Wszystko o Avonie - cz. 23 - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-12, 18:55   #2221
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Cytat:
Napisane przez asiuniaaaaa89 Pokaż wiadomość
ja też o nim myślałam, ale w gazetce widziałam, że ma drobinki srebrne i jakoś nie bardzo mi to odpowiada, bo ja wolę raczej matowe wykończeniedlatego dałam sobie z nim spokój
Cytat:
Napisane przez Sarasfati Pokaż wiadomość

ja tez się ostro zastanawiałam a teraz nie żałuję. Pisałam ze dwie strony wcześniej, że się w nim zakochałam. I mój G go zauważył!!SZOK!!powiedzia ł, że "sobie pięknie policzki zrobiłam"
Aaaa, no to w końcu nie wiem
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 19:09   #2222
theMonique
Zakorzenienie
 
Avatar theMonique
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibyland
Wiadomości: 5 554
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

kurde, paczke odebralam wczoraj i dopiero dzis (po zdjeciu na katalogowym) okazalo sie ze oprocz zestawu perelkowego nie zamowilam tez tych perfumetek od Reese
ale kolek...
__________________
Nic mi się nie chce, bo mam depresję a gdy mam depresję to nic mi się nie chce

ja UMIEM
ja ROZUMIEM

BLOG http://themonique-girlsjustwant.blogspot.com/
theMonique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 19:10   #2223
wera2604
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 102
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Cytat:
Napisane przez Ewlyn Pokaż wiadomość
Prosze jaki obrotny

A odnosnie Twojego wczesniejszego posta o zestawie Professional - tez go lubie Problemow z cera jakis mega nie mam. Co jakis czas cos mi wyskoczy, ale za to mecza mnie zaskorniki. Kremik uzywam co jakis czas jak mi sie cos dzieje, albo mnie inny krem uczuli. Tego peelingu tez tylko wieczorem uzywam juz chyba od 3 albo 4 miesiecy i nie chce sie skonczyc. A platki mialam raz i wiecej nie kupie, bo wole te pieniazki przeznaczyc na kolejny kremik. Mam jeszcze ten zel punktowy ale go nie testowalam, bo koncze stary z Clearskina.
Ogolnie produkty sa naprawde warte polecenia
niestety ja jestem innego zdania
kompletna klapa peeling mnie wysyfił co sie raczej nie zdarzało
__________________
http://zakreconyswiatwery.blogspot.com/
Zapraszam
wera2604 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 19:37   #2224
katniewojt
Zakorzenienie
 
Avatar katniewojt
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 11 570
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Cytat:
Napisane przez theMonique Pokaż wiadomość
kurde, paczke odebralam wczoraj i dopiero dzis (po zdjeciu na katalogowym) okazalo sie ze oprocz zestawu perelkowego nie zamowilam tez tych perfumetek od Reese
ale kolek...
Dzwoń do nich Będziemy trzymać kciuki

Dziewczęta, a czy któraś z Was orientuje się ile będą kosztować te perfumetki?
katniewojt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 19:51   #2225
Mayasmum
Raczkowanie
 
Avatar Mayasmum
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 384
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Cytat:
Napisane przez katniewojt Pokaż wiadomość
Dzwoń do nich Będziemy trzymać kciuki

Dziewczęta, a czy któraś z Was orientuje się ile będą kosztować te perfumetki?
Nowość
przy zamówieniu z poprzedniego katalogu za 1 000zł



Tylko teraz za 13,30 zł netto

(oszczędzasz 56,70 zł)

Cena regularna - 70,00 zł

Cena w katalogu 16/2011 - 70,90 zł


Zestaw perfumetek Expressions by Reese Witherspoon

Warunki oferty

Możesz skorzystać z tej oferty, jeśli wartość Twoich zamówień w poprzednim katalogu przekroczyła 1000 zł

Więcej informacji na temat Programu Lojalnościowego znajdziesz w Regulaminie
Mayasmum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 19:58   #2226
wrrxd
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 570
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Cytat:
Napisane przez Sarasfati Pokaż wiadomość
uhhh...czyli nie tylko ja miałam pecha :/ Napiszę do nich, a co!



