Kolorowe buciki do sukni ślubnej - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-30, 21:24   #421
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

U mnie nikt nie przestrzega amerykańskich trzech zasad jedyne co to koleżanki zakładły podwiązki. Ja miałam nie zakładać, założyłam niby tylko do zdjęć, ale spieszyliśmy się z wyjściem i zapomniałam zdjąć a później sama mi spadła podczas pląsów na weselu
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 10:08   #422
Mmedeah88
Wtajemniczenie
 
Avatar Mmedeah88
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 376
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

A ja miałam złote sandałki. Miały być mega wygodne, bo taneczne, a zrobiły mi bąbla na paluchu w czwartek przed weselem, kiedy trenowałam z TŻ pierwszy taniec Obklejona plastrami wytrzymałam w nich do 2.00. Ale i tak nie żałuję, że je kupiłam
Wklejam zdjęcie, przepraszam, że takie brzydkie, ale nie mam lepszego...

Ja nie miałam ani podwiązki, ani żadnej rzeczy pożyczonej, starej, błękitnej itp, itd Zrezygnowałam też z welonu i pończoch.
I póki co jestem szczęśliwą żoną i na żadne nieszczęście się nie zapowiada
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1040882.jpg (66,4 KB, 88 załadowań)
__________________
więc daj mi spać
o życiu milcz
to potwór zły, wysysa szpik
Mmedeah88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 09:31   #423
Chatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Chatka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 444
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez agnieszkak23 Pokaż wiadomość
To ja się pochwale swoimi bucikami, które miałam 30 lipca Może kogoś zainspiruje. Nie przejmujcie się żadnymi czarnymi podeszwami. Ja takie miałam i w niczym nie przeszkadzały. Jestem dumna, że zdecydowała się na kolorowe buty
Ale przecudnie wyglądałaś! Jak ja uwielbiam takie idealne dopasowanie kolorystyczne, aż się oblizuję Fantastyczna całość, piękne buciki Miodzio

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
A ja miałam złote sandałki. Miały być mega wygodne, bo taneczne, a zrobiły mi bąbla na paluchu w czwartek przed weselem, kiedy trenowałam z TŻ pierwszy taniec Obklejona plastrami wytrzymałam w nich do 2.00. Ale i tak nie żałuję, że je kupiłam
Wklejam zdjęcie, przepraszam, że takie brzydkie, ale nie mam lepszego...

Ja nie miałam ani podwiązki, ani żadnej rzeczy pożyczonej, starej, błękitnej itp, itd Zrezygnowałam też z welonu i pończoch.
I póki co jestem szczęśliwą żoną i na żadne nieszczęście się nie zapowiada
Bardzo łądne buciki Szkoda, że tak poobcierały, dlatego ja na pewno sobie kupię wcześniej i będziemy ćwiczyć taniec, aż wszelkie możliwe bąble poznikają

A ja wciąż nie wiem, co zrobić z moimi dwoma kolorami przewodnimi... Już prawie się zdecydowałam, że tym główniejszym (w sensie buty, krawat itd.) będzie zielony, ale potem zobaczyłam te butki i znów zmiękłam w stronę niebieskiego.... Nie wiem, jak mam się zdecydować
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg buty333.jpg (31,1 KB, 142 załadowań)
__________________

"Starych szanuj, młodych ucz, mądrych słuchaj, a głupich znoś cierpliwie."

Chatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 12:14   #424
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Chatka najlepiej najpierw znajdź buciki Jakbym miala taki dylemat to najpierw zaczęłabym od szukania butków i uzależniła kolor od tego jakie udałoby mi się upolować
Chyba,że chcesz zamówić zrobienie butków w BB ja nie miałam innego wyjścia z moja stopą i wymarzonym kolorem
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 13:09   #425
Mmedeah88
Wtajemniczenie
 
Avatar Mmedeah88
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 376
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez Chatka Pokaż wiadomość
A ja wciąż nie wiem, co zrobić z moimi dwoma kolorami przewodnimi... Już prawie się zdecydowałam, że tym główniejszym (w sensie buty, krawat itd.) będzie zielony, ale potem zobaczyłam te butki i znów zmiękłam w stronę niebieskiego.... Nie wiem, jak mam się zdecydować
Takaya dobrze mówi Najpierw znajdź buciki, potem dobieraj do nich dodatki. Ja sobie ubzdurałam złoto i grecki look. O, mamo, ile ja się nadenerwowałam szukając butów
Ja bym się skłaniała na Twoim miejscu ku niebieskiemu kolorowi
Zielony jest ostatnio bardzo popularny (prawda, Takaya?). Poza tym taki nasycony niebieski pięknie kontrastuje z białą suknią
__________________
więc daj mi spać
o życiu milcz
to potwór zły, wysysa szpik
Mmedeah88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 13:36   #426
Chatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Chatka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 444
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez takaya Pokaż wiadomość
Chatka najlepiej najpierw znajdź buciki Jakbym miala taki dylemat to najpierw zaczęłabym od szukania butków i uzależniła kolor od tego jakie udałoby mi się upolować
Chyba,że chcesz zamówić zrobienie butków w BB ja nie miałam innego wyjścia z moja stopą i wymarzonym kolorem
Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Takaya dobrze mówi Najpierw znajdź buciki, potem dobieraj do nich dodatki. Ja sobie ubzdurałam złoto i grecki look. O, mamo, ile ja się nadenerwowałam szukając butów
Ja bym się skłaniała na Twoim miejscu ku niebieskiemu kolorowi
Zielony jest ostatnio bardzo popularny (prawda, Takaya?). Poza tym taki nasycony niebieski pięknie kontrastuje z białą suknią
Ani nie będę szukać, ani zamawiać w BB - zamierzam sobie zrobić na wymiar butki taneczne Podstawą jest dla mnie wygoda butów, na drugim miejscu stawiam ich krój i ogólny wygląd, ale kolor musi mi idealnie pasować do wizji (jak u takayi ) Mam trochę fioła na tym punkcie, żeby wszystko było idealnie zgrane kolorystycznie

Dlatego właśnie ta decyzja jest taka trudna, bo to kwestia u mnie zamówienia odpowiedniego kroju i koloru... najchętniej zrobiłabym buty 2kolorowe (bo oba te kolory kocham jednakowo), ale wtedy trzeba by pokombinować z 2kolorowym krawatem/musznikiem, a wtedy mogłoby wyjść za pstro... tak czy nie?
__________________

"Starych szanuj, młodych ucz, mądrych słuchaj, a głupich znoś cierpliwie."

Chatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 19:11   #427
Maala_Mi
Raczkowanie
 
Avatar Maala_Mi
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 58
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

pomysł z niebieskimi butami jest ok bo od razu mamy "coś niebieskiego" ale w Waszych propozycjach czerwień też jest super)
Maala_Mi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-01, 19:16   #428
dorka24
Rozeznanie
 
Avatar dorka24
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 889
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez Maala_Mi Pokaż wiadomość
pomysł z niebieskimi butami jest ok bo od razu mamy "coś niebieskiego" ale w Waszych propozycjach czerwień też jest super)
ja mam niebieskie buciki pochwalę się zdjęciami jak już będę po, bo ślub za trzy tygodnie. Zobaczymy jak to będzie wyglądało
__________________
24.09.2011 żonka

miłość przyjaźń zaufanie ... kocham


dorka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 19:32   #429
Chatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Chatka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 444
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez dorka24 Pokaż wiadomość
ja mam niebieskie buciki pochwalę się zdjęciami jak już będę po, bo ślub za trzy tygodnie. Zobaczymy jak to będzie wyglądało
Czekam z niecierpliwością na Twoje fotki
__________________

"Starych szanuj, młodych ucz, mądrych słuchaj, a głupich znoś cierpliwie."

Chatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 08:51   #430
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Chatka jeśli będziesz miała np niebieskie buciki z zielonym dodatkiem (kokardka, kwiatek) to do tego bukiet w dwóch kolorach a mąż tylko niebieski krawat i zielono niebieska butonierka

A narzeczon zakłada kolorowe skarpetki? Ja chciałam by u niego kolor był równie dyskretny jak u mnie i miały być skarpetki właśnie bo pana młodego widać je w dokładnie tych samych momentach co buciki PMki.
Nie udało nam się wtedy znaleźć odpowiedniej zieleni, ale w sierpniu znalazłam i poszliśmy na wesele znajomych ja w swoich zielonych bucikach do czarnej sukienki a mąż czarny krawat z naszego ślubu i zielone skarpetki. Ludzie i zespół byli zachwyceni tymi kolorowymi skarpetami!
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 09:08   #431
dorka24
Rozeznanie
 
Avatar dorka24
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 889
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez takaya Pokaż wiadomość
A narzeczon zakłada kolorowe skarpetki? Ja chciałam by u niego kolor był równie dyskretny jak u mnie i miały być skarpetki właśnie bo pana młodego widać je w dokładnie tych samych momentach co buciki PMki.
Nie udało nam się wtedy znaleźć odpowiedniej zieleni, ale w sierpniu znalazłam i poszliśmy na wesele znajomych ja w swoich zielonych bucikach do czarnej sukienki a mąż czarny krawat z naszego ślubu i zielone skarpetki. Ludzie i zespół byli zachwyceni tymi kolorowymi skarpetami!
niewiem czy to było do mnie pytanie
czytałam o Twoim pomysle ze skarpetkami ale stwierdziliśmy że juz sporo tego niebieskiego będzie, więc może właśnie tak jak Wy założymy taki zestaw na wesele w przyszłym roku do znajomych
__________________
24.09.2011 żonka

miłość przyjaźń zaufanie ... kocham


dorka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-02, 10:50   #432
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Pytanie do Chatki było

Dorka
a to mąż będzie miał niebieski krawat? A ty poza bucikami coś jeszcze?
My woleliśmy czarny krawacik i w sumie jedyny akcent kolorystyczny 'na' mężu tego dnia to była butonierka
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 11:15   #433
dorka24
Rozeznanie
 
Avatar dorka24
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 889
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez takaya Pokaż wiadomość
Pytanie do Chatki było

Dorka
a to mąż będzie miał niebieski krawat? A ty poza bucikami coś jeszcze?
My woleliśmy czarny krawacik i w sumie jedyny akcent kolorystyczny 'na' mężu tego dnia to była butonierka
tak w cieniutkie paseczki biało - niebieskie, kolor identyczny jak buty
jak się uda to też bukiet, zamówiłam hortensje ale takie turkusowe z przejściem w zieleń (ale nie jest pewne czy będzie taki), albo biały bukiet z niebieską wstążką, no i butonierka w zależności od mojego bukietu
jesteśmy blondynami o niebieskich oczach, więc krawacik jak najbardziej do męża pasuje, a na dodatek ma garnitur w kolorze bardzo ciemnego granatu
mąż już się ubierał w całości i wygląda świetniemam nadzieje ze razem będziemy dobrze wyglądać
__________________
24.09.2011 żonka

miłość przyjaźń zaufanie ... kocham



Edytowane przez dorka24
Czas edycji: 2011-09-02 o 11:19
dorka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 15:02   #434
Chatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Chatka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 444
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez takaya Pokaż wiadomość
Chatka jeśli będziesz miała np niebieskie buciki z zielonym dodatkiem (kokardka, kwiatek) to do tego bukiet w dwóch kolorach a mąż tylko niebieski krawat i zielono niebieska butonierka

A narzeczon zakłada kolorowe skarpetki? Ja chciałam by u niego kolor był równie dyskretny jak u mnie i miały być skarpetki właśnie bo pana młodego widać je w dokładnie tych samych momentach co buciki PMki.
Nie udało nam się wtedy znaleźć odpowiedniej zieleni, ale w sierpniu znalazłam i poszliśmy na wesele znajomych ja w swoich zielonych bucikach do czarnej sukienki a mąż czarny krawat z naszego ślubu i zielone skarpetki. Ludzie i zespół byli zachwyceni tymi kolorowymi skarpetami!
Naturalniej, że i skarpetki muszą być Jak dopasowanie kolorystyczne, to dopasowanie Hmm, no bardzo mi sie podoba to, co mówisz, znaczy, że jest jakaś malutka szansa, że uda nam się w ubiorze te kolory połączyć....
A gdzie trafiłaś na skarpety, w jakimś sklepie, czy na all?
__________________

"Starych szanuj, młodych ucz, mądrych słuchaj, a głupich znoś cierpliwie."

Chatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-05, 16:24   #435
weronika 555
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 88
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

[QUOTE=Chatka;29130291]Ale przecudnie wyglądałaś! Jak ja uwielbiam takie idealne dopasowanie kolorystyczne, aż się oblizuję Fantastyczna całość, piękne buciki Miodzio

Sliczne te butki , jaki maja korek? Gdzie mozna je kupic?
weronika 555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-05, 17:57   #436
Chatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Chatka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 444
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

[QUOTE=weronika 555;29219821]
Cytat:
Napisane przez Chatka Pokaż wiadomość
Ale przecudnie wyglądałaś! Jak ja uwielbiam takie idealne dopasowanie kolorystyczne, aż się oblizuję Fantastyczna całość, piękne buciki Miodzio

Sliczne te butki , jaki maja korek? Gdzie mozna je kupic?
Jeśli to pytanie do mnie, to nie mam pojęcia, znalazłam je w necie
__________________

"Starych szanuj, młodych ucz, mądrych słuchaj, a głupich znoś cierpliwie."

Chatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 13:51   #437
martaddddd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Witajcie ! Kolorowe buty to jest to ! Mialam ślub 20.08.11 i tez wymyslilam sobieniebieskie buty co ja sie nameczylam zeby znajsc te jedyne a pozniej zeby cos dodac niebieskiego jeszcze ale warto bylo czulam sie genialnie , pewnie, goscie byli zachwyceni . Uwierzcie mi ze nie zalozyla bym białych butow nawet jakby mi za to zapłacili!! Jestem za łamaniem bialych stereotypów!!!!
martaddddd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 20:39   #438
gamariel
Raczkowanie
 
Avatar gamariel
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 152
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez takaya Pokaż wiadomość
Chatka jeśli będziesz miała np niebieskie buciki z zielonym dodatkiem (kokardka, kwiatek) to do tego bukiet w dwóch kolorach a mąż tylko niebieski krawat i zielono niebieska butonierka

A narzeczon zakłada kolorowe skarpetki? Ja chciałam by u niego kolor był równie dyskretny jak u mnie i miały być skarpetki właśnie bo pana młodego widać je w dokładnie tych samych momentach co buciki PMki.
Nie udało nam się wtedy znaleźć odpowiedniej zieleni, ale w sierpniu znalazłam i poszliśmy na wesele znajomych ja w swoich zielonych bucikach do czarnej sukienki a mąż czarny krawat z naszego ślubu i zielone skarpetki. Ludzie i zespół byli zachwyceni tymi kolorowymi skarpetami!
Ja będę mieć czerwone buciki, ale jak spytałam TŻ, czy ubierze czerwone skarpetki, to już po jego minie stwierdziłam, że tej opcji nie przeforsuję
gamariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 20:52   #439
dorka24
Rozeznanie
 
Avatar dorka24
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 889
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez gamariel Pokaż wiadomość
Ja będę mieć czerwone buciki, ale jak spytałam TŻ, czy ubierze czerwone skarpetki, to już po jego minie stwierdziłam, że tej opcji nie przeforsuję
hehe no mój tez sie skrzywił, nie po nosie mu było, starczy mu niebieski krawat
__________________
24.09.2011 żonka

miłość przyjaźń zaufanie ... kocham


dorka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-10, 09:39   #440
gamariel
Raczkowanie
 
Avatar gamariel
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 152
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez dorka24 Pokaż wiadomość
hehe no mój tez sie skrzywił, nie po nosie mu było, starczy mu niebieski krawat
O czerwonym krawacie (tudzież bordo) też nie chce słyszeć, przebąkiwał coś o czasach komuny... masakra z tym moim TŻ
gamariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-10, 12:47   #441
Ani_qa
Zakorzenienie
 
Avatar Ani_qa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 530
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Mój Tż zgodził się na fioletowy krawat, nawet na fioletowe skarpetki, ale nie znaleźliśmy odpowiedniego odcienia ( takiego samego jak moje buty) więc został tradycyjny krawat ( miał biało srebrny) i miał fioletową butonierkę Myślę, że jeśli Wasi Tż-ci nie są do tego pomysłu przekonani, to może chociaż na sesją zdjęciową na kilka zdjęć zgodzą się założyć kolorowe dodatki
__________________
Ani_qa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-10, 19:14   #442
chryja_bez_ryja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 531
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez gamariel Pokaż wiadomość
Ja będę mieć czerwone buciki, ale jak spytałam TŻ, czy ubierze czerwone skarpetki, to już po jego minie stwierdziłam, że tej opcji nie przeforsuję
bo czerwone skarpetki chyba każdemu facetowi źle się będą kojarzyły... tak m isię wydaje...
chryja_bez_ryja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-11, 09:13   #443
dorka24
Rozeznanie
 
Avatar dorka24
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 889
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

takaya gdzie kupiłaś swoją woalkę? szukam takiej bez ozdób z samego woalu, a Ty chyba taką miałaś
__________________
24.09.2011 żonka

miłość przyjaźń zaufanie ... kocham


dorka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 00:11   #444
Maala_Mi
Raczkowanie
 
Avatar Maala_Mi
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 58
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez martaddddd Pokaż wiadomość
Witajcie ! Kolorowe buty to jest to ! Mialam ślub 20.08.11 i tez wymyslilam sobieniebieskie buty co ja sie nameczylam zeby znajsc te jedyne a pozniej zeby cos dodac niebieskiego jeszcze ale warto bylo czulam sie genialnie , pewnie, goscie byli zachwyceni . Uwierzcie mi ze nie zalozyla bym białych butow nawet jakby mi za to zapłacili!! Jestem za łamaniem bialych stereotypów!!!!
heh, i tak trzymać!
Maala_Mi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 15:13   #445
ewuszkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ewuszkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 493
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez agnieszkak23 Pokaż wiadomość
To ja się pochwale swoimi bucikami, które miałam 30 lipca Może kogoś zainspiruje. Nie przejmujcie się żadnymi czarnymi podeszwami. Ja takie miałam i w niczym nie przeszkadzały. Jestem dumna, że zdecydowała się na kolorowe buty
Moje buciki leżą już sobie w szafie. Kupiłam od razu jak je zobaczyłam - no, na drugi dzień po nocy gryzienia się czy warto wydać tyle kasy...

Pozrawiam
__________________
Żona!

"Kobieta wierzy, że 2 i 2 zmieni się w 5,
jeśli będzie długo płakać i zrobi awanturę"


- George Elliot
ewuszkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 18:27   #446
Mmedeah88
Wtajemniczenie
 
Avatar Mmedeah88
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 376
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez ewuszkaaa Pokaż wiadomość
Moje buciki leżą już sobie w szafie. Kupiłam od razu jak je zobaczyłam - no, na drugi dzień po nocy gryzienia się czy warto wydać tyle kasy...

Pozrawiam
Pochwal się
Mmedeah88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-15, 07:18   #447
ewuszkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ewuszkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 493
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Dokładnie te same, które miała agnieszkak23
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Moje Buty 01.jpg (28,4 KB, 42 załadowań)
__________________
Żona!

"Kobieta wierzy, że 2 i 2 zmieni się w 5,
jeśli będzie długo płakać i zrobi awanturę"


- George Elliot
ewuszkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-15, 11:08   #448
Mmedeah88
Wtajemniczenie
 
Avatar Mmedeah88
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 376
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Śliczne!
Dzewczyny, jak ja Wam zazdroszczę, ze możecie nosic takie butki...
Ja mam strasznie problematyczne stopy... Muszę mieć zapinane, bo inaczej zgubię. A poza tym nie mogę i nie umiem chodzić na takich szpilach
Mmedeah88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-15, 12:23   #449
ewuszkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ewuszkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 493
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Śliczne!
Dzewczyny, jak ja Wam zazdroszczę, ze możecie nosic takie butki...
Ja mam strasznie problematyczne stopy... Muszę mieć zapinane, bo inaczej zgubię. A poza tym nie mogę i nie umiem chodzić na takich szpilach
Ja też kiedyś nie potrafiłam chodzić w czółenkach, musiałam mieć zapinane inaczej obdzierały i spadały. Ale zaczełam od takich zapisanych na środku stopy zmiast na kostce, potem niżej i tak już potrafię chodzić w każdych i nie obdzierają

Zacznij od niższych spilek, potem wyżej na szerszym obcasie i w końcu się przyzwyczaisz
__________________
Żona!

"Kobieta wierzy, że 2 i 2 zmieni się w 5,
jeśli będzie długo płakać i zrobi awanturę"


- George Elliot
ewuszkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-15, 13:15   #450
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez Chatka Pokaż wiadomość
A gdzie trafiłaś na skarpety, w jakimś sklepie, czy na all?
My kupiliśmy w outlecie Calzedonia &Intimisimi (nie wiem czy dobrze napisałam :P) tam maja dzieciece do rozmiaru 45! Są super kolorki, a mój mąż nie lubi białych i czarnych skarpet na co dzień nosi kolorowe więc nie było problemu aby do garniaka założył zielone

Cytat:
Napisane przez dorka24 Pokaż wiadomość
takaya gdzie kupiłaś swoją woalkę? szukam takiej bez ozdób z samego woalu, a Ty chyba taką miałaś
Posłałam na prv Daj znać czy Ci się podoba taka

Mmedeah88 ja mogę bez problemu chodzić na szpilach do 10cm z platformą, na ślub miałam 9cm (aby mąz był wyższy o te 3cm :P) i przetańczyłam w nich calutka noc! Ale to pewnie dlatego,że moja stopa to ma 27cm długości -rozmiar 42
Jak patrzę na te wszystkie piękne buciki to maże o problematycznej stopie byle by w damskim rozmiarze
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-28 21:09:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:36.