty żołądek A sok z cytryny polecam wypić rano, przed śniadaniem

Zaliczyłam niespodziewanie 30 min ćwiczeń na orbitreku + 5 min rozciągania. Nie planowałam żadnych ćwiczeń, ale poczułam wewnętrzną potrzebę ruchu i jakoś wyszło
__________________
- O ile miałem możność stwierdzić, wydaje mi się, że powszechnie przyjęty przez kobiety sposób pisania listów jest nienaganny, z wyjątkiem trzech drobiazgów.
- Jakich to, proszę?
- Stały brak tematu, całkowite lekceważenie interpunkcji i częsta nieznajomość gramatyki.
Nezka07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 14:23   #2621
windbag
Wtajemniczenie
 
Avatar windbag
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 804
Dot.: Dziewczyny do dzieła! Zrzucamy zbędne kilogramy ! ;)

Cytat:
Napisane przez Nezka07 Pokaż wiadomość
gosha - błonnik w proszku zalepia jelita, lepiej dostarczać go w naturalnej formie I lepiej nie jedz żadnych Activii i innych tego typu cudów - sam cukier. Zamiast tego weź jogurt naturalny i dodaj do niego świeże owoce. Co do ostatniego pytania - wszystko najlepiej jeść/pić na pusty żołądek A sok z cytryny polecam wypić rano, przed śniadaniem

Zaliczyłam niespodziewanie 30 min ćwiczeń na orbitreku + 5 min rozciągania. Nie planowałam żadnych ćwiczeń, ale poczułam wewnętrzną potrzebę ruchu i jakoś wyszło
Nieźle się wkręciłaś, że masz wewnętrzną potrzebę ruchu

Tak sobie myślę, że chciałabym dobrać odpowiednie do swoich potrzeb ćwiczenia do wykonywania w domu, ale nie siłowe. Teraz, póki jest ciepło i mam czas, to mogę jezdzić na rowerze i marszować, ale jak przyjdzie jesień to popadnę w bezruch i nawet wtedy wewnętrzna potrzeba ruchu () nic nie da, bo nie wiem co mogłabym cwiczyć w domu
windbag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-01, 15:42   #2622
Nezka07
Rozeznanie
 
Avatar Nezka07
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 879
Dot.: Dziewczyny do dzieła! Zrzucamy zbędne kilogramy ! ;)

windbag - może poczytaj na Wizażu o zestawach ćwiczeń do ściągnięcia z internetu? Jest sporo wątków, a taki zestaw to chyba najlepsza opcja, bo monotonne, pojedyncze ćwiczenia wykonywane zazwyczaj bez ładu i składu, na dłuższą metę nie zdają egzaminu. Ciężko samemu ułożyć dobry trening z masy pojedynczych ćwiczeń, a w takim gotowym programie trening jest kompletny

Co do orbitreka- myślę, że gdybym sobie nie pofolgowała dzisiaj trochę ze słodyczami, to aż tak by mi się nie chciało
__________________
- O ile miałem możność stwierdzić, wydaje mi się, że powszechnie przyjęty przez kobiety sposób pisania listów jest nienaganny, z wyjątkiem trzech drobiazgów.
- Jakich to, proszę?
- Stały brak tematu, całkowite lekceważenie interpunkcji i częsta nieznajomość gramatyki.
Nezka07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 16:50   #2623
gosha2504
Raczkowanie
 
Avatar gosha2504
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Prudnik/Opole
Wiadomości: 337
GG do gosha2504 Send a message via Skype™ to gosha2504
Dot.: Dziewczyny do dzieła! Zrzucamy zbędne kilogramy ! ;)

Cytat:
Napisane przez Nezka07 Pokaż wiadomość
gosha - błonnik w proszku zalepia jelita, lepiej dostarczać go w naturalnej formie I lepiej nie jedz żadnych Activii i innych tego typu cudów - sam cukier. Zamiast tego weź jogurt naturalny i dodaj do niego świeże owoce. Co do ostatniego pytania - wszystko najlepiej jeść/pić na pusty żołądek A sok z cytryny polecam wypić rano, przed śniadaniem
Nazrywałam dzisiaj świeżych malin, więc zjem je jutro rano z jogurtem naturalnym i otrębami

Idę dzisiaj na fitness spalić obiadek i ciasteczka, które przygotowałam na deser dla rodziny. Ach te wyrzuty sumienia ;p ale czasem trzeba sobie pofolgować zwłaszcza, że za miesiąc powrót na studia :p
__________________
W związku, od 26.12.2006r. <3

„Nie ma kobiet brzydkich, są tylko leniwe"
I cel (osiągnięty): 69,5 --> 60,0
II cel: 60-59-58-57-56-55
gosha2504 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 18:45   #2624
windbag
Wtajemniczenie
 
Avatar windbag
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 804
Dot.: Dziewczyny do dzieła! Zrzucamy zbędne kilogramy ! ;)

Cytat:
Napisane przez Nezka07 Pokaż wiadomość
windbag - może poczytaj na Wizażu o zestawach ćwiczeń do ściągnięcia z internetu? Jest sporo wątków, a taki zestaw to chyba najlepsza opcja, bo monotonne, pojedyncze ćwiczenia wykonywane zazwyczaj bez ładu i składu, na dłuższą metę nie zdają egzaminu. Ciężko samemu ułożyć dobry trening z masy pojedynczych ćwiczeń, a w takim gotowym programie trening jest kompletny

Co do orbitreka- myślę, że gdybym sobie nie pofolgowała dzisiaj trochę ze słodyczami, to aż tak by mi się nie chciało
Masz rację, poszukam
windbag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 18:50   #2625
windbag
Wtajemniczenie
 
Avatar windbag
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 804
Dot.: Dziewczyny do dzieła! Zrzucamy zbędne kilogramy ! ;)

Obiecane ćwiczenia na dolegliwości miesiączkowe:

skłony tułowia siedząc, skłony tułowia stojąc,
rozciąganie głowa do kolan, rozciąganie kolad, ud,
świeca (słyszałam rozne opinie, niektorzy mówią, ze lepiej jej nie robić podczas okresu), kobra , kot, ryba (leżymy płasko na plecach, wkładamy dłonie pod pośladki, wypinamy do góry klatkę piersiową, głowę odchylamy do tyłu i ustawiamy na jej czubku.)

W załączniku zdjęcie do ćwiczenia rybka i kobra
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg c4a8a5428f26374f37e96ab0d0a68392,5,1.jpg (4,1 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: gif k,NjIzNDI2MzIsNDUyMTkyMzA=,f,g5.gif (2,7 KB, 1 załadowań)
windbag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 20:08   #2626
malinka_070190
Zakorzenienie
 
Avatar malinka_070190
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Nordhorn
Wiadomości: 3 746
Dot.: Dziewczyny do dzieła! Zrzucamy zbędne kilogramy ! ;)

Cytat:
Napisane przez Michalinka89 Pokaż wiadomość
Witam Was kochane
Jeju ale naskrobałyście, jest co czytać
A ja siedze w malinach już pół miesiąca, nawet polubiłam upały, chyba mi ich brakowało po tym zimnym lipcu aż żal, że lato się powoli kończy.

Chciałam ogłosić wszem i wobec , że osiągnełam swoje zamierzone wymiary teraz aby utrzymanie, bo od tych malin dalej chudnąć zaczełam.

PantherMint witaj Powiedz coś o sobie

Kochana gratulacjekl aski:

---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 21:01 ----------

Cytat:
Napisane przez meryy82 Pokaż wiadomość
hej.
Michalinko jej maliny, ja bym chyba się nie nadawała bo bym wszystkie zjadła I gratuluję osiągnięcia celuk laski:

malinko ale was do siebie ciągnie, ale, to dobrze nie ma nic w życiu cenniejszego niż miłość (moim skromnym zdaniem

Nezko a co u ciebie?

no a gdzie reszta?
ta a nowi, to jak chcą się przyłączyć, to może by tak zacząć coś pisać? a nie dzień dobry i cisza

a u mnie kolejny dzień pt. , że coś bym zjadła, tylko sama nie wiem co.
i zwykle kończy się na warzywie, kalafior, kalarepa, marchewka.
Najbardziej zadziwia mnie kalarepa wystarczy, że zjem jedną i jestem objedzona

Ojj warzywka najlepsze ja kocham kalariof

---------- Dopisano o 21:08 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Nezka07 Pokaż wiadomość
Grunt, że wybierasz zdrowe przekąski

A ja sobie walczę powoli, na razie nie ćwiczę, bo po imprezie i wcześniejszych zakupach (5 godzin biegałam po sklepach w poszukiwaniu bluzki ) na razie daję kostkom odpoczywać. Ale grunt, że waga powoli spada, co prawda w okolicach o,4kg na tydzień, jednak najważniejsze, że jest progres
I uczę się jedzenia w takich ilościach, żeby nie rozpychać żołądka... Ciężko idzie, ale już zauważam efekty

Faktycznie, z tymi nowymi, to różnie bywa - napiszą posta albo dwa i koniec Ale to ich decyzja, nie chcą z nami tworzyć tego wątku, ich strata

I obiema kończynami podpisuję się pod stwierdzeniem, że miłość jest najcenniejsza

Ojj ważne, że waga spada kochana

No tak to juz jest, wiele juz takich było co napisały po 1 poście i juz ich nie było;/

Tak miłość jest najcenniejsza

Ja z tż jestem prawie 5 lat razem...
__________________
49 kg!!! 14 kg za mną!!!


30/30 shred
malinka_070190 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 20:22   #2627
malinka_070190
Zakorzenienie
 
Avatar malinka_070190
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Nordhorn
Wiadomości: 3 746
Dot.: Dziewczyny do dzieła! Zrzucamy zbędne kilogramy ! ;)

Cytat:
Napisane przez Negra1987 Pokaż wiadomość
malinka_070190 Najważniejsze, że będziecie razem, nie ważne czy tu, czy tam. My niestety nie mamy takiej możliwości, żeby zrobić sobie niespodziankę( Ale jeszcze "tylko" 2 miesiące

Michalinka89 Zazdroszczę Ci malinek i gratuluję osiągnięcia Ja odbędę ważenie w czwartek. Aż się boję jaką liczbę pokaże mi ten sprzęt do płakania. Ostatnio bardziej się na mięśniach skupiłam, więc może mi za wiele kg nie spadło.

meryy82 Ja takie dni mam codziennie. Chodzę, strzelam szafkami, lodówką. Najgorsze jest to, ze u mnie wszędzie pełno słodyczy Najczęściej kończy się na tuńczyku, albo twarożku. Dzięki wielkie, za przypomnienie o takim warzywku jak kalarepa Miliony lat jej nie jadłam

Nezka07 ja tez staram się jeść tak, żeby nie rozpychać żołądka, ale to nierozpychanie marnie mi idzie. Jem mało, ale strasznie dużo piję. Więc brzuch mam cały czas wypchany.
A co do wagi, to najważniejsze, ze idzie w dół. Niewązne ile

Dziewczynyyyyy znalazłam na jakims blogu przepis na fajne kwaśności Trochę ulepszyłam przepis, dodając nieco miodku. To tak jak ma się ochotę na coś innego, a sumienie nie pozwala
Podaję przepis, moze się któraś skusi. U mnie już tężeje w lodówce
1 cytryna
1 duży jogurt naturalny
pół op. żelatyny
łyżka miodu

żelatynę zalać odrobinką wody(jakies 2 łyzki), zostawic na ok. pół godz. aż napęcznieje. Wrzucić tą stężałą formę do małego rondelka, podgrzać aż się rozpuści(mieszać, nie gotować), do tego dodać miodek i sok wyciśnięty z cytryny. Wszystko dobrze wymieszać, dodać do jogurtu, wybełtać, wymerdać dokładnie. przelać do pucharków, albo miseczek jakiś. Do lodówki, ąz stężeje. Dietetyczne, słodko-kwaśne ptasie mleczko SMACZNEGO!!
Ja już mam w planach posypanie tego malinkami

Zrobiłam dzisiaj zabójcze 35km na rowerze, i cwiczenia sobie muszę odpuścić. Awaria systemu mnie dopadła, i nie czuję się na siłach

Lubie kwasnie rzezcy
będzie trzeba spróbować;D

---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:11 ----------

Cytat:
Napisane przez windbag Pokaż wiadomość
czekolada Jeszcze jak dodasz, że mleczna to już w ogole bede w niebie Wszelkie opinie, które słyszałam o dobrodziejstwach, jakie może zdziałać czekolada, tyczyły się czekolady gorzkiej

Ja to uwielbiam białą dmuchaną czekolade...: love:

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Nezka07 Pokaż wiadomość
Myślę, że ćwiczenia, nawet jako ciekawostkę, mogłabyś wrzucić

W "Rozmowach w toku" był kiedyś program o bolesnych miesiączkach i tam jakaś specjalistka zalecała, żeby usiąść po turecku, a potem (nie rozplątując nóg) się położyć. Ćwiczenie pochodzi bodajże z jogi i dobrze rozciąga mięśnie miednicy (o ile dobrze ją wtedy zrozumiałam). Przyznam, że na lekkie bóle pomaga, ale jak kogoś dopadnie okres-morderca, to wtedy chyba tylko przeciwbólowe zostają

oglądałam to

Tylko, że mi nic nie pomaga...
Ja mam strasznie bolesne miesiączki... Tabletki na recepte, a jak nie to zastrzyk...

---------- Dopisano o 21:22 ---------- Poprzedni post napisano o 21:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Nezka07 Pokaż wiadomość
gosha - błonnik w proszku zalepia jelita, lepiej dostarczać go w naturalnej formie I lepiej nie jedz żadnych Activii i innych tego typu cudów - sam cukier. Zamiast tego weź jogurt naturalny i dodaj do niego świeże owoce. Co do ostatniego pytania - wszystko najlepiej jeść/pić na pusty żołądek A sok z cytryny polecam wypić rano, przed śniadaniem

Zaliczyłam niespodziewanie 30 min ćwiczeń na orbitreku + 5 min rozciągania. Nie planowałam żadnych ćwiczeń, ale poczułam wewnętrzną potrzebę ruchu i jakoś wyszło

__________________
49 kg!!! 14 kg za mną!!!


30/30 shred
malinka_070190 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 20:27   #2628
Negra1987
Zadomowienie
 
Avatar Negra1987
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Ztądinąd
Wiadomości: 1 118
Dot.: Dziewczyny do dzieła! Zrzucamy zbędne kilogramy ! ;)

Windbag Podziękowałza ćwiczonka, spróbujemy za miesiąc)

Nezka07 ja od dłuższego czasu nie wchodzę na orbitreka, aż załamałam ręce, jak zobaczyłam jaka warstwa kurzu go obsiadła Ale jutro muszę wskoczyć, bo pozwoliłam sobie dzisiaj na kawał ciacha snickersa Jadłam, i aż czułam jak mi się w boczkach odkłada

malinka_070190 naprawdę polecam. Wyszły mi 3 pucharki, wszystkie już wciągnięte. Ze świeżymi malinkami, po prostu pycha. Jogurt nat. jest sam w sobie kwaśny, więc cytrynki można pół wcisnąć. Ja wcisnęłam całą, i aż mi kubki smakowe sparaliżowało

Ważyłam się dzisiaj. Niby mam 40dag więcej niż przy ostatnim ważeniu, ale po ciuchach widzę, że jest mnie wyraźnie mniej. Pocieszam się, że to mięśnie. Przez ostatnie 2 tyg. skupiłam się głównie na Shred'zie, i mało aerobów miałam. Moze to dlatego.
Najważniejsze, ze jest mnie mniej
__________________
"Jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć."
Negra1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 20:41   #2629
malinka_070190
Zakorzenienie
 
Avatar malinka_070190
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Nordhorn
Wiadomości: 3 746
Dot.: Dziewczyny do dzieła! Zrzucamy zbędne kilogramy ! ;)

Cytat:
Napisane przez Negra1987 Pokaż wiadomość
Windbag Podziękowałza ćwiczonka, spróbujemy za miesiąc)

Nezka07 ja od dłuższego czasu nie wchodzę na orbitreka, aż załamałam ręce, jak zobaczyłam jaka warstwa kurzu go obsiadła Ale jutro muszę wskoczyć, bo pozwoliłam sobie dzisiaj na kawał ciacha snickersa Jadłam, i aż czułam jak mi się w boczkach odkłada

malinka_070190 naprawdę polecam. Wyszły mi 3 pucharki, wszystkie już wciągnięte. Ze świeżymi malinkami, po prostu pycha. Jogurt nat. jest sam w sobie kwaśny, więc cytrynki można pół wcisnąć. Ja wcisnęłam całą, i aż mi kubki smakowe sparaliżowało

Ważyłam się dzisiaj. Niby mam 40dag więcej niż przy ostatnim ważeniu, ale po ciuchach widzę, że jest mnie wyraźnie mniej. Pocieszam się, że to mięśnie. Przez ostatnie 2 tyg. skupiłam się głównie na Shred'zie, i mało aerobów miałam. Moze to dlatego.
Najważniejsze, ze jest mnie mniej

Nie patrzy się tylko na wage, ale i na cm
Super, ze zauważasz że jest Cie coraz mniej
__________________
49 kg!!! 14 kg za mną!!!


30/30 shred
malinka_070190 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-01, 20:46   #2630
Negra1987
Zadomowienie
 
Avatar Negra1987
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Ztądinąd
Wiadomości: 1 118
Dot.: Dziewczyny do dzieła! Zrzucamy zbędne kilogramy ! ;)

Cytat:
Napisane przez malinka_070190 Pokaż wiadomość
Nie patrzy się tylko na wage, ale i na cm
Super, ze zauważasz że jest Cie coraz mniej
Nie mierzę się, ponieważ zawsze miałam problemy z ucelowaniem w to samo miejsce Robię sobie zdjęcia co jakiś czas w bieliźnie i porównuję. Taki objaw samouwielbienia
Następne zdjęcie w poniedziałek rano.
__________________
"Jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć."
Negra1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 20:47   #2631
windbag
Wtajemniczenie
 
Avatar windbag
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 804
Dot.: Dziewczyny do dzieła! Zrzucamy zbędne kilogramy ! ;)

Negra, tylko nie skurcz nam się za bardzo
windbag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 20:51   #2632
Negra1987
Zadomowienie
 
Avatar Negra1987
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Ztądinąd
Wiadomości: 1 118
Dot.: Dziewczyny do dzieła! Zrzucamy zbędne kilogramy ! ;)

Cytat:
Napisane przez windbag Pokaż wiadomość
Negra, tylko nie skurcz nam się za bardzo
Windbag wyczuwam nutkę ironii
__________________
"Jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć."
Negra1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 21:07   #2633
meryy82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 762
Dot.: Dziewczyny do dzieła! Zrzucamy zbędne kilogramy ! ;)

hej.
Ale tu dzisiaj ruch. W końcu
zaszalałam na rowerze, ale super się jechało))) mam nadzieję, że jutro wstanę do pracy

Ćwiczenia podczas okresu pomagają bo rozluźniają, ale lepiej wybierać spokojniejsze, relaksujące. Mi w te dni pomaga taniec.
W ogóle jak się źle czuję np. jak głowa boli i czuję się ociężała, to ruch mi pomaga.

a i czepne się kefiru, jeśli wybierać, to zdrowszy jogurt naturalny.
w dzisiejszych czasach nie ma już prawdziwego kefiru, tak jak z mleka nie da się zrobić kwaśnego. Do kefiru dodaje się specjalne proszki, które zwykle opisane są na etykiecie jako mleko w proszku.
to też lepiej wybierać jogurty naturalne ale z małych mleczarni.
nie danona, jogobela itp. bo w tych, też więcej chemii niż jogurtu.

Nezka ma rację błonnika szukać najlepiej w warzywach i owocach,
a activie itp. zawierają środki przeczyszczające. Może jedna nie zaszkodzi, ale sięgając po nie regularne rozleniwiamy jelita. No i pojawi się problem z baloniastym brzuchem.

Negra dobry pomysł ze fotografowaniem. Tylko się boję, że jedyne co zauważę na zdjęciach, to malejący biust. Po stanikach znowu czuję, że się skurczyło.
mykam pod prysznic i spać
meryy82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 21:19   #2634
windbag
Wtajemniczenie
 
Avatar windbag
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 804
Dot.: Dziewczyny do dzieła! Zrzucamy zbędne kilogramy ! ;)

Cytat:
Napisane przez meryy82 Pokaż wiadomość
hej.
Ale tu dzisiaj ruch. W końcu
zaszalałam na rowerze, ale super się jechało))) mam nadzieję, że jutro wstanę do pracy

Ćwiczenia podczas okresu pomagają bo rozluźniają, ale lepiej wybierać spokojniejsze, relaksujące. Mi w te dni pomaga taniec.
W ogóle jak się źle czuję np. jak głowa boli i czuję się ociężała, to ruch mi pomaga.

a i czepne się kefiru, jeśli wybierać, to zdrowszy jogurt naturalny.
w dzisiejszych czasach nie ma już prawdziwego kefiru, tak jak z mleka nie da się zrobić kwaśnego. Do kefiru dodaje się specjalne proszki, które zwykle opisane są na etykiecie jako mleko w proszku.
to też lepiej wybierać jogurty naturalne ale z małych mleczarni.
nie danona, jogobela itp. bo w tych, też więcej chemii niż jogurtu.

Nezka ma rację błonnika szukać najlepiej w warzywach i owocach,
a activie itp. zawierają środki przeczyszczające. Może jedna nie zaszkodzi, ale sięgając po nie regularne rozleniwiamy jelita. No i pojawi się problem z baloniastym brzuchem.

Negra dobry pomysł ze fotografowaniem. Tylko się boję, że jedyne co zauważę na zdjęciach, to malejący biust. Po stanikach znowu czuję, że się skurczyło.
mykam pod prysznic i spać
a to mnie zagięłaś z tym kefirem. Z tego co pamiętam, na moim nie było nic o mleku w proszku,raczej takiego bym nie tknęła. Niestety butelka już wyrzucona, ale następnym razem dokładnie się przyjrzę. Już prędzej kojarzę mleko w proszku właśnie z jogurtów. Muszę zbadać sprawę

Negra, nie było ironii
windbag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 22:06   #2635
Michalinka89
Rozeznanie
 
Avatar Michalinka89
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: fotelik przed komputerem ;)
Wiadomości: 868
GG do Michalinka89
Dot.: Dziewczyny do dzieła! Zrzucamy zbędne kilogramy ! ;)

Ja jestem za kefirem, nawet jest w wielu dietach odtruwających organizm i wątrobe na głodówce, zawiera cenne bakterie mlekowe zaś dodatek mleka w proszku do jogurtu lub kefiru wynika z technologii ich produkcji i jest niezbędny.
Kefir znajduje się też na liście produktów antyrakowych.
A jeśli jogurt to oczywiście ten naturalny.

__________________

It always seems impossible until it is done.


Edytowane przez Michalinka89
Czas edycji: 2011-09-02 o 08:19
Michalinka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 10:11   #2636
Nezka07
Rozeznanie
 
Avatar Nezka07
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 879
Dot.: Dziewczyny do dzieła! Zrzucamy zbędne kilogramy ! ;)

Wchodzę na wątek i nie wierzę - dawno tutaj takiego ruchu nie było

windbag - dzięki za ćwiczenia, przy najbliższej okazji wypróbuję
Negra - poczekaj, aż nie będzie warunków na ćwiczenie na świeżym powietrzu, wtedy orbitrek na pewno nie będzie się kurzył
__________________
- O ile miałem możność stwierdzić, wydaje mi się, że powszechnie przyjęty przez kobiety sposób pisania listów jest nienaganny, z wyjątkiem trzech drobiazgów.
- Jakich to, proszę?
- Stały brak tematu, całkowite lekceważenie interpunkcji i częsta nieznajomość gramatyki.
Nezka07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 11:42   #2637
gosha2504
Raczkowanie
 
Avatar gosha2504
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Prudnik/Opole
Wiadomości: 337
GG do gosha2504 Send a message via Skype™ to gosha2504
Dot.: Dziewczyny do dzieła! Zrzucamy zbędne kilogramy ! ;)

Śniadanie - na czczo woda z cytryną; 1/3 miseczki jogurtu naturalnego z malinami, otrębami i do tego pół łyżeczki miodu; herbata bez cukru.

II śniadanie - 1/3 miseczki domowej owsianki z malinami.

Wypróbowałam wczoraj błonnik z diety cambridge. Jest sprawdzony i nie ma żadnych ubocznych działań. Rano w końcu coś ruszyło we mnie bez uporczywego "wyciskania" na siłę :p Ulgaaaaa! x)

Byłam wczoraj na aerobicu i dzięki joggingowi zauważyłam, że o wiele wolniej się męczę i jestem w stanie bardzo dokładnie wykonywać wszystkie ćwiczenia robiąc je na 100%. Poprawiła mi się kondycja

Po śniadaniu znowu zrobiłam serię brzuszków i ćwiczeń na pośladki, potem może "hula time", a wieczorem jogging, bo aerobic dopiero w poniedziałek
__________________
W związku, od 26.12.2006r. <3

„Nie ma kobiet brzydkich, są tylko leniwe"
I cel (osiągnięty): 69,5 --> 60,0
II cel: 60-59-58-57-56-55
gosha2504 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 19:50   #2638
Negra1987
Zadomowienie
 
Avatar Negra1987
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Ztądinąd
Wiadomości: 1 118
Dot.: Dziewczyny do dzieła! Zrzucamy zbędne kilogramy ! ;)

Wczoraj ruch jak w mięsnym za komuny, a dzisiaj echo
Weszłam dzisiaj rano na wagę po przebudzeniu, opróżnieniu i wypróżnieniu:P I pokazała mi 65,7 Wczoraj może jeszcze cała woda ze mnie nie zeszła. Ważyłam się z 10 razy, i nie ma mowy o pomyłce, bo za każdym razem był ten sam wynik

A dzisiaj do ćwiczeń dołączyłam Ripped z Jillian Michaels. Mam tylko nadzieję, ze to nie będzie słomiany zapał:P
__________________
"Jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć."
Negra1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 19:53   #2639
windbag
Wtajemniczenie
 
Avatar windbag
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 804
Dot.: Dziewczyny do dzieła! Zrzucamy zbędne kilogramy ! ;)

ja dzis skopałam dietę totalnie, za dnia było całkiem ok, ale na wieczór najadłam się dużo za duuuużo, pod wpływem stresu, emocji Muszę jakoś ogarnąć to swoje "zajadanie". Mam nadzieję, że jutro się poprawię z dietą i spędzę tez więcej czasu w ruchu
windbag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 19:58   #2640
Negra1987
Zadomowienie
 
Avatar Negra1987
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Ztądinąd
Wiadomości: 1 118
Dot.: Dziewczyny do dzieła! Zrzucamy zbędne kilogramy ! ;)

Windbag jak ja mam ochote wieczorami coś podjeść, to gotuję kurczaka na parze, wcinam serek wiejski albo jem tuńczyka. Kurczaka posupuję dużą ilością przypraw, a serek wiejski zaprawiam wyciśniętym czosnkiem. Tak żeby jałowy smak nie był, a bardziej intensywny. Najgorsze jest to, że wieczorami mam ochotę na słodkie Albo jestem napchana, zalana zieloną herbata, a i tak chodzę i szukam czegoś do zszamania. Tak o - bo mi się chce. Nie jestem głodna, nie mam ochoty na nic konkretnego. Po prostu cos zjesc - byle coAle takie fazy to ja mam zazwyczaj jakieś 2-3 dni przed miesiączką.
__________________
"Jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć."
Negra1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:41.