dla siebie, czy od kogoś? Ja nawet nie biore dużo, tylko nowy zestaw śliwkowy, błyszczyk z demo, i nie wiem czy nie skusze sie na nowe Anew...AA!!i srebrna kredka będzie idealna do podwójnych cieni black pearls, które tak kocham

od klientek
wrrxd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 20:06   #2227
katniewojt
Zakorzenienie
 
Avatar katniewojt
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 11 570
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Mayasmum, dzięki
katniewojt jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-12, 20:43   #2228
smerfetka25
Zakorzenienie
 
Avatar smerfetka25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 6 815
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

A zamawiała któraś limitowaną edycję perfum Little Dot za 64zł? Ciekawa jestem czy ładne i czy jest na nie opust?
__________________
Dieta "cud" czas Start... 91,5 - 87,5 - 85,0 - ??

Edytowane przez smerfetka25
Czas edycji: 2011-09-12 o 20:46
smerfetka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 20:51   #2229
Mayasmum
Raczkowanie
 
Avatar Mayasmum
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 384
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Cytat:
Napisane przez smerfetka25 Pokaż wiadomość
A zamawiała któraś limitowaną edycję perfum Little Dot za 64zł? Ciekawa jestem czy ładne i czy jest na nie opust?
Specjalna oferta na 125 lecie firmy AVON! Limitowana edycja zapachów Little Dot w cenie 64,90 zł!


Perfumy "Little Dot" były pierwszym zapachem firmy The California Perfume Company, która później zmieniła nazwę na Avon.




Warunki oferty

Wejdź do ogrodu kwiatowych zapachów Avon. To miejsce, w którym "zakwitły" pierwsze w historii produkty Avon... zapachy serii Little Dot. Teraz wracają do nas w specjalnej ofercie tylko dla Konsultantek. Trzy zapachy (3x12 ml) - hiacynt, róża i fiołek.

Cena 64,90 zł netto

Warunki oferty.

Oferta do wyczerpania zapasów.

Oferta wlicza się do bazy opustu.

Oferta nie działa w COK.




Cena netto więc opustu pewnie brak
Mayasmum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 20:58   #2230
musso4
Zakorzenienie
 
Avatar musso4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 20 759
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Cytat:
Napisane przez Y a s m i n e Pokaż wiadomość
No właśnie, nie ja jedna mam ten problem .
Musso, kochana, bardzo Cię proszę o dodatkową fotkę z torebką na ramieniu/ w łapce . Jest trochę droga.. w następnym katalogu także. Osobiście zastanawiam się też nad torebką Tatiana- jest w dobrej cenie w 13-stce i też nie jest zła. Bo szczerze mówiąc- chcę wziąć jakąś "tak o", bo potrzebuję na jesień do płaszcza, to ryzykując chyba wolę coś tańszego- może pokocham z czasem .

Ah, i jakby któraś miała Tatianę- pliiizzz o foto
zrobię jutro
Cytat:
Napisane przez paula600324 Pokaż wiadomość
Acha Gdzie Ty to wszystko trzymasz
w garderobie
musso4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 21:11   #2231
asiuniaaaaa89
Raczkowanie
 
Avatar asiuniaaaaa89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Łowicz
Wiadomości: 314
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Aaaa, no to w końcu nie wiem

No wiesz to zależy, bo jeśli lubisz takie drobinki to pewnie to coś dla ciebie (bynajmniej wyglądało na to, że ma drobinki na zdjęciach w magazynie), ale dla pewności zapytaj Sarasfati czy tak faktycznie jest
__________________
Kochaj, szalej nie pytaj co dalej
asiuniaaaaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-12, 21:30   #2232
smerfetka25
Zakorzenienie
 
Avatar smerfetka25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 6 815
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Cytat:
Napisane przez Mayasmum Pokaż wiadomość

Cena netto więc opustu pewnie brak
Hm... tyż prawda, zapomniałam że cena jest netto Kto to kupi, chyba tylko jakiś koneser
__________________
Dieta "cud" czas Start... 91,5 - 87,5 - 85,0 - ??
smerfetka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 21:44   #2233
mistress88
Zadomowienie
 
Avatar mistress88
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 518
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Cytat:
Napisane przez Mayasmum Pokaż wiadomość
Ja tak trochę nie w temacie, ale chciałam się z wami podzielić moimi pierwszymi przemyśleniami dot. Zestawu Clearskin Professional.

Jak już wspominałam wcześniej z K12 zamówiłam sobie ten zestaw pod wpływem ocen z KWC oraz także w akcie desperacji i nadziei, że wreszcie coś pomoże mojej zamaltretowanej skórze. Mam problemy z trądzikiem od czasów dojrzewania, chociaż muszę przyznać, że ciąża też zrobiła swoje - pogorszyła sytuację i nic nie wskazywało na to, że prędko mi coś pomoże.
We wtorek dostałam paczkę z Avon i od razu zabrałam się za testowanie: W skad zestawu wchodzą: peeling gruboziarnisty, płatki nasączone tonikiem i krem przeciw wypryskom.
Zestawu używam raz dziennie - wieczorem (rano traktuje swoją buzię moim kochanym mleczkiem 3w1 Avon Care i matującym kremem na dzień Solutions).
To zaczynamy.
Peeling - myślalam, że od razu wysuszy mi skórę i tyle będzie z jego używania. Nawet nie wiecie jak się myliłam. Peelink znakomicie czyści i nie wysusza skóry, a zaraz po zastosowaniu ma się na twarzy uczucie takiego przyjemnego chłodku. Ziarenka nie są wielkie ale spełiają swoją rolę wyśmienicie.
Płatki - są bardzo delikatne i jest ich tylko 45 w zestawie, ale bardzo ładnie oczyszczają. Nie zawierają alkoholu więc nie ma mowy o wysuszeniu. Mimo, że nie mam do nich zastrzeżeń, myślę, że po ich skończeniu kupię jeden z toników Clearskin (są bardziej wydajne a cena też jest niższa).
Krem - producent nazwał go lekkim i w zasadzie ma rację, jest naprawdę bardzo lekki i wcale nie czuć go na buzi, idąc spć czuję się wręcz rewelacyjnie, lekko, świeżo, moja cera jest delikatna i gładka. Krem jest do stosowania punktowego ale... pompka kremu nawet przy delikatnym naciśnięciu aplikuje tyle kremu, że spokojnie starczyłoby na więcej. Ja stosuje krem globalnie na całą buzię ponieważ zmiany mam wszędzie...
No, miałam
Muszę wam powiedzieć, że mimo, iż stosuję ten zestaw dopiero 6 dni, jestem bardzo zadowolona z pierwszych rezultatów - skóra jest naprawdę w lepszym stanie, zniknęły najgorsze wypryski, pory są pięknie oczyszczone, i moja cera zaczyna powoli wracać do normalności.
Nie pisałabym tej "recenzji" tak wcześnie, ale wczoraj zaskoczyła mnie jedna rzecz. Mianowicie mój najdroższy TŻ, ktory nie zauważa kiedy farbuje włosy, a makijaż zaczął zauważać dopiero kiedy kilka razy mu się oberwało, że go nie widzi (ale zawsze w sytuacjach, kiedy wie, ze ten makijaż "pewnie jest" przypatruje mi sie dokładnie i wymienia na głos co mam na sobie z - jak to sam określa - "tapetki") powiedział mi wczoraj, że niesamowicie poprawiła mi się cera a buzie mam taka gładką i mięciutką !!!! Skoro on to zauważył to znaczy, że coś w tym jednak jest


No, miałam już nic więcej nie pisać, ale wczoraj mój TŻ znowu mnie zaskoczył. Minowicie kiedy zobaczył mnie w maseczce Planet SPA z białą herbata zapytał - to ta Twoja maseczka "do ściągania" (czytaj: peel off) na oczyszcznie porów? Tak - powiedziałam. To ja też chce. Stalam jak wryta ale maseczke mu zrobiłam - był zadowolony :P
Widziałam, że teraz w K13 są maseczki 2 w cenie jednej więc od razu mogę polecić tę z biała herbatą oraz maseczkę błotną. Uzywam ich od paru lat i uważam, że są naprawdę świetne.
namówiłaś mnie swoim opisem i fajny chłopak
Cytat:
Napisane przez smerfetka25 Pokaż wiadomość
może chce sobie dorobić
hehe
mistress88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 22:19   #2234
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Cytat:
Napisane przez theMonique Pokaż wiadomość
skoro przyszedl sms tzn. ze ktos jest w oddziale i np. przyjmuje wlasnie te paczki ja tez mam tylko oddzial do dyspozycji i ostatnio odbieram paczki w niedziele
No tylko u mnie wydają paczki tylko od pon do pt. więc nie wiem po co mi wysyłają smsy w soboty (i to czasami np. o 17).
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 23:29   #2235
Oja 84
Zadomowienie
 
Avatar Oja 84
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 591
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Cytat:
Napisane przez bleki00 Pokaż wiadomość
w jakich godzinach można dzwonić na avonowy nr do Warszawy? Zamiast 10 katalogów zamówiłam 9 (spojrzałam na cenę) i mi policzyli za nie 18zł
może jeszcze co da się odkręcić
Cytat:
Napisane przez Mayasmum Pokaż wiadomość
Powinni Ci policzyć 15 zł a nie 18... (5szt za 6zł+ 3x1szt po 3zł). Próbuj dzwonić, a jak sie nie uda to na infolinie. A jak to też się nie uda to napisz do nich jeszcze dzisiaj albo skontaktuj się ze swoją OMS, ona może zmienić Twoje zamówienie, może coś się jeszcze da zrobić.
to jest razem 8 szt i plus 1 szt za 3zl co daje razem 18zl...
__________________


Szczęśliwi nie muszą zerkać do innych ogródków a tym bardziej zrywać tam kwiatów

Oja 84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 23:55   #2236
Ewlyn
Zakorzenienie
 
Avatar Ewlyn
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Portugalia
Wiadomości: 3 483
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Cytat:
Napisane przez wera2604 Pokaż wiadomość
niestety ja jestem innego zdania
kompletna klapa peeling mnie wysyfił co sie raczej nie zdarzało
Oj to szkoda... widac jakis skladnik Cie uczulil



Wiecie moze co bedzie prezentem za platnosc Karta Kredytowa po kremie do ciala SSS?
__________________
Storczyki
Ewlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 07:20   #2237
jagoda352
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 308
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Witam Moje kolczyki perełkowe również są różnej wielkości, ale wcale mi to nie przeszkadza Dzisiaj w pracy mam medalion Emilla i do tego najjaśniejsze perełki Poza tym wzięłam dla siebie Always,
nowy żel-krem (ma ładny zapach i dobrze się pieni), dla Mamy komplet Zahara (badzo ładny - też perełkowy), dla Syna - żel myjący przeciw wyprysykom (jeszcze nie próbował) i trochę próbek (Anew Genics - serum i krem, podkł. mat.-chwaliłyście, a ja mam tłustą cerę).
jagoda352 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 07:38   #2238
Sarasfati
Rozeznanie
 
Avatar Sarasfati
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 752
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Cytat:
Napisane przez wrrxd Pokaż wiadomość
od klientek
zazdraszczam Prawie 3 tygodnie to startu a ty już masz takie zamówienie Będziesz chyba szalała w programie Believe

Cytat:
Napisane przez asiuniaaaaa89 Pokaż wiadomość
No wiesz to zależy, bo jeśli lubisz takie drobinki to pewnie to coś dla ciebie (bynajmniej wyglądało na to, że ma drobinki na zdjęciach w magazynie), ale dla pewności zapytaj Sarasfati czy tak faktycznie jest
jesli chodzi o to, czy mają drobinki złota (takie jak np w kredce 24 K), to nie mają. Te zdjęcia różu, które wstawiłam na katalogowy sa jak najbardziej rzeczywiste (nawet mi wyszły). Róż nie jest matowy, ale jest na prawdę cudny, przynajmniej dla mnie i będzie wydajny

Zaraz wam wstawię fotki makijażu cieniem Super Shock cos tam Ice. Wiem, ze miał być Glistening Teal, ale nijak nie pasował mi do dzisiejszego stroju :p Swoją drogą tym cieniem tez jestem zachwycona
__________________
Bywa, że marzenia o rycerzu na białym koniu przekreśla romans ze stajennym
Sarasfati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 08:15   #2239
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Cytat:
Napisane przez asiuniaaaaa89 Pokaż wiadomość
No wiesz to zależy, bo jeśli lubisz takie drobinki to pewnie to coś dla ciebie (bynajmniej wyglądało na to, że ma drobinki na zdjęciach w magazynie), ale dla pewności zapytaj Sarasfati czy tak faktycznie jest
Cytat:
Napisane przez Sarasfati Pokaż wiadomość

jesli chodzi o to, czy mają drobinki złota (takie jak np w kredce 24 K), to nie mają. Te zdjęcia różu, które wstawiłam na katalogowy sa jak najbardziej rzeczywiste (nawet mi wyszły). Róż nie jest matowy, ale jest na prawdę cudny, przynajmniej dla mnie i będzie wydajny

Zaraz wam wstawię fotki makijażu cieniem Super Shock cos tam Ice. Wiem, ze miał być Glistening Teal, ale nijak nie pasował mi do dzisiejszego stroju :p Swoją drogą tym cieniem tez jestem zachwycona
Zamówiłam jednak ten róż, bo mi brakowało troszkę do 1000zł, zobaczę czy go sobie zostawię, czy zwrócę

Sarasfati jakie Ty masz śliczne rzęsy

---------- Dopisano o 09:15 ---------- Poprzedni post napisano o 09:12 ----------

Dziewczyny, dziewczyny! Wczoraj złożyłam zamówienie, ma status pobrane, a dzisiaj wyskoczyła mi zaległa płatność. Wstrzymają mi teraz paczkę?
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-13, 08:21   #2240
Sarasfati
Rozeznanie
 
Avatar Sarasfati
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 752
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Zamówiłam jednak ten róż, bo mi brakowało troszkę do 1000zł, zobaczę czy go sobie zostawię, czy zwrócę

Sarasfati jakie Ty masz śliczne rzęsy

---------- Dopisano o 09:15 ---------- Poprzedni post napisano o 09:12 ----------

Dziewczyny, dziewczyny! Wczoraj złożyłam zamówienie, ma status pobrane, a dzisiaj wyskoczyła mi zaległa płatność. Wstrzymają mi teraz paczkę?
Dziękuję kiedyś musiałam podcinać, bo nosiłam okulary i moje rzęsy spełniały funkcję wycieraczek :p

no raczej
__________________
Bywa, że marzenia o rycerzu na białym koniu przekreśla romans ze stajennym
Sarasfati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 08:42   #2241
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Cytat:
Napisane przez Sarasfati Pokaż wiadomość
Dziękuję kiedyś musiałam podcinać, bo nosiłam okulary i moje rzęsy spełniały funkcję wycieraczek :p

no raczej
A na jaki status zmieni się zamówienie, odrzucone, czy coś takiego?
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 08:45   #2242
Sarasfati
Rozeznanie
 
Avatar Sarasfati
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 752
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
A na jaki status zmieni się zamówienie, odrzucone, czy coś takiego?
ja kiedyś miałam wstrzymane. Nigdy mi nie odrzucili...jeszcze ;P

a wpłacałaś już pieniądze? Być może jeśli zrobisz to teraz, to szybko im przejdą pieniądze i ci zafakturują
__________________
Bywa, że marzenia o rycerzu na białym koniu przekreśla romans ze stajennym
Sarasfati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 08:56   #2243
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Cytat:
Napisane przez Sarasfati Pokaż wiadomość
ja kiedyś miałam wstrzymane. Nigdy mi nie odrzucili...jeszcze ;P

a wpłacałaś już pieniądze? Być może jeśli zrobisz to teraz, to szybko im przejdą pieniądze i ci zafakturują
Kurcze, jeszcze nie wpłacałam, byłam pewna, że zaległa płatność wyskoczy dopiero jutro A jak wpłacę teraz z konta internetowego, to dojdzie tak szybko? Tzn muszę poprosić koleżankę, bo ja internetowego nie mam.
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 08:57   #2244
Sarasfati
Rozeznanie
 
Avatar Sarasfati
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 752
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Kurcze, jeszcze nie wpłacałam, byłam pewna, że zaległa płatność wyskoczy dopiero jutro A jak wpłacę teraz z konta internetowego, to dojdzie tak szybko? Tzn muszę poprosić koleżankę, bo ja internetowego nie mam.
powinno dojść w miarę szybko. Czasem w ciągu godziny mają pieniądze na koncie (tak jest w przypadku Inteligo). Ja mam w Banku Spółdzielczym i to jest strasznie powolny bank
__________________
Bywa, że marzenia o rycerzu na białym koniu przekreśla romans ze stajennym
Sarasfati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 09:06   #2245
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Cytat:
Napisane przez Sarasfati Pokaż wiadomość
powinno dojść w miarę szybko. Czasem w ciągu godziny mają pieniądze na koncie (tak jest w przypadku Inteligo). Ja mam w Banku Spółdzielczym i to jest strasznie powolny bank
Koleżanka ma mBank, nie wiem, jak tam jest, oby sprawnie to poszło. A zamówienie wciąż ma status pobrane.
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 09:11   #2246
pixelka
Zakorzenienie
 
Avatar pixelka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 362
GG do pixelka
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Dziewczyny, mam takie pytanie do Was. Klientka skarży mi się, że już któreś opakowanie perełek rozświetlających jej pękło. Miałyście może takie przypadki?
__________________
08.08.2010 - zaręczyny
28.09.2013 - ślub

mgr matematyki


pixelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 09:14   #2247
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Cytat:
Napisane przez pixelka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam takie pytanie do Was. Klientka skarży mi się, że już któreś opakowanie perełek rozświetlających jej pękło. Miałyście może takie przypadki?
Mi wszystkie pękały, ale ja za mocno je zakręcałam, to dlatego
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 09:17   #2248
Sarasfati
Rozeznanie
 
Avatar Sarasfati
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 752
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Koleżanka ma mBank, nie wiem, jak tam jest, oby sprawnie to poszło. A zamówienie wciąż ma status pobrane.
mBank tez jest szybki

Cytat:
Napisane przez pixelka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam takie pytanie do Was. Klientka skarży mi się, że już któreś opakowanie perełek rozświetlających jej pękło. Miałyście może takie przypadki?
może za mocno dokręca?
__________________
Bywa, że marzenia o rycerzu na białym koniu przekreśla romans ze stajennym
Sarasfati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 09:27   #2249
pixelka
Zakorzenienie
 
Avatar pixelka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 362
GG do pixelka
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Mi wszystkie pękały, ale ja za mocno je zakręcałam, to dlatego
Cytat:
Napisane przez Sarasfati Pokaż wiadomość
może za mocno dokręca?
muszę jej powiedzieć ja miałam tylko jedno opakowanie, bo raczej nie używam i mi nie pękło, ale nie dokręcałam za mocno
__________________
08.08.2010 - zaręczyny
28.09.2013 - ślub

mgr matematyki


pixelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 09:28   #2250
musso4
Zakorzenienie
 
Avatar musso4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 20 759
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

wrzuciłam fotki torby cierra na ramieniu
musso4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:01